Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-31, 10:15   #4621
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez justa_1978 Pokaż wiadomość
W aptece mozna kupic herbatki laktacyjne i duzo pic, prawie non stop cos popijac! Moze sprobowac bawarke?? Nie pilam, ale podobno dziala...



Zauwazylam, ze mojemu tez sie ulewa po kazdym karmieniu.... nawet jak wezme synka zaraz po posilku do odbicia.. Beknie jak typowy facet..., ale i tak troche mu sie ulewa, a jak sie nie odbije, to ulewa ogromne ilosci.... Moze za duzo zjada?? Sama nie wiem..



Brawo i gratulacje z okazji narodzin syneczka!!!

Dziewczyny, to ze czujemy sie nieatrakcyjne we wlasnym ciele, to ze mamy dola i poczucie utraconej wolnosci, to normalne!! Grunt, zeby walczyc z tym, bo jak sie poddacie "rozpaczy", to depresja poporodowa gotowa! Jak czujecie, ze Was wszystko przerasta, trzeba wyjsc na spacer.. odciagnac pokarm i zostawic malucha pod opieka tautusia... My tez mamy prawo do zycia i chwili dla siebie!

Wczoraj chodzilam caly dzien w w pasie poporodowym i to dziala! Polecam, moj brzuch naprawde juz po jednym dniu jest mniejszy! Zaraz wbijam sie znowu w pas i bede go nosic codziennie, bo widze efekty! Gorzej, ze wczoraj poszalalam z lodami i innymi slodyczami... nie potrafie funkcjonowac bez slodyczy, mam juz jeden kg na plusie...
Moze powinnam sprawdzic poziom TSH?? Moze to przez tarczyce??? Nie po prostu jestem lasuchem....:torba :
A wolno Ci już używać tego pasa? Bo podobno dopóki się macica nie obkurczy całkiem to można sobie tym zaszkodzić...
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 10:17   #4622
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Po 3krotnym zastosowaniu maści Clotrimazol krostki z pupki zniknęły

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
słuchajcie takie małe krostki na buzi u malucha to moze być jakaś nie tolerancja na jakiś posiłek który zjadłam???
Mój też ma. Położna mówiła, że to trądzik niemowlęcy - mój organizm pozbywa się hormonów ciążowych. Czasem przecieram buźkę wacikiem spryskanym Octaniseptem.

zaczarowanadlaniego, nosisz rozpuszczone włosy? Mój synek od razu mnie tak ciągnie, że wolę teraz nosić związane .
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 10:19   #4623
Aisog1987
Rozeznanie
 
Avatar Aisog1987
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Mojej Lence też pojawiają się na buzi krostki. Dziś ma na prawym policzku tylko - pomyślałam, ze to może od pieluszki bo spała przytulona do niej... Raczej nic nie jadłam ciężkostrawnego, więc nie powinny być z tego powodu...

PS. Dzięki dziewczyny za rady dot. pępka
__________________
Czy Ten Pan i ta Pani???
Aisog1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 10:20   #4624
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Moja tez ma krostki na buzi
Mi położna na te krostki kazała pryskać octanisept na wacik i tym delikatnie przemywać. I już prawie nam zeszły
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 10:34   #4625
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 620
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie, ale u nas problem jest głębszy. Nie mam w ogóle oznak laktacji żadnych. Walczymy, Maksi jest najlepszy na świecie, co za cierpliwe dziecko, dziś wisiał na cycach ponad trzy godziny w nocy i nawet nie zapłakal, a przecież nic mu nie leci z nich. Ale zaczybam się powoli przyzwyczajać do myśli, że może się nie udać. Wczoraj była u mnie moja położna, akurat była po dyżurze i niestety potwierdziła to.

