Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-25, 09:18   #391
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Kasia, ja sie zgadzam, ze Vogue jest dosc bezwzgledna w tym, co mowi, ale kilkakrotnie podkreslia, ze chodzi o to, z czym ONA czuje sie zle, co JA unieszczesliwia. Wciaz nie rozumiem czemu traktujesz to tak personalnie, zreszta i tak odnosze wrazenie, ze nie chodzilo tu o byle dzielenie mieszkania z kims, tylko o dosc konkretna sytuacje odbiegajaca od "normalnych warunkow". Zostalo rowniez podkreslone, ze chodzi o sytuacje stala, bez perspektyw na zmiane - to, na moj gust, dosc istotne.
Moze zle to rozumiem, ale to i tak bez znaczenia - bo Vogue chodzilo stricte o jej zycie.

Widzisz, teraz ja moglabym sie obrazic, ze nazywasz moje zycie wegetacja, bo mam momenty kiedy pracuje prawie non stop i nie robie za bardzo nic innego poza praca i snem. Ale ja wiem, ze MNIE to wcale nie unieszczesliwia, MNIE to odpowiada z roznych powodow i juz. Moze dlatego, ze wiem, ze moja praca odbiega pewnie od Twojego wyobrazenia (tak, jak mozliwe, ze Twoje zycie odbiega od wyobrazenia Vogue). Albo po prostu dlatego, ze jestem pewna, ze czuje sie z moim zyciem dobrze i nikogo nie musze do tego przekonywac.
Natomiast gdybym byla w innej sytuacji, np. z kiepsko platna i frustrujaca praca, moze zamiast oburzac sie i pisac jak to cudownie jest, dobrze byloby zastanowic sie, czy jednak moje zycie nie odbiega znacznie od, hmm, "szczesliwej przecietnej"?

Poza tym w tak ogolnych stwierdzeniach nie ma miejsca na analizowanie kazdej mozliwej sytuacji zyciowej, a te oczywiscie sie roznia - dlatego nikt sie tu nie odnosil do niczyjego konkretnego zycia, poza swoim wlasnym.

Natomiast, ze za minimalna da sie zyc i komus moze to odpowiadac, to jedno - rozne sa oczekiwania. Niemniej jednak to upieranie sie, ze za £6.31 w jednym z najdrozszych miast swiata mozna zyc niemalze jak paczek w masle jest dla mnie przedziwne; nigdzie indziej nie spotkalam sie z tak bezkrytycznym podejsciem do tak niskich zarobkow.
Dlaczego upierasz sie ze traktuje slowa Vogue bardzo osobiscie. Pisalam pare razy, ze zarabiam duzo wiecej niz minimalna, mieszka mi sie tez dobrze (kiedys mieszkalo sie zle ale szukalam innego pokoju aby jak najszybciej zmienic) wiec nie pisze o sobie a bronie ludzi co dziela dom z innymi wynajmujac pokoj. Nigdzie nie pisalam, ze jestem zbulwersowana, bo Vogue mnie obraza. I klotni nie zaczelam tylko wyrazilam moje zdanie, bo wg Vogue godne zycie to takie jak sie mieszka na swoim/ wynajmuje mieszkanie samemu a nie dzieli dom z innym. Latwo jest mowic komus kto przyjechal tutaj z rodzina lub juz od poczatku mieszka z partnerem. Dlatego bylam ciekawa zdania Vogue jak ma osoba samotna zyc godnie wg niej? Bo wynajmowanie pokoju to wegetacja...


I dalej bym chciala uslyszec jakies pomysly, jak singiel ma zyc na godnym poziomie? Bo nie wiem, a nawet zarabiajac wiecej niz minimum szkoda mi dac wiekszosc wyplaty na wlasne cztery katy.
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013

Edytowane przez kasia_no87
Czas edycji: 2014-08-25 o 09:20
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 09:42   #392
vogue1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

ll

Edytowane przez vogue1987
Czas edycji: 2015-10-05 o 20:03
vogue1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 09:56   #393
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez vogue1987 Pokaż wiadomość
Moze zacznijmy od poczatku
Podkreslam raz jeszcze, ze jest to tylko moje zdanie.
Pojawilo sie pytanie czy w Londynie mozna godnie zeyc za stawke minimalna- moim zdaniem nie mozna- i napisalam dlaczego tak uwazam, i co jest dla mnie godnym zyciem.

