Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-02, 20:03   #3211
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość
używam go od ponad pół roku na 10 myć szamponem na kwiatowym propoliscie myje moze z raz szamponem do objętości Yves R. i moje włosy są szczęśliwę ;P kochają szampony do objętości bo po innych są ulizane i wyglądam jakby przeszedł po mojej głowie ślimak gigant
To zamawiaj!
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 20:24   #3212
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
To zamawiaj!
chyba tak zrobię ale jeszcze się waham
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 21:06   #3213
kometeq
Raczkowanie
 
Avatar kometeq
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 342
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

cześć, czołem ! można dołączyć? miałam na głowie wszystkie możliwe kolory ;P ale trochę mnie to zmęczyło.. - mnie i moje włosy. zawsze kolor nie taki. nie farbuję od kwietnia, ciemnoblondna farba się spłukała i znów jestem ruda. zostawiam wam z moim odrościkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1720.jpg (106,4 KB, 51 załadowań)
__________________
gonimy za szczęściem, a nie mamy czasu być szczęśliwi..




http://kometeq.soup.io/
kometeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 21:07   #3214
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Eda87 Pokaż wiadomość
Hmm ombre nawet o tym nie myślałam, wydaje mi się to całkiem mądrym rozwiązaniem:ehe m: . Dziękuje za pomysłna pewno to przemyśle! Pewnie podciągałaś ombre do góry jak już miałaś większe odrosty . Ale czy na początku nie wyglądało to tak że miałaś 3 kolory na głowie? Czyli odrost farbowańce i jasne końce po ombrze? Masz może jakieś fotki z tego okresu? Chciałabym bardzo zobaczyć jak to wyglądało. Jak narazie tak czy siak nie pójdę do fryzjera bo mieszkam w niemczech a tu nikomu nie zaufam jeśli chodzi o włosy za trzy miesiące będę w Polsce i naprawde siedzi mi teraz w głowie ta ombra. Chociaż zauważyłam że dobrze schodzi mi kolor od masek z drożdży. Nakładam raz w tygodniu maske wymieszaną z drożdżami, łyżka khadi witaminy A w proszku i trochę zwykłej odżywki do włosów. Drożdże i witamina A wypłukują kolor. Po 4 tygodniach porobiły mi się lekkie jaśniejsze pasemka. Może uda mi się przyspieszyć płowienie tego koloru w ciągu tych 3 miesięcy
oj niestety nie mam zdjęć pokażę Ci tylko, że farbowałam ostatni raz 17.01.14 roku żeby mieć na mój ślub ładne, zdjęcie do dowodu robiłam jakoś w połowie litego może i kolor wyglądał tak jak na zdjęciu. Ombre zrobiłam jak miałam jakieś 2 cm odrostu a jak miałam 3-4 cm to już podciągnęłam wyżej no i później jeszcze wyżej i teraz już nie rozjaśniam nic a nic tylko zapuszczam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlkif.jpg (35,7 KB, 32 załadowań)
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 21:12   #3215
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

ja też wewnętrznie niczego specjalnego nie biorę, stawiam na zdrową dietę bez pszeniczną, z ograniczeniem mięsa i przetworzonego cukru do minimum, dużo zieleninki i owoców. tak to hmm od kilku miesięcy piję codziennie olej lniany, mnóstwo bejbików po nim, skóra gładziutka, jestem w niebie niestety jesienne wypadanie chyba mnie powoli dopada, zaopatrzę się jutro w skrzyp, pokrzywę już ususzyłam i piijemyyy

Callen rozmaryn! moja młodsza siostra miała straszny, podczas używania aptecznych szamponów przeciwłupieżowych owszem, znikał, ale po odstawieniu wracał od razu. kupiłam paczkę rozmarynu, takiego z działu z przyprawami, zalałam gorącą wodą i mocny napar wtarłam jej w skórę głowy, a potem jeszcze resztę rozcieńczyłam do ostatniego płukania. 'zabieg' powtórzyłyśmy 2 razy i od miesiąca po łupieżu ani śladu i wiem, że wciera teraz rozmaryn też profilaktycznie, co któreś tam mycie. tak więc polecam, nie wiem czy Tobie akurat pomoże bo przyczyny łupieżu mogą być różne, ale warto spróbować. a do tego rozmaryn ładnie wzmacnia włosy

