Mamusie Maj -Czerwiec 2014 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-30, 01:13   #3481
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

U nas godz.zasypiania jest miedzy 20 a 21. Kolo 19,30 go rozbieram klade na lozku. Masuje, bawie sir z nim. O 20 kapiel. 20,15 mm i od 20,30 do 21 zasypia.
Staram siepulnowac godzin ale wiadomo czasen cos nie wypali. Ale kolo 21 maly juz spi.
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 04:50   #3482
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Jeju parę stron mam do nadrabiania
ponarzekam tylko ze od 1 pobudka co godzine. Az nie chce mi się juz iść spać bo chyba wole w ogóle nie spać niż co chwile wstawać :/ cycki flaki to nie dziwie się małemu ze jak nie najedzony to i spać nie może długo. Az mnie sutki juz bolą. Zrobiłam mu 120 mm to wypił ale chciał jeszcze to cycka dałam ale słychać ze rzadko przelyka.
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 06:07   #3483
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Dziewczyny która z Was borykała sie z wieczornym cyckowstretem?? Karlain i Iemand??

Bo taka sama akcja byla dzis u nas. Nie szlo go nakarmic a glodny byl i cyckiem plul i w zadnej pozycji tylko trzymany pionowo sie uspokajal no ale ze glodnyg to zaraz znow sie zaczynal pieklić.
Na szybko odciagnelam 40ml na pierwszy glod a potem przypomnialam sobie ze po tym jak pojechalismy w czerwcu na IP z moja 40stopniowa goraczka to tz kupil mm i szybko mu zrobilam bo dalej nie chcial przy piersi byc a licze ze w nocy jak sie uspokoi to juz normalnie zje...

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Tylko na ile go teraz to mm zapchalo to pojecia nie mam zeby mi sie cycki przez noc nie przegrzaly ale duzo nie zjadl bo moze z 50ml wiec chyba dlugo nie pospi...

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
Eee to może ja jestem dziwna ale w takiej sytuacji nie daje mm tylko usypiam i jam serio zglodnieje czekam aż zawoła i zje... balabym sie odrzu enia cycka i tam mam tadka niejadka jada po góra 10 min ck 3-4 godziny. Po 8-9 min jest oburzenie na pierś i wicie sie czasem odbeknie i jeszcze possie cześciej tyle mu poprostu styka. A wieczorem to niemal codzień awantura - nie chce jeść chce spać...
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 06:18   #3484
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Olka ma tak dosc czesto w ciagu dnia. I wtedy kazdy krzyczy ze ja glodze. A tak nie jest bo ja checi wystawiam cyc i czestuje a ze ona gardzi to trudno.
W ogole wielu osobom nie podoba sie styl wychowania jaki mam. Jestem raczej zimna i nie lubie wylewania milosci przy kims szczegolnie. Nie zwracam uwagi czy pielucha spadnie czy ciuchy poprasowane. Jak ola placze to nie biegne na lep na szyje (tak jak teraz) ale sama sie na brzuch obkrecila a wrocic nie moze. A chwake sie ze stopy dzis byly w buzi

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 07:18   #3485
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Eee to może ja jestem dziwna ale w takiej sytuacji nie daje mm tylko usypiam i jam serio zglodnieje czekam aż zawoła i zje... balabym sie odrzu enia cycka i tam mam tadka niejadka jada po góra 10 min ck 3-4 godziny. Po 8-9 min jest oburzenie na pierś i wicie sie czasem odbeknie i jeszcze possie cześciej tyle mu poprostu styka. A wieczorem to niemal codzień awantura - nie chce jeść chce spać...
Madziuula też się bałam o to mm żeby nie zrobić sobie kuku ale próby uśpienia i uspania marnie szły. Może by się udało a może nie. W każdym bądź razie noc minęła już normalnie i oby to był jednorazowy wybryk.

U nas raczej nie ma niejadka bo nawet w czwartek rano jak byłam w lidlu to miała babcia moje mleko w butelce którego zjadł może 50ml a jak dałam pierś to totalna radocha no i u mnie ssanie jest zawsze z apetytem ale nie wiem ile minut bo dawno nie mierzylam, kiedyś było min.15

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Olka ma tak dosc czesto w ciagu dnia. I wtedy kazdy krzyczy ze ja glodze. A tak nie jest bo ja checi wystawiam cyc i czestuje a ze ona gardzi to trudno.
W ogole wielu osobom nie podoba sie styl wychowania jaki mam. Jestem raczej zimna i nie lubie wylewania milosci przy kims szczegolnie. Nie zwracam uwagi czy pielucha spadnie czy ciuchy poprasowane. Jak ola placze to nie biegne na lep na szyje (tak jak teraz) ale sama sie na brzuch obkrecila a wrocic nie moze. A chwake sie ze stopy dzis byly w buzi

