Betterware - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-29, 11:30   #4951
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
A pisał ktoś do firmy czy mają klucz do kodów ? i czy mogą udostępnić ? Myślę, że na pewno muszą mieć skoro na niektórych kosmetykach podają daty. Ja patrzyłam na moje ostatnie zakupy to mam datę na tuszu do rzęs do 08.2016 i dezodorant ( prezentowy z sierpień) argan i iris do 01.2017. Może zacząć spisywać kody i daty i samemu je rozszyfrować

Świetny pomysł. Co trzy głowy to nie jedna.
Już do nich piszę, aby tylko odpowiedzieli.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 23:36   #4952
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

Kody na kosmetykach Bottega Verde należy czytać następująco - Z oznacza rok 2013, A oznacza rok 2014, 2 cyfry z przodu oznaczają numer tygodnia danego roku, np. 43Z to będzie 43 tydzień zeszłego roku, a z kolei cyfra po literce oznacza konkretny dzień tego tygodnia. A więc to jest data produkcji. Kosmetyk jest "ważny" przez 3 lata od daty produkcji, ale od momentu otwarcia tyle ile jest na takim znaczku "otwarte wieczko" i tam jest np. 12m - oznacza to, że trzeba zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia. Kosmetyki są nowe - nie są to żadne resztki. Żadna moja klientka nie miała zastrzeżeń ani do kosmetyków ani do daty ważności.
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 06:14   #4953
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez gegania Pokaż wiadomość
Kody na kosmetykach Bottega Verde należy czytać następująco - Z oznacza rok 2013, A oznacza rok 2014, 2 cyfry z przodu oznaczają numer tygodnia danego roku, np. 43Z to będzie 43 tydzień zeszłego roku, a z kolei cyfra po literce oznacza konkretny dzień tego tygodnia. A więc to jest data produkcji. Kosmetyk jest "ważny" przez 3 lata od daty produkcji, ale od momentu otwarcia tyle ile jest na takim znaczku "otwarte wieczko" i tam jest np. 12m - oznacza to, że trzeba zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia. Kosmetyki są nowe - nie są to żadne resztki. Żadna moja klientka nie miała zastrzeżeń ani do kosmetyków ani do daty ważności.
Nie zgadza się to z datami na naklejkach - tusz do rzęs 07A4A data na naklejce 2016-08-01 a zgodnie z kluczem data produkcji 13.02.2014 więc jak się doda do tego 3 lata to mamy 13.02.2017 (ewentualnie 12.02.2017) chyba, że termin ważności tuszu jest krótszy jak 3 lata i ma ważność określoną w liczbie dni ... To samo z dezodorantem kod 29A4ACN i data ważności 2017-01-02 a z kodu mamy datę produkcji 15.07.2014 r. + 3 lata nie daje daty ważności z naklejki.
magza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 09:14   #4954
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
Nie zgadza się to z datami na naklejkach - tusz do rzęs 07A4A data na naklejce 2016-08-01 a zgodnie z kluczem data produkcji 13.02.2014 więc jak się doda do tego 3 lata to mamy 13.02.2017 (ewentualnie 12.02.2017) chyba, że termin ważności tuszu jest krótszy jak 3 lata i ma ważność określoną w liczbie dni ... To samo z dezodorantem kod 29A4ACN i data ważności 2017-01-02 a z kodu mamy datę produkcji 15.07.2014 r. + 3 lata nie daje daty ważności z naklejki.
Magza, gratuluję dociekliwości. Ja nie pomyslałam aby to w ten sposób skonfrontowac. Faktycznie informacje przekazywane nam mówią o 3 latach ważności na wszystkie kosmetyki... z tych twoich logicznych wyliczeń jednak wynika cos innego, więc byc może kody produkcji nalezy inaczej rozczytac , bo nie śmiałabym podejrzewac, że Firma Bett.... strzela z datami ważności na naklejkach na chybił trafił, tak na odczepnego. Ale ja gdzieś jeszcze czytałam o tym sposobie rozszyfrowania no i gegania, która jest, jak widzialam na jej stronie do której link podał, dyrektorem, ten sposób potwierdza. Więc nie wiem już co o tym sądzic ....

