Mamusie Majowe 2015!! cz. 2 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-16, 07:20   #271
sylwia01485
Zadomowienie
 
Avatar sylwia01485
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 059
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Opulka Pokaż wiadomość
Piszę na wkurzeniu. Mocnym. Jacy ludzie są durni, głupi, puści i....wszystko w jednym.
"Ej, ale jak to, to co, weź, nie zabezpieczałaś się?" Uwielbiam takie uwagi. Uwielbiam.
To samo było jak za mąż rok temu wychodziłam "Uuuu, ale co, wpadło się?". Nie, nie wpadło. Się.
Się zdecydowało. Tak po prostu.
Opulka - my jesteśmy wiele lat po ślubie, mamy dwoje dzieci, a i tak gdy powiedziałam koleżance, to usłyszałam "Wpadliście?" Najbliższe grono przyjaciół wiedziało, że się staramy, ale reszty nie wtajemniczaliśmy.

Cytat:
Napisane przez irenka78 Pokaż wiadomość
Ja to chwilami facetów bym powystrzelała mojego nieraz też ale tak poważnie Lily współczuję, wiem że to nie łatwa sytuacja.

wieczorkiem wzięłam nospe i apap i ból praktycznie minął, krwi tez juz nie było, ale stresa miałam całą noc, co chwilę się budziłam. Od rana jest trochę brązowego śluzu, i troszeczkę czuję brzuch ale delikatnie. Zastanawia mnie tylko jedno... wieczorem to miałam takie wrażenie że brzuch mi twardnieje, kurcze ale w 12 tc to chyba za wcześnie ?
Jadę dzisiaj do mojego gina po południu, bo na to poniedziałkowe badanie potrzebuję skierowanie jednak i powiem mu o tej wczorajszej sytuacji, mam nadzieję że dzisiaj będzie już dobrze.

miłego dnia mamusie
Irenka - ja z pierwszą córką też miałam i krwawienie i skurcze przez jeden dzień, ale dobrze się skończyło. Odpoczywaj i nie denerwuj się
sylwia01485 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 07:52   #272
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Mialam iść na badania i zjadłam śniadanie, a na skierowaniu glukoza :/ jutro pójdę, a w sobotę wizyta u gina.

Współczucia dla siostry, pewnie teraz jest załamana ale za jakiś czas stwierdzi że dobrze się stało i znajdzie sobie kogoś innego. Tylko szkoda że ona chciała rodzinę zakładać, a on nie chce już z nią być przykre

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...


Edytowane przez Kinga_20
Czas edycji: 2014-10-16 o 07:54
Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 07:54   #273
smerfetka2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 194
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez irenka78 Pokaż wiadomość
Ja to chwilami facetów bym powystrzelała mojego nieraz też ale tak poważnie Lily współczuję, wiem że to nie łatwa sytuacja.

wieczorkiem wzięłam nospe i apap i ból praktycznie minął, krwi tez juz nie było, ale stresa miałam całą noc, co chwilę się budziłam. Od rana jest trochę brązowego śluzu, i troszeczkę czuję brzuch ale delikatnie. Zastanawia mnie tylko jedno... wieczorem to miałam takie wrażenie że brzuch mi twardnieje, kurcze ale w 12 tc to chyba za wcześnie ?
Jadę dzisiaj do mojego gina po południu, bo na to poniedziałkowe badanie potrzebuję skierowanie jednak i powiem mu o tej wczorajszej sytuacji, mam nadzieję że dzisiaj będzie już dobrze.

miłego dnia mamusie
Za wcześnie. Skurcze braxtona hicksa pojawiają się podobno około 20 tygodnia ciąży i na pewno nie towarzyszy im żadne plamienie. Ja pierwsze bóle i skurcze miałam dopiero jak się poród zaczynał wcześniej nic a nic

Mnie na każdej wizycie lekarz się pyta czy brzuch boli albo twardnieje.

Napewno dostaniesz tabletki i wszystko będzie ok
smerfetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 08:07   #274
Crumble
Rozeznanie
 
Avatar Crumble
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 936
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Dziewczyny, ale trudno Was nadrobić ;p

Cytat:
Napisane przez Czarnulka7891 Pokaż wiadomość
Wciaż po głowie chodzi mi tekst szefowej: że pewnie poronię, ale przecież ciąża to nie choroba, do tego te wizazowe wróżbitki, przyjaciele którzy uważają się za przyjaciół wiem, że nigdy nimi nie będą, bo więcej empatii ma mój kumpel, który nigdy w ciaży nie był i nie będzie, poza tym brakuje mi teraz tutaj mamy, mam ochotę przytulić sie do niej i jej sie wypłakać, do tego spojrzałam w kalendarz i wkurfiam sie bo lekarz bedzie przyjmował dopiero od poniedziałku, a ja się martwię każdym ukłuciem...

