Mamusie Majowe 2015!! cz. 2 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-12, 11:05   #4651
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

eeeh no właśnie głupio ze się patrzy na innych..
mi na początku chodziło po głowie dla chłopca imię Jaś.
powiedziałam o tym tzowi a on do mnie "idiotko, przecież mój ojciec to Jan" a ja aaaanoo tak
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:12   #4652
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
eeeh no właśnie głupio ze się patrzy na innych..
mi na początku chodziło po głowie dla chłopca imię Jaś.
powiedziałam o tym tzowi a on do mnie "idiotko, przecież mój ojciec to Jan" a ja aaaanoo tak
dla mnie akurat to argument za tym imieniem Dziadek poczułby się wyjątkowo zresztą do dziecka i tak mówi się zdrobniale, a do dorosłego już nie.
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:16   #4653
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
dla mnie akurat to argument za tym imieniem Dziadek poczułby się wyjątkowo zresztą do dziecka i tak mówi się zdrobniale, a do dorosłego już nie.
no ale mi tz jęczał właśnie, ze skoro teściu tak na imię to ze on się nie godzi, zeby dziecko miało takie samo i zostało przy Piotrusiu
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:17   #4654
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

A u nas bedzie Ewunia. Chyba że jednak chłop będzie;p
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:18   #4655
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

ja w nosie mam siostrę TŻ, jak będzie dziewczynka i nic innego nie wymyślimy to będzie Julka i tyle.
przecież nie wybiorę jakieś Krystyny czy Haliny ze względu na to że w rodzinie nie ma ..
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:20   #4656
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Ja na szybko w telegraficznym skrócie.
Jest u mnie nie ciekawie. Ból brzucha taki ze nospa nic nie pomaga żadne magnezy do tego bardzo źle sie czuje. Dzwoniłam do gina i najlepiej jabym przjechala do spzitala ale nie mam z kim zostawić małego wiec na arzie ejstem w domu. Jak cos to mam podjkechać do niego do przychodni to zobaczy co się dzieje i jak bedzie potrzeba to wyśle do szpitala. Mąz nie moze sie zwolnic z pracy maja jakąś grubszą robote którą musza dzis zrobic. Nie mam sił nawet zebrac sie i jechać do gina. Leże i nie wiem co bezie dalej
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:20   #4657
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez jagodowa07 Pokaż wiadomość
To u nas też pewnie kiedyś będzie taka wyprawa tylko tak zastanawiam się jak to będzie przy 2 dziecku, w przyszłości ale w sumie nie ma co planować, na razie w trójkę spokojnie w jednym się zorganizujemy Pewnie przy niemowlaku wygodniej nawet jeden pokój, tak mi się wydaje

Kinga pewnie masz rację takich rad mi potrzeba. Bo już oglądałam te zastawy łóżeczek na allegro, gdzie jest i kołderka i poduszeczka, i ochraniacz i nawet baldachim! A tak na zdrowy rozum na samym początku dziecko nic oprócz dobrego materaca i jakiegoś kocyka/ rożka/ becika (tu pewnie też będę wdzięczna za rady, co warto kupić na majowego niemowlaka).
a później jak dziecko zacznie rosnąć to ochraniacz na szczebelki i komplet pościeli można kupić. czy komplet pościeli na początku też jest potrzebny? ( bo baldachim i ochraniacz z organizerem chyba niekoniecznie)
zdecydowanie wygodniej

ja kupiłam wszystko prócz baldachimu (bo mi się nie podobają i faktycznie zbieracze kurzu) ale tylko dlatego, że miałam odłożoną kasę na wyprawkę
ale tak naprawdę to przyda się prześcieradło, kocyk, otulacz ewentualnie no i ochraniacz ale to dopiero jak dziecko się przekręca już

Cytat:
Napisane przez brownsugar772 Pokaż wiadomość
hej
wracam do świata żywych, znowu miałam przerwe na szpital - ja chyba po prostu sie tam przeprowadzę
założyli mi szew na szyjkę macicy jak nie urok to....
nie pisałam ale trochę czytałam i podglądałam
z maleństwem na szczescie wszystko ok- mój mały wielki człowiek ciągle walczy no i ostatnio pomachał do mnie pięknie łapką w szpitalu na usg znowu jakby mi chciał powiedzieć że wszystko z nim dobrze tylko ze mną psychicznie coraz gorzej... nie sądziłam że z tą ciążą bedzie tak cały czas pod górkę
tak szybko Ci się szyjka skraca? masakra, dbaj o Was, leż ile wlezie, trzymam kciuki !!!


Byłam pewna, że więcej zacytowałam no nic
Byłam dziś w Rossmannie i się wkurzyłam bo nie było mojego podkładu a chciałam róż wziąć sobie gratis
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 11:21   #4658
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
no ale mi tz jęczał właśnie, ze skoro teściu tak na imię to ze on się nie godzi, zeby dziecko miało takie samo i zostało przy Piotrusiu
Piotruś też fajnie
w staropolskim zwyczaju pierworodny syn otrzymywał właśnie imię dziadka, ze strony ojca
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:21   #4659
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Santilia Pokaż wiadomość
ja w nosie mam siostrę TŻ, jak będzie dziewczynka i nic innego nie wymyślimy to będzie Julka i tyle.
przecież nie wybiorę jakieś Krystyny czy Haliny ze względu na to że w rodzinie nie ma ..
dokładnie
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:22   #4660
07_Pati_07
Raczkowanie
 
Avatar 07_Pati_07
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 440
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Ciężko jest wybrać jakieś imię dla dziecka jak ma się dużą rodzinę my mamy właśnie taki problem, oboje z mężem mamy duże rodziny i dzieci pełno, ale ani Tymka ani Poli nie ma więc luuz :P

podoba mi się jeszcze imię Leon (któraś z Was takie imie wybrała, ale przepraszam nie pamiętam która) Leoś, ale mój mąż ma na imię Leszek i dziwnie by to brzmiało myliliby ojca z synem bo jednak Leon poważniej brzmi od Leszka
__________________

25.09.2010

II kreseczki - 16.09.2014
29.05.2015 Pola 3290g i 56cm
07_Pati_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:22   #4661
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez 07_Pati_07 Pokaż wiadomość
szczęście w nieszczęściu, że lekarz to wychwycił i zaraz zareagował, będzie dobrze, oszczędzaj się

My też wybraliśmy już imiona teraz jestem spokojniejsza, dla chłopaczka Tymon (Tymek), a dla dziewczynki Pola może dziecie się ujawni w piątek na badaniach genetycznych
Oo inue dla dziewczynki takie jak my wybralismy
Wybralam takie bo jest rzadko spotykane
Chlopiec bedzie leos (na 1 miejscu) lub julian,julek
Dziewczynka pola (na 1 msc) lub nina
Ale mam jeszcze duuuuzo zapisanych, ale nad tymi nawet nie myslalam, wiedzialam ze tak dam haha
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 11:26   #4662
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
Ja na szybko w telegraficznym skrócie.
Jest u mnie nie ciekawie. Ból brzucha taki ze nospa nic nie pomaga żadne magnezy do tego bardzo źle sie czuje. Dzwoniłam do gina i najlepiej jabym przjechala do spzitala ale nie mam z kim zostawić małego wiec na arzie ejstem w domu. Jak cos to mam podjkechać do niego do przychodni to zobaczy co się dzieje i jak bedzie potrzeba to wyśle do szpitala. Mąz nie moze sie zwolnic z pracy maja jakąś grubszą robote którą musza dzis zrobic. Nie mam sił nawet zebrac sie i jechać do gina. Leże i nie wiem co bezie dalej
MOże poproś sąsiadkę żeby posiedziała chwilę z dzieckiem???
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:27   #4663
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Ok, śniadanie zjadłam, chłopowi zaaplikowałam krople żołądkowe, herbatę i walczącego o życie, ze stanem podgorączkowym przegnałam do sypialni. Aktualnie śpi pod 2 ciepłymi kołdrami i kocem
No...to mam spokój na parę godzin

a teraz idę zając sie klubem
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:28   #4664
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

a ja właściwie nic ładniejszego nie mogłam wymyslić, i tzowi tez się podobało, wiec zostało Piotruś. ale powiem cichutko, ze marzę o Alicji..

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Kefi trzymaj się tam
jak możesz to tak jak fistaszek radzi, zostaw dziecko z sąsiadką

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Ok, śniadanie zjadłam, chłopowi zaaplikowałam krople żołądkowe, herbatę i walczącego o życie, ze stanem podgorączkowym przegnałam do sypialni. Aktualnie śpi pod 2 ciepłymi kołdrami i kocem
No...to mam spokój na parę godzin

a teraz idę zając sie klubem
przeżył mówisz..
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:29   #4665
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
Ja na szybko w telegraficznym skrócie.
Jest u mnie nie ciekawie. Ból brzucha taki ze nospa nic nie pomaga żadne magnezy do tego bardzo źle sie czuje. Dzwoniłam do gina i najlepiej jabym przjechala do spzitala ale nie mam z kim zostawić małego wiec na arzie ejstem w domu. Jak cos to mam podjkechać do niego do przychodni to zobaczy co się dzieje i jak bedzie potrzeba to wyśle do szpitala. Mąz nie moze sie zwolnic z pracy maja jakąś grubszą robote którą musza dzis zrobic. Nie mam sił nawet zebrac sie i jechać do gina. Leże i nie wiem co bezie dalej
Jezu, kolejna bidulka.. trzymaj sie bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
Piotruś też fajnie
w staropolskim zwyczaju pierworodny syn otrzymywał właśnie imię dziadka, ze strony ojca
Hahacto my bysmy musieli dac Stefan jakby dalej tak bylo :p

Nie wytrzymam zaraz... zarocilam cale sniadanie, umieram...
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:30   #4666
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

ja jeszcze dziś nie więc jest ok...
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:33   #4667
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

No to będzie tak...

wg tej sondy:

http://sonda.hanzo.pl/sondy,234581,tjMx.html

stosunkiem głosów 61% do 39 % zadecydowałyście, że przy wątku powinien działać NOWY KLUB.

__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc

Edytowane przez Nadzieja87
Czas edycji: 2014-11-12 o 11:36
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:35   #4668
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
No to będzie tak...

wg tej sondy:

http://sonda.hanzo.pl/sondy,234581,tjMx.html

stosunkiem głosów 61% do 39 % zadecydowałyście, że przy wątku powinien działać NOWY KLUB.
no oooook... więc rób porządek. cokolwiek to znaczy
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:35   #4669
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez aural Pokaż wiadomość
Hej
mam dzisiaj słaby dzień, więc posiedzę sobie cichutko w kąciku...
miłego dnia
Co się stało?

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
ja też nie zażywałam jeszcze przeciwbólowego w ciąży głowa mnie czasem boli ale nie na tyle, żeby nie przeczekać niepokoją mnie trochę lekkie bóle w podbrzuszu, jakby mnie coś ściskało np gumka... ale widzę ze niektóre z Was też tak mają. Może nie potrzebnie się martwię....

dostałam pierwszy prezent dla maleństwa od znajomych czyli domyślili się, choć nic jeszcze im nie wspominaliśmy normalnie zakochałam się w tych bucikach są różowe, bo znajomi widząc, że jem tylko słodkie myśleli, że będzie córcia wszyscy tak myślą ale synka też w nie ubiore, a co! KLIK

zjadłam prawie całą paczkę krówek i popijam kakao a na śniadanie jadłam kanapki z nutellą przez półtora roku przed ciążą nie jadłam w ogóle słodyczy bo zrzucałam nadmiary kg... udzielałam sobie nawet suszonych owoców, jak pieczywo to tylko pełnoziarniste i w określonych ilościach..... i nigdy bym nie sądziła, że taki dzień jak dzisiaj nastanie
Buciki słodkie! Ja właśnie zaczęłam paczkę Michałków i niebezpiecznie zbliżam się do dna paczki

Cytat:
Napisane przez brownsugar772 Pokaż wiadomość
hej
wracam do świata żywych, znowu miałam przerwe na szpital - ja chyba po prostu sie tam przeprowadzę
założyli mi szew na szyjkę macicy jak nie urok to....
nie pisałam ale trochę czytałam i podglądałam
z maleństwem na szczescie wszystko ok- mój mały wielki człowiek ciągle walczy no i ostatnio pomachał do mnie pięknie łapką w szpitalu na usg znowu jakby mi chciał powiedzieć że wszystko z nim dobrze tylko ze mną psychicznie coraz gorzej... nie sądziłam że z tą ciążą bedzie tak cały czas pod górkę
O jej, biedna, mam nadzieję, że już teraz będzie dobrze! A tą szyjkę kontrolowali Ci na usg czy Twój gin "ręcznie" zauważył, że coś się dzieje??
Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
no to nieźle.. niech się napije mięty, rozbierze się z opakowania i może mu przejdzie. albo gorzką herbatę niech wypije
mój dziś zrzędził, ze skoro do pracy nie wracam, to mam posprzątać dokładnie
co to znaczy "masz posprzątać" ? nie bd mi rzadził co mam robić, może nie chce mi się, a może nie mam siły a może zwyczajnie źle się czuję... panicz jeden
Lanie mu się należy Jak mnie denerwuje takie podejście facetów, że ciąża to nie choroba. Oni wiedzą o tym najlepiej

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Taaak mi ze wszystkich chińskich wychodził chłopak, przeczucie na chłopaka, ochota na słone i kwaśne, piękna cera i włosy całą ciążę i co? Dziewczynka Na prawdę nie sugerowalabym się tym wcale

Byłam na pobraniu krwi i znowu pobrana z dłoni i aż gula mi się zrobiła i strasznie boli - ledwo na tel mogę pisać

Czyli stary klub Nadzieja usuwasz? Bo ja się nie udzielam ostatnio ani w jednym ani w drugim bo nie wiem gdzie pisać i czytać. Uporzadkujcie to już

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A dlaczego pobierają Ci krew z dłoni? Mi się nigdy nie zdarzyło

Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
A u nas bedzie Ewunia. Chyba że jednak chłop będzie;p
Ładne imię, ale mi się źle kojarzy Ja nie mam pojęcia, jak córkę nazwę

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
Ja na szybko w telegraficznym skrócie.
Jest u mnie nie ciekawie. Ból brzucha taki ze nospa nic nie pomaga żadne magnezy do tego bardzo źle sie czuje. Dzwoniłam do gina i najlepiej jabym przjechala do spzitala ale nie mam z kim zostawić małego wiec na arzie ejstem w domu. Jak cos to mam podjkechać do niego do przychodni to zobaczy co się dzieje i jak bedzie potrzeba to wyśle do szpitala. Mąz nie moze sie zwolnic z pracy maja jakąś grubszą robote którą musza dzis zrobic. Nie mam sił nawet zebrac sie i jechać do gina. Leże i nie wiem co bezie dalej
Nieciekawa sytuacja Może powinnaś sobie kogoś do pomocy poszukać??
Ja po tych ostatnich akacjach z plamieniem przyspieszyłam szukanie opiekunki. Na szczęście znajoma wyraziła chęć. Była dziś godzinkę, Domiś ją lubi. Męczyło mnie to strasznie, że w razie czego, nie mam nikogo do opieki. Teraz mogę troszkę odetchnąć. Na razie umówiłyśmy się po 1-2 godz ze 3 razy w tyg, zeby młody się oswoił. A później w zależności od tego, jak się będę czuła...



AAAA zapomniałam, przyszły mi w pon legginsy, fajne są. Lekko ocieplane z meszkiem do środka, co do długości to ciężko mi się wypowiadać, na mnie trochę za długie, ale to nie przeszkadza

Edytowane przez scotasia
Czas edycji: 2014-11-12 o 11:39
scotasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 11:38   #4670
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

scotasia, bo to ze się jeszcze nie zwijam z bólu wg niego znaczy, ze mogę polatać z odkurzaczem, poczołgac się i pomyć podłogi i wgl najlepiej pranie zrobić i wgl wszystko... wkurza mnie jak mi mówi takim rozkazującym tonem, a sam palcem nie ruszy.
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:40   #4671
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez scotasia Pokaż wiadomość
Co się stało?


Buciki słodkie! Ja właśnie zaczęłam paczkę Michałków i niebezpiecznie zbliżam się do dna paczki


O jej, biedna, mam nadzieję, że już teraz będzie dobrze! A tą szyjkę kontrolowali Ci na usg czy Twój gin "ręcznie" zauważył, że coś się dzieje??

Lanie mu się należy Jak mnie denerwuje takie podejście facetów, że ciąża to nie choroba. Oni wiedzą o tym najlepiej


A dlaczego pobierają Ci krew z dłoni? Mi się nigdy nie zdarzyło


Ładne imię, ale mi się źle kojarzy Ja nie mam pojęcia, jak córkę nazwę


Nieciekawa sytuacja Może powinnaś sobie kogoś do pomocy poszukać??
Ja po tych ostatnich akacjach z plamieniem przyspieszyłam szukanie opiekunki. Na szczęście znajoma wyraziła chęć. Była dziś godzinkę, Domiś ją lubi. Męczyło mnie to strasznie, że w razie czego, nie mam nikogo do opieki. Teraz mogę troszkę odetchnąć. Na razie umówiłyśmy się po 1-2 godz ze 3 razy w tyg, zeby młody się oswoił. A później w zależności od tego, jak się będę czuła...
Świetny pomysł z opiekunką.

UWAGA potrzebuje rady czy wróciłybyście do pracy po wychowawczym w grudniu???? Jak tak to na ile.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
scotasia, bo to ze się jeszcze nie zwijam z bólu wg niego znaczy, ze mogę polatać z odkurzaczem, poczołgac się i pomyć podłogi i wgl najlepiej pranie zrobić i wgl wszystko... wkurza mnie jak mi mówi takim rozkazującym tonem, a sam palcem nie ruszy.
Znam to panicz nic nie zrobi wraca z siłowni i jeszcze problem bo dopiero zabrałam się za zaprawianie fasolki. Zrobiłam pranie, wywiesiłam, spakowałam Nas do rodziny, małą się zajmowałam, gotrowałam fasolkę.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:43   #4672
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

fistaszek, zależy jak się czujesz.. no nie wiem co Ci doradzić

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

daj spokój. a jak sie za coś zabierze juz to wielce urazony ze ja nie zrobiłam, ze on musi zrobic, i to tak jeszcze nieporadnie myje tą podłogę czy naczynia... ale to tez zalezy od humoru, czasem powie zebym np. nie odkurzała i ze on to zrobi.. takze właśnie od humorku zależy. czasem mam wrazenie ze to on jest w ciąży a nie ja
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:44   #4673
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Ola a Twój tż jest dużo starszy od Ciebie?? Przepraszam za wścibskość, nie chcesz to nie odp
Fistaszku a pracodawca co na to? Twoje stanowisko cały czas "czeka"? Ty masz maluszka w wieku przedszkolnym, tak?
scotasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:45   #4674
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

a dziś mówi do mnie, ze coraz bardziej się pasie, i patrzy sobie na brzuch i mówi czemu. a ja do niego, żeby mi było raźniej, a on w śmiech. a ja na to, tylko ze potem mi raczej spadnie brzuch choć trochę a Tobie zostanie od razu się skrzywił

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

scotasia, w zasadzie to niedużo, ja w lutym kończę 21, a on jutro kończy 24.
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:46   #4675
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Świetny pomysł z opiekunką.

UWAGA potrzebuje rady czy wróciłybyście do pracy po wychowawczym w grudniu???? Jak tak to na ile.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------



Znam to panicz nic nie zrobi wraca z siłowni i jeszcze problem bo dopiero zabrałam się za zaprawianie fasolki. Zrobiłam pranie, wywiesiłam, spakowałam Nas do rodziny, małą się zajmowałam, gotrowałam fasolkę.
Ja bym nie wróciła, tylko już nawet teraz przerwała wychowawczy i brała l4. Przecież możesz dostawać 100% wynagrodzenia, a teraz nie masz nic.
Chyba, że bardzo zależy Ci na pracodawcy i stosunkach z nim, tak to by, zaczekała do grudnia i na l4. Po co masz się wdrażać na nowo jak i tak za chwilę znikasz. A oni i tak muszę mieć kogoś na Twoje miejsce i nie potrzebnie byś im namieszała powrotem na… ile? dwa, trzy miesiące?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:47   #4676
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
fistaszek, zależy jak się czujesz.. no nie wiem co Ci doradzić

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

daj spokój. a jak sie za coś zabierze juz to wielce urazony ze ja nie zrobiłam, ze on musi zrobic, i to tak jeszcze nieporadnie myje tą podłogę czy naczynia... ale to tez zalezy od humoru, czasem powie zebym np. nie odkurzała i ze on to zrobi.. takze właśnie od humorku zależy. czasem mam wrazenie ze to on jest w ciąży a nie ja
Czuje sie dobrze ale w pracy jest atmosfera nieciekawa. Chciałabym być fer wobec wszystkich ale z drugiej strony czy oni sa fer wobec mnie chyba nie jedynie dyrekcja jest ok a pracownicy równorzędni są jak szczury jeden by pogryzł drugiego.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:49   #4677
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

kurde, od jakiegoś czasu... strasznie mnie swędzą brodawki.. aż mnie to denerwuje... takie dziwne mam

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Czuje sie dobrze ale w pracy jest atmosfera nieciekawa. Chciałabym być fer wobec wszystkich ale z drugiej strony czy oni sa fer wobec mnie chyba nie jedynie dyrekcja jest ok a pracownicy równorzędni są jak szczury jeden by pogryzł drugiego.
to w takim wypadku bym nie wracała dla Własnego i dzidziusia spokoju.. szkoda nerwów przy tych pracownikach, a skoro Dyrektorowie są spoko to się z nimi dogadasz w tej kwestii
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:51   #4678
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
MOże poproś sąsiadkę żeby posiedziała chwilę z dzieckiem???
niestety jestem sama i nie mam nikogo do pomocy. Czasem pomagała mi koleżanka ale ona ma chore dziecko w domu wiec odpada.

Cytat:
Napisane przez scotasia Pokaż wiadomość
Nieciekawa sytuacja Może powinnaś sobie kogoś do pomocy poszukać??
Ja po tych ostatnich akacjach z plamieniem przyspieszyłam szukanie opiekunki. Na szczęście znajoma wyraziła chęć. Była dziś godzinkę, Domiś ją lubi. Męczyło mnie to strasznie, że w razie czego, nie mam nikogo do opieki. Teraz mogę troszkę odetchnąć. Na razie umówiłyśmy się po 1-2 godz ze 3 razy w tyg, zeby młody się oswoił. A później w zależności od tego, jak się będę czuła...
Właśnie nad tym śię zastanawiam ale jest ale kasa.
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:52   #4679
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Rozmowy są ciężkie prawie jestem pewna, ze o ciąży nie wiedzą bo otrzymałam telefon, że moje miejsce pracy już czeka .
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:53   #4680
Lija280
Raczkowanie
 
Avatar Lija280
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 201
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Czesc dziewczyny
Po 3,5 tygodnia wrocilam do pracy... Mowie wam, jak mi sie nic nie chce robic... Najchetniej zostalabym na zwolnieniu juz do samego konca... swiata

Ja tez mam problem z imieniem dla coreczki, co mi sie podoba to TZ albo Lily kreca nosem, z kolei to co oni proponuja mnie sie nie widzi... ciezko bedzie

Bylismy wczoraj z TZ w centrum handlowym, tam juz swieta na calego! Chcielismy tez wejsc do Primarku ale palec ciezko byloby tam wsadzic a co dopiero pochodzic i cos obejrzec...

Kefi

Nadzieja czytalam wczoraj ten tekst, ktory wstawilas "pierwsze dziecko..., drugie dziecko..., trzecie dziecko..." ale sie usmialam! Cos w tym jest Ja np. juz sie tak nie ekscytuje jak za pierwszym razem a na mysl o wyciaganiu worow z ubrankami po Lily, praniu i ukladaniu to az mi sie slabo robi a o jakichs dodatkowych zakupach... - zostawie wszystko na ostatnia chwile I zawsze mozna TZ wyslac do sklepu po to czy tamto
Lija280 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-13 10:50:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.