Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-19, 19:22   #1531
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez guerlainkowa Pokaż wiadomość
Wróciłam z "randki". Porażka :/
Dlaczego? Facet taki tragiczny czy po prostu nie w twoim typie?
kaylla jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 19:50   #1532
guerlainkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Dlaczego? Facet taki tragiczny czy po prostu nie w twoim typie?
Aż taki tragiczny nie był... poza tym nie w moim typie. Spotkaliśmy się, on się spóźnił dobre 15 min. Trochę przyzwyczaiłam się, że facet czeka na mnie (nawet jak jestem o czasie), a tu takie coś. Pomyślałam, że może rzeczywiście coś się stało, wypadło, no zdarza się, więc próbowałam się nie zrażać
Chłopak miły, ale zero pomysłów na to spotkanie ("ok, to zrobimy jak ty chcesz", "gdzie chcesz iść?"), zero inicjatywy... to zaproponowałam spacer i już. Rozmowa się nie kleiła. Zapadała taka niefajna cisza... a mówić non stop nie byłam w stanie Były momenty, że po prostu chciałam mu podziękować i sobie pójść. Potem trochę się rozkręcił i nawet było ok, ale nie czułam tej takie chemii, fascynacji. Pod koniec myślałam, że chociaż odprowadzi mnie na przystanek (który był po drodze), to nie powiedział mi pa i słynne "no to co? do zobaczenia?". I tyle.

Kurczę... i wiecie co sobie wkręciłam teraz? że to moja wina, że ja przesadzam, że chce czuć jakąś chemię i wymyslam :/
guerlainkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 19:55   #1533
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez guerlainkowa Pokaż wiadomość
Aż taki tragiczny nie był... poza tym nie w moim typie. Spotkaliśmy się, on się spóźnił dobre 15 min. Trochę przyzwyczaiłam się, że facet czeka na mnie (nawet jak jestem o czasie), a tu takie coś. Pomyślałam, że może rzeczywiście coś się stało, wypadło, no zdarza się, więc próbowałam się nie zrażać
Chłopak miły, ale zero pomysłów na to spotkanie ("ok, to zrobimy jak ty chcesz", "gdzie chcesz iść?"), zero inicjatywy... to zaproponowałam spacer i już. Rozmowa się nie kleiła. Zapadała taka niefajna cisza... a mówić non stop nie byłam w stanie Były momenty, że po prostu chciałam mu podziękować i sobie pójść. Potem trochę się rozkręcił i nawet było ok, ale nie czułam tej takie chemii, fascynacji. Pod koniec myślałam, że chociaż odprowadzi mnie na przystanek (który był po drodze), to nie powiedział mi pa i słynne "no to co? do zobaczenia?". I tyle.

Kurczę... i wiecie co sobie wkręciłam teraz? że to moja wina, że ja przesadzam, że chce czuć jakąś chemię i wymyslam :/
W takim razie nie jesteś jedyna. Ja kończę te znajomości właśnie z tego powodu, że nie czuję żadnej chemii. Facet jest miły, sympatyczny, nawet dobrze się z nim gada, no ale mi to niestety nie wystarcza:/ Maksymalnie po 2 czy 3 spotkaniu się żegnam, bo stwierdzam, że to nie to.
kaylla jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 20:26   #1534
guerlainkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
W takim razie nie jesteś jedyna. Ja kończę te znajomości właśnie z tego powodu, że nie czuję żadnej chemii. Facet jest miły, sympatyczny, nawet dobrze się z nim gada, no ale mi to niestety nie wystarcza:/ Maksymalnie po 2 czy 3 spotkaniu się żegnam, bo stwierdzam, że to nie to.
Tu pewnie drugiego nie będzie
Facet miły był, ale taki totalnie "bez jaj". Co gorsza... wypowiadał się na tematy, o których nie miał pojęcia, ale wyrobione zdanie oparte na stereotypach nie lubię takiego podejścia, zwłaszcza, że to trochę umniejszało moim osiągnięciom.

Chciałabym poczuć takie "wow". To coś, co sprawia, że będą te motyle, te emocje... A to istnieje, nie wymyślam i nie oczekuję przecież zbyt wiele

O, aż się zdziwiłam... przed chwilą dostałam smsa od tego dzisiejszego z pytaniem co u mnie... hm.
guerlainkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 21:28   #1535
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez guerlainkowa Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Tu pewnie drugiego nie będzie
Facet miły był, ale taki totalnie "bez jaj". Co gorsza... wypowiadał się na tematy, o których nie miał pojęcia, ale wyrobione zdanie oparte na stereotypach nie lubię takiego podejścia, zwłaszcza, że to trochę umniejszało moim osiągnięciom.

Chciałabym poczuć takie "wow". To coś, co sprawia, że będą te motyle, te emocje... A to istnieje, nie wymyślam i nie oczekuję przecież zbyt wiele

O, aż się zdziwiłam... przed chwilą dostałam smsa od tego dzisiejszego z pytaniem co u mnie... hm.
A istnieje opcja, że facet po prostu stresował się spotkaniem i wolał bezpiecznie opiniować pewne tematy, nawet wchodząc na granice stereotypów?

Może przyda się druga szansa, żeby się poczuł swobodniej i będziesz mogła się przekonać jaki na prawdę jest. Na pewno był powód, dla którego się zgodziłaś na spotkanie.
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 21:31   #1536
201609201022
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 48
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez mroja Pokaż wiadomość
Widzę, że wiele z Was zaczęło szukać szczęścia w internecie i na portalach.
Sama poszłam w tę stronę i szukam już w ten sposób od ponad miesiąca i powiem, że resztkami sił bronię się przed stwierdzeniem, że jednak coś "jest nie tak" z facetami, którzy tam szukają miłości... Najbardziej mnie przeraża fakt, że gro z z nich bez wstydu przyznaje się że siedzi na Sympatii ponad 2 lata

Powiedzcie mi szczerze: to normalne tyle czasu siedzieć na portalu i nikogo nie znaleźć?
Jak podchodzicie do tego typu wyznań od facetów?

W jednego się wkręciłam strasznie i nie wiem czy opisywać tu tę sytuację czy na priv, ale zależałoby mi na radzie. Sprawa jest delikatna i nie wiem, czy nie przesadzam
Dlaczego dla Ciebie to takie dziwne?
Wstyd ??? czyli najlepiej jest nie mówić całej prawdy o sobie ?
Może za bardzo jesteście wybredne? żaden facet wam się nie podoba na pierwszy rzut oka,a później zdziwienie że czekamy latami aż ktoś bardziej poukładany nas w końcu zauważy.
201609201022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 21:49   #1537
guerlainkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
A istnieje opcja, że facet po prostu stresował się spotkaniem i wolał bezpiecznie opiniować pewne tematy, nawet wchodząc na granice stereotypów?

Może przyda się druga szansa, żeby się poczuł swobodniej i będziesz mogła się przekonać jaki na prawdę jest. Na pewno był powód, dla którego się zgodziłaś na spotkanie.
Spotkanie było trochę bardziej z mojej inicjatywy. Mieliśmy się spotkać w zeszłym tygodniu, ale coś mu wypadło w pracy. Potem on przekładał i przekładał, aż w końcu ja zdecydowałam, że niedziela
Może i tak było jak napisałaś. Szkoda, że mi nikt tych szans nie dawał Tylko nawet nie o to chodzi - czasami się czuje to "coś", taką zwykłą miłą sympatię do tego kogoś, a tu tego nie było :/ fajny, ale jako kolega - na tej zasadzie.
guerlainkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 21:59   #1538
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

po 3,5 roku rozstałam się z facetem. ciężko... mieszkaliśmy 3 lata razem i coś się posypało...
nie ma się do kogo w nocy przytulić, nikt nie narzeka, nikt nie woła obiadu. smutno mi jakoś...