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Malutka, damcilapke, anius powodzenia dziewczyny!!!Współcxuję oczekiwania i życzę szybkich szczęśliwych rozwiązań.
Dziękuję

Przykro mi, że u Ciebie takie problemy z laktacją, ale najważniejsze że walczysz.Jak się nie uda to też nie koniec świata ( takie jest moje zdanie), ale będziesz wiedziała że zrobiłaś wszystko co możliwe.
Fajnie, że synka masz takiego grzecznego, aż miło się to czyta...

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
A wolno Ci już używać tego pasa? Bo podobno dopóki się macica nie obkurczy całkiem to można sobie tym zaszkodzić...
Właśnie Justa, podłączam się do pytania Gosi
Też gdzieś czytałam, że takiego pasa można używać dopiero po jakimś czasie, bo jeśli macica się jeszcze obkurcza, to takie ściskanie może przynieść więcej szkód niż pożytku.
Orientujesz się może dokładnie jak to jest?
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 10:38   #4626
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Moja tez mnie czasem pociągnie za włosy
A od kitki boli mnie głowa
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 11:09   #4627
mamuska11
Rozeznanie
 
Avatar mamuska11
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 566
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

ZUKEN takie typowe kolki sa raczej bardzo intensywne dziecko płacze mocno przez jakoś okres czasu zazwyczaj codziennie o tej samej porze dnia wiec u was to pewnie nie kolki moze poprostu mała męczą gazy w aptece powinnas dostać bez recepty cos na gazy ja tez uzywam dr brown butelki jak dokarmiam bo niby dobre ale jak moja Natalka tak stęka to daje jej infacol i jak sie wypierdzi to zasypia

MONI26 jak sa to pojedyncze krostki to mogą byc potowki albo tak jak dziewczyny piszą od hormonów poprostu obserwuj co sie bedzie dalej działo jeśli to alergia to ich bedzie coraz wiecej i rozejda sie na cała twarz a przy alergi czesto kupki sa tez brzydkie zielone ze śluzem

KASIA RUDA nie podawaj sie przystawiaj małego cały czas nie trać nadziei moze w trzeciej dobie pokarm sie pojawi a jeśli sie nie uda to tak jak pisze malutka bedziesz wiedziała ze zrobiłaś wszystko co mogłas i to nie twoja wina trzymam kciuki zeby sie udało dobrze ze synuś taki kochany i ładnie współpracuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mamuska11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 11:10   #4628
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Heeeeej

Nie cytuję ale odpiszę.

Ja Tymka odbekuję po każdym posiłku, niezależnie czy to cyc czy butla. Zaczęłam go odbekiwać po cycu właśnie dlatego, że mi ulewał prawie za każdym razem, bo niestety pije dość łapczywie. Teraz też od czasu do czasu ulewa pomimo odbeknięcia, ale też pochłania takie ilości mleka, że to się w nim chyba po prostu nie mieści.

Mam i piję herbatę laktacyjną z Herbapolu. Podobno jest najlepsza i przede wszystkim tania. Piję codziennie jedną, zaraz po porannej kawie, póki co jakichś super efektów nie zauważyłam, o ile w ogóle są. Staram się też więcej pić ogólnie.

Mój młody też pierdzi, najczęściej bąki są zwiastunem większego ładunku w pieluszcze.

Moni26 Położna mi mówiła, że małe krostki na policzkach to szalejące hormony i coś w rodzaju trądziku, ja w sumie nie potrafię odróżnić, czy to trądzik czy alergia, ale skoro ona powiedziała, że to nic strasznego i że przejdzie to się nie przejmuję. Tym bardziej, że pediatra też go widziała i nic nie mówiła o krostach.

Jutro mam wizytę kontrolną u mojego ginekologa, mam nadzieję, że pozwoli mi już jeździć na rowerze i rolkach, bo nie mogę na siebie patrzeć.

I takie głupie pytania. Bo minęły mi już 4 tygodnie i nadal krwawię. Raczej co drugi dzień i dość mało ale jednak. Czy to możliwe, że krwawienie będzie trwało dłużej niż to połogowe 6 tygodni? Czy można wtedy już współżyć czy trzeba nadal czekać? Czy mogę iść już na solarium? Wyglądam jak córka młynarza i moja samoocena też przez to się obniża.