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2014-08-30 o 09:15
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 17:56   #4955
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: Betterware

Mam pewną teorię, która mogłaby wyjaśniać ten fakt. Mianowicie, obserwując błędy jakie ludzie popełniają w pracy podejrzewam, że np. partia dezodorantów X wpływa do firmy, ktoś sprawdza datę i tworzy naklejkę w komputerze, robi krótki opis po polsku wpisuje datę... drukuje naklejki przykleja. Po czym przychodzi świeży towar, ktoś inny już szuka naklejki w komputerze drukuje, nie sprawdza daty, bo na ogół daty nie ma i ...data zostaje z poprzedniej partii. Dlatego wszystkie daty są krótsze niż wynikałoby z kodów. Pisząc wszystkie mam namyśli wszystkie dwie. Bo wcześniej co prawda miałam kilka kosmetyków z datami, ale jak pisała Babulenka naklejki szybko się ścierają więc już nie sprawdzę ...
magza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 22:19   #4956
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
Mam pewną teorię, która mogłaby wyjaśniać ten fakt. Mianowicie, obserwując błędy jakie ludzie popełniają w pracy podejrzewam, że np. partia dezodorantów X wpływa do firmy, ktoś sprawdza datę i tworzy naklejkę w komputerze, robi krótki opis po polsku wpisuje datę... drukuje naklejki przykleja. Po czym przychodzi świeży towar, ktoś inny już szuka naklejki w komputerze drukuje, nie sprawdza daty, bo na ogół daty nie ma i ...data zostaje z poprzedniej partii. Dlatego wszystkie daty są krótsze niż wynikałoby z kodów. Pisząc wszystkie mam namyśli wszystkie dwie. Bo wcześniej co prawda miałam kilka kosmetyków z datami, ale jak pisała Babulenka naklejki szybko się ścierają więc już nie sprawdzę ...
Teraz jak przyjdą mi zamówione kosmetyki to pobawię się w sprawdzanie metodą Magzy
Krem CC w ostatnim okresie bardzo polubiłam, ładnie kryje, ujednolica skórę, rozświetla, ale... lubi zapychać skłonne do tego cery. Dawno nie mialam niespodziewajek i tu po tygodniu używania non stop zonk.
A żelu do WC nadal nie ma, trzeci już miesiąc, czyżby i Anglicy nawalili ?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 09:41   #4957
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: Betterware

Ankoro nic się nie odzywa ? Firma coś odp. ? Czy potwierdziła to co przekazała Gegania ?

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Czy ktoś brał udział we wczorajszej konferencji ? Bo ja przyznam, że przegapiłam. Było coś ciekawego ?
magza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 11:11   #4958
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
Ankoro nic się nie odzywa ? Firma coś odp. ? Czy potwierdziła to co przekazała Gegania ?

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Czy ktoś brał udział we wczorajszej konferencji ? Bo ja przyznam, że przegapiłam. Było coś ciekawego ?
Firma nie odpowiedziała, ale to dla mnie normalka, bo oni mi nigdy nie odpowiadają.

Nie brałam udziału w konferencji, bo jej termin był wybrany bardzo niefortunnie. W tym czasie w TVP 1 był test z historii o 2 wojnie światowej.Uważam,że każdy prawdziwy Polak powinien go obejrzeć.Jeśli chodzi o ten test był rewelacyjny,że względu na ogromną ilość informacji o tej wojnie, takich o jakich dotychczas się nie słyszało. W moim mniemaniu konferencja B. była w porównaniu z nim stratą czasu.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 13:22   #4959
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Firma nie odpowiedziała, ale to dla mnie normalka, bo oni mi nigdy nie odpowiadają.

Nie brałam udziału w konferencji, bo jej termin był wybrany bardzo niefortunnie. W tym czasie w TVP 1 był test z historii o 2 wojnie światowej.Uważam,że każdy prawdziwy Polak powinien go obejrzeć.Jeśli chodzi o ten test był rewelacyjny,że względu na ogromną ilość informacji o tej wojnie, takich o jakich dotychczas się nie słyszało. W moim mniemaniu konferencja B. była w porównaniu z nim stratą czasu.
No to żes teraz pojechała; Myślę, że osoby dla których zarobek z Betterware jest znaczącą częścią w dochodach bądz chciałyby, aby tak było, konferencja prowadzona przez Magdę zawsze będzie zyskanym czasem. Robi to dobrze, profesjonalnie, ciekawie, mozna sie dowiedziec co nowego jest w katalogu i często więcej informacji o samych produktach, o promocjach, programach nowych, nagrodach itp.
Mi też czasem cos nie zapasuje, wkurzy nawet, ale nadal, mimo wszysto, Betterware to jest bardzo dobra oferta i produktowa i zarobkowa.


Magza zapomniałam dodac że wprowadzone zostały testery pełnowartościowe zapachów i szminek błyszczyków w doooobrej bardzo cenie

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2014-09-03 o 16:12
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 19:52   #4960
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
No to żes teraz pojechała; Myślę, że osoby dla których zarobek z Betterware jest znaczącą częścią w dochodach bądz chciałyby, aby tak było, konferencja prowadzona przez Magdę zawsze będzie zyskanym czasem. Robi to dobrze, profesjonalnie, ciekawie, mozna sie dowiedziec co nowego jest w katalogu i często więcej informacji o samych produktach, o promocjach, programach nowych, nagrodach itp.
Mi też czasem cos nie zapasuje, wkurzy nawet, ale nadal, mimo wszysto, Betterware to jest bardzo dobra oferta i produktowa i zarobkowa.


Magza zapomniałam dodac że wprowadzone zostały testery pełnowartościowe zapachów i szminek błyszczyków w doooobrej bardzo cenie
O to dobra wiadomość. Oby nie znikły z obiegu tak szybko jak próbka kremu BB. Gdzie ich szukać ?
magza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 20:55   #4961
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
O to dobra wiadomość. Oby nie znikły z obiegu tak szybko jak próbka kremu BB. Gdzie ich szukać ?
Napisałam ci na priv szczegóły
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 11:49   #4962
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
No to żes teraz pojechała; Myślę, że osoby dla których zarobek z Betterware jest znaczącą częścią w dochodach bądz chciałyby, aby tak było, konferencja prowadzona przez Magdę zawsze będzie zyskanym czasem. Robi to dobrze, profesjonalnie, ciekawie, mozna sie dowiedziec co nowego jest w katalogu i często więcej informacji o samych produktach, o promocjach, programach nowych, nagrodach itp.
Mi też czasem cos nie zapasuje, wkurzy nawet, ale nadal, mimo wszysto, Betterware to jest bardzo dobra oferta i produktowa i zarobkowa.


Magza zapomniałam dodac że wprowadzone zostały testery pełnowartościowe zapachów i szminek błyszczyków w doooobrej bardzo cenie
Oczywiście zgodzę się z Tobą, że takie konferencje są potrzebne. Nawet bardzo.Sama często biorę w nich udział, aby dowiedzieć się czegoś nowego. Uważam,że uczyć się trzeba całe życie, bo nigdy nie wie się wszystkiego. Powiem więcej, myślę, że takich spotkań on-line powinno być więcej ( a zwłaszcza produktowych). Uważam też,że są dobrze prowadzone i nigdy do nich nie miałam zastrzeżeń.
Tylko zaskoczył mnie taki termin, mam nadzieję,że wybrany bez głębszego namysłu. Moja rodzina została podczas wojny bardzo mocno doświadczona i być może stąd moje rozdrażnienie,że młodsze pokolenie za mało te tragiczne lata szanuje.

Mając na myśli stratę czasu chodziło mi o to,że wartościowszy był test niż konferencja.Źle to ujęłam, przepraszam.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?

Edytowane przez ankoro
Czas edycji: 2014-09-04 o 12:03
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 13:44   #4963
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Oczywiście zgodzę się z Tobą, że takie konferencje są potrzebne. Nawet bardzo.Sama często biorę w nich udział, aby dowiedzieć się czegoś nowego. Uważam,że uczyć się trzeba całe życie, bo nigdy nie wie się wszystkiego. Powiem więcej, myślę, że takich spotkań on-line powinno być więcej ( a zwłaszcza produktowych). Uważam też,że są dobrze prowadzone i nigdy do nich nie miałam zastrzeżeń.
Tylko zaskoczył mnie taki termin, mam nadzieję,że wybrany bez głębszego namysłu. Moja rodzina została podczas wojny bardzo mocno doświadczona i być może stąd moje rozdrażnienie,że młodsze pokolenie za mało te tragiczne lata szanuje.

Mając na myśli stratę czasu chodziło mi o to,że wartościowszy był test niż konferencja.Źle to ujęłam, przepraszam.
Ankoro, ja sie nie obraziłam; Tylko czytaja to tez inne osoby i mogły odebrac niewłaściwy komunikat. Ale to miło, że uściśliłaś wypowiedz

Chyba każda rodzina nieźle ucierpiała w czasie wojny, a informacje jakie są przekazywane, zależą od ustroju w jakim zyjemy, niestety. NAtomiast co przekazuja nam nasi dziadkowie to tez jest subiektywne, bo przeciez nie znaja kulis, opowiadaja co doświadczzyli z własnego podwórka....

Do Magza
Nie wiem co z tymi wiadomościami sie dzieje;
Jest zestaw składający sie z 48 szminek /5 linii pomadek/ oraz zestaw 12 zapachów - jeden i drugi za ok. 20% ich wartości. Mozna zakupic do grudnia i tylko jeden raz. Następne nowości /testery znaczy sie, będą sprzedawane tylko tym przedstawicielom, którzy te zestawy nabedą.

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2014-09-04 o 13:57
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 09:00   #4964
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość

Do Magza
Nie wiem co z tymi wiadomościami sie dzieje;
Jest zestaw składający sie z 48 szminek /5 linii pomadek/ oraz zestaw 12 zapachów - jeden i drugi za ok. 20% ich wartości. Mozna zakupic do grudnia i tylko jeden raz. Następne nowości /testery znaczy sie, będą sprzedawane tylko tym przedstawicielom, którzy te zestawy nabedą.
Patrzyłam w materiałach marketingowych ale zdaje się, są jeszcze nie dostępne ? A może szukam w złym miejscu ?
magza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 13:54   #4965
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
Patrzyłam w materiałach marketingowych ale zdaje się, są jeszcze nie dostępne ? A może szukam w złym miejscu ?
Nie wiem czemu nie ma, ale zamawia sie przez telefon tylko i tylko do konca tego roku.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 18:24   #4966
dagmaruffka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 556
Dot.: Betterware

Witam, w Betterware jestem od marca. Jak do tej pory do mojej grupy dołączyły dwie osoby. Coś mozolnie mi to idzie..
dagmaruffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 20:59   #4967
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez dagmaruffka Pokaż wiadomość
Witam, w Betterware jestem od marca. Jak do tej pory do mojej grupy dołączyły dwie osoby. Coś mozolnie mi to idzie..
Witaj Byc może robisz to z doskoku, tak przy okazji.... zeby zbudowac grupe pozwalającą na otrzymywanie jakiegos sensownego dochodu pasywnego to trzeba popracowac solidnie i systematycznie
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 05:59   #4968
dagmaruffka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 556
Dot.: Betterware

Szczerze mówiąc to staram sie robić wszystko co mogę. Rozdaje katalogi, ulotki... Ale.. rzadko aby ktoś chciał dołączyć, albo kupic cos, jak już to jednorazowo. Każdy twierdzi, że woli iść i dotknąć niż kupować coś w ciemno.
dagmaruffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:38   #4969
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez dagmaruffka Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to staram sie robić wszystko co mogę. Rozdaje katalogi, ulotki... Ale.. rzadko aby ktoś chciał dołączyć, albo kupic cos, jak już to jednorazowo. Każdy twierdzi, że woli iść i dotknąć niż kupować coś w ciemno.
No to ta wiekszośc w twoim kręgu jest jakas nietypowa, bo wszystkie statystyki wskazują na zjawisko odwrotne, na wzrost zakupów przez internet a tam tez nikt nie maca i kupują tez w ciemno. Również kurierzy mi o tym mówią, w ostatnim okresie podwoiła sie ilość przesyłek i musieli dobrać rozwożących.

Ludzie, którym rozdajesz katalogi i ulotki w większości nie chcą się zapisać dlatego, że widzą to co ty robisz, a oni po prostu nie chcą biegać z zamówieniami i katalogami. Jeśli chcesz budować grupę, musisz zacząć oferować ludziom najpierw możliwości finansowe, a więc POKAZAC im, że przystąpienie do grupy im sie po prostu opłaca nawet tylko dla własnych zakupów i nawet płacąc koszty transportu. Póżniej juz oni sami od siebie pokażą katalog sąsiadce, koleżance jeśli bedą zadowolone z kupionych środków czyszczących bądz kosmetyków, bo ludzie mają to do siebie, że czesto opowiadaja i rekomendują rzeczy, z których sa zadowoleni. Musisz tez być gotowa na rezygnacje z marzy sprzedażowej od zasponsorowanych ludzi, bo na początku możesz odczuć róznicę, jesli bedziesz miała male tempo rozbudowy grupy. A jak juz zbierzesz grupkę, to jestem pewna, że twoja sponsorka /albo najbliższa liderka /menadzerka/ poprowadzą ci spotkanie dla grupy i pokażą zaproszonym gdzie sa jeszcze pieniądze.
Możesz tez zorganizowac w domu swoim bądż koleżanki spotkanie kosmetyczne dla paru znajomych, na które twoja działająca liderka z chęcią przywiezie kosmetyki, zrobi testowanie i opowie o nich. Ten sposób też bardzo działa, ale wymaga juz wiekszego zorganizowania się.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 09:44   #4970
dagmaruffka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 556
Dot.: Betterware

Właśnie zastanawiam się nad zorganizowaniem czegoś. Musze nad tym poważnie się zastanowić.

Tak, najpierw będe mówiła o finansach. Słuszna uwaga. Mam nadzieję, że to pomoże
dagmaruffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 09:05   #4971
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Betterware

Witam.
Niedawno dołączyłam do ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ W grupie mam na razie jedną osobę - nieaktywną.
Ale jestem pozytywnie nastawiona i 'nakręcona' na tworzenie swojej struktury.
Mam do Was pytanie o materiały promocyjne. Co zamawiacie najczęściej i w jakich ilościach. Domyślam się, że są to przydatne rzeczy, ale jestem na początku swojej drogi i nie chciałabym inwestować w ciemno.
Dodam jeszcze, że jestem z okolic Pasłęka, Elbląga.

Edytowane przez loving_angel
Czas edycji: 2014-09-14 o 09:07
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 20:00   #4972
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Betterware

Wiecie może jak wygląda sytuacja gdy chcielibyśmy przyłączyć do swojej struktury kogoś z zagranicy (Polaka). Czy jest w ogóle taka możliwość?

Już wiem. Nie ma takiej możliwości.

Edytowane przez loving_angel
Czas edycji: 2014-09-15 o 08:50
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 19:05   #4973
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Wiecie może jak wygląda sytuacja gdy chcielibyśmy przyłączyć do swojej struktury kogoś z zagranicy (Polaka). Czy jest w ogóle taka możliwość?

Już wiem. Nie ma takiej możliwości.
Na razie tylko Czechów można sponsorować i rozwijać tam struktury

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Dziewczyny, szykuje się któraś z was na pażdziernikową konferencję w Opalenicy ?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 07:15   #4974
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Betterware

Niestety dla mnie za daleko. Na razie korzystam ze szkoleń on-line
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 09:18   #4975
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

Ja się wybieram do Opalenicy. Już się nie mogę doczekać
Co do rejestrowania Polaków mieszkających za granicą - oczywiście można, natomiast paczki do nich nie mogłyby być za granicę wysyłane, więc nic by to im nie dało.
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 12:58   #4976
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Betterware

Ciekawi mnie ten nowy produkt i pakiet samochodowy - domyślacie się o co może chodzić?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 14:33   #4977
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

To się okaże. Nie mam pojęcia. Co do samochodu, to pewnie będzie można otrzymać samochód, za który firma będzie spłacała raty leasingowe lub część rat, ale podejrzewam, że od poziomu min. Starszy Manager.
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 15:21   #4978
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: Betterware

Sądząc po patelni może jakieś naczynia ceramiczne, ale czy nie ma ich nikt na rynku ?
magza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 17:28   #4979
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Betterware

A mi się wydaje, że prędzej będzie to coś z kosmetyków. W nich łatwiej o nowość. Albo jakiś suplement.
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 17:34   #4980
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
A mi się wydaje, że prędzej będzie to coś z kosmetyków. W nich łatwiej o nowość. Albo jakiś suplement.
No tak moja druga myśl to suplement chociaż wartość 200zł to nie wiem co to by musiało być.
magza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 08:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.