toksyczny trójkąt - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-20, 16:00   #871
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Przykro mi, ale z tego co widac to wlasnie Ty masz spory problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Czestsze kontakty -tak, ale ustalone sadownie. Nie lapiesz? Tak, zeby autorka miala ustalone w jakie dni szanowny tatus sie zjawi, a nie wydzwania kiedy ma akurat taki kaprys
Zaraz po wyroku Autorka narzekała, że za rzadko i gdyby chciał częściej to by mógł przyjechać. To, że facet odpieprzał numery jest już inną kwestią. Dopiero po jakimś czasie zdecydowała się złożyć wniosek o częstsze kontakty.
Ja tam pretensji do Autorki nie mam, że ma go dość. Tyle, że JakKażdaInna sama sobie zrobiła mętlik w głowie. Najlepiej jest się trzymać postanowień sądu i przynajmniej ja na to chciałam zwrócić jej uwagę.
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 16:09   #872
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Ale jezeli on chce polubownie spotkac sie czesciej z synem bez spin, krzykow i awantur to czemu ma mu odmowic widzenia? Co innego jak by faktycznie ingerowal w jej zycie albo robil problemy z niczego wtedy zawsze moze sie powolac na widzenia ustalone przez sad.
Tatus chcial widywac co 3 tygodnie i niech tak widuje, jak chce czesciej, to niech wniosek do sadu zlozy. Madra jestes bo masz spokoj od ex faceta a ciekawe jak bys sie czula gdyby nagle przypomnial sobie o dziecku i jeszcze wymagal zebys sie dostosowala z kontaktami tak, jak on tego chce. Pewnie bys tanczyla jak ci zagra, przeciez byloby to dla dobra dziecka,ktore powinno miec kontakt z ojcem no nie?

Dziecko to nie zabawka i nie jest dobre dla niego jak tatus najpierw przyjdzie raz na ruski rok, pozniej bywa raz w tygodniu i dziecko sie przyzwyczaja a pozniej tatus nagle olewa bo "zabawka" mu sie znudzila i zaczyna wpadac raz na 3 tyg bo przeciez tak sad nakazal, to czesciej nie musi. Postaw sie w sytuacji takiego dziecka i zadaj sobie pytanie, czy faktycznie byloby ci fajnie w takiej sytuacji.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 16:16   #873
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: toksyczny trójkąt

niestety czekoladowe-serce ojciec twojego dziecka(biologiczny)moze zlozyc o ustalenie ojcostwa i widzen w kazdym momencie( do momentu dojscia twojego dziecka do pelnoletnosci)
jezeli chcialabys tego uniknac to moze ci sie udac jedynie jesli dziecko zostanie przysposobione przez twojego meza zanim ojciec zlozy wniosek o ustalenie ojcostwa poiewaz nie mozna dochodzic ustalenia ojcostwa dziecka ktore juz oficjalne ojca posiada.twoj radca prawny niestety nie doradzil ci zgodnie z prawem polskim
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 18:16   #874
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Dokladnie..

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------


Dlatego palanta na samym poczatku poslalam na drzewo a nie mieszalam i zmienialam zdanie co chwile..
I co to zmienia? Autorka tez poslala na drzewo kiedy przejrzala na oczy. Nie wiem dlaczego czujesz sie w jakikolwiek sposob lepsza czy madrzejsza od autorki watku. Bo Ty zaszlas w ciaze z idiota, ktory dzieckiem sie nie interesuje? Bo z tego co zrozumialam to tatus ma w powazaniu swoje dziecko i nie dlatego, ze Ty bylas dojrzala tylko po prostu dlatego, ze pan jest idiota.

Cytat:
Napisane przez giselle2504 Pokaż wiadomość
Zaraz po wyroku Autorka narzekała, że za rzadko i gdyby chciał częściej to by mógł przyjechać. To, że facet odpieprzał numery jest już inną kwestią. Dopiero po jakimś czasie zdecydowała się złożyć wniosek o częstsze kontakty.
Ja tam pretensji do Autorki nie mam, że ma go dość. Tyle, że JakKażdaInna sama sobie zrobiła mętlik w głowie. Najlepiej jest się trzymać postanowień sądu i przynajmniej ja na to chciałam zwrócić jej uwagę.
Troszke to rozciagnelas w czasie bo wyrok dopiero niedawno zapadl, autorka wspomniala o tym, ze nie podobaja jej sie zasadzone kontakty, a zaraz po tym mowila, ze bedzie wnioskowala o czestsze kontakty ojca. Co miala jeszcze przed wyrokiem wnioskowac o kontakty za ojca?
Boze zrozumcie, ona ma prawo do swojego zycia! Bez koniecznosci podporzadkowania sie bylemu mezowi tylko dlatego, ze jest ojcem jej dziecka. Niech to bedzie nawet sytuacja, ze maly spi, a autorka ma ochote poczytac ksiazke, posiedziec przed tv, posiedziec przed komputerem czy po prostu pobawic sie z synem. Ona jest u siebie w domu i ma absolutne prawo do tego zeby czuc sie w nim swobodnie i przyjmowac w nim kogo chce i kiedy chce. a ten dupek dostanie palca to bedzie chcial cala reke. Za jakis czas zacznie przychodzic wieczorem kiedy bedzie pora spania Bartka, a autorka bedzie przykladowo spedzala wieczor w objeciach tz. Bo przeciez szanowny pan moze przychodzic wtedy kiedy ma ochote.
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 19:22   #875
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Troszke to rozciagnelas w czasie bo wyrok dopiero niedawno zapadl, autorka wspomniala o tym, ze nie podobaja jej sie zasadzone kontakty, a zaraz po tym mowila, ze bedzie wnioskowala o czestsze kontakty ojca. Co miala jeszcze przed wyrokiem wnioskowac o kontakty za ojca?
Boze zrozumcie, ona ma prawo do swojego zycia! Bez koniecznosci podporzadkowania sie bylemu mezowi tylko dlatego, ze jest ojcem jej dziecka. Niech to bedzie nawet sytuacja, ze maly spi, a autorka ma ochote poczytac ksiazke, posiedziec przed tv, posiedziec przed komputerem czy po prostu pobawic sie z synem. Ona jest u siebie w domu i ma absolutne prawo do tego zeby czuc sie w nim swobodnie i przyjmowac w nim kogo chce i kiedy chce. a ten dupek dostanie palca to bedzie chcial cala reke. Za jakis czas zacznie przychodzic wieczorem kiedy bedzie pora spania Bartka, a autorka bedzie przykladowo spedzala wieczor w objeciach tz. Bo przeciez szanowny pan moze przychodzic wtedy kiedy ma ochote.
Czytam wątek na bieżąco. Po prostu wcześniej się nie udzielałam, ale wiem, co piszę.

Nie wiem gdzie Ty wyczytałaś w moich postach, że każę się Autorce dostosować do byłego męża? Z resztą nie zamierzam dyskutować.

To, że facet jest idiotą, zachowuje się jak ostatni dupek i ma wobec niej postawę roszczeniową jest wiadome. No, ale Autorka nie musi zachowywać się podobnie do niego i też kręcić i mącić. Zadecydowała i dobrze. Dla mnie temat był zakończony już wczoraj, czy dziś rano jak przeczytałam, że postanowiła trzymać się tych 3 tygodni z postanowienia sądu. Tylko niektórym się chyba nudzi, więc zaśmiecają wątek dziwnymi kłótniami.
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 20:32   #876
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Bedzie wnioskowsla, bo chce zeby ojcuec czesciej widzial syna, ale chce to miec ustalone SĄDOWNIE. I w tym cala rzecz. Jak będzie mial kontakty ustalone jak trzeba wtedy sobie moze przyjezdzac. Teraz autorka zgadzajac sie na widzenie strzela sobie w kolano, bo szanowny tatus nauczy sie, ze kij z postawieniami sadu, moge byc kiedy chce.

Nikt mu nie bronil ustalic sobie kontaktów co tydzień. Ale niech to bedzie ustalone jak trzeba, a nie kiedy jaśnie pan ma ochotę to sobie wpada.
otóż to
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 20:35   #877
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Bedzie wnioskowsla, bo chce zeby ojcuec czesciej widzial syna, ale chce to miec ustalone SĄDOWNIE. I w tym cala rzecz. Jak będzie mial kontakty ustalone jak trzeba wtedy sobie moze przyjezdzac. Teraz autorka zgadzajac sie na widzenie strzela sobie w kolano, bo szanowny tatus nauczy sie, ze kij z postawieniami sadu, moge byc kiedy chce.

Nikt mu nie bronil ustalic sobie kontaktów co tydzień. Ale niech to bedzie ustalone jak trzeba, a nie kiedy jaśnie pan ma ochotę to sobie wpada.

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
A dlaczego ona ma się godzić?

Jeżeli nie można faceta zostawić samego z dzieckiem w swoim domu (bo mu nie ufa) a ma coś zaplanowanego to dlaczego ma zmieniać coś co zaplanowała żeby dostosować się do exa? Nawet jak tylko chciała zrobić sobie maseczkę, pranie ręczne czy nóżki wydepilować. To dlaczego ma się dostosowywać? On się zajmie dzieckiem a ona poleży w wannie z maseczką? To już nie ta bajka.

W ten sposób on będzie kontrolował jej życie, będzie dzwonił że wpadnie za pół godziny i chce posiedzieć z dzieckiem. A ona wszystko rzuca żeby misiowi było dobrze.
Popieram dziewczyny!
Autorka ma prawo do swojego życia, do ułożenia planu dnia takiego, jak jej pasuje. A nie dopasowywać się do frajera, który zostawia sobie furtkę, żeby przypadkiem nie MUSIEĆ widywać się częściej z synem. Gdy będzie miał zasądzone częstsze kontakty, to proszę bardzo, robimy grafik, i wiadomo co, gdzie i kiedy, a nie paniczowi zrobiło się nagle okienko w ciągu dnia, kumpel go wystawił, a że kurczę jest akurat w okolicy to może wpadnie do Bartusia. Co z tego że Autorka wytyrana po całym dniu, ma ochotę położyć się z dzieckiem przed tv, albo odprężyć w jakiś inny sposób, jak palantunio stoi właśnie pod klatką. I oczywiście jak go nie wpuści, to będzie prawdziwą zołzą, egoistką i oczywiście koszmarną matką, bo dziecku ojca nie pozwala zobaczyć. No błagam, czy Wy tego nie widzicie, że chodzi tu właśnie o uniknięcie takich sytuacji???
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 08:40   #878
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: toksyczny trójkąt

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;49014428]niestety czekoladowe-serce ojciec twojego dziecka(biologiczny)moze zlozyc o ustalenie ojcostwa i widzen w kazdym momencie( do momentu dojscia twojego dziecka do pelnoletnosci)
jezeli chcialabys tego uniknac to moze ci sie udac jedynie jesli dziecko zostanie przysposobione przez twojego meza zanim ojciec zlozy wniosek o ustalenie ojcostwa poiewaz nie mozna dochodzic ustalenia ojcostwa dziecka ktore juz oficjalne ojca posiada.twoj radca prawny niestety nie doradzil ci zgodnie z prawem polskim[/QUOTE]
Wydaje mi sie, ze granica tu wcale nie jest wiek 18-lat. Moze byc tak, ze taki pseudo tatus bedzie chcial alimentow na siebie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 08:47   #879
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: toksyczny trójkąt

Wiek jest granicą .
Dorosłe dziecko można uznać tylko za jego zgodą.
ojciec może się domagać alimentów jeśli figuruje w akcie urodzenia . jednak jeśli sam nie wspomagał dziecka finansowo(alimenty)to ma małe szanse praktycznie żadne ze dostanie alimenty od dziecka
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 17:42   #880
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Nie nawidze go i nie istnieje dla mnie po tym co mi zrobil nie jest wart przebaczenia. Dlatego definitywnie urwalam kontakt z nim i nie zaluje w zadnym wypadku decyzji.
A jakby nagle zachciał widywać się z dzieckiem to byś mu pozwoliła?

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
O to ojciec wnioskowac nie moze tylko matka jezeli w papierach wpisany jest ojciec nieznany.Tak mi radca mowil i nie tylko wiec sama nie zamierzam sie wychylac z badaniami i kontaktami a skladajac o alimenty bym dala przyzwolenie na kontakty i to zrobila autorka wiec nie powinna ograniczac do co 3tygodniowych widzen miedzy co miedzy ojcem a synem kontaktu. Ja nie dalam pozwolenia i nie manewruje dzieckiem tak jak autorka. Teraz wrecz nie bylo by dobre mieszaniw w glowie synowi zwlaszcza ze kogo innego uwaza za tate.
Jest i zaluje ze nim jest. Nie nadaje sie na ojca i to doslownie
, ale juz nie bede opisywac jaki jest do tej pory ojciec biologiczny bo az wstyd.
A ten sie nadaje?

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość


Dlatego palanta na samym poczatku poslalam na drzewo a nie mieszalam i zmienialam zdanie co chwile..
Czyli jesteś jeszcze "gorsza" niż JKI,bo ona przynajmniej próbowała stworzyć rodzine dziecku. Ty dziecka ojca pozbawiłaś.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 18:46   #881
The Quiet One
Raczkowanie
 
Avatar The Quiet One
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 212
Dot.: toksyczny trójkąt

Ja tam stoję murem za Autorką. Dziewczyny, nie wypominajcie jej, że ciągle zmienia zdanie i co ona sobie w ogóle myśli. Dla mnie, z jej pierwszych postów po rozwodzie bije nerwowość, niedowierzanie, napięcie – widać, że emocjonalnie nie była w najlepszym stanie. Nie wolno jej za to winić. Jak się uspokoiła, od razu się określiła i twardo stoi przy swoim – widzenia tak, jak zostało sądownie ustalone.

Autorko, nie zasłużyłaś na co jadowitsze wypowiedzi, które posypały się pod Twoim adresem. Nie daj sobie wmówić, że krzywdzisz dziecko, że w imię częstszych kontaktów z ojcem, powinnaś żyć pod widzimisię byłego męża. Pamiętaj, że dla dziecka równie ważna jest Twoja stabilizacja, psychiczna i życiowa. A nie osiągniesz jej, jak w napięciu będziesz czekać na kolejny telefon, który zepsuje ci plany. Nie umartwiaj się tym, czy może powinnaś na kontakt pozwolić. Chcesz dobra dziecka - zadbaj o swoje.
__________________

Quiet,
Please



The Quiet One jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 19:35   #882
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Ty sama siebie czytasz? Najpierw masz pretensje ze ojciec nie przyjezdza do dziecka czesciej niz przewiduje wniosek widzenia co 3tygodnie i tez pisalas ze planujesz skladac o widzenia co 2tygodnie a teraz piszesz, ze nie zamierzasz utrudniac ani ulatwiac kontaktu a teraz co robisz unikasz go i nie odbierasz telefonow. Kobieto zdecyduj sie w koncu o co ci chodzi..
Ma pretensje, że ojciec chce mieć kontakt z dzieckiem tylko i wyłącznie na swoich zasadach, nie wtedy gdy dziecko/matka potrzebuje, nie dzwoni po to żeby się DOGADAĆ, tylko POINFORMOWAĆ o tym, że on chce więc przyjeżdża. Mój dziadek był właśnie takim człowiekiem - raz wyszedł i nie wracał przez tydzień, raz przez miesiąc, a raz wracał codziennie i był "ojcem idealnym". Fakt, autorka momentami trochę przesadza, ale nie dziwię jej się, bo użeranie się z takimi jednostkami psychicznie wykańcza. Nie ważne co zrobisz - on nie będzie nawet próbował się dogadać tylko w ten czy ów sposób wymusić swoje zdanie. Serio łatwo jest przez internet radzić, ciężej w życiu znaleźć realne rozwiązanie co zrobić. Wbrew pozorom wymuszenie sądem na nim konkretnych dwutygodniowych kontaktów może dać lepszy efekt niż dogadywanie się - bo "na słowo" jemu się zawsze może odwidzieć i olać.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 19:54   #883
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Ma pretensje, że ojciec chce mieć kontakt z dzieckiem tylko i wyłącznie na swoich zasadach, nie wtedy gdy dziecko/matka potrzebuje, nie dzwoni po to żeby się DOGADAĆ, tylko POINFORMOWAĆ o tym, że on chce więc przyjeżdża. Mój dziadek był właśnie takim człowiekiem - raz wyszedł i nie wracał przez tydzień, raz przez miesiąc, a raz wracał codziennie i był "ojcem idealnym". Fakt, autorka momentami trochę przesadza, ale nie dziwię jej się, bo użeranie się z takimi jednostkami psychicznie wykańcza. Nie ważne co zrobisz - on nie będzie nawet próbował się dogadać tylko w ten czy ów sposób wymusić swoje zdanie. Serio łatwo jest przez internet radzić, ciężej w życiu znaleźć realne rozwiązanie co zrobić. Wbrew pozorom wymuszenie sądem na nim konkretnych dwutygodniowych kontaktów może dać lepszy efekt niż dogadywanie się - bo "na słowo" jemu się zawsze może odwidzieć i olać.
Nikt się przecież Autorce nie każe dostosowywać do jego żądań. Grunt, że sama w końcu zdecydowała czego chce. Wystarczyłoby odebrać powiedzieć, że jej to nie pasuje i się rozłączyć. Może się mylę, ale z opisów to wygląda tak, że ona miała do niego pretensje, że za rzadko przyjeżdżał, a jak dzwonił to nie odbierała telefonów i nie odpisywała. No to jakim cudem on miał umówić się na odwiedziny i przyjechać.

A niektórym to zazdroszczę zdolności telepatycznych. Ewentualnie wyobraźni do zmyślania tego, że namawia się Autorkę do nadskakiwania byłemu
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 19:04   #884
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Nie ma sie o co klocic dziewczyny. Pan maz wsiakl, nie odpisuje , nie odbiera, zaproponowałam żeby przyjechał w poniedziałek, bo Mały ma wizytę u lekarza. Cisza. Może jest juz w Niemczech.

Moja znajomość internetowa tez ucichła. Chociaż powiem Wam, ze tak się przyzwyczaił am przez ten miesiąc, ze wczoraj caly dzień nerwowo zerkalam na telefon. Ale szczerze mowiac moje serce nie do końca nadąża za rozumem, czasem odzywają się jakieś uczucia. Chyba nie do końca jestem gotowa na cokolwiek.

Hit roku. Pare dni temu ex kazał mi spakowac wszystkie rzeczy od niego i od babki (hustawke, wózek, ubraka, pierwszy fotelik) i oddać. Sprawa się zaczęła, zaczęliśmy cos dostawać, sprawa się skonczyla- czas oddac. Tatuś i babcia najlepsza na świecie żeby nie było
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 19:12   #885
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość

Hit roku. Pare dni temu ex kazał mi spakowac wszystkie rzeczy od niego i od babki (hustawke, wózek, ubraka, pierwszy fotelik) i oddać. Sprawa się zaczęła, zaczęliśmy cos dostawać, sprawa się skonczyla- czas oddac. Tatuś i babcia najlepsza na świecie żeby nie było
Rozumiem że on z mamusią będzie się huśtał i ubranka zakładał a potem mamunię będzie w foteliku woził? No co za sukinkot że już tak piszę. Kawał złamasa i całe szczęście że z nim nie jesteś, co za kutafon.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 19:12   #886
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Nie ma sie o co klocic dziewczyny. Pan maz wsiakl, nie odpisuje , nie odbiera, zaproponowałam żeby przyjechał w poniedziałek, bo Mały ma wizytę u lekarza. Cisza. Może jest juz w Niemczech.

Moja znajomość internetowa tez ucichła. Chociaż powiem Wam, ze tak się przyzwyczaił am przez ten miesiąc, ze wczoraj caly dzień nerwowo zerkalam na telefon. Ale szczerze mowiac moje serce nie do końca nadąża za rozumem, czasem odzywają się jakieś uczucia. Chyba nie do końca jestem gotowa na cokolwiek.

Hit roku. Pare dni temu ex kazał mi spakowac wszystkie rzeczy od niego i od babki (hustawke, wózek, ubraka, pierwszy fotelik) i oddać. Sprawa się zaczęła, zaczęliśmy cos dostawać, sprawa się skonczyla- czas oddac. Tatuś i babcia najlepsza na świecie żeby nie było
Pieluch też zażądali? Ja bym z kosza wygrzebała . Używane.
Co zrobiłaś?

Edytowane przez 201607040940
Czas edycji: 2014-11-27 o 20:09 Powód: ,
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 19:13   #887
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: toksyczny trójkąt

Jak tak czytam o tym cud-miód tatusiu to dochodzę do wniosku że dla Bartka (nie pokręciłam imienia?) najlepiej by było jakby tatuś poszedł w cholerę i już nie wrócił nigdy.

Moim zdaniem gorsze od braku ojca jest tylko posiadanie ojca od czasu do czasu. Jakby go wcale ni było to by się przyzwyczaił że taty nie ma, pewnie byłoby mu smutno strasznie z tego powodu. Tymczasem on będzie miał co jakiś czas przypominane że tata co prawda jest, ale ma go w dupsku. To będzie dla niego o wiele gorszę.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 20:06   #888
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: toksyczny trójkąt

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 20:20   #889
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Powiedziałam, ze powinien się ze wstydu zapaść, a starej k*** wyśle ostatni kombinezon (niemiecka jalmuzna- będzie Małemu dobry może za rok) i niech się od nas odpier***. Nerwy mi się rozeszły.

Dostalam wczoraj uzasadnienie wyroku. A tam co? Jestem be, bo sama wyszłam ze szpitala, sama zorganizowałam chrzciny, sama to, sama tamto. Na Boga z kim mialam cokolwiek ustalac jak on siedzial z mamusia??? Ani słowa, ze nie dawał kasy, ze go nie było, ze nikt mi nie pomagał. A koszt utrzymania Małego to 900-1000zl, kiedy za sam żłobek place 700.

Życie się na mnie uwzielo.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 07:19   #890
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
Pieluch też zażądali? Ja bym z kosza wygrzebała . Używane.
Co zrobiłaś?
Dokładnie. Też bym im wrzuciła zużyte pampersy, w końcu jedną paczkę dali, to niech mają z powrotem

Masz to gdzieś na piśmie? Smsa może? W takiej sytuacji to bym chyba wycofała wniosek o częstsze kontakty, a złożyła o zakaz.
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 10:13   #891
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Powiedziałam, ze powinien się ze wstydu zapaść, a starej k*** wyśle ostatni kombinezon (niemiecka jalmuzna- będzie Małemu dobry może za rok) i niech się od nas odpier***. Nerwy mi się rozeszły.

Dostalam wczoraj uzasadnienie wyroku. A tam co? Jestem be, bo sama wyszłam ze szpitala, sama zorganizowałam chrzciny, sama to, sama tamto. Na Boga z kim mialam cokolwiek ustalac jak on siedzial z mamusia??? Ani słowa, ze nie dawał kasy, ze go nie było, ze nikt mi nie pomagał. A koszt utrzymania Małego to 900-1000zl, kiedy za sam żłobek place 700.

Życie się na mnie uwzielo.
JakKazdaInna, współczuję przeżyć trzymaj sie jakoś i spróbuj odciać od niesprawiedliwych osądów sądów, sama wiesz najlepiej, jak było naprawdę. głęboko oddychaj
To oni chca zwrotu nie tylko nieużywanych już akcesoriów, z których mały wyrósł tylko w ogóle wszystkiego? masakra jakaś
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 10:25   #892
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 121
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość

Hit roku. Pare dni temu ex kazał mi spakowac wszystkie rzeczy od niego i od babki (hustawke, wózek, ubraka, pierwszy fotelik) i oddać. Sprawa się zaczęła, zaczęliśmy cos dostawać, sprawa się skonczyla- czas oddac. Tatuś i babcia najlepsza na świecie żeby nie było
No hit.
Nie wiem jak można takie coś wymyślić w ogóle.

Ja bym napisała list w 2 kopiach, i 1 wysłała do "pani teściowej" za potwierdzeniem odbioru , a w nim kulturalnie napisała, ze niestety ale rzeczy przekazane Bartusiowi, są własnością Bartusia a ten ze względu na tzw "dobro małoletniego" będzie w stanie nimi dysponować dopiero po osiągnięciu pełnoletności.
Do tego czasu nie podejmujesz się decydować o jego własności.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 14:25   #893
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: toksyczny trójkąt

Co za patafian...W gębę tylko dać, tak żeby się obrócił parę razy wokół własnej osi...
Totalnie nie rozumiem wyroku sądu.
A nie możesz się od tego wyroku odwołać?
Przecież co Ty miałaś zrobić, jak zostałaś Sama a mężuś za granicą? Miałaś kwitnąć z Małym w szpitalu aż Szanowny Meżuś i Tatulek sobie o Was przypomni?
A chrzest to sam się wyprawi tak?
Co to za głupia sędzia, no ja chromole...!
Masz jak udowodnić to,że on chce żebyś oddała mu te rzeczy ? On to napisał, zadzwonił i powiedział?
Zatłukłabym takiego gnoja..Ugh.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 17:51   #894
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Co za patafian...W gębę tylko dać, tak żeby się obrócił parę razy wokół własnej osi...
Totalnie nie rozumiem wyroku sądu.
A nie możesz się od tego wyroku odwołać?
Przecież co Ty miałaś zrobić, jak zostałaś Sama a mężuś za granicą? Miałaś kwitnąć z Małym w szpitalu aż Szanowny Meżuś i Tatulek sobie o Was przypomni?
A chrzest to sam się wyprawi tak?
Co to za głupia sędzia, no ja chromole...!
Masz jak udowodnić to,że on chce żebyś oddała mu te rzeczy ? On to napisał, zadzwonił i powiedział?
Zatłukłabym takiego gnoja..Ugh.
Nie mam niestety nic na to, ze tak powiedział.

Chyba bedziemy składać apelacje, chociaż tez juz mi sie nie chce...
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 17:57   #895
hypnose22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 452
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Nie mam niestety nic na to, ze tak powiedział.

Chyba bedziemy składać apelacje, chociaż tez juz mi sie nie chce...
Musisz wnosić apelację, bez dwóch zdań. Wiem że kosztuje cię to dużo czasu, nerwów i pieniędzy, ale twojej mecenas powinno się udać wzruszyć wyrok z takim uzasadnieniem. Ex staraj się nagrywać, zwłaszcza rozmowy o zwrocie rzeczy i kontaktach, możliwe że sąd odwoławczy dopuści takie nowe dowody. Warto walczyć
hypnose22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 08:36   #896
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: toksyczny trójkąt

Oczywiscie ze warto . Skladaj apelację , rozmowy nagrywaj a co ! On cie podsłuchiwal , to Ty Moja droga nie miej skrupułów przed zbieraniem na niego dowodów pokazujących jaki kawał Drania - przepraszam za wyrażenie no al inaczej se nie da - z niego jest .



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 00:51   #897
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Nie mam niestety nic na to, ze tak powiedział.

Chyba bedziemy składać apelacje, chociaż tez juz mi sie nie chce...
Ale po co? Rozwód masz, a o to chodziło. Ale rozumiem twoje wzburzenie.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 07:22   #898
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Na pewno bede wnioskowac o zmiame kontaktow.

Nie mam się ostatnio za dobrze. Wciąż cos myślę, jest mi smutno i po prostu ciężko. Nie chce mi się nic robić, czuje się zupełnie tak jakbym cofnęła się w czasie... Nie mogę spać, nie jem, najchętniej cale dnie bym leżała. A przecież dokładnie wiem, ze w życiu by się nam nie ulozylo, dla niego zawsze ważniejsza była "jego rodzina" i kasa.

Musze jutro oddać indeks pod rygorem skreślenia z listy, nie mam wszystkich wpisów, dwóch egzaminów nie zdalam. Na następnym zjeździe mam juz kolokwia a nie byłam praktycznie na żadnych zajęciach.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 10:08   #899
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Wzielam wolne, umowilam się do kometyczki, pojade na zakupy. Muszę się trochę ogarnąć, bo niedługo zwariuje.

Rano byłam u rektora, ale jest na jakimś spotkaniu pojade później.

Ogarne się trochę w tym tygodniu, zalatwie wszystkie sprawy, poukladam, będzie mi lżej. Rodzice zabierają w czwartek Bartka, umowilam się na bilard, w weekend pójdę na wszystkie zajęcia.

Maz zniknal, cos tam wczoraj pisał (absolutnie nie jest w Niemczech, ma dziś do lekarza. No, na pewno, pewnie cały zeszły tydzień chodził i przez następne 3tyg.).
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 12:16   #900
zenobiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 194
Dot.: toksyczny trójkąt

ciesze sie, ze juz powoli sobie wszystko ukladasz sledze twoj watek od poczatku i trzymam kciuki!
zobaczysz, czas szybko leci, teraz juz bedzie tylko lepiej i w koncu zaczniesz zyc normalnie bez tego padalca.
szkoda tylko malego, ktory bedzie mial ojca "z doskoku", ktory go bedzie odwiedzal jak mu sie przypomni i z ciekawosci co tam u mamusi sie dzieje
trzymaj sie mocno
zenobiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-19 23:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.