Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-01, 16:34   #1861
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

no dokladnie ale ta dziewuszka za lada to chyba jakas praktykantka w ogole byla i klikala w ten komputer dość nieudolnie zeby sprawdzic mi cenę i mowi nagle 41zl

A nie wiecie co jest tanszym zamiennikiem Vixpo?
highhope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 17:45   #1862
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
no dokladnie ale ta dziewuszka za lada to chyba jakas praktykantka w ogole byla i klikala w ten komputer dość nieudolnie zeby sprawdzic mi cenę i mowi nagle 41zl

A nie wiecie co jest tanszym zamiennikiem Vixpo?
Może Ci źle sprawdziła. Najtańsze jest chyba teraz Mywy, ale to i tak pewnie zależy od apteki.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 18:08   #1863
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Może Ci źle sprawdziła. Najtańsze jest chyba teraz Mywy, ale to i tak pewnie zależy od apteki.
doz ma je za 32 zł a mywy za 19, 50 bodajże. Także i 41 mnie nie zdziwiło.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 19:16   #1864
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Właśnie byłam dziś w aptece, bo dostałam od mojej ginki recepte na 6 opakowań daylette, a akurat z kierowniczką gadałam i ona mi proponowała te Mywy by wziąc zamiennik... i się zastanawiam. Daylette 31zł, mywy niecałe 19... no ale boje sie, tu nie mam praktycznie żadnych skutków ubocznych, waga w normie, a nawet poszła w dół. Zastanawiam się ciągle...
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:41   #1865
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

aa to te MyWy sa tez odpowiednikiem Vixpo?
highhope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 10:52   #1866
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
aa to te MyWy sa tez odpowiednikiem Vixpo?
Tak Tylko u mnie te nowe kosztowały 19zł a vixpo 22 więc się nie pokusiłam na zamianę, przy 4 opakowaniach to 12zł więc wolałam nie kombinować.
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 11:53   #1867
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

U mnie to jest różnica ponad 10zł... no, ale i tak boję się kombinować, i tak myślę
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-02, 12:57   #1868
zlocus
Raczkowanie
 
Avatar zlocus
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 155
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Hej dziewczyny

króciutkie pytanie - jeśli macie receptę na konkretne tabletki anty, nie miałyście żadnych problemów z kupnem zamiennika? Bo nie wiem, czy na dozie sobie zamówić właśnie inny generyk, bo różnica w cenie spora
zlocus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 13:07   #1869
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez zlocus Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

króciutkie pytanie - jeśli macie receptę na konkretne tabletki anty, nie miałyście żadnych problemów z kupnem zamiennika? Bo nie wiem, czy na dozie sobie zamówić właśnie inny generyk, bo różnica w cenie spora
Nie, w aptece łaski Ci nie robią i jeśli chcesz możesz śmiało kupić zamiennik.

Zawsze mieć trzeba jednak tę świadomość, że zamiennik nie jest preparatem w 100 % identycznym jak oryginał i istnieje ryzyko, że organizm tę zmianę odczuje.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 13:08   #1870
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez zlocus Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

króciutkie pytanie - jeśli macie receptę na konkretne tabletki anty, nie miałyście żadnych problemów z kupnem zamiennika? Bo nie wiem, czy na dozie sobie zamówić właśnie inny generyk, bo różnica w cenie spora
Nigdy nie miałam problemów z żadnymi zamiennikami, ale ludzie w aptece są różni.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 14:49   #1871
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez mia00 Pokaż wiadomość
U mnie to jest różnica ponad 10zł... no, ale i tak boję się kombinować, i tak myślę
Mnie lekarka mówiła że tabsy o składzie 3mg+0.02mg to np. Yaz, Lesiplus, Naraya, Daylette, Teenia czy Vibin mini czy inne to to samo, ta sama dawka hormonu i skład tylko inny producent. Ważne żeby dobrać odpowiednią dawkę hormonu a nie markę. Mnie przepisała vixpo bo w porównaniu z np. Yaz były sporo tasze a produkt tak samo dobry.
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-02, 17:20   #1872
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo - wątek zbiorczy! cz. 3

wlasnie wrocilam z apteki i zamiast Vixpo dostalam zamiennik naraya plus bo byl o 10 zl tanszy. Generalnie wszystko mi jedno narazie co zazyje bo sa to moje pierwsze tabletki od roku. Jednak rok temu bralam wlasnie Naraye (tylko bez tego plusa).