Santi, Ola nie bijcie
Czarnulka, Twoja dzidzia Ci już udowodniła, że jest twarda i nie ma zamiaru nigdzie "wychodzić"! Nie dodawaj jej zmartwień, teraz i tak wiele przechodzi ... A smęcić możesz, bo komu jak nie nam? My wiemy co przechodzisz, rozumiemy zmartwienia bo chyba każda choć trochę ma podobne obawy jak Ty

Właśnie się tak zastanawiałam, jak to jest, jest taki zarodek bez myśli i nagle bach! zaczyna rozkminiać... ciekawe czy się zastanawia kim jest

Cytat:
Napisane przez angelika8818 Pokaż wiadomość
czarnulka ja mialam identycznie od poczatku ciazy a po szpitalu tu juz w ogole bylo kiepsko. Jest troche lepiej ale szczerze ciagle mysle o najgorszym tez nie potrafie myslec pozytywnie:-(
kolejna No dobra, ja też się zamartwiam non stop, ale u mnie póki co wszystko w porządku i niech tak zostanie

Cytat:
Napisane przez jagodowa07 Pokaż wiadomość

W ogóle to nikomu nie mówiłam, w pracy też nie wiedzą. Nie ma z kim pogadać, Tż wiadomo - posłucha, ale to facet i nie zawsze rozumie moje humorki które biorą się znikąd (np. nagle płaczę, smarkam i wszystko jest źle... ehhh). Nie wiem jak sobie poradzę później, jak urodzę, czy wszytko będzie dobrze... ale zaglądam tu, czytam - wszyscy sobie jakoś radzą więc czemu nie ja? musi być dobrze
ja na szczęście mam z kim pogadać - mama, siostra w ciąży, sąsiadka w ciąży ;p sąsiadka siostry w ciąży ;p

Cytat:
Napisane przez majaa86 Pokaż wiadomość
Ja byłam w poniedziałek i też jestem bardzo zadowolona
Wg usg wyszedł 11t4d - przyśpieszyłam o 2 dni i termin wyskoczył na 30 kwietnia..
Maleństwo ma 4,52 cm, więc nie wiem czy to możliwe,żeby GrubaRyba miała ok 6 cm. Wtedy by było bardziej do prozdu w tygodniach wg usg.
Nasze dzieciuchy widzę podobne wymiarowo A jaką miałaś przezierność? Mi nie badał przepływów lekarz. Co za baran :| dobrze, że to za darmo było ...

Cytat:
Napisane przez Czarnulka7891 Pokaż wiadomość
Tzn ja myślę że fb grupa byłaby dobra alternatywa dla klubu... Bo tu np trzeba kombinacji alpejskich żeby foto do klubu dodać, a na fb raz dwa
Wiecie co, a może maila? łatwiej wysyłać zdjęcia, nie trzeba nigdzie dodawać? I tylko do zdjęć?

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Kochane mogę się pożalić?? Tak nie ciążowo..

moja siostra prawdopodobnie będzie się rozwodzić bo jej facet po 5 latach małżeństwa nagle stwierdził że się z nią nie dogaduje
BARDZO mi przykro! A mają dzieci? Moi rodzice są po rozwodzie, jako dziecko jakoś bardzo tego nie przeżywałam, nawet się cieszyłam - wiecie, podwójne prezenty, wakacje ... ale teraz widzę jak bardzo to wpłynęło na moją psychikę...

Może nie mówił, że ktoś jest bo nie chciał jej dodatkowo ranić? Nie wiem... sama też bym chyba wolała nie mówić, że to z powodu kogoś... No znam przypadek, że para (nie małżeństwo) się rozstała i też tekst nie, nie ma żadnego innego... a obecnie z tym nikim ma dziewczyna dziecko i jest jego żoną....

