Offopowe Zapuszczanie, część 50! - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-10, 18:18   #2101
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
PSINECZKA Kilka dni temu teściowa pokazuje mi zdjęcie dziecka znajomych. Z tyłu stał pies. Moja reakcja? O jaki piękny pies! cudowna psineczka!
Haha, to tak jak ja. Byłam niedawno na drinkach z bliższymi i dalszymi koleżankami. Większość była dzieciata. Jedna pokazała nam zdjęcie nowego kota. A my (niedzieciate) 'Awww!! jaki słodki '. A jedna z dzieciatych 'Boże , normalnie reakcja jakby co najmniej dziecko zobaczyły'. Ja 'jakby to było dziecko to nie byłoby reakcji'. Chyba już nie jest moja koleżanką. Nie spuszczam się na widok bobasów. Dzieci są ok. Jedne ładniejsze inne trochę mniej ładne. Ale dla mnie w konkurencji z kotkiem, pieskiem, kózką czy jakimkolwiek zwierzątkiem nawet najpiękniejsze dziecko na świecie nie ma najmniejszych szans.
Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
No, też właśnie tak slyszalam. może mi.moja ulubiona pani z lumpka cos znajdzie, dotychczas spełniła wszystkie moje zachcianki.
Nie śmiej sie. Moja przyjaciółka miała przepiękną kieckę z lumpa.
Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Piękne są
Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
Cześć Pamięta mnie ktoś jeszcze? Nie było mnie może z pfff.... 2 lata? :P
Zmieniło się u mnie duuużo. Jestem teraz bezrobotna, nie mam co z sobą zrobić w domu więc wymyśliłam, że się do Was odezwę

Udało się mi zapuścić całe włosy naturalne, po czym znowu je zafarbowałam. Są już całkiem długie (jak na mnie), chciałabym je trochę zagęścić chociaż

Przyjmiecie z powrotem córkę marnotrawną?
Heloł!!
Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Pierwsza czerwona albo druga Ale chyba druga bardziej mi się podoba.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2014-12-10 o 18:19
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 18:22   #2102
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Dziewczyny, dzisiaj zainteresowałam się tym nowym wynalazkiem Castor Oil. Próbowała któraś z Was? Warte uwagi, czy szkoda kasy? :P
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 18:36   #2103
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj zainteresowałam się tym nowym wynalazkiem Castor Oil. Próbowała któraś z Was? Warte uwagi, czy szkoda kasy? :P
Castor oil to zwykły olej rycynowy
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 18:37   #2104
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Castor Oil to olej rycynowy

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

o, Pam mnie uprzedziła
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 18:38   #2105
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj zainteresowałam się tym nowym wynalazkiem Castor Oil. Próbowała któraś z Was? Warte uwagi, czy szkoda kasy? :P
Tak jak pisze Pam. Castor oil to olej rycynowy po angielsku.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 18:39   #2106
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Elewyn, a za ile chciałaś kupić? :bzrydal:
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 18:50   #2107
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Mam na myśli to coś:
http://allegro.pl/hollywood-beauty-c...840750051.html
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 18:59   #2108
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
A, to co innego

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Po jakiego grzyba tam ten olej z norek? Nieważne czy żywych czy martwych.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 20:56   #2109
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
Maryha, mi też zależy najbardziej, żeby nie brakowało żarcia i picia reszta to nieobowiązkowy dodatek.. na pewno nie będzie gołąbków itd nie lubię też otrzęsin/ oczepin (co kto woli) - wiocha na maxa.. ale to też zależy jak są prowadzone widziałam Twoją suknię bardzo piękna ale moja budowa mi na taką nie pozwala - nie mam co wsadzić w taki gorset zresztą - póki nie mam terminu to nie mam spiny jak tylko coś ustalimy i klepniemy to będę szukać

Bell, ja wiem po wszystkich pannach młodych, z którymi miałam do czynienia, że wizja sukni swoją drogą, a przymiarki swoją patrząc obiektywnie.. myślę, że będę dobrze wygląda w rybce ale to się okaże.. jeszcze czas
U nas zabaw nie było, o 12 symboliczne rzucenie bukietem i po sprawie. Też nie lubię zabaw. W sierpniu bylam na weselu koleżanki i co godzinę musiałam uciekać, bo zaczynało się "łapiemy panią za prawą pierś i podnosimy lewą nogę do góry"

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Pisałyście o migrenach.. Wieczorem mnie zaczęła boleć, a w nocy myślałam, że zdechnę z bólu. Nie spałam wcale, Tż mi okłady robił, ale nad ranem już wzięłam paracetamol, bo nie dałam rady... Strasznie się czuję, liczę, że spacer z niunią mnie dotleni nieco, ale i tak wiem, ze przynajmniej 3 dni będzie mnie męczyć..

Sprzedałam spodnie i koszulę, które były na mnie za małe, więc znowu grosz wpadł

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------



Otóż to, ja nie sądziłam, że będę miała problem z moją figurą. Czyli jednak gruba nie jestem Marzyłam o "rybce", jednak tak jak napisałam, pasuje do mnie tylko księżniczka, jakbym miała większą to prosta wyglądałaby na mnie ładniej
Ależ pupę bardzo łatwo powiększyć i zaokrąglić! Masz przecież jeszcze tyyyle czasu Jak chodzi tylko o pośladki wystarczy trochę ćwiczeń, najlepiej z obciążeniem (weźmiesz se duże butelki z wodą) i będzie cacy Gdyby cycki dało się tak łatwo powiększać jak pupę

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Potem pokażę, bo nie mogę odtworzyć

Mam to samo Mogłabym małej kupować i kupować, ale póki co niech powyrasta z tony śpioszków, kaftaników, legginsów itp. Wiem, o których legginsach mówisz, wspaniałe Chciałam małej kupić, ale nie było rozmiaru Za to kupiłam szarą bluzeczkę z kotkiem za dychę I jakościowo porządna. Niedługo kasę dostanę to muszę jej pokupować góry właśnie, bo spodni/legginsów ma dużo, góry robią się małe. A wczoraj znalazłam 14par nowych bodów jeszcze nie pranych :haChyba z 6kompletów z Lidla i jeszcze jakieś, tylko są na 68, a Lidlowa rozmiarówka jest spora, więc są jeszcze dużo za duże na nie.

Ja też chciałabym beżowy. Krzycz do mnie jak będziesz chciała sprzedać jakiś bądź kurtkę - wszystkie masz 36 czy 34? W zasadzie mam dwie zimowe kurki i ten płaszcz, ale beżowy lub ten melanżowy szary tak mi się marzy. I zamierzam spełnić to marzenie

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------



U mnie sypie jak szalony! Nienawidzę zimy

Dobrze, że wyszłyśmy o 12 na spacer, bo o 13.30 już zaczęło mocno sypać. No i ten wiatr... Zimno Pora wyciągnąć skarpety zrobione przez babcię
Subtelnie acz znacząco chrząkam

Pada u was śnieg? U nas dość ciepło dziś. Rano samochody zamrożone ale poza tym nie ma dramatu. W końcu mieszkam w jednym z najcieplejszych miejsc w polszy

Jutro mają być jakieś nowe ciuchy w lidlu, ale dla dorosłych. Zastanawiam się czy nie skoczyć przed pracą

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
Cześć Pamięta mnie ktoś jeszcze? Nie było mnie może z pfff.... 2 lata?
Zmieniło się u mnie duuużo. Jestem teraz bezrobotna, nie mam co z sobą zrobić w domu więc wymyśliłam, że się do Was odezwę

Udało się mi zapuścić całe włosy naturalne, po czym znowu je zafarbowałam. Są już całkiem długie (jak na mnie), chciałabym je trochę zagęścić chociaż

Przyjmiecie z powrotem córkę marnotrawną?
Ja pamiętam weź coś opowiedz, dlaczego w ogóle zniknęłaś na 2 lata? Tak nagle, bez pożegnania!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Elewyn Witaj Opowiadaj co u Ciebie!

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

http://allegro.pl/sukienka-krata-meg...865832384.html

http://allegro.pl/sukienka-damska-w-...795627455.html

Która ładniejsza? Wyraźcie opinię laski

Kurde, wieczór się zbliża i znów łeb pęka
Dla mnie druga

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Haha, to tak jak ja. Byłam niedawno na drinkach z bliższymi i dalszymi koleżankami. Większość była dzieciata. Jedna pokazała nam zdjęcie nowego kota. A my (niedzieciate) 'Awww!! jaki słodki '. A jedna z dzieciatych 'Boże , normalnie reakcja jakby co najmniej dziecko zobaczyły'. Ja 'jakby to było dziecko to nie byłoby reakcji'. Chyba już nie jest moja koleżanką. Nie spuszczam się na widok bobasów. Dzieci są ok. Jedne ładniejsze inne trochę mniej ładne. Ale dla mnie w konkurencji z kotkiem, pieskiem, kózką czy jakimkolwiek zwierzątkiem nawet najpiękniejsze dziecko na świecie nie ma najmniejszych szans
Nie śmiej sie. Moja przyjaciółka miała przepiękną kieckę z lumpa.

