Zbrodnia w Rakowiskach - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-23, 23:12   #571
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 501
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez _Judith
Piszesz o szacunku, a u ciebie go nie widzę, piszesz o chamstwie, a sama przykładem nie świecisz. Trochę słabo.

Pozwolę sobie zgłosić twoje posty.
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 23:13   #572
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Rareza Pokaż wiadomość
Gdybyś się głębiej zainteresowała tematem to moim skromnym zdaniem warto byłoby poczytać teksty psychiatrów, a nie tylko psychologów. Uwaga uwaga najdoskonalsze źródło wiedzy - wikipedia - Psychiatria różni się od psychologii faktem, iż jest ona nauką medyczną, psychologia zaś według podziału klasycznego jest subdyscypliną filozoficzną, która obecnie wyrosła na samodzielną naukę społeczną. Obie nauki są interdyscyplinarne i posiadają zróżnicowane podejścia, zawierające swoiste podstawy teoretyczne.
Ahh no jasne. Psychiatra to lekarz, więc trzeba mu wierzyć, psycholog to jakiś-tam-ktoś po humanistycznych studiach- g wie Takie myślenie społeczeństwa. W praktyce psychiatra najczęściej raz wysłuchuje pacjenta, robi kontole (pociął się ostatnio? targnął na czyjeś życie?) i ordynuje leki Pozdrawiam
p.s. subiektywna ocena wyniesiona z prywatnych doświadczeń. żadna wiedza objawiona, jeśli ktoś ma inne- kłócić się nie będę o przypadki
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 23:17   #573
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Mam dla was kolejną teorię. Ponoć zabiła tego kota ze zdjęcia na Instagramie, włożyła go do worka na śmieci i razem z tym chłopakiem wyrzuciła przez okno z któregoś piętra. W opisie dała: "będzie z ciebie piękny kotylek" (czyt. motylek).
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 23:26   #574
Angelika234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Widzialam to zdjęcie tego kota w worku..
Angelika234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 23:26   #575
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Mam dla was kolejną teorię. Ponoć zabiła tego kota ze zdjęcia na Instagramie, włożyła go do worka na śmieci i razem z tym chłopakiem wyrzuciła przez okno z któregoś piętra. W opisie dała: "będzie z ciebie piękny kotylek" (czyt. motylek).
Tez o tym słyszałam. Czyżby trening? To było 2 tyg przed zbrodnia.
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 23:34   #576
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Macie jakieś linki do zdjęć rzekomo zabitego kota?
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 23:41   #577
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez semprebambino Pokaż wiadomość
Macie jakieś linki do zdjęć rzekomo zabitego kota?
Ja nie wiem czy to prawda, zdjecie z instagrama. Tak ludzie gadają ze go wyrzuciła oknem, zreszta w zdjęciu poprzednim napisala komentarz ze kot wyleciał oknem. Zdjecie wyglada jakby go trzymali nad śniegiem (w owym czasie sporo go spadło w Białej) przez okno.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (91,4 KB, 189 załadowań)
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 23:44   #578
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez sledziczeek Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy to prawda, zdjecie z instagrama. Tak ludzie gadają ze go wyrzuciła oknem, zreszta w zdjęciu poprzednim napisala komentarz ze kot wyleciał oknem. Zdjecie wyglada jakby go trzymali nad śniegiem (w owym czasie sporo go spadło w Białej) przez okno.
To nie jest przypadkiem po prostu ściana?
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 23:45   #579
Angelika234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Ciekawe,ale matka nadal ma na zdj profilowym tego kota.
Angelika234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 23:47   #580
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez szaramieta Pokaż wiadomość
To nie jest przypadkiem po prostu ściana?
Byc moze... Dlatego mowię, ze nie do konca wierze w to co tam gadają.
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 23:52   #581
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