Jak na was dziala ta Naraya plus? Dobrze sie po niej czujecie?
highhope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 17:49   #1873
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

Czyli między daylette a mywy nie ma żadnej różnicy? Przeszła któraś z Was z jednych na drugie? (jestem przy czwartym pudełku)

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 18:02   #1874
Leora
Rozeznanie
 
Avatar Leora
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 587
GG do Leora
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

[QUOTE=SceneQueene;4918061 7]Czyli między daylette a mywy nie ma żadnej różnicy? Przeszła któraś z Was z jednych na drugie? (jestem przy czwartym pudełku)

Mnie również interesuje odpowiedź na to pytanie, ponieważ jutro muszę wykupić tabletki, a nadal zastanawiam się, czy kupować sprawdzone Daylette, czy brać zamienniki.
__________________
Wymianka
Leora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 18:03   #1875
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

Dokładnie- jak się kupuje kilka opakowań to jest różnica...

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 19:11   #1876
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

Ja przeszłam z daylette(brałam rok) na Vixpo, teraz biorę drugie opakowanie i wszystko jest ok
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 20:50   #1877
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

Mi niby farmaceutka mówiła, że ta firma co produkuje jest dobra, że opakowanie czytelne i wgl. No, ale sama nie wiem, różne opinie dziewczyn czytałam na necie i ciągle się zastanawiam.
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 22:05   #1878
Latinaxoxo
lalaxox
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 117
Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

Hej Biorę tabletki MYWY (płacę 12 zł). Jestem na 27 tabletce 1 opakowania. piersi trochę bolą, ale mam nadzieje, że przejdzie, bo ogólnie po tabletkach czuję się bardzo dobrze i nie chciałabym ich zmieniać. Mam tylko jeden problem... Dzisiaj o 20 wzięłam 3 tabletkę placebo i żadnego krwawienia.... Jedynie kilka razy, ze 3, trochę krwi z przeźroczystym śluzem na papierze, a nawet powiedziałbym, że to bardziej woda niż śluz. Czuje jakbym lada chwila miała dostać okres, krwawienie z odstawienia, trochę bólu w odcinku lędźwiowym i opuchnięty brzuch - jak zawsze miałam przed normalnym okresem. Powinnam się obawiać czy to normalne? Przez większość opakowania miałam plamienia, nawet spore. Wszystkie tabletki brałam o czasie (mam przypomnienie w telefonie), żadnych biegunek i wymiotów nie było, nie przyjmowałam żadnych leków.

Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez Latinaxoxo
Czas edycji: 2014-12-02 o 22:56
Latinaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 05:49   #1879
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez mia00 Pokaż wiadomość
Mi niby farmaceutka mówiła, że ta firma co produkuje jest dobra, że opakowanie czytelne i wgl. No, ale sama nie wiem, różne opinie dziewczyn czytałam na necie i ciągle się zastanawiam.
Firma jest dobra bo opakowanie czytelne no takich głupot jeszcze nie czytałam.

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Latinaxoxo Pokaż wiadomość
Hej Biorę tabletki MYWY (płacę 12 zł). Jestem na 27 tabletce 1 opakowania. piersi trochę bolą, ale mam nadzieje, że przejdzie, bo ogólnie po tabletkach czuję się bardzo dobrze i nie chciałabym ich zmieniać. Mam tylko jeden problem... Dzisiaj o 20 wzięłam 3 tabletkę placebo i żadnego krwawienia.... Jedynie kilka razy, ze 3, trochę krwi z przeźroczystym śluzem na papierze, a nawet powiedziałbym, że to bardziej woda niż śluz. Czuje jakbym lada chwila miała dostać okres, krwawienie z odstawienia, trochę bólu w odcinku lędźwiowym i opuchnięty brzuch - jak zawsze miałam przed normalnym okresem. Powinnam się obawiać czy to normalne? Przez większość opakowania miałam plamienia, nawet spore. Wszystkie tabletki brałam o czasie (mam przypomnienie w telefonie), żadnych biegunek i wymiotów nie było, nie przyjmowałam żadnych leków.

Z góry dziękuję za pomoc
Spokojnie Po pierwsze to dopiero 1 opakowanie tabletek, różne cuda mogą się dziać przez 3 opakowania. Po drugie ulotka nie gryzie, serio i jest w niej jak byk napisane, że krwawienie z odstawienia nie musi wystąpić. Po trzecie te objawy to właśnie pewnie nadchodzące krwawienie, więc się nie przejmuj. Ja też takie objawy mam przed krwawieniem z odstawienia.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 06:45   #1880
Latinaxoxo
lalaxox
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 117
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Firma jest dobra bo opakowanie czytelne no takich głupot jeszcze nie czytałam.

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------


Spokojnie Po pierwsze to dopiero 1 opakowanie tabletek, różne cuda mogą się dziać przez 3 opakowania. Po drugie ulotka nie gryzie, serio i jest w niej jak byk napisane, że krwawienie z odstawienia nie musi wystąpić. Po trzecie te objawy to właśnie pewnie nadchodzące krwawienie, więc się nie przejmuj. Ja też takie objawy mam przed krwawieniem z odstawienia.

Ulotkę czytałam kilka razy, ale dla pewności wolałam spytać przed chwila wstałam, krwawienie z odstawienia jest 😃 polecam MYWY!
Latinaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 14:08   #1881
Leora
Rozeznanie
 
Avatar Leora
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 587
GG do Leora
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

Latinaxoxo, w jakim mieście kupujesz tak tanio MyWy?! U mnie w aptece nie mieli, ale z tego co wiem, to kosztują jakoś 20zł. Ja w końcu jednak zdecydowałam się na Vixpo (26zł).
__________________
Wymianka
Leora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 15:22   #1882
Latinaxoxo
lalaxox
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 117
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Leora Pokaż wiadomość
Latinaxoxo, w jakim mieście kupujesz tak tanio MyWy?! U mnie w aptece nie mieli, ale z tego co wiem, to kosztują jakoś 20zł. Ja w końcu jednak zdecydowałam się na Vixpo (26zł).

W Krakowie, ale myśle, ze jakbyś podzwoniła po aptekach to gdzies jakaś tańsza by sie znalazła. Moja to apteka prowadzona przez jakiegoś pana, żaden zdrovit czy cos, ginekolog mi ją polecił. Okazało się, że mam ją 100m od domu <3

Edytowane przez Latinaxoxo
Czas edycji: 2017-08-16 o 19:20
Latinaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 15:49   #1883
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Firma jest dobra bo opakowanie czytelne no takich głupot jeszcze nie czytałam.

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------


Spokojnie Po pierwsze to dopiero 1 opakowanie tabletek, różne cuda mogą się dziać przez 3 opakowania. Po drugie ulotka nie gryzie, serio i jest w niej jak byk napisane, że krwawienie z odstawienia nie musi wystąpić. Po trzecie te objawy to właśnie pewnie nadchodzące krwawienie, więc się nie przejmuj. Ja też takie objawy mam przed krwawieniem z odstawienia.
źle mnie zrozumiałaś, albo ja źle to ujęla, jeśli tak to sorry, piszę w pośpiechu.

Mówiła, że ogólnie ta firma jest dobra. A poza tym, że opakowanie czytelne tzn blister, bo kiedyś sobie zamówiła z jakiejś tam firmy i nie mogła się połapać, chyba wg niej i to jest ważne. ot co.
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 16:23   #1884
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

dziewczyny, a niech mnie ktos oswieci bo ja nie wiem czy dobrze ogarniam.. zglupialam..
2 lata temu jak bralam tabletki to mialam ich 21 i 7 dni przerwy. Teraz nagle mam 24 tabletki plus 4 placebo. Po co takie zmiany zrobili? Chodzi mi o to,ze dlaczego 24 czynne a nie 21?

Czy to tak ze np. w leku naraya jest 21 tabletek czynnyh, a w leku naraya plus ilosc hormonow jest większa skoro 24 tableki ?
Czy to ze biore 24 tabletki z hormonami znaczy ze biore tych hormonow wiecej?
highhope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 16:43   #1885
Latinaxoxo
lalaxox
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 117
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
dziewczyny, a niech mnie ktos oswieci bo ja nie wiem czy dobrze ogarniam.. zglupialam..
2 lata temu jak bralam tabletki to mialam ich 21 i 7 dni przerwy. Teraz nagle mam 24 tabletki plus 4 placebo. Po co takie zmiany zrobili? Chodzi mi o to,ze dlaczego 24 czynne a nie 21?

