Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsze efekty miałam po ćwiczeniach z:
Ewą Chodakowską 1 8,33%
Mel B 2 16,67%
Anną Lewandowską 0 0%
Inne 9 75,00%
Głosujący: 12. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-22, 21:58   #661
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Jestem z Ciebie dumna Trzymaj się wytycznych Pani Dietetyk i spokojnie sobie ćwicz Skalpel, spaceruj, wyjdź na rower póki ciepło!





Dziewczyny, do Sylwestra 2,5 miesiąca, jakieś wyzwanie?
Przydałoby się jakieś wyzwanie byłaby motywacja
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 01:06   #662
LoveLocker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Najlepszym wyzwaniem jest nieomijanie żadnego dnia do końca roku
LoveLocker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 06:34   #663
marcia0484
Raczkowanie
 
Avatar marcia0484
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 245
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Witam, po ponad tygodniowej przerwie z powodu paskudnego wirusa, wczoraj zrobiłam Skalpel
marcia0484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 14:07   #664
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Nie jest to konkurs, ani nic złego, więc mam nadzieję, że nie zostanę ukarana :P


Kto ma facebooka, zapraszam na moją i moich 2 koleżanek stronkę o zdrowym odżywianiu, sporcie, oraz mojej walce, gdzie straciłam 45 kg i walczę dalej Będą codzienne motywacje, przepisy na pyszne jedzenie. Niedługo w planach pierwszy filmik treningowy zrobionym przez jedną z koleżanek, która jest trenerem personalnym, instruktorem fitness i ekspertem od odżywiania i diety. Druga koleżanka również od zawsze dba o zdrowe odżywianie, dobry wygląd ciała i ducha, zasypie nas przepisami, jak smacznie i zdrowo zjeść. Zapraszam was do "lajkowania" stronki. Stronka została utworzona wczoraj, więc prosimy o wyrozumiałość i obiecujemy, że będzie się rozrastać Dajcie linka innym, motywujcie, bo wszystko jest do zrobienia.

https://www.facebook.com/pages/Schud...02589836614147


Możecie mnie kojarzyć, bo 3 dni temu Ewa Chodakowska dodała moją metamorfozę.
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 06:23   #665
marcia0484
Raczkowanie
 
Avatar marcia0484
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 245
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Przydałoby się jakieś wyzwanie byłaby motywacja
Wyzwanie to ćwiczenie i nie leżenie na kanapie, a jak już to wejdzie w nawyk to wyzwaniem są kolejne treningi coraz bardziej wymagające, ja wczoraj standardowo Skalpel i na razie przy tym zostaję i później będę dorzucać jakieś kardio
marcia0484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 08:47   #666
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez marcia0484 Pokaż wiadomość
Wyzwanie to ćwiczenie i nie leżenie na kanapie, a jak już to wejdzie w nawyk to wyzwaniem są kolejne treningi coraz bardziej wymagające, ja wczoraj standardowo Skalpel i na razie przy tym zostaję i później będę dorzucać jakieś kardio
Czasami ciężko jest samemu się zebrać albo być systematycznym i taka jest niestety rzeczywistość, wspólne wyzwanie to często fajna zabawa, ale i dużo wzajemnej motywacji i wsparcia w chwilach kryzysu, a potem za 2 miesiące chwalenie się efektami.
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 11:35   #667
marcia0484
Raczkowanie
 
Avatar marcia0484
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 245
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Czasami ciężko jest samemu się zebrać albo być systematycznym i taka jest niestety rzeczywistość, wspólne wyzwanie to często fajna zabawa, ale i dużo wzajemnej motywacji i wsparcia w chwilach kryzysu, a potem za 2 miesiące chwalenie się efektami.
Ja jestem za, tylko każda z nas ćwiczy coś innego, więc musimy jakiś wspólny punkt znaleźć Może ilość dni i długość treningu ustalimy, kto wyłamie się z podanej ilości dni i długości wykonywanych ćwiczeń ten odpada z wyzwania
marcia0484 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 14:05   #668
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez marcia0484 Pokaż wiadomość
Wyzwanie to ćwiczenie i nie leżenie na kanapie, a jak już to wejdzie w nawyk to wyzwaniem są kolejne treningi coraz bardziej wymagające, ja wczoraj standardowo Skalpel i na razie przy tym zostaję i później będę dorzucać jakieś kardio
Zgadzam się ja też skalpel i skalpel 2
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 10:54   #669
asieczka_92
Przyczajenie
 