Eirin zamawiaj! potem będziesz żałować że nie skorzystałaś z promocji

kometeq
heej! witamy ładny odrościk ))
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję

Edytowane przez Dboom_
Czas edycji: 2014-09-02 o 21:13
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 21:24   #3216
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez kometeq Pokaż wiadomość
cześć, czołem ! można dołączyć? miałam na głowie wszystkie możliwe kolory ;P ale trochę mnie to zmęczyło.. - mnie i moje włosy. zawsze kolor nie taki. nie farbuję od kwietnia, ciemnoblondna farba się spłukała i znów jestem ruda. zostawiam wam z moim odrościkiem
bardzo ładny odrościk ) witamy
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 21:34   #3217
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość
Dziewczyny co robić !!
Mój ukochany szampon jest w promocji na stronie Triny.pl
Szampon na kwiatowym propoliscie nr4 do objętości.. z 18 zł na 12 zł (!) to 6złna jednym szamponie... jakbym kupiła 3 to bym miała zaoszczędzone 18 zł bo zapłaciłabym 36zł a normalnie za 3 szampony zapłąciłabym 54 zł (ze wzgledu na koszt przesyłki 7zł nie opłąca się brać mniej niż 3 sztuk ) No doradzcie czy kupić czy nie xD bo ja aż sie trzęsę jak patrzę na tą promocję Dodam jeszcze, ze zostało mi półtorej butelki w domu zapasu tego szamponu i kocham go najbardziej na świecie
omg, a ja używam barwy za 3zł
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 21:43   #3218
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
omg, a ja używam barwy za 3zł
hehe, ja też uwielbiam tą z rzepą, może jestem dziwna pod tym względem, ale straaasznie podoba mi sie jej zapach smrodek mały.
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 21:45   #3219
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Pokaż wiadomość
hehe, ja też uwielbiam tą z rzepą, może jestem dziwna pod tym względem, ale straaasznie podoba mi sie jej zapach smrodek mały.
A to jest do objętości?? Jak to wygląda i gdzie można kupić ??
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 22:12   #3220
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość
A to jest do objętości?? Jak to wygląda i gdzie można kupić ??
http://www.zielarnia24.pl/upload/czarna_rzepa.jpg ten mały teoretycznie przeciwłupieżowy ale łupieżu nigdy nie miałam więc nie wiem jak się sprawdza w tej roli. 250ml i jest taniutki, bo kosztuje ok 4zł. ogólnodostępny, widziałam go na większości półek w sklepach, ja kupuję w leclercu i kosztuje mnie nie całe 3 zł) wrażliwe głowy mogą go nie polubić, ale dla mnie to naaajlepszy oczyszczacz pod słońcem, po nim + Twoim patencie na skrobię myję włosy co 3dni
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 22:29   #3221
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Dboom_, dobrze pamiętam, że to z Tobą rozmawiałam o 4C z Herbatintu?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 00:11   #3222
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez kometeq Pokaż wiadomość
cześć, czołem ! można dołączyć? miałam na głowie wszystkie możliwe kolory ;P ale trochę mnie to zmęczyło.. - mnie i moje włosy. zawsze kolor nie taki. nie farbuję od kwietnia, ciemnoblondna farba się spłukała i znów jestem ruda. zostawiam wam z moim odrościkiem
Ładny odrościk

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
omg, a ja używam barwy za 3zł
Cytat:
Napisane przez Dboom_ Pokaż wiadomość
hehe, ja też uwielbiam tą z rzepą, może jestem dziwna pod tym względem, ale straaasznie podoba mi sie jej zapach smrodek mały.
Ja też stosuję Barwę, ale bardziej jako rypacza. Zwykle wolę delikatniejsze szampony jak BD.