Piękne są

Heloł!!

Pierwsza czerwona albo druga Ale chyba druga bardziej mi się podoba.
Dla mnie też bo prawda jest taka, że dla matki jej dziecko zawsze będzie najukochańsze i najpiękniejsze, ale dla innych... no różnie to bywa. Szczenięta czy kocięta obiektywnie patrząc są ładniejsze niż dzieci

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A, to co innego

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Po jakiego grzyba tam ten olej z norek? Nieważne czy żywych czy martwych.
Olejek z norek
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 21:02   #2110
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Elewyn Witaj Opowiadaj co u Ciebie!

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

http://allegro.pl/sukienka-krata-meg...865832384.html

http://allegro.pl/sukienka-damska-w-...795627455.html

Która ładniejsza? Wyraźcie opinię laski

Kurde, wieczór się zbliża i znów łeb pęka
pierwsza zdecydowanie.. z drugiego linka podoba mi się fason, ale deseń jest do bani
Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
Suknię masz wybraną? Ja najchętniej już bym zamawiała, jestem teraz podjarana ślubną atmosferą Nawet wódkę już kupiliśmy! Półtora roku wcześniej! Szaleństwo
o jaaa.. padłam
ale jest to jakaś metoda.. koszty się rozkładają w czasie i pewnie jest łatwiej...

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
dziwny opis 'olej do włosów przeznaczony na rynek amerykański.'
Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość


Po jakiego grzyba tam ten olej z norek? Nieważne czy żywych czy martwych.
nie rozumiem..


masakra, mam drzwi w drzwi studentów i co środę tak dają, że mam ochotę im nakopać do tyłków. są studencie środy i od 3 w nocy, gdy wracają z klubu to robią taką trzodę, że szok.. napierdalają drzwiami jakby pierwszy raz mieli z nimi do czynienia, a zwróć gnojkom uwagę nigdy nie stosowałam takich rozwiązań, ale daję im dziś jeszcze jedną szansę.. jak się powtórzy historia z zeszłego tyg to dzwonię na policję, bo przez tych smarkatych patałachów chodzę nieprzytomna w czwartki do roboty
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 21:08   #2111
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Tak teraz wyglądają moje włosy Jak widać szału nie ma, gęstością nie powalają, ale za to nigdy w życiu nie miałam dłuższych Porównując z starymi zdjęciami (w albumie) można zauważyć, że przestały się kręcić.

Bardzo przerzedziły mi się podczas urlopu,, gdy byliśmy na mazurach, u rodziny TŻa. nie pasowała mi tamtejsza woda. Skóra mnie strasznie swędziała, a włosy wypadały garściami Pomogła mi trochę wcierka z Joanny, miałam masę baby hair Przyznam się, że moja pielęgnacja jest teraz godna pożałowania. Rzadko daję na włosy cokolwiek poza szamponem, za to dosyć często używam suszarki.
Pora w końcu o nie zadbać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF7016.jpg (61,0 KB, 14 załadowań)
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 22:09   #2112
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Potem pokażę, bo nie mogę odtworzyć

Mam to samo Mogłabym małej kupować i kupować, ale póki co niech powyrasta z tony śpioszków, kaftaników, legginsów itp. Wiem, o których legginsach mówisz, wspaniałe Chciałam małej kupić, ale nie było rozmiaru Za to kupiłam szarą bluzeczkę z kotkiem za dychę I jakościowo porządna. Niedługo kasę dostanę to muszę jej pokupować góry właśnie, bo spodni/legginsów ma dużo, góry robią się małe. A wczoraj znalazłam 14par nowych bodów jeszcze nie pranych Chyba z 6kompletów z Lidla i jeszcze jakieś, tylko są na 68, a Lidlowa rozmiarówka jest spora, więc są jeszcze dużo za duże na nie.

Ja też chciałabym beżowy. Krzycz do mnie jak będziesz chciała sprzedać jakiś bądź kurtkę - wszystkie masz 36 czy 34? W zasadzie mam dwie zimowe kurki i ten płaszcz, ale beżowy lub ten melanżowy szary tak mi się marzy. I zamierzam spełnić to marzenie

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------



U mnie sypie jak szalony! Nienawidzę zimy

Dobrze, że wyszłyśmy o 12 na spacer, bo o 13.30 już zaczęło mocno sypać. No i ten wiatr... Zimno Pora wyciągnąć skarpety zrobione przez babcię
Ok

Mi z tylu rzeczy wyrosła, niektóre nowe z metkami leżą w workach

Będę krzyczeć

Sama z nią wychodzisz? Jak radzisz sobie z wózkiem? Ja zjeżdżam po schodach i za każdym razem nieźle się przy tym umęczę. Przeważnie mama się nade mną lituje i przychodzi mi pomóc

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
Cześć Pamięta mnie ktoś jeszcze? Nie było mnie może z pfff.... 2 lata? :P
Zmieniło się u mnie duuużo. Jestem teraz bezrobotna, nie mam co z sobą zrobić w domu więc wymyśliłam, że się do Was odezwę

Udało się mi zapuścić całe włosy naturalne, po czym znowu je zafarbowałam. Są już całkiem długie (jak na mnie), chciałabym je trochę zagęścić chociaż

Przyjmiecie z powrotem córkę marnotrawną?


Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Elewyn Witaj Opowiadaj co u Ciebie!

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

http://allegro.pl/sukienka-krata-meg...865832384.html

http://allegro.pl/sukienka-damska-w-...795627455.html

Która ładniejsza? Wyraźcie opinię laski

Kurde, wieczór się zbliża i znów łeb pęka
Nie przepadam za motywem kraty, fason podoba mi się drugiej, ale wzór chyba w pierwszej ładniejszy.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 18:26   #2113
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Hallo! nikogo tu dzisiaj nie ma?

Byłam dziś z koleżanką na rajdzie po salonach ślubnych bo ślub ma w sierpniu Przez przypadek weszłyśmy do pracowni krawieckiej (myślałyśmy że to salon). Oczy mi się zaświeciły, gdy się dowiedziałam, że kobietki szyją co tylko się młodej wymarzy, mają również 30 własnych projektów. A to wszystko w cenie w granicach 1 200 do max 2 000 zł. Cena oczywiście wzrasta gdy młoda zażyczy sobie cudo z 3 metrowym trenem i jeszcze nie wiadomo czym Jednak ja szukam prostej sukni, a jak na razie najtańsza suknia z tych które spotkałam i mi sie podobała była za 2 400. Myślałam wcześniej o szyciu sukni, ale myślałam, że nie będzie dużej różnicy w cenie, a do tego może być to ryzykowne. Jednak jeśli panie prowadzą profesjonalną pracownię, a oszczędność spora to chyba zaryzykuję i odwiedzę panie w przyszłym roku
Ma któraś z Was jakieś doświadczenie w tej kwestii?
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 18:48   #2114
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ależ pupę bardzo łatwo powiększyć i zaokrąglić! Masz przecież jeszcze tyyyle czasu Jak chodzi tylko o pośladki wystarczy trochę ćwiczeń, najlepiej z obciążeniem (weźmiesz se duże butelki z wodą) i będzie cacy Gdyby cycki dało się tak łatwo powiększać jak pupę

Ewentualnie można kupić gaci powiększające





Cytat:
Dla mnie też bo prawda jest taka, że dla matki jej dziecko zawsze będzie najukochańsze i najpiękniejsze, ale dla innych... no różnie to bywa. Szczenięta czy kocięta obiektywnie patrząc są ładniejsze niż dzieci
Normalne ze dla matki jej dziecko jest najpiękniejsze. Moje dla mnie tez by było. Ale nie byłoby piękniejsze od kotka, pieska, kaczuszki
Chodzi o zanik racjonalnego myślenia. Pielucha zamiast mózgu niestety niektórym się robi i nic na świecie już nie istnieje, poza dziećmi.

Ostatnio koleżanka w pracy, mamusia, ale normalna, ze zdrowym podejściem, powiedziała, że lubi zapach małych dzieci. Że pachną mleczkiem. A ja że mi to bardziej sie kojarzy z kupą sikami i wymiocinami
Ale tak poważnie, ja mam strasznie wyczulony węch i to jest dla mnie jeden z gorszych smrodów. Mam koleżankę z dziećmi i chodzenie do niej to dla mnie męka. Nie mogę zdzierżyć tego mleczno-wymiocinowego smrodku. To nie jest normalne wiem. Ale już tak mam i nic nie poradzę . Ale ogólnie bardzo lubię dzieci. Uwielbiam mądre dzieci. Jak błyszcza inteligencją, takie 2-3 latki
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 18:52   #2115
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Normalne ze dla matki jej dziecko jest najpiękniejsze. Moje dla mnie tez by było. Ale nie byłoby piękniejsze od kotka, pieska, kaczuszki
Chodzi o zanik racjonalnego myślenia. Pielucha zamiast mózgu niestety niektórym się robi i nic na świecie już nie istnieje, poza dziećmi.
Kotek czy piesek nadal byłby piękniejszy od Twojego własnego dziecka?
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 19:25   #2116
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

OMG jeden z moich ulubionych zespołów będzie na łódstocku Chyba już zaklepię urlop w sumie mogłabym polecieć do Szczecina i miałabym blisko.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Kotek czy piesek nadal byłby piękniejszy od Twojego własnego dziecka?
Tak.
Chyba, że by mi hormony zrobiły papkę z mózgu. No a na to nie miałabym wpływu.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Koniec końców, dzieci w porównaniu z innymi dziećmi mogą być bardziej lub mniej urokliwe. Ale jak już mam je porównywać z dzieckiem kocim, psim, kurzym, małpim, kaczym, to wszystkie dzieci są daleko w tyle w tej konkurencji. Każdy ma jakieś określone pojęcie estetyki, które u niektórych ludzi jest zagłuszone emocjami. Dlatego nawet najokropniejsze dziecko, matkom może się wydawać najpiękniejszą istotą na świecie.
Gdyby mi ktoś powiedział, że moje dziecko jest brzydsze od innego dziecka to zapewne wydrapałabym oczy. Ale gdyby mi ktoś powiedział że jest brzydsze od kaczuszki to byłoby to dla mnie stwierdzenie jak najbardziej oczywiste.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 19:34   #2117
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Tak.
Chyba, że by mi hormony zrobiły papkę z mózgu. No a na to nie miałabym wpływu.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Koniec końców, dzieci w porównaniu z innymi dziećmi mogą być bardziej lub mniej urokliwe. Ale jak już mam je porównywać z dzieckiem kocim, psim, kurzym, małpim, kaczym, to wszystkie dzieci są daleko w tyle w tej konkurencji. Każdy ma jakieś określone pojęcie estetyki, które u niektórych ludzi jest zagłuszone emocjami. Dlatego nawet najokropniejsze dziecko, matkom może się wydawać najpiękniejszą istotą na świecie.
Gdyby mi ktoś powiedział, że moje dziecko jest brzydsze od innego dziecka to zapewne wydrapałabym oczy. Ale gdyby mi ktoś powiedział że jest brzydsze od kaczuszki to byłoby to dla mnie stwierdzenie jak najbardziej oczywiste.
Wiesz co, to nie papka z mózgu tylko natura. Naturalne, biologiczne jest że troszczymy się o wszelkie młode a najbardziej o te z naszego gatunku. Masz jakieś swoje zdanie i fajnie, ale widzę że każdy przejaw naturalnych instynktów człowieka krytykujesz i nazywasz "hormonalną papką mózgową" czy "zagłuszaniem emocjami". Trochę nie od tej strony, co?
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 20:21   #2118
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Wiesz co, to nie papka z mózgu tylko natura. Naturalne, biologiczne jest że troszczymy się o wszelkie młode a najbardziej o te z naszego gatunku. Masz jakieś swoje zdanie i fajnie, ale widzę że każdy przejaw naturalnych instynktów człowieka krytykujesz i nazywasz "hormonalną papką mózgową" czy "zagłuszaniem emocjami". Trochę nie od tej strony, co?
Wybacz ale w mojej wypowiedzi nie ma słowa krytyki. Jedynie moje podejście do dzieci. Wybierasz sobie kawałki wypowiedzi żeby się przyczepić. Przeczytaj dokładnie. Całość jeszcze raz. Może zrozumiesz. A jak nie to trudno.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 21:12   #2119
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
Hallo! nikogo tu dzisiaj nie ma?

Byłam dziś z koleżanką na rajdzie po salonach ślubnych bo ślub ma w sierpniu Przez przypadek weszłyśmy do pracowni krawieckiej (myślałyśmy że to salon). Oczy mi się zaświeciły, gdy się dowiedziałam, że kobietki szyją co tylko się młodej wymarzy, mają również 30 własnych projektów. A to wszystko w cenie w granicach 1 200 do max 2 000 zł. Cena oczywiście wzrasta gdy młoda zażyczy sobie cudo z 3 metrowym trenem i jeszcze nie wiadomo czym Jednak ja szukam prostej sukni, a jak na razie najtańsza suknia z tych które spotkałam i mi sie podobała była za 2 400. Myślałam wcześniej o szyciu sukni, ale myślałam, że nie będzie dużej różnicy w cenie, a do tego może być to ryzykowne. Jednak jeśli panie prowadzą profesjonalną pracownię, a oszczędność spora to chyba zaryzykuję i odwiedzę panie w przyszłym roku
Ma któraś z Was jakieś doświadczenie w tej kwestii?
Sttraaasznie dużo ja tego nie rozumiem, wlazłam do wypasionego domu mody ślubnej, ponoć najdroższego w mieście, takiego jak z amerykańskiego filmu z przymierzalnią wielkości mojego domu i marmurami na podłodze i zapłaciłam 1500. Weszłam, wybrałam i wyszłam, wszystko zajęło mi jakieś pół godziny. Kupowałam po prostu model z manekina, bo normalnie śpiewają za kiece między 3 a 4 tys polecam zrobić to samo.

Kocurze chodzi o WT? Ja się prawie poryczałam jak to zobaczyłam kolejne marzenie ma szanse się spełnić mega, mega się cieszę, dawno mi jakiś koncert na wood nie sprawił takiej przyjemności
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 21:15   #2120
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość

Ewentualnie można kupić gaci powiększające






Normalne ze dla matki jej dziecko jest najpiękniejsze. Moje dla mnie tez by było. Ale nie byłoby piękniejsze od kotka, pieska, kaczuszki
Chodzi o zanik racjonalnego myślenia. Pielucha zamiast mózgu niestety niektórym się robi i nic na świecie już nie istnieje, poza dziećmi.

Ostatnio koleżanka w pracy, mamusia, ale normalna, ze zdrowym podejściem, powiedziała, że lubi zapach małych dzieci. Że pachną mleczkiem. A ja że mi to bardziej sie kojarzy z kupą sikami i wymiocinami
Ale tak poważnie, ja mam strasznie wyczulony węch i to jest dla mnie jeden z gorszych smrodów. Mam koleżankę z dziećmi i chodzenie do niej to dla mnie męka. Nie mogę zdzierżyć tego mleczno-wymiocinowego smrodku. To nie jest normalne wiem. Ale już tak mam i nic nie poradzę . Ale ogólnie bardzo lubię dzieci. Uwielbiam mądre dzieci. Jak błyszcza inteligencją, takie 2-3 latki
Skoro koleżanki dzieci śmierdzą wymiocinami to wynika tylko i wyłącznie z zaniedbania i tego, że nie przebiera jak się dziecku uleje Nie mówiąc już o sikach czy kupie
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 22:03   #2121
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Sttraaasznie dużo ja tego nie rozumiem, wlazłam do wypasionego domu mody ślubnej, ponoć najdroższego w mieście, takiego jak z amerykańskiego filmu z przymierzalnią wielkości mojego domu i marmurami na podłodze i zapłaciłam 1500. Weszłam, wybrałam i wyszłam, wszystko zajęło mi jakieś pół godziny. Kupowałam po prostu model z manekina, bo normalnie śpiewają za kiece między 3 a 4 tys polecam zrobić to samo.
Ja niestety jestem bardzo drobną osobą i modele z manekina wiszą na mnie jak na kiju bałabym się, że po tak inwazyjnych przeróbkach cały urok sukni by prysł. Dlatego chyba zdecyduję się na szycie na zamówienie bo będzie za podobne pieniądze jak za suknię z wystawki
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:20   #2122
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Skoro koleżanki dzieci śmierdzą wymiocinami to wynika tylko i wyłącznie z zaniedbania i tego, że nie przebiera jak się dziecku uleje Nie mówiąc już o sikach czy kupie
Otóż to
Ja uwielbiam zapach Hani, ale raczej mam na myśli nakremowane ciałko, włoski pachnące, ubranka świeżo wyprane i wyprasowane. Jak można dziecko nie przebrać jak uleje Czasem poleci woda, ale częściej są to zwyczajnie wymiociny przecież

Dzień dobry Wczoraj mieliśmy szczepienie, mała tak płakała, a ja razem z nią... Tż ją za nóżki trzymał, bo ja nie mogłam patrzeć jak jej wbijają tą igłę Ale na szczęście odpukać nic jej potem nie było, była śpiąca, ale śmiała się, jadła, więc okej.

Elewyn ja już mam wybraną - będę miała mocno rozkloszowaną sukienkę
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister

Edytowane przez Asia19x
Czas edycji: 2014-12-12 o 09:21
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:23   #2123
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Poka Poka
Ja chcę prostą, z muślinowym dołem obszytym na końcu koronką, u góry gorset z mocno wyciętymi plecami, ale żeby na nim była koronka, z której będą ramiączka i zakryte plecy, do tego jakiś kryształkowy pasek Taka mi się wymarzyła
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:27   #2124
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Wczoraj wieczorem postanowiłam wyprasować... Całą pościel jaką mam w domu - jakieś pięć kompletów plus prześcieradła Tak mnie naszło, bo jak Tż przebierał dwa razy pod rząd zrobił kosmiczny bałagan, wszystko wygniecione jak z tyłka wyglądało, no to wyprasowałam... A to, że ledwo dotarłam potem do łóżka to inna sprawa

Ale za to jak pięknie teraz wygląda Coś mi się przestawiło podczas ciaży, jak nienawidziłam prasowania tak teraz uwielbiam

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
Poka Poka
Ja chcę prostą, z muślinowym dołem obszytym na końcu koronką, u góry gorset z mocno wyciętymi plecami, ale żeby na nim była koronka, z której będą ramiączka i zakryte plecy, do tego jakiś kryształkowy pasek Taka mi się wymarzyła
Jutro jadę na przymiarkę i cyknę fotki Bo aktualnie nie posiadam żadnego zdjęcia.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 10:59   #2125
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Myślę, że podejście do dzieci może się zmienić w momencie posiadania swojego. Tak było w przypadku mojego wujka, który nie lubił dzieci i za dzieciaka straszył mnie i brata, że jak będziemy głośno to wywiezie nam na przyczepie wszystkie zabawki, bo nie lubi dzieci (oczywiście nie w ten sposób okazywał to, że nie lubi dzieci ) gdy urodził mu się syn stracił dla niego głowę, co prawda kolejnego dziecka już nie ma, ale syn zmienił jego podejście do dzieci, nawet go przebierał, itp. Mój P. też nie miał styczności z dziećmi i opowieści o moim chrześniaku traktował "obco", a teraz, gdy pracuje również z dziećmi, sam opowiada mi, jak maluchy się do niego przytulają, jak go nie chcą wypuścić i mówi o tym z uśmiechem. Gdy się patrzy na cudze dziecko to może i kojarzy się to z kupą, przebieraniem i mlekiem, ale gdy ma się swoje lub bliższe sobie dziecko, to to staje się neutralne i naturalne zarazem. Dla mnie małe dzieci są wyjątkowe i nie chcę ich porównywać do zwierząt. Ja uwielbiam dzieci, szczególnie noworodki i maluchy, ale tak naprawdę wszystkie są urocze .
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 14:47   #2126
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Wysprzątałam cała łazienkę, jeszcze kabinę umyć i już. Jestem zmęczona, jakbym co najmniej tonę piachu przerzuciła, a to tylko łazienka Chyba studia mnie rozleniwiły.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 16:01   #2127
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Ja bardzo lubię sprzątać Zamiast odpoczywać, gdy mała śpi to szukam co by tu ogarnąć

Mam ochotę wypróbować jakieś fajne, nowe serum do włosów - polecicie coś? Nareszcie wykończyłam pomarańczowe Garniera, bo już nie mogłam na nie patrzeć i keratynowego Kallosa, uff Od maja go miałam, a serum chyba od lutego

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Przypomniało mi się jak bardzo kochałam kiedyś serum firmy Stapiz, tak cudownie pachniało Teraz jakieś nowe jest, z olejkiem arganowym, może wypróbuję... Sama nie wiem I to czerwone Mariona mnie kusi również.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:55   #2128
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Mam ochotę wypróbować jakieś fajne, nowe serum do włosów - polecicie coś? Nareszcie wykończyłam pomarańczowe Garniera, bo już nie mogłam na nie patrzeć i keratynowego Kallosa, uff Od maja go miałam, a serum chyba od lutego