Kasia_ruda nie odnotowałam nigdzie, jak Twój synuś ma na imię?
Halinka pijesz normalna kawę? Ja wczoraj mialan ochotę na kawę ale się nie odwazylam wypić. Nigdy nie piłam ale czasem jak mnie głowa cmi to kawa idealna.
Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Moja tez mnie czasem pociągnie za włosy
A od kitki boli mnie głowa
Mnie też.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 11:48   #4629
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Halinka pijesz normalna kawę? Ja wczoraj mialan ochotę na kawę ale się nie odwazylam wypić. Nigdy nie piłam ale czasem jak mnie głowa cmi to kawa idealna.

Mnie też.
Ja normalnie piłam z mlekiem z dwóch łyżeczek, w ciąży z półtorej, a teraz z jednej :-P nie zawsze zdążę tak do południa, to wtedy już nie piję..
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 11:51   #4630
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Dołączam do grona mam, ktorych dzieciaki mają problemy z brzuszkiem. W nocy zauwazylam, ze wiktoria dziwnie sie pręży, kweka i uspokaja sie gdy zrobi kupe. Puszczala tez baki kilka razy. Brzuszek chyba ją nje boli, bo nie placze tylko wlasnie tak kwili. Nie mam pojecia czemu tak sie dzieje, nie zjadlam nic zakazanego od wczoraj pije rumianek, moze cos to da.
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 12:26   #4631
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Dołączam do grona mam, ktorych dzieciaki mają problemy z brzuszkiem. W nocy zauwazylam, ze wiktoria dziwnie sie pręży, kweka i uspokaja sie gdy zrobi kupe. Puszczala tez baki kilka razy. Brzuszek chyba ją nje boli, bo nie placze tylko wlasnie tak kwili. Nie mam pojecia czemu tak sie dzieje, nie zjadlam nic zakazanego od wczoraj pije rumianek, moze cos to da.
Ja rumianek pije od 2 tygodni
Położna polecala 4 szklanki dziennie i jest lepiej
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 12:28   #4632
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Ja normalnie piłam z mlekiem z dwóch łyżeczek, w ciąży z półtorej, a teraz z jednej :-P nie zawsze zdążę tak do południa, to wtedy już nie piję..
To już sobie robie taka słaba,rozpuszczalna bo dziś znowu się nie wyspalam jak dzieciom nic się nie dzieje to raz na jakiś czas mogę sobie pozwolić.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 12:29   #4633
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Ja normalnie piłam z mlekiem z dwóch łyżeczek, w ciąży z półtorej, a teraz z jednej :-P nie zawsze zdążę tak do południa, to wtedy już nie piję..

Ja za kawą zanbardzo nie jestem, ale bywaja dni kiedy mam ochote. W ciazy tez pilam z poltorej lyzeczki i zalewalam mlekiem az pol szklanki teraz jak karmie to tez nie mam odwagi pic kawę.
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 12:43   #4634
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Ja rumianek pije od 2 tygodni
Położna polecala 4 szklanki dziennie i jest lepiej
I to na bóle brzuszka tak?
Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
To już sobie robie taka słaba,rozpuszczalna bo dziś znowu się nie wyspalam jak dzieciom nic się nie dzieje to raz na jakiś czas mogę sobie pozwolić.
Wiesz co, wszedzie podają że tak jak w ciąży, max 2 filiżanki. Zrób sobie taką słabiutką najpierw i zobacz. Ja w ciąży piłam codziennie to i mała przyzwyczajona ;-) moim zdaniem mała ilość nie zaszkodzi dziecku a pomoże mamie
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 12:46   #4635
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
I to na bóle brzuszka tak?