Jak singiel ma zyc na godnym poziomie?
Juz raz odpowiadalam- gdybym JA zarabiala minimalna stawke, to nie mieszkalabym w Londynie tylko w mniejszej miejscowosci gdzie zarobie tyle samo a koszty zycia sa nieporownywalnie tansze- i wtedy stac mnie na wasne mieszkanie itd.

To juz chyba drugi raz kiedy bierzesz wypowiedzi zamieszczane na forum za bardzo do siebie choc jak sama zapewniasz nie dotyczy cie ta sytuacja.

I jeszcze raz pisze: ja tez wynajmowalam na poczatku pokoj i wiem jak to wyglada.
Ciezko pracowalam przez piec lat na studiach zeby byc tu gdzie teraz jestem.
I teraz moglabym stwierdzic, ze to ty mnie obrazasz- bo ja czesto mam dyzury od rana do wieczora.

Mam wrazenie, ze jakbym chwalila sie jak super mi sie zyje za 15funtow tygodniowo to bylabym uwielbiana- ale kiedy mam troche inne zdanie to dzieje sie to co teraz
Nie zrozumialas mojego pytania. Pytalam jak wg ciebie singiel zarabiajacy wiecej niz minimum, chcacy zostac w Londynie ma godnie zyc? Bo wciaz to jest za malo na wynajem swojego mieszkania za ponad 1000f miesiecznie plus rachunki, a dojazdy z dalszych stref zajmowalyby za duzo czasu.

Nie pierwszy raz jak sie czepiam ale tez nie pierwszy raz jak twoje wypowiedzi brzmia chamsko w strone tych co maja gorzej.

A o wegetowaniu w sensie praca-dom, to nie chodzi mi jak przez miesiac tak zyjesz bo masz taki grafik a jak zyjesz tak caly czas, zero rozrywki itp bo zarobki pozwalaja na zaplate za mieszkanie, rachunki i jedzenie do nastepnej wyplaty. Wiec wg mnie w Londynie mozna za minimalne (jak sie ma caly etat) zarobki spokojnie zyc, NIE wegetujac.
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 10:18   #394
vogue1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

ll

Edytowane przez vogue1987
Czas edycji: 2015-10-05 o 20:03
vogue1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 10:47   #395
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez vogue1987 Pokaż wiadomość
Nie zrozumialas mojej odpowiedzi.
Moim zdaniem nie moze- dlatego powinien sie przeniesc gdzies, gdzie koszty utrzymania sa mniejsze albo postarac sie o lepsza prace/ doksztalcic
Ale nikt nie moze zyc w ten sposob godnie z zalozenia, czy gdybys Ty byla tym singlem, to bys nie czula, ze tak zyjesz?
Bo moim zdaniem kazdy sam okresla, co dla niego jest godnym zyciem, wiec jesli dla kogos jest to zycie za minimalna w Londynie to ok, chociaz nie przestaje mnie to zadziwiac i uwazam, ze nie powinno byc to traktowane jako uniwersalny wyznacznik. Kasia ewidentnie zyje na poziomie, ktory jej odpowiada, wiec tez trudno tu polemizowac.
Inna sprawa, ze ja sama sobie tego nie wyobrazam w sytuacji innej niz okres przejsciowy, gdy wiem, ze za niedlugo moja sytuacja sie zmieni.