Avatar asieczka_92
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

czy da się osiągnąć cokolwiek bez diety tylko ćwicząc?
asieczka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 06:22   #670
marcia0484
Raczkowanie
 
Avatar marcia0484
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 245
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez asieczka_92 Pokaż wiadomość
czy da się osiągnąć cokolwiek bez diety tylko ćwicząc?
70% sukcesu to dieta, ale nie podchodź do tego jak do rygoru, po prostu spróbuj zmienić sposób odżywiania i jedz zdrowo
Ja po ostatnim lenistwie wracam, wczoraj zrobiłam Skalpel i muszę się ogarnąć z ćwiczeniami i odżywianiem bo w październiku było maaarnieee
marcia0484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 10:23   #671
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez asieczka_92 Pokaż wiadomość
czy da się osiągnąć cokolwiek bez diety tylko ćwicząc?
nie, zmiana odżywiania niesie ze sobą największe rezultaty
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 20:43   #672
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez asieczka_92 Pokaż wiadomość
czy da się osiągnąć cokolwiek bez diety tylko ćwicząc?
nie,dieta to podstawa i od tego trzeba zacząć.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 11:23   #673
megiii85
Raczkowanie
 
Avatar megiii85
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Skąd piszę? może inaczej chciałabym pisać z pięknego zakątką jakim jest Polinezja Francuska
Wiadomości: 357
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Witam Was jestem Kaśka. Od wczoraj ćwiczę z Chodakowską zaczęłam od Skalpela
megiii85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 21:00   #674
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Niech mnie ktoś kopnie w tyłek żebym wzięła się za ćwiczenia
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 21:16   #675
JasmineK23
Przyczajenie
 
Avatar JasmineK23
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 6
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Siemanko od jutra zaczynam i ja.
__________________
Wybieram grupę Black!
JasmineK23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 07:44   #676
megiii85
Raczkowanie
 
Avatar megiii85
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Skąd piszę? może inaczej chciałabym pisać z pięknego zakątką jakim jest Polinezja Francuska
Wiadomości: 357
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Niech mnie ktoś kopnie w tyłek żebym wzięła się za ćwiczenia
megiii85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 20:23   #677
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cześć dziewczyny, od grudnia znowu ćwiczę tym razem z Mel B. Póki co sumiennie, mam zamiar tym razem wytrwać przynajmniej 3 miesiące a nie spocząć na laurach jak zawsze po max. miesiącu
Ale efekt już jest taki, że nie mam tej dolnej części brzucha, za przeproszeniem, takiej <cenzura>. Z tym mam problem, marzę o brzuchu płaskim jak deska (a tu jak na złość taka klata). No i walczę z cellulitem. Tak ogólnie szczupła jestem ale niejędrna

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2014-12-15 o 23:18 Powód: Słownictwo
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 10:48   #678
Gagix
Rozeznanie
 
Avatar Gagix
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 959
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Witam i ja

Od października 2013 ćwiczę z Ewką, na początku mojej drogi wyglądałam wg mnie okropnie. Doprowadziłam się do takiego stanu że przy wzroście 170 ważyłam 78 kg i nosiłam rozmiar ubrań 42-44. Nie czułam się dobrze w swoim ciele, zero kondycji. W końcu powiedziałam sobie dosyć! Moim celem było zdążyć do lata 2014. Chciałam bez wstydu wyjść na plaże w stroju kąpielowym i bez stresu pojechać ze znajomymi na wakacje... Ćwiczyłam 5 razy w tygodniu, zaczęłam zdrowiej jeść, odstawiłam fast foody, ograniczyłam słodycze do minimum. Było bardzo ciężko, nie widziałam efektów, chciało mi się płakać byłam sfrustrowana tym że nie chudnę (tak mi się wydawało).