Wiesz co, wszedzie podają że tak jak w ciąży, max 2 filiżanki. Zrób sobie taką słabiutką najpierw i zobacz. Ja w ciąży piłam codziennie to i mała przyzwyczajona ;-) moim zdaniem mała ilość nie zaszkodzi dziecku a pomoże mamie
Zrobiłam z jednej łyżeczki, pół na pół z mlekiem jak zawsze. Kawy za bardzo nie lubię ale czasem mam ochotę lub porostu pomaga na ból głowy.

Tz pojechał po zdjęcia z sesji
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 12:57   #4636
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Zrobiłam z jednej łyżeczki, pół na pół z mlekiem jak zawsze. Kawy za bardzo nie lubię ale czasem mam ochotę lub porostu pomaga na ból głowy.

Tz pojechał po zdjęcia z sesji
Ale Ci fajnie, ja jeszcze tydzień muszę czekać ;-)
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 13:04   #4637
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Ja piję codziennie jedną filiżankę średnio mocnej kawy, a czasem dwie. W czasie ciąży tak samo.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 13:06   #4638
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
I to na bóle brzuszka ?
Położna powiedziała ze na uspokojenie
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 14:06   #4639
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez mamuska11 Pokaż wiadomość
ZUKEN takie typowe kolki sa raczej bardzo intensywne dziecko płacze mocno przez jakoś okres czasu zazwyczaj codziennie o tej samej porze dnia wiec u was to pewnie nie kolki moze poprostu mała męczą gazy w aptece powinnas dostać bez recepty cos na gazy ja tez uzywam dr brown butelki jak dokarmiam bo niby dobre ale jak moja Natalka tak stęka to daje jej infacol i jak sie wypierdzi to zasypia

MONI26 jak sa to pojedyncze krostki to mogą byc potowki albo tak jak dziewczyny piszą od hormonów poprostu obserwuj co sie bedzie dalej działo jeśli to alergia to ich bedzie coraz wiecej i rozejda sie na cała twarz a przy alergi czesto kupki sa tez brzydkie zielone ze śluzem

KASIA RUDA nie podawaj sie przystawiaj małego cały czas nie trać nadziei moze w trzeciej dobie pokarm sie pojawi a jeśli sie nie uda to tak jak pisze malutka bedziesz wiedziała ze zrobiłaś wszystko co mogłas i to nie twoja wina trzymam kciuki zeby sie udało dobrze ze synuś taki kochany i ładnie współpracuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Dzięki pojedyncze są na szczęście i już bledną...A kupki mamy normalne Raz właśnie miał taką zieloną, ale bez sluzu, zastanawiałam sie dlaczego, bo ja dośc restrekcyjnie w tedy przestrzegałam diety A teraz myślałam z emoż eprzez maliny(ale jadłam je niby bez wyżutów bo na liście ze szpitala mam maliny ze jeść mozna, tak samo jagody z tym z eprzetworzone , czyli pod postacią kompotu, z tym że ja nie zalewałam już woda tylko tak przygotowane do kompotu wszamałam...

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Ja piję codziennie jedną filiżankę średnio mocnej kawy, a czasem dwie. W czasie ciąży tak samo.
a można pic kawe ???ja pije zbożową, a do normalnej w ogóle mnie nie ciagnie...W ciaży piłam czasem, ale na mojej liscie kawa jest zabroniona...

pamietam ze kiedyś któraś pisała jak zrobić aby zamiast podpisu suwaczki com był podpis taki jaki chcę...Mogła by któraś jeszcze raz napisać jak to sie robi?? Z góry dziękuję

Edytowane przez Moni 26
Czas edycji: 2014-08-31 o 14:10
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 14:31   #4640
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Wrzucam zdjęcia z sesji, proszę nie cytować tego postu żebym mogła swoje zdjęcie usunąć mam nadzieje, ze się zapisze,wrzucam z telefonu. uploadfromtaptalk1409491589248.jpg
uploadfromtaptalk1409491625349.jpg
uploadfromtaptalk1409491638560.jpg
uploadfromtaptalk1409491649959.jpg
uploadfromtaptalk1409491669661.jpg
uploadfromtaptalk1409491697420.jpg
uploadfromtaptalk1409491724845.jpg
uploadfromtaptalk1409491750697.jpg
uploadfromtaptalk1409491758750.jpg
uploadfromtaptalk1409491768509.jpg
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz

Edytowane przez patrycja19894
Czas edycji: 2014-08-31 o 14:34
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 14:55   #4641
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Patrycja, cudne! A to z Tobą razem to mistrzostwo
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 15:23   #4642
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Piękne zdjęcia
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 15:31   #4643
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 511
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Patrycja przepiękne zdjęcia!!! A to z Tobą bym wydrukowała w największym możliwym formacie i powiesiła w domu na którejś ścianie.

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Halinka pijesz normalna kawę? Ja wczoraj mialan ochotę na kawę ale się nie odwazylam wypić. Nigdy nie piłam ale czasem jak mnie głowa cmi to kawa idealna.
Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Ja normalnie piłam z mlekiem z dwóch łyżeczek, w ciąży z półtorej, a teraz z jednej :-P nie zawsze zdążę tak do południa, to wtedy już nie piję..
W ciąży piłam codziennie z jednej płaskiej łyżeczki, czasem półtora. Więc tyle samo można. Z tym, że kawa przechodzi do mleka, więc najpierw karmię a potem szybko piję, żeby za te 3-4 godziny móc znowu karmić, bo w akurat tyle kawa "wyparuje" z mleka.

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Ja rumianek pije od 2 tygodni
Położna polecala 4 szklanki dziennie i jest lepiej
To ja też będę pić! Skoro są efekty.

Zuken pytałaś o mój humor. Meh. Trochę lepiej niż wczoraj ale nadal poniżej średniej. Pogoda nie pomaga, chociaż jak pojeździłam dzisiaj autem w deszczu (hah, misja do biedry po pieluchy ) to mi się trochę przyjemniej zrobiło. Dzięki!
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 15:43   #4644
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Dziewczyny karmiące mm, mam prośbę. Jutro wychodzę do domu i muszę się przygotować na to, że będziemy karmić mlekiem modyfikowanym. Co kupić? Mam listę z czterema butelkami, sterylizatorem, mleko, suszarka do butelek, płyn do mycia butelek, opakowanie termiczne. Coś jeszcze?
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 15:48   #4645
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Kasiu ja nie mam sterylizatora, po prostu wyparzam butelki po myciu wrzątkiem, a myję je w zwykłym płynie do mycia naczyń, po prostu dobrze spłukuję. Suszarki też nie mam, kładę na tej zwykłej w wydzielonym miejscu.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 16:02   #4646
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Patrycja -

Ale super zdjęcia
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 16:04   #4647
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam info od Daisy Dot.
Dzisiaj o 12:17 przez cesarskie cięcie przyszedł na świat Dorianek
3700 g i 54 cm szczęścia.

Ogromne gratulacje dla kolejnej mamy!

Dostałam też zdjęcie- ale niestety nie mam możliwości obecnie go wkleić bo piszę z innego kompa. Ale jeszcze dzisiaj jak już będę w domu, to na pewno wstawię
gratulacje Daisy!

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie, ale u nas problem jest głębszy. Nie mam w ogóle oznak laktacji żadnych. Walczymy, Maksi jest najlepszy na świecie, co za cierpliwe dziecko, dziś wisiał na cycach ponad trzy godziny w nocy i nawet nie zapłakal, a przecież nic mu nie leci z nich. Ale zaczybam się powoli przyzwyczajać do myśli, że może się nie udać. Wczoraj była u mnie moja położna, akurat była po dyżurze i niestety potwierdziła to.

