Częstomocz - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-05, 22:34   #31
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Być może to zakażenie dróg moczowych...

"Jakie objawy powinny zmobilizować do wizyty u urologa?

Częste oddawanie moczu, uczucie parcia na mocz, chęć częstszego oddawania moczu, pieczenie lub palenie w cewce moczowej po oddaniu moczu. Czasami pojawiają się stany podgorączkowe. Pod koniec oddawania moczu może zmienić się jego kolor, czasami pojawia się nawet krew."

to znalazłam na tej stronie http://www.resmedica.pl/zdart10006.html
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 23:31   #32
zullugula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 117
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Cytat:
Napisane przez diversely Pokaż wiadomość
Martwie sie, ze to rak (czytakalm o raku gruczolu krokowego)
a czy gruczołu krokowego nie mają tylko mężczyźni?
zullugula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 23:49   #33
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

nie masz podstaw by się teraz niepokoić i zadręczać rozmyślaniami o raku, moim zdaniem nie jest to żaden rak. A 2-4 razy dziennie to jest mało
Jeśli jednak odczuwasz jeszcze jakieś dolegliwości, takie jak opisała hammie, to powinnaś zgłosić się do lekarza, najlepiej urologa.
Ja miałam kilka razy zapalenie dróg moczowych, siusiałam naparwdę często, właściwie to wtedy nic tylko cewnik przydałby mi się, bo właściwie mogłam zamieszkać w toalecie. Dostałam tabletki (antybiotyk)i plyn do podmywania się i przeszło.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 06:54   #34
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Musiałaś złapać jakieś zapalenie, do tego nie trzeba dużo lub rzeczywiście na tle nerwowym. Kochana jakby każdy kto często sika przed pójściem spać myślał ze ma raka, to by sami chorzy chodzili. Idz do apteki i kup sobie tabletki ziołowe urosept-zobaczysz objawy miną po paru dniach. Jeśli nie to wtedy musisz pójść do lekarza.
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 08:27   #35
pszczulka :)
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 94
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

ja mam od malego tak ze sikam co godzine i to dosc duuzym strumieniem
bylam na wszystkich badaniach, na nerki na pecherz..
i nic.. tak mam skonstuowany organizm...

przed spaniem sikam ze dwa razy.. w nocy a jak sie obudze to malo mi pecherza nie wysadzi..

jezeli nigdy nie mialas z tym problemu to moze pojdz do lekaza na badania, nie bedziesz sie denerwowac i bedziesz wiedziala co jest grane...

idz idz i to szybko...

tak urosept jest bardzo dobry..
i mozesz jeszcze plukac sobie czesci intymne jakimis ziolami, w aptece sa.. ukoi to troche infekcie.. jezeli takowa posiadasz...
pszczulka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 22:41   #36
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Cytat:
Napisane przez pszczulka :) Pokaż wiadomość
ja mam od malego tak ze sikam co godzine i to dosc duuzym strumieniem
bylam na wszystkich badaniach, na nerki na pecherz..
i nic.. tak mam skonstuowany organizm...

przed spaniem sikam ze dwa razy.. w nocy a jak sie obudze to malo mi pecherza nie wysadzi..
a ja mam znowu na odwrót... sikam dosyć rzadko... przed spaniem raz mi starczy, a rano jak wstaje to nie czuje potrzeby zeby sie zaltwiac... no moze czasami
czesto sikam jak dużo pije
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 08:15   #37
pszczulka :)
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 94
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

widzisz a ja znowu duzo nie pije..potrafie po kubku herbaty sikac z 10 razy

fajnie masz.. to jest meczace tak sikac caly czas..
a szczegolnie jak gdzies sie wyjdzie na miasto...
pszczulka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-07, 08:25   #38
maniade
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Skad ja to znam.Niestety tez mam z tym problem.To chyba na tle nerwowym.
maniade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 09:11   #39
pszczulka :)
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 94
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