No, daleko mi do oceniania, ale jeśli profil, na który trafiłam jest profilem matki i 13 i 14 grudnia miała jeszcze głowę do udostępniania kolejnych linków na fejsie i grania w Candy Crush no to ja nie mam pytań
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 23:58   #582
Angelika234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez szaramieta Pokaż wiadomość
No, daleko mi do oceniania, ale jeśli profil, na który trafiłam jest profilem matki i 13 i 14 grudnia miała jeszcze głowę do udostępniania kolejnych linków na fejsie i grania w Candy Crush no to ja nie mam pytań
Tak dobrze trafiłaś ,ktoś tu na forum już zwracał uwage o te gry , też to widziałam.
Angelika234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 00:34   #583
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez szaramieta Pokaż wiadomość
No, daleko mi do oceniania, ale jeśli profil, na który trafiłam jest profilem matki i 13 i 14 grudnia miała jeszcze głowę do udostępniania kolejnych linków na fejsie i grania w Candy Crush no to ja nie mam pytań
Każdy przeżywa tragedię po swojemu. Nie tobie to oceniać.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 00:42   #584
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Oczywiście, ze nie mi, ale chyba mogę zwrócić uwagę na to, że według mnie to nie jest do końca normalne, ja w tym przezywania tragedii nie widzę.
Co nie znaczy, że zaraz zacznę po tej matce jechać, po prostu takie zachowanie wydaje mi się...nieadekwatne?
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 00:45   #585
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Kotylek XD

Co jak co ale nie mówcie, że psychopatki i morderczynie nie mają poczucia humoru
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 00:49   #586
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Wiesz, ludzie, którzy przeżywają traumę, zachowują się różnie.

Co masz na myśli, pisząc o adekwatnym zachowaniu? O takim które nie budzi żadnych wątpliwości, że ogromnie cierpisz?

Jak dla mnie jej zachowanie wcale nie jest nienormalne. Może w ten sposób odreagowuje ogromny stres.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 00:57   #587
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez pankasztan Pokaż wiadomość
Wiesz, ludzie, którzy przeżywają traumę, zachowują się różnie.

Co masz na myśli, pisząc o adekwatnym zachowaniu? O takim które nie budzi żadnych wątpliwości, że ogromnie cierpisz?

Jak dla mnie jej zachowanie wcale nie jest nienormalne. Może w ten sposób odreagowuje ogromny stres.

Wiedziałam, ze padnie pytanie o to adekwatne zachowanie. Cholera, nie wiem, naprawdę. Może faktycznie takie nie istnieje, wiadomo, ze ludzie reagują różnie.
Po prostu cała ta historia jakoś mnie poruszyła, a tu wchodzę na profil matki, Candy Crush w najlepsze, no wygląda to na lekkie bagatelizowanie sprawy.
Ale pewnie masz racje, drugiej strony to tylko głupia gra
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 01:07   #588
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Swoją drogą to dziewczyna zmarnowała swój talent, mogła być despotyczną szefową, która łamie życiorysy swoim pracownikom, a tak stała się morderczynią, która prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z pierdla.

---------- Dopisano o 02:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:59 ----------