Barwy rzepowej nie stosowałam, ale wąchałam i dla mnie śmierdzi
Miałam już pokrzywową, tatarko-chmielową i skrzypową. W zapasie mam żurawinową i lnianą. Dobrze oczyszcza mi włosy, aż czasami skrzypią.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 06:55   #3223
lauratini
Raczkowanie
 
Avatar lauratini
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 143
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Eirin-ja jak widzę na promocji jakiś ulubiony produkt to ani nie mam takich rozkmin jak Ty, tylko biorę :P więc wiesz co robić

kometeq-witamy w gronie! fajny naturalny kolorek, ciemy i głęboki

Też zakupiłam rzepę jako "rypacza", ale leży od miesiąca w szafce i zapomniałam o nim. Może użyję bo już czuję, że przydałoby się włosom coś mocno oczyszającego po tym jak katuje je co noc a to maską a to naftą :P

Dboom_-podziwiam przejście na taka dietę, ja bym z mięsa w życiu nie umiała zrezygnować, z pszenicznych też by było ciężko, jedynie jakoś cukier mi do życia nie jest szczególnie potrzebny.
__________________
2-4-6-8-10-12-14-16-18-20-22-24-26-28-30 cm NATURY
lauratini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 12:11   #3224
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez lauratini Pokaż wiadomość
no właśnie też się zainteresowałam tym lekiem bo mnie tak natchnęłyście. Tak, jest na grzybicę, czytałam, ze dziewczyny smarują nim skórę głowy na noc, rano myją włosy i tak przez miesiąc. Ponoć włosy rosną o połowę szybciej ale nie jest to dla każdego, bo może uczulić, więc najpierw trzeba zrobić próbę uczuleniową.
A nie sądzicie, że to jest po prostu głupie? Stosować LEK na coś czego się nie ma, tylko po to, żeby włosy urosły o 1 cm więcej? Hm... Ja rozumiem olejek na rozstępy stosowany na włosy, ale nie ogarniam stosowania leków w tym celu ;/
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 12:43   #3225
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
A nie sądzicie, że to jest po prostu głupie? Stosować LEK na coś czego się nie ma, tylko po to, żeby włosy urosły o 1 cm więcej? Hm... Ja rozumiem olejek na rozstępy stosowany na włosy, ale nie ogarniam stosowania leków w tym celu ;/
W pełni się z Tobą zgadzam i właśnie tego nie rozumiem.
Ale nie mój skalp i nie moje włosy. Niech każdy robi co chce.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 13:27   #3226
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

zgadzam się. to nasz skalp i nasze włosy i nikomu nic do tego co na nie nakładamy. nakładanie daktarinu na skalp jest od lat praktykowane w usa, a anwen kiedyś u siebie na blogu pisała, że konsultowała używanie daktarinu na skalp z lekarzem i nie widział przeciwwskazań. gdyby ludzie tak sztywno trzymali się tego co można a co nie można to nadal siedzielibyśmy na drzewach. eksperyment to dobra rzecz, szczególnie jeżeli tak jak w przypadku jest potwierdzone, że nie szkodzi, a może pomóc.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

dodam tylko, że głupie to jest amziko jedynie krytykowanie ludzi nie wgłębiając się w temat. daktarin nie szkodzi, jest to potwierdzone i zanim zaczniesz wydawać osądy dobrze by było nabyć jakąś wiedzę.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:33   #3227
Eda87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

moniczka_90 rzeczywiście miałaś ciemny kolorek, w takiej tonacji jak ja teraz. Gratuluje Ci tak długiej wytrwałości! Najgorsze chyba są pierwsze miesiące, mnie już szlag trafia z 1,5 cm-wymi odrostami Nie wiem jak mam spinać te kłaki żeby to jakoś przyzwoicie wyglądało . Jak tylko wrócę do polski robię ombre, nie ma bata.
Eda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 15:12   #3228
wewantfuture
Przyczajenie
 
Avatar wewantfuture
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 26
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Witam z powrotem wszystkie! Mi już niedługo dobiją 3 miesiące od ostatniego farbowania. Od jakiegoś tygodnia odrost straszliwie ruszył, że jestem zaskoczona a już długo nie stosuję jantaru. Może dopiero teraz zaczął na maxa działać Własnie mam olejek łopianowy na głowie i postaram się wstawić zdjęcia z okazji trzy-miesięcznicy
wewantfuture jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 15:40   #3229
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
A nie sądzicie, że to jest po prostu głupie? Stosować LEK na coś czego się nie ma, tylko po to, żeby włosy urosły o 1 cm więcej? Hm... Ja rozumiem olejek na rozstępy stosowany na włosy, ale nie ogarniam stosowania leków w tym celu ;/
Jeśli w żaden inny sposób nie osiągnę tego 1 cm to czemu nie? Nie planuje nikogo namawiać, sama pisałam że to już desperacja z mojej strony.

