Offopowe Zapuszczanie, część 50! - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-09, 14:59   #2071
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cześć!

Wzięłam sobie dzisiaj do pracy surówkę z buraczków. Pojemnik z surówką otworzył mi się w siatce, gdy jechałam autobusem. W efekcie siedzę w pracy z różową plamą na spodniach zasłoniętych bluzą . Wieczorem TŻ mnie odbierze, bo nie mam zamiaru wracać z plamą na spodniach. Wyglądam jakbym dostała @.


Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
Asiu, ile masz wzrostu? wiem, że już mówiłam, ale w tych portkach świetnie wyglądasz, ale mam wrażenie, że one są lepsze dla długonogich...

Maryha, to tak na oko biorąc wesele wyszło Was całkiem przyzwoicie bo jak usłyszałam, że moich znajomych (brali ślub w ubiegłym roku) wesele kosztowało ponad 70 tys zł to padłam no ale pokazy barmańskie i suknia za ponad 7000 zł to nie są tanie sprawy.. Kieckę kupowałaś we wrocku?

przyszedł mi sweter z Mango, w sumie już w ubiegłym tygodniu, ale go nie mierzyłam.. w końcu przymierzyłam i... dramat.. wielki jak namiot będę robić zwrot, bo 90zł to kupa siana.. w dodatku zamówiłam jeszcze bieliźniane spodenki z koronką, są ok, ale niby gdzie w nich pójdę? też chyba oddam...


odnośnie instynktu macierzyńskiego - ja go nie mam wcale. a dzieci mnie zwyczajnie wkurzają.. spoko, pocieszę się na widok maluszka przez parę chwil, ale ogólnie daleka jestem od wielogodzinnych ohów i ahów... wiosną istniało duże ryzyko wpadki, ze stresu nic nie żarłam przez weekend, a w poniedziałek na chama wcisnęłam się do gina po tabsa wiadomo - każdy ma inaczej.. ja po prostu czuję, że dziecko mocno by mnie unieszczęśliwiło w danym momencie.. ale za powiedzmy rok czy 2 może będzie odpowiedni moment

najpierw w ramach oswojenia z nową rolą będę mamusią dla piesła
Ja też tak mam.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 15:31   #2072
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
[/COLOR]Pam coś się święci u Ciebie? Uchyl rąbka tajemnicy Ja się zgubiłam w temacie i nawet nie wiem z kim teraz jesteś
Może coś niecoś się święci ;p TŻ dalej ten sam, po "małych" perturbacjach
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 18:44   #2073
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
Nie no różnie - czasem sama, czasem u fryzjera.. teraz mam ombre.. ciemniejsza część to jasny brąz.. teraz to już bardzo jasny
myślę o zimnym brązie i chyba się skuszę

bershka ma dziwną rozmiarówkę... raz kupiłam 2 pary jeansów w 2 kolorach i różniły się rozmiarem... ja tam biorę u nich xs ale to totolotek - trzeba mierzyć


co ciekawego przyszło?
Jaką farbą farbujesz?

Eee to boję się ryzykować. Pojadę z Tż i przymierzę, mam nadzieję że będą

http://www.sheinside.com/Black-Faux-...-cat-1735.html
http://www.sheinside.com/Grey-Long-S...-cat-1735.html
http://www.sheinside.com/Apricot-Lon...-cat-1734.html

Jeszcze sukienkę zamawiałam, ale nie przyszła, bo jakiś czas była niedostępna, pewnie w oddzielnej paczce przyjdzie http://www.sheinside.com/Wine-Red-Lo...-cat-1727.html

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Może coś niecoś się święci ;p TŻ dalej ten sam, po "małych" perturbacjach
To mnie zaskoczyłaś Myślałam, że z kimś nowym teraz jesteś
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 18:49   #2074
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ja też jestem zwolenniczką teorii, że 100 ml wina nikomu nie zaszkodzi. Tu chodzi o chlanie, a nie o jedzenie ciasta nasączonego alkoholem czy pieczeni w sosie na winie Niestety wiele wad wrodzonych dzieci związane jest z najwcześniejszym okresem ciąży, kiedy to kobieta nawet nie wie, że w niej jest. Nawet w pierwszych dniach (!) może dojść do niewłaściwego wykształcenia komórek powodujących później wady płodu (niewłaściwy podział, mielinizacja komórek nerwowych-po 3 tygodniach etc). Gdyby każe piwo lub tabletka powodowało takie zaburzenia, zdrowe dzieci w ogóle by się nie rodziły
Mam dokładnie takie samo zdanie.

Ale powiem wam lepiej. W UK ktoś miał taki genialny pomysł, żeby picie alkoholu w ciąży, każdej ilości, nie zalewanie się do upadłego, zrobić przestępstwem . Czaicie. Za lampkę wina do pierdla, a dziecko po urodzeniu do rodziny zastępczej. To znaczy nie wiem jak pomysłodawca tej bzdury to sobie wyobrażał, ale gdyby to było przestępstwo, to mniej więcej tak musiałoby to wyglądać. Oczywiście nie przeszło, ale same dyskusje o tym były wystarczająco szokujące.





Cytat:
Okropne nogi mają te modelki a spodnie fajne, sama bym z chęcią takie przyswoiła, ale nie jestem przekonana jak pupa kombi będzie się w tym prezentować
Juz miałam nie komentować, żeby nie było że znów się czepiam, no ale jak już się wypowiedziałaś i i ja się dołączę. Czy Berszka chce podkreślić niedoskonałość ciała ludzkiego, że takie maszkarony wybiera na modelki? Jedna jak sztacheta, a druga pokrzywiona jak po heinego-medina. Ich uroda przyćmiewa ubrania. Skuteczne zniechęca.


Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
najpierw w ramach oswojenia z nową rolą będę mamusią dla piesła
Jakiego
Ja mam synulka. Jest czarny i na imię ma Bambo.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 19:11   #2075
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Mam dokładnie takie samo zdanie.

Ale powiem wam lepiej. W UK ktoś miał taki genialny pomysł, żeby picie alkoholu w ciąży, każdej ilości, nie zalewanie się do upadłego, zrobić przestępstwem . Czaicie. Za lampkę wina do pierdla, a dziecko po urodzeniu do rodziny zastępczej. To znaczy nie wiem jak pomysłodawca tej bzdury to sobie wyobrażał, ale gdyby to było przestępstwo, to mniej więcej tak musiałoby to wyglądać. Oczywiście nie przeszło, ale same dyskusje o tym były wystarczająco szokujące.






Juz miałam nie komentować, żeby nie było że znów się czepiam, no ale jak już się wypowiedziałaś i i ja się dołączę. Czy Berszka chce podkreślić niedoskonałość ciała ludzkiego, że takie maszkarony wybiera na modelki? Jedna jak sztacheta, a druga pokrzywiona jak po heinego-medina. Ich uroda przyćmiewa ubrania. Skuteczne zniechęca.



Jakiego
Ja mam synulka. Jest czarny i na imię ma Bambo.
Kocurze
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 19:26   #2076
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Miki, świetny szary płaszcz i sukienka gdyby nie zależało mi na czasie to sama bym zamówiła farbuję przeważnie jakimś musem ze Schwarzkopfa

Kocurzyco, będę mieć bulteriera
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 19:44   #2077
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość

To mnie zaskoczyłaś Myślałam, że z kimś nowym teraz jesteś
Sama siebie zaskoczyłam

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Mam dokładnie takie samo zdanie.

Ale powiem wam lepiej. W UK ktoś miał taki genialny pomysł, żeby picie alkoholu w ciąży, każdej ilości, nie zalewanie się do upadłego, zrobić przestępstwem . Czaicie. Za lampkę wina do pierdla, a dziecko po urodzeniu do rodziny zastępczej. To znaczy nie wiem jak pomysłodawca tej bzdury to sobie wyobrażał, ale gdyby to było przestępstwo, to mniej więcej tak musiałoby to wyglądać. Oczywiście nie przeszło, ale same dyskusje o tym były wystarczająco szokujące.
Chyba ciężko byłoby udowodnić wypicie lampki wina w domu, sam przepis chyba bardziej skierowany w stronę właśnie takich co się uchlewają do nieprzytomności prawie. Tak powinno być przynajmniej, ale jak na przykładzie polskiego sądownictwa można się przekonać, z tą interpretacją może być różnie
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 20:09   #2078
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Sama siebie zaskoczyłam
Czyli ten z którym byłaś zaręczona ?
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 20:25   #2079
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 20:56   #2080
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Pamfilia, już nie kłam tyle, nie ma statusu na fejsbuku, oszukujesz!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 21:42   #2081
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
Asiu, ile masz wzrostu? wiem, że już mówiłam, ale w tych portkach świetnie wyglądasz, ale mam wrażenie, że one są lepsze dla długonogich...

Maryha, to tak na oko biorąc wesele wyszło Was całkiem przyzwoicie bo jak usłyszałam, że moich znajomych (brali ślub w ubiegłym roku) wesele kosztowało ponad 70 tys zł to padłam no ale pokazy barmańskie i suknia za ponad 7000 zł to nie są tanie sprawy.. Kieckę kupowałaś we wrocku?
najpierw w ramach oswojenia z nową rolą będę mamusią dla piesła
Ano, dramatu nie było, może dlatego, że właśnie zrezygnowaliśmy z masy rzeczy, które często ludzie uznają za konieczne a my za kiczowate. Skupiliśmy się na dobrym menu, dobrym alkoholu, dobrym zespole i dobrej sali. To było wypasione. Nie było za to żadnych pierdół. Żadnego puszczania latających rękawic, pokazów fajerwerków, puszczania gołębi, wynajmowania limuzyny, poduszek na obrączki, figurek na torcie, dziwacznych dekoracji z obrączkami, strojów dla druhen itp To jednak bardzo dużo kasy dochodzi na takie bzdety wiadomo, na ślubie nikt nikomu nie liczy, ale to są rzeczy zupełnie nie w naszym stylu
Sukienkę kupowałam w wypasionym salonie: http://www.modaslubna-agora.pl/ ale nie byłabym sobą, gdybym wchodząc do niego nie spytała o modele z wyprzedaży, tym sposobem zamiast 3,5 tys. kieca kosztowała 1.5 (model z manekina)

Chcesz to Ci spakuję i podeśle jakieś foty na pw, o ile na fejsie nie widziałaś

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
Miki, świetny szary płaszcz i sukienka gdyby nie zależało mi na czasie to sama bym zamówiła farbuję przeważnie jakimś musem ze Schwarzkopfa

Kocurzyco, będę mieć bulteriera
PSINECZKA Kilka dni temu teściowa pokazuje mi zdjęcie dziecka znajomych. Z tyłu stał pies. Moja reakcja? O jaki piękny pies! cudowna psineczka!
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2014-12-09 o 21:44
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 05:49   #2082
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Ja teoretycznie chciałabym kiecę w takim stylu http://butik.femini.pl/files/1310-su...stylu-boho.jpg.

http://media-cache-ec0.pinimg.com/73...508579f47f.jpg
ale podobno często jest tak, że chce się co innego, a kupuje co innego .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2014-12-10 o 05:53
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 05:59   #2083
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Pamfilia, już nie kłam tyle, nie ma statusu na fejsbuku, oszukujesz!
Nosz kurczę, przyłapałaś mnie

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Ja teoretycznie chciałabym kiecę w takim stylu http://butik.femini.pl/files/1310-su...stylu-boho.jpg.

http://media-cache-ec0.pinimg.com/73...508579f47f.jpg
ale podobno często jest tak, że chce się co innego, a kupuje co innego .
Oglądanie "na sucho" w internecie to jedno, a przymiarki i widok siebie w różnych fasonach to drugie, dlatego możliwe że zmienisz zdanie
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 06:09   #2084
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

No, też właśnie tak slyszalam. może mi.moja ulubiona pani z lumpka cos znajdzie, dotychczas spełniła wszystkie moje zachcianki.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 07:51   #2085
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Maryha, mi też zależy najbardziej, żeby nie brakowało żarcia i picia reszta to nieobowiązkowy dodatek.. na pewno nie będzie gołąbków itd nie lubię też otrzęsin/ oczepin (co kto woli) - wiocha na maxa.. ale to też zależy jak są prowadzone widziałam Twoją suknię bardzo piękna ale moja budowa mi na taką nie pozwala - nie mam co wsadzić w taki gorset zresztą - póki nie mam terminu to nie mam spiny jak tylko coś ustalimy i klepniemy to będę szukać

Bell, ja wiem po wszystkich pannach młodych, z którymi miałam do czynienia, że wizja sukni swoją drogą, a przymiarki swoją patrząc obiektywnie.. myślę, że będę dobrze wygląda w rybce ale to się okaże.. jeszcze czas
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 09:53   #2086
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

O, pam, to powodzenia w takim razie, dawno do siebie wróciliście? Czyli stara miłość nie rdzewieje

Miki taki szary płaszcz to moja miłość, na wyprzedażach mam zamiar upolować. Cudny

Pisałyście o migrenach.. Wieczorem mnie zaczęła boleć, a w nocy myślałam, że zdechnę z bólu. Nie spałam wcale, Tż mi okłady robił, ale nad ranem już wzięłam paracetamol, bo nie dałam rady... Strasznie się czuję, liczę, że spacer z niunią mnie dotleni nieco, ale i tak wiem, ze przynajmniej 3 dni będzie mnie męczyć..

Sprzedałam spodnie i koszulę, które były na mnie za małe, więc znowu grosz wpadł

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Oglądanie "na sucho" w internecie to jedno, a przymiarki i widok siebie w różnych fasonach to drugie, dlatego możliwe że zmienisz zdanie
Otóż to, ja nie sądziłam, że będę miała problem z moją figurą. Czyli jednak gruba nie jestem Marzyłam o "rybce", jednak tak jak napisałam, pasuje do mnie tylko księżniczka, jakbym miała większą to prosta wyglądałaby na mnie ładniej
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 12:40   #2087
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
Miki, świetny szary płaszcz i sukienka gdyby nie zależało mi na czasie to sama bym zamówiła farbuję przeważnie jakimś musem ze Schwarzkopfa

Kocurzyco, będę mieć bulteriera
Jedyne co mi się nie podoba w płaszczy to złota nitka, ale na szczęście nie jest mocno widoczna.

Sweter fajnie wykonany, ale trochę za długi dla mnie Może mamie go podaruję.

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość

Bell, ja wiem po wszystkich pannach młodych, z którymi miałam do czynienia, że wizja sukni swoją drogą, a przymiarki swoją patrząc obiektywnie.. myślę, że będę dobrze wygląda w rybce ale to się okaże.. jeszcze czas
Ja znalazłam swoją w necie i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Znalazłam w necie salon gdzie mają te suknie, pojechałam, przymierzyłam i okazało się że leży idealnie, także można

Ty masz figurę stworzoną do rybki, bo jesteś szczupła, ale masz wcięcie w talii, płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość

Miki taki szary płaszcz to moja miłość, na wyprzedażach mam zamiar upolować. Cudny

Pisałyście o migrenach.. Wieczorem mnie zaczęła boleć, a w nocy myślałam, że zdechnę z bólu. Nie spałam wcale, Tż mi okłady robił, ale nad ranem już wzięłam paracetamol, bo nie dałam rady... Strasznie się czuję, liczę, że spacer z niunią mnie dotleni nieco, ale i tak wiem, ze przynajmniej 3 dni będzie mnie męczyć..

Sprzedałam spodnie i koszulę, które były na mnie za małe, więc znowu grosz wpadł
Ja też od dawna o takim marzyłam Jest dosyć cienki, więc na zimę na pewno się nie sprawdzi, ale będzie idealny na jesień i na przełomie zimy i wiosny,

Współczuję

Ja sprzedałam kurtkę i też szalenie się cieszę
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 12:44   #2088
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Asiu, u mnie wyświetla się powiadomienie, że oczekuję na przyjęcie zaproszenia. Wyślij mi zaproszenie może, co? Bo nie wiem, o co chodzi

Mi się podobają suknie ślubne w stylu greckim. Proste, zwiewne, romantyczne i eleganckie. Mam folder z sukniami, które mi się podobają, Bell mnie zainspirowała
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 13:07   #2089
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Teraz mam pinteresta Idę z techniką .


Ja wiem, że takie kroje na mnie leżą raczej dobrze, na pewno dekolt V i na pewno odpadną wszelkie bez ramiączek, bo po prostu źle w nich wyglądam. Marysia, kiedy kupowałaś kieckę? Podobno największe wyprzedaże w okolicy jesieni, ale po co mi kiecka rok przed ślubem? Rozmyślę się z trzy razy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2014-12-10 o 13:09
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 13:08   #2090
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

ja robię dziś zwrot do Mango, 170zł wpadnie z powrotem.. przeznaczę to na jakiś prezent dla Tż-a. Chyba mu kupię perfumy.. Szaleje za jednymi, ale ciągle mu szkoda siana, więc chyba się jednak szarpnę
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 13:13   #2091
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Za czym tak szaleje?

Ja uwielbiam jak Tż pachnie tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ermes-edt.html

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Ja już mam prawie wszystkie prezenty.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 13:27   #2092
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Wysłałam już kilka razy. Nie wiem o co chodzi

Pada śnieg Ale spacer pomógł, czuję się już dużo, dużo lepiej. Na szczęście.

Super, Miki Ja zarobiłam 5dych, ale zawsze coś Niedawno lity też poszły, więc tym oto sposobem zarobiłam sobie na buty i chyba dzisiaj zamówię Chociaż można powiedzieć, ze tej kasy nie ma, pampersiki, zakupki i o Co do płaszcza -fakt, to taka przejściówka, ale tak klasyczna, że w szafie warto mieć. Mnie już znudził mój czerwony płaszcz, tak myślałam, ale wyciagnęłam go z szafy po obejrzeniu gazety pewnej i stwierdzam, że jest piękny 3 sezon już go mam, ale jest klasyczny, raczej z mody nie wyjdzie Jedynie kolor, chociaż czerwień zawsze na czasie.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Ja już też praktycznie wszystkie prezenty mam Tato został i teść.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 13:52   #2093
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Wysłałam już kilka razy. Nie wiem o co chodzi

Pada śnieg Ale spacer pomógł, czuję się już dużo, dużo lepiej. Na szczęście.

Super, Miki Ja zarobiłam 5dych, ale zawsze coś Niedawno lity też poszły, więc tym oto sposobem zarobiłam sobie na buty i chyba dzisiaj zamówię Chociaż można powiedzieć, ze tej kasy nie ma, pampersiki, zakupki i o Co do płaszcza -fakt, to taka przejściówka, ale tak klasyczna, że w szafie warto mieć. Mnie już znudził mój czerwony płaszcz, tak myślałam, ale wyciagnęłam go z szafy po obejrzeniu gazety pewnej i stwierdzam, że jest piękny 3 sezon już go mam, ale jest klasyczny, raczej z mody nie wyjdzie Jedynie kolor, chociaż czerwień zawsze na czasie.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Ja już też praktycznie wszystkie prezenty mam Tato został i teść.
Ja już nie wchodzę do sklepów z dziecięcymi ubraniami, bo zawsze kupuję coś małej Ostatnio zaszłam do Pepco i kupiłam jej legginsy w norweskie wzory i szarą bluzę z kotem

Jakie buty zamawiasz?

Ja płaszcze mam wszystkie klasyczne - beżowy, ze 4 czarne (zimowe i wiosenne) i teraz szary. Mam jeden chabrowy, ale już długo go nie nosiłam i już raczej nie będę.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 14:02   #2094
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Za czym tak szaleje?

Ja uwielbiam jak Tż pachnie tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ermes-edt.html

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Ja już mam prawie wszystkie prezenty.
Invictus, Paco Rabanne
Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Pada śnieg Ale spacer pomógł, czuję się już dużo, dużo lepiej. Na szczęście.

u mnie też coś tam popadało i od razu zrobiło się ciemno...
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 14:14   #2095
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Potem pokażę, bo nie mogę odtworzyć

Mam to samo Mogłabym małej kupować i kupować, ale póki co niech powyrasta z tony śpioszków, kaftaników, legginsów itp. Wiem, o których legginsach mówisz, wspaniałe Chciałam małej kupić, ale nie było rozmiaru Za to kupiłam szarą bluzeczkę z kotkiem za dychę I jakościowo porządna. Niedługo kasę dostanę to muszę jej pokupować góry właśnie, bo spodni/legginsów ma dużo, góry robią się małe. A wczoraj znalazłam 14par nowych bodów jeszcze nie pranych Chyba z 6kompletów z Lidla i jeszcze jakieś, tylko są na 68, a Lidlowa rozmiarówka jest spora, więc są jeszcze dużo za duże na nie.

Ja też chciałabym beżowy. Krzycz do mnie jak będziesz chciała sprzedać jakiś bądź kurtkę - wszystkie masz 36 czy 34? W zasadzie mam dwie zimowe kurki i ten płaszcz, ale beżowy lub ten melanżowy szary tak mi się marzy. I zamierzam spełnić to marzenie

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
Invictus, Paco Rabanne

u mnie też coś tam popadało i od razu zrobiło się ciemno...
U mnie sypie jak szalony! Nienawidzę zimy

Dobrze, że wyszłyśmy o 12 na spacer, bo o 13.30 już zaczęło mocno sypać. No i ten wiatr... Zimno Pora wyciągnąć skarpety zrobione przez babcię
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 15:34   #2096
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cześć Pamięta mnie ktoś jeszcze? Nie było mnie może z pfff.... 2 lata? :P
Zmieniło się u mnie duuużo. Jestem teraz bezrobotna, nie mam co z sobą zrobić w domu więc wymyśliłam, że się do Was odezwę

Udało się mi zapuścić całe włosy naturalne, po czym znowu je zafarbowałam. Są już całkiem długie (jak na mnie), chciałabym je trochę zagęścić chociaż

Przyjmiecie z powrotem córkę marnotrawną?
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:33   #2097
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Elewyn Witaj Opowiadaj co u Ciebie!

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

http://allegro.pl/sukienka-krata-meg...865832384.html

http://allegro.pl/sukienka-damska-w-...795627455.html

Która ładniejsza? Wyraźcie opinię laski

Kurde, wieczór się zbliża i znów łeb pęka
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:42   #2098
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

U mnie duuużo zmian Asiu PS. Pierwsza sukienka ładniejsza

Kiedyś pisałam w klubie o moich rozterkach miłosnych Sprawa była dość zagmatwana. Ostatecznie zerwałam z TŻem, z tamtym drugim nic nie wyszło, i dobrze bo okazał się strasznym dupkiem. Skończyło się dobrze, bo poznałam nowego faceta, od półtora roku jesteśmy z sobą, a od pół roku zaręczeni i planujemy ślub

Mam więc dodatkową motywację żeby zapuszczać włosy, czas mam do 04.06.2016
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:45   #2099
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
U mnie duuużo zmian Asiu PS. Pierwsza sukienka ładniejsza

Kiedyś pisałam w klubie o moich rozterkach miłosnych Sprawa była dość zagmatwana. Ostatecznie zerwałam z TŻem, z tamtym drugim nic nie wyszło, i dobrze bo okazał się strasznym dupkiem. Skończyło się dobrze, bo poznałam nowego faceta, od półtora roku jesteśmy z sobą, a od pół roku zaręczeni i planujemy ślub

Mam więc dodatkową motywację żeby zapuszczać włosy, czas mam do 04.06.2016

No to gartuluję i 3mam kciuki za nową miłość
O, ja też ślubuję w czerwcu, z ty że w 2015 roku
A dokąd teraz włosy masz? Poka, poka

U nas Maryś już mężatką, Miki również, ma także córeczkę, ja też, więc mamy dwie nowe włosomaniaczki na wątku
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:53   #2100
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
No to gartuluję i 3mam kciuki za nową miłość
O, ja też ślubuję w czerwcu, z ty że w 2015 roku
A dokąd teraz włosy masz? Poka, poka

U nas Maryś już mężatką, Miki również, ma także córeczkę, ja też, więc mamy dwie nowe włosomaniaczki na wątku
Włosy pokażę jak je umyję Ale nie ma czym się chwalić, ciągle są rzadkie i cienkie, takie geny do tego mam odrosty i muszę troszkę podciąć grzywkę, nie umiem się wybrać do fryzjera

Gratuluję dzidziusiów !!

Suknię masz wybraną? Ja najchętniej już bym zamawiała, jestem teraz podjarana ślubną atmosferą Nawet wódkę już kupiliśmy! Półtora roku wcześniej! Szaleństwo
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-06 23:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.