jestem nerwowa ale nawet gdy mam dni kiedy jestem oaza spokoju sikam jak najeta
pszczulka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 09:51   #40
Valtameri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 14
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Potwierdzam rak prostaty Ci nie grozi Bo jak się nie myle stercz występuje tylko u mężczyzn a rak pojawia się zazwyczaj po 50 roku życia
Troche to takie dziwne udzielanie porad na pograniczu medycyny przez internet Lekarz by Cie zapytał o to czy czujesz bolesne parcie na mocz i czy ostatnio współżyłaś U młodych kobiet często występują zapalenia dolnych dróg moczowych więc nie martw się rakiem i leć do lekarza
Valtameri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 14:00   #41
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

urosept + płyn do higieny intymnej + pić dużo wody mineralnej
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 08:32   #42
zullugula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 117
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

mi na infekcję pomógł furaginum.
zullugula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 13:00   #43
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Moja droga to napewno infekcja dróg moczowych.
Nazywa jest często chorobą miesiąca miodowego, bo często pojawia się po częstym i intensywnym seksie.
Powodem może być siedzenia na zimnym betonie, podłodze itp- czyli zaziębienie "kasi" hihi
Mnie to dziadostwo kiedyś zaatakowało w anglii- i jak się dowiedziałam aż 3 moje znajome też to przeszły w UK kiedy tylko przyjechały- piernik wie od czego- może od wody- bo tam inna jest...
To trzeba leczyć, bo jeśli tego nie zrobisz może to doprowadzić to poważnych powikłań-np. choroby nerek a w konsekwencjach ich niewydolności.
Dziewczyny dobrze piszą- pomocny jest furagin, choć mi osobiście pomógł urosept- w aptece dostaniesz bez recepty.
Kup sok żurawinowy- przepaskudny jak dla mnie ale pomaga i zaaplikuj sobie końską dawkę witaminki C.
Mi to wszystko pomogło a u mnie to od razu jak się pojawia infekcja to ostra- z krwiomoczem a siusiając kropelkę czuję się jakbym rodziła sporego jeża
Jak to nie pomoże- idź do lekarza, opisz objawy i poproś o Palin- antybiotyk-rewelacyjny i szybko pomaga
Pozdrówcie i nie wiąż byle pierdółki zdrowotnej od razu z rakiem. Napewno nic Ci nie dolega.
Jeśli nie masz infekcji zaobserwuj ile pijesz- może dużo więcej niż przedtem-a może napoje z kofeiną (moczopędna).
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 15:24   #44
zullugula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 117
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

wlasnie przed chwilą przeczytałam na opakowaniu furaginu żę wydaje się na receptę lekarza, a kupilam go bez żadnej recepty :| Czy furaginum to antybiotyk? biorę go i zarazem tabletki anty, więc nie wiem czy nie obniza się ich skuteczność. Może ktoś rozwieje moje wątpliwości?
zullugula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 19:11   #45
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Cytat:
Napisane przez pszczulka :) Pokaż wiadomość
ja mam od malego tak ze sikam co godzine i to dosc duuzym strumieniem
bylam na wszystkich badaniach, na nerki na pecherz..
i nic.. tak mam skonstuowany organizm...

przed spaniem sikam ze dwa razy.. w nocy a jak sie obudze to malo mi pecherza nie wysadzi..

jezeli nigdy nie mialas z tym problemu to moze pojdz do lekaza na badania, nie bedziesz sie denerwowac i bedziesz wiedziala co jest grane...

idz idz i to szybko...

