Bezpieczna dzielnica. Warszawa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-30, 19:23   #31
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Bezpieczna dzielnica...

Najlepiej przejść się wieczorem po okolicy. To daje jakiś obraz, jacy ludzie kręcą się na ulicach i w komunikacji miejskiej, czy ulice są oświetlone, czy przejeżdżają patrole policji, jakie jest dojście do bloku, itp.
Każda dzielnica ma nieciekawe miejsca. Śródmieście wypada najgorzej w statystykach, ale trzeba pamiętać, że przewija się tam najwięcej ludzi i jest najwięcej firm, więc duża liczba zgłaszanych przestępstw dotyczy działalności gosp. Ja mieszkając tam czułam się bezpiecznie.

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
sam się niedawno zastanawiałem nad dzielnicami Warszawy bo chciałem wrócić i co możecie powiedzieć o Woli szczególnie Ulrychów i rejony Olbrachta, lub ewentualnie Służewiec?
Służewiec po godzinach pracy jest opustoszały, kręci się tam też sporo żuli.
__________________



Edytowane przez _chocolate
Czas edycji: 2014-08-30 o 19:24
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 20:00   #32
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Bezpieczna dzielnica...

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Służewiec po godzinach pracy jest opustoszały, kręci się tam też sporo żuli.
Żule jak żule mnie osobiście tak nie przeszkadzają tylko trzeba odróżniać tych agresywnych od tych nie szkodliwych,a w obcym mieście czy dzielnicy może to być trudne niestety.
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 02:08   #33
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Bezpieczna dzielnica...

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
sam się niedawno zastanawiałem nad dzielnicami Warszawy bo chciałem wrócić i co możecie powiedzieć o Woli szczególnie Ulrychów i rejony Olbrachta, lub ewentualnie Służewiec?
Rejony Olbrachta polecam Punkt dobry dojazdowo i usługowo. Parki Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydło są super, ja po Moczydle biegam nocami czy na piwo chodzę i czuję się bezpiecznie, podejrzanych typów nawet nie spotykam, zresztą, Górczewska dobrze oświetlona to i nie strach tam się poruszać Masz tam też organizowany bazar, tzw. Olimpia, można i meble i owoce/warzywa tanio kupić
Z kolei w parku Sowińskiego jest dużo fajnych eventów, amfiteatr, przychodzą rodziny z dziecmi, więc wnoszę z tego, że bezpiecznie
Niedaleko WolaPark, moje chyba najulubieńsze CH w Warszawie, no żyć nie umierać A i kluby masz, Latający Holender, Vodoo, Metal Cave.
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 00:18   #34
Mala=)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 30
Dot.: Bezpieczna dzielnica. Warszawa

W temacie dzielnic Warszawy. Może się komuś przyda, jeśli wcześniej nie widział https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=442531
Mala=) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-02 01:18:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.