Styczniowe mamusie 2015, cz. IX - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-28, 01:13   #4201
czarnadamaxd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 807
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Gratuluje wszystkich urodzonych dzidz my ciagle czekamy na naszego malca i zastanawiamy sie jak bedzie przyj po niemiecku
__________________
mama Aniołka - Hubcia
03.01.2015 - 24.05.2015
czarnadamaxd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 04:23   #4202
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Chyba sanepid wypisuje mandat. Można zaszczepić później. Ja pogadam z lekarzem w szpitalu czy nie lepiej się wstrzymać ze szczepieniami kilka dni aż się wyjaśni sprawa nerek. Poprzednio córka była szczepiona w 4 dobie bo wcześniej było ryzyko zapalenia płuc. I szczepili ją w dniu wypisu na moją prośbę.
Alb my nie będziemy szczepić ze względu na serduszko i póki nie będziemy pewni że mała np nie ma żadnej infekcji. Zastanawiam się na jakiej podstawie pediatrzy w pierwszej dobie oceniają ze dziecko jest zdrowe na 100% ?? Bo tylko zdrowe dzieci można szczepić.
Ja teraz miałam 2 infekcje i czy malutka jest zdrowa to tego
__________________

Edytowane przez simonee
Czas edycji: 2014-12-28 o 04:27
simonee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 06:15   #4203
smerfetka2808
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka2808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 4 072
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Hej hej ja juz nie śpię mąż wrócił z pracy to Maly w brzuchu szaleje :O

Eirnene podziwiam Cię za to kino

Ellyunia super że KP idzie pełną parą!

Akrolowa daj znać co ci w szpitalu powiedzą dobrze że zadzwonilas do gin
__________________
wreszcie z nami
Synek 03.01.2015
smerfetka2808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 08:48   #4204
Montanka
Rozeznanie
 
Avatar Montanka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 714
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Heloł!

Ciekawe,jak akrolowa.

Ellyunia, dobrze prawisz. Kp siedzi w glowie. Cieszę się,że Wam to tak ładnie wychodzi.

Hipp chyba w rossie jest. Wiem,ze humana chyba tez tam jest dostepna,tyle ze humana to tak,jak u nas bebiko i bebilon.

Bebiko jest ok. Ciezkie mleczko,ale jak to podpasuje Waszym dzieciom,to znaczy,ze z ich brzuszkami jest wsio w porzadku.

My od ha zaczynamy,bo starszak mial skaze, a teraz azs,dlatego maly ma takie same predyspozycje,albo i wieksze.

Cytat:
Napisane przez czarnadamaxd Pokaż wiadomość
Gratuluje wszystkich urodzonych dzidz my ciagle czekamy na naszego malca i zastanawiamy sie jak bedzie przyj po niemiecku

Pewnie bedzie Ci polozna mowić: mehr,mehr,albo noch ein bisschen :-P
__________________
listopad 2011 Synuś
styczeń 2015 Synuś

Edytowane przez Montanka
Czas edycji: 2014-12-28 o 08:55
Montanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 08:54   #4205
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez simonee Pokaż wiadomość
Alb my nie będziemy szczepić ze względu na serduszko i póki nie będziemy pewni że mała np nie ma żadnej infekcji. Zastanawiam się na jakiej podstawie pediatrzy w pierwszej dobie oceniają ze dziecko jest zdrowe na 100% ?? Bo tylko zdrowe dzieci można szczepić.
Ja teraz miałam 2 infekcje i czy malutka jest zdrowa to tego
Poza badaniem ogólnym robią też badania krwi - przynajmniej tak było nas. Powiem Ci że później już tak dokładnie nie badają jak przed tym pierwszym szczepieniem.
Zobaczymy czy uda mi się tam dogadać z lekarzem żeby trochę opoźnić te szczepienia. Ale też nie mam zamiaru się kłócić z lekarzem bo to szpital specjalistyczny więc na pewno znają się lepiej niż ja
alb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 08:56   #4206
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cześć.

