Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-27, 21:52   #4171
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Jojla -zgłoś się i mów nam szybko jak się czujesz

Kasioonya - a ciebie gdzie wywiało?

Viollet - jakieś nowości?

Mamusie, staraczki - gdzie jesteście?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 06:21   #4172
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Jojla -zgłoś się i mów nam szybko jak się czujesz

Posłusznie się zgłaszam czuję się dobrze, trochę mi dokucza lekka rwa kulszowa i drętwiejące dłonie ale naprawde nie mam na co narzekać
Dziś ostatni dzień w pracy i w końcu idę na zwolnienie (najwyższa pora).


Podczytuję Was ale jakoś weny brak

Współczuję wszystkich stresów związanych z wypadkami pociech, wiadomo, że niektórych nie da się uniknąć ale każda matka rozumie jaki to strach i stres o malucha.
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 06:42   #4173
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
Podczytuję Was ale jakoś weny brak
U mnie z grubsza to samo Cześć

Małgoś, ciągle nie napisałam Ci nic dot. migren ale pamiętam

U nas walka o ciążę w toku. Na początku października w posiewie męża wyszła bakteria, 2 tyg antybiotyku, niedawno powtórny posiew - na szczęście ją wyeliminowaliśmy. Walczymy suplementami o poprawę parametrów nasienia, za miesiąc powtórka seminogramu (pierwszy był 1 września, drugi miał być w połowie listopada ale przez ten antybiotyk trzeba było to przesunąć). Ten wynik będzie kluczowy, zobaczymy czy jest lepiej i podejmiemy dalsze decyzje (prawdopodobnie pójdziemy na konsultację do kliniki leczenia niepłodności, rozważamy inseminację lub operację tych żylaków powrózka nasiennego). Ja przebadałam się od każdej strony, w tym cyklu miałam monitoring, wszystko jest w grubsza ok, także teraz kluczowe są wyniki męża.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 09:17   #4174
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Jojla-- no czas najwyzszy na zwolnienie odpoczywaj sobie

Viollet-- trzymam kciuki aby wszystko posżło sprawnie
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 09:51   #4175
katie99kasia
Rozeznanie
 
Avatar katie99kasia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 557
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cześć dziewczyny.

U nas zmiany, niestety nic przyjemnego... Z ostatnich wydarzeń: trafiłam do szpitala z plamieniami i skurczami, tam w sumie nie bardzo mogli mi pomóc, bo jedynie kroplówka z magnezu, no-spa i luteina, nic nie pomogło, w końcu dostałam krwotoku i skurczy porodowych i niestety straciłam dzidziusia
Dzidzia wysłano na badania histopatologiczne i czekamy na wyniki. I organizujemy pochówek...
Dobrze, że mam już Malwinkę, bo szybciej wracam do psychicznej formy. Chyba gdyby nie ona to bym się załamała
No ale trzeba żyć dalej...
__________________
"Jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem..."


Szczęśliwa żonka
katie99kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 10:02   #4176
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Katie tak mi przykro... Pewnie coś było nie tak z zarodkiem...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 10:04   #4177
katie99kasia
Rozeznanie
 
Avatar katie99kasia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 557
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Katie tak mi przykro... Pewnie coś było nie tak z zarodkiem...
Zobaczymy co wyjdzie z badań. Generalnie 3 dni przed tym miałam robione badanie 1 trymestru (genetyczne) i wszystko ponoć było w porządku. Do samego końca dziecko żyło i serduszko biło... choć wiem, że nie wszystko można wykryć przez USG.
__________________
"Jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem..."


Szczęśliwa żonka
katie99kasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 10:31   #4178
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Katie---- strasznie mi przykro nawet nie wiem co napisać bo łzy same w oczach stają.... Ja pierwsze dziecko też straciłam- ciąża pozamaciczna i też było już serduszko i biło na usg To bardzo ciężkie i trudno się z tym pogodzić. Przytulam Cię mocno kochana i życzę siły i sokoju
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 10:33   #4179
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Katie - szczere wyrazy współczucia... to straszne... dobrze, że masz swoją córunię. A jak Malwinka?

