Studentki od roku akademickiego 2014/2015 - wspierajmy się :) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-18, 12:56   #1261
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Mi się już trochę zaległości nazbierało, specjalnie na weekend wróciłam do domu, żeby się za to zabrać
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 13:50   #1262
Lencka
Rozeznanie
 
Avatar Lencka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wielkopolskie/Pomorskie
Wiadomości: 744
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)


Byłam w sklepie, kupiłam Milkę Joy Udało mi się ją dorwać po 3 tygodniach poszukiwań Obiad również zrobiony i zjedzony A teraz siedzę i mam zamiar zabrać się na kartografię, ale coś mi nie idzie Muszę pozaznaczać tematy w książce, bo na wykładach baba nam ją dyktuje dosłownie słowo w słowo Chyba sobie odpuszczę i nie będę na nie chodzić, bo to nie ma sensu skoro mam książkę Potem sobie tylko zobaczę od kogoś notatki,pozaznaczam co było i tyle

Cytat:
Napisane przez losiento Pokaż wiadomość
Hej, stwierdzilam, ze do was dolacze, bo rowniez jestem studentka pierwszego roku sluchajcie, czy tylko ja mam takie studia, ze ze wszystkich wykladow beda jedynie egzaminy pod koniec semestru? bo chyba nie praktykuje sie takich niezapowiedzianych jak w LO? bo mam same wyklady w tym semestrze i jedno proseminarium, stad tak sie dziwie, bo nie ma zadnych wejsciowek ani nic
Hej
Ja też z większości przedmiotów będę mieć tylko egzamin końcowy Chyba na tylko 2 ćwiczeniach dojdzie kolokwium.
__________________
Happiness is not something you postpone for the future; it is something you design for the present.
- Jim Rohn
Lencka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 14:33   #1263
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Postanowiłam dziś że zaczynam biegać codziennie rano, trochę podnieść formę, bo fizycznie na tych studiach nie wyrobię Szkoda że wuefu nie mam jako takiego, bo zapisałam się na narty, a są tylko 2 weekendowe wyjazdy w semestrze. Może można chodzić na wf jako "wolny słuchacz" ?
Może mnie nie wywalą, bo chętnie przeszłabym się na basen albo siłkę.
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 15:26   #1264
sin_08
Rozeznanie
 
Avatar sin_08
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 741
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cześć dziewczyny ja dziś narazie w ogóle w książkach nie byłam :/ sprzątałam mieszkanie, byłam biegać i te 10 km totalnie mnie położyło na łóżku i jeszcze na zakupy mam iść za to wczoraj ogarnęłam parę zadań z matmy i chemii, wiec ok. Jeszcze dziś ogarnę jeden zestaw ćwiczeń z chemii i parę definicji z matmy (serio, ten gość wymaga żebyśmy znali definicje i doszłam do wniosku że to kolejne wcielenie mojej babki z liceum). O kuźwa i fizykę xD no nic.

Tak, u mnie też będą egzaminy. Na ćwiczeniach tylko po dwa kolokwia i stwierdziłam że wolę te egzaminy bo na 100% będę miała frekwencję powyżej 80% i mnie dopuszczą do sesji gdybym nie zdała
__________________
All we need is faith, faith is all we need.

sin_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 18:48   #1265
dagmaruffka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 556
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Ohh jestem w końcu

Pierwsze wykłady mam za sobą - tydzień temu one były. Mieliśmy pedagogikę ogólną, niby wykłady, tak mówił wykładowca, ale.. zaliczenie będzie takie jak na ćwiczeniach, czyli dostaniemy tematy i.. mamy je przedstawiać.

Dodatkowo język przy zapisach na uczelnię wybrałam niemiecki - bo zawsze miałam jego, a tu.. większość przeważyła i mam angielski.
Egzamin? Przeczytać książkę po angielsku i streścić ja tez po ang..