No i wezmy pod uwage kontekst - pewnie inne zdanie ma osoba, ktora wiele czasu i energii poswiecila na to, zeby miec dobra prace i swietne perspektywy, a inne ktos, kto nigdy nie przykladal do tego duzej wagi, albo swiadomie wybral inna/mniej platna sciezke zawodowa. Ja w pewnym momencie oczekuje, ze moje zycie bedzie wygladalo w okreslony sposob, inaczej bede czula, ze moj wysilek byl niewspolmierny do tego, co otrzymalam w zamian.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 10:57   #396
vogue1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

ll

Edytowane przez vogue1987
Czas edycji: 2015-10-05 o 20:03
vogue1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 11:05   #397
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez vogue1987 Pokaż wiadomość
enn_
to jest tylko i wylacznie moja opinia- bazujac na tym co ja uwazam za godne zycie
kazdy ma inne zdanie na ten temat, ja wyrazilam swoje- do tego sluzy forum.
kasia czuje sie dotknieta- choc jak sama pisze sytuacja jej nie dotyczy- i dyskusja ciagnie sie w nieskonczonosc, jezeli podoba jej sie jej zycie to ja przeciez niczego nie staram sie zmienic ani uszczesliwic na sile


i juz wyzej wspominalam, ze moglabym "przetrzymac" iles czasu wiedzac, ze mam przed soba lepsza perspektywe/jakis plan- bez tego przenioslabym sie w miejsce gdzie koszty zycia sa tansze, bo po co sie meczyc.
w tym kraju kazdy jest kowalem swojego losu i mozna osiagnac bardzo duzo jezeli tylko sie chce.
Tylko sie upewnialam.

Zgadzam sie z Toba, zwlaszcza jesli chodzi o pogrubione
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 11:41   #398
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dziewczyny dajcie juz spokój, to serio dyskusja bez sensu bo dla jednego super życie to pracs za 6.30, zakupy raz na 3 miesiące I jedzenie mrożonek z Iceland, dla drugiej osoby zycie na 6.31 to koszmar I ledwo wiązanie końca z końcem. .. ja zarabialam kiedyś tyle, mieszkalam w typowym box roomie z myszami w domu. Ale takie cos motywuje do działania bardzo, do nauki języka, do szukania lepszej pracy. Wiadomo ze kazdy chciałby miec swoje mieszkanie I zarabiac 30k minimum, ale zawsze trzeba jakosc powoli do tego dojsc, nie każdemu sie od razu udaje.

Ja teraz nie mam jakiejś super pracy, ale jestem studentką wiec mam dobre godziny, takie jakie mi pasują. Tesco tez placi 8.20 , stawka one and a half w niedziele, w banki holidaye, nocki... ja mam prace łatwa bo robie w stock control, czyli sobie chodze z maszyna I skanuje I nic wiecej. Jedynie na nockach Musze sie troche na robić ale to juz z mojej własnej nieprzymuszonej woli.

Serio nie ma sensu sie kłócić. Ja wiele razy slyszalam ze na cholere siedzisz tutaj I tak zyjesz za takie stawki (jak pracowalam za o wiele mniej), w Polsce masz dom, wszystko na poziomie... na cholere siedzisz
.. dla wielu to jest okres przejściowy. .. dla niektórych trwa dłużej dla innych krócej. .. I nie sądzę ze krytykowanie cos pomoże, lepiej wspierac I motywowac niz sie nasmiewac
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 12:01   #399
vogue1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

ll

Edytowane przez vogue1987
Czas edycji: 2015-10-05 o 20:03
vogue1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 12:03   #400
AnnaXO
Raczkowanie
 
Avatar AnnaXO
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 57
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Przepraszam, że Wam przerwę czy mogłybyście polecic dobrego fryzjera w Londynie?
AnnaXO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 12:05   #401
vogue1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

kk

Edytowane przez vogue1987
Czas edycji: 2015-10-05 o 20:02
vogue1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 12:07   #402
AnnaXO
Raczkowanie
 
Avatar AnnaXO
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 57
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez vogue1987 Pokaż wiadomość
W jakiej czesci Londynu mieszkasz? Ma byc w Twojej okolicy czy mozesz dojechac?
Będę mieszkac w 2giej strefie, ale jak dobry to mogę dojechac
AnnaXO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 12:17   #403
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez vogue1987 Pokaż wiadomość
Monnie masz racje- Ty konczysz studia, wynajmujesz swoje mieszkanie (siostry nie licze jako wspollokatora bo to najblizsza rodzina- gdybym miala siostre to z chcialabym zeby ze mna mieszkala)- masz jakis cel, wiesz, ze czeka Cie cos jeszcze lepszego
Ja, majac prawie 30 lat na karku nie wyobrazam sobie mieszkania w pokoju bez "swiatelka w tunelu"
Ale tez wynajmowalam I to nawet z 12 osobami na domu
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 12:18   #404
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

2 strefa 2 strefie nierowna.
Tez chetnie sie dowiem, w Londynie u fryzjera bylam... raz w sumie bylam zadowolona, ale to nie bylo w 100% "to".
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 12:20   #405
AnnaXO
Raczkowanie
 
Avatar AnnaXO
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 57
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
2 strefa 2 strefie nierowna.
Tez chetnie sie dowiem, w Londynie u fryzjera bylam... raz w sumie bylam zadowolona, ale to nie bylo w 100% "to".
Nie problem dojechac właśnie też szukam "tego czegoś"
AnnaXO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 12:53   #406
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Chyba powinnysmy agree to disagree Bo tak jak jedna osoba ma dwie pary trampek i jest z tym szczesliwa, bo uwaza, ze wiecej jej nie potrzeba, tak druga ma 20 par szpilek i chce wiecej. Rozumiem, ze jednemu odpowiada dzielenie mieszkania z 7 osobami, dla drugiego to obraz piekla na ziemi. I kazdy ma prawo do swojego zdania

Co do fryzjera, sama jeszcze nie sprawdzalam, ale slyszalam bardzo duzo dobrych opinii o Anecie w Tony and Guy na Golders Green.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Oraz gdzies po drodze padlo 'studio flat za £500-600' bosssszzze gdzie jest tak tanio? Bralabym od razu, mam wrazenie ze mojej okolicy o takich cenach moge tylko pomarzyc...
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 14:06   #407
AnnaXO
Raczkowanie
 
Avatar AnnaXO
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 57
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Chyba powinnysmy agree to disagree Bo tak jak jedna osoba ma dwie pary trampek i jest z tym szczesliwa, bo uwaza, ze wiecej jej nie potrzeba, tak druga ma 20 par szpilek i chce wiecej. Rozumiem, ze jednemu odpowiada dzielenie mieszkania z 7 osobami, dla drugiego to obraz piekla na ziemi. I kazdy ma prawo do swojego zdania

Co do fryzjera, sama jeszcze nie sprawdzalam, ale slyszalam bardzo duzo dobrych opinii o Anecie w Tony and Guy na Golders Green.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Oraz gdzies po drodze padlo 'studio flat za £500-600' bosssszzze gdzie jest tak tanio? Bralabym od razu, mam wrazenie ze mojej okolicy o takich cenach moge tylko pomarzyc...
Mój chłopak oglądał kilka studio flats dla nas i faktycznie da się wynając za 600
AnnaXO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 14:10   #408
AgleRkowa
Rozeznanie
 
Avatar AgleRkowa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Walthamstow
Wiadomości: 787
GG do AgleRkowa
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

No u nas jest kilka ale to takie rudery ze balabym sie w nich mieszkac... nasza landlorka do nas ostatnio ze ma dla nas super studio flat za 1100 £ wtf?!?!?! Studio flat?!?!
__________________
@ - 28.08...

czekanie...
AgleRkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 14:14   #409
AnnaXO
Raczkowanie
 
Avatar AnnaXO
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 57
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez AgleRkowa Pokaż wiadomość
No u nas jest kilka ale to takie rudery ze balabym sie w nich mieszkac... nasza landlorka do nas ostatnio ze ma dla nas super studio flat za 1100 £ wtf?!?!?! Studio flat?!?!
Nawet w 2giej strefie da się znaleźc ładne studio flats do 700
AnnaXO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 14:24   #410
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Gdzie?! Ostatnio przegladalam ogloszenia i znalazlam kilka bardzo fajnych mieszkan na poludniu, ale najtansze byly w granicach £950-1000...
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 14:28   #411
AnnaXO
Raczkowanie
 
Avatar AnnaXO
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 57
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Gdzie?! Ostatnio przegladalam ogloszenia i znalazlam kilka bardzo fajnych mieszkan na poludniu, ale najtansze byly w granicach £950-1000...
NA PRZYKŁAD gumtree. Znam też dobry portal (taka jakby agencja, pośredniczą między landlordami a tenantami) gdzie za taką cenę można wynając ładne studio flats, nie żadne rudery. Na razie ich testujemy, znaleźli nam 6 mieszkań, które będziemy oglądac w środę (do 700 funtów). Jak wszystko będzie ok i uda nam się upatrzone mieszkanko wynając to Wam ich polecę
AnnaXO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 14:29   #412
vogue1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

kk

Edytowane przez vogue1987
Czas edycji: 2015-10-05 o 20:02
vogue1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 14:33   #413
AnnaXO
Raczkowanie
 
Avatar AnnaXO
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 57
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Pierwszy link z brzegu, studio za 665 funtów

http://www.gumtree.com/p/flats-house...#photo-content

(nie traktujcie tego jako reklamę, podaję dla przykładu).

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez vogue1987 Pokaż wiadomość
Nie wierze serio
Albo ogloszenie to sciema, albo chca najpierw na konto depozyt i potem pokaza mieszkanie.
To przez agencje? W2giej strefie za 700 mozna wynajac fajny ale pokoj


Anna
Tzn? 2ga strefa na zachodzie/wschodzie??
To roznica ja bym nie chciala jezdzic do fryzjera 2h w jedna strone, a jestem raz na 2 tygodnie bo farbuje
Ja moge polecic na wschodzie
Przejdź się do agencji i wyznacz im budżet 700 funtów, zobaczysz, że coś Ci znajdą inna sprawa, że najpierw spróbują Ci wcisnąc takie za 1300

Islington
AnnaXO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 14:34   #414
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Vogue, mnie wschod pasuje, dawaj.
Farbujesz co 2 tygodnie? Oh, ze Ci sie chce, ja bym nie dala rady latac na farbowanie do fryzjera co moje 3-4 tygodnie, a co dopiero tak czesto jak Ty
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 14:40   #415
vogue1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

kk

Edytowane przez vogue1987
Czas edycji: 2015-10-05 o 20:02
vogue1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 14:40   #416
AnnaXO
Raczkowanie
 
Avatar AnnaXO
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 57
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez vogue1987 Pokaż wiadomość
Ten link ktory podalas to studio dla 1osoby
East ham- radze tam najpierw pojechac- baardzo nieciekawie
Ja nie jestem zainteresowana ani tym mieszkaniem, ani okolicą, podałam dla przykładu, że się da
AnnaXO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 14:44   #417
vogue1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

kkk

Edytowane przez vogue1987
Czas edycji: 2015-10-05 o 20:01
vogue1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 14:44   #418
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez vogue1987 Pokaż wiadomość
Enn pisze na telefonie i juz mi sie wszystko miesza
Mial byc zachod- ja mieszkam na chiswick i co 4 tyg - czasem uda mi sie przetrzymac do 5ciu
tak, tak. Mam problem, bo notorycznie miesza mi sie west ze wschodem, a ze wiem, ze jestes na Chiswick/zachod, to nawet nie zastanawialam sie co pisze. Wstyd
Dawaj namiary
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 14:45   #419
AnnaXO
Raczkowanie
 
Avatar AnnaXO
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 57
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez vogue1987 Pokaż wiadomość
No tak , tylko east ham jest duuzo tansze bo jest bardzo nieciekawie
Daj znac po ogladaniu w srode
will do
AnnaXO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 14:52   #420
vogue1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

kk

Edytowane przez vogue1987
Czas edycji: 2015-10-05 o 20:01
vogue1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-06 19:32:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.