Marcowe Mamy 2015 cz. 2 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-26, 08:17   #1831
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Kolezanka miala tez niedoczynnosc tarczycy, jakies tabletki brala, kiedy byla w ciazy. ja siedzialam w domu za dlugo i widze tego skutki.... dlatego jestem ciekawa mojej wagi koncowej Ostatnio wspomnialam TZ ze z maluszkiem na basen bedziemy chodzic, albo on zostaje w domu ja wyjde cwiczyc jak to tylko bedzie mozliwe
Bedzie dobrze niunia ogarniemy to po porodzie
no oczywiście ja planuję potem biegać , mój tż z małą a ja biegi choć tak nie lubię biegać
ale damy radę
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 08:18   #1832
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

crystal- nie przejmuj sie samymi kilogramami, wazne zebys byla dosc sprawna i zwinna do konca, choc zwinna to takie slowo na wyrost a w kwietniu to ssaka do piersi i sam tluszcz zniknie

svm- moj tezet to z kolei mi nic nie zaluje a sobie to .... nie czesto cos kupuje ale jednak elektronike to lubi ktory facet nie lubi. A w ogole to nam aparat by sie przydal...
Wiecie co? Ja w zeszlym roku zostawilam w taxi nasz aparat a w nim karta pamieci z nieprzegranymi zdjeciami. Dodam, ze to byla koncowka wakacji zycia w stanach do tej pory az mnir skreca jak pomysle.
Nusiekowa- my tez mamy ta kamerke ale takich pomyslow moj tezet to nie ma jak twoje hehe nam sie przydaje na wyprawy offroadowe, oboje lubimy takie klimaty
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 08:20   #1833
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
aj witam się z rana! co ja przezyłam w nocy...

położyłam, się jak tylko poszłam od Was i jak zaczął mnie napierd... łeb, jakby mi miał zaraz wybuchnąć, stękałam w łóżu, ale twardo nie wezmę tabletki! tak serce mi biło, że je słyszałam normalnie! taki ból! mąż przyszedł ok 2 w nocy i przyszedł dać mi buziaka, a ja w płacz, ze już nie daję rady itp. że nawet spać się nie da taki ból
Tż zaczął mi robić okłady, głaskać główkę i nagle wzięło mnie na z 20 min tuliłam toaletę... czułam się strasznie ... i jak znowu łeb zaczął mnie bolec od tych żygowin musiałam, aż się wykapać bo cała byłam mokra. zaczęłam mieć drgawki pewnie ze zmęczenie/osłabienia i wzięłam APAP.... pogryzłam go szybko i popiłam i tak czuwałam w łóżku aż zasnę już z wycieńczenia
rano budzik zadzwonił o 8 od razu otworzyłam oczy i uffffffffffffff nie boli
serio. ja pierd.... myślałam, że oszaleje!
Na pewno mi coś stanęło na żołądku! stąd te wymioty, bo tak mnie rwało i taki kwas, że na bank się zatrułam


Crystal, my chyba telepatycznie szukałyśmy koszuli dla mnie :P tez ja wyhaczyłam w Bonprixie, wczoraj. jak nie będzie innej możliwości, to kupię ja i czarną, by mieć dwie. w ostateczności, bo tania nie jest

i zapraszam na ciacho, bo to kto zje?
dzisiaj jadę w odwiedziny to podrzucę rodzicom, zjedzą ze smakiem



a ja się witam w 17 tc dzisiaj

Pomysł na obiad: rybka + ziemniaczki+ sałata lodowa na słodko
oby było już lepiej
przerażające jak to czytałam aż mnie ciarki przeszły bo tak nie lubię bólu głowy.
Ja miałam wczoraj rybkę , a dziś to nie wiem może frytki
nie no frytki w tym tyg były także odpada
planuję jakąś sałatkę zrobić , ale kto wie co mi do głowy strzeli

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
To ja 10 kg wiecej ale mam 1,5 kg na plusie do 2 jak ty Ale dzisiaj to na dzien dobry schudlam z 1 kg :/ wstalam z ogromnym glodem, zjadlam bulke a w niej salatke wlozylam z warzyw i tak mnie skrecilo i odechcialo mi sie jesc chyba do wieczora
zaczynam 16 dzisiaj