Witam się sama w gronie 25+ bez tż... ;-)
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 22:33   #1539
201609201022
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 48
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
po 3,5 roku rozstałam się z facetem. ciężko... mieszkaliśmy 3 lata razem i coś się posypało...
nie ma się do kogo w nocy przytulić, nikt nie narzeka, nikt nie woła obiadu. smutno mi jakoś...

Witam się sama w gronie 25+ bez tż... ;-)
Zerwać po 3,5 roku to współczuję,ale napewno święci to nie byliście przez ten czas,skoro mieszkaliście razem tak długo na "kocią łapę" chociaż zdarzają się wyjątkowe pary
Wiem jak to jest kiedy nagle kogoś zabraknie...
201609201022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 22:37   #1540
guerlainkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Armani100 Pokaż wiadomość
Zerwać po 3,5 roku to współczuję,ale napewno święci to nie byliście przez ten czas,skoro mieszkaliście razem tak długo na "kocią łapę" chociaż zdarzają się wyjątkowe pary
Wiem jak to jest kiedy nagle kogoś zabraknie...
Ale Ty tak na serio? ich wybór, ich decyzja - i akurat nie nam to oceniać. Byliby małżeństwem t0 mogliby się rozwieść przecież. Poza tym skąd wiesz, że mieszkali razem?
guerlainkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 23:35   #1541
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Armani100 Pokaż wiadomość
Zerwać po 3,5 roku to współczuję,ale napewno święci to nie byliście przez ten czas,skoro mieszkaliście razem tak długo na "kocią łapę" chociaż zdarzają się wyjątkowe pary
Wiem jak to jest kiedy nagle kogoś zabraknie...
O nie!!! Zginą teraz w czeluściach piekielnych!
A tak poważnie nic Ci do tego jak oni żyli.
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 00:50   #1542
201703081551
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 729
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Armani100 Pokaż wiadomość
Dlaczego dla Ciebie to takie dziwne?
Wstyd ??? czyli najlepiej jest nie mówić całej prawdy o sobie ?
Może za bardzo jesteście wybredne? żaden facet wam się nie podoba na pierwszy rzut oka,a później zdziwienie że czekamy latami aż ktoś bardziej poukładany nas w końcu zauważy.
Ja nie twierdzę, że to wstyd- w żadnym wypadku! Wiesz, sama jestem długo bez faceta, więc nie chodzi o to jak długo jest się samemu, ale w jaki sposób... Internet (a nade wszystko portale randkowe) to specyficzne miejsce, gdzie masz szansę poznać o wiele więcej osób niż w "realnym świecie", stąd te 2 lata są dla mnie podejrzane... Właśnie o takim facecie sobie mogę myśleć, że jest aż tak wybredny by pośród tych tysięcy ani jednej nie zechciał albo coś z nim nie tak, że żadna jego nie wybrała... hm, zastanawia mnie to po prostu