Co do tego braku szkodliwości to mam wątpliwości - to nie jest jakaś łagodna substancja tylko lek sterydowy. Swoją drogą, wiele ziół ma znacznie gorsze efekty uboczne i one również mogą podrażnić lub uczulić.

Swoją drogą, jedyny preparat na porost włosów, który u mnie okazał się skuteczny czyli Serum na porost włosów z apteki agafii również ma w swoim składzie lek przeciwgrzybiczy.

Edytowane przez lilith691
Czas edycji: 2014-09-03 o 16:13
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 19:14   #3230
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cześć Kochane
Mam dla Was dzisiaj zdjęcie moich włosów zdjęcie mojej fryzurki w której chodzę na co dzień W takiej właśnie fryzurze jest w stanie najefektywniej wyeksponować moje naturalki Grzywka w 100% naturalna, włosy które nie są w koczku czyli te przylegające do głowy też w całości widać naturalne, z przodu tak jak i z tyłu ) jedynie koczek w kolorze farbowańców ) Zdjęcie zrobiłąm na szybko w pracy przy drzwiach twarzą do światła dziennego ale mimo to kolory na zdjęciu bardzo zbliżone do kolorów w realu...tylko twarz jakaś taka naświetlona wyszła ale to akurat mało istotne

DSC_0361.jpg
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 20:40   #3231
Eda87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ooo tak wrzucajcie zdjęcia swoich naturalek dziewczyny ja się dopinguje jak widzę te piękności
Eirin śiczne masz te włoski! Takie zdrooowe
Eda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 22:42   #3232
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Eda87 Pokaż wiadomość
Ooo tak wrzucajcie zdjęcia swoich naturalek dziewczyny ja się dopinguje jak widzę te piękności
Eirin śiczne masz te włoski! Takie zdrooowe
Dziękuję kochana jesteś a jako ciekawostke mogę powiedzieć ze grzywka nie jest wyprostowana , ona jest taka zdrowa po prostu

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez lauratini Pokaż wiadomość
Eirin-ja jak widzę na promocji jakiś ulubiony produkt to ani nie mam takich rozkmin jak Ty, tylko biorę :P więc wiesz co robić
Ok,przekonałaś mnie, jutro zamawiam 3 sztuki może i jest drogi w porównaniu do barwy ale jedna butelka ma 600ml i wystarcza mi na 5 miesięcy (!) jak nie lepiej nawet bo jest taki gestyu i wydajny. Uwielbiam jego konsystencję, zapach, wydajność, opakowanie, efekty po myciu, dla mnie to szampon idealny
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 23:16   #3233
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Eirin śliczny naturalny kolorek

Ja też lubię koczki, bo są wygodne, ale uwielbiam warkocze. Zwłaszcza dobieranego lub kłosa
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 07:44   #3234
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Eirin boski chłodny kolor!!! A jaki blask!!
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 10:23   #3235
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Eirin śliczny naturalny kolorek

Ja też lubię koczki, bo są wygodne, ale uwielbiam warkocze. Zwłaszcza dobieranego lub kłosa
Dziękuję ) Warkocze też lubię ale mi się "przejadły" bo w okresie kiedy włosy już były na tyle długie ze można było zrobić warkocza a na tyle krótkie, że w koczka się nie łapały, to chodziłam ciągle w warkoczu dobieranym takim od lewego ucha do prawego, praktycznie codziennie dlatego teraz muszę trochę odsapnąć od tych warkoczy i koczek zawitał można powiedzieć , że na stałe na mojej głowie

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
Eirin boski chłodny kolor!!! A jaki blask!!