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------



Kazda wizyta sie przydaje mozna porozmawiac z lekarzem o swoich stresach i watpliwosciach jesli cos sie dzieje
Fajny prezent i masz z glowy na jakis czas
gratki za tydzień
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 08:23   #1834
marta24171
Rozeznanie
 
Avatar marta24171
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 675
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Witam się w pochmurny piąteczek

Odprowadziłam córcię na autobus, ogarnęłam mieszkanko, zjadłam śniadanko i jeszcze pranie na mnie czeka w pralce do powieszenia,ale najpierw musiałam zajrzeć do Was

Co do tej linii życia, to mi się pojawiła w pierwszej ciąży jakoś ok.26 tygodnia i max do pół roku po porodzie nie było już po niej śladu

Co do kurtek to mam na razie dwie wybrane,ale najpierw muszę sobie przymierzyć podobne fasony żeby wiedzieć jak w tym będę wyglądać:
http://allegro.pl/kurtka-parka-ciepl...602271632.html
http://allegro.pl/50-heritage-clth-p...559011872.html



A tu koszule nocne, na pewno fajnie sprawdzą się przy karmieniu.
http://allegro.pl/na-prezent-koszula...554824688.html
http://allegro.pl/rozpinana-koszula-...557019318.html
__________________
Starsze szczęście 31.12.2009 Maja
Młodsze szczęście 03.03.2015 Weronika

Edytowane przez marta24171
Czas edycji: 2014-09-26 o 08:28
marta24171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 08:26   #1835
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez marta24171 Pokaż wiadomość
Witam się w pochmurny piąteczek

Odprowadziłam córcię na autobus, ogarnęłam mieszkanko, zjadłam śniadanko i jeszcze pranie na mnie czeka w pralce do powieszenia,ale najpierw musiałam zajrzeć do Was

Co do tej linii życia, to mi się pojawiła w pierwszej ciąży jakoś ok.26 tygodnia i max do pół roku po porodzie nie było już po niej śladu

Co do kurtek to mam na razie dwie wybrane,ale najpierw muszę sobie przymierzyć podobne fasony żeby wiedzieć jak w tym będę wyglądać:
http://allegro.pl/kurtka-parka-ciepl...602271632.html
http://allegro.pl/50-heritage-clth-p...559011872.html
ta pierwsza genialna
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 08:29   #1836
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
Tak, jest fajny i długi
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 08:29   #1837
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
To juz powoli moge zakladac nowe forum mamusie na dietach
Tepsa mam ten sam problem.... i rozmyslam co zrobie ze soba jak przyjdzie marzec kwiecien
damy rade podobno karmienie piersia pozwala na szybkie zrzucenie wagi, takze piers do przodu i lecimy z wagi
Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
mój osttanio kupił sobie kamerke go pro I gdziekoleiwk się nie wybieramy to kamerka jedzie z nami. Ostatnio nawet napomknął czy moze to nie byłby super pomysł jakby na porodówke ją zabrać.... moje spojrzenie chyba mówiło wszytsko bo nie ciągnął tematu...
mój tez ma na nią ochote, ale mu z głowy wybijam takie nowinki i pokazuje wózki
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 08:30   #1838
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez gusia825 Pokaż wiadomość
Tak, jest fajny i długi
będzie mój wierzę w to ^
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 08:32   #1839
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

nusiekowa gratuluję syna.
Zaraz nadrobię Was, to pocytuję coś.
Na razie widziałam, że pisałyście o linii na brzuchu. W pierwszej ciazy u mnie nie pojawiła się wcale. Ciekawa jestem jak będzie w tej . A co do owłosienia, to tez zauważyłam jakby więcej tych włosków było na brzuchu.
W poniedziałek u mnie 15+0, a brzuszek już widać. Dzis zaczepiła mnie Pani, która znam z widzenia, zapytała kiedy termin, byłam w szoku, ze zauważyła. Ale mówi, ze zawsze szczupła byłam, a tu taki brzuszek okrąglutki. Ale jestem dumna. Od kilku tez dni chyba moje maleństwo zaczynam czuć. Aż jestem w szoku, ze tak wcześnie. Ale z synem tez było bardzo wcześnie i lekarz mówił, że mogę już czuć.
To teraz nadrabiam, miłego dzionka.
__________________
28.10.2005 Mateusz
01.08.2013 cp
20.03.15 Maja
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 08:36   #1840
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
aj witam się z rana! co ja przezyłam w nocy...