Dusiolka ja też staram się nie denerwować bo nie mam czy a ciśnienie mam wysokie. Ale najwazniejsze ze po lekach w granicach normy.

Simonee u mnie też cisza. Wczoraj do po obiedzie bolały mnie krzyże i @ a później miałam kilka skurczy do wieczora i cisza heh.
ja myślę że neonatolodzy się znają na dzieciach, tzn taka mam nadzieje heh.

Kleo najważniejsze że już w domu. A jak sobie radzicie w domy?

Eirene oj tak kabaret na żywo to istna masakra. Teraz pewnie posiadanym się ze śmiechu. Kiedyś tak się smialam po skecze ze oni sie ze sceny śmiali ze mnie haha.
udanego seansu życzę

Brawurka to dobrze ze wszystko dobrze

Lilijka

Kinqaa synek przesłanie ci cały świat hehe.

Królowa idź, sprawdzi będziesz spokojniejsza

Maritxell my kupiliśmy póki co 3 saszetki jednorazowe bibeloty w rossmanie. Jak się sprawdzi i będzie potrzeba to sie dokupi.


Noc całą przestaną oczywiście poza przerwami co godzinę na siku.
U nas mrozie ale śniegu jeszcze dalej nie ma

Idę na jakieś śniadanie.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 09:08   #4207
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Poza badaniem ogólnym robią też badania krwi - przynajmniej tak było nas. Powiem Ci że później już tak dokładnie nie badają jak przed tym pierwszym szczepieniem.
Zobaczymy czy uda mi się tam dogadać z lekarzem żeby trochę opoźnić te szczepienia. Ale też nie mam zamiaru się kłócić z lekarzem bo to szpital specjalistyczny więc na pewno znają się lepiej niż ja
Tak, mnie koleżanki z medycyny uczuliły żeby w szpitalu zgodzić się na badania dzieka i pobranie krwi z piętki bo oni na tej podstawie wykonują praktycznie pełne badania pod kątem chorób genetycznych np. Tak się rozpoznaje fenyloketonurie
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 09:13   #4208
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Tak, mnie koleżanki z medycyny uczuliły żeby w szpitalu zgodzić się na badania dzieka i pobranie krwi z piętki bo oni na tej podstawie wykonują praktycznie pełne badania pod kątem chorób genetycznych np. Tak się rozpoznaje fenyloketonurie
Ale jak to pełne badania pod względem chorób genetycznych? Hmm?
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 09:23   #4209
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

U nas mróz i śnieg

Co do kabaretów to jakoś rok temu byłam na kabarecie Hrabi i strasznie się wynudziłam. A do tego na sali był przeciąg i strasznie zmarzłam - zmarnowany czas.

A tak poza tym to wczoraj odkryliśmy nowego lokatora w pokoju dziecięcym - grzyb nam się zrobił w rogu przy suficie. Mam nadzieję że to tylko powierzchniowo bo ciężko wytępić dziada. No i musimy osuszać powietrze w pokoju co też nie jest dobre dla dzieci no i pryskać jakimś syfem na grzyby.

No i jeszcze córka złapała katar. Mam nadzieję że na tym się skończy. Wczoraj wieczorem miała temp. 37,6.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Tak, mnie koleżanki z medycyny uczuliły żeby w szpitalu zgodzić się na badania dzieka i pobranie krwi z piętki bo oni na tej podstawie wykonują praktycznie pełne badania pod kątem chorób genetycznych np. Tak się rozpoznaje fenyloketonurie
Tak, badają też w kierunku fenyloketonurii. Ale robią też morfologię, crp itp. Nie jestem pewna czy wszystkie dzieci tak badają, ale pewnie tak. Moja była w zielonych wodach więc ryzyko zapalenia płuc większe. Później jeszcze robią próby wątrobowe. Trochę dziecko pomęczą na początku tymi badaniami ale lepiej że badają.
alb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 09:34   #4210
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
Ale jak to pełne badania pod względem chorób genetycznych? Hmm?