Oczywiście nie mówię że mi się cały czas chciało ćwiczyć, bywały i gorsze momenty ale cały czas powtarzałam sobie: "PO CO TO ROBIĘ?"
Przyszła wiosna, treningi z Ewą, dodatkowo rower na świeżym powietrzu, kupiłam sobie hantelki, zaczęłam ćwiczyć z obciążeniem 1-2kg. Nawet nie zorientowałam się a przyszło lato i mój upragniony urlop Czas tak szybko zleciał: ciągle tylko praca, dom, trening i tak w kółko. Stanęłam na wadze i magiczna 6 z przodu a dokładnie 69kg Rozmiar ciuchów jaki obecnie noszę to 38. Może z wagi to nie jest jakiś sukces, ale moje ciało stało się jędrne (robię też dużo przysiadów z ciężarkami), nabrało mięśni, nie jest obwisłe jak było wcześniej.
Oczywiście nadal ćwiczę z Ewką, Mel B, Natalią Gacką w zależności od tego na co mam ochotę, jeżdżę na rowerku stacjonarnym. Wszystko po to aby otrzymać ten sukces który osiągnęłam i jeszcze bardziej ujędrnić swoje ciało (zapomniałam co to celluit- ćwiczenia + masaż bańkami chińskimi i pożegnaliśmy się na wieki)

Podobam się sobie i to uważam za największy sukces

Dlatego dziewczyny nie poddajemy się, ćwiczymy dzielnie i wierzymy że każda w końcu będzie mogła sobie powiedzieć "ZROBIŁAM TO!"
__________________

Gagix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 21:25   #679
martuszka_01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 23
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Do wczoraj zaczęłam ćwiczyć z Ewą i zaczęłam od skalpela, dopiero teraz sobie uświadomiłam jak bardzo się zapuściłam. Nie chodzi nawet o to że przytyłam, ale o to że nawet najłatwiejsze ćwiczenia sprawiają mi trudności i się męczę. Rok temu też ćwiczyłam ale szło mi dużo lepiej niż teraz... Nawet przy ćwiczeniach na ręce nie mam siły...(Pomijając fakt że nie mam siły dotrzeć do końca skalpelu, przeważnie wysiadam po 25 min) Wcześniej byłam bardziej aktywną osobą ale przez ostatni czas i porę roku odpuściłam sobie jakiekolwiek ćwiczenia a teraz widać efekty. Narazie postaram się wytrzymać i ćwiczyć chociaż do świąt a potem po świętach do sylwestra. Wyznaczam sobie małymi kroczkami cele bo brakuje mi motywacji.... Ale wierzę że się nie poddam! Macie jakieś sposoby aby podtrzymać w sobie motywację? Na początek myślałam żeby rozpisywać sobie ćwiczenia w kalendarzu.
martuszka_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 22:40   #680
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez martuszka_01 Pokaż wiadomość
Do wczoraj zaczęłam ćwiczyć z Ewą i zaczęłam od skalpela, dopiero teraz sobie uświadomiłam jak bardzo się zapuściłam. Nie chodzi nawet o to że przytyłam, ale o to że nawet najłatwiejsze ćwiczenia sprawiają mi trudności i się męczę. Rok temu też ćwiczyłam ale szło mi dużo lepiej niż teraz... Nawet przy ćwiczeniach na ręce nie mam siły...(Pomijając fakt że nie mam siły dotrzeć do końca skalpelu, przeważnie wysiadam po 25 min) Wcześniej byłam bardziej aktywną osobą ale przez ostatni czas i porę roku odpuściłam sobie jakiekolwiek ćwiczenia a teraz widać efekty. Narazie postaram się wytrzymać i ćwiczyć chociaż do świąt a potem po świętach do sylwestra. Wyznaczam sobie małymi kroczkami cele bo brakuje mi motywacji.... Ale wierzę że się nie poddam! Macie jakieś sposoby aby podtrzymać w sobie motywację? Na początek myślałam żeby rozpisywać sobie ćwiczenia w kalendarzu.
Myślałaś o Skalpel 2? Jest krótszy, trwa tylko 30 min. Ja zauważyłam, że jak za długą przerwę mam, to łatwiej mi wrócić i mieć motywację jak zaczynam od krótkich programów. Co do zapisywania w kalendarzu to super pomysł, dodatkowo pisz co dziś jadłaś czy powstrzymywałaś się od słodyczy, itd. Mnie dodatkowo motywują zdjęcia innych dziewczyn, metamorfozy na stronie Ewy. Dodatkowo wyobrażam sobie jak świetnie będę się czuć w nowym ciele, jak poprawi mi się samoocena, samopoczucie, podejście, cera, itd.
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 16:40   #681
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

A testowała już któraś ten nowy pilates od Ewki?
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 20:28   #682
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Cytat:
Napisane przez martuszka_01 Pokaż wiadomość
Do wczoraj zaczęłam ćwiczyć z Ewą i zaczęłam od skalpela, dopiero teraz sobie uświadomiłam jak bardzo się zapuściłam. Nie chodzi nawet o to że przytyłam, ale o to że nawet najłatwiejsze ćwiczenia sprawiają mi trudności i się męczę. Rok temu też ćwiczyłam ale szło mi dużo lepiej niż teraz... Nawet przy ćwiczeniach na ręce nie mam siły...(Pomijając fakt że nie mam siły dotrzeć do końca skalpelu, przeważnie wysiadam po 25 min) Wcześniej byłam bardziej aktywną osobą ale przez ostatni czas i porę roku odpuściłam sobie jakiekolwiek ćwiczenia a teraz widać efekty. Narazie postaram się wytrzymać i ćwiczyć chociaż do świąt a potem po świętach do sylwestra. Wyznaczam sobie małymi kroczkami cele bo brakuje mi motywacji.... Ale wierzę że się nie poddam! Macie jakieś sposoby aby podtrzymać w sobie motywację? Na początek myślałam żeby rozpisywać sobie ćwiczenia w kalendarzu.
Dla mnie super motywacją jest, jak w pierwszych dniach ledwo zipię przy ćwiczeniach, czy nawet nie umiem zrobić całego programu a po 2 tygodniach pięknie mi idzie i jest coraz łatwiej. To mnie bardzo motywuje
Teraz mam tak z nogami Mel B - te ćwiczenia to dla mnie morderstwo ale już robię całość bez opierdzielania.

TheUnlike: ja nie testowałam. Swoją drogą, szkoda że Mel B nie robi nowych programów jak Ewa.
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 21:08   #683
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
A testowała już któraś ten nowy pilates od Ewki?
Czekam na przesyłkę cały czas i mam nadzieję, że mi się spodoba ten trening, bo 30 zł nie leży na ulicy
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 21:12   #684
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;49421757]Czekam na przesyłkę cały czas i mam nadzieję, że mi się spodoba ten trening, bo 30 zł nie leży na ulicy[/QUOTE]

Ja dziś pierwszy raz ćwiczyłam, bo wczoraj dostałam. I w sumie mam mieszane uczucia, stąd pytanie jak u innych. Niby ćwiczenia i tempo fajne, ale dosłownie słyszałam jak mi kości strzelają i mam trochę obaw, czy to na pewno dobre dla mojego kręgosłupa...
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 17:57   #685
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Secret jest wspaniałym programem!!! Przeprosiłam się z Ewką.

Zaczęłam z nią ćwiczyć zanim stała się taka popularna, właściwie gdy wyszedł Skalpel w Shape, po 9 miesiącach wyglądałam świetnie, po raz pierwszy nie zawiodłam się. Ewy ćwiczenia rzeczywiście zmieniły moje ciało, ale zaczęłam czytać o niej wiele złych wypowiedzi i zraziłam się. Zaczęłam ćwiczyć z polecaną wszędzie Jillian, Zuzkę...aż w końcu zniechęciłam się i przestałam w ogóle ćwiczyć, ponieważ moje nogi zaczęły się rozbudowywać i jakoś...nie miałam już takiej motywacji. Miałam rok dyplomowy, pisałam pracę i w końcu przestałam ćwiczyć. Nie ćwiczyłam przez 7 miesięcy.

Dzięki mojej przyjaciółce, która nie "zdradziła" Ewki i w prezencie dała mi Secret, wróciłam do Ewy.
Dokładnie 22 grudnia 2014 rozpoczęłam znów ćwiczyć z Ewą, a ponieważ nie mam kondycji, włączyłam Secret.
Od tamtego czasu miałam 3 dni przerwy i DZIEWCZYNY!!!
TEN PROGRAM TO REWELACJA!
Schudłam, a w tym tygodniu dołączyłam Turbo Wyzwanie i już mam luźniejsze spodnie. Nie mam problemów z bólem pleców, a boczki, brzuch i nogi wyraźnie się wysmukliły. Dzięki Ewie znów mam motywację i mam gdzieś, że jest na nią taka nagonka.
Jej programy działają, nie miałam nigdy problemów ze stawami i z kręgosłupem. Ćwiczenia są tak układane, że mięśnie się wydłużają, tłuszcz znika, wygląda się cały czas kobieco.
Nie neguję innych trenerek, każdy znajdzie coś dla siebie, ale ja po przetestowaniu programów Zuzki, Jillian, Sylwii, Mel B wybieram Ewkę, a wiosną dokładam bieganie..

W tym Nowym Roku życzę Wam i sobie dużo wytrwałości!!!
__________________
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne - nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.


— Adam Neste

Uzależniona od muzyki z Pachnidła...
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 18:58   #686
margerytka86
Przyczajenie
 
Avatar margerytka86
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 6
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Ankafanka, dzięki Ci za ten post Zastanawiałam się od dłuższego czasu, czy skusić się na ta nową płytkę i chyba zaczynam się przekonywać

Faktem jest, że ćwiczyłam różne programy z Ewką przez ponad rok i... nagle jakoś zapał mi opadł Sama nie wiem jak to się stało, ale jakoś po powrocie z wakacji na początku września nie mogłam się za to na nowo zabrać i jakoś do tej pory nie mogę. Ćwiczę max 1-2x w tygodniu (jak już się zmuszę) różne programy Ewki + inne zestawy od Mel B, Tiffany, blogilates lub fitappy i po każdym takim treningu czuję się naprawdę świetnie i mówię sobie "muszę to robić częściej", a potem znów jakoś nie mogę się zebrać w sobie. Szukam milionów wymówek i wcale nie czuję się z tym dobrze. A ćwiczyć powinnam jak najczęściej, bo mam problemy z kręgosłupem i kiedy nie ćwiczę, to zdarza mi się czuć ból lub dyskomfort. Właściwie to mogłam powiedzieć, że dzięki Ewie moje wcześniejsze problemy z kręgosłupem się skończyły.
Jakby tego było mało przestałam tak zdrowo się odżywiać jak wcześniej, nie che mi się gotować nawet najprostszych potraw, wróciły fast-foody, słodycze a po dopiero minionych Świętach aż boje się wejść na wagę albo spojrzeć w lustro Naprawdę sama nie wiem co się stało

I tak sobie myślę, że może jeśli spróbuję coś nowego, spokojniejszego od Ewki, własnie taki Secret np., to motywacja mi wróci? Jak myślicie?
margerytka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 17:34   #687
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

margerytka86

Secret będzie idealny dla Ciebie, miałam ten sam problem!!! Myślę, że to kryzysy, które trzeba pokonać. Secret pomógł mi znów pokochać ćwiczenia. A przede wszystkim po 5 razach zobaczysz pierwsze efekty!!! Przynajmniej ja zobaczyłam.
Trzymam kciuki i koniecznie napisz o swoich wrażeniach!
__________________
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne - nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.


— Adam Neste

Uzależniona od muzyki z Pachnidła...
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 08:41   #688
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Ewa Chodakowska - czy polecacie ćwiczenie z nią? Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
A testowała już któraś ten nowy pilates od Ewki?
ja dzisiaj pierwszy raz odpale ten program
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 13:48   #689
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

ja już kilka razy robiłam program z płyty Secret. Cwiczę regularnie od ponad roku, mam szczupłą budowę ciała i naprawdę dobrą formę,ale zakwasik na brzuchu był dla mnie mało wymagający program,ale lubię go wrzucać między TurboFire albo Brazil Butt Lift
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 19:21   #690
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Z E. Chodakowską dziś ćwiczyć zaczynamy, tłuszczykowi się nie damy :)

Witajcie dziewczyny
czytam was od bardzo dawna oraz inne wątki o aktywności fizycznej dziś pierwszy raz od dłuższego czasu zrobiłam płacząc na głos Turbo Wyzwanie płakałam z braku kondycji oraz z tego powodu, że w ciągu dwóch dni 3 razy usłyszałam, że jestem w ciąży :/ załamka... praca za biurkiem zrobiła swoje, póki biegałam z tacą utrzymywałam figurę mam nawet cellulit, a myślałam naiwna, że jestem szczęściarą, której on nigdy nie dopadnie
I stwierdziłam , że napiszę do was, może będzie mi łatwiej przynajmniej te 3 dni w tygodniu ćwiczyć moją wymówką jest zawsze praca, bądź studia i praca licencjacka czy też obowiązki domowe, sesja, chłopak itp itd... Ale koniec z wymówkami wiem , że da się wszystko pogodzić, wiele z was to już pokazało na forum
Pozdrawiam i liczę na mentalne wsparcie!
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-26 14:11:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.