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Kasiabku ją to samo co ty
Nie powtarzam nascie razy na dobę jak to kocham swoje dziecko a już na pewno nie mówię takich rzeczy w towarzystwie innych osób.
Pozwalam sobie czasem przetrzymać dziecko dłużej e pieluszce bo np.za 30 min będzie kąpiel i wogóle to nie mam tak by opowiadać jak to dziecko zmieniło moje życie i przewartościowało moje priorytety i bla bla bla
Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Acha no i melduję że już od jakichś dwóch tygodni jestem w gronie mam co nie prasują ani ciuszków, ani pieluch a smoczki wyparzam rzadziej niż raz w tygodniu

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 07:45   #3486
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Madziula moj Wojtus zachowuje sie bardzo podobnie i jestem prawie pewna ze jest niejadkiem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 08:35   #3487
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Madziula moj Wojtus zachowuje sie bardzo podobnie i jestem prawie pewna ze jest niejadkiem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hihi no wiem
Ciekawe jak to będzie ze stałymi, dlatego na sie nie bede śpieszyć z wprowadzaniem bo jeszcze mi całkiem z mleka zrezygnuje


Kasiab też tak mam, zresztą nie mam wyjścia nie rozdwoje sie aczkoleiwk uwielbiam moich obu
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-30, 08:35   #3488
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Melduje ze Franek.pobil rekord nie spania w nocy pobudka o 1,45 mm, kupsztal i zabawa do 4 juz nie wiem co robic?? Kiedys od razu zasypial po mm. Co mu sie odmienilo???
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 08:36   #3489
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Zresztą młody jak widać nie narzeka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1409384166027.jpg (51,0 KB, 35 załadowań)
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 08:44   #3490
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

madziula jaki szczęśliwy!


justiwi ja wogule nie prasuje ciuszków i pieluch. od początku...


i tez nie lece na zbity pysk do malego. teraz lezy i pojękuje. aczkolwiek czuję, że z dnia na dzień coraz bardziej za nim przepadam. jest coraz bardziej kochany!

dodam, że zaraz po porodzie nie miałam słynnego przypływu miłości...
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 08:47   #3491
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

e no ja też już nie prasuje ciuszków bo nie mam czasu. I też nie zmieniam pieluchy od razu jak troche nasikane jest .
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-30, 08:49   #3492
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Witamy sie mloda znow spi I jak zasnela przed 18.00 to pp 12.00 jadla na spiocha I o 5.00 zjadla pozniej I spala do 7.40 ... zjadla kalafiora troszke ale chyba jej nie smakowal jutro druga proba z kalafiorem zjadla mleczko I spi. A ja moge cos porobic ..
A co do niejadkow,to moja tez ciagala cyca max 5-10 minut co 2-3 godziny I malo ogolnie jadla bo z butli to max 60 mojego wypila a jak jest na mm to zarlok z niej sie zrobil
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 10:25   #3493
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
Justiwi

ja nie wiem co jest z moją Lenką, bierze cyca, poje chwile wypluwa zaczyna ryczec, albo zasypia, a jak odkładam to też ryk
np teraz mam juz poł godzinny koncert mała lezy sama w lozeczku bo juz nie mam sily jej trzymac prezacej sie i placzacej i tak zle i tak zle



czy wasze dzici maja juz jakas wieczorna godzine o ktorej zasypiaja? bo moja dzidzia nie ma zadnej takiej :/
No ja pamiętam, ze miała takie akcj ećLidka, że tylko do puonu i ryk i śpiąca i glidna a cyc nie.... Ale jakoś udawało się ją uspokoić bi to chyba brzuszkowe sprawy były. W ostatecznisci wlavzalam suszarkę albo nisilam i przytulalam tak długo aż się nie uspokoiła.
A jeśli chodzi i hand made to robię zaprowzenia i kartki i porziekowani ać i świeczniki i czasem jakiś decoupage, ale tylko na zamówienie poczta pantoflowa nawet Jakubm zaribila kilka setek to lepiej zająć się dzieciakami niż oddawać komuś znowu.
Mieszkamy z babcią męża, jest okropnabi bardzo mnie nie lubi, traktuje jak głąba i na samą myśl ze miałabym jej zostawić dziecko mam dreszcze. Opiekowała się starszą córką bo ja poszłam eo pracy i była masakra... Wszystko robiła inaczej czasem chyba mu na złość... Jak mała miala pół roku to jej dała danonka a jak miała 8 miesięcy to ja raczyła lizakami:/ a jak coś mówiłam to się obrażała , bo ona tyle dzieci wychowała a ja TYCH internetow się naczylltalam:/
Dlatwgo wolę iść na bezrobocie i jakoś damy Radę, a będę miała pieczę nad ibia córkami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