Czy to tak ze np. w leku naraya jest 21 tabletek czynnyh, a w leku naraya plus ilosc hormonow jest większa skoro 24 tableki ?
Czy to ze biore 24 tabletki z hormonami znaczy ze biore tych hormonow wiecej?

Z tego, co się orientuję, hormonów nie ma więcej, po protu dawki są inaczej rozłożone.

Po co takie zmiany?
"Nowoczesna tabletka, po której znikają obrzęki. Kiedy je zażywasz, nie zatrzymuje się woda w organizmie i znikają uciążliwe objawy napięcia przedmiesiączkowego (PMS). Nie masz opuchniętych nóg ani obrzmiałych, bolesnych piersi czy nieprzyjemnego uczucia rozpierania w podbrzuszu. W pewnym sensie spada też waga, bo tabletki te działają lekko moczopędnie. I co ważne – nie zmniejszają ochoty na seks. Takie właściwości ma zawarty w nich syntetyczny progesteron (drospirenon), który występuje tu w połączeniu z estrogenami."
Latinaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 17:53   #1886
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

dziękuję Ci a odpowiedź czyli po prostu hormonow jest tyle samo,ale sa inaczej rozłożone.Wychodzi na to,ze w tabletkach 24 plus 4 w kazdej tabletce jest ich nieco mniej niz w tych 21
highhope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 18:59   #1887
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Latinaxoxo Pokaż wiadomość
Ulotkę czytałam kilka razy, ale dla pewności wolałam spytać przed chwila wstałam, krwawienie z odstawienia jest 😃 polecam MYWY!
a ja nie jestem z nich zadowolona, kończę właśnie 3 opakowanie po yazie i pierwszy raz mam jakieś plamienia i inne, średnio przyjemne dolegliwości. Gdyby nie to, że chcę w ogóle już odstawić tabsy (wybiorę jeszcze jedno opakowanie, bo je mam, to raz, a dwa nie chcę sobie robić rewolucji ewentualnej na święta i sylwestra ), to już bym ich nie kupiła.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 21:00   #1888
Latinaxoxo
lalaxox
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 117
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

.

Edytowane przez Latinaxoxo
Czas edycji: 2017-08-16 o 19:16
Latinaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 08:30   #1889
Szu_Mil
Raczkowanie
 
Avatar Szu_Mil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 304
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Latinaxoxo Pokaż wiadomość
Ja też miałam plamienia, ale i tak jestem zadowolona. Ogólnie jestem osobą skłonną do bóli głowy, miewam je od lat i problemy zdrowotne je powodują, i zapachy i inne takie. W każdym razie przez ponad rok bóle były niemalże codzienne, teraz juz jest lepiej, ale byłam przygotowana na nasilenie bólów po tabletkach, jednak nic takiego się nie stało, wręcz przeciwnie - w ostatnim miesiącu miałam tylko jeden ból głowy, jestem zaskoczona, tabletki miło mnie zaskoczyły
Mam właśnie pytanie o te bóle głowy bo temat nurtuje mnie już dłuższy czas - czemu przy migrenach nie można brać tabletek?
Ja czasem miewam dość silne, nie często, raz na jakiś czas, a głowa to mnie boli praktycznie co drugi dzień.
__________________
20.11.2009
Szu_Mil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 10:58   #1890
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Latinaxoxo Pokaż wiadomość
Ja też miałam plamienia, ale i tak jestem zadowolona. Ogólnie jestem osobą skłonną do bóli głowy, miewam je od lat i problemy zdrowotne je powodują, i zapachy i inne takie. W każdym razie przez ponad rok bóle były niemalże codzienne, teraz juz jest lepiej, ale byłam przygotowana na nasilenie bólów po tabletkach, jednak nic takiego się nie stało, wręcz przeciwnie - w ostatnim miesiącu miałam tylko jeden ból głowy, jestem zaskoczona, tabletki miło mnie zaskoczyły
no tak, tylko ja wcześniej brałam 3 lata yaz i oprócz bolesnych piersi i tkliwości w pierwszych kilku dniach, nigdy problemów nie miałam. Dlatego dla mnie to niewygodna zamiana.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-02 21:56:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.