Mamusie lutowe 2015 - cz. 5 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-06, 15:27   #1651
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

No Aga ogarnij się bo niedługo mąż będzie i na spacer
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 15:43   #1652
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
Mleko pomogło. Już mi lepiej.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------



Dziękuje bo nie widziałam czy mogę.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------



Nie ryzykuj już z biała maka.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Dokładnie biala mąka to dla mnie horror. Koniec. Nie wie, tylko ile uszek w barszczu na wigilie zjem, jedno albo wcale. pierogów zero.

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
A ile ich zjadłaś ?
Bo tez sie zastanawiałam jak to będzie z pierogami na święta



Ja właśnie zmierzyłam cukier.
Zjadłam kawał chlebka Mamy (on sam w sobie raczej ciężki) z nutellą, ale tej nutelli dosyć miałam... prawie tyle co wczoraj na tych dwóch kawałkach... i jeszcze wypiłam sobie do tego szklankę mleka
I cukier 119, więc może być. W słabościach mogę zjeść :P
Czyli wczoraj to po postu chleb tostowy był gorszy niż na nutella.
Zjadłam 10. Wcale nie byłam przejedzona bo ja potrafię po 15 wciągać i wiecej. Nie zjadłam nic wiecej, popilam herbata bez cukru i tak mi wywaliło cukier w kosmos. A po śniadaniu miałam piekny bo 98. Zjadłam prawie dwie kromki chleba zytniego z żurawina, dwa jajka na miękko, a chleb był z szynka, serkiem białym i pomidorem. Po prostu mąka pszenna dla mnie to zabójstwo.

Byliśmy z malzem i cora w centrum handlowym. Musiałam sie ogarnąć, wczesniej sie nie malowałam bo myslalam, ze dzis dzien sprzątania i siedzenia w domu. Moj małż miał dzis być w prcy wiec rano wsio sama ogarnialam.

Ludzi strasznie dużo, nawet nie spodziewałam sie ze tyle bedzie. Nie było miejsc na podziemnym parkingu. Wypiłam sobie kawkę Latte z przyprawami. teraz ide myć głowę.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 15:58   #1653
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Cytat:
Napisane przez DuszonaMarchewka Pokaż wiadomość
A i mam dla Was mój już wczorajszy hit. Tak czytałam jak to lecą Wam z rąk różne rzeczy i zastanawiałam się jak to możliwe ze coś samo wypada. Dumałam nad tym przez 2 dni za każdym razem kiedy miałam w ręce szklankę z herbatą. Stwierdziłam że nie jestem w stanie tego pojąć. I co wczoraj zrobiłam? Upuściłam litrowy słoik miodu! Brawo ja!

---------- Dopisano o 02:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:38 ----------
Marchewko, złotko! Mój bilans dzisiejszy- a to jeszcze nie koniec dnia: upuszczone 3 mandarynki, łyżeczka, ogórek który SAM zleciał z kanapki, picie soku który wylądował na bluzce.... czekam na dalsze.


A chciałam Wam powiedzieć, że dało nam dużo do myślenia to co mówiła położna o mamusiach. Doszłam do wniosku, że mój plan, że przez pierwsze tygodnie będę u mojej mamy to plan ZŁY.
Jest kochana i w ogóle, nieba by mi- nam uchyliła, ale w tym właśnie problem. To jej skakanie nade mną, nadskakiwanie jest cholernie denerwujące. Dodatkowo mój M. nie czuje się tu dobrze, krępuje się. No i jest mało miejsca, a my jeszcze z psem, no i trzeba by było robić ostrą rewolucję meblową. Przedyskutowałam to wszystko z teściową i doszłam do wniosku, że wolę u niej. Ona też jest za. Jest spokojniejsza, wiem, że się nie wtrynia, wyluzowana, jak trzeba to pomoże, nie będzie patrzeć mi na ręce i tak z pewną dozą nieśmiałości oznajmiłam dziś mojej mamie tę zmianę planów. Myślałam, że się rozpłacze, że jak to, jej córka woli u teściowej itd, a ona....merytorycznie podeszła do wszystkiego i mówi: OK! Faktycznie tu jest mało miejsca, faktycznie tam będzie Wam lepiej. Masakra!!!!!! Tylko oznajmiła, że będzie wpadać kiedy jej się zażyczy, żeby malutką wyprowadzać na spacer
Kaaaaamień z serca. Jupi!!!
Naprawdę, jestem teraz o niebo spokojniejsza
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 16:00   #1654
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Zielona to dobrze że macie plan na pierwsze dni:p