położyłam, się jak tylko poszłam od Was i jak zaczął mnie napierd... łeb, jakby mi miał zaraz wybuchnąć, stękałam w łóżu, ale twardo nie wezmę tabletki! tak serce mi biło, że je słyszałam normalnie! taki ból! mąż przyszedł ok 2 w nocy i przyszedł dać mi buziaka, a ja w płacz, ze już nie daję rady itp. że nawet spać się nie da taki ból
Tż zaczął mi robić okłady, głaskać główkę i nagle wzięło mnie na z 20 min tuliłam toaletę... czułam się strasznie ... i jak znowu łeb zaczął mnie bolec od tych żygowin musiałam, aż się wykapać bo cała byłam mokra. zaczęłam mieć drgawki pewnie ze zmęczenie/osłabienia i wzięłam APAP.... pogryzłam go szybko i popiłam i tak czuwałam w łóżku aż zasnę już z wycieńczenia
rano budzik zadzwonił o 8 od razu otworzyłam oczy i uffffffffffffff nie boli
serio. ja pierd.... myślałam, że oszaleje!
Na pewno mi coś stanęło na żołądku! stąd te wymioty, bo tak mnie rwało i taki kwas, że na bank się zatrułam


Crystal, my chyba telepatycznie szukałyśmy koszuli dla mnie :P tez ja wyhaczyłam w Bonprixie, wczoraj. jak nie będzie innej możliwości, to kupię ja i czarną, by mieć dwie. w ostateczności, bo tania nie jest

i zapraszam na ciacho
dzisiaj jadę w odwiedziny to podrzucę rodzicom, zjedzą ze smakiem



a ja się witam w 17 tc dzisiaj

Pomysł na obiad: rybka + ziemniaczki+ sałata lodowa na słodko
wspolczuje tak silnego bolu glowy ale przy nastepnej wizycie u lekarza, powiedzialabym o tym. mnie boli codziennie, ale nie az tak.
Spytam jeszcze mojej mamy w weekend, bardzo prawdopodobne ze zna kilka sklepow w Polsce
Pomysl na obiad genialny piatek dzisiaj rybka musi byc
a ja w koncu zupy ogorkowej sie doczekalam tylko ze zjem ja o 21 bo nie dojade wczesniej do mamy
Za 17 tydzien

Edytowane przez crystal25
Czas edycji: 2014-09-26 o 08:37
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 08:38   #1841
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
aj witam się z rana! co ja przezyłam w nocy...

położyłam, się jak tylko poszłam od Was i jak zaczął mnie napierd... łeb, jakby mi miał zaraz wybuchnąć, stękałam w łóżu, ale twardo nie wezmę tabletki! tak serce mi biło, że je słyszałam normalnie! taki ból! mąż przyszedł ok 2 w nocy i przyszedł dać mi buziaka, a ja w płacz, ze już nie daję rady itp. że nawet spać się nie da taki ból
Tż zaczął mi robić okłady, głaskać główkę i nagle wzięło mnie na z 20 min tuliłam toaletę... czułam się strasznie ... i jak znowu łeb zaczął mnie bolec od tych żygowin musiałam, aż się wykapać bo cała byłam mokra. zaczęłam mieć drgawki pewnie ze zmęczenie/osłabienia i wzięłam APAP.... pogryzłam go szybko i popiłam i tak czuwałam w łóżku aż zasnę już z wycieńczenia
rano budzik zadzwonił o 8 od razu otworzyłam oczy i uffffffffffffff nie boli
serio. ja pierd.... myślałam, że oszaleje!
Na pewno mi coś stanęło na żołądku! stąd te wymioty, bo tak mnie rwało i taki kwas, że na bank się zatrułam
no ja tak miałam przedwczoraj-identycznie:ból głowy,wymioty,dreszcze-myślałam ze to jakaś jelitówka czy coś bo skąd te dreszcze??? Ale to było od głowy-taki migrenowy ból -brrrrr obym nie musiała po arz kolejny pzrez to przechodzić.. Dobrze,ze ci minęło!
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 08:40   #1842
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
no oczywiście ja planuję potem biegać , mój tż z małą a ja biegi choć tak nie lubię biegać
ale damy radę
szkoda ze w jednym miescie nie mieszkamy, zmotywowalabym ciebie, uwielbiam biegac

