Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz.VIII - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinien być w następnej części?
W Nowy Rok dumnie wkraczamy, na drugie urodzinki czekamy! 4 25,00%
W Nowy Rok dumnie wkraczamy, tyle do zrobienia mamy! 0 0%
Miesiące lecą, roczki za nami, pociechy zaskakują nowymi umiejętnościami 0 0%
Odważnym krokiem w nowy rok wchodzę! Chcę świat poznawać, nudy nie znoszę! 2 12,50%
Mamo, tato, chodzę sam i na minutę sto pomysłów mam! 1 6,25%
W nocy zabawa, jedzenie jest beee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nieee. 8 50,00%
Odważnym krokiem stąpam po ziemi i czekam aż świat znów się zazieleni 0 0%
Już rok 2014, tak szybko czas leci... witamy na świecie kolejne "nasze" dzieci 1 6,25%
Głosujący: 16. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-06, 18:43   #2941
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Oli nie spala caly dzien padla mi przy talerzu o 19, bede musiala dac jej mleko na spiocha
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 18:51   #2942
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

ROCKY gratulacje!!!
Czekamy na zdjęcie Niny
Jak się czujecie?

Dziewczyny od rana po prostu dzień w stresie.
Moja B. o 7 do mnie zadzwoniła, że tata stracił przytomność w nocy i uderzył głową w ekran telewizora, a jak się ocknął to jeszcze nie chciał jechać na pogotowie. Z tego wszystkiego nie zapytałam jej ile czasu był nieprzytomny ale gule miałam w gardle. Dopiero jak rano było mu niedobrze, kręciło mu się w głowie i nie potrafił ustać na nogach, to pojechali. Tam od razu wszystkie badania, tk głowy, ekg serca, krew itd. Cały dzień w stresie bo na wyniki i spotkanie z lekarzem trzeba było czekać do popołudnia. Na szczęście badania nic nie wykazały oprócz spadku żelaza. Na obserwacji i tak zostaje do końca tygodnia. Znając życie i tak tam nie wysiedzi
EDIT: Dla wyjaśnienia. Tata nie pije w ogóle alkoholu (trauma z dzieciństwa)
Jakby tego było mało, o 14:15 zadzwoniła ciocia, że Igi nie chce jeść w ogóle i jest śpiący. Powiedziałam jej, żeby go nie usypiała bo potem nie zaśnie wieczorem. Przyjechałam o 15 po niego.... mało co się nie przewróciłam. Był taki słaby, oczka klejące, ledwo żywy i rozpalony. Zmierzyłam w domu temperaturę i wyskoczyło 39,5. Podałam paracetamol i potem się z godzinkę ładnie bawił i nawet zjadł dżojstika. Ale niestety potem było tylko gorzej, siedział i bawił się młotkiem, po chwili płacz. I tak do wieczora. Jestem pewna, że to od zęba bo jak się przytulił do mnie i chciał ugryźć to został ślad krwi. Potem pomemlał chusteczkę mokrą i też była od krwi. Nie wiem tylko, który to ząb bo nawet na śnie nie pozwolił zaglądnąć. Jak zasypiał to jeszcze raz zmierzyłam temp i było 38,5...

AGRAFKA Minio to mistrz Igi teraz przy dobrych wiatrach 400-500 ml.
W nocy tylko parę łyków robi.

Edytowane przez mamaszkrabka
Czas edycji: 2014-10-06 o 19:55
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 19:13   #2943
mera82
Rozeznanie
 
Avatar mera82
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 798
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

MISZKA tak, taki zwykły termiczny ale był fikuśny, kolor zielony , szkoda mi go .

MYDREAM kubek bebiko ma 210ml pojemności. Fajny jest, ma odpowiedni ustnik.
Używamy pampersy. Ja zawsze łowie jakieś promocje, dzis kupiliśmy w polo markecie, dwie paczki (po 62 szt.) za 69.98.