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Przypomniało mi się jak bardzo kochałam kiedyś serum firmy Stapiz, tak cudownie pachniało Teraz jakieś nowe jest, z olejkiem arganowym, może wypróbuję... Sama nie wiem I to czerwone Mariona mnie kusi również.
Ja uzywam olejku z Balei, nie do dostania u nas, ale jest cudowny
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 16:24   #2129
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Myślę, że podejście do dzieci może się zmienić w momencie posiadania swojego. Tak było w przypadku mojego wujka, który nie lubił dzieci i za dzieciaka straszył mnie i brata, że jak będziemy głośno to wywiezie nam na przyczepie wszystkie zabawki, bo nie lubi dzieci (oczywiście nie w ten sposób okazywał to, że nie lubi dzieci ) gdy urodził mu się syn stracił dla niego głowę, co prawda kolejnego dziecka już nie ma, ale syn zmienił jego podejście do dzieci, nawet go przebierał, itp. Mój P. też nie miał styczności z dziećmi i opowieści o moim chrześniaku traktował "obco", a teraz, gdy pracuje również z dziećmi, sam opowiada mi, jak maluchy się do niego przytulają, jak go nie chcą wypuścić i mówi o tym z uśmiechem. Gdy się patrzy na cudze dziecko to może i kojarzy się to z kupą, przebieraniem i mlekiem, ale gdy ma się swoje lub bliższe sobie dziecko, to to staje się neutralne i naturalne zarazem. Dla mnie małe dzieci są wyjątkowe i nie chcę ich porównywać do zwierząt. Ja uwielbiam dzieci, szczególnie noworodki i maluchy, ale tak naprawdę wszystkie są urocze .
Ja też nie byłam jakąś wielką fanką dzieci, tzn. lubiłam je ale na dłuższą metę mnie irytowały. Jakiejś niechęci do dzieci nabrałam przez chrześnicę, która kiedyś wyjątkowo często u nas przebywała i nie była łatwym dzieckiem (przechodziła wszystkie możliwe bunty i nie umiała się ani chwili sama pobawić, ciągle potrzebowała towarzystwa i to najchętniej mojego ). Do swojego ma się o wiele więcej cierpliwości i w ogóle inaczej się do tego wszystkiego podchodzi.

Prawda jest też taka, że nie można być jedynie matką, ale mieć też swoje zainteresowania. Widzę po sobie, że na początku bycie matką mnie trochę przywaliło, bo czułam się uziemiona z cyckiem w domu. Teraz jest zdecydowanie lepiej. Jeśli muszę wyjść to zostawiam dziecko z Tż albo wiezie małą do którejś z babć i po problemie. Najgorsze są matki, które nie mają swoich zainteresowań i jedyne co mają to dziecko. Wtedy to chyba sama zbzikowałabym. Mam kilka takich znajomych, które poza tematem dzieci nie mają o czym rozmawiać. Same tak się zaniedbały po porodzie Jak ktoś ma równo pod kopułą to dziecko nie zrobi sieczki. Hormony kilka miesięcy po porodzie się normują


Dostałam propozycję z Choies Proszą o wybranie 3 rzeczy ze sklepu

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię sprzątać Zamiast odpoczywać, gdy mała śpi to szukam co by tu ogarnąć

Mam ochotę wypróbować jakieś fajne, nowe serum do włosów - polecicie coś? Nareszcie wykończyłam pomarańczowe Garniera, bo już nie mogłam na nie patrzeć i keratynowego Kallosa, uff Od maja go miałam, a serum chyba od lutego

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Przypomniało mi się jak bardzo kochałam kiedyś serum firmy Stapiz, tak cudownie pachniało Teraz jakieś nowe jest, z olejkiem arganowym, może wypróbuję... Sama nie wiem I to czerwone Mariona mnie kusi również.
Ja teraz stosuję ten olejek na wilgotne włosy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...re-haarol.html bardzo go lubię Fajnie wygładza, ujarzmia, nadaje połysk i pięknie pachnie

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...sc-i-sila.html zakochałam się w tym szamponie Kocham produkty Planeta Organica

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=24056 zdjęcia fatalne, bo straszna szarówka za oknem
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 18:10   #2130
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Miki, no no, gratki Fajne ciuszki, szary płaszczyk mega


Dół będzie inny, mocniej rozkloszowany i z tiulu, matowy.
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=12481

To może kupię ten olejek Isany, dobre opinie ma
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-06 23:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.