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 16:06   #1655
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
No Aga ogarnij się bo niedługo mąż będzie i na spacer
ogarnelam sie elegancko,zajelo mi to widze 40minut
zmeczylam sie, brzuch mi stwardnial, wiec wzielam magnez i poszlam do wyra

ale Bozena nawet ogarnieta, nigdy nie wiadomo, czy mikołaj dzis przez komin nie bedzie chcial zajrzec

No a maz ma czas do przyjazdu do 18... mowil,ze po 17stej bedzie ...wiec wydluzam mu czas....jak nie przyjedzie to sie smiertelnie obraze
i zabiore swoj brzuch sama nad morze !!!

No i wtedy Mikolaj do komina nie ma co w ogole wstepu

Cytat:
Napisane przez zielona butelka Pokaż wiadomość
Marchewko, złotko! Mój bilans dzisiejszy- a to jeszcze nie koniec dnia: upuszczone 3 mandarynki, łyżeczka, ogórek który SAM zleciał z kanapki, picie soku który wylądował na bluzce.... czekam na dalsze.


A chciałam Wam powiedzieć, że dało nam dużo do myślenia to co mówiła położna o mamusiach. Doszłam do wniosku, że mój plan, że przez pierwsze tygodnie będę u mojej mamy to plan ZŁY.
Jest kochana i w ogóle, nieba by mi- nam uchyliła, ale w tym właśnie problem. To jej skakanie nade mną, nadskakiwanie jest cholernie denerwujące. Dodatkowo mój M. nie czuje się tu dobrze, krępuje się. No i jest mało miejsca, a my jeszcze z psem, no i trzeba by było robić ostrą rewolucję meblową. Przedyskutowałam to wszystko z teściową i doszłam do wniosku, że wolę u niej. Ona też jest za. Jest spokojniejsza, wiem, że się nie wtrynia, wyluzowana, jak trzeba to pomoże, nie będzie patrzeć mi na ręce i tak z pewną dozą nieśmiałości oznajmiłam dziś mojej mamie tę zmianę planów. Myślałam, że się rozpłacze, że jak to, jej córka woli u teściowej itd, a ona....merytorycznie podeszła do wszystkiego i mówi: OK! Faktycznie tu jest mało miejsca, faktycznie tam będzie Wam lepiej. Masakra!!!!!! Tylko oznajmiła, że będzie wpadać kiedy jej się zażyczy, żeby malutką wyprowadzać na spacer
Kaaaaamień z serca. Jupi!!!
Naprawdę, jestem teraz o niebo spokojniejsza
dobry plan...tak bedzie Wam najwygodniej
A mama bedzie wyprowadzala małą, wiec super

Moja ostatnio przez telefon tak niesmialo mowi,ze jak ja bede potrzebowala pomocy to mam mowic, bo ona sie nie chce na sile wtracac i w ogole
a ja jej na to,ze oczywiscie bede ja potrzebowala, ale powiem jej to w lutym jakie obowiazki przejmie tak na zas to moge jej tylko powiedziec, by byla w gotowosci i tyle
Bo ona mysli jak wszyscy dookola,ze ja jestem taka samodzielna, nie bede chciala niczyjej pomocy itd
owszem cos w tym jest
bo pierwsza kapiel itd to na pewno sami z mezem ogarniemy

ale nie wiadomo jak sie bede czula
a jak moj M bedzie mial awarie w pracy ,wiele rzeczy tylko on moze pchnąć w pracy.... wiec mamusia mile widziana

tesciowka nie

tesciowka moze wpadac z giftami
ale do pomocy bedzie mamusia
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 16:46   #1656
Asia1105
Wtajemniczenie
 
Avatar Asia1105
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 615
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Emdzik w poniedziałek idę na badania

Aga Ty kurna sama po nocy nie chodź!
A takie ogarnięcie się to bez kitu bardzo dobrze robi
Raz w tygodniu ogarniam się na maksa, dla dobrego samopoczucia

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

A co do pomomocy, to ja też moją Mamę tak chcę w razie W do pomocy, ale T nieeeeeeeeeeee

Z drugiej strony mają do nas jakieś 60 km, więc średnio z tą pomocą!

A najgorsze jest to, że szanowna T oznajmiła, że jakoś po nowym roku idzie na emeryturę
Niech nawet nie myśli sobie.... wiecie co o nieeeeeeee nie ma mowy!
Asia1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 16:46   #1657
lui_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 267
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
ale Bozena nawet ogarnieta, nigdy nie wiadomo, czy mikołaj dzis przez komin zajrzeć


byliśmy z TZ na jedzeniu, miała być pyszna włoska knajpa i co??

on dostał kawałek piersi z kurczaka i kilka listków sałaty, a ja makaron z kawałkiem pomidora i właśnie dopychamy się blokiem czekoladowym, który wczoraj zrobiłam...

i kupiłam Lovelę, tyle tego prania, że strach się bać...

wczoraj znowu się z teściową widziałam, pojechali z TZ po tableta dla niej [ nie wiem po co jej ] i pytała się czy nie zmieniłam zdania co do szpitala bo daleko będzie miała w odwiedziny o nie nie nie ja jej tam nie wpuszczę wrrrrrrr... i oczywiście kiedy przyjedziemy przed wigilią bo trzeba jej pomóc [czyt. wszystko zrobić]...
lui_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 16:52   #1658
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Asia1105 Pokaż wiadomość
Emdzik w poniedziałek idę na badania

Aga Ty kurna sama po nocy nie chodź!
A takie ogarnięcie się to bez kitu bardzo dobrze robi
Raz w tygodniu ogarniam się na maksa, dla dobrego samopoczucia

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

A co do pomomocy, to ja też moją Mamę tak chcę w razie W do pomocy, ale T nieeeeeeeeeeee

Z drugiej strony mają do nas jakieś 60 km, więc średnio z tą pomocą!

A najgorsze jest to, że szanowna T oznajmiła, że jakoś po nowym roku idzie na emeryturę
Niech nawet nie myśli sobie.... wiecie co o nieeeeeeee nie ma mowy!
nooo sama nie bede nigdzie szła, bo dzwonil,ze skonczyl, zbiera zabawki i wraca

Noooo T na emeryturze ałaaaaaaaaa
Moja na szczescie pracuje, maja swoja firme , ma mało czasu na wychodzenie z domu

Cytat:
Napisane przez lui_89 Pokaż wiadomość


byliśmy z TZ na jedzeniu, miała być pyszna włoska knajpa i co??

on dostał kawałek piersi z kurczaka i kilka listków sałaty, a ja makaron z kawałkiem pomidora i właśnie dopychamy się blokiem czekoladowym, który wczoraj zrobiłam...

i kupiłam Lovelę, tyle tego prania, że strach się bać...

wczoraj znowu się z teściową widziałam, pojechali z TZ po tableta dla niej [ nie wiem po co jej ] i pytała się czy nie zmieniłam zdania co do szpitala bo daleko będzie miała w odwiedziny o nie nie nie ja jej tam nie wpuszczę wrrrrrrr... i oczywiście kiedy przyjedziemy przed wigilią bo trzeba jej pomóc [czyt. wszystko zrobić]...
oo to nie bylo wyżerki.... my z M mamy taką pyszną włoską knajpę, gdzie dają porcje jak dla Włocha normalnie, bo nigdy dojeść nie moge... hmmm tak mysle,ze moze dzis ?

narobilam sobie ochoty
juz jestem znowu glodna

Moja T tez pyta ciagle czy na pewno ten szpital :/ Nie wiem o co jej chodzi
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 17:04   #1659
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Jaaaa ale padam...
Tak mnie wzięło na sprzątanie, że jednak przesadziłam :/
Wysprzątałam całą łazienke.. tak mi się spodobała zabawa z cifem, że wszystko zaczęłam szorować... ale schylanie się i mycie wanny chyba najbardziej dało mi popalić bo się później prawie wyprostować nie mogłam
Jeszcze za lodówke się wzięłam i podłogi i w ogóle już mama na mnie krzyczała, więc przestałam i fakt miała racje bo mam teraz kamień zamiast brzuszka
Idę zrobić jeszcze coś jeść i się położe chwilę, bo później będę robiła leczo, wiec sie jeszcze nakroje dzisiaj


Kasia... ciekawe ile ja pierogów będę mogła zjeść ja też uwielbiam pierogi i bym mogła ich jeść i jeść..
Ale tak myślę, że to święta... i tak pewnie przesadze i będę miała wyższy cukier ale będę szczęśliwa a moje dziecko ze mną
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 17:13   #1660
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Jaaaa ale padam...
Tak mnie wzięło na sprzątanie, że jednak przesadziłam :/
Wysprzątałam całą łazienke.. tak mi się spodobała zabawa z cifem, że wszystko zaczęłam szorować... ale schylanie się i mycie wanny chyba najbardziej dało mi popalić bo się później prawie wyprostować nie mogłam
Jeszcze za lodówke się wzięłam i podłogi i w ogóle już mama na mnie krzyczała, więc przestałam i fakt miała racje bo mam teraz kamień zamiast brzuszka
Idę zrobić jeszcze coś jeść i się położe chwilę, bo później będę robiła leczo, wiec sie jeszcze nakroje dzisiaj


Kasia... ciekawe ile ja pierogów będę mogła zjeść ja też uwielbiam pierogi i bym mogła ich jeść i jeść..
Ale tak myślę, że to święta... i tak pewnie przesadze i będę miała wyższy cukier ale będę szczęśliwa a moje dziecko ze mną
Jestem z Ciebie dumna
Ale faktycznie nie szalej tak, wiesz, to już nie ta kondycja co kiedyś
Ja nawet jak myję włosy nad wanną to potem nie mogę się wyprostować a co dopiero jeszcze ją czyścić
O nie nie nie
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 17:16   #1661
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Jestem z Ciebie dumna
Ale faktycznie nie szalej tak, wiesz, to już nie ta kondycja co kiedyś
Ja nawet jak myję włosy nad wanną to potem nie mogę się wyprostować a co dopiero jeszcze ją czyścić
O nie nie nie
No właśnie dla mnie mycie włosów to też tragedia.. dlatego staram się je myć rzadziej niż wcześniej
Nie wiem sama co mi odbiło z tą wanną i resztą... ale tak mi się ten cif spodobał, że nie mogłam się opanować
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 17:40   #1662
Asia1105
Wtajemniczenie
 
Avatar Asia1105
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 615
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Emdzik kocham Cię za to jedzenie
No tak szczęśliwa najedzona mama i to i dziecko szczęśliwe

Kasiula ja myślę, że jakby zdrowy człowiek zjadł tyle pierogów to też cukier był by wysoki! Nie stresuj się!
Mi dzisiaj skoczył cukier przez stres. Wkurzył mnie palant na myjni

Lui T tylko moja jest wręcz oburzona, że przyjedziemy dopiero w Wigilię, bo mamy przed SR! Oczywiście foch na maxa!
Niech jej wnusiu i córunia raz pomogą. A nie zawsze wszystko mój mąż, a ona siedzi sobie z kawką przed tv gdzie ma tydzień wolnego przed Świętami. I to takie kurna na siłe wymyślanie roboty moje u mężowi. Nawet głupiej choinki w usio jej nie chcial nigdy ubierać, zawsze mój mąż musiał Aż mnie nerw bierze na samą myśl. A w tym roku to my tam w gości pójdziemy, ale będzie obrażona
Asia1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 17:41   #1663
MysteryMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 308
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 85jjaa Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że mój synuś 1200 gram ważył w 28 ewentualnie 27 tygodniu i mi pokazało, że to idealne wymiary (termin z usg różnił się termin przewidywanej daty porodu o 2 dni), więc mi się wydaje, że jest ok
Dzieki dziewczyny,pocieszylyscie mnie,tu w Uk mnie troche postraszyli ze to za malo,na wykresach wzrostu jest na samej granicy dolnej normy.Ale tak jak mowicie,bedzie mala dziewczynka o ile nie podrosnie pod koniec
MysteryMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 18:05   #1664
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Kobietki, też już padam cały dzien w kuchni. Sałatki, gołąbki, rosołek i na koniec ciasto.

Właśnie, kto chce ? Jest jeszcze cała blacha
Z przepisu Lui



---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Jaaaa ale padam...
Tak mnie wzięło na sprzątanie, że jednak przesadziłam :/
Wysprzątałam całą łazienke.. tak mi się spodobała zabawa z cifem, że wszystko zaczęłam szorować... ale schylanie się i mycie wanny chyba najbardziej dało mi popalić bo się później prawie wyprostować nie mogłam
Jeszcze za lodówke się wzięłam i podłogi i w ogóle już mama na mnie krzyczała, więc przestałam i fakt miała racje bo mam teraz kamień zamiast brzuszka
Idę zrobić jeszcze coś jeść i się położe chwilę, bo później będę robiła leczo, wiec sie jeszcze nakroje dzisiaj


Kasia... ciekawe ile ja pierogów będę mogła zjeść ja też uwielbiam pierogi i bym mogła ich jeść i jeść..
Ale tak myślę, że to święta... i tak pewnie przesadze i będę miała wyższy cukier ale będę szczęśliwa a moje dziecko ze mną
Ojej, też się napracowałaś juz nic dziś nie rób :p

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
ogarnelam sie elegancko,zajelo mi to widze 40minut
zmeczylam sie, brzuch mi stwardnial, wiec wzielam magnez i poszlam do wyra

ale Bozena nawet ogarnieta, nigdy nie wiadomo, czy mikołaj dzis przez komin nie bedzie chcial zajrzec

No a maz ma czas do przyjazdu do 18... mowil,ze po 17stej bedzie ...wiec wydluzam mu czas....jak nie przyjedzie to sie smiertelnie obraze
i zabiore swoj brzuch sama nad morze !!!

No i wtedy Mikolaj do komina nie ma co w ogole wstepu



dobry plan...tak bedzie Wam najwygodniej
A mama bedzie wyprowadzala małą, wiec super

Moja ostatnio przez telefon tak niesmialo mowi,ze jak ja bede potrzebowala pomocy to mam mowic, bo ona sie nie chce na sile wtracac i w ogole
a ja jej na to,ze oczywiscie bede ja potrzebowala, ale powiem jej to w lutym jakie obowiazki przejmie tak na zas to moge jej tylko powiedziec, by byla w gotowosci i tyle
Bo ona mysli jak wszyscy dookola,ze ja jestem taka samodzielna, nie bede chciala niczyjej pomocy itd
owszem cos w tym jest
bo pierwsza kapiel itd to na pewno sami z mezem ogarniemy

ale nie wiadomo jak sie bede czula
a jak moj M bedzie mial awarie w pracy ,wiele rzeczy tylko on moze pchnąć w pracy.... wiec mamusia mile widziana

tesciowka nie

tesciowka moze wpadac z giftami
ale do pomocy bedzie mamusia

Aga, nie mogę
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 18:06   #1665
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

OOOLLAAAAAAA za to ciasto!!! przecież mi normalnie ślina leci
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 18:09   #1666
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Olcia Litości nie masz
Jeeeezuuu jak to ciasto wygląda, ono wręcz krzyczy "zjedz mnie"
Zazdroszczę, że je jesz
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 18:10   #1667
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Olcia Litości nie masz
Jeeeezuuu jak to ciasto wygląda, ono wręcz krzyczy "zjedz mnie"
Zazdroszczę, że je jesz
Ja mam aż łzy w oczach jak na nie patrze...
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 18:10   #1668
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
OOOLLAAAAAAA za to ciasto!!! przecież mi normalnie ślina leci
Ja już samym patrzeniem i robieniem się najadłam.

Dobra, lecę teraz się kąpać i do łóżeczka.
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 18:13   #1669
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
Ja już samym patrzeniem i robieniem się najadłam.

Dobra, lecę teraz się kąpać i do łóżeczka.
Ja aż Tż teraz pokazałam
A Ty na jakąś okazję narobiłaś tyle jedzenia czy tak tylko, na niedzielę?
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 18:15   #1670
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Ja aż Tż teraz pokazałam
A Ty na jakąś okazję narobiłaś tyle jedzenia czy tak tylko, na niedzielę?
Czasami mam takie napady gotowania. A poza tym mój młodszy brat przyjechał i zawsze krzyczy, ze zjadłby coś dobrego. No to niech je
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 18:19   #1671
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
Czasami mam takie napady gotowania. A poza tym mój młodszy brat przyjechał i zawsze krzyczy, ze zjadłby coś dobrego. No to niech je
Nie chcesz wpaść do mnie ?
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 18:21   #1672
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Olcia chylę czoła
Dobrze rodzinka ma z Tobą
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 18:24   #1673
Asia1105
Wtajemniczenie
 
Avatar Asia1105
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 615
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

A ja Wam zdjęcia nie wkleję, bo nie zdąrzyłam zrobić
Sąsiadka przyniosła nam z okazji Mikołajek czekoladową tartę
Była megaaaaaaaa
Nawet nie słodka.
Więc Mikołajki udane
Taka to odpowoedzialna jestem matka z cukrzycą
Ale tylko trójkącik był.
Asia1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 18:27   #1674
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Nie chcesz wpaść do mnie ?
Madzia, wyślę Ci w słoiczkach Aga ma kontakty u najwyższych, uruchomi helikopter i jeszcze ciepłe będziesz miała

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Olcia chylę czoła
Dobrze rodzinka ma z Tobą
Czasami aż za...ale lubię popichcić

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Asia1105 Pokaż wiadomość
A ja Wam zdjęcia nie wkleję, bo nie zdąrzyłam zrobić
Sąsiadka przyniosła nam z okazji Mikołajek czekoladową tartę
Była megaaaaaaaa
Nawet nie słodka.
Więc Mikołajki udane
Taka to odpowoedzialna jestem matka z cukrzycą
Ale tylko trójkącik był.
Asia, dziś można, dziś są Mikołajki Jutro poprawa
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 18:31   #1675
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Asia1105 Pokaż wiadomość
A ja Wam zdjęcia nie wkleję, bo nie zdąrzyłam zrobić
Sąsiadka przyniosła nam z okazji Mikołajek czekoladową tartę
Była megaaaaaaaa
Nawet nie słodka.
Więc Mikołajki udane
Taka to odpowoedzialna jestem matka z cukrzycą
Ale tylko trójkącik był.
To ładnie to cukier na pewno też dobry będzie


Ola ja bym Cię po stopach całowała za takie ciasto
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 18:37   #1676
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Madzia hihi łasuchu Ty

Asia eee, ja tam myślę, że po takim trójkąciku to się nic nie stanie
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 18:38   #1677
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Ja po prostu lubię jeść
A słodkie... ja bym mogła tylko słodkie jeść i nic innego
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 18:47   #1678
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Ja po prostu lubię jeść
A słodkie... ja bym mogła tylko słodkie jeść i nic innego
Ja też
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 18:49   #1679
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Ja też
Coś nas łączy
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 18:53   #1680
Asia1105
Wtajemniczenie
 
Avatar Asia1105
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 615
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 5

Właśnie, jeden trójkącik, phiii.
Gdybym zjadła pół blaszki, ale trójkącik.
Luzik, nie stresuję się
A po obiedzie mąż mial wyższy cukier ode mnie
Asia1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-19 14:45:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.