Ojej, dziękuje :P chłodny jest i na zdjęciu i w realu, blask również, szkoda tylko, ze koczek jest zrudziały i leży smętnie na czubku głowy tak, jakby mi ktos poprostu jakąś skarpetkę zwiniętą położył albo inne zawiniątko niepasujące kolorem do reszty ;P ale na szczęście różnica jest taka mała, że jakoś szczególnie mi to nie wadzi.
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 11:14   #3236
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Dboom_, dobrze pamiętam, że to z Tobą rozmawiałam o 4C z Herbatintu?
hmm chyba nie o mnie chodzi pisałam Ci tylko, że baardzo ładny ten odcień. gdy jeszcze sama malowałam, to właśnie na podobny kolor. I nadal ciemne włosy podobają mi się najbardziej, ale ehh za wysoką cenę trzeba płacić - kondycja włosa farbowanego nigdy nie będzie taka jak tego niefarbowanego..

lauratini dziękuję nigdy nie lubiłam mięsa, jak byłam mała mama zawsze narzekała, że mogłabym na każdy posiłek zjadać ziemniaki i marchewkę.. i tak mi zostało

wewantfuture możliwe, że teraz zaczął działać, ja tak mam z pokrzywą - piję to włosy rosną normalnie, a gdy przestanę to ruszają pełną parą wstawiaj zdjęcia koniecznie, super pooglądać zdrowe odrosty

Eirin jakie piękne! śliczny chłodny brązik. bardzo podoba mi sie Twa grzywka, jeszcze ten zdrowy blask, motywujesz
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 11:20   #3237
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Dboom, czyli o Ciebie
otóż dorwałam ten kolor i niestety nie jest to czysty popiel.

ale nie offtopuję już


Wysłano z Mrocznego Końca Świata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 11:52   #3238
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość
Dziękuję ) Warkocze też lubię ale mi się "przejadły" bo w okresie kiedy włosy już były na tyle długie ze można było zrobić warkocza a na tyle krótkie, że w koczka się nie łapały, to chodziłam ciągle w warkoczu dobieranym takim od lewego ucha do prawego, praktycznie codziennie dlatego teraz muszę trochę odsapnąć od tych warkoczy i koczek zawitał można powiedzieć , że na stałe na mojej głowie
A mi trochę koczki się znowu przejadły
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 13:08   #3239
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Jeśli w żaden inny sposób nie osiągnę tego 1 cm to czemu nie? Nie planuje nikogo namawiać, sama pisałam że to już desperacja z mojej strony.

Co do tego braku szkodliwości to mam wątpliwości - to nie jest jakaś łagodna substancja tylko lek sterydowy. Swoją drogą, wiele ziół ma znacznie gorsze efekty uboczne i one również mogą podrażnić lub uczulić.

Swoją drogą, jedyny preparat na porost włosów, który u mnie okazał się skuteczny czyli Serum na porost włosów z apteki agafii również ma w swoim składzie lek przeciwgrzybiczy.
daktarin nie jest mascia sterydowa. sterydy sa przexiwzapalne i przeciwalergiczne. skladnik aktywny w daktarinie jest przeciwgrzybiczny, zaden ze skladnikow nie ma nic wspolnego ze streydami.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 16:22   #3240
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość
Cześć Kochane
Mam dla Was dzisiaj zdjęcie moich włosów zdjęcie mojej fryzurki w której chodzę na co dzień W takiej właśnie fryzurze jest w stanie najefektywniej wyeksponować moje naturalki Grzywka w 100% naturalna, włosy które nie są w koczku czyli te przylegające do głowy też w całości widać naturalne, z przodu tak jak i z tyłu ) jedynie koczek w kolorze farbowańców ) Zdjęcie zrobiłąm na szybko w pracy przy drzwiach twarzą do światła dziennego ale mimo to kolory na zdjęciu bardzo zbliżone do kolorów w realu...tylko twarz jakaś taka naświetlona wyszła ale to akurat mało istotne

Załącznik 5781713
piękne włosy i Ty też jesteś piekna
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.