Masakra !
dagmaruffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 18:53   #1266
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

A ja po dzisiejszych zajeciach odpoczywam sobie teraz
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 08:50   #1267
Nineveh03
Rozeznanie
 
Avatar Nineveh03
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 533
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
Siedzę od paru godzin nad grafiką inżynierską i już mam dość a czekają na mnie jeszcze 2 zadania, po kilka rysunków, więc... Życzcie mi szczęścia
Szczęścia, dużo, dużo szczęścia

Ja płaczę nad retoryką. Już w tym tygodniu zaczynają się występy oratorskie na forum. Najgorsze jest to, że nie będzie tam tylko mojego kierunku. Tak więc spłonę ze wstydu zapewne. Już wolę czytać milion książek, robić mnóstwo zadań, COKOLWIEK, byle nie występować publiczne ;_; (co jest dziwne, bo udzielam się quasi-teatralnie, no ale cóż).
Nineveh03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 09:14   #1268
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez Nineveh03 Pokaż wiadomość
Już w tym tygodniu zaczynają się występy oratorskie na forum.
oo co to za kierunek, jeśli można spytać?
okapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 09:20   #1269
Madzia94
Rozeznanie
 
Avatar Madzia94
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 519
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez Nineveh03 Pokaż wiadomość
Szczęścia, dużo, dużo szczęścia

Ja płaczę nad retoryką. Już w tym tygodniu zaczynają się występy oratorskie na forum. Najgorsze jest to, że nie będzie tam tylko mojego kierunku. Tak więc spłonę ze wstydu zapewne. Już wolę czytać milion książek, robić mnóstwo zadań, COKOLWIEK, byle nie występować publiczne ;_; (co jest dziwne, bo udzielam się quasi-teatralnie, no ale cóż).
Ciary mnie przeszły. Retoryka to był dla mnie najgorszy przedmiot w poprzednim semestrze... Z całego serca życzę powodzenia, trzymam kciuki i łączę się w bólu.
Madzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 16:24   #1270
sin_08
Rozeznanie
 
Avatar sin_08
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 741
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

A co to ta retoryka?

Ja dziś fizyka (szok) i chce ogarnąć jeszcze jeden zestaw zadań z chemii. To nic że zadania są tak banalne i mi nie wychodzą, tzn wiem że do połowy robie je dobrze ale potem... Ech. Idę się spotkać ze znajomymi może to rezerwacie dobrze mi zrobi
__________________
All we need is faith, faith is all we need.

sin_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 17:21   #1271
Madzia94
Rozeznanie
 
Avatar Madzia94
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 519
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez sin_08 Pokaż wiadomość
A co to ta retoryka?
W takim ogromnym skrócie to sztuka pięknego i poprawnego mówienia.
W tej wersji brzmi całkiem miło, ale jak się do tego dołoży wszystkie te cudowne style, figury, konteksty filozoficzne, porównanie do logiki itp. itd. to... zaczyna się magia.
Madzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 11:46   #1272
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez Nineveh03 Pokaż wiadomość
Szczęścia, dużo, dużo szczęścia

Ja płaczę nad retoryką. Już w tym tygodniu zaczynają się występy oratorskie na forum. Najgorsze jest to, że nie będzie tam tylko mojego kierunku. Tak więc spłonę ze wstydu zapewne. Już wolę czytać milion książek, robić mnóstwo zadań, COKOLWIEK, byle nie występować publiczne ;_; (co jest dziwne, bo udzielam się quasi-teatralnie, no ale cóż).
Dziękuję chyba pomogło, bo jakoś mi to poszło.