A co to Oli się porobiło, strajkowała dziś ze spaniem ?
mera82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:13   #2944
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Aaaaa Rocky gratulacje!!! witaj Ninko!!!!!
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:31   #2945
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Rocky witamy Ninkę na świecie



Mamaszkrabka kciuki za tatę, oby badania nic nie wykazały tylko to żelazo. To może być przecież przyczyna. Zdrówka dla Igiegi



Dzisiaj tz był u lekarza i raczej to od antybiotyku. Tylko, że mimo, że nie podajemy już go to jeszcze 3 dni będzie działać więc pewnie szybko się cholerstwa nie pozbędziemy. Dostał calcium, fenistil w kropelkach i jakiś krem pudroderm czy jakoś tak. Zbadała go i zdrowieje bo oskrzela już czyste więc światełko w tunelu. Jutro jestem z nim w domu

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Myszka super, że chrzciny udane

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Co do ciuchów w lidlu to ja nie szłam akurat ale potwierdzam jakoś jest super. Ja kupiłam przedwczoraj w Tesco 5 par body z krótkim rękawem za 16.50 ale ich jakość nie jest już taka super ale za tą cenę do żłobka się nadadzą

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Agrafka wow tyle wody wypija, super. Mój to nawet 500 ml nie wypije
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:32   #2946
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Ja przelotem - widziałam Ninkę na fb, jest sliczna, ciemne oczka i włoski ma

Kuba 3x był w klubiku malucha, raz lepiej, raz gorzej ale powiem Wam, że jakoś nie mam ciśnienia dzięki temu, że nie musi sie jak najszybciej adaptować.

Od opiekunek nawet dostaję smsy, co Kuba robi, że przestał płakać i bawi się autem, że jest na spacerze teraz w klubie jest jeden maluch oprócz Kuby, bo reszta (czyli trójka dzieci) choruje
A i mmsy tez wysyłają

Ja na uczelni ganiam, nie mam czasu na nic:/

Agrafka kto z Miniem zostanie jak Ty na uczelnie wybędziesz?
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:35   #2947
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Ninusiu, wielki mały Cudzie, witaj na świecie!
Rocky gratulacje!


SZKRABKOWA kurcze, ale miałaś dzień! Mam nadzieję, że to "tylko" przez spadek żelaza. Zdrówka dla taty!
Matko! To aż tak Igorka wzięło na zęby?! Kurcze, oby gorączka szybko minęła. Bidulek, musiał cierpieć przez cały dzień. Moze to trójka wyłazi skoro aż z takim impetem. A niedawno zastanawiałaś się co te ząbki tak słabo wychodzą...
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 20:35   #2948
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Dzian to fajnie masz w pracy u mnie już pełną parą praca, ciągle dostaje nowe obowiązki i dzisiaj ledwo się wyrobiłam. Ale już się przyzwyczaiłam do pracy i jest Oki tylko jedna kolerzanka mnie trochę denerwuje swoimi teoriami - powinnam sięga zwolnić i z dzieckiem siedzieć w domu bo ciągle chcę wolne bo mały chory. Masakra po prostu
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:39   #2949
lemurki_malutkie
Zadomowienie
 
Avatar lemurki_malutkie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Rocky - gratulacjeMam nadzieję,że dobrze się obie czujecie.

Mamoszkrabka - przytulam mocno,paskudny miałaś dzień.Życzę dużo zdrowia Twoim mężczyznom,i większemu i mniejszemu.A tato niech spokojnie leży w szpitalu,żeby dobrze go zdiagnozowali,tu nie ma się co spieszyć.
A jak Igi teraz?Dalej gorączkuje?

Myszka -fajnie,że chrzciny udane

Mydream - jak wytrzymałaś z dzieckiem, które nie spało cały dzień?!
BTW czy tylko moje dziecko śpi dwa razy dziennie?
Dzisiaj drugiej drzemki nam zabrakło i od szesnastej było straszne marudzenie.
lemurki_malutkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:46   #2950
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

MERA dzięki! chyba też kupimy

Stwierdziliśmy, że z tym pojeniem Maksia poczekamy aż kupimy termos. Wiem, trochę wygodni jesteśmy ale stwierdziliśmy, ze zanim któreś zejdzie na dół, podgrzeje itd. to Maksiul się rozbudzi a i tak nie wiadomo czy będzie chciał pić (tak jak pisałam nie należy do piciowych)
A tak to będzie już ciepła i będzie szybciej.

