Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-20, 08:30   #1621
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
czemu?
niespodzianka to niespodzianka, nie wiem skąd takie oburzenie, po drugie ich dobrą wolą jest to, że wysyłają inne prezenty tylko po , żeby klient nie czekał co jest super plusem.
Ja mam inne zdanie na ten temat po co informacja na pierwszej stronie, co jest ńiespodzianką, skoro możemy dostać zupelnie coś innego?

Mam pytanie do osób o doskonałej pamięci
Czy w zeszłym roku YR miał jakąś szczególną ofertę na Black Friday
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 08:32   #1622
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Ja mam inne zdanie na ten temat po co informacja na pierwszej stronie, co jest ńiespodzianką, skoro możemy dostać zupelnie coś innego?

Mam pytanie do osób o doskonałej pamięci
Czy w zeszłym roku YR miał jakąś szczególną ofertę na Black Friday
Ale info na pierwszej stronie jest dla nas, YR przecież nie współpracuje z wizażem.... Również uważam, że skoro prezentem jest niespodzianka, to nie muszą się tłumaczyć z ewentualnej zamiany.

Zdaje się, że był jakiś kod na BF, ale niestety nie pamiętam jaki
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 08:32   #1623
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Ja mam inne zdanie na ten temat po co informacja na pierwszej stronie, co jest ńiespodzianką, skoro możemy dostać zupelnie coś innego?

Mam pytanie do osób o doskonałej pamięci
Czy w zeszłym roku YR miał jakąś szczególną ofertę na Black Friday
Oferta byla na tysiac procent ale nie pamietam jaka dokladnie
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 08:40   #1624
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Zdaje się, że był jakiś kod na BF, ale niestety nie pamiętam jaki
Cytat:
Napisane przez aiyyo Pokaż wiadomość
Oferta byla na tysiac procent ale nie pamietam jaka dokladnie
Dziękuję
Tak mi się wydawało, ale nie byłam pewna
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 08:49   #1625
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Dziękuję
Tak mi się wydawało, ale nie byłam pewna
Wydaje mi się, że ten kod był wtedy:
BLACKY
500 punktów PAYBACK +od 129 zł dowolny produkt gratis
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 09:00   #1626
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że ten kod był wtedy:
BLACKY
500 punktów PAYBACK +od 129 zł dowolny produkt gratis


Brzmi nieźle chociaż to się wcale nie musi powtórzyć
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 09:21   #1627
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez murka007 Pokaż wiadomość
Słuchajcie! Chodzi mi o tą niespodziankę w e-sklepie. Skoro mają podane na stronie, że to ma być prezen o wartości 150zł, to rozumiem, że jednak nie mają prawa dać czegoś tańszego!!! krem oval lifting kosztuje tylko 122 zł i te wymówki i odpowiedzie na maile ze stronu YR, że skoro to niespodzianka, to niewiadomo co możemy znaleźć w naszych paczkach - to bzdura i zwykłe oszustwo!!! a co do mleczka do ciała bez-to nie ma go wśród prezentów, więc jak oni sie usprawiedliwiają tu???
Nie rozumiem oburzenia Już nie raz bywało tak, że prezentem niespodzianką były 2 rzeczy, których suma odpowiadała deklarowanej przez YR wartości prezentu-niespodzianki
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 09:35   #1628
Jane_Doe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Hej dziewczyny

wertuję wątek od godziny w poszukiwaniu jednego kodu, ale tyle tu tekstu, że można zwariować...
na razie znalazłam:
ELIX11 - woda toaletowa
RICH11 - krem przeciwzmarszczkowy
FF5011 - 100 zł
... także nie że chcę na gotowe :P, ale ja akurat poszukuję kodu -40%/50% na najdroższy produkt w koszyku.
byłby ktoś tak miły i udostępnił?
Jane_Doe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 09:43   #1629
alicja0702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 270
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Jane_Doe88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

wertuję wątek od godziny w poszukiwaniu jednego kodu, ale tyle tu tekstu, że można zwariować...
na razie znalazłam:
ELIX11 - woda toaletowa
RICH11 - krem przeciwzmarszczkowy
FF5011 - 100 zł
... także nie że chcę na gotowe :P, ale ja akurat poszukuję kodu -40%/50% na najdroższy produkt w koszyku.
byłby ktoś tak miły i udostępnił?
wszystkie aktualne kody są podane na 1 stronie w 3 poście.
alicja0702 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 09:45   #1630
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Jane_Doe88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

wertuję wątek od godziny w poszukiwaniu jednego kodu, ale tyle tu tekstu, że można zwariować...
na razie znalazłam:
ELIX11 - woda toaletowa
RICH11 - krem przeciwzmarszczkowy
FF5011 - 100 zł
... także nie że chcę na gotowe :P, ale ja akurat poszukuję kodu -40%/50% na najdroższy produkt w koszyku.
byłby ktoś tak miły i udostępnił?
KROK2 - uprawnia do rabatu -40% na najdroższy produkt w koszyku oraz do darmowej dostawy, przy koszyku za min. 59
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 10:38   #1631
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób o doskonałej pamięci
Czy w zeszłym roku YR miał jakąś szczególną ofertę na Black Friday
Aż tak dobrej pamięci to ja nie mam , ale specjalnie przeszukałam maila i 29 listopada 2013 o 3:12 dostałam następujący mail od Yves Rocher:
"Gdyby ktoś Ci powiedział, że ulubioną wodę perfumowaną lub krem do twarzy kupisz za 1 zł – uwierzyłabyś? Teraz masz szansę poczuć jak wizja staje się rzeczywistością! Wystarczy, że zrobisz zakupy za 99 zł a za najtańszy produkt z koszyka zapłacisz symboliczną złotówkę. Gotowa by podjąć wyzwanie?
Tylko do niedzieli do północy BLACK FRIDAY zrób zakupy za 99zł a za najtańszy produkt z koszyka zapłacisz 1zł"
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 11:04   #1632
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość
Aż tak dobrej pamięci to ja nie mam , ale specjalnie przeszukałam maila i 29 listopada 2013 o 3:12 dostałam następujący mail od Yves Rocher:
"Gdyby ktoś Ci powiedział, że ulubioną wodę perfumowaną lub krem do twarzy kupisz za 1 zł – uwierzyłabyś? Teraz masz szansę poczuć jak wizja staje się rzeczywistością! Wystarczy, że zrobisz zakupy za 99 zł a za najtańszy produkt z koszyka zapłacisz symboliczną złotówkę. Gotowa by podjąć wyzwanie?
Tylko do niedzieli do północy BLACK FRIDAY zrób zakupy za 99zł a za najtańszy produkt z koszyka zapłacisz 1zł"
Dziękuję
Zobaczymy, jak będzie w tym roku
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 11:18   #1633
Eva888
Wtajemniczenie
 
Avatar Eva888
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 571
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

ChcialaBym wymienić nowe naturelle i tendre jasmin bez kilku psikow znikome zużycie na inne nowe zapachy z Rosia
Zainteresowanych zapraszam na priv

A z innej beczki to ciekawe kiedy dadzą kod na wybrana rzecz gratis i czy będzie tak dobrze ze zestawy tez będzie mozna wybrac
Eva888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 11:46   #1634
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Ja mam inne zdanie na ten temat po co informacja na pierwszej stronie, co jest ńiespodzianką, skoro możemy dostać zupelnie coś innego?
Ty piszesz serio? To jest nasz wątek, gdzie dzielimy się kodami, informacjami a nie zapewniamy co jest w paczkach jako niespodzianka! Zadna z nas paczek nie pakuje! Wyluzuj trochę, masz dostać niespodziankę o wartości 150zł w domniemaniu może być to serum, ale nie jest napisane na stronie YR, że dostaniesz serum tylko NIESPODZIANKE O WARTOŚCI 150zł.

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem oburzenia Już nie raz bywało tak, że prezentem niespodzianką były 2 rzeczy, których suma odpowiadała deklarowanej przez YR wartości prezentu-niespodzianki
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 11:58   #1635
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

No właśnie, my tutaj się wymieniamy nieoficjalnymi informacjami głównie, także nie można się specjalnie nastawiać na jakiś produkt, jeśli ma on być produktem niespodzianką. I tak dali te produkty tracąc na każdym zamówieniu teoretycznie 1 zł, a przy wielu zamówieniach jest to mimo wszystko jakaś tam strata dla firmy. Mama też by wolała najbardziej dostać jakąś wodę, czy kolorówkę, a nie znowu krem, no ale np. z mleczka się ucieszyła, bo lubi zapach bzu Roszera (chyba jako jedna z nielicznych ). Moim zdaniem jedyne co powinni w przypadku tych niespodzianek zmienić to bardziej je spersonalizować i np. zaglądać w nasze chciejlisty lub stworzyć odgórnie osobną o nazwie - produkt niespodzianka i wtedy według tej listy dobierać. Ale znowu pewnie byłyby głosy sprzeciwu, bo jedna dostałaby wodę, a druga kremy i pewnie byłby problem, które rzeczy lepsze

P.S. zapomniałam dodać w tym swoim długim wywodzie, że pytałam w obu stacjo czy pojawi się woda czarne owoce i w obu mi odpowiedzieli, że nie. No ale pamiętam, że prawie każdego roku w grudniu dodawali jeszcze jakieś świąteczne produkty, także nigdy nic nie wiadomo

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2014-11-20 o 12:10
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 12:19   #1636
Jane_Doe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez alicja0702 Pokaż wiadomość
wszystkie aktualne kody są podane na 1 stronie w 3 poście.
ochh tak, najciemniej pod latarnią, a ja zaczęłam przeglądanie od postów listopadowych, wrrr...
dzięki za uświadomienie

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
KROK2 - uprawnia do rabatu -40% na najdroższy produkt w koszyku oraz do darmowej dostawy, przy koszyku za min. 59
thx
Jane_Doe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 14:06   #1637
Goferek94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Ja mam na wymianę zestaw prezentowy CuE... Zamówiłam zapach w ciemno i się rozczarowała
Goferek94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 16:40   #1638
kej_si
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

[QUOTE=Agnexx;49007003]Ja mam inne zdanie na ten temat po co informacja na pierwszej stronie, co jest ńiespodzianką, skoro możemy dostać zupelnie coś innego?

DOKŁADNIE tak , mało się udzielam na forum z jakiś powodów ale dostałam info z kodem , że otrzymam serum... nie dzwoniłam , czekałam cierpliwie i co dostałam inny gratis i jestem zawiedziona, inaczej pisząc chciałam tego gratisu. Jakiś czas temu to samo serum było w ofercie i jak łatwo się domyśleć gratis był inny bo też zamawiałam. Proszę nie krzyczeć , czy mnie strofować ale jak każda kobieta zamawia to co chce dostać...a jak ktoś mnie ignoruje mam ignora
kej_si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 16:43   #1639
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Ja dostałam dziś dwie paczki z e-sklepu i w obu było serum - cieszę się bardzo (wysłane były 19-tego, zamówienie z 15-tego).
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 16:54   #1640
johny_w8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Też czekam na dwie paczki i mam nadzieję, że chociaż w jednej będzie serum

P.S. dziękuję za informacje z przed paru stron o tuszu Sexy Pulp, mam nadzieję, że mi też przypadnie do gustu, mam teraz Rimmerl Wonderful i jest bardzo kiepski ;/
johny_w8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 17:08   #1641
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

[QUOTE=kej_si;49014802]
Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Ja mam inne zdanie na ten temat po co informacja na pierwszej stronie, co jest ńiespodzianką, skoro możemy dostać zupelnie coś innego?

DOKŁADNIE tak , mało się udzielam na forum z jakiś powodów ale dostałam info z kodem , że otrzymam serum... nie dzwoniłam , czekałam cierpliwie i co dostałam inny gratis i jestem zawiedziona, inaczej pisząc chciałam tego gratisu. Jakiś czas temu to samo serum było w ofercie i jak łatwo się domyśleć gratis był inny bo też zamawiałam. Proszę nie krzyczeć , czy mnie strofować ale jak każda kobieta zamawia to co chce dostać...a jak ktoś mnie ignoruje mam ignora
Nie rozumiem tego roszczeniowego podejścia w tym konkretnym przypadku. Rozumiem, że można się na coś nastawić i być zawiedzionym ale to brzmi jak pretensje, i to nie wiadomo do kogo - forumowiczek czy YR? Serio dziewczyny? To miał być prezent niespodzianka.

Edytowane przez ewelciaz
Czas edycji: 2014-11-20 o 17:13
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 17:09   #1642
siuger
Raczkowanie
 
Avatar siuger
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kej_si Pokaż wiadomość

DOKŁADNIE tak , mało się udzielam na forum z jakiś powodów ale dostałam info z kodem , że otrzymam serum... nie dzwoniłam , czekałam cierpliwie i co dostałam inny gratis i jestem zawiedziona, inaczej pisząc chciałam tego gratisu. Jakiś czas temu to samo serum było w ofercie i jak łatwo się domyśleć gratis był inny bo też zamawiałam. Proszę nie krzyczeć , czy mnie strofować ale jak każda kobieta zamawia to co chce dostać...a jak ktoś mnie ignoruje mam ignora
Jakie info z kodem że niespodzianką jest serum? Pierwsze słyszę, żeby wysyłali informacje odnośnie tego co jest prezentem niespodzianką...
Czy sama zapytałaś? Chociaż z twojej wiadomości wynika, że nie. <?>
siuger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 17:23   #1643
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

[QUOTE=ewelciaz;49015216]
Cytat:
Napisane przez kej_si Pokaż wiadomość

Nie rozumiem tego roszczeniowego podejścia w tym konkretnym przypadku. Rozumiem, że można się na coś nastawić i być zawiedzionym ale to brzmi jak pretensje, i to nie wiadomo do kogo - forumowiczek czy YR? Serio dziewczyny? To miał być prezent niespodzianka.
Boże! Chyba nie wybuchnie tu awantura o jakieś głupie serum. Ja nie mam pretensji do dziewczyn z forum. Wręcz przeciwnie, jestem wdzięczna za każdą informację, którą mogę tu znaleźč.
Poprostu traktuję ofertę YR, jako ofertę miesiąca. Więc nie spodziewałam się zmiany. A jeśli taka nastąpiła, to powinna być adnotacja, że prezent niespodzinka jest o wartości 151zł. Wtedy można by zauważyć zmianę i nie ryzykować.
Jest to moja opinia, jak to mówi mój syn - masz prawo tak uważać.
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 17:28   #1644
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Właśnie wróciłam z francuskiej stacjonarki. Poczyniłam drobne zakupy (załącznik) i założyłam kartę.
Dostałam 5 próbek:
- perfumy Evidence
- żęl nawilżający Hydra Vegetal
- elixir 7.9
- serum anti-age global
- podkład Pure Light

Oprócz tego do następnych zakupów ma być niespodzianka plus przez miesiąc mam zniżkę -50 % na wszystko oprócz ZP oczywiście. Mogę kupić tych produktów 10.
A jak jest u nas teraz przy zakładaniu karty?

Jeszcze rzuciło mi się w oczy, że u nich w regularnej sprzedaży jest:

perfumy:
- Yria
- Flower party night
- Nature
- Clea (pierwszy raz je widziałam na oczy) http://www.yves-rocher.fr/control/pa...cmSrc=Category

- palety do makijażu np. http://www.yves-rocher.fr/control/ma...cmSrc=Category
- woda rozświetlająca do twarzy http://www.yves-rocher.fr/control/pr...cmSrc=Category

I nie pamiętam co jeszcze. Dawno nie byłam w stacjonarce w PL, więc może to wcale nie będzie dla Was zdziwienie, bo może u nas też to wszystko jest.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0360.jpg (70,9 KB, 42 załadowań)
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 17:51   #1645
kej_si
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

[QUOTE=ewelciaz;49015216]
Cytat:
Napisane przez kej_si Pokaż wiadomość

Nie rozumiem tego roszczeniowego podejścia w tym konkretnym przypadku. Rozumiem, że można się na coś nastawić i być zawiedzionym ale to brzmi jak pretensje, i to nie wiadomo do kogo - forumowiczek czy YR? Serio dziewczyny? To miał być prezent niespodzianka.

nick ewelciaz hmmm nie jestem roszczeniowa ale jesli dostaje kod


niespodzianki na pocztę a dostaje inny gratis to proszę CIĘ, i przybij się w piersi że czegoś oczekiwałaś a co innego dostałaś i miotałaś gromy, łatwo kogoś w necie ale spójrz na SIEBIE bez urazy , krytyka na tym forum łatwo wam idzie dopoki was nie dotyczy tyle w temacie

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

[QUOTE=siuger;49015225]Jakie info z kodem że niespodzianką jest serum? Pierwsze słyszę, żeby wysyłali informacje odnośnie tego co jest prezentem niespodzianką...
Czy sama zapytałaś? Chociaż z twojej wiadomości wynika, że nie.


Dostałam informację na pocztę co jest niespodzianką jaki kod , czemu uważasz ,że kłamie oj kobietki .... dlatego tak mało się udzielam sek skopiuje pocztę... bo każda inna odpowiedz jest atakowana

21998 Woda perfumowana Quelques Notes d\'Amour 50 ml + 5 ml 2 218.00 zł F62478 Prezent niespodzianka 1 PREZENT F44109 Krem przeciwzmarszczkowy intensywnie regenerujący 1 PREZENT Wartość produktów: 218.00 zł

Edytowane przez kej_si
Czas edycji: 2014-11-20 o 17:54 Powód: 62478 Prezent niespodzianka 1 PREZENT
kej_si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 18:03   #1646
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

[QUOTE=kej_si;49015605]
Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość


nick ewelciaz hmmm nie jestem roszczeniowa ale jesli dostaje kod


niespodzianki na pocztę a dostaje inny gratis to proszę CIĘ, i przybij się w piersi że czegoś oczekiwałaś a co innego dostałaś i miotałaś gromy, łatwo kogoś w necie ale spójrz na SIEBIE bez urazy , krytyka na tym forum łatwo wam idzie dopoki was nie dotyczy tyle w temacie



Eh, w piersi się bić nie będę (ja Jane nie Tarzan - tak dla żartu) bo nie pamiętam takiej sytuacji z własnego doświadczenia. Z niespodzianki raczej każdej się ciesze (albo udaję przynajmniej ). Jak dostałaś na na pocztę info, że taka niespodzianka ma być nie inna to OK, masz racje.
PEACE PLEASE

Cytat:
Napisane przez kej_si Pokaż wiadomość

Dostałam informację na pocztę co jest niespodzianką jaki kod , czemu uważasz ,że kłamie oj kobietki .... dlatego tak mało się udzielam sek skopiuje pocztę... bo każda inna odpowiedz jest atakowana

21998 Woda perfumowana Quelques Notes d\'Amour 50 ml + 5 ml 2 218.00 zł F62478 Prezent niespodzianka 1 PREZENT F44109 Krem przeciwzmarszczkowy intensywnie regenerujący 1 PREZENT Wartość produktów: 218.00 zł
No, dostałaś.

Edytowane przez ewelciaz
Czas edycji: 2014-11-20 o 18:10
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 18:08   #1647
siuger
Raczkowanie
 
Avatar siuger
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kej_si Pokaż wiadomość


Dostałam informację na pocztę co jest niespodzianką jaki kod , czemu uważasz ,że kłamie oj kobietki .... dlatego tak mało się udzielam sek skopiuje pocztę... bo każda inna odpowiedz jest atakowana

21998 Woda perfumowana Quelques Notes d\'Amour 50 ml + 5 ml 2 218.00 zł F62478 Prezent niespodzianka 1 PREZENT F44109 Krem przeciwzmarszczkowy intensywnie regenerujący 1 PREZENT Wartość produktów: 218.00 zł
hmm.. no właściwie to masz rację.
Po zakupie na formularzu zamówienia bukują prezent niespodziankę jako to serum. U mnie też tak jest. Co racja to racja.
Ale z drugiej strony... składając zamówienie nie wiesz co będzie tym prezentem. Wychodzi tylko na to, że nie rozczarowujesz się przy dostaniu maila, tylko przy otrzymaniu paczki.

Edytowane przez siuger
Czas edycji: 2014-11-20 o 18:13
siuger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 18:09   #1648
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

No to skoro zauważyłaś, że jest taki kod, to czemu zostawiłaś przesyłkę, a nie od razu ją reklamowałaś? Albo nie podzieliłaś się tą informacją z innymi tutaj? Przecież my staramy się dzielić wszystkim co mamy - ofertami, kodami, zdjęciami Dzięki temu na pewno trochę osób mogłoby mieć podstawę do dostania tego serum, bo z tego co widzę sporo osób na nie liczyło. Ja nie zamawiałam w tym miesiącu z e-sklepu, więc to olałam (bo inaczej pewnie sama bym ten kod zauważyła), a moja mama po prostu stwierdziła, że jeśli nie ma tego serum to niech jej wyślą niespodziankę i tyle. Bo jak niespodzianka to niespodzianka To jest właśnie to ryzyko Bo o serum ja dowiedziałam się jedynie z tego forum, a nie jest to oficjalny kanał YR przecież. Co innego gdyby np. komuś wysłali produkt niespodziankę za 150 zł, a innemu za 80. To wtedy można mieć wnerwa, a tak to nie rozumiem o co to halo, skoro zawsze można sprawdzić przesyłkę, anulować ją, pisać lub dzwonić do BOKu.
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 18:22   #1649
kej_si
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No to skoro zauważyłaś, że jest taki kod, to czemu zostawiłaś przesyłkę, a nie od razu ją reklamowałaś? Albo nie podzieliłaś się tą informacją z innymi tutaj? Przecież my staramy się dzielić wszystkim co mamy - ofertami, kodami, zdjęciami Dzięki temu na pewno trochę osób mogłoby mieć podstawę do dostania tego serum, bo z tego co widzę sporo osób na nie liczyło. Ja nie zamawiałam w tym miesiącu z e-sklepu, więc to olałam (bo inaczej pewnie sama bym ten kod zauważyła), a moja mama po prostu stwierdziła, że jeśli nie ma tego serum to niech jej wyślą niespodziankę i tyle. Bo jak niespodzianka to niespodzianka To jest właśnie to ryzyko Bo o serum ja dowiedziałam się jedynie z tego forum, a nie jest to oficjalny kanał YR przecież. Co innego gdyby np. komuś wysłali produkt niespodziankę za 150 zł, a innemu za 80. To wtedy można mieć wnerwa, a tak to nie rozumiem o co to halo, skoro zawsze można sprawdzić przesyłkę, anulować ją, pisać lub dzwonić do BOKu.
JEŚLI do mnie masz jakieś ale... to odebrałam paczkę dnia 19.XI o godz 21 z paczkomatu, a do boku napisałam , i szczerze troche CIĘ NIE rozumiem , a takie mam halo jak TY to piszesz ,ze chciałam miec takie serum za free kapujesz ... kapiszi jeju no pozdrawiam cieplutko te , które są za☠☠☠iaszcze i te pyskowate i te , ktore udają wiadomo kogo,,, życia nie naprawisz , i żyj tak aby inni Cię pamiętali i pluj innym to tyle

Edytowane przez kej_si
Czas edycji: 2014-11-20 o 18:32 Powód: nie pluj innym sorki tak miało być kapkę się wkurzyłam
kej_si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 18:38   #1650
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 11:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.