A o też nie prasujeciuwzkow może przez te upały mi się nie chęć, może w zimie z nudów coś znowu poprasuje;/
Smoczkow i butelek w ogóle nie używam bi mała nie chcę... Butelki nie chcę, a smoczka czasem iej daje ale ponad miesiąc nie zassala. Woli swojego pieska i go mamla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 10:50   #3494
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Zresztą młody jak widać nie narzeka
Ale szczesliwy:-D
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 10:55   #3495
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Kobitki, moja denerwuje sie na cycu juz od dawna, dziala tylko karmienie naspiocha, albo podawanie rzadziej. Pediatra zakazała dokarmiać, mam sprobowac karmić zanim zgłodnieje tak, ze placze. Narazie wychodzi nam średnio

mam tez pytanie, akurat na przykładzie menu, bo ona rozszerza dietę. Czy nie powinno byc tak, ze najpierw podajemy pokarm jeden, Np. Marchewkę przez trzy dni żeby zobaczyć czy nie ma alergii, a dopiero potem próbujemy cos nowego?
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 11:01   #3496
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Meldujemy sie z Kolobrzegu podroz byla dluuga i koncowka ciezka.. do tego wszystkiego, po przyjezdzie poszlismy sie przejsc nad morze, Pysiu zasnal w wozku, ale obudzil sie jak wracalismy i zaczal tak strasznie plakac,ze az sie zanosil, nie pomogl cycek (ktory spotkal sie z ogromnym oburzeniem jakiegos dziadka) ani zaden sposob uspokojenia. Biedaczek byl zmeczony i nie wiedzial,gdzie jest,do tego tyyyle nowych ludzi, no i sie przestraszyl. Jak tylko weszlismy na nasze osiedle, momentalnie sie uspokoil. Glupia jestem i tyle. Wczoraj za to caly dzien bylismy na plazy i bylo super:


---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Aha,dziewczyny,a chuste elastyczna mozna zawiazac inaczej niz w kieszonke?
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 11:05   #3497
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Meldujemy sie z Kolobrzegu podroz byla dluuga i koncowka ciezka.. do tego wszystkiego, po przyjezdzie poszlismy sie przejsc nad morze, Pysiu zasnal w wozku, ale obudzil sie jak wracalismy i zaczal tak strasznie plakac,ze az sie zanosil, nie pomogl cycek (ktory spotkal sie z ogromnym oburzeniem jakiegos dziadka) ani zaden sposob uspokojenia. Biedaczek byl zmeczony i nie wiedzial,gdzie jest,do tego tyyyle nowych ludzi, no i sie przestraszyl. Jak tylko weszlismy na nasze osiedle, momentalnie sie uspokoil. Glupia jestem i tyle. Wczoraj za to caly dzien bylismy na plazy i bylo super:


---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Aha,dziewczyny,a chuste elastyczna mozna zawiazac inaczej niz w kieszonke?
O matko boski
Olac dziadka
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 11:32   #3498
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

madziula, super zdjęcie!!!!!
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 11:41   #3499
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
O matko boski
Olac dziadka
Hehe, udalo Nam sie ujecie:-D

Dziadek mial szczescie,ze burczal pod nosem i sobie poszedl,bo jakby sie rzucil do mnie to by normalnie dostal w zeby

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
mam tez pytanie, akurat na przykładzie menu, bo ona rozszerza dietę. Czy nie powinno byc tak, ze najpierw podajemy pokarm jeden, Np. Marchewkę przez trzy dni żeby zobaczyć czy nie ma alergii, a dopiero potem próbujemy cos nowego?
Z tego,co ja czytalam,to dokladnie tak
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-30, 13:46   #3500
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

hej hej

Wróciliśmy z wesela
Franek nawet nie ulewał za dużo, więc uniknęliśmy przebierania
Ale wzięliśmy tam pokój i spaliśmy, jednak to jest fajna opcja z niemowlakiem, bo mógł sobie po 20 spać w spokoju, zmienialiśmy się, żeby z nim tam siedzieć (byli też moi rodzice, więc babcia też troszkę posiedziała), a jednak takie spanie w wózku na sali, gdzie trochę głośno jest to masakra...
No i Franuś miał pierwszy raz na sobie buty, więc siedząc w aucie non stop machał stopami i obserwował co to się dzieje
No i mimo, że poszłam spać około 1 w nocy, to i tak czuję się poimprezowo...