SusZarka tylko nie panikuj:d fenyloketonuria,mukowiscy doza i niedoczynnosc tarczycy wrodzona to te które sie bada z piętki noworodka i sa uwarunkowane genetycznie.
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 09:43   #4211
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
Ale jak to pełne badania pod względem chorób genetycznych? Hmm?
Dokładnie tak jak pisze Dusiolka
Wspomniałam o tym bo z opowieści medycznych wiem że część matek nie wyraża zgody na pobór krwi z pięty niemowlaka bo "to boli" :-P i nie da się im wytłumaczyć że to badanie przyniesie im więcej dobrego niż złego.
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 09:56   #4212
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak pisze Dusiolka
Wspomniałam o tym bo z opowieści medycznych wiem że część matek nie wyraża zgody na pobór krwi z pięty niemowlaka bo "to boli" :-P i nie da się im wytłumaczyć że to badanie przyniesie im więcej dobrego niż złego.

W niektorych szpitalach jest ono poszerzone o dodatkowe jednostki chorobowe ale nie pamietam o jakie i nie pamietam gdzie konkretnie ale napewno w 1szpitalu w zachodniopomorskim

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Wlasnie czytam ze to w Szczecinie w szpitalach/u sa wykrywane dodatkowe choroby bo współpracują z jakas klinika w Niemczech

Edytowane przez dusiolka
Czas edycji: 2014-12-28 o 09:52
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 09:58   #4213
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
W niektorych szpitalach jest ono poszerzone o dodatkowe jednostki chorobowe ale nie pamietam o jakie i nie pamietam gdzie konkretnie ale napewno w 1szpitalu w zachodniopomorskim
Z tego co wiem to zależy to od stopnia referencyjności i ta opcja pełniejsza jest też w 1 szpitalu w Poznaniu z całej Wielkopolski. Pewnie w pozostałych województwach wygląda to podobnie

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Dusiolka - to w Szczecinie w ogóle full wypas :-D
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 10:01   #4214
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Szczeperka no wlasnie to miałam na mysli heheheh
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 10:08   #4215
elvira44
Wtajemniczenie
 
Avatar elvira44
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 414
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez czarnadamaxd Pokaż wiadomość
Gratuluje wszystkich urodzonych dzidz my ciagle czekamy na naszego malca i zastanawiamy sie jak bedzie przyj po niemiecku
A mówisz dobrze po niemiecku?
__________________
22.01.2015

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png
elvira44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 10:15   #4216
smerfetka2808
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka2808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 4 072
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Ehh jeszcze chwilkę się przespalismy a teraz znowj głodna jestem
__________________
wreszcie z nami
Synek 03.01.2015
smerfetka2808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 10:36   #4217
Montanka
Rozeznanie
 
Avatar Montanka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 714
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
U nas mróz i śnieg

Co do kabaretów to jakoś rok temu byłam na kabarecie Hrabi i strasznie się wynudziłam. A do tego na sali był przeciąg i strasznie zmarzłam - zmarnowany czas.

A tak poza tym to wczoraj odkryliśmy nowego lokatora w pokoju dziecięcym - grzyb nam się zrobił w rogu przy suficie. Mam nadzieję że to tylko powierzchniowo bo ciężko wytępić dziada. No i musimy osuszać powietrze w pokoju co też nie jest dobre dla dzieci no i pryskać jakimś syfem na grzyby.

No i jeszcze córka złapała katar. Mam nadzieję że na tym się skończy. Wczoraj wieczorem miała temp. 37,6.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------



Tak, badają też w kierunku fenyloketonurii. Ale robią też morfologię, crp itp. Nie jestem pewna czy wszystkie dzieci tak badają, ale pewnie tak. Moja była w zielonych wodach więc ryzyko zapalenia płuc większe. Później jeszcze robią próby wątrobowe. Trochę dziecko pomęczą na początku tymi badaniami ale lepiej że badają.
Oby katar sie nie rozwinal.

U mnie przy okazji tych badan z krwi w szpitalu, sprawdzona bedzie tarczyca i cukier syna.