Niesamowity jest ten research internautów dot. sprawczyni zbrodni, czego słuchała, jak traktowała zwierzątka, czym się interesowała. Ta niezdrowa ekscytacja. Teraz dowiedzmy się coś o matce.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 07:21   #589
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Ahh no jasne. Psychiatra to lekarz, więc trzeba mu wierzyć, psycholog to jakiś-tam-ktoś po humanistycznych studiach- g wie Takie myślenie społeczeństwa. W praktyce psychiatra najczęściej raz wysłuchuje pacjenta, robi kontole (pociął się ostatnio? targnął na czyjeś życie?) i ordynuje leki Pozdrawiam
p.s. subiektywna ocena wyniesiona z prywatnych doświadczeń. żadna wiedza objawiona, jeśli ktoś ma inne- kłócić się nie będę o przypadki
z tym sie zgadzam. Na studiach miałam, że psychiatria opiera się głównie na dawaniu leków
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-24, 07:43   #590
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja nie będę szła za stadem baranów. Mam swoje myślenie i swoje zdanie, często inne niż reszta tutaj. Za każdym razem, nawet jak w najmilszy sposób napiszę, to ktoś zaczyna ze mnie kpić.
A nie pomyślałaś, że zwyczajnie głupoty piszesz i stąd takie reakcje ludzi? Takie najprostsze rozwiązanie w sumie.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 08:26   #591
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
A nie pomyślałaś, że zwyczajnie głupoty piszesz i stąd takie reakcje ludzi? Takie najprostsze rozwiązanie w sumie.
Niektórzy piszą gorsze głupoty i jakoś nikt aż tak po nich nie jeździ. Głupsze teorie się tutaj pojawiały.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 08:29   #592
Zuzanna88
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańska
Wiadomości: 60
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Interesuję się takimi sprawami, czasem żałuje, że nie jestem Prokuratorem lub Sędzią.
Polskie prawo karne jest słabe i chore.
Czemu maja niby dostać dożywocie?! a jakie nie to kilkanaście lat?! czemu my obywatele mamy na takich ludzi płacić podatki?!
Gdy oni będą se siedzieć w więzieniu dostawać jedzenie, spanie.. wszystko pod pysk a później jeszcze będa chcieć zadośćuczynienie od Państwa za to , że w celi było 5 osób a nie 4!!!! - znam takie sprawy z doświadczenia.
Jestem za przywróceniem kary śmierci w Polsce, w szczególności jeśli ktoś zabija drugą osobę z pełną świadomością! - tak jak oni to zrobili. W dodatku, za przeproszeniem, zarżnęli tych ludzi jak świnie. Druga sprawa, osoatnio kobieta z synem zabiła męża i pocieli jego ciało na kawałki...syn dostał tylko 8 lat ona chyba 15 lub 25... a sławna Magda za córeczkę 25.

Najbardziej śmieszy mnie gdy skazany ma zapłacić zadośćuczynienie rodzinie - np 300.000 ! Ja pier.. ciekawe skąd wezmą mu te pieniądze?!

Dlatego prawo karne w Polsce jest do D.
Zuzanna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 08:48   #593
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Zuzanna88 Pokaż wiadomość
Interesuję się takimi sprawami, czasem żałuje, że nie jestem Prokuratorem lub Sędzią.
Polskie prawo karne jest słabe i chore.
Czemu maja niby dostać dożywocie?! a jakie nie to kilkanaście lat?! czemu my obywatele mamy na takich ludzi płacić podatki?!
Gdy oni będą se siedzieć w więzieniu dostawać jedzenie, spanie.. wszystko pod pysk a później jeszcze będa chcieć zadośćuczynienie od Państwa za to , że w celi było 5 osób a nie 4!!!! - znam takie sprawy z doświadczenia.
Jestem za przywróceniem kary śmierci w Polsce, w szczególności jeśli ktoś zabija drugą osobę z pełną świadomością! - tak jak oni to zrobili. W dodatku, za przeproszeniem, zarżnęli tych ludzi jak świnie. Druga sprawa, osoatnio kobieta z synem zabiła męża i pocieli jego ciało na kawałki...syn dostał tylko 8 lat ona chyba 15 lub 25... a sławna Magda za córeczkę 25.

Najbardziej śmieszy mnie gdy skazany ma zapłacić zadośćuczynienie rodzinie - np 300.000 ! Ja pier.. ciekawe skąd wezmą mu te pieniądze?!

Dlatego prawo karne w Polsce jest do D.
Dokładnie. Plus młody wiek jako okoloczność łagodząca. Śmieszne to jest. Skoro teraz popełnił coś takiego to nawet nie chce wiedzieć co może być kiedyś, a argumenty o resocjalizacji, karze własnego sumienia i możliwości zmiany na lepsze ani trochę do mnie nie trafiają.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 09:34   #594
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Zuzanna88 Pokaż wiadomość
Interesuję się takimi sprawami, czasem żałuje, że nie jestem Prokuratorem lub Sędzią.
Polskie prawo karne jest słabe i chore.
Czemu maja niby dostać dożywocie?! a jakie nie to kilkanaście lat?! czemu my obywatele mamy na takich ludzi płacić podatki?!
Gdy oni będą se siedzieć w więzieniu dostawać jedzenie, spanie.. wszystko pod pysk a później jeszcze będa chcieć zadośćuczynienie od Państwa za to , że w celi było 5 osób a nie 4!!!! - znam takie sprawy z doświadczenia.
Jestem za przywróceniem kary śmierci w Polsce, w szczególności jeśli ktoś zabija drugą osobę z pełną świadomością! - tak jak oni to zrobili. W dodatku, za przeproszeniem, zarżnęli tych ludzi jak świnie. Druga sprawa, osoatnio kobieta z synem zabiła męża i pocieli jego ciało na kawałki...syn dostał tylko 8 lat ona chyba 15 lub 25... a sławna Magda za córeczkę 25.

Najbardziej śmieszy mnie gdy skazany ma zapłacić zadośćuczynienie rodzinie - np 300.000 ! Ja pier.. ciekawe skąd wezmą mu te pieniądze?!

Dlatego prawo karne w Polsce jest do D.


Jakbyś byla prokuratorem lub sedzia to i tak mialabys g**** do powiedzenia w sprawie prawa karnego. I musialabys forsować te, fuj, dożywocia.

Takze nie dziwię się w sumie, ze nie jesteś ani jednym, ani drugim, skoro nie ogarniasz takich podstaw.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 09:55   #595
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Jakbyś byla prokuratorem lub sedzia to i tak mialabys g**** do powiedzenia w sprawie prawa karnego. I musialabys forsować te, fuj, dożywocia.

Takze nie dziwię się w sumie, ze nie jesteś ani jednym, ani drugim, skoro nie ogarniasz takich podstaw.
Kodeks karny właśnie jest zmieniany. Na pewno zalapalaby się do komisji kodyfikacyjnej i wywrocila wszystko do gory nogami xd.


A zadośćuczynienie jest ściągane komorniczo. Nic się nie martw i spij spokojnie. Nie przezywaj rzeczy, o ktorych nie masz pojęcia.

Kacik wzajemnej adoracji znowu wysmiewa! Szkoda, ze znowu glupote.

Edytowane przez 201604130936
Czas edycji: 2014-12-24 o 10:03
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 10:19   #596
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Kacik wzajemnej adoracji znowu wysmiewa! Szkoda, ze znowu glupote.
Głupotę, gdzie? Bo nie zauważyłam. Samodzielne myślenie jest głupotą według ciebie?
A mi właśnie o takie zachowanie chodziło, jakie przedstawiłaś miła osóbko.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 10:42   #597
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Głupotę, gdzie? Bo nie zauważyłam. Samodzielne myślenie jest głupotą według ciebie?


A mi właśnie o takie zachowanie chodziło, jakie przedstawiłaś miła osóbko.


No glupote. "prawo jest gupie, gdybym byla sendziom to wszystko bylo inaczej, dla mamy madzi stryczek"- fajnie, ze władza ustawodawcza i sądownicza to dwie różne bajki. To się kurde po wosie z gimnazjum wie.

Samodzielne myślenie glupot to dalej glupota.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 10:45   #598
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Głupotę, gdzie? Bo nie zauważyłam. Samodzielne myślenie jest głupotą według ciebie?
A mi właśnie o takie zachowanie chodziło, jakie przedstawiłaś miła osóbko.
Ale jakie samodzielne myslenie? Mówienie jak zle jest dozywocie i zalowanie, ze sie nie pracuje w organie, ktory je zasadza? To jest samodzielne myslenie?
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 10:57   #599
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Ale jakie samodzielne myslenie? Mówienie jak zle jest dozywocie i zalowanie, ze sie nie pracuje w organie, ktory je zasadza? To jest samodzielne myslenie?


To jest ten modny ostatnio nurt- kij, ze twoje poglądy są debilne a pomysły z upy, ważne ze MYSLISZ SAMODZIELNIE. NIEZALEZNE MEDIA, STOP MAINSTREAMOWI.

nie znasz sie, lemingu.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 11:02   #600
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Zbrodnia w Rakowiskach

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
To jest ten modny ostatnio nurt- kij, ze twoje poglądy są debilne a pomysły z upy, ważne ze MYSLISZ SAMODZIELNIE. NIEZALEZNE MEDIA, STOP MAINSTREAMOWI.

nie znasz sie, lemingu.
Nope. To bardzo stary, tradycyjny sposób dyskusji, zwany Januszem przy stole.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-13 06:11:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.