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
crystal- nie przejmuj sie samymi kilogramami, wazne zebys byla dosc sprawna i zwinna do konca, choc zwinna to takie slowo na wyrost a w kwietniu to ssaka do piersi i sam tluszcz zniknie

svm- moj tezet to z kolei mi nic nie zaluje a sobie to .... nie czesto cos kupuje ale jednak elektronike to lubi ktory facet nie lubi. A w ogole to nam aparat by sie przydal...
Wiecie co? Ja w zeszlym roku zostawilam w taxi nasz aparat a w nim karta pamieci z nieprzegranymi zdjeciami. Dodam, ze to byla koncowka wakacji zycia w stanach do tej pory az mnir skreca jak pomysle.
Nusiekowa- my tez mamy ta kamerke ale takich pomyslow moj tezet to nie ma jak twoje hehe nam sie przydaje na wyprawy offroadowe, oboje lubimy takie klimaty
oby I piersi zmaleja co najwyzej hahahahaha
Szkoda, ja bym sie zaplakala gdybym zgubila karte ze zdieciami. Wszystko tylko nie zdiecia
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 08:41   #1843
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
W 2 trymestrze do 6 kg mozemy przytyc tak mi mowi internet
Ja gdzies przyczytalam ze pol kg na tydzien nawet moze wzrastac waga
tez sie boje, dlatego sie pilnuje, bo juz mam na plusie.... No ale jesc trzeba normalnie, tylko pilnowac sie, jesli ktos nie chce miec tych nadprogramowych kg zwyczajnie.

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------



Bedzie napewno,
mysle ze glownie to jest sprawa genetyczna, i ja widze to po sobie, moge sie zdrowo odzywiac , malo nakladac na talerz i nie dojadac....a i tak mam cellulit , i kg ida w gore. Poczekaj miesiac dwa i nam wyskocza brzuchy beda wieksze od tych piwnych u mezczyzn hihihi

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------



genialny zakup to cos dla mezczyzn smialam sie do mojego TZ ze powinien ja kupic do auta, bo tutaj jezdza jak egoisci i szybko o wypadek
hahahaha Nie chcialabym miec takich wspomnien na kamerze pomimo wszystko.... ja zabronilam mojemu robic zdiecia w trakcie bo tez pytal. Powiedzialam ze pierwsze jakie bedzie mogl zrobic to kiedy maluszek bedzie u niego na rekach albo poloza go na mnie Nie chce miec zdiec tego jak jestem zmeczona, spocona, i nie wiem co jeszcze i milion zdiec
Mój jak tylko córke zobaczył to o żonie już zapomniał. Poleciał z położnymi ważyc mierzyc itp. A sesji z porodu tez bym nie chciała. Po 16 godz wyglądałam jak zwłoki
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 08:48   #1844
marta24171
Rozeznanie
 
Avatar marta24171
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 675
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Ja też właśnie wskoczyłam w 17 tydzień, o matko jak ten czas leci jeszcze 3 tygodnie i będzie już połowa, a potem to już z górki

U mnie dzisiaj na obiadek ziemniaczki, surówka z kiszonej kapusty i paluszki rybne, miały być kluski śląskie zamiast ziemniaków ale nie mam mąki,a nie chce mi się iść do sklepu.

Wiecie gdzie ja dzisiaj wieczorem idę? z córcią na szkolną dyskotekę, 5 lat a już się zaczyna, dobrze,że na razie chce bym z nią szła- ciekawe jak długo to potrwa.
__________________
Starsze szczęście 31.12.2009 Maja
Młodsze szczęście 03.03.2015 Weronika
marta24171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 08:57   #1845
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
szkoda ze w jednym miescie nie mieszkamy, zmotywowalabym ciebie, uwielbiam biegac

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------



oby I piersi zmaleja co najwyzej hahahahaha
Szkoda, ja bym sie zaplakala gdybym zgubila karte ze zdieciami. Wszystko tylko nie zdiecia
He no szkoda byśmy się nawzajem poganiali. Ale ja to juz zaraz mowie ze nie jestem zwolennikiem biegania. Raczej przeciwnikiem chwile biegam i juz mam dość
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:07   #1846
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Pisałyście o płaszczach i kurtkach na zimę. Też zaczynam rozglądać się na allegro i olx. Tylko boję się, że w styczniu czy lutym może okazać się że to co pasowało w grudniu, jest już małe. Trudna sprawa.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez marta24171 Pokaż wiadomość
Ja też właśnie wskoczyłam w 17 tydzień, o matko jak ten czas leci jeszcze 3 tygodnie i będzie już połowa, a potem to już z górki

U mnie dzisiaj na obiadek ziemniaczki, surówka z kiszonej kapusty i paluszki rybne, miały być kluski śląskie zamiast ziemniaków ale nie mam mąki,a nie chce mi się iść do sklepu.

Wiecie gdzie ja dzisiaj wieczorem idę? z córcią na szkolną dyskotekę, 5 lat a już się zaczyna, dobrze,że na razie chce bym z nią szła- ciekawe jak długo to potrwa.
Kapusta kiszona, ostatnio uwielbiam. Czuję, że drugi chłopak będzie
Mój syn zaczął chodzić na dyskoteki w szkole dopiero, ale nigdy mnie nie zabrał

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

co do biegania to ostatnio modne robi się bieganie z dzieckiem, w specjalnym wózku. Nawet to fajne. Ale u mnie na wsi, to słabo wykonalne.
__________________
28.10.2005 Mateusz
01.08.2013 cp
20.03.15 Maja
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:10   #1847
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
He no szkoda byśmy się nawzajem poganiali. Ale ja to juz zaraz mowie ze nie jestem zwolennikiem biegania. Raczej przeciwnikiem chwile biegam i juz mam dość
moja kondycja teraz tez blizej sie ma do emeryta niż do młodej kobiety
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:10   #1848
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Ptarzcie jaką kapitalą tapetkę znalazłam :któś coś pisał,ze sówki lubi :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pokoj-dzieciecy.jpg (114,6 KB, 19 załadowań)
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:16   #1849
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cześć Wam

ja dziś obudziłam się z bólem szyi, coś musiałam w złej pozycji spać.
TŻ zażyczył sobie na obiad gzikę, więc zaraz ruszam do sklepu po ser.
Pogoda dziś typowa na chandrę, ale nie łamiemy się
Co do kurtki, ja też muszę coś upolować. Ostatnio do lekarza założyłam swoją jesienną i zapięłam się do żołądka, potem kolejne guziki były odpięte, wyglądałam komicznie
Jutro przyjadą do nas moje 2 siostrzenice, będą spać do niedzieli, muszę pomyśleć o jakiejś małej atrakcji, co tam będziemy z nimi robić pogoda średnia, więc dwór odpada, ale coś tam w domu wymyślę.
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 09:19   #1850
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Pomysł z parką jest świetny! Zaczynam poszukiwania na allegro z zamiarem zakupu

Kapusta kiszona Chyba muszę dziś zejść aż pod blok i kupić małe wiaderko
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:32   #1851
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
Ptarzcie jaką kapitalą tapetkę znalazłam :któś coś pisał,ze sówki lubi :
Mi sie bardziej podobaja dywaniki

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

lesyeux- a jak Twoje cisnienie? Mierzysz sobie... kurcze wspolczuje i bolu glowy i sensacji zoladkowych.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

EdithS - jak jak bylam dzieckiem i przychodzilam do moich starszych kuzynek na noc to strasznie lubilam jak one urzadzaly mmini playback show malowaly mnie i ubieraly w dorosle.ciuchy i spiewalam do lyzki od zupy. Chociaz ja to nie wiem co sie teraz malolatom podoba
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:35   #1852
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Olasia ostatnio do mnie przyszła moja była uczennica z 3gimnazjum...i powiedziała ze w 3kl. Gimnazjum każdy już sex uprawia ;/
A te mniejsze to papierochy
A te najmniejsze to bransoletki z gumek heh.
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:39   #1853
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość

[/COLOR]EdithS - jak jak bylam dzieckiem i przychodzilam do moich starszych kuzynek na noc to strasznie lubilam jak one urzadzaly mmini playback show malowaly mnie i ubieraly w dorosle.ciuchy i spiewalam do lyzki od zupy. Chociaz ja to nie wiem co sie teraz malolatom podoba
hehe, dobre no malowanie na pewno by im się spodobało pomyślę o tym, dzięki

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Olasia ostatnio do mnie przyszła moja była uczennica z 3gimnazjum...i powiedziała ze w 3kl. Gimnazjum każdy już sex uprawia ;/
A te mniejsze to papierochy
A te najmniejsze to bransoletki z gumek heh.
Przerażające, co piszesz... sex w gimnazjum, szok, papierosy też... Mam nadzieję, że wychowam moje dziecko tak, by było rozsądne...
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:48   #1854
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Olasia ostatnio do mnie przyszła moja była uczennica z 3gimnazjum...i powiedziała ze w 3kl. Gimnazjum każdy już sex uprawia ;/
A te mniejsze to papierochy
A te najmniejsze to bransoletki z gumek heh.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:50   #1855
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Olasia ostatnio do mnie przyszła moja była uczennica z 3gimnazjum...i powiedziała ze w 3kl. Gimnazjum każdy już sex uprawia ;/
A te mniejsze to papierochy
A te najmniejsze to bransoletki z gumek heh.
przerażające
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:51   #1856
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Olasia ostatnio do mnie przyszła moja była uczennica z 3gimnazjum...i powiedziała ze w 3kl. Gimnazjum każdy już sex uprawia ;/
A te mniejsze to papierochy
A te najmniejsze to bransoletki z gumek heh.
co za czasy...ja piernicze....
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:55   #1857
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Olasia ostatnio do mnie przyszła moja była uczennica z 3gimnazjum...i powiedziała ze w 3kl. Gimnazjum każdy już sex uprawia ;/
A te mniejsze to papierochy
A te najmniejsze to bransoletki z gumek heh.
Może to chociaż częściowo tylko głupie gadanie? Może chce się popisać Pozostaje mieć nadzieję..
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 10:01   #1858
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez gusia825 Pokaż wiadomość
Może to chociaż częściowo tylko głupie gadanie? Może chce się popisać Pozostaje mieć nadzieję..
koleżanka jest nauczycielką WF-u w gimnazjum i opowiada czasem historiie jak to dziewuszki nieprzygotowanie zgłaszają .Była taka jedna i mówi że jest niedysponowana,koleżanka pyta sie zdziwiona ze w zeszłym tygodniu zglaszala niedysponowanie (związane z okresem) a ta jej odpowiada "gdyby Pani wiedziała co ja wczoraj z moim facetem w łóżku robiłam to też by była pani niedysponowana"
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 10:09   #1859
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
koleżanka jest nauczycielką WF-u w gimnazjum i opowiada czasem historiie jak to dziewuszki nieprzygotowanie zgłaszają .Była taka jedna i mówi że jest niedysponowana,koleżanka pyta sie zdziwiona ze w zeszłym tygodniu zglaszala niedysponowanie (związane z okresem) a ta jej odpowiada "gdyby Pani wiedziała co ja wczoraj z moim facetem w łóżku robiłam to też by była pani niedysponowana"
Ja jestem drugim rocznikiem gimnazjum i pamietam, ze byly dziewczyny ktore juz zaczynaly te sprawy ale nigdy nikt tym sie nie chwalil przed nauczycielem. W ogole to wstyd by byl raczej niz powod do dumy...
a ta mloda to niezla aparatka
W ogole to co sie dziwic, jak wszystko w tyn swiecie kreci sie wokol seksu, reklamy przesycone wrecz... i dzieciaki ciekawskie. A do tego ten dostep do informacji, pornografii....
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 10:12   #1860
gosiaczek221
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczek221
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Szczecin/Gorzów Wlkp
Wiadomości: 363
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

nie no to masakra co młodzież wyprawia
powiedzcie mi czy to możliwe że już maleństwo czuje?? Dziś rano nim jeszcze z łóżka się podniosłam leżałam kilka minut z rękami pod pępkiem i miałam uczucie że coś się rusza tak delikatnie, jakby coś malutkiego pływało
__________________
28.03.2015 Anna Małgorzata


http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ky0rofqha.png
gosiaczek221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-22 21:39:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.