Co do mojej historii, to dotyczy jednego Pana. Znamy się już ponad miesiąc, piszemy ze sobą ok. 1,5 miesiąca, a spotkaliśmy się 4 razy. Mój problem polega na tym, że nie jestem w stanie ocenić czy przesadzam (nadinterpretuję fakty, popadam w paranoje ??) czy na serio powinnam sobie odpuścić, bo Pan ma mnie w olewce. Nasza znajomość rozwija się fajnie, facet się odzywa w miarę regularnie (codziennie lub co drugi dzień), ale wszystkie spotkania niestety wychodzą z mojej strony po prostu nie mogę się powstrzymać... Sam nic z siebie nie zaproponował, oprócz pierwszego spotkania.... Po każdym spotkaniu pisze, jaka to jestem cudowna i jak było cudownie, przegadujemy godzinę lub dwie, ale póki ja sama nie zaproponuje spotkania, to sam mnie nigdzie nie zaprosi... Próbowałam go brać na przetrzymanie ale nie dawałam rady Ba! Na ostatnim spotkaniu się całowaliśmy, było dużo czułości...ale w żaden sposób do tego nie nawiązuje żadnego "chętnie bym to z Tobą powtórzył", "cudownie całujesz, masz fajne usta"- rozmawia raczej jak z koleżanką...
I tutaj moje pytanie: przesadzam? narzucam za duże tempo... w końcu to tylko miesiąc i 4 spotkania? czy po prostu wygląda to tak, że ja ciągnę naszą znajomość do przodu tym ciągłym proponowaniem spotkań?
heh ostatnio zaproponowałam weekend, to odmówił pod pretekstem sprzątania i pomocy rodzicom... Zawsze wychodziłam z założenia, że facet znajdzie nawet tę godzinkę by się zobaczyć, ale może... może to już nie ten wiek? nie te czasy? może to zbyt romantyczne i wymagające? Poradzcie bo zgłupiałam

Edytowane przez 201703081551
Czas edycji: 2014-10-20 o 00:55
201703081551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 05:51   #1543
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Zgodziłam się na to spotkanie z panem z badoo. Potem zaczął mi pisać jak to chciałby dbać o kobietę, pomagać we wszystkim żeby nie czuła się sama w obowiązkach, a wiedziała, że ma partnera, który ją zawsze będzie wspierał. Powiem szczerze trochę stałam r się podejezliwa, bo po dwóch dniach wyskoczył mi z tym tekstem. Co wy byście sądzili o takim panu, który tak pisze.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 08:29   #1544
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Ja bym wiala, ale to dlatego, ze ja ogólnie jestem wrażliwa na wszelkie takie słodko-pierdzace teksty. I to jest chyba główna przyczyna, dla której nie moge znaleźć normalnego faceta - nie jestem "typowa kobieta" czytająca romanse i szukająca księcia na białym rumaku, chce partnera a nie zapatrzonego we mnie ciapowatego pantofla. Jak ktoś do mnie zagada,nawet na tej sympatii to sto razy bardziej wole zwykle "cześć, co słychać?" niz jakieś pierdy o tym, ze jestem czyjaś gwiazdka z nieba ostatnio napisal do mnie jakiś typ ze zdjęciem z papierosem w gębie (czy komuś to imponuje?) żebym nie kazała mu zbyt długo czekać na odpowiedz, bo nie zniesie takiego poświęcenia


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 12:40   #1545
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Pan z papierosem w gębie odpadłby u mnie samym wstępie.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 12:44   #1546
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Nouvelle ja mam tak samo
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 13:28   #1547
201609201022
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 48
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Pan z papierosem w gębie odpadłby u mnie samym wstępie.

S UP E R

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez guerlainkowa Pokaż wiadomość
Ale Ty tak na serio? ich wybór, ich decyzja - i akurat nie nam to oceniać. Byliby małżeństwem t0 mogliby się rozwieść przecież. Poza tym skąd wiesz, że mieszkali razem?
Oczywiście,ich wybór,szanuję to,ale mam też prawo wypowiedzieć się na ten temat jak każda i każdy
Mogli by się rozwieść ale nie koniecznie mogło by do tego dojść jakby byli po ślubie. Po to się odbywa sakrament małżeństwa żeby umocnić swój związek i mieć wsparcie z góry... oczywiście są też inne czynniki które decydują o naszym być albo nie być w danym związku.