Co do godzin zasypiania, to u nas jest tak - kąpiel o 19.30, potem Franuś je, a potem zasypia między 20 a 21, zależy jak jest zmęczony.. Noszę go na rękach i albo mu śpiewam (przełamałam się jakiś czas temu ) albo sobie leży i ogląda miśki w kołysce, ale to jak już mnie ręce bolą, bo sam w kołysce nie zaśnie...
Muszę kupić jakąś książeczkę z wierszami dla dzieci i będę mu czytać
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 13:48   #3501
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cześć
__________________

Zaręczyny 19.05.2012
Ślub 08.06.2013

Milenka - 15.04.2014
(tp. 07.05.2014)


Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 14:26   #3502
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Nie pamietam kto pytal ale z rozsErzaniem tak jest. Jeden produkt na killa dni i sprawdzac reakcje dziecka. Tak mi pediatra kazala.
A no i herbatek nie bede podawala. Tylko wode.

Madziuula nie widze.
W ogole babki mi rozbestwily Lali. Nie da rady zeby polezala... Tak wwiem ze jak sie nosi to dziecko sie rozwija ale maz mi grzyby przywiozl i mam gosci dzis tez z tym wszystkim wize sie gotowanie. A oba sie drze jak lezy. I to do zdarcia glosu. A jak wezme na rece to wrecz pieje z radosci...

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 16:29   #3503
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Nie pamietam kto pytal ale z rozsErzaniem tak jest. Jeden produkt na killa dni i sprawdzac reakcje dziecka. 2
Ja tak samo robilam przy Mili i teraz przy Leosiu bedzie tak samo



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 18:52   #3504
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dziekuje za odpowiedzi

beatusia genialne zdjęcie, przesłodkiego masz synka
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 19:22   #3505
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dobry wieczór,

w poniedziałek jedziemy na urlop a jeszcze nie wiemy gdzie. Mistrzowie organizacji czasu kurde

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
A no i herbatek nie bede podawala. Tylko wode.

Madziuula nie widze.
W ogole babki mi rozbestwily Lali. Nie da rady zeby polezala... Tak wwiem ze jak sie nosi to dziecko sie rozwija ale maz mi grzyby przywiozl i mam gosci dzis tez z tym wszystkim wize sie gotowanie.
I słusznie herbatki to syf. A z tm rozwojem to głównie o bliskośc i czułość matki chodzi a nie noszenie samo w sobie. Może spróbuj ją do leżenia przyzwyczaić tak, że sobie razem trochę poleżycie na macie?
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 19:28   #3506
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Kasiabku zachustuj, obie bedziecie zadowolone

Beatusia zdjecie obledne, elastyka tylko w kieszonke, no i to na male wagi tylko, potem sprezynuje, tkana polecam
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 19:47   #3507
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

MamaKtosia, ee tam, spontany sa najlepsze


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 19:58   #3508
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dziekujemy za komplementy:-* dzis mamy dwa święta: o 13:30 Pysiuniek skończył 4 miesiące, a o 21:10 mama skończy 336:-D
__________________
30.04.2014

Edytowane przez beatusia10
Czas edycji: 2014-08-30 o 19:59
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 19:59   #3509
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

MAMA KTOSIA zgadzam sir z Ilkas. Takie wypady sa najlepsze. Bawcie sie dobrze.

BEATUSIA wszystkiego najlepszego. Sto lat
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 21:25   #3510
justa886
Raczkowanie
 
Avatar justa886
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Okolice Konina
Wiadomości: 159
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dziewczynki mam takie pytanko. wczesniej jak bylam w szpitalu maz od znajomych dostal bo im zostalo witamine d+k bo im zostala. I ja teraz daje swojemy maluszkowi witamine d tak kazali. A jak wy myslicie mogla bym dawac ta d+k szkoda mi tego sa tego dwa opakowania po 80 tab. A ja i tak daje sama "d" czy z "k" moze mu zaszkodzic? Chyba nie co?

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

A powiedzccie mi jeszcze mamy juz starszych dzieci jak to robilyscie z tym glutenem bo ja chyba za glupia do tego jestem czytam i czytam i g...z tego wnioskuje. Karmie tylko MM. Mlody 11wrzesnia skonczy 6miesiecy. Zacznie 7.
__________________
"Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
Miłość nigdy nie ustaje (...)
"
KOCHAM CIE
justa886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 22:03:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.