Jojla - no już czas na odpoczynek cieszę się, że dobrze się czujesz. Koniecznie melduj się częściej, żebyśmy wiedziały jak urodzisz
przepraszam nie pamiętam czy mówiłaś czy wybraliście już imię?

Viollet - a czy bakteria mogła być dużą przeszkodą?

Magnusia - jak tam Adaś?

dziewczyny ja normalnie serio osiwieję przez tego mojego syna. Dopiero co nabił sobie tego siniaka, to na drugi dzień poprawił o powierzchnię płaską...a wczoraj nabił sobie kolejnego i ma fioletową kreskę na czole (przymknął drzwi i ich nie zauważył); a do tego siniaka na policzku! pośliznął się i łupnął o stolik... to moje dziecko w ogóle nie jest ostrożne, pędzi wszędzie i czasami ręce mu się poplączą i pada twarzą w podłogę... jak on takim harpaganem zostanie to ja wykituję. Mam nadzieję, że nie naślą na nas opieki społecznej przez te jego siniaki na twarzy... no gdyby miał jeszcze tego między oczami widocznego to by miał normalnie pół sinej buźki...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 10:35   #4180
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
Zobaczymy co wyjdzie z badań. Generalnie 3 dni przed tym miałam robione badanie 1 trymestru (genetyczne) i wszystko ponoć było w porządku. Do samego końca dziecko żyło i serduszko biło... choć wiem, że nie wszystko można wykryć przez USG.


który to był tc? już 12/13?

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Małgoś, nie wiem coś tam na pewno działała na niekorzyść, ale nie wiem jak bardzo.

Biedny Kacperek i Ty przy nim
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 10:36   #4181
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

a jakby tego było mało to okazało się, że ukruszył sobie troszkę mleczaka ... na szczęście to tylko mleczaki, ale co to będzie jak on zacznie chodzić?

Viollet - on nic z tego sobie nie robi, płacze 30 sekund i leci dalej się bawić, a ja próbuję dojść do siebie
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 10:44   #4182
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Małgoś--- Adaś dobrze. Lezie wszędzie tam gdzie nie powinien, wszędzie go pełno, wścieka się i bawi a ja wysiadam powoli. Po całym dniu jestem tak zmęczona i obolała jakbym maraton przebiegła
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 11:27   #4183
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Magnusia - miałam właśnie pytać o tą złość. Kacper nauczył się złościć nie wiadomo skąd i wiesz próbuje sił i na ile może sobie pozwolić i ile może wymusić nie wiedziałam, że takie maluchy już to potrafią

a ile Adaś ma zębów?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 12:51   #4184
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Magnusia - miałam właśnie pytać o tą złość. Kacper nauczył się złościć nie wiadomo skąd i wiesz próbuje sił i na ile może sobie pozwolić i ile może wymusić nie wiedziałam, że takie maluchy już to potrafią

a ile Adaś ma zębów?
zębów ma 4,5 bo wyszła lewa dwójka górna i teraz prawa idze. Złościć i wymuszać też próbuje ale się nie dajemy
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 12:58   #4185
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Magnusia - ja sie smieje z miim tz-tem ze znajac nasze szczescie to Kacper zacznie bunt 2 latka zaraz po ukonczeniu roczku i pewnie bedzie trwal ze 2 lata

a jak u was z drzemkami w ciagu dnia? ile ich ma i jak dlugie?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 13:22   #4186
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

drzemni różnie 2-3 po 30-60 minut. Zależy o której wstał jak się zmęczyl iyp. A u Was jak?
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 13:31   #4187
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

U nas 2 razy po 30 min... jak pojdzie spac 3 raz bo np przysnie w aucie jak gdzies jedziemy i jest to pozniej niz 17 to zasypia dopiero ok 22... no ale najgorsze nadal sa u nas noce... ja juz nawet nie licze ile razy on sie budzi
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 14:53   #4188
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Hej w środę w końcu zaszczepiliśmy małego, dostał dopiero pierwszą dawkę ponieważ był chory i tak się przeciągnęło ,szczepienie zniósł dzielnie , nawet nie płakał

Nockę mieliśmy masakryczną ,dziś oczy podpieram zapałkami a mój mąż cały ten tydzień pracuje do 20 więc jestem po całych dniach sama z małym i chyba już wiem o co chodzi tym kiepskim spaniem Adasia , wygląda na to ,że wróciły problemy brzuszkowe i stad te nocne atrakcje (na szczęście nie w takim natężeniu jak wcześniej) w dzień ma więcej ruchu więc nie ma problemów z oddawaniem gazów a w nocy niestety znowu zaczęło mu to dokuczać i chyba stad ten niespokojny sen i wybudzanie się

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

U nas zmiany, niestety nic przyjemnego... Z ostatnich wydarzeń: trafiłam do szpitala z plamieniami i skurczami, tam w sumie nie bardzo mogli mi pomóc, bo jedynie kroplówka z magnezu, no-spa i luteina, nic nie pomogło, w końcu dostałam krwotoku i skurczy porodowych i niestety straciłam dzidziusia
Dzidzia wysłano na badania histopatologiczne i czekamy na wyniki. I organizujemy pochówek...
Dobrze, że mam już Malwinkę, bo szybciej wracam do psychicznej formy. Chyba gdyby nie ona to bym się załamała
No ale trzeba żyć dalej...
przykro mi kochana ,wiem doskonale co przeżywasz życzę dużo siły .

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
U mnie z grubsza to samo Cześć

Małgoś, ciągle nie napisałam Ci nic dot. migren ale pamiętam

U nas walka o ciążę w toku. Na początku października w posiewie męża wyszła bakteria, 2 tyg antybiotyku, niedawno powtórny posiew - na szczęście ją wyeliminowaliśmy. Walczymy suplementami o poprawę parametrów nasienia, za miesiąc powtórka seminogramu (pierwszy był 1 września, drugi miał być w połowie listopada ale przez ten antybiotyk trzeba było to przesunąć). Ten wynik będzie kluczowy, zobaczymy czy jest lepiej i podejmiemy dalsze decyzje (prawdopodobnie pójdziemy na konsultację do kliniki leczenia niepłodności, rozważamy inseminację lub operację tych żylaków powrózka nasiennego). Ja przebadałam się od każdej strony, w tym cyklu miałam monitoring, wszystko jest w grubsza ok, także teraz kluczowe są wyniki męża.

trzymam mocno za was kciuki


Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość

Posłusznie się zgłaszam czuję się dobrze, trochę mi dokucza lekka rwa kulszowa i drętwiejące dłonie ale naprawde nie mam na co narzekać
Dziś ostatni dzień w pracy i w końcu idę na zwolnienie (najwyższa pora).


Podczytuję Was ale jakoś weny brak

Współczuję wszystkich stresów związanych z wypadkami pociech, wiadomo, że niektórych nie da się uniknąć ale każda matka rozumie jaki to strach i stres o malucha.

cieszę się ,że wszystko ok i masz rację pora w końcu odpocząć
__________________


Edytowane przez niki19
Czas edycji: 2014-11-28 o 14:56
niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 15:06   #4189
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
U nas walka o ciążę w toku. Na początku października w posiewie męża wyszła bakteria, 2 tyg antybiotyku, niedawno powtórny posiew - na szczęście ją wyeliminowaliśmy. Walczymy suplementami o poprawę parametrów nasienia, za miesiąc powtórka seminogramu (pierwszy był 1 września, drugi miał być w połowie listopada ale przez ten antybiotyk trzeba było to przesunąć). Ten wynik będzie kluczowy, zobaczymy czy jest lepiej i podejmiemy dalsze decyzje (prawdopodobnie pójdziemy na konsultację do kliniki leczenia niepłodności, rozważamy inseminację lub operację tych żylaków powrózka nasiennego). Ja przebadałam się od każdej strony, w tym cyklu miałam monitoring, wszystko jest w grubsza ok, także teraz kluczowe są wyniki męża.
za wyniki TŻ :'
Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

U nas zmiany, niestety nic przyjemnego... Z ostatnich wydarzeń: trafiłam do szpitala z plamieniami i skurczami, tam w sumie nie bardzo mogli mi pomóc, bo jedynie kroplówka z magnezu, no-spa i luteina, nic nie pomogło, w końcu dostałam krwotoku i skurczy porodowych i niestety straciłam dzidziusia
Dzidzia wysłano na badania histopatologiczne i czekamy na wyniki. I organizujemy pochówek...
Dobrze, że mam już Malwinkę, bo szybciej wracam do psychicznej formy. Chyba gdyby nie ona to bym się załamała
No ale trzeba żyć dalej...
Kochana bardzo mi przykro rozumiem jak musi Ci być teraz ciężko
Robicie jakieś dodatkowe badania poza standardowym hist-pat?

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Jojla - no już czas na odpoczynek cieszę się, że dobrze się czujesz. Koniecznie melduj się częściej, żebyśmy wiedziały jak urodzisz
przepraszam nie pamiętam czy mówiłaś czy wybraliście już imię?
Jak urodze to na pewno dam znać ja mam umowę, z córcią, że przed mikołajkami ma nie wychodzić, żeby mama sobie chociaż tydzień poleniuchowała
wybraliśmy - Magdalena

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja normalnie serio osiwieję przez tego mojego syna. Dopiero co nabił sobie tego siniaka, to na drugi dzień poprawił o powierzchnię płaską...a wczoraj nabił sobie kolejnego i ma fioletową kreskę na czole (przymknął drzwi i ich nie zauważył); a do tego siniaka na policzku! pośliznął się i łupnął o stolik... to moje dziecko w ogóle nie jest ostrożne, pędzi wszędzie i czasami ręce mu się poplączą i pada twarzą w podłogę... jak on takim harpaganem zostanie to ja wykituję. Mam nadzieję, że nie naślą na nas opieki społecznej przez te jego siniaki na twarzy... no gdyby miał jeszcze tego między oczami widocznego to by miał normalnie pół sinej buźki...
ale masz "atrakcji" zapewnionych przez Kacperka

Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość
Nockę mieliśmy masakryczną ,dziś oczy podpieram zapałkami a mój mąż cały ten tydzień pracuje do 20 więc jestem po całych dniach sama z małym i chyba już wiem o co chodzi tym kiepskim spaniem Adasia , wygląda na to ,że wróciły problemy brzuszkowe i stad te nocne atrakcje (na szczęście nie w takim natężeniu jak wcześniej) w dzień ma więcej ruchu więc nie ma problemów z oddawaniem gazów a w nocy niestety znowu zaczęło mu to dokuczać i chyba stad ten niespokojny sen i wybudzanie się
oby problemy brzuszkowe ustały
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 16:25   #4190
katie99kasia
Rozeznanie
 
Avatar katie99kasia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 557
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Malgos- niezły ten Twoj Kacper ale chyba wszystkie dzieci zanim zaczną stabilnie chodzić to muszą swoje wyprzewracać i ponabijać guzów Moja córa była dość ostrożna w raczkowaniu i początkach chodzenia a mimo to ma za soba już kilka ładnych siniaków, przytrzaśniętych palców i kontaktów twarz-podłoga

Magnusia- nie wiedziałam ze miałaś ciążę pozamaciczną... jaki czas przed Adasiem to było?

Violet- to była końcówka 13 tyg.

Jojla- nie robimy nic poza hist- pat. W sumie to nawet o żadnych innych nas szpital nie poinformował, ale chyba nie mam siły na więcej... Podobno nawet z tych hist-pat może nic nie wyniknąć i będzie brak odpowiedzi na przyczynę poronienia ;/
__________________
"Jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem..."


Szczęśliwa żonka
katie99kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 16:43   #4191
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Końcówka 13 tyg. to już późno, zawsze mi się wydawało że jak minie I trymestr to ciąża jest względnie bezpieczna... Echhh. Dobrze, że to nie była Twoja pierwsza ciąża, córka na pewno pomaga Ci to znieść
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 18:25   #4192
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
Jojla- nie robimy nic poza hist- pat. W sumie to nawet o żadnych innych nas szpital nie poinformował, ale chyba nie mam siły na więcej... Podobno nawet z tych hist-pat może nic nie wyniknąć i będzie brak odpowiedzi na przyczynę poronienia ;/
Pytałam, bo właściwie z hist-pat zwykle nic nie wynika... jeśli zależałoby Wam na poznaniu przyczyny to musielibyście zrobić badania genetyczne na własną rękę ale to przecież nic nie zmieni
Przytulam mocno straciłam pierwszą ciążę wcześniej i wiem jak było mi ciężko... Dobrze, że masz przy sobie córeczkę, jej obecność na pewno dodaje Ci sił

Życie jest cholernie niesprawiedliwe...
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 18:56   #4193
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
no niestety ale ani "Igorek" ani "mamusia" nie byli przeprosić mojego brata. Ten mały cwaniak mówi, że mama o niczym z nim nie rozmawiała. Tak więc kazałam Mateuszowi poskarżyć się za każdym razem, jeśli go przezwie, uderzy. Wtedy zainterweniuję inaczej. Nie pozwolę byle dzieciarowi go skrzywdzić w taki sposób.
monika, ja też myślę, że powinnaś porozmawiać z mamusią Igorka a gdy to nie przyniesie żadnych pozytywnych zmian, to ja bym to załatwiła tak jak moja siostra, choć zdaję sobie sprawę, że to dosyć drastyczny sposób

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
to kiedy zaczniecie razem mieszkać?
jest szansa, ze od stycznia. Na razie szukamy mieszkania, to obecne chcemy sprzedać i kupić trochę większe bliżej dworca, bo Mąż będzie codziennie dojeżdżał do pracy do Wrocławia Jutro będziemy oglądać 3 mieszkania w tamtych rejonach

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
U nas walka o ciążę w toku. Na początku października w posiewie męża wyszła bakteria, 2 tyg antybiotyku, niedawno powtórny posiew - na szczęście ją wyeliminowaliśmy. Walczymy suplementami o poprawę parametrów nasienia, za miesiąc powtórka seminogramu (pierwszy był 1 września, drugi miał być w połowie listopada ale przez ten antybiotyk trzeba było to przesunąć). Ten wynik będzie kluczowy, zobaczymy czy jest lepiej i podejmiemy dalsze decyzje (prawdopodobnie pójdziemy na konsultację do kliniki leczenia niepłodności, rozważamy inseminację lub operację tych żylaków powrózka nasiennego). Ja przebadałam się od każdej strony, w tym cyklu miałam monitoring, wszystko jest w grubsza ok, także teraz kluczowe są wyniki męża.
trzymam kciuki długo się staracie?

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

U nas zmiany, niestety nic przyjemnego... Z ostatnich wydarzeń: trafiłam do szpitala z plamieniami i skurczami, tam w sumie nie bardzo mogli mi pomóc, bo jedynie kroplówka z magnezu, no-spa i luteina, nic nie pomogło, w końcu dostałam krwotoku i skurczy porodowych i niestety straciłam dzidziusia
Dzidzia wysłano na badania histopatologiczne i czekamy na wyniki. I organizujemy pochówek...
Dobrze, że mam już Malwinkę, bo szybciej wracam do psychicznej formy. Chyba gdyby nie ona to bym się załamała
No ale trzeba żyć dalej...
Kasiu, współczuję wiem, jakie to trudne
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 22:09   #4194
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Viollet - trzymam mocne kciuki za Was, oby wszystko sie w końcu ułożyło i było po Waszej myśli

katie - ściskam mocno

jojla - o kobieto to Ty długo pracowałaś Teraz chwila odpoczynku i zacznie się kolejna praca, ale ta już będzie duuużo przyjemniejsza i o wiele więcej będziesz z niej czerpała przyjemności

Niki - nieprzespane noce u Nas są od 6 miesięcy, zapałki noszę częściej niż tusz do rzęs ,

Malgos - nieprzespane noce? A co to takiego ?

Magnusia - kiedy wracasz do pracy? A co z małym? Opiekunka czy żłobek?, a może babcia?
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 07:08   #4195
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Końcówka 13 tyg. to już późno, zawsze mi się wydawało że jak minie I trymestr to ciąża jest względnie bezpieczna... Echhh. Dobrze, że to nie była Twoja pierwsza ciąża, córka na pewno pomaga Ci to znieść
niestety ciąża nigdy nie jest bezpieczna - w każdej chwili może się coś stać. Mam znajomą, która na 2 tyg przed TP na badaniach dowiedziała się, że dziecko zmarło a wszystko było książkowo...

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość

Magnusia - kiedy wracasz do pracy? A co z małym? Opiekunka czy żłobek?, a może babcia?
w poowie marca. Co z małym nie wiem jeszcze do końca. Jak mi się w moim upatrzonym żłobku zawiąże grupa wiekowa to żłobek. Jeśli nie to może inny żłobek (musze poszukać) a jeśli nie to to będzie pewnie z moja mamą siedzia. Jesli zdrowie mamie nie pozdowli to nie wiem co zrobię- serio
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 07:38   #4196
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Hej

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość

Niki - nieprzespane noce u Nas są od 6 miesięcy, zapałki noszę częściej niż tusz do rzęs
Dziewczyny wy to umiecie pocieszyć człowieka



Ta nocka była trochę lepsza , za to pobudka o 5,40 ale dzięki temu już posprzątałam cały dom i niebawem zbieramy się na kawkę do rodziców a wieczorem na imprezkę imieninową do mojego taty

Miłego weekendu dziewczynki
__________________

niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 12:30   #4197
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki długo się staracie?
Od czerwca. Niby to dopiero piąty cykl starań, ale strasznie mi się to dłuży, wydaje mi się że te starania trwają już wieki i potrwają drugie tyle

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
niestety ciąża nigdy nie jest bezpieczna - w każdej chwili może się coś stać. Mam znajomą, która na 2 tyg przed TP na badaniach dowiedziała się, że dziecko zmarło a wszystko było książkowo...
W sumie to wiem, też znam tego typu historie echhh... Matki mają przekichane. Martwią się od dnia zobaczenia II kresek na teście aż do własnej śmierci

Dziękuję za wszystkie kciuki
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 13:39   #4198
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość

Magnusia- nie wiedziałam ze miałaś ciążę pozamaciczną... jaki czas prze Adasiem?
cztery lata przed urodzeniem Adasia
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 18:57   #4199
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

wczoraj mój szogun skończył 10 mcy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20141129_172219.jpg (34,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141129_173018.jpg (36,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141129_172400.jpg (37,5 KB, 8 załadowań)
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 22:45   #4200
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Dziewczyny jakie to przykre, że pomimo, że jest tu nas niewiele większość z was musiała zmierzyć się z utratą dzidziusia. Strasznie to smutne ...

Viollet - po 13/14 tyg (a według niektórych źródeł dopiero po 16-tym) zmniejsza się ryzyko utraty ciąży dość znacznie, ale szkoda, że nie całkowicie ... ehhh.

Kochana my ci wszystkie kibicujemy bardzo mocno i czekamy, aż oznajmisz nam, że macie II kreseczki.
I masz dużo racji, że od początku kiedy zobaczy się II kreseczki człowiek wiecznie martwi się o swojego maluszka

Jojla - to mam nadzieję, że córeczka będzie grzeczna i urodzi się zgodnie z umową

Niki - a czy Adaś śpi czasami na brzuszku? je w nocy? dobrze mu się odbija?
szkoda, że znów męczą go gazy...

Magnusia - Adaś to słodziak na całego i już 10 m-cy ma... ja normalnie nie wierzę i pytam kiedy to minęło?
Baaardzo zrobił się podobny do ciebie


Wika - to trzymam kciuki, żebyście szybko znaleźli mieszkanie i razem zamieszkali

Katie - wrzuć nam jakieś zdjęcie Malwinki

Justii - eee ja też nie wiem, co to nieprzespane noce hahahaha
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-04 11:17:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.