Siedzę teraz na wykładach z chemii, robię grafikę. Ogólnie ten tydzień zapowiada się całkiem spokojnie. Muszę tylko ogarnąć matmę, to będzie moje jedyne wyzwanie
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 15:57   #1273
Nineveh03
Rozeznanie
 
Avatar Nineveh03
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 533
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez okapi Pokaż wiadomość
oo co to za kierunek, jeśli można spytać?
Filologia klasyczna

Cytat:
Napisane przez Madzia94 Pokaż wiadomość
Ciary mnie przeszły. Retoryka to był dla mnie najgorszy przedmiot w poprzednim semestrze... Z całego serca życzę powodzenia, trzymam kciuki i łączę się w bólu.
Ojej, dziękuję .


Mój system notatkowy się zawalił, muszę ogarniać jeszcze raz, a póki co szukam jakiegoś plecaczka na allegro, bo moje ramie już wysiada od torb obciążonych książkami . Tylko wszędzie same vintage. No ileż można.
Nineveh03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 20:06   #1274
Lencka
Rozeznanie
 
Avatar Lencka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wielkopolskie/Pomorskie
Wiadomości: 744
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)


Wstałam dzisiaj o 12
Zaczęliśmy dzisiaj robić ankietę na zaliczenie z socjologii. Na razie tylko pytania i wstępne odpowiedzi, za tydzień mamy oddać wersję roboczą do sprawdzenia A na wykładach z socjo, profesor opowiadał nam o porodzie swojej żony, przy którym był Tak w ramach zobrazowania nam perspektyw badawczych Ogólnie facet jest udany, ma niecałe 50 lat i non stop chodzi w rurkach Dzisiaj miał czerwone
Jutro podstawy gospodarki i ćwiczenia z matmy

Cytat:
Napisane przez Nineveh03 Pokaż wiadomość
Ja płaczę nad retoryką. Już w tym tygodniu zaczynają się występy oratorskie na forum. Najgorsze jest to, że nie będzie tam tylko mojego kierunku. Tak więc spłonę ze wstydu zapewne. Już wolę czytać milion książek, robić mnóstwo zadań, COKOLWIEK, byle nie występować publiczne ;_; (co jest dziwne, bo udzielam się quasi-teatralnie, no ale cóż).
Powodzenia
Nienawidzę wystąpień przed publicznością W sensie gdy mam coś wygłaszać, bo udzielałam się w kółku teatralnym i chórze w gimnazjum i nie miałam większych problemów z występami Ale jak mam coś powiedzieć przed ludźmi to jest tragedia
__________________
Happiness is not something you postpone for the future; it is something you design for the present.
- Jim Rohn

Edytowane przez Lencka
Czas edycji: 2014-10-20 o 20:08
Lencka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 20:43   #1275
Nineveh03
Rozeznanie
 
Avatar Nineveh03
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 533
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez Lencka Pokaż wiadomość

Wstałam dzisiaj o 12
Zaczęliśmy dzisiaj robić ankietę na zaliczenie z socjologii. Na razie tylko pytania i wstępne odpowiedzi, za tydzień mamy oddać wersję roboczą do sprawdzenia A na wykładach z socjo, profesor opowiadał nam o porodzie swojej żony, przy którym był Tak w ramach zobrazowania nam perspektyw badawczych Ogólnie facet jest udany, ma niecałe 50 lat i non stop chodzi w rurkach Dzisiaj miał czerwone
Jutro podstawy gospodarki i ćwiczenia z matmy



Powodzenia
Nienawidzę wystąpień przed publicznością W sensie gdy mam coś wygłaszać, bo udzielałam się w kółku teatralnym i chórze w gimnazjum i nie miałam większych problemów z występami Ale jak mam coś powiedzieć przed ludźmi to jest tragedia
Eh, mam tak samo, teatralnie wszystko spoko, mogę nawet biegać po mieście w dziwnym stroju bo happening, ale odezwać się na zajęciach? Phi!
Ankietki <3. Uwielbiam wypełniać. Możesz na wizażanki w tej kwestii liczyć ;]
Nineveh03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 05:52   #1276
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Jestem bardzo szczęśliwa, że tylko dwa razy mam na 8, a raz mam wtedy wykłady, które sobie odpuszczam. Nienawidzę tak wcześnie wstawać
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 07:36   #1277
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Eh nie wbiłam się jeszcze do końca w rytm nauki i błędnie szacuję, ile czasu potrzeba na naukę czego i potem kończy się tym, że mało śpię i albo opuszczam jakieś wykłady (jak dziś i wczoraj ) albo idę, ale jestem jak zombie.
okapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 09:55   #1278
sin_08
Rozeznanie
 