tak urosept jest bardzo dobry..
i mozesz jeszcze plukac sobie czesci intymne jakimis ziolami, w aptece sa.. ukoi to troche infekcie.. jezeli takowa posiadasz...
no ja mam tak samo najgorzej jak idę na miasto... mam wstręt do kibelków...
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 12:08   #46
kolorowanko25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Moja historia jest troche podobna, od 1,5 roku bardzo czesto oddaje mocz. Zrobilo mi sie tak, mniej wiecej po tym jak przestalam jesc tabletki antykoncepcyjne.
- Myslalam ze mam zapalenie jakies, ale po wielu wizytach u urologa i rownie mnogich badaniach moczu oraz posiewu, wyszlo, ze mam jakies minimalne stezenie bakterii w moczu. Wyleczylam to oantybiotykowa kuracja, wit c i piciem duzej ilosci plynow, ale sikanie nie ustalo. Nadal bardzo czesto oddawalam mocz, wlasnie po szklance herbaty moglam 10 razy sikac.
- Bylam u ginekologa, mialam zapalenie grzybiczne, wyleczylam, i objawy nie ustapily.
- Robilam usg jamy brzusznej, cewki moczowej, nerek, dopochwowe i nic - wszystko w normie.

Jestem zalamana i zmeczona tym, poniewaz nigdy wczesniej takich dlegliwosci nie mialam. Cale zycie jak pamietam, rzadko sikalam, dlugo moglam wytrzymac bez kibelka, a teraz jakakolwiek podroz, badz wzykle wyjscie na miasto, czy podroz srodkami miejskiej komunikacji sa dla mnie horrorem. Parcie na pecherz jest dosc odczuwalne i nawet po szklance napoju, za pol h musze sie wysikac. Jak tego nie zrobie mam wrazenie ze nie utzymam dluzej moczu. Bywa tak, ze po 20 min od sikania czuje, ze znow musze oddac mocz. Zazwyczaj sa to male ilosci. Po prostu musze isc do wc, bo inaczej sie posikam. Zaczynam sie zastanawiac, czy nie jest to na tle nerowowym? Stresu, ze jestem np na srodku miasta, ulicy i nie ma nigdzie kibla, a ja mysle o tym, ze zaraz znow bedzie mi sie chcialo i juz musze sie wysikac. Nie wiem o co chodzi? Tak czy inaczej mam parcie na cewke, co powoduje ze czesto musze sikac, nawet jak mało pije. Moze to jakies mechaniczne dolegliwosci cewki? Nie chodzi o bakterie, ani zapalenia, tylko o zepsuty mechanizm cewki? Nie wiem co robic, bo kazdy urolog mi kaze ciagle badac mocz, robie to co kilka miesiecy i nic nie wychodzi z tych badan. Ginekolog tez rozklada rece, a ja sie mecze strasznie i zastanawiam, czy nie zwariowalam? HELP!
kolorowanko25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 12:47   #47
Alishia19
Raczkowanie
 
Avatar Alishia19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 167
GG do Alishia19
Red face Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Cytat:
Napisane przez diversely Pokaż wiadomość
Mam "mały" problem. Od dłuższego czasu męczy mnie zbyt czeste oddawanie mocczu. Dzieje sie to dopiero raczej wieczorem, gdy leze bezczynnie np. ogladajac telewizje, w ciagu dnia oddaje od 2 - 4 razy. I wlasnie wieczorami robie to non-stop, chodze do lazienki co 10 minut do chwili az nie zasne (wtedy chce mi sie sikac od razu po przebudzeniu). Martwie sie, ze to rak (czytakalm o raku gruczolu krokowego) Raz mialam nawet tak, ze nie umialam zniesc tego ciaglego wstawania i lazenia do ubikacji, usiadlam na klozecie i sikalam (gdy konczylam, pochylalam sie w przod i znow lecialo) i tak bez konca co to moze być?
ja mam podobny problem czeste bóle(pieczenie pecherza)Czeste sikanie,ale czesto zdarza mi sie to zima.Czesto choruje na pecherz,w tym roku gdy zachorowałam poszłam do pani lekarz,a ona nawet nie nawet nie skierowała mnie na badanie moczu,tylko przepisała lek BISEPTOL.Raz mi sie zdarzyło sikac z krwia i strasznie sie wystraszyłam,ale do lekarza nie poszłam tylko wyleczyłam sie zwykłymi tabletkami z apteki bez recepty.Nie długo znów zima...i znów zacznał sie zapalenia oj nie nawidze tego i nie wiem jak to wyleczyć raz na zawsze moze ktoś wie???
Alishia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 14:46   #48
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Alishia19- przeziebiasz pupcie jak chodzisz w zimie w strinasach i krotkiej kurtce to odradzam...
jesli raz sie przejdzie zap.pecherza nawroty sie czesto powtarzaja...
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 16:01   #49
Alishia19
Raczkowanie
 
