Majowe Żonki 2012 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-14, 07:42   #4591
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
hej laseczki wpadam sie przywitac



a i ja mam coreczke i ewuszka

i zostawiam grzdyla na pocieszenie oka
nie potrafie uwierzyc, ze Lilka lada chwila tez bedzie miala 4 miesiace i zaraz bede jej wprowadzac inne posilki. generalnie bardzo wesole dziecie mam i dumna jestem, bo w sobote zaliczyla swoj pierwszy przewrot na brzuszek smieje sie w glos, cieszy sie do swojego odbicia w lustrze, slodziak
o widzę, że kolejny maluszek w podobnym wieku do mojego. a jakie śliczne ma oczy
mój dopiero przedwczoraj przewrócił się na brzuszek

Ewusia a Tobie życzę szybkiego powiększenia rodziny, bo tak wywnioskowałam, że chyba też byś chciała?
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 08:38   #4592
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Troszkę nam zeszło, zanim pojawił się Kuba, w zasadzie to go wymodliłam
najważniejsze ze skutecznie
Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość

i zostawiam grzdyla na pocieszenie oka
nie potrafie uwierzyc, ze Lilka lada chwila tez bedzie miala 4 miesiace i zaraz bede jej wprowadzac inne posilki. generalnie bardzo wesole dziecie mam i dumna jestem, bo w sobote zaliczyla swoj pierwszy przewrot na brzuszek smieje sie w glos, cieszy sie do swojego odbicia w lustrze, slodziak
jaka słodka Maleńka
Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość

Ewusia a Tobie życzę szybkiego powiększenia rodziny, bo tak wywnioskowałam, że chyba też byś chciała?

no niestety czasami chcieć a móc to dwie zupełnie odległe sprawy


Co tam Dziewczynki?
Ja odliczam czas do weekendu jeszcze tylko niecałe 5,5 godziny
Jutro wesele, a w sobotę jedziemy w te góry i zostajemy do poniedziałku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 07:31   #4593
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

no niestety czasami chcieć a móc to dwie zupełnie odległe sprawy


Co tam Dziewczynki?
Ja odliczam czas do weekendu jeszcze tylko niecałe 5,5 godziny
Jutro wesele, a w sobotę jedziemy w te góry i zostajemy do poniedziałku
też mi się wydawało, że "móc" jest odległe ale się udało nie wiem jak to jest u Ciebie, ale w takim razie tym bardziej życzę szybkiego powiększenia rodziny
oraz super zabawy na weselu i wypoczynku w górach
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 10:02   #4594
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
też mi się wydawało, że "móc" jest odległe ale się udało nie wiem jak to jest u Ciebie, ale w takim razie tym bardziej życzę szybkiego powiększenia rodziny
oraz super zabawy na weselu i wypoczynku w górach



Ja się pakuję i spadam, więc miłego weekendu Dziewczynki
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 10:54   #4595
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Majowe Żonki 2012

Hej dziewczyny
Dawno mnie tutaj nie było

Witaj alwa
Tak, ja mam przesłodką, prawie trzymiesięczną córeczkę, która ma swoje humorki czasami (jak to baba ), ale jest i tak cudowna Gratuluję synka
Moja Ania śmieje się do odbicia w lustrze, ale dopiero zaczyna nieśmiało na głos się śmiać, przewraca się z boku na plecki. Także postępy ciągle są

Santom - mam prośbę.. Coś mi się subskrypcja do wątku mamuś majowych usunęła i nie mogę znaleźć tematu.. Podałabyś mi linka? Ile Twoja Lilianka już je mleczka i ile razy dziennie? Zastanawiam się jak uregulować Ani jedzenie.. Je w zasadzie co 3 - 4 godziny, ale nigdy nie wiadomo tak naprawdę jak to wyjdzie w ciągu dnia.. Masz może jakieś patenty, żeby dawać mleko o stałych porach? Czy to jeszcze za wcześnie na takie regularne karmienie? Dopajasz ją jakoś?
Malutka Lilanka jest prześliczna

Margido witaj po urlopie Zazdroszczę pogody

Ewusiu - wypoczywaj

Ice - oby udało się nadrobić zwykłymi tabletkami bez ingerencji zastrzykowej.. Podobno 4 flex działa i nie jest za tani.. Ale oczywiście poczekaj na opinię lekarza

Ewuszko - doczekam się na zdjęcia Madzi?

I ja się córą pochwalę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140723_085107.jpg (82,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140814_121732.jpg (71,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140814_121948.jpg (76,7 KB, 13 załadowań)
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA

Edytowane przez Myska0
Czas edycji: 2014-08-16 o 11:01
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 13:57   #4596
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Majowe Żonki 2012

Mysia tu link
a co do karmienia: przedwczoraj po raz kolejny mi przypomniala co do znaczy jak jest niedojedzona, a ja glupia nie pomyslalam, ze glodna. tak sie darla przez caly dzien, ze myslalam, ze mozg bede ze scian zeskrobywac w jadla wtedy mleczko z 5 miarek, wiec od wczoraj juz dostaje z 6 czyli 200ml
je srednio co te 3 godziny i teraz jesli chodzi o patenty, to w sumie wlasnie jedynie to, czy jak wola czy nie wola to co 3h dostaje(przewaznie po tych 3 wola) wstajemy zwykla ok 7 rano i wtedy karmienie o 7, 10, 13, 16 i ostatnie kolo 19 po kapieli. czasem wstanie o 6 to wtedy wiadomo, ze te godziny troszke sie przesuwaja i wczoraj np tak bylo, ze wg godzin powinnam jej dac o 18 i dostala, ale mniejsza porcje, bo wiedzialam, ze o 19 kapiel, wiec zrobilam jej zz 3ech miarek,wykapana zostala o 19.30 i po tym dostala juz nocna porcje. noce przeypia mi cale, wiec jej nie budze, nie przebieram, dopiero rano. no i wtedy wychodzi 5 posilkow

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Anula jakie ma bystre oczka slicznota!! az sie wierzyc nie chce, ze tak niedawno sie jeczalo, ze juz chcemy rodzic a ja za 2-3 tygodnie bede juz wprowadzac jedzonko stale
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 15:27   #4597
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
Mysia tu link
a co do karmienia: przedwczoraj po raz kolejny mi przypomniala co do znaczy jak jest niedojedzona, a ja glupia nie pomyslalam, ze glodna. tak sie darla przez caly dzien, ze myslalam, ze mozg bede ze scian zeskrobywac w jadla wtedy mleczko z 5 miarek, wiec od wczoraj juz dostaje z 6 czyli 200ml
je srednio co te 3 godziny i teraz jesli chodzi o patenty, to w sumie wlasnie jedynie to, czy jak wola czy nie wola to co 3h dostaje(przewaznie po tych 3 wola) wstajemy zwykla ok 7 rano i wtedy karmienie o 7, 10, 13, 16 i ostatnie kolo 19 po kapieli. czasem wstanie o 6 to wtedy wiadomo, ze te godziny troszke sie przesuwaja i wczoraj np tak bylo, ze wg godzin powinnam jej dac o 18 i dostala, ale mniejsza porcje, bo wiedzialam, ze o 19 kapiel, wiec zrobilam jej zz 3ech miarek,wykapana zostala o 19.30 i po tym dostala juz nocna porcje. noce przeypia mi cale, wiec jej nie budze, nie przebieram, dopiero rano. no i wtedy wychodzi 5 posilkow

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Anula jakie ma bystre oczka slicznota!! az sie wierzyc nie chce, ze tak niedawno sie jeczalo, ze juz chcemy rodzic a ja za 2-3 tygodnie bede juz wprowadzac jedzonko stale
Dzięki Kochana za linka

No właśnie.. Moja Ania je co 3-4 godziny 150 ml (czyli wychodzi 170 ml mleka), więc wychodzi 6 porcji na dzień.. Ale nie zawsze zjada całe 170 ml. Ja nie pamiętam jak to jest jak mała jest mega głodna

Ja też nie mogę się doczekać kiedy zacznę wprowadzać stałe pokarmy Już niedługo
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-18, 13:22   #4598
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Majowe Żonki 2012

Santom, Myska - cudne bobasy!

Ewusia, jak po weselu?
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 12:09   #4599
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
I ja się córą pochwalę
jaka słodziuchna
Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Ewusia, jak po weselu?
a po weselu w sumie dziwnie
nie tańczyłam, nie piłam, niewiele jadłam, nie miałam za bardzo z kim pogadać więc w sumie zajmowałam się obserwowaniem wesele było bardzo małe i w sumie niewiele kto się bawił na parkiecie, za to wszystkim dopisywały humory i alkoholu nikt nie wylewał, więc po jakimś czasie znajdowałam się w lekko innym wymiarze niż większość gości

A jak tam u Was po weekendzie?

Ice gdzie jesteś? coś się dawno nie odzywałaś
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 14:02   #4600
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Majowe Żonki 2012

U nas weekend spędzony w domu Dawno tak nie było Znaczy się Mąż w sobotę pracował, więc siedziałam sama w domu, a w niedzielę pojechaliśmy z Anią do mojej babci w odwiedziny Pobawiłam się przy okazji we fryzjera i włosy jej zrobiłam

Ogólnie czas leci jak szalony, mała ma już skończone 3 miesiące Była dziś u nas położna i mała waży 5950 Prawie 6 kilowy klocek dźwigam

Zastanawiamy się gdzie w góry z małą jechać. Mąż ma urlop ojcowski od początku września i jakoś musimy się zorganizować.. Tym razem szlaki górskie odpadają, ale chciałabym przynajmniej z daleka góry oglądać.. Ewuszko masz jakieś propozycje? Bazą wypadową u nas będzie Krynica Zdrój, bo tam będziemy na biegu Męża i później nie wiemy co.. Może Magurski Park Narodowy?

Ehh.. Jakoś boję się być gdzieś z Anią w obcych miejscach.. Jakoś mam presję, że płaczące dziecko będzie komuś przeszkadzało.. To chyba po szpitalu mi zostało..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 14:38   #4601
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
U nas weekend spędzony w domu Dawno tak nie było Znaczy się Mąż w sobotę pracował, więc siedziałam sama w domu, a w niedzielę pojechaliśmy z Anią do mojej babci w odwiedziny Pobawiłam się przy okazji we fryzjera i włosy jej zrobiłam

Ogólnie czas leci jak szalony, mała ma już skończone 3 miesiące Była dziś u nas położna i mała waży 5950 Prawie 6 kilowy klocek dźwigam

Zastanawiamy się gdzie w góry z małą jechać. Mąż ma urlop ojcowski od początku września i jakoś musimy się zorganizować.. Tym razem szlaki górskie odpadają, ale chciałabym przynajmniej z daleka góry oglądać.. Ewuszko masz jakieś propozycje? Bazą wypadową u nas będzie Krynica Zdrój, bo tam będziemy na biegu Męża i później nie wiemy co.. Może Magurski Park Narodowy?

Ehh.. Jakoś boję się być gdzieś z Anią w obcych miejscach.. Jakoś mam presję, że płaczące dziecko będzie komuś przeszkadzało.. To chyba po szpitalu mi zostało..
Myska, rośnie maluszek Nie pocieszę Cię, im dale w las tym czas szybciej leci! Madzia dzisiaj konczy 11 misięcy!!! To przecież prawie rok! Jakim cudem?! Kiedy to się stało?!

Okolic Krynicy nie znam, więc nie pomogę. Ale takie moje spostrzeżenia po wyjeździe nad morze.
- sprawdź czy będzie dało się jeździć wózkiem, czy sa np. ścieżki spacerowo/rowerowe, lasy, parki - gdzie można spędzać czas. Może basen z brodzikiem dla dzieci? Google na pewno wie! Ja tez google street view to tego wykorzystywałam. Chyba, że planujesz nosidło/chustę.
- co do przeszkadzania, uważam że nie ma co robić sobie wyrzutów. Masz takie samo prawo na odpoczynek z dzieckiem jak Ci bez. Komuś może przeszkadzać dziecko, a Tobie impreza do 3 nad ranem.
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 14:55   #4602
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Myska, rośnie maluszek Nie pocieszę Cię, im dale w las tym czas szybciej leci! Madzia dzisiaj konczy 11 misięcy!!! To przecież prawie rok! Jakim cudem?! Kiedy to się stało?!
No zapitala ten czas.. A tak zapytam.. Wracasz do pracy? Co z małą robisz?

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Okolic Krynicy nie znam, więc nie pomogę. Ale takie moje spostrzeżenia po wyjeździe nad morze.
- sprawdź czy będzie dało się jeździć wózkiem, czy sa np. ścieżki spacerowo/rowerowe, lasy, parki - gdzie można spędzać czas. Może basen z brodzikiem dla dzieci? Google na pewno wie! Ja tez google street view to tego wykorzystywałam. Chyba, że planujesz nosidło/chustę.
- co do przeszkadzania, uważam że nie ma co robić sobie wyrzutów. Masz takie samo prawo na odpoczynek z dzieckiem jak Ci bez. Komuś może przeszkadzać dziecko, a Tobie impreza do 3 nad ranem.
Sprawdzę, sprawdzę. A basen to dobry pomysł? W ogóle na np baseny termalne można się wybrać z takim maluszkiem? Zupełnie nie wiem jak się w wodzie z nią zachować

W sumie masz rację Nie wiadomo na kogo się trafi..

A powiedz mi jeszcze jedno.. Planuję zrobić jakieś konfitury z malin i coś dla Ani.. Co robisz dla Madzi? Czy mrozisz po prostu całe maliny? I ile ja tych malin potrzebuję, żeby zrobić zapas?
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 16:25   #4603
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Majowe Żonki 2012

Znalazłam dzisiaj czas, żeby zajrzeć na chwilę do klubu, więc stwierdziłam, ze i tu się postaram wpaść na 2 słowa, bo ostatnio u mnie słabo z czasem.

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Tak, zgadza się, 4 miesiące temu zostałam mamą i świat się wywrócił do góry nogami Kuba jest wymagający, ale kochany Teraz jak siedzę w domu postanowiłam znowu korzystać z wizażu. Po ślubie wyprowadziliśmy się na swoje, najpierw nie miałam neta a potem czasu i dlatego zniknęłam.
Gratuluję synka

Cytat:
Napisane przez MARGIDA Pokaż wiadomość
pogoda nam dopisała, chyba całe wakacje było ładnie nad morzem w tym roku
za to kolega męża wrócił z Chorwacji w sobotę, byli tam 10 dni, z czego 9 lało
Kolejna osoba, która to mówi o pogodzie w te wakacje. Nad polskim morzem wszyscy mają ideał, a na południu bywa różniej.

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
i zostawiam grzdyla na pocieszenie oka
nie potrafie uwierzyc, ze Lilka lada chwila tez bedzie miala 4 miesiace i zaraz bede jej wprowadzac inne posilki. generalnie bardzo wesole dziecie mam i dumna jestem, bo w sobote zaliczyla swoj pierwszy przewrot na brzuszek smieje sie w glos, cieszy sie do swojego odbicia w lustrze, slodziak
Śliczna malutka jakie ma cudne oczęta

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Co tam Dziewczynki?
Ja odliczam czas do weekendu jeszcze tylko niecałe 5,5 godziny
Jutro wesele, a w sobotę jedziemy w te góry i zostajemy do poniedziałku
Właśnie się zorientowałam, że nie odzywałam się tydzień. Nawet nie wiem, kiedy minął weekend?

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
I ja się córą pochwalę
Masz się czym chwalić, ślicznota

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
a po weselu w sumie dziwnie
nie tańczyłam, nie piłam, niewiele jadłam, nie miałam za bardzo z kim pogadać więc w sumie zajmowałam się obserwowaniem wesele było bardzo małe i w sumie niewiele kto się bawił na parkiecie, za to wszystkim dopisywały humory i alkoholu nikt nie wylewał, więc po jakimś czasie znajdowałam się w lekko innym wymiarze niż większość gości
No to rzeczywiście musiało być dziwnie, ale mam nadzieję, ze mimo to bawiłaś się ok. Mi jest jakoś dziwnie, że w tym roku nie mam żadnego wesela, ale w sumie dobrze. Na początku sezonu było mi żal, a teraz to już wcale nie.

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ice gdzie jesteś? coś się dawno nie odzywałaś
No jestem, jestem

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Zastanawiamy się gdzie w góry z małą jechać. Mąż ma urlop ojcowski od początku września i jakoś musimy się zorganizować.. Tym razem szlaki górskie odpadają, ale chciałabym przynajmniej z daleka góry oglądać.. Ewuszko masz jakieś propozycje? Bazą wypadową u nas będzie Krynica Zdrój, bo tam będziemy na biegu Męża i później nie wiemy co.. Może Magurski Park Narodowy?
Ostatnio w tv zachwycali się Magurskim Parkiem Narodowym i żyjącymi tam wilkami. Ale przyznam, ze nie byłam tam nigdy. A w Krynicy byłam ostatnio na nartach w wieku nastoletnim, to chyba też nie pomogę.

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Myska, rośnie maluszek Nie pocieszę Cię, im dale w las tym czas szybciej leci! Madzia dzisiaj konczy 11 misięcy!!! To przecież prawie rok! Jakim cudem?! Kiedy to się stało?!
Madzia jest kolejnym czynnikiem uświadamiającym mi jak szybko leci czas, przecież dopiero co byłaś w ciąży!


U mnie ostatnio słabo z czasem bo zwykle zaglądałam z pracy a teraz mam jej tak dużo, że nie wyrabiam. Poza tym mamy w pracy coraz lepszą atmosferę i jak już nie pracuję to popijam kawę w działowym gronie, to i na wizaż czasu nie starcza. Poza tym sezon urlopowy mi dołożył, w zeszłym tygodniu zastępowałam 2 i pół osoby, w tym już tylko 1, ale akurat z głupimi rzeczami.

Weekend u nas tak sobie, byłam na piwie z koleżankami i w szpitalu u koleżanki, która urodziła córeczkę. Takie maleństwo. Poza tym z TŻem próbowaliśmy spędzać trochę czasu razem, teraz niby ma go dla mnie więcej, bo mamy ekipę na budowie kolejną. Ale jakoś lekko nie jest się w tym budowlanym rozgardiaszu ogarnąć. Na ten nadchodzący mieliśmy gdzieś skoczyć, ale nie mam czasu o tym myśleć. Nasi znajomi idą w Tatry na 2 dni, ale moje kolano wyklucza takie wycieczki, więc szkoda.

A z moim kolanem to mam chyba to samo co Ewusia (nigdy nie zapamiętam tej nazwy) tylko w łagodnej postaci, dostałam prochy na 2 m-ce, rehabilitację (ale terminy dopiero w 2 połowie września były w Luxmedzie ) i mam się oszczędzać. Zaczęłam w związku z tym chodzić na orbitrek.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 18:57   #4604
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Majowe Żonki 2012

Myska, sprawdz czy termy maja brodzik dla dzieci, najlepiej z temperatura okolo 36 stopni. Jak pojdziecie razem to jedna osoba z dzieckiem, druga cos innego i wymiana. Albo pojedynczo na dluzej, a z dzieckiem na chwile. My bylismy z Madzia kilka razy. W praktyce dluzej niz godzine nie bylismy, bo plecy w brodziku wysiadaja. My mamy takie kolo pompowane z jakby majtkami w srodku i dziecko w tym wisi, wtedy mozna w glebokim. Ale nie wiem czy dla 3-4 miesiecznego juz mozna. Ale na pewno robicie w domu Ani samolociki, to w wodzie tak samo. Albo wrzucanie na bombe nozkami, oczywiscie bez puszczania dziecka i bedzie sie cieszyc. Pobujaj ja w wanienece w przod i w tyl, zobaczysz czy sie ucieszy

Do ktoregos tam miesiaca dzieci podobno potrafia plywac, takie noworodki! Umieja z brzucha jeszcze A potem zapominaja.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
jaka słodziuchna

a po weselu w sumie dziwnie
nie tańczyłam, nie piłam, niewiele jadłam, nie miałam za bardzo z kim pogadać więc w sumie zajmowałam się obserwowaniem wesele było bardzo małe i w sumie niewiele kto się bawił na parkiecie, za to wszystkim dopisywały humory i alkoholu nikt nie wylewał, więc po jakimś czasie znajdowałam się w lekko innym wymiarze niż większość gości

A jak tam u Was po weekendzie?

Ice gdzie jesteś? coś się dawno nie odzywałaś

Heh, to ciekawe wesele Smiech z tych co sa juz w innym wymiarze tez moze byc rozrywka. Tez tak zwykle mam, bo albo nie pije wcale albo jednego drinka



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Jeszcze o przetworach.

Mam zamrozone truskawki, maliny, jagody i troche borowek. Rok temu robilam sok i dzem z malin i zwyczajnie mi nie wychodzi, wiec olalam.

Dzemy mam z porzeczek czarnych i czerwonych i niedlugo beda aronie, zrobie wiec dzem i sok. Aronia to jest moj hit dzemorowy

Pigwe/pugwowca porzucilam bo nie mam nerwow. Jeszcze moze zrobie podejscie do sliwek(powidla czy cos), a morele i brzoskwinie do malych sliczkow tylko.

Przetwory robie z cukrem. Ale z mala iloscia. Dodaje troszke do kaszek. A do malych sloikow takie musy bez cukru i wtedy to jest jako owoc.

Jak mialam mrozine owoce z zeszlego roku, to robilam mus z jablek i 1/4 jagod lub malin, na parze. Ladowalam do sloiczkow i mialam na jakis czas gotowce. Jak juz cos gotuje i miksuje to zawsze hurtem





Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 20:14   #4605
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Myska, sprawdz czy termy maja brodzik dla dzieci, najlepiej z temperatura okolo 36 stopni. Jak pojdziecie razem to jedna osoba z dzieckiem, druga cos innego i wymiana. Albo pojedynczo na dluzej, a z dzieckiem na chwile. My bylismy z Madzia kilka razy. W praktyce dluzej niz godzine nie bylismy, bo plecy w brodziku wysiadaja. My mamy takie kolo pompowane z jakby majtkami w srodku i dziecko w tym wisi, wtedy mozna w glebokim. Ale nie wiem czy dla 3-4 miesiecznego juz mozna. Ale na pewno robicie w domu Ani samolociki, to w wodzie tak samo. Albo wrzucanie na bombe nozkami, oczywiscie bez puszczania dziecka i bedzie sie cieszyc. Pobujaj ja w wanienece w przod i w tyl, zobaczysz czy sie ucieszy

Do ktoregos tam miesiaca dzieci podobno potrafia plywac, takie noworodki! Umieja z brzucha jeszcze A potem zapominaja.
Dziękuję A jakąś pieluchę wodoodporną się kupuje? Jestem zielona w temacie.. Słyszałam, że do 9 tygodnia pamiętają..


Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Jeszcze o przetworach.

Mam zamrozone truskawki, maliny, jagody i troche borowek. Rok temu robilam sok i dzem z malin i zwyczajnie mi nie wychodzi, wiec olalam.

Dzemy mam z porzeczek czarnych i czerwonych i niedlugo beda aronie, zrobie wiec dzem i sok. Aronia to jest moj hit dzemorowy

Pigwe/pugwowca porzucilam bo nie mam nerwow. Jeszcze moze zrobie podejscie do sliwek(powidla czy cos), a morele i brzoskwinie do malych sliczkow tylko.

Przetwory robie z cukrem. Ale z mala iloscia. Dodaje troszke do kaszek. A do malych sloikow takie musy bez cukru i wtedy to jest jako owoc.

Jak mialam mrozine owoce z zeszlego roku, to robilam mus z jablek i 1/4 jagod lub malin, na parze. Ladowalam do sloiczkow i mialam na jakis czas gotowce. Jak juz cos gotuje i miksuje to zawsze hurtem
Kurcze.. Ja to zupełnie nie jestem przetworowa.. Pewnie nic mi nie wyjdzie.. Ile takich malin mam sobie zamówić? Boję się, że tylko je zmarnuje..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 20:22   #4606
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Majowe Żonki 2012

Tak, pieluszki do pływania. Ja w rossmanie kupuję.

Ja owoce do mrozenia przegladam, płuczę w wodzie, wysypuje na reczniki papierowe, jak obeschna, to wrzucam do pudelka na noc. Po nocy potrzasam i przerzucam do woreczka z zamkiem. Ja mam cała szuflade owocow zamrozonych. Zamroz sobie chociaz 6 koszyczkow, zamow 8, bo bedzie na pewno odrzut tych groszych. Z gorszymi zrob ciasto

Maliny jako jedyne w przetworach mi nie wychodza :/ dlatego polecam zamrozic.
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot

Edytowane przez ewuszkaaa
Czas edycji: 2014-08-20 o 20:23
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 11:18   #4607
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Ogólnie czas leci jak szalony, mała ma już skończone 3 miesiące Była dziś u nas położna i mała waży 5950 Prawie 6 kilowy klocek dźwigam
wow już 3 miesiące, jak to leci
Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Zastanawiamy się gdzie w góry z małą jechać. Mąż ma urlop ojcowski od początku września i jakoś musimy się zorganizować.. Tym razem szlaki górskie odpadają, ale chciałabym przynajmniej z daleka góry oglądać.. Ewuszko masz jakieś propozycje? Bazą wypadową u nas będzie Krynica Zdrój, bo tam będziemy na biegu Męża i później nie wiemy co.. Może Magurski Park Narodowy?
ja byłam kiedyś w Krynicy na wakacjach, oczywiście bez żadnych dzieci więc w tym temacie nic nie wiem, ale ogólnie to jest takie typowe uzdrowisko z deptakiem itp, jest gdzie pochodzić I jest tam praktycznie w mieście Góra Parkowa na którą jeździ kolejka no i przy odrobinie dobrej woli też można na nią wyjść, bo to taka bardziej górka niż góra
Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Myska, rośnie maluszek Nie pocieszę Cię, im dale w las tym czas szybciej leci! Madzia dzisiaj konczy 11 misięcy!!! To przecież prawie rok! Jakim cudem?! Kiedy to się stało?!
Roczek już tuż tuż
planujesz jakąś imprezkę?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kolejna osoba, która to mówi o pogodzie w te wakacje. Nad polskim morzem wszyscy mają ideał, a na południu bywa różniej.
w tym roku to jakiś fenomen
no ale jak ktoś teraz jest na wakacjach to chyba Chorwacja wygrywa, bo od paru dni zimno się zrobiło w całej Polsce chyba


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Właśnie się zorientowałam, że nie odzywałam się tydzień. Nawet nie wiem, kiedy minął weekend?
dlatego już się martwiłam

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No to rzeczywiście musiało być dziwnie, ale mam nadzieję, ze mimo to bawiłaś się ok.
nie było źle
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

A z moim kolanem to mam chyba to samo co Ewusia (nigdy nie zapamiętam tej nazwy) tylko w łagodnej postaci, dostałam prochy na 2 m-ce, rehabilitację (ale terminy dopiero w 2 połowie września były w Luxmedzie ) i mam się oszczędzać. Zaczęłam w związku z tym chodzić na orbitrek.
oj po Polsku to się nazywa "rozmiękanie rzepki", taka trochę prostsza nazwa
No to oszczędzaj się i oby się to nie pogłębiało
a boli Cię kolano jak siedzisz ze zgiętymi nogami? bo to jest też jeden z charakterystycznych objawów tej choroby
Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Heh, to ciekawe wesele Smiech z tych co sa juz w innym wymiarze tez moze byc rozrywka. Tez tak zwykle mam, bo albo nie pije wcale albo jednego drinka
no fakt

Ale dziś dzień bez sensu pogoda brzydka, w pracy mi się dłuży..... dobrze chociaż że weekend już niedługo (ale sobota rano w pracy więc tym razem weekend krótszy )
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 12:14   #4608
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Tak, pieluszki do pływania. Ja w rossmanie kupuję.

Ja owoce do mrozenia przegladam, płuczę w wodzie, wysypuje na reczniki papierowe, jak obeschna, to wrzucam do pudelka na noc. Po nocy potrzasam i przerzucam do woreczka z zamkiem. Ja mam cała szuflade owocow zamrozonych. Zamroz sobie chociaz 6 koszyczkow, zamow 8, bo bedzie na pewno odrzut tych groszych. Z gorszymi zrob ciasto

Maliny jako jedyne w przetworach mi nie wychodza :/ dlatego polecam zamrozic.
Dzięki Ci kobieto To zamówię 10 koszyczków i spróbuje jakieś przetwory zrobić na próbę.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ja byłam kiedyś w Krynicy na wakacjach, oczywiście bez żadnych dzieci więc w tym temacie nic nie wiem, ale ogólnie to jest takie typowe uzdrowisko z deptakiem itp, jest gdzie pochodzić I jest tam praktycznie w mieście Góra Parkowa na którą jeździ kolejka no i przy odrobinie dobrej woli też można na nią wyjść, bo to taka bardziej górka niż góra
Krynicę to znam Byliśmy tam w zeszłym roku, także jakoś tam będziemy funkcjonować, zwłaszcza, że będziemy w wypasionym hotelu pod Jaworzyną

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ale dziś dzień bez sensu pogoda brzydka, w pracy mi się dłuży..... dobrze chociaż że weekend już niedługo (ale sobota rano w pracy więc tym razem weekend krótszy )
U mnie dzień marudy.... Już mógłby się skończyć....

Mam w lodówce mascarpone i chciałam zrobić tiramisu.. Ale składniki i zawartość tłuszczu mnie powaliła..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA

Edytowane przez Myska0
Czas edycji: 2014-08-21 o 12:15
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 09:18   #4609
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Witaj alwa
Tak, ja mam przesłodką, prawie trzymiesięczną córeczkę, która ma swoje humorki czasami (jak to baba ), ale jest i tak cudowna Gratuluję synka I ja się córą pochwalę
dziękuję
a Twoja córa jest słodka mina na drugim zdjęciu rewelacyjna

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Myska, rośnie maluszek Nie pocieszę Cię, im dale w las tym czas szybciej leci! Madzia dzisiaj konczy 11 misięcy!!! To przecież prawie rok! Jakim cudem?! Kiedy to się stało?!
o widzę, że Ewuszka ma już dużą pannę
faktycznie czas teraz leci jak szalony. dopiero co była zima i chodziłam z wielkim brzuchem a już się lato kończy

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Gratuluję synka
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 08:23   #4610
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość

Krynicę to znam Byliśmy tam w zeszłym roku, także jakoś tam będziemy funkcjonować, zwłaszcza, że będziemy w wypasionym hotelu pod Jaworzyną
no chyb a że tak
to w innych kwestiach niestety nie pomogę
Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
faktycznie czas teraz leci jak szalony. dopiero co była zima i chodziłam z wielkim brzuchem a już się lato kończy
mnie też czas szybko ucieka, mimo że nie mam dziecka no ale jakoś i tak.... dopiero się lato zaczynało a tu już jesień idzie

Jak tam po weekendzie?
Ja w sobotę byłam w pracy, a wieczorem byliśmy u znajomych skąd chodziliśmy oglądać pokazy sztucznych ogni (imprea była biletowana ale szkoda nam było kasy no więc byliśmy oglądać "spod płota" )
Wczoraj pół dnia spałam, bo się źle czułam, a jak już wstałam to nas znajomi (ci samu zresztą) wyciągnęli na obiad do knajpy
Dziś sie nadal źle czuję (boli mnie gardło i ogólnie jestem rozbita) no ale oczywiście siedzę w pracy i liczę na to ze samo przejdzie, bo zdecydowanie nie mam teraz czasu na L4
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 13:58   #4611
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
no ale jak ktoś teraz jest na wakacjach to chyba Chorwacja wygrywa, bo od paru dni zimno się zrobiło w całej Polsce chyba
No już chyba po lecie powoli będzie takim prawdziwym, w zeszłym roku też się upały urwały w połowie sierpnia. Ale jeszcze jesień może być całkiem fajna, tylko wiadomo - poranki i wieczory już zimne.
Dzisiaj rano jak szłam do pracy (na nogach ) to było 10 stopni.

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
oj po Polsku to się nazywa "rozmiękanie rzepki", taka trochę prostsza nazwa
No to oszczędzaj się i oby się to nie pogłębiało
a boli Cię kolano jak siedzisz ze zgiętymi nogami? bo to jest też jeden z charakterystycznych objawów tej choroby
To może zapamiętam.
Samo z siebie jak siedzę to nie boli, a jak już boli to niezależnie od pozycji. Oszczędzam się w każdym razie, nad czym bardzo boleję.

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Krynicę to znam Byliśmy tam w zeszłym roku, także jakoś tam będziemy funkcjonować, zwłaszcza, że będziemy w wypasionym hotelu pod Jaworzyną
U Erisowej?

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Mam w lodówce mascarpone i chciałam zrobić tiramisu.. Ale składniki i zawartość tłuszczu mnie powaliła..
Zjadłabym tiramisu. Mam dzisiaj wyjątkowo okropną ochotę na coś słodkiego i chyba wracając do domu muszę coś zakupić.

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Jak tam po weekendzie?
A no ok. U mnie ostatnio ogólnie bez szału. Miałam strasznie zły nastrój w piątek, co mocno oddziaływało na wieczór w domu i jeszcze nawet na weekend. Ale w sobotę popołudniu byliśmy u znajomych na grillu, zaprosili prawie same pary z dziećmi, przyznaję, to jednak trochę nie mój klimat. Pełny przekrój od 2 m-cy do 3 lat, lekki hardcore.
A w niedzielę siedziałam cały dzień robiąc wiadomo co, a mój TŻ przed laptopem. Więc dzień słaby. Kark mnie dzisiaj boli.

Dzisiaj za to pójdę się pogibać na orbitreku, jutro to samo, a w środę mam imprezę z pracy. Takie ambitne plany na ten tydzień.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 17:04   #4612
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
dziękuję
a Twoja córa jest słodka mina na drugim zdjęciu rewelacyjna
Podziękować

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
no chyb a że tak
to w innych kwestiach niestety nie pomogę
Jednak zmienił nam się nocleg Będą to apartamenty, ale nie będzie w cenie śniadania

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Jak tam po weekendzie?
Ja w sobotę byłam w pracy, a wieczorem byliśmy u znajomych skąd chodziliśmy oglądać pokazy sztucznych ogni (imprea była biletowana ale szkoda nam było kasy no więc byliśmy oglądać "spod płota" )
Wczoraj pół dnia spałam, bo się źle czułam, a jak już wstałam to nas znajomi (ci samu zresztą) wyciągnęli na obiad do knajpy
Dziś sie nadal źle czuję (boli mnie gardło i ogólnie jestem rozbita) no ale oczywiście siedzę w pracy i liczę na to ze samo przejdzie, bo zdecydowanie nie mam teraz czasu na L4
Kuruj się domowo

U nas weekend minął znowu za szybko.. W sobotę to nawet nie pamiętam co robiliśmy.. A w niedzielę trolowaliśmy we trójkę na kanapie w salonie Lało cały dzień i tylko po południu do kościoła się wynurzyliśmy Dalej nie wiemy gdzie jechać z małą..

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U Erisowej?
A nie wiem nawet.. Zbyt długo moja radość nie trwała.. Plany się zmieniły i wypasiony hotel odpadł, bo za daleko od centrum

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zjadłabym tiramisu. Mam dzisiaj wyjątkowo okropną ochotę na coś słodkiego i chyba wracając do domu muszę coś zakupić.
No a ja w końcu zrobiłam proste i szybkie ciasto marchewkowe

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A no ok. U mnie ostatnio ogólnie bez szału. Miałam strasznie zły nastrój w piątek, co mocno oddziaływało na wieczór w domu i jeszcze nawet na weekend. Ale w sobotę popołudniu byliśmy u znajomych na grillu, zaprosili prawie same pary z dziećmi, przyznaję, to jednak trochę nie mój klimat. Pełny przekrój od 2 m-cy do 3 lat, lekki hardcore.
A w niedzielę siedziałam cały dzień robiąc wiadomo co, a mój TŻ przed laptopem. Więc dzień słaby. Kark mnie dzisiaj boli.

Dzisiaj za to pójdę się pogibać na orbitreku, jutro to samo, a w środę mam imprezę z pracy. Takie ambitne plany na ten tydzień.
No to niezła imprezka musiała być..
Mnie przy moim chrześniaku (półtorej roku) wkurza to, że on jest tak głośno i Ania się często po prostu boi.. Wolę sobie nie wyobrażać jak to było

Przed chwilą Anka zrobiła mi awanturę jak ją położyłam do łóżeczka, na rękach się automatycznie uspokaja.. Szantażystka jedna, a teraz zasypia koło mnie na kanapie w salonie.. I zrozumieć tu dziecko... Nawet klikanie myszką jej nie przeszkadza..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA

Edytowane przez Myska0
Czas edycji: 2014-08-25 o 17:06
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 20:06   #4613
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Majowe Żonki 2012

Dziewczyny! Przepis do zrobienia w sezonie cukiniowym! Pycha
http://kuchnialidla.pl/product/plack...zonym-boczkiem

Robiłam kiedyś z fetą, ale feta przykleja się do patelni i wychodzi cukiniowa paćka zamiast placków


Byliśmy w weekend na mini golfie. Fajnie było

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Jak tam po weekendzie?
Ja w sobotę byłam w pracy, a wieczorem byliśmy u znajomych skąd chodziliśmy oglądać pokazy sztucznych ogni (imprea była biletowana ale szkoda nam było kasy no więc byliśmy oglądać "spod płota" )
Wczoraj pół dnia spałam, bo się źle czułam, a jak już wstałam to nas znajomi (ci samu zresztą) wyciągnęli na obiad do knajpy
Dziś sie nadal źle czuję (boli mnie gardło i ogólnie jestem rozbita) no ale oczywiście siedzę w pracy i liczę na to ze samo przejdzie, bo zdecydowanie nie mam teraz czasu na L4
Też nas znajomi ciągnęli na te pokazy. I mieliśmy to samo przemyślenie - za płotem też widać niebo

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No już chyba po lecie powoli będzie takim prawdziwym, w zeszłym roku też się upały urwały w połowie sierpnia. Ale jeszcze jesień może być całkiem fajna, tylko wiadomo - poranki i wieczory już zimne.
Dzisiaj rano jak szłam do pracy (na nogach ) to było 10 stopni.
Powariowała
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A no ok. U mnie ostatnio ogólnie bez szału. Miałam strasznie zły nastrój w piątek, co mocno oddziaływało na wieczór w domu i jeszcze nawet na weekend. Ale w sobotę popołudniu byliśmy u znajomych na grillu, zaprosili prawie same pary z dziećmi, przyznaję, to jednak trochę nie mój klimat. Pełny przekrój od 2 m-cy do 3 lat, lekki hardcore.
A w niedzielę siedziałam cały dzień robiąc wiadomo co, a mój TŻ przed laptopem. Więc dzień słaby. Kark mnie dzisiaj boli.
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 19:19   #4614
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No już chyba po lecie powoli będzie takim prawdziwym, w zeszłym roku też się upały urwały w połowie sierpnia. Ale jeszcze jesień może być całkiem fajna, tylko wiadomo - poranki i wieczory już zimne.
Dzisiaj rano jak szłam do pracy (na nogach ) to było 10 stopni.
ano, rano jest zimno najzimniej mi pokazywało o 6.30 jak do pracy jechałam 7 stopni

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Dzisiaj za to pójdę się pogibać na orbitreku, jutro to samo, a w środę mam imprezę z pracy. Takie ambitne plany na ten tydzień.
nawet całkiem ambitne plany

ja tylko wczoraj była na siłce a tak to siedzę i zamulam.....
Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość

Kuruj się domowo
staram sie wczoraj już było lepiej a dziś znów gorzej, no i tak w kółko

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Przed chwilą Anka zrobiła mi awanturę jak ją położyłam do łóżeczka, na rękach się automatycznie uspokaja.. Szantażystka jedna, a teraz zasypia koło mnie na kanapie w salonie.. I zrozumieć tu dziecko... Nawet klikanie myszką jej nie przeszkadza..
nie ważne gdzie, ważne że z mamą
Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość

Też nas znajomi ciągnęli na te pokazy. I mieliśmy to samo przemyślenie - za płotem też widać niebo
z tym ze trzeba przyznać że tak to zrobili że z daleka było słabo widać, bo duża część strzelała dość nisko nad ziemią pierwszy pokaz oglądaliśmy z kładki nad autostradą ale później się już przenieśliśmy pod ogrodzenie lotniska

Idę wieszać pranie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 16:51   #4615
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
No a ja w końcu zrobiłam proste i szybkie ciasto marchewkowe
Ja nie lubię ciasta marchewkowego

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Przepis do zrobienia w sezonie cukiniowym! Pycha
http://kuchnialidla.pl/product/plack...zonym-boczkiem

Robiłam kiedyś z fetą, ale feta przykleja się do patelni i wychodzi cukiniowa paćka zamiast placków
Lubię placki z cukinii, muszę spróbować tej wersji, chociaż moja apatia kuchenna doprowadza do tego, że ostatnio wyrzuciłam 3 cukinie przeleżane w lodówce.

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ano, rano jest zimno najzimniej mi pokazywało o 6.30 jak do pracy jechałam 7 stopni
Też widziałam 7 stopni w takich godzinach, na szczęście wtedy dopiero wstaję i zanim się wygrzebię do pracy to już jest cieplej ciut. Chociaż to już wszystko zwiastuje jesień.

Rzadko zaglądam ostatnio, bo też jak wiecie niewesoło u mnie to i weny brak. Napiszę może co nieco w klubie jak będę mieć chwilę. Ale z nowości to jakbym miała mało problemów to zepsuł mi się samochód, musiałam pojechać w jeden taki zimny poranek na drugi koniec miasta i odmarzły mi dosłownie dłonie, bo zamiast grzać to chłodził! A lało, więc klima musiała być włączona bo inaczej parowały mi szyby. No i do tego czasu częściej chodzę na nogach, bo z kolei po rowerze boli mnie kolano, a kluczyki odebrane do czasu naprawienia.

Znajomi pojechali teraz na weekend w góry, mieliśmy jechać z nimi, ale przemyślałam sprawę, że to jednak nie najlepszy pomysł. No i mam uczucie kolejnego zmarnowanego weekendu. Jedynie wczoraj byliśmy u znajomych i ich 2 tygodniowej córeczki, kruszynka taka.

A jak tam u was weekend?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 07:57   #4616
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Majowe Żonki 2012

Weekend znowu zleciał jak szalony..
Byliśmy u teściów. Pierwszy raz wsadziliśmy Anię do nosidełka i poszliśmy na spacerek po lesie
Jutro idziemy do lekarza.. Ciekawe ile waży ten mój klocek.. Bardzo ostatnio ulewa, wymiotuję i się trochę tym martwię. Jak dobrze przybiera na wadze to znak, że nic się nie dzieje i po prostu musi to przejść..

Za trzy dni mój Mąż ma urlop i jedziemy w czwartek do Krynicy, a później do Zakopanego Już się nie mogę doczekać, chociaż jutro idziemy z Anią na szczepienie i nie wiem jak biedaczka zareaguje..

Ice - jakoś u Ciebie pod górkę Trzymam kciuki, aby lepiej się zrobiło no...
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 09:21   #4617
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość


Rzadko zaglądam ostatnio, bo też jak wiecie niewesoło u mnie to i weny brak. Napiszę może co nieco w klubie jak będę mieć chwilę. Ale z nowości to jakbym miała mało problemów to zepsuł mi się samochód, musiałam pojechać w jeden taki zimny poranek na drugi koniec miasta i odmarzły mi dosłownie dłonie, bo zamiast grzać to chłodził! A lało, więc klima musiała być włączona bo inaczej parowały mi szyby. No i do tego czasu częściej chodzę na nogach, bo z kolei po rowerze boli mnie kolano, a kluczyki odebrane do czasu naprawienia.

Znajomi pojechali teraz na weekend w góry, mieliśmy jechać z nimi, ale przemyślałam sprawę, że to jednak nie najlepszy pomysł. No i mam uczucie kolejnego zmarnowanego weekendu. Jedynie wczoraj byliśmy u znajomych i ich 2 tygodniowej córeczki, kruszynka taka.

przykro mi że u Ciebie ostatnio ciągle pod górkę mam nadzieję ze niedługo będzie lepiej
Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Weekend znowu zleciał jak szalony..
Byliśmy u teściów. Pierwszy raz wsadziliśmy Anię do nosidełka i poszliśmy na spacerek po lesie
Jutro idziemy do lekarza.. Ciekawe ile waży ten mój klocek.. Bardzo ostatnio ulewa, wymiotuję i się trochę tym martwię. Jak dobrze przybiera na wadze to znak, że nic się nie dzieje i po prostu musi to przejść..

Za trzy dni mój Mąż ma urlop i jedziemy w czwartek do Krynicy, a później do Zakopanego Już się nie mogę doczekać, chociaż jutro idziemy z Anią na szczepienie i nie wiem jak biedaczka zareaguje..
za wizytę u lekarza i szczepienie
No i fajnie Wam ze wyjazd tak blisko

U mnie weekend nawet aktywny w piątek byliśmy u mojej Siss grac w gry, w sobotę mój TŻ był w górach ze znajomymi (ja oczywiście o górach to sobie pomarzyć tylko mogę, no ale i tak miałam pracę rano więc w sumie whatever ) no więc ja po pracy poszłam na zakupy (ale kupiłam tylko lakier nowy i jedną bluzkę), a wieczorem ekipa po wycieczce z gór przyszła do mnie więc jeszcze posiedzieliśmy trochę A wczoraj byliśmy u rodziców i u Ewuszki na chwilę wprawdzie ale pokaz nowych umiejętności Madzi mieliśmy okazję zobaczyć

No więc zleciało szybko i znów poniedziałek ale roboty mam sporo więc pewnie szybko minie ten tydzień
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 08:42   #4618
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
za wizytę u lekarza i szczepienie
No i fajnie Wam ze wyjazd tak blisko
Dziękujemy, kciuki się przydadzą Zwłaszcza, że mała od 7 dopiero teraz usnęła i to cały czas prawie płakała.. Jakie ja mam słabe nerwy
Mam nadzieję, że po następnym karmieniu nie będzie takich szopek.. Chyba mała wyczuwa dzisiejsze szczepienie....
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 11:10   #4619
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Majowe Żonki 2012

I po lekarzu
Ania była dzielna na szczepieniu, po pierwszym zastrzyku troszkę popłakała, po drugim też, a przy trzecim rozpłakała się jak pani tylko popsikała nogę płynem dezynfekującym Ale i tak jestem z niej dumna, bo szybciutko doszła do siebie Na korytarzu już nie płakała

Ogólnie wszystko dobrze, mała waży 6260 i ulewaniami mam się nie przejmować i przeczekać, bo minął.. Szkoda tylko, że to małą wybudza jak śpi.. Ale przeżyjemy. Najważniejsze, że zdrowiusieńka

Ewuszko używasz witaminy D z kwasami omega3? Jeśli tak to jakie kupujesz? Wit D używam taką co polecałaś, ale nie wiem czy jest tej samej firmy z kwasami omega3....
I jeszcze o ten basen zapytam. Normalnie chodziliście na jakiś brodzik dla dzieci? Nie było dla Madzi za głośno? Nie bała się? Ja chyba się za bardzo boję, że się mała przestraszy tłumów czy hałasów.. I ewentualnie ile w wodzie z nią siedzieć jak już się skusimy?

Próbuję ogarnąć pakowanie, ale kiepsko mi idzie.. Dziś jedziemy po nocnym karmieniu do Krynicy Ciekawe jak to będzie..

Coś tu cichutko ostatnio......
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 11:55   #4620
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
I po lekarzu
Ania była dzielna na szczepieniu, po pierwszym zastrzyku troszkę popłakała, po drugim też, a przy trzecim rozpłakała się jak pani tylko popsikała nogę płynem dezynfekującym Ale i tak jestem z niej dumna, bo szybciutko doszła do siebie Na korytarzu już nie płakała

Ogólnie wszystko dobrze, mała waży 6260 i ulewaniami mam się nie przejmować i przeczekać, bo minął.. Szkoda tylko, że to małą wybudza jak śpi.. Ale przeżyjemy. Najważniejsze, że zdrowiusieńka
super że Malutka zdrowa i ze dobrze zniosła szczepienie

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość

Próbuję ogarnąć pakowanie, ale kiepsko mi idzie.. Dziś jedziemy po nocnym karmieniu do Krynicy Ciekawe jak to będzie..
jak to co będzie? supr będzie
bawcie się dobrze
Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Coś tu cichutko ostatnio......
ano... bo zawsze Wy z Ice i Ewuszką trajkotałyście, a ja Was nadrabiałam z trudem, a teraz każdy ma swoje sprawy no ale najważniejsze ze się meldują wszyscy co jakiś czas
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-28 15:02:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.