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Malutka, damcilapke, anius powodzenia dziewczyny!!!Współcxuję oczekiwania i życzę szybkich szczęśliwych rozwiązań.
dzięki Kasiu współczuję problemów z karmieniem, ale jak nie ma wyjścia to trzeba się zdecydować na mm. I tak super, że dzielnie walczyłaś o kp. Oby Maksym był cały czas taki grzeczny

Patrycja, zdjęcia prześliczne!

Ja myślałam, że wczoraj urodzę. Takie skurcze mnie złapały, wieczorem już miałam regularne co 8-10minut. Odszedł mi też czop. Już miałam wszczynać alarm i dzwonić po rodziców, bo TŻ nie było w domu, ale po kąpieli skurcze mi przeszły. Dzisiaj rano byłam na pobraniu krwi, żeby jutro krócej czekać na cc, jeszcze zaliczyłam rodzinny obiad i czekam do jutra. Trochę mi smutno, bo chciałam z TŻ spędzić jakoś miło ten ostatni dzień, a on sobie śpi. Stwierdził, że i tak pada deszcz, więc nie będziemy się ruszać z domu Trzymajcie jutro kciuki proszę, bo trochę się boję...
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 16:15   #4648
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Z tym, że kawa przechodzi do mleka, więc najpierw karmię a potem szybko piję, żeby za te 3-4 godziny móc znowu karmić, bo w akurat tyle kawa "wyparuje" z mleka.
Dokładnie. Mi położne w szpitalu powiedziały że mogę tak po 2 tyg zacząć pić kawę ale zaraz po karmieniu nigdy przed.

Moja sobie słodko spi w wózku na balkonie, bo TŻ wyszedł z nia na spacer i zaczął padać deszcz. Wrócił ale juz spała więc wyprowadziliśmy ja na balkon.

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
Ja myślałam, że wczoraj urodzę. Takie skurcze mnie złapały, wieczorem już miałam regularne co 8-10minut. Odszedł mi też czop. Już miałam wszczynać alarm i dzwonić po rodziców, bo TŻ nie było w domu, ale po kąpieli skurcze mi przeszły. Dzisiaj rano byłam na pobraniu krwi, żeby jutro krócej czekać na cc, jeszcze zaliczyłam rodzinny obiad i czekam do jutra. Trochę mi smutno, bo chciałam z TŻ spędzić jakoś miło ten ostatni dzień, a on sobie śpi. Stwierdził, że i tak pada deszcz, więc nie będziemy się ruszać z domu Trzymajcie jutro kciuki proszę, bo trochę się boję...
Będzie dobrze. Już jutro będziesz tulić swoje maleństwo.

Moja ma dziś równo tydzień I muszę sie pochwalić że juz praktycznie od urodzenia ładnie trzyma główkę do góry leżąc na brzuszku.

Edytowane przez mysia111
Czas edycji: 2014-08-31 o 16:09
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 16:16   #4649
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 620
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
Ja myślałam, że wczoraj urodzę. Takie skurcze mnie złapały, wieczorem już miałam regularne co 8-10minut. Odszedł mi też czop. Już miałam wszczynać alarm i dzwonić po rodziców, bo TŻ nie było w domu, ale po kąpieli skurcze mi przeszły. Dzisiaj rano byłam na pobraniu krwi, żeby jutro krócej czekać na cc, jeszcze zaliczyłam rodzinny obiad i czekam do jutra. Trochę mi smutno, bo chciałam z TŻ spędzić jakoś miło ten ostatni dzień, a on sobie śpi. Stwierdził, że i tak pada deszcz, więc nie będziemy się ruszać z domu Trzymajcie jutro kciuki proszę, bo trochę się boję...

Będzie dobrze

Jutro poznasz swoje maleństwo!


Patrycja- przepiękne fotki
A to pierwsze zdjęcie z Tobą- po prostu bajkowe...!
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 16:30   #4650
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Dziękujęmy zdjęcie z synkiem tez wg mnie jest cudne.
Halinka miałam je do ramki wywołać ale chyba zamówię je na płótnie i powiesze w salonie :tak:
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-04 12:42:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.