Material jest pobierany i badany i jak jest wsio ok,to nic nie informuja, jesli cos by bylo nie tak,to dostaje sie zawiadomienie listownie.
Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Tak, mnie koleżanki z medycyny uczuliły żeby w szpitalu zgodzić się na badania dzieka i pobranie krwi z piętki bo oni na tej podstawie wykonują praktycznie pełne badania pod kątem chorób genetycznych np. Tak się rozpoznaje fenyloketonurie
Dokladnie,na te badania akurat warto sie zgodzic.
__________________
listopad 2011 Synuś
styczeń 2015 Synuś
Montanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 10:47   #4218
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
SusZarka tylko nie panikuj:d fenyloketonuria,mukowiscy doza i niedoczynnosc tarczycy wrodzona to te które sie bada z piętki noworodka i sa uwarunkowane genetycznie.
e tam ja spokojna jestem jak zawsze.

o powyższych to wiem, myślałam, że jakieś inne może więc moja paranoja się tym zainteresowała. :p

właśnie dziewczyny - dwa pyt.
czy Wy też macie takie uczucie twardego brzucha? nie wiem kurczę co jest, jedynie wanna w miarę na to pomaga.

i teraz pytanie do pań na euthyroxie bo za każdym razem zapominam zapytać o to lekarza - czy bez problemu możemy karmić na tym piersią?
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 10:54   #4219
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Suszarka to ja odp na pytanie o euthyroxie: mozna karmić do dawki 75. Po porodzie mam przykazane brac połówkę dawki ktora brałam przed porodem i po 4tyg zrobic tsh. W moim przypadku bedzie to przy karmieniu piersia dawka 44.
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 11:01   #4220
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
czy Wy też macie takie uczucie twardego brzucha? nie wiem kurczę co jest, jedynie wanna w miarę na to pomaga.
Ja miałam twardy brzuch tylko w czasie skurczu... może masz już skurcze?
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:03   #4221
kika198513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 261
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

[QUOTE=suszarka;49491820]
właśnie dziewczyny - dwa pyt.
czy Wy też macie takie uczucie twardego brzucha? nie wiem kurczę co jest, jedynie wanna w miarę na to pomaga.

QUOTE]

Mój brzuch twardnieje teraz bardzo często i chyba już tak musi być , o nawet mg nie pomaga
kika198513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:06   #4222
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Suszarka to ja odp na pytanie o euthyroxie: mozna karmić do dawki 75. Po porodzie mam przykazane brac połówkę dawki ktora brałam przed porodem i po 4tyg zrobic tsh. W moim przypadku bedzie to przy karmieniu piersia dawka 44.
o dziękuję za odp - teraz biorę 50 i po porodzie mam brać również połówkę czyli 25 wiec na luzie się wyrobię w limicie.


Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Ja miałam twardy brzuch tylko w czasie skurczu... może masz już skurcze?

żebym ja wiedziała co to jest. mam cały czas dyskomfort brzucha nie ból ale takie dziwne uczucie i sama nie wiem co to jest, skurcz zawsze sobie wyobrażałam jak bół miesiączkowy a nie coś takiego.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:07   #4223
kika198513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 261
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Ja miałam twardy brzuch tylko w czasie skurczu... może masz już skurcze?
To w takim razie ja swoich nie czuje
kika198513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:07   #4224
czarnadamaxd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 807
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez elvira44 Pokaż wiadomość
A mówisz dobrze po niemiecku?
Radze sobie tz umie lepiej ;p ogolnie podobno umiemy najlepiej tu z Polakow z okolicy. Ale ja nie mialam w pracy nikogo z Pl, do tego 9 lat szkoly i kurs tutaj. No i mialam taka prace ze musialam duzo rozmawiac, pisac itp
__________________
mama Aniołka - Hubcia
03.01.2015 - 24.05.2015
czarnadamaxd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:19   #4225
akrolowa
Zadomowienie
 
Avatar akrolowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 390
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Hej kochane. Wyniki mam nieciekawe wiec zostawili mnie w szpitalu. Powiedzieli ze jak po kroplowkach i lekach będzie lepiej to będę mogła się wypisać ale teraz muszą monitorować czy nie będzie się pogