Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-13, 20:01   #991
moonie_85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez nini_b Pokaż wiadomość
Serio Nie wyjeżdżaliśmy. Przed samym urodzeniem Oliwiera wprowadziliśmy się do nowego domu i cały czas go urządzamy, więc chwilowo musieliśmy sobie wakacje odpuścić Zresztą tżtowi nie bardzo chciało się nigdzie wyjeżdżać, bo wcześniej, jak pracował za granicą, to na urlop przyjeżdżał do domu i chciał w nim trochę pobyć, coś porobić, ogarnąć itp.
Oho, nasz standardowy konflikt: ja siedzę w domu więc jak B wraca z podróży to dla mnie to okazja żeby gdzieś pojechać, a on własnie z wyjazdu wraca więc by w domu posiedział. No i wygrywa większy uparciuch
moonie_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:06   #992
nini_b
Zadomowienie
 
Avatar nini_b
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 451
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
Oho, nasz standardowy konflikt: ja siedzę w domu więc jak B wraca z podróży to dla mnie to okazja żeby gdzieś pojechać, a on własnie z wyjazdu wraca więc by w domu posiedział. No i wygrywa większy uparciuch
To u nas jest tak samo, tylko tym uparciuchem nie jestem ja
nini_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:10   #993
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Heeeej!

W końcu mogłam się zalogować Od dwóch dni nie mogłam. Pół godziny temu wróciłam z dyskoteki szkolnej Padam... Ale już jutro weekend
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:12   #994
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Zapomniałam się Wam wyżalić, że mi wczoraj wypadła plomba z siódemki albo i nawet się sam ząb złamał, tylko nie wiem na czym i nie mam już wyjścia i musiałam się zapisać do dentysty... nie wiem jak ja to przeżyję, bo myjąc zęby mam odruch wymiotny a tu trzeba grzebać na samym końcu gęby przecież

Powrzucajcie Wasze książeczki, może coś jezcze dobiorę, bo mi zamówienia nie skompletowali jeszcze... jak szaleć to szaleć

I jeszcze powiem, że w rossmanie jest promo na kosmetyki do makijażu 1+1 gratis
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:16   #995
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez nini_b Pokaż wiadomość
Moje dziecko jeszcze nigdy nie nocowało poza domem
Klaudia też nie z Adasiem byłam 2 razy w szpitalu i powiem, że jak mógł ze mną spać(teraz) to nie było problemugorzej było w zeszłym roku, gdy ja miałam wąską leżankę nawet nie chcę tego wspominać

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
I jeszcze powiem, że w rossmanie jest promo na kosmetyki do makijażu 1+1 gratis
ja się nie skuszę mam pierdyliard cieni, tuszy, szminek, błyszczyków, lakierów, bronzerów, perełek, podkładów, no wszystko do wyboru, do koloru i jeszcze kolejne kartony przyjadą w poniedziałek
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:18   #996
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
fajne to to, ale dla naszych jeszcze nie za bardzo. tak ok 4-5 lat bardziej, ale jak jest dobra cena to bierz
no co Ty moje lubia naciskac, potrzasac

we wtorek sie nabzdryngolilam, wczoraj do poludnia odchorowywalam, potem przyjechala mama
dzisiaj robilam swiateczne zakupy w necie, jeszcze jutro, dobrze ze sa z kupony z all , 50 zl bede do przodu

jeszcze dzisiaj wniosek kredytowy wypelnialismy


Kala biegowke musisz do nogi dopasowac
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:27   #997
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
nie nie, ja jeszcze nic nie kupiłam, na razie wrzucam do koszyka tyle to nie wydam, ale prezenty jakieś trzeba i tak pokupować mamy urodziny 2 chrześniaków i mikołaj + święta - dla 6 dzieci a na koncie puchy...
ja mam dla córek brata P, ale zero pomysłów na prezenty dla synów jego siory
plus jedna z tych córek ma jeszcze w grudniu urodziny i też mam kłopot

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
Ślicznie jest, bardzo lubię tę okolicę i nie było to bez znaczenia jak się zastanawialiśmy czy tutaj lepiej czy Wiedeń, który chociaż bliżej to nie ma Alp
Widoki są piękne, widać po nas że jesteśmy przyjezdni bo robią na nas wrażenie do tego stopnia, że idąc do sklepu potrafię się zatrzymać i cykać fotki, umówmy się że miejscowi tak nie mają
Jest czysto, jak to w Austrii, samochody stają zanim pomyślisz, że chciałabyś przejść przez ulicę - co uwielbiam.
Mieszkanie super, generalnie jestem na tak

Plus - wszędzie blisko!
to super

Cytat:
Napisane przez nini_b Pokaż wiadomość
Moje dziecko jeszcze nigdy nie nocowało poza domem
też mnie zaskoczyłaś
moje się wybiera za tydzień na noc do teściowej pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Zapomniałam się Wam wyżalić, że mi wczoraj wypadła plomba z siódemki albo i nawet się sam ząb złamał, tylko nie wiem na czym i nie mam już wyjścia i musiałam się zapisać do dentysty... nie wiem jak ja to przeżyję, bo myjąc zęby mam odruch wymiotny a tu trzeba grzebać na samym końcu gęby przecież

Powrzucajcie Wasze książeczki, może coś jezcze dobiorę, bo mi zamówienia nie skompletowali jeszcze... jak szaleć to szaleć

I jeszcze powiem, że w rossmanie jest promo na kosmetyki do makijażu 1+1 gratis


ja dla Jaśka kliknęłam tylko Czereśniową i jedną z tych które na fb polecały dziewczyny "Maurycy i Mika podróżują przez pory roku i kontynenty" jutro przyjdzie chyba to mogę dać znać czy fajna

wiem, słyszałam ale kasy nie mamy


idę bo jakaś zdechła jestem, o 5 już była pobudka, po 6 se Jasiek przysnął a ja zaraz musiałam wstać
plus długo go dziś usypiałam wieczorem i zaczyna mnie to usypianie wnerwiać ostatnio bo za rękę musi nas trzymać

Edytowane przez T'ai
Czas edycji: 2014-11-13 o 20:28
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 20:33   #998
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
u nas tak samo dzisiaj
a weź jak zobaczyłam dzisiaj dzieci brata P - obie grube, puchowe kurtki, plus rękawiczki, szale, czapki takie już zimowe i kozaki

na pewno książki , na bank coś z puzzli (może też domino) i myślałam wstępnie o rowerku biegowym lub sankach
ciekawe jak oni sami się ubrali, tez w takie zimowe rzeczy

też na poczatku myslalam o rowerku, ale stwierdziłam ,że poczekam do wiosny. Poza tym bedę mieć dylemat co kupić , czy rowerek biegowy , rowerek zwykły czy hulajnogę
Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
ła

ku..źwa spasłam się przymierzam dziś nowe portki i chyba je oddam wyglądam jak baleron
nawet nie mów, ja jestem załamana, od wakacji przytyłam 3 kilo a w zimie zawsze ze dwa kilo mi dochodzi... nie chce się widziec w przyszłym roku...
Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Do nawlekania takie wzięłam, bardzo fajne
http://allegro.pl/duze-korale-do-naw...739763710.html
fajne to

Majka, Ty chyba kiedyś polecałaś coś do nawlekania, co to było?

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość


A u nas w dalszym ciągu brak zainteresowania puzzlami
Adaś ostatnio szaleje z puzzlami, uklada w mgnieniu oka te drewniane 21-elementowe z biedronki co kiedyś kupowałyśmy. Bardzo je lubi, muszę mu dokupić takie.


Cytat:
Napisane przez 4n3t4 Pokaż wiadomość

A moje dziecko najwięcej to chce oglądać bajki w kompie, troche piłka, jeździk i wózek (pusty), kotki i misie, trochę książeczki. Reszta zabawek leży, lalki niepotrzebne...

Zasnęło mi dziecko na kolanach przy bajce właśnie.

mój ostatnio też ma faze na bajki . Staje sie to nie do zniesienia , bo chce ogladac co chwilę. Oczywscie staram sie mu ograniczac, ale nie zawsze się daje przekonać. Przedwczoraj doszło do tego , że obudził się i nas o drugiej w nocy i krzyczy : bzzzzzyyyyyy. Co oznaczało , że mamy mu włączyć pszczólkę maję. Po 20 minutowym tłumaczeniu w końcu sie poddał , wypił mleko i usnął.
Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
no ja właśnie w pracy odpoczywam łączę przyjemne z pożytecznym
chciałabym tak choć przez chwilę ja mam w pracy sajgon i w domu sajgon
goba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:39   #999
moonie_85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
plus długo go dziś usypiałam wieczorem i zaczyna mnie to usypianie wnerwiać ostatnio bo za rękę musi nas trzymać
sorry ale niezmiennie mnie bawi jak to piszesz w sensie że dla mnie jakbym trzymała Franka za rękę a on by zasnął to by był szczyt samodzielności z jego strony a i moja rola jako mamy na tym polega żeby mu zapewnić bliskość kiedy jej potrzebuje i w takiej formie jakiej potrzebuje... ale to tylko moje zdanie
moonie_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:39   #1000
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja mam dla córek brata P, ale zero pomysłów na prezenty dla synów jego siory
plus jedna z tych córek ma jeszcze w grudniu urodziny i też mam kłopot
ja ide na urodziny w niedzielę, do 6 latka, kupiłam mu gre Kłamczuch, nie do konca wiem na czym polega, ale sam chciał taką.
Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
jeszcze dzisiaj wniosek kredytowy wypelnialismy
w jakim banku bierzecie? my jestesmy wlasnie na etapie rozpatrywania wniosków
goba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:41   #1001
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
No błagam Cię, domowe własnoręcznie robione od podstaw pierogi, heloł?!
nie chodzi mi o pierogi ale o 2x mrożone mięso a może i więcej niż 2, kto wie co z nim wcześniej robili

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
Hm, ale nie widzę jak to ma wpływać na jakość jedzenia
wpływa zdecydowanie


Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość

W końcu mogłam się zalogować Od dwóch dni nie mogłam. Pół godziny temu wróciłam z dyskoteki szkolnej Padam... Ale już jutro weekend
też w czwartki macie dyskoteki

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
no co Ty moje lubia naciskac, potrzasac
nie no spoko, mój też lubi, ale to nie jest jeszcze to, jak widziałam jak starsze dzieciaki się tym bawiły, to zupełnie inna historia

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja mam dla córek brata P, ale zero pomysłów na prezenty dla synów jego siory
plus jedna z tych córek ma jeszcze w grudniu urodziny i też mam kłopot


plus długo go dziś usypiałam wieczorem i zaczyna mnie to usypianie wnerwiać ostatnio bo za rękę musi nas trzymać
a ile mają lat??

patrz jak to się zmienia, do tej pory Jasiek idealnie zasypiał, a teraz klops a mój po 1. zasypia sam a po 2. przez tą jelitówę oduczyliśmy się nocnego jedzenia
P.S. nie chwalę się, żeby nie zapeszyć
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 20:43   #1002
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
j

w jakim banku bierzecie? my jestesmy wlasnie na etapie rozpatrywania wniosków
w pocztowym bierzemy, wsio doradca zalatwia
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:49   #1003
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

a mi szkoda jak np. mam robotę i tż usypia dzieciaki, lubię się z nimi położyć wieczorem, na ich wyrku po środku, wtedy się przytulają i tak se leżymy, często ja pierwsza zasnę, ale to szczegół

dla mnie takie dziwne jest siedzenie przy łóżeczku np., może dlatego, że u nas łóżeczko rozłożone zresztą 2 razy służyło tylko do zbierania kurzu

ale każdy robi jak uważa<--- żeby dymu nie było
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:51   #1004
moonie_85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
a mi szkoda jak np. mam robotę i tż usypia dzieciaki, lubię się z nimi położyć wieczorem, na ich wyrku po środku, wtedy się przytulają i tak se leżymy, często ja pierwsza zasnę, ale to szczegół

dla mnie takie dziwne jest siedzenie przy łóżeczku np., może dlatego, że u nas łóżeczko rozłożone zresztą 2 razy służyło tylko do zbierania kurzu

ale każdy robi jak uważa<--- żeby dymu nie było
dla mnie również jest to jedyny naturalny i instynktowny sposób usypiania Tak siedzieć przy łóżeczku i że co, że się patrzeć i nie dotykać? Hm, nie dla mnie

i, podobnie jak u Ciebie Musso, uważam zakup łóżeczka za najbardziej bezsensowny zakup okołodzieciowy jakiego dokonaliśmy. Więcej tego błędu nie zrobimy

Edytowane przez moonie_85
Czas edycji: 2014-11-13 o 20:52
moonie_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:52   #1005
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
też w czwartki macie dyskoteki
Teraz akurat tak wypadło, bo zawsze jest w święto szkoły I w tym roku święto szkoły wypadło w czwartek
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 21:00   #1006
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość

Majka, Ty chyba kiedyś polecałaś coś do nawlekania, co to było?
ja mam takiego drewnianego krokodyla z dziurkami, nawet linka Ci nie pokażę bo mamy go po dzieciach siory

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
dla mnie również jest to jedyny naturalny i instynktowny sposób usypiania Tak siedzieć przy łóżeczku i że co, że się patrzeć i nie dotykać? Hm, nie dla mnie

i, podobnie jak u Ciebie Musso, uważam zakup łóżeczka za najbardziej bezsensowny zakup okołodzieciowy jakiego dokonaliśmy. Więcej tego błędu nie zrobimy
racja racja, ale nie tak do końca np u nas, akurat na tym etapie, wspólne zasypianie jest masakryczne, i nikomu nie służy. Adaś zdecydowanie lepiej, szybciej i spokojniej zasypia jak jest sam. Ale podkreślam, że akurat TERAZ. Jak potrzebuje wspólnego zasypiania, to zapewniam Mu to.
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 21:01   #1007
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Ja też zaczynam kompletować prezenty. Z tydzień w niedzielę robimy Tymkowi urodziny, miały być za 2 tygodnie (dzień przed terminowymi urodzinami ), ale wtedy mojego taty by nie było. Więc musiałam przyspieszyć z wybieraniem Dzięki sanetka za te korale, zamówiłam właśnie w imieniu dziadków, mają jeszcze dokupić puzzle drewniane, w lidlu mają być w przyszłym tygodniu. Od nas chyba będą książeczki z arosa, jutro do tego przysiądę.
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 21:06   #1008
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Kala biegowke musisz do nogi dopasowac
Ale, że jak do nogi
Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
i, podobnie jak u Ciebie Musso, uważam zakup łóżeczka za najbardziej bezsensowny zakup okołodzieciowy jakiego dokonaliśmy. Więcej tego błędu nie zrobimy
U nas nadal jako barierka do naszego łóżka służy
Mamy juz duży stelaż dla młodej kupiony. Teraz materac by się przydał, ale jakoś nie mogę się zabrać za kupienie i chcemy dac znajomemu stolarzowi do zrobienia barierkę, bo te w necie co patrzylam to albo krotkie albo niskie a tak zrobimy taką jak będziemy chcieli i żeby zdemontować szybko np. na dzień szło
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 21:06   #1009
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
sorry ale niezmiennie mnie bawi jak to piszesz w sensie że dla mnie jakbym trzymała Franka za rękę a on by zasnął to by był szczyt samodzielności z jego strony a i moja rola jako mamy na tym polega żeby mu zapewnić bliskość kiedy jej potrzebuje i w takiej formie jakiej potrzebuje... ale to tylko moje zdanie
ja z jednej strony Tai rozumiem. Ty Monnie jestes z Franem cały dzień, w sensie , że nie pracujesz na cały etat , co pozwala Ci zapewnic tą bliskość w 100 procentach.
Ja tez uwielbiam się przytulać do Adasia , wiem, że on tego potrzebuje i staram się mu to dawac. Zresztą ja tez tego potrzebuję. Ale nie zawsze się da. Wracam codziennie z pracy kolo 16-17, spędzamy razem czas na zabawach do ok.19-20, kąpiemy się i usypiamy. Zanim zaśnie to czasami jest 21-23. Później muszę ugotować coś, posprzątać, poprać, przygotować się na dzień następny do pracy itp....
Dlatego nie raz wybawieniem dla mnie jest, jak tzt Adasia usypia, a ja w tym czasie mogę wiele rzeczy zrobić.
Inaczej bym na to patrzyła, jak mogłabym chodzić spać codziennie o 3 w nocy albo na drugi dzien spac do kiedy mi Adas pozwoli, a nie wstawac o 5.40 i z wywieszonym językiem biec do pracy.
goba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 21:12   #1010
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Ale, że jak do nogi
no do nogi , bo chodzi o wysokosc siodelka
Tomek mial krotkie nozki i wiekszosc rowerkow byla po prostu za wysoka, co ja sie naszukalam
tutaj fajnie opisane jest http://www.aktywnysmyk.pl/content/52...erka-biegowego
__________________


synuś
córeczka
synuś

Edytowane przez judkama
Czas edycji: 2014-11-13 o 21:14
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 21:14   #1011
moonie_85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Ale, że jak do nogi

U nas nadal jako barierka do naszego łóżka służy
Mamy juz duży stelaż dla młodej kupiony. Teraz materac by się przydał, ale jakoś nie mogę się zabrać za kupienie i chcemy dac znajomemu stolarzowi do zrobienia barierkę, bo te w necie co patrzylam to albo krotkie albo niskie a tak zrobimy taką jak będziemy chcieli i żeby zdemontować szybko np. na dzień szło
Frankowe łóżeczko jest takie rosnące z dzieckiem, tzn jakiś czas temu zdemontowaliśmy boczki i takie łóżko dla starszaka wyszło, co zupełnie nie zmieniło tego, że jest w stanie dziewiczym nie licząc kotów, które je namiętnie okupują. Szczególnie teraz, kiedy stoi w przedpokoju zawinięte w folię i na jednym krótszym boku, bo mają idealne schowanko. Nawet go nie rozpakowaliśmy jeszcze bo nie ma po co. Kiedyś

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
ja z jednej strony Tai rozumiem. Ty Monnie jestes z Franem cały dzień, w sensie , że nie pracujesz na cały etat , co pozwala Ci zapewnic tą bliskość w 100 procentach.
Ja tez uwielbiam się przytulać do Adasia , wiem, że on tego potrzebuje i staram się mu to dawac. Zresztą ja tez tego potrzebuję. Ale nie zawsze się da. Wracam codziennie z pracy kolo 16-17, spędzamy razem czas na zabawach do ok.19-20, kąpiemy się i usypiamy. Zanim zaśnie to czasami jest 21-23. Później muszę ugotować coś, posprzątać, poprać, przygotować się na dzień następny do pracy itp....
Dlatego nie raz wybawieniem dla mnie jest, jak tzt Adasia usypia, a ja w tym czasie mogę wiele rzeczy zrobić.
Inaczej bym na to patrzyła, jak mogłabym chodzić spać codziennie o 3 w nocy albo na drugi dzien spac do kiedy mi Adas pozwoli, a nie wstawac o 5.40 i z wywieszonym językiem biec do pracy.
Ależ ja nikogo nie krytykuję, napisałam że mnie to bawi bo to fakt, dla mnie to brzmi abstrakcyjnie w kontekście tego jak Franek zasypia i jak u nas to wygląda, ot stwierdzenie faktu tylko. Jak komu wygodniej, ot co.
moonie_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 21:44   #1012
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

super domek dla lalek,drewniany bedzie w lidlu
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 22:14   #1013
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
w pocztowym bierzemy, wsio doradca zalatwia
kurcze, chyba takiego nawet nie znam
my tez przez doradce

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość

Ależ ja nikogo nie krytykuję, napisałam że mnie to bawi bo to fakt, dla mnie to brzmi abstrakcyjnie w kontekście tego jak Franek zasypia i jak u nas to wygląda, ot stwierdzenie faktu tylko. Jak komu wygodniej, ot co.
nie miałam nic złego na myśli, wiem, że nie krytykujesz
Dokladnie, jak komu wygodniej albo jak kto może . Ja też napisałam tylko swoje zdanie. Po prostu czasem punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
goba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 22:24   #1014
moonie_85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

My też załatwialiśmy przez doradcę - początkowo, bo dała dup.y na całej linii :/ pozbierała dokumenty, wnioski, srele morele i poszła na zwolnienie Open Finance to był. Sprawy w połowie, niepozałatwiane, bez żadnego feedbacku. Dokończyliśmy sobie sami
moonie_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 22:36   #1015
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
kurcze, chyba takiego nawet nie znam
my tez przez doradce .
Bank Pocztowy, produkt poczty jakos naszej, najlepsze warunki i najwieksza dostepna suma kredytu, juz troche jest na rynku
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 22:37   #1016
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
My też załatwialiśmy przez doradcę - początkowo, bo dała dup.y na całej linii :/ pozbierała dokumenty, wnioski, srele morele i poszła na zwolnienie Open Finance to był. Sprawy w połowie, niepozałatwiane, bez żadnego feedbacku. Dokończyliśmy sobie sami
he he , my własnie też u nich to mega nieprofesjonalnie zrobili, nikt jej nie zastąpił w tym ? zaczęliśmy na wlasną rekę szukać, ale stwierdziliśmy, że nam to za dużo czasu zajmuje i poszliśmy do Open F.
goba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 06:35   #1017
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Hello!

Wstawamy - jak to Adaś mówi

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

A my mielismy niezaleznego doradcę. Sprawdzil kilka banków, zestawil, a my wybraliśmy najkorzystniejszą dla nas ofertę
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 06:47   #1018
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez 4n3t4 Pokaż wiadomość
No właśnie... myślałam, że nie można ponownie zamrażać tego co było już mrożone...

ja też podtrzymuję tę tezę
Cytat:
Napisane przez nini_b Pokaż wiadomość


Moje dziecko jeszcze nigdy nie nocowało poza domem
moje raz-jedną noc i jedno i drugie dziecko
Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
sorry ale niezmiennie mnie bawi jak to piszesz w sensie że dla mnie jakbym trzymała Franka za rękę a on by zasnął to by był szczyt samodzielności z jego strony a i moja rola jako mamy na tym polega żeby mu zapewnić bliskość kiedy jej potrzebuje i w takiej formie jakiej potrzebuje... ale to tylko moje zdanie
serio? to w takim razie mój Mati jest MEGA samodzielny
Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
ja z jednej strony Tai rozumiem. Ty Monnie jestes z Franem cały dzień, w sensie , że nie pracujesz na cały etat , co pozwala Ci zapewnic tą bliskość w 100 procentach.
Ja tez uwielbiam się przytulać do Adasia , wiem, że on tego potrzebuje i staram się mu to dawac. Zresztą ja tez tego potrzebuję. Ale nie zawsze się da. Wracam codziennie z pracy kolo 16-17, spędzamy razem czas na zabawach do ok.19-20, kąpiemy się i usypiamy. Zanim zaśnie to czasami jest 21-23. Później muszę ugotować coś, posprzątać, poprać, przygotować się na dzień następny do pracy itp....
Dlatego nie raz wybawieniem dla mnie jest, jak tzt Adasia usypia, a ja w tym czasie mogę wiele rzeczy zrobić.
Inaczej bym na to patrzyła, jak mogłabym chodzić spać codziennie o 3 w nocy albo na drugi dzien spac do kiedy mi Adas pozwoli, a nie wstawac o 5.40 i z wywieszonym językiem biec do pracy.
Goba-mam identycznie-wracam z Julą z przedszkola do domu około 15, często nie ma nawet opcji żebym cokolwiek w domu zrobiła(czasem nawet garów mi nie dzadzą pomyć)więc wieczorem jak pójda spać zaczynam maraton-sprzątanie, rozwieszanie/chowanie prania itp., szykowanie rzeczy na jutro do pracy i podobnie jak Ty 5:40 pobudka.Pomijam fakt, że w nocy Jula czasem/często się budzi i latam do Niej i na dodatek bardzo często budzi się przed moim budzikiem...ale nie narzekam, dobrze jest
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 07:08   #1019
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
super domek dla lalek,drewniany bedzie w lidlu
Kiedy
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 07:32   #1020
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Za niedługo już dwa lata będę mamy mistrzem świata!! :) Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Kiedy
Od 20tego.
Ja się zasadzam na taką drewnianą grę żółwia z wałeczkami do układania.

Nacytowałam się wczoraj i mi wcięło posta
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 17:35:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.