Avatar sin_08
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 741
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Ja mam dzisiaj tylko angielski o 16 ogarnęłam zadanie, i teraz pewnie pójdę biegać a potem rozkręce się z chemią.

Kuźwa. Kto normalny biega o 11? no nic xD
__________________
All we need is faith, faith is all we need.

sin_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 11:47   #1279
MalaPikanteria
Zadomowienie
 
Avatar MalaPikanteria
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: W drodze do szczęścia :)
Wiadomości: 1 908
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Ja miałam zajęcia w weekend. Przełożyli nam godziny i w niedziele byłam na ierwszych wagarach
Teraz w weekend też mam zjazd i już mnie rozdrażnili, bo znów zmiana i mam 3godz okienko miedzy zajeciami
__________________
BLOGUJĘ

MOJA WYMIANKA
MalaPikanteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 13:20   #1280
sarcastic_
Zakorzenienie
 
Avatar sarcastic_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6 368
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

a ja zaliczyłam koło z gleby na 4 i koło z geologii na 5
__________________
studentka


"I chciałbym mieć dziś już pod nogami pewny grunt.
I żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już."

sarcastic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 13:26   #1281
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Ja nie mam żadnych okienek na zaocznych,choć przynajmniej jedno by sie przydało mamy tylko 10 minutowe przerwy
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 18:45   #1282
Nineveh03
Rozeznanie
 
Avatar Nineveh03
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 533
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez sarcastic_ Pokaż wiadomość
a ja zaliczyłam koło z gleby na 4 i koło z geologii na 5
Łożesz, no to ładnie *high five*

Ja dopiero co wróciłam z uczelni, jestem padnięta. Zajęcia od rana do wieczora wyżerają mózg. Ale za to dzisiaj miałam pierwszy lektorat z nowogreckiego, który zostaje najpiękniejszym językiem świata. Trudna wymowa, bardzo gardłowa <3. Mam tylko nadzieję, że nie będzie bardzo mi się mylić z greką starożytną xD
Nineveh03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 23:56   #1283
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Yay, 'nareszcie' od następnego tygodnia do końca listopada będę mieć jeszcze piątek wolny, co daje 4 dni wolne z weekendem .
Prace z tego przedmiotu co mi znika na ten czas i tak musimy wysyłać, ale to tam się przeżyje.
Najgorsze, że na większości przedmiotów połowa oceny wychodzi z prac grupowych. Nie cierpię prac w grupie bardzo . Zwykle to jest jedna wielka strata czasu. Wolę sobie zabrać się za coś sama, zrobić to, co mam na myśli i później sama być odpowiedzialna za to, co zrobiłam. Ludzie, którzy myślą, że istnieje coś takiego jak podział ról żyją chyba w świecie podręczników i jednorożców.
O ile w pracy czasem się to może sprawdzać, bo masz ludzi wyspecjalizowanych w konkretnej dziedzinie i posiadających konkretne zdolności (bo jakoś ich przyjęli do tej pracy), to w szkole generalnie takie coś jest dla mnie pomyłką i jest kompletnie nieefektywne .
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 06:16   #1284
Nineveh03
Rozeznanie
 
Avatar Nineveh03
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 533
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez serenavanderwoodsen Pokaż wiadomość
Yay, 'nareszcie' od następnego tygodnia do końca listopada będę mieć jeszcze piątek wolny, co daje 4 dni wolne z weekendem .
Prace z tego przedmiotu co mi znika na ten czas i tak musimy wysyłać, ale to tam się przeżyje.
Najgorsze, że na większości przedmiotów połowa oceny wychodzi z prac grupowych. Nie cierpię prac w grupie bardzo . Zwykle to jest jedna wielka strata czasu. Wolę sobie zabrać się za coś sama, zrobić to, co mam na myśli i później sama być odpowiedzialna za to, co zrobiłam. Ludzie, którzy myślą, że istnieje coś takiego jak podział ról żyją chyba w świecie podręczników i jednorożców.
O ile w pracy czasem się to może sprawdzać, bo masz ludzi wyspecjalizowanych w konkretnej dziedzinie i posiadających konkretne zdolności (bo jakoś ich przyjęli do tej pracy), to w szkole generalnie takie coś jest dla mnie pomyłką i jest kompletnie nieefektywne .
Taaaak, skąd ja to znam. Albo jedna osoba robi za wszystkich albo wychodzi jeden wielki syf. Prace w grupie zawsze były moją zmorą licealną - chyba liczyli na to, że wtedy ludzie się integrują, a niestety to tak nie działa. Hejtuję mocno.
Nineveh03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 06:43   #1285
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Ja tez nie przepadam za pracami grupowymi na szczęście nie mamy takich.
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 08:02   #1286
MalaPikanteria
Zadomowienie
 
Avatar MalaPikanteria
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: W drodze do szczęścia :)
Wiadomości: 1 908
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

U nas prace grupowe mają się pojawić jakoś na zajęciach, nie lubię tego, bo zazwyczaj część pracuje a reszta zgarnia oceny... Wgl dla mnie na zocznych to bez sensu, bo mało czasu a dużo materiałów.
Cytat:
Napisane przez sarcastic_ Pokaż wiadomość
a ja zaliczyłam koło z gleby na 4 i koło z geologii na 5
Gratuluję!
Cytat:
Napisane przez unachica17 Pokaż wiadomość
Ja nie mam żadnych okienek na zaocznych,choć przynajmniej jedno by sie przydało mamy tylko 10 minutowe przerwy
Ja bym wolała nie mieć i najlepiej zaczynac zajęcia o 8, to bynajmniej z wieczoru by coś było....
__________________
BLOGUJĘ

MOJA WYMIANKA
MalaPikanteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 09:35   #1287
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

No ja od 8 zawsze zaczynam no i do wieczora ogólnie narazie jestem zadowolona z wyboru studiów może trochę załuje ze zajęcia są rzadko i mało czasu na integrację z grupą

ale warszawa bardzo mi się podoba chciałbym tam zamieszkać kiedyś
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 13:13   #1288
MalaPikanteria
Zadomowienie
 
Avatar MalaPikanteria
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: W drodze do szczęścia :)
Wiadomości: 1 908
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Ja póki co mam często na 11.20, czasem na 8 jakiś dzień się zdarzy...
Może jestem dziwna, ale ja nie mam kiedy się integrować do uczelni mam 35km, pracuję na etat, no i mam rodzinkę. Wystarczająco czuję się zintegrowana po weekendzie na uczelni :P
__________________
BLOGUJĘ

MOJA WYMIANKA
MalaPikanteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 13:21   #1289
unachica17
Rozeznanie
 
Avatar unachica17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 625
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Ale na ten moment mam zgraną już dosc grupe
Też musze sie wziasc za szukanie pracy,troche nudno w domu
unachica17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 14:14   #1290
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Dziewczyny, wam też tak szybko tydzień leci? Już jest czwartek, a ja mam wrażenie jakby tydzień się dopiero zaczął. To chyba dzięki temu, że mam naprawdę świetny plan poniedziałek i środa same wykłady, wtorek i czwartek po 3 zajęcia, piątek tylko półtorej godziny ćwiczeń z matmy myślałam, że będzie mi się dłużyło, a tu nic podobnego.
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-14 16:36:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.