Avatar Alishia19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 167
GG do Alishia19
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Cytat:
Napisane przez dolare Pokaż wiadomość
Alishia19- przeziebiasz pupcie jak chodzisz w zimie w strinasach i krotkiej kurtce to odradzam...
jesli raz sie przejdzie zap.pecherza nawroty sie czesto powtarzaja...
Nie własnie nie chodze w zimę w stringach,ani w krótkiej kurtce.Bardzo uwazam na pecherz,i własnie nie wiem dlaczego mam częste nawroty zapalenia.W zime potrafie co 3 tygodnie chodzic z "pieczacym" pęcherzem,jest to dla mnie tragiczneA jak sie sika z krwia to czym to jest spowodowane???bardzo mocnym zapaleniem pecherza???
Alishia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 16:09   #50
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

albo urazami nerek, albo kamicą nerkową

może twoje częste nawroty zapaleń to po prostu kwestia nie wyleczenia poprzednich.
konsultowałaś się w tej sprawie z urologiem? czy zawsze leczysz na własną rękę?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 16:45   #51
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Cytat:
Napisane przez pszczulka :) Pokaż wiadomość
widzisz a ja znowu duzo nie pije..potrafie po kubku herbaty sikac z 10 razy

fajnie masz.. to jest meczace tak sikac caly czas..
a szczegolnie jak gdzies sie wyjdzie na miasto...
ja tak samo,w nocy wstaję ze 3 razy, a w ciągu dnia musze co ok. godzine, męczące, ale nie sądzę żeby mi coś było, a mam tak od zawsze (siostra również)
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 16:49   #52
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
ale nie sądzę żeby mi coś było
sędziami ani lekarzami nie jesteście
po co się męczyć?
większość infekcji można stwierdzić na podstawie najprostszego badania moczu i krwi.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 12:40   #53
Alishia19
Raczkowanie
 
Avatar Alishia19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 167
GG do Alishia19
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

[QUOTE=pani_smith;5076658]albo urazami nerek, albo kamicą nerkową

może twoje częste nawroty zapaleń to po prostu kwestia nie wyleczenia poprzednich.
konsultowałaś się w tej sprawie z urologiem? czy zawsze leczysz na własną rękę?[/QUOTE



Byłam pare razy u lekarza i dostałam antybiotyki które zurzyłam do końca tak jak mi zalecił lekarz,objawy ustapiły,ale na krótko,po miesiacu znów to samoAle leczyłam się najpierw u lekarza dzieciecego,to pani doktor zleciła mi badania moczu i po wszystkim,a pozniej gdy juz mósiałam iśc do lekarza dla dorosłych,to pani doktor przepisała mi BISEPTOL,bez badania moczu,gdyz powiedziałam ze wysikałam sie z krwią i że męczy mnie to już od dwóch tygodni.Nie mam pojecia dlaczego mam tak częste nawroty tego zapalenia,naprawdę uważam na siebie staram sie ciepło ubierać i wogóle,ale to nie pomaga
Alishia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:30   #54
Latina90
Raczkowanie
 
Avatar Latina90
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 222
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Ja mam tak w nocy jak leze i patrze na telewizor, albo probuje zasnac. Ale to tez nie zawsze. Kiedy tak sobie leze i nie mysle o niczym to nie ma problemu, ale jak tylko pomysle 'chce mi sie sikac', to chocbym byla 2 minuty wczesniej w ubikacji to znowu musze wstac.

Uciezliwe jest tez kiedy wysikam sie, ubiore i juz chce wychodzic z lazienki to wtedy pojawia mi sie mysl, ze to nie wszystko i znowu musze usiasc na tym kiblu. I moge tak siedziec 5 minut az jakas jedna kropelka splynie wkoncu do ubikacji.
Latina90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:51   #55
Alishia19
Raczkowanie
 
Avatar Alishia19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 167
GG do Alishia19
Thumbs down Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Cytat:
Napisane przez Latina90 Pokaż wiadomość
Ja mam tak w nocy jak leze i patrze na telewizor, albo probuje zasnac. Ale to tez nie zawsze. Kiedy tak sobie leze i nie mysle o niczym to nie ma problemu, ale jak tylko pomysle 'chce mi sie sikac', to chocbym byla 2 minuty wczesniej w ubikacji to znowu musze wstac.

Uciezliwe jest tez kiedy wysikam sie, ubiore i juz chce wychodzic z lazienki to wtedy pojawia mi sie mysl, ze to nie wszystko i znowu musze usiasc na tym kiblu. I moge tak siedziec 5 minut az jakas jedna kropelka splynie wkoncu do ubikacji.
Wiem co to znaczya jeszcze gorzej jest,gdy z tym czestym sikaniem ma sie okropne pieczenie pod koniec oddawania moczucos okropnego
Alishia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 11:02   #56
Latina90
Raczkowanie
 
Avatar Latina90
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 222
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Cytat:
Napisane przez Alishia19 Pokaż wiadomość
Wiem co to znaczya jeszcze gorzej jest,gdy z tym czestym sikaniem ma sie okropne pieczenie pod koniec oddawania moczucos okropnego

No ja nie odczuwam na szczescie zadnego pieczenia ani bolu.
Latina90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 11:53   #57
Alishia19
Raczkowanie
 
Avatar Alishia19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 167
GG do Alishia19
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Cytat:
Napisane przez Latina90 Pokaż wiadomość
No ja nie odczuwam na szczescie zadnego pieczenia ani bolu.
TO NIE JEST TAK ZLE,JA JAK MAM ZAPALENIE TO ZWIJAM SIE Z BÓLU PRZY ODDAWANIU MOCZU OJ BOLI
Alishia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 16:56   #58
lucky_201
Raczkowanie
 
Avatar lucky_201
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 147
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Hej Dziewczyny, ja tez sie mecze z pecherzem.... Jak nigdy... Chociaz wczesniej nie mialam takich problemow od prawie roku nie daje mi to spokoju Moglabym chodzic do lazienki co chwila.... Wlasciwie to tak wlasnie robie ale to jest meczace i nie wiem jak was, ale mnie drażni cholernie. A lekarze... hmmm... chyba robia passsss. Poki co wysylaja mnie do endokrynologa, ale nie wiem czy hormony moga miec w tym przypadku tak wielkie znaczenie. Zastanawiam sie czy w gole jeszcze kiedys bedzie normalnie ;(
lucky_201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 18:11   #59
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
sędziami ani lekarzami nie jesteście
po co się męczyć?
większość infekcji można stwierdzić na podstawie najprostszego badania moczu i krwi.

takie badania przechodzę co roku (uczelnia wymaga)

może mamy pęcherze jak wróbelki?
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 18:36   #60
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Zbyt częste oddawanie moczu.

Cytat:
Napisane przez dolare Pokaż wiadomość
Alishia19- przeziebiasz pupcie jak chodzisz w zimie w strinasach i krotkiej kurtce to odradzam...
jesli raz sie przejdzie zap.pecherza nawroty sie czesto powtarzaja...
miałam zapalenie pęcherza i nikomu nie polecam, strasznie bolesne...na szczeście już dluuuugi czas nawrotó nie ma
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-01 10:49:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.