Przecież napisane jak wół... - "mieszkaliśmy 3 lata razem"

Edytowane przez 201609201022
Czas edycji: 2014-10-20 o 13:09
201609201022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 17:22   #1548
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

To już, niestety, nie te czasy - dzisiaj dla większości par ślub w kościele to żaden tam sakrament, przysięga przed Bogiem i tym podobne. Ludzie raczej biorą te śluby, bo chcą mieć białą sukienkę, wesele z pompą i żeby było "po Bożemu", tylko kompletnie nie rozumieją co to oznacza.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 22:15   #1549
guerlainkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Armani - to nie doczytałam widocznie


Ten mój wczorajszy napisał mi kolejne romantyczne "co tam?" - ale na portalu na którym się zapoznaliśmy. Hm, a ma mój numer tel. Mógł smsa wysłać już. Odpisałam mu coś tam na 5 min. przed wyjściem z pracy, coś tam krótko nt. dnia i że zaraz wychodzę. Odpowiedź otrzymałam trochę później z tekstem, że "bo w urzędach nigdy nie robicie nadgodzin" Serio, myślałam, że mnie coś trafi a opowiadałam mu, że przez tydzień wychodziłam z pracy grubo po 19, bo był do zrealizowania projekt (poza tym pracuję w poważnym urzędzie). Odpowiedziałam mu grzecznie, a ten z tekstem, że znajoma mówiła, że coś tam... a on wielki pracownik korporacji Hmm... wielki znawca
guerlainkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 05:39   #1550
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Też już słyszałam od panów, że nauczyciele się nie przepracują przez te 22h. Robiłam wtedy wykłady żeby uświadomić, że to tylko teoria z tymi godzinami. Nikt już nie patrzy, że w domu spędza się dużo czasu na przygotowanie zajęć.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 07:11   #1551
guerlainkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Też już słyszałam od panów, że nauczyciele się nie przepracują przez te 22h. Robiłam wtedy wykłady żeby uświadomić, że to tylko teoria z tymi godzinami. Nikt już nie patrzy, że w domu spędza się dużo czasu na przygotowanie zajęć.
Dokładnie. To tak jakby powiedzieć, że "każdy nauczyciel/urzędnik to leń" (sorry, wcale tak nie myślę! ) Owszem, z całą pewnością w każdej grupie zawodowej są specyficzne jednostki, ale wyciąganie wniosków odnoszących się do ogólu? Koleś już by nic nie mówił Coś tam mu odpisałam, to już cisza
guerlainkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 17:33   #1552
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

czesc babeczki

musze was nadrobic az 5 stron....

te 2 tygodnie byly napiete duzo emocji duzo pracy wiec nie mialam czasu na Wizaz....ale juz jestem
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 18:56   #1553
201609201022
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 48
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

guerlainkowa Armani - to nie doczytałam widocznie
Luzik

Heh... wielki pracownik korporacji... chyba kanalizacji Nie macie przyjemniejszych tematów do rozmów? tylko się przechwalacie swoją pracą,kto ma niby lepszą a tak naprawdę oboje zęby zaciskacie żeby czasem nie zostać zwolnionym-polska rzeczywistość...
To się rozpisał "co tam"

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
czesc babeczki

musze was nadrobic az 5 stron....

te 2 tygodnie byly napiete duzo emocji duzo pracy wiec nie mialam czasu na Wizaz....ale juz jestem
Zaraz!,nie tylko babeczki tu są

Ufff... w końcu... tęskniłem

Edytowane przez 201609201022
Czas edycji: 2014-10-21 o 18:54
201609201022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 21:24   #1554
kropkawkropke
Raczkowanie
 
Avatar kropkawkropke
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: stąd:)
Wiadomości: 124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

byłam dzisiaj na fataalnej randce - koleś przez ponad godzinę opowiadał o pracy, jaka to ona świetna, super i w ogóle. i jak do niego wydzwaniają z coraz lepszymi ofertami itd. fajnie jak ludziom się w życiu udaje, ale widzialam tą minę - opowiadał i czekał aż sie posikam z zazdrości...szok...
kropkawkropke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 21:49   #1555
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez kropkawkropke Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj na fataalnej randce - koleś przez ponad godzinę opowiadał o pracy, jaka to ona świetna, super i w ogóle. i jak do niego wydzwaniają z coraz lepszymi ofertami itd. fajnie jak ludziom się w życiu udaje, ale widzialam tą minę - opowiadał i czekał aż sie posikam z zazdrości...szok...
Trzeba mu było powiedzieć że jest nadętym bufonem i pójść sobie
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 22:04   #1556
kropkawkropke
Raczkowanie
 
Avatar kropkawkropke
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: stąd:)
Wiadomości: 124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

tak też zrobilam - bylam niecala godzine i powiedzialam, ze dostalam smsa i muszę lecieć :P
kropkawkropke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 22:13   #1557
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
czesc babeczki

musze was nadrobic az 5 stron....

te 2 tygodnie byly napiete duzo emocji duzo pracy wiec nie mialam czasu na Wizaz....ale juz jestem
O ho ho, no to masz teraz lekturę na jesienne wieczory

Witaj po przerwie

Cytat:
Napisane przez kropkawkropke Pokaż wiadomość
tak też zrobilam - bylam niecala godzine i powiedzialam, ze dostalam smsa i muszę lecieć :P
No to chyba dostał po ambicji hehe...
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 22:42   #1558
guerlainkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez Armani100 Pokaż wiadomość
guerlainkowa Armani - to nie doczytałam widocznie
Luzik

Heh... wielki pracownik korporacji... chyba kanalizacji Nie macie przyjemniejszych tematów do rozmów? tylko się przechwalacie swoją pracą,kto ma niby lepszą a tak naprawdę oboje zęby zaciskacie żeby czasem nie zostać zwolnionym-polska rzeczywistość...
To się rozpisał "co tam" [COLOR="Silver"]
On widocznie nie ma przyjemniejszych tematów jak nie miał nic do powiedzenia, to wyskoczył z tą pracą... Ja tam się nie przechwalam, powiedziałam mu co i jak, czym się zajmuję. I tym bardziej nie zaciskam zębów żeby zostać zwolnionym, bez przesady Poza tym kończę jeszcze drugie studia. Jakoś nie robię z tego niewiadomo czego i nie oczekuję oklasków;p
Zagadywałam go na różne tematy, a ten tylko w zasadzie tylko o tej pracy i swojej rodzinie miał cokolwiek do powiedzenia. A sms po "randce", po której nawet nie odprowadził mnie do przystanku, tylko pognał przed siebie, "co tam?" jest słaby
Już drugi dzień się nie odzywa, hm. Może to i lepiej, szybka weryfikacja
guerlainkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 02:08   #1559
prawiczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Gdańsk Górny Wrzeszcz
Wiadomości: 177
GG do prawiczek
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez malutka_czarna Pokaż wiadomość
Cześć

Założyłam ten wątek, żeby zebrać grupę dziewczyn które tak jak i ja nie mają Tż, a mają ponad 25 lat ...
Ej! a co singlami płci brzydkiej na forum?

---------- Dopisano o 03:08 ---------- Poprzedni post napisano o 03:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kropkawkropke Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj na fataalnej randce - koleś przez ponad godzinę opowiadał o pracy, jaka to ona świetna, super i w ogóle. i jak do niego wydzwaniają z coraz lepszymi ofertami itd. fajnie jak ludziom się w życiu udaje, ale widzialam tą minę - opowiadał i czekał aż sie posikam z zazdrości...szok...
pewnie chciał Ci zaimponować
Udowodnic Ci, ze jest najlepszy kandydatem na męża i ojca waszych dzieci
prawiczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 09:26   #1560
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez prawiczek Pokaż wiadomość
Ej! a co singlami płci brzydkiej na forum?

---------- Dopisano o 03:08 ---------- Poprzedni post napisano o 03:04 ----------
pewnie chciał Ci zaimponować
Udowodnic Ci, ze jest najlepszy kandydatem na męża i ojca waszych dzieci
Zawsze możemy utworzyć wątek damsko-męski . Singielki co Wy na to, żeby single nie byli osamotnieni?
W razie czego jakiś tytuł by się przydał
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 11:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.