MYDREAM ooo, to Cię Oliwka przetrzymała Ja mam nadzieję, że nasze drzemki dzienne jeszcze trochę pociągniemy

AGRAFKA naprawdę wypija 1,5l????? OMG, ja sama tyle nie wypijam bo zapominam i mój syn ma to mnie

STOKROTKA dobrze, ze zdiagnozowane, to najważniejsze! Teraz będzie do przodu

MYSZKA to super, ze Nikoś dał radę grzecznie wysiedzieć
Nie przejmuj się znajomymi. Ja też nieraz myślę, ze niektórzy mają mnie za świra ale guzik mnie obchodzi! Moje dziecię i ja decyduję!
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:47   #2951
lemurki_malutkie
Zadomowienie
 
Avatar lemurki_malutkie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Stokrotka - pogoń koleżankę,niech się odplumka od Ciebie z dobrymi radami.Widzę,że dobrze się czujesz w pracy,i trochę Ci zazdroszczę,podobnie zresztą,jak każdej z Was,która wróciła do pracy.

Pianka - gdzie jesteś?!
lemurki_malutkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 20:51   #2952
Myszkaaaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 396
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

AGRAFKA Nikos tez nie robi siku do nocnika.

WITAJ NINKO PO DRUGIEJ STRONIE BRZUSZKA GRATULACJE ROCKY
Myszkaaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:53   #2953
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Rocky jeszcze raz gratulacje! :-* i nie mogę się doczekać relacji

Szkrabkowa zdrowka dla taty, oby wszelkie badania wyszły w normie!

Stokrotka ja bym wolała mieć zapierdziel w pracy, czułabym się potrzebna i czas by migiem leciał. Dzisiaj jeszcze fajnie, bo mnóstwo tematów, dawno mnie nie było, ale za chwile wejdzie nuda i chciałabym mieć czas po brzegi wypełniony, żeby nie zasypiać na biurku :-P

Yevele jak u Ciebie ?

U mnie atmosfera ok, dużo śmiechu. Każdy o Małego pytał, jak się chowa..nawet panowie z firmy obok
Ja juz w wyroku od jakiegoś czasu.. Mąż juz chrapie obok. Zmęczona jestem strasznie. Olus w żłobku ponoć nie płakał i rąbał wszystko co.do.jedzenia podano :-D choć dziwne, bo w domu pakowal dalej jakby głodny był. Zasnął sam w łóżeczku, tylko jak.się.przebudzil niedospany panie przyznały, ze przełożyły go do.wozka. Poszliśmy po niego.razem z mężem, jak wzięłam Małego na ręce dziobala do mnie sam wystawił po buziaka <3
Popołudniu poszliśmy na spacer i przy okazji ze szpitala wypis odebrałam, do domu wróciliśmy juz autobusem, bo za darmo mamy fajny dzień choć szybko zlecial, zwłaszcza ta rodzinna cześć.

Dzisiaj poza.Rocky urodziła jeszcze moja koleżanka..również córeczkę Zuzie Ten tydzień zaczął się cudnie
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:55   #2954
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

STOKROTKA co za szczera koleżanka. No nic tylko korzystać z jej porad! Ciekawe czy ona by tak zrobiła Ma dzieci??

LEMURKU my z dwiema drzemkami skończyliśmy gdzieś w czerwcu bo były cyrki przy wieczornym zasypianiu. Teraz Maksiul ma 2 godz. spania w południe i potem aktywności około 7 godzin i wieczorem w miarę ładnie zasypia.

A tak w ogóle to moje dziecię już nie chce, zeby go wieczorem lulać na rękach. Jest mi smutno
Chyba od sierpnia chwilę się tulimy a potem pokazuje rączką, że chce do łóżeczka...
Wiecie, ze teraz żałuję, że tak szybko i za wszelką cenę uczyłam go zasypiania w łóżeczku, wisiałam nad nim policzek przy policzku, szumiałam do uszka... żeby zasypiał w łóżeczku.
Teraz chętnie bym go potuliła a mój roczniak już tego nie potrzebuje...
szkoda

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

YEVELE jak tam tz, nie wywieźli go po dniu spędzonym z Karinką??

DZOAN jak tam Oluś w żłobku? Mocno przyżywał?
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:56   #2955
Myszkaaaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 396
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

MAMASZKRABKA biedny Igi Duzo zdrowka dla taty.

STOKROTKA zdrowka dla Łukaszka.
Myszkaaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:58   #2956
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

EDIT: już doczytałam, że spokojnie było i nawet jadł, brawo OLuś!
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 21:13   #2957
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Hej.

Artek pija tak 200-350 ml herbatki lub wody dziennie + ok. 200 ml mleka.

My nosimy pampki 4+

I idą nam wszystkie 4 Dwie już wyszły, jedna na wylocie. Na górze Artek ma tylko jedynki i teraz czwórkę jedną... Śmiesznie.


Mamosz. zdrówka dla taty i dla Igiego

Nina witamy na świecie!! Rocky gratulacje!!!
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 21:20   #2958
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Miszka właśnie ma dzieci i to 3. Ale ona właśnie tak zrobiła siedziała ze wszystkimi w domu do czasów przedszkolnych. Ja nie zamierzam tak siedzieć. W ciągu 3 tygodni biorę jutro 2 dzień urlopu a mały id prawie dwóch tygodni w domu więc to jakoś dużo nie jest. Ona ma inna sytuację bo u niej zawsze mąż zwolnienia bieże

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Dzoan super, że Oluś tak ładnie dał radę w żłobku i jadł. Ja też trochę się boję jak to po takiej długiej przerwie u nas będzie. A co do pracy to pewnie w miarę upływu czasu wkręcisz się i obowiązków przybędzie
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 21:38   #2959
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

MAMASZKRABA to miałaś nerwów dużo Kochana. Biedny tata
Mam nadzieję, że zab szybko wyjdzie, żeby Igi nie cierpiał!

SAMMI super, że mms i w ogóle
Ja inaugurację mam 23.10. Wtedy się dowiem jak zajęcia. Bo jak coś to moja sis będzie po pracy, mój tata po pracy (on pracuje do 10:00). A jak oni nie dadzą rady to niania.
A Ty na którym roku?

STOKROTKA głupia ta panna z pracy

MISZKA Minio uwielbia wodę. Cały czas nosi kubek i picie i picie

DZOAN fajnie, że i w pracy i Oluś w porządku. Gratulacje dla koleżanki.

Tż kupił w Biedronce bodziaki, rajtki i pojemniki do żywności

W ogóle to rysujemy dzisiaj z Miniem i ja piszę "1 2 3" i powtarzam cały czas. Mówię jeden, a Minio duwaa i czeka. Ja trzy. Znowu jeden, a on duwaa. Myślałam, że mu się udało. Po 4 h wrócił Tż. Ja mówię jeden, a Minio duwaa. I tak non stop. Tż jeden mówi, a on swoje
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 21:39   #2960
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

A oto wiecej info od Rokusi

Obolała i mega zmęczona bo było szybko ale intensywnie i bez znieczulenia. Lezała cały poród uwiązana pod ktg i oxy. Kapa nacięta musiała byc i ma 4 szwy do zdjęcia i jakies rozpuszczalne. Stwierdza,ze skurczyki po oxy są mocniejsze...

wazne cyferki Ninusiowe 3690g. 54 cm i 10 pkt pozdro dla ciotek

Pozdrawiam Wszystkie znane i nie znane mi wizazanki mamy 2013
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 21:40   #2961
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

MINI Rockyyy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1622835_1500678870181715_7847345083414441028_n.jpg (30,3 KB, 29 załadowań)
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 21:50   #2962
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Jak fajnie Ninka zapozowała

Dzięki madi za info od Rocky
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 04:20   #2963
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Dzień dobry.
Budzik na 4, a sama obudziłam się 15 min przed nim

Olek tez przeżywa, bo obudzil się wpół do 5, na szczęście uznał jeszcze.

Sammi, ale super masz z.tymi smsami i mmsami.. Aż dziw, że panie i na to czas.znajdują ;-)

Madi dzięki za info :-*

Perse lo matko trzymaj się..oby ząbki szybko wyszły.

Miszka Olek tez na łóżeczko pokazuje, ale poprzytulac sie jeszcze lubi, czasami krótko czasami dłużej

Lemurku jak.siedziałam tamten tydzień w domu z Olkiem to 2 drzemki mu robiłam teraz zlobek, to wczoraj już mu nie robiliśmy popołudniu, żeby chciał wieczorem szybko zasnąć. Ale w weekendy pewnie nadal.2 będą. Jak.się.czujesz? Noga mniej doskwiera?
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 06:19   #2964
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Dzoan matko wstawać o 4 too jak zabójstwo.



Ja dzisiaj w domku 😊 wstaliśmy o 6.30 i jemy teraz śniadanie. W nocy mały przywędrował do nas i strasznie się rzucał na łóżku i ciągnie mnie budził.
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 06:29   #2965
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Hej ja w drodze do pracy.
Dzis jeszcze tz z mala a jutro zjedzie sis i zaprowadzi ja do zlobka.
Tz zachwycony opieka nad mloda. Mowi ze poszedl na spacer z nia w nosidle i mial rwanie

Rocky, gratki kochana!

Uf postaram sie pozniej naskrobac
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 06:37   #2966
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Dzień dobry. Dzięki dziewczyny
Nocka mimo wszystko nie najgorsza. Igi spał choć trochę się wiercił ale był taki gorący, że jak go dotknęłam bo aż mną wstrząsnęło. Nawet dłonie miał gorące. Rano miał 38,3 więc oby było lepiej.

STOKROTKA może koleżanka zazdrości i dlatego takie teksty rzuca albo boi się o swoją posadę? Też bym jej coś powiedziała...

DZOAN czyli można powiedzieć, że jak Oluś zobaczył inne jedzące dzieci to też jadł

ROCKY córeczkę masz śliczną

AGRAFKA matematyk Ci rośnie

PIANKA hop hoooop?????

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

YEVELE hahaha jaki dumny tata
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 08:26   #2967
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Nadaje z pracy...
Dużo obowiązków, czasu mało by wszystko ogarnąć.

Ciężko mi się odnosic do wszystkich postów. Wiecej podczytuje.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Do tego poszukuje jakiś nowych książek do czytania. Musze zmienic tematyke bo romanse mi sie znudziły.
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 09:00   #2968
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
ROCKY gratulacje!!!
Czekamy na zdjęcie Niny
Jak się czujecie?

Dziewczyny od rana po prostu dzień w stresie.
Moja B. o 7 do mnie zadzwoniła, że tata stracił przytomność w nocy i uderzył głową w ekran telewizora, a jak się ocknął to jeszcze nie chciał jechać na pogotowie. Z tego wszystkiego nie zapytałam jej ile czasu był nieprzytomny ale gule miałam w gardle. Dopiero jak rano było mu niedobrze, kręciło mu się w głowie i nie potrafił ustać na nogach, to pojechali. Tam od razu wszystkie badania, tk głowy, ekg serca, krew itd. Cały dzień w stresie bo na wyniki i spotkanie z lekarzem trzeba było czekać do popołudnia. Na szczęście badania nic nie wykazały oprócz spadku żelaza. Na obserwacji i tak zostaje do końca tygodnia. Znając życie i tak tam nie wysiedzi
EDIT: Dla wyjaśnienia. Tata nie pije w ogóle alkoholu (trauma z dzieciństwa)
Jakby tego było mało, o 14:15 zadzwoniła ciocia, że Igi nie chce jeść w ogóle i jest śpiący. Powiedziałam jej, żeby go nie usypiała bo potem nie zaśnie wieczorem. Przyjechałam o 15 po niego.... mało co się nie przewróciłam. Był taki słaby, oczka klejące, ledwo żywy i rozpalony. Zmierzyłam w domu temperaturę i wyskoczyło 39,5. Podałam paracetamol i potem się z godzinkę ładnie bawił i nawet zjadł dżojstika. Ale niestety potem było tylko gorzej, siedział i bawił się młotkiem, po chwili płacz. I tak do wieczora. Jestem pewna, że to od zęba bo jak się przytulił do mnie i chciał ugryźć to został ślad krwi. Potem pomemlał chusteczkę mokrą i też była od krwi. Nie wiem tylko, który to ząb bo nawet na śnie nie pozwolił zaglądnąć. Jak zasypiał to jeszcze raz zmierzyłam temp i było 38,5...

AGRAFKA Minio to mistrz Igi teraz przy dobrych wiatrach 400-500 ml.
W nocy tylko parę łyków robi.
to mialas stresujacy dzien dobrze, ze badania nie wykazaly nic powaznego i to "tylko" zelazo...
zdrowka dla synka

Cytat:
Napisane przez mera82 Pokaż wiadomość
MISZKA tak, taki zwykły termiczny ale był fikuśny, kolor zielony , szkoda mi go .

MYDREAM kubek bebiko ma 210ml pojemności. Fajny jest, ma odpowiedni ustnik.
Używamy pampersy. Ja zawsze łowie jakieś promocje, dzis kupiliśmy w polo markecie, dwie paczki (po 62 szt.) za 69.98.

A co to Oli się porobiło, strajkowała dziś ze spaniem ?
lipa z tym kubkiem ja mojej robie 240 czasem wypija wszystko albo zostawia cos na dnie..
my pampki tez ostatnio kupujemy, ale te ceny nich to przerazajace z promocjami to u nas ciezko, za malo sklepow
wiesz co, nie mam pojecia co sie z nia porobilo. probowalam ja polozyc, ale wychodzila z lozeczka, jak wlozylam szczebelek zeby nie uciekala to sie chichrala i bawila sie wiec dalam sobie spokoj

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
Ja przelotem - widziałam Ninkę na fb, jest sliczna, ciemne oczka i włoski ma

Kuba 3x był w klubiku malucha, raz lepiej, raz gorzej ale powiem Wam, że jakoś nie mam ciśnienia dzięki temu, że nie musi sie jak najszybciej adaptować.

Od opiekunek nawet dostaję smsy, co Kuba robi, że przestał płakać i bawi się autem, że jest na spacerze teraz w klubie jest jeden maluch oprócz Kuby, bo reszta (czyli trójka dzieci) choruje
A i mmsy tez wysyłają

Ja na uczelni ganiam, nie mam czasu na nic:/

Agrafka kto z Miniem zostanie jak Ty na uczelnie wybędziesz?
fajny zlobek wiesz wszystko na bierzaco

Cytat:
Napisane przez lemurki_malutkie Pokaż wiadomość
Rocky - gratulacje.Mam nadzieję,że dobrze się obie czujecie.

Mamoszkrabka - przytulam mocno,paskudny miałaś dzień.Życzę dużo zdrowia Twoim mężczyznom,i większemu i mniejszemu.A tato niech spokojnie leży w szpitalu,żeby dobrze go zdiagnozowali,tu nie ma się co spieszyć.
A jak Igi teraz?Dalej gorączkuje?

Myszka -fajnie,że chrzciny udane

Mydream - jak wytrzymałaś z dzieckiem, które nie spało cały dzień?!
BTW czy tylko moje dziecko śpi dwa razy dziennie?
Dzisiaj drugiej drzemki nam zabrakło i od szesnastej było straszne marudzenie.
nie bylo zle w ogole nie byla marudna i nie bylo widac, ze jest zmeczona. bawila sie caly czas, wyszlysmy tez na spacer i dzien zlecial, po kapieli kolacja ktorej nie zdarzyla zjesc i padla
to jak on sypia, ze ma dwie drzemki ? O ktorej na nie chodzi i na jak dlugo ?
Oliwka jak miala dwie to byl straszny problem z zasypianiem na noc, wiec sie cieszylam jak z jednej zrezygnowala

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Dzian to fajnie masz w pracy ,u mnie już pełną parą praca, ciągle dostaje nowe obowiązki i dzisiaj ledwo się wyrobiłam. Ale już się przyzwyczaiłam do pracy i jest Oki tylko jedna kolerzanka mnie trochę denerwuje swoimi teoriami - powinnam sięga zwolnić i z dzieckiem siedzieć w domu bo ciągle chcę wolne bo mały chory. Masakra po prostu
niech lepiej pilnuje swoich spraw...

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
STOKROTKA co za szczera koleżanka. No nic tylko korzystać z jej porad! Ciekawe czy ona by tak zrobiła.Ma dzieci??

LEMURKU my z dwiema drzemkami skończyliśmy gdzieś w czerwcu bo były cyrki przy wieczornym zasypianiu. Teraz Maksiul ma 2 godz. spania w południe i potem aktywności około 7 godzin i wieczorem w miarę ładnie zasypia.

A tak w ogóle to moje dziecię już nie chce, zeby go wieczorem lulać na rękach. Jest mi smutno
Chyba od sierpnia chwilę się tulimy a potem pokazuje rączką, że chce do łóżeczka...
Wiecie, ze teraz żałuję, że tak szybko i za wszelką cenę uczyłam go zasypiania w łóżeczku, wisiałam nad nim policzek przy policzku, szumiałam do uszka... żeby zasypiał w łóżeczku.
Teraz chętnie bym go potuliła a mój roczniak już tego nie potrzebuje...
szkoda

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

YEVELE jak tam tz, nie wywieźli go po dniu spędzonym z Karinką??

DZOAN jak tam Oluś w żłobku? Mocno przyżywał?
ale czemu chcesz go lulac na rekach ? lepiej jest jak dziecko zasypia samo a jak chcesz sie poprzytulac to lap go w dzien i tul na pocieszenie powiem, ze moja tez nie chce juz

Cytat:
Napisane przez Agrafka86 Pokaż wiadomość
MAMASZKRABA to miałaś nerwów dużo Kochana. Biedny tata
Mam nadzieję, że zab szybko wyjdzie, żeby Igi nie cierpiał!

SAMMI super, że mms i w ogóle
Ja inaugurację mam 23.10. Wtedy się dowiem jak zajęcia. Bo jak coś to moja sis będzie po pracy, mój tata po pracy (on pracuje do 10:00). A jak oni nie dadzą rady to niania.
A Ty na którym roku?

STOKROTKA głupia ta panna z pracy

MISZKA Minio uwielbia wodę. Cały czas nosi kubek i picie i picie

DZOAN fajnie, że i w pracy i Oluś w porządku. Gratulacje dla koleżanki.

Tż kupił w Biedronce bodziaki, rajtki i pojemniki do żywności

W ogóle to rysujemy dzisiaj z Miniem i ja piszę "1 2 3" i powtarzam cały czas. Mówię jeden, a Minio duwaa i czeka. Ja trzy. Znowu jeden, a on duwaa. Myślałam, że mu się udało. Po 4 h wrócił Tż. Ja mówię jeden, a Minio duwaa. I tak non stop. Tż jeden mówi, a on swoje


Cytat:
Napisane przez madi82 Pokaż wiadomość
MINI Rockyyy
piekna

Cytat:
Napisane przez yevele Pokaż wiadomość
Hej ja w drodze do pracy.
Dzis jeszcze tz z mala a jutro zjedzie sis i zaprowadzi ja do zlobka.
Tz zachwycony opieka nad mloda. Mowi ze poszedl na spacer z nia w nosidle i mial rwanie

Rocky, gratki kochana!

Uf postaram sie pozniej naskrobac
w nosidle ? moja to by mnie tak skopala, ze masakra ... jak on dal rade


ale sie wyspalam wstalysmy o 9:30. Oliwka przebudzila sie po 6 na kilka lykow wody i dalej spac poszla
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 12:51   #2969
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Słuchajcie, moje dziecko obudziło mnie dzisiaj TYLKO 2 razy
Raz na smoka a około 5 wziełam go do nas i pospaliśmy do 7
Ale jestem wyspana!

Ale niestety chyba teraz mnie na dobre zaatakowało. Mam gulę w gardle i z nosa leci Kurde, a jutro znów czeka mnie cały dzień i nocka bez męża. I teraz musiałam się rozłożyć...

ROCKY cudna księżniczka. Najważniesze, ze zdrowa
MADI dzięki za super wieści!!

STOKROTKA to ja myslałam, że ona Ci tak na złość gada, że wiesz ona musi pracować jak Ty sobie wolne bierzesz. A ona niby taka matka polka...niech się ugryzie w nos!

DZOAN wstawać o 4 to szaleństwo! Ja nie wiem jak bym dała radę

MYDREAM my go całyujemy i tulimy non stop. To nasz ulubiona zabawa ale uwielbiam patrzeć jak się wtula i odpływa w sen... tego mi teraz brakuje

AGRAFKA ale masz zdolniachę, ja cie! Mówiłam, ze masz przy sobie najlepszą terapię... dla Misia!

YEVELE hehe, powiadasz, ze tż zadowolony z całego dnia z Karinką! No to ja nie wiem mamuśka co Ty tak narzekasz, że niby zęby, ze marudka, że chora... haha! Karinka zdobywa teraz serce tatusia po to, żeby za chwilę pokazać różki
I sie nie dziwię, że tż miał branie- też mi się zawsze ciepło robiło jak widziałam takich tatusiów zaangażowanych w opiekę
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 12:52   #2970
mera82
Rozeznanie
 
Avatar mera82
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 798
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

ROCKY ogromne gratulacje,biedna na cierpiałaś się , ale jakie piękne cudeńko jest z Wami . Słodka Ninusia.
MADI dziękujemy za info. I ja Cię pozdrawiam .

MYDREAM Widać Oli wczoraj nie chciała drzemki . Julkowi ostatnio też zdarzają się dni, że ma w sobie pełno werwy ale w końcu pada. Też mamy juz tylko jedną drzemkę, również mi to pasuje.
My też dziś pobudka pi 9tej.

SZKRABKOWA miałaś wczoraj przeżycia, biedna. Jak dziś tata ? Igorek dziś z ciocią ? Tak sobie pomyślałam, że Julo miał tak wysoką gorączkę a potem go wysypało, obserwuj Igorka bo ta bostonka teraz popularna !

SAMMI to Panie z klubiku są całkowicie oddane Kubusiowi i jego koledze. Fajnie, że Cię informują, jak Kubus spędzą czas.

MYSZKA super że chrzciny udane. Fajne prezenty Nikos dostał?

STOKROTKO koleżanka zamiast trzymac z nami mamami to mądrości wygłasza ! Zawsze znajdzie się jakaś czarna owca !

AGRAFKA No Minio dla Ciebie, mądry chłopczyku !

Ja wczoraj miałam trochę dzień dla siebie, załatwiłam ginekologa (wszystko ok, teraz czekać na wyniki z cytologii) i fryzjera ( w końcu wyglądam jak człowiek). A tz prawie cały dzień zajmował się Juleczkiem. Wieczorem juz ledwo patrzył na oczy, przyznał że to ciężka praca, zajmować się 24 h dzieciaczkiem!
mera82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-09 19:00:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.