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
on twierdzi że nikogo nie ma.. ale szczerze wątpię, nie wpada się nagle od tak na pomysł że się nie dogaduję
Cytat:
Napisane przez grubaRyba Pokaż wiadomość
chyba raczej możliwe. tp przeskoczył na 26,04

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------


masakra, takich to tylko lać
Ahh. Bo chyba obie uznałyśmy, że lekarz Ci powiedział, że wg USG to 11tXd... co też mnie zdziwiło, że mają inne standardy

Cytat:
Napisane przez irenka78 Pokaż wiadomość

wieczorkiem wzięłam nospe i apap i ból praktycznie minął, krwi tez juz nie było, ale stresa miałam całą noc, co chwilę się budziłam. Od rana jest trochę brązowego śluzu, i troszeczkę czuję brzuch ale delikatnie. Zastanawia mnie tylko jedno... wieczorem to miałam takie wrażenie że brzuch mi twardnieje, kurcze ale w 12 tc to chyba za wcześnie ?
Jadę dzisiaj do mojego gina po południu, bo na to poniedziałkowe badanie potrzebuję skierowanie jednak i powiem mu o tej wczorajszej sytuacji, mam nadzieję że dzisiaj będzie już dobrze.

miłego dnia mamusie
Oby wszystko było w jak najlepszym porządku!
__________________
Maleństwo
Crumble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 08:08   #275
smerfetka2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 194
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Zapomniałam napisać,że byłam wczoraj na wizycie,już drugi raz w tym miesiącu ze względu na L4 i dostałam znowu na 2 tygodnie...jedyne co mnie wkurzyło-trzeci raz w tym miesiącu będę musiała mu płacić za wizytę bo październik z tego co sprawdziłam jedyny miesiąc do maja który jest taki długi.

No i w karcie ciąży mam po wczorajszej wizycie wpisane 7 tc a przecież jestem w 11...chyba coś mu się pokręciło
smerfetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 08:36   #276
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Hej witam się Dziś jest lepiej ale dalej słaba. Byle do przodu

Jak założycie grupe na FB to wąttek padnie. Już to przerabiałam ale na FB lepiej sie pisze tylko na początku ciężko sie połapać ale potem oki.
Ide karmić dziecko
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 08:38   #277
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Opulka Pokaż wiadomość
Piszę na wkurzeniu. Mocnym. Jacy ludzie są durni, głupi, puści i....wszystko w jednym.
"Ej, ale jak to, to co, weź, nie zabezpieczałaś się?" Uwielbiam takie uwagi. Uwielbiam.
To samo było jak za mąż rok temu wychodziłam "Uuuu, ale co, wpadło się?". Nie, nie wpadło. Się.
Się zdecydowało. Tak po prostu.
skąd ja to znam wychodziłam za mąż zimą i oczywiście ploty, które nie dosłyszały wcześniej, że po prostu wybraliśmy taki termin, twierdziły, że wpadka i na szybko ślub organizują... to nic że z TŻ byłam ponad 7 lat przed ślubem, z czego 5 mieszkaliśmy razem.

Cytat:
Napisane przez smerfetka2000 Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać,że byłam wczoraj na wizycie,już drugi raz w tym miesiącu ze względu na L4 i dostałam znowu na 2 tygodnie...jedyne co mnie wkurzyło-trzeci raz w tym miesiącu będę musiała mu płacić za wizytę bo październik z tego co sprawdziłam jedyny miesiąc do maja który jest taki długi.

No i w karcie ciąży mam po wczorajszej wizycie wpisane 7 tc a przecież jestem w 11...chyba coś mu się pokręciło
jakiś ten Twój lekarz zakręcony kurde, specjalnie pewnie na 2 tyg wystawia Ci L4, żebyś częściej przychodziła. wiadomo - kasa..
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 08:56   #278
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Witam.
Dziewczyny pomóżcie dajcie jakieś przepisy na przekąski na urodziny plissss mam pustkę. Dziś muszę zamówić tort i ciasto i na mega zakupy jechać
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:02   #279
smerfetka2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 194
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Witam.
Dziewczyny pomóżcie dajcie jakieś przepisy na przekąski na urodziny plissss mam pustkę. Dziś muszę zamówić tort i ciasto i na mega zakupy jechać
http://www.mytaste.pl/s/przek%C4%85s...rez%C4%99.html
smerfetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:05   #280
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

ale mi się nie chce tej imprezy i zaraz muszę zacząć sprzątać
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:06   #281
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Witam.
Dziewczyny pomóżcie dajcie jakieś przepisy na przekąski na urodziny plissss mam pustkę. Dziś muszę zamówić tort i ciasto i na mega zakupy jechać
zobacz tutaj
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 09:06   #282
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cześć!

Irenko, zdrówka! Ja w pierwszej ciąży miałam prawie ciągłe twardnienia brzucha i niemal całą ciążę przez to brałam luteinę. Z tym że ja tego nie czułam, dopiero później.

Lily, przykro mi z powodu siostry!

Czarnulko, Santi, chyba u większości z nas pojawiają się złe myśli. U mnie bardziej odnoszą się do okresu poporodowego. Mam bardzo trudne doświadczenia za sobą, które jeszcze mają na mnie wpływ, kiedyś Wam o tym napiszę. Martwimy się o zdrowie naszych dzieci i o przyszłość, która jest niewiadoma. Ale nie można stać się niewolnikiem tych lęków, żyć jak na tykającej bombie, bo tak się nie da na dłuższą metę.

Ja po rozmowie z szefem Było ok, z tym że u mnie sytuacja jest mocno pogmatwana, napiszę w klubie, jak będę mieć dostęp z PC.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:10   #283
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez smerfetka2000 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
zobacz tutaj
Dzi,eki dziewczyny a kto mi pomoże to zrobić???
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:12   #284
Lija280
Raczkowanie
 
Avatar Lija280
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 201
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Witam.
Dziewczyny pomóżcie dajcie jakieś przepisy na przekąski na urodziny plissss mam pustkę. Dziś muszę zamówić tort i ciasto i na mega zakupy jechać
Najprostsza i bardzo smaczna przekaska to parowki w ciescie francuskim. Lubia zarowno dzieci jak i dorosli

http://4lo.bytom.pl/ommnomnom/384/pa...ie-francuskim/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 160.jpg (9,4 KB, 3 załadowań)
Lija280 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:16   #285
Crumble
Rozeznanie
 
Avatar Crumble
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 936
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lija280 Pokaż wiadomość
Najprostsza i bardzo smaczna przekaska to parowki w ciescie francuskim. Lubia zarowno dzieci jak i dorosli

http://4lo.bytom.pl/ommnomnom/384/pa...ie-francuskim/
No chyba, że ktoś jest wybredny jak ja i nie je parówek i ciasta francuskiego umarłabym z głodu gdybym tylko to dostała ;p
__________________
Maleństwo
Crumble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:16   #286
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lija280 Pokaż wiadomość
Najprostsza i bardzo smaczna przekaska to parowki w ciescie francuskim. Lubia zarowno dzieci jak i dorosli

http://4lo.bytom.pl/ommnomnom/384/pa...ie-francuskim/
Dzięki .
Idę sprzątać
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:19   #287
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

polecam koreczki z szynki, posmarowane twarożkiem z ogórkiem w środku
TAKIE tylko ja robię ze świeżym ogórkiem
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:19   #288
smerfetka2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 194
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

A ja mam jeszcze trochę inne pytane- w październiku składki mi opłaca pracodawca jeszcze i wypłatę też od niego dostaję, w listopadzie przejmuje mnie zus i powiedzcie jak długo trzeba czekać na pieniądze od nich?
Co miesiąc miałam regularnie wypłatę i rozplanowane wszystkie wydatki i nie wiem czego mogę teraz się od zusu spodziewać
smerfetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:22   #289
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez smerfetka2000 Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze trochę inne pytane- w październiku składki mi opłaca pracodawca jeszcze i wypłatę też od niego dostaję, w listopadzie przejmuje mnie zus i powiedzcie jak długo trzeba czekać na pieniądze od nich?
Co miesiąc miałam regularnie wypłatę i rozplanowane wszystkie wydatki i nie wiem czego mogę teraz się od zusu spodziewać
właśnie, też mnie to ciekawi
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 09:22   #290
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Na razie mam zamiar zrobić sałatkę ze szpinakiem i jarzynową, makaron nadziewany pastą, jajka z pastą z majonezu żółtek i koperku, i chyba tortille zawijaną z sałatą serem i wędliną a do tego to co zawsze śledziki, wędlina, ser, papryka w zalewie, pomidory suszone, oliwki, grzybki marynowane, ......
Trzy rodzaje ciasta, tort,ciasteczka i gulasz na ciepło. Wystarczy????

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Santilia Pokaż wiadomość
właśnie, też mnie to ciekawi
Ile osób zatrudniają wasi pracodawcy????
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:24   #291
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez smerfetka2000 Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze trochę inne pytane- w październiku składki mi opłaca pracodawca jeszcze i wypłatę też od niego dostaję, w listopadzie przejmuje mnie zus i powiedzcie jak długo trzeba czekać na pieniądze od nich?
Co miesiąc miałam regularnie wypłatę i rozplanowane wszystkie wydatki i nie wiem czego mogę teraz się od zusu spodziewać
Jeśli firma zatrudnia więcej jak 20 osób to będzie Ci w dalszym ciągu płacił pracodawca i on będzie rozliczal się z zusem, a jak mniej niż 20 to bezpośrednio z zusu, ale jakie mają terminy na to to nie wiem, bo mi właśnie pracodawca płacił.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:26   #292
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Jeśli firma zatrudnia więcej jak 20 osób to będzie Ci w dalszym ciągu płacił pracodawca i on będzie rozliczal się z zusem, a jak mniej niż 20 to bezpośrednio z zusu, ale jakie mają terminy na to to nie wiem, bo mi właśnie pracodawca płacił.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dokładnie a jeśli ma wypłacić ZUS to zależy kiedy formalności dokona pracodawca i wyśle papiery.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:28   #293
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

yhyy, czyli mi będzie dalej płacił Pracodawca. wielka korporacja..
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:28   #294
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

ZUS zasiłki wypłaca w ciągu 30 dni od otrzymania kompletu dokumentów.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:29   #295
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Na razie mam zamiar zrobić sałatkę ze szpinakiem i jarzynową, makaron nadziewany pastą, jajka z pastą z majonezu żółtek i koperku, i chyba tortille zawijaną z sałatą serem i wędliną a do tego to co zawsze śledziki, wędlina, ser, papryka w zalewie, pomidory suszone, oliwki, grzybki marynowane, ......
Trzy rodzaje ciasta, tort,ciasteczka i gulasz na ciepło. Wystarczy????

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------



Ile osób zatrudniają wasi pracodawcy????
łoo matko, ile osób będzie na tej imprezie?
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:29   #296
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Santilia Pokaż wiadomość
yhyy, czyli mi będzie dalej płacił Pracodawca. wielka korporacja..
Tak w dniu Twojej dotychczasowej wypłaty.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:29   #297
smerfetka2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 194
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Na razie mam zamiar zrobić sałatkę ze szpinakiem i jarzynową, makaron nadziewany pastą, jajka z pastą z majonezu żółtek i koperku, i chyba tortille zawijaną z sałatą serem i wędliną a do tego to co zawsze śledziki, wędlina, ser, papryka w zalewie, pomidory suszone, oliwki, grzybki marynowane, ......
Trzy rodzaje ciasta, tort,ciasteczka i gulasz na ciepło. Wystarczy????

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------



Ile osób zatrudniają wasi pracodawcy????

Ojeju same pyszności

Mój pracodawca zatrudnia poniżej 10 osób i wiem,że zus będzie mi płacił tylko nie wiem czy w listopadzie mogę liczyć na pieniądze
smerfetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:30   #298
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Lily - przykro mi że u Twojej siostry taka sytuacja Oby dała sobie z tym radę jakoś

Czarna - jestem niedobra, jako jedyna chyba nie pogratulowałam Ci powrotu do domu! Gratulacje! I nie smutaj! Masz w sobie małego fightera i on się nigdzie nie wybiera

Opulka - nie przejmuj się My też jak powiedzieliśmy znajomym to stwierdzili że wpadka, a jak powiedzieliśmy że się staraliśmy to wielkie zdziwienie! Ja to mam 24 lata więc rozumiem że ktoś może uważać że to za wcześnie, ale Tż jest po 30 jak dla mnie czas idealny na pierwsze dziecko Nie ma co się przejmować gadaniem, szkoda nerwów

Gratuluję Wizyt i witam Nowe Mamuśki

A tak w ogóle cieszę się jak gópia do sera! Chyba znalazłam sposób na mdłości u siebie! Kawa na zimno z syropem waniliowym, wczoraj wypiłam jak zaczęło mnie mdlić i przeszło, dzisiaj to samo!!
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:30   #299
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Santilia Pokaż wiadomość
łoo matko, ile osób będzie na tej imprezie?
W sobotę cztery + my a w niedzielę 4+my i 3 dzieci. Na raty robię.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 09:32   #300
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez smerfetka2000 Pokaż wiadomość
Ojeju same pyszności

Mój pracodawca zatrudnia poniżej 10 osób i wiem,że zus będzie mi płacił tylko nie wiem czy w listopadzie mogę liczyć na pieniądze
TUTAJ poczytałam
zależy, kiedy Pracodawca przekaże dokumenty do ZUS; mają 30 dni od momentu ich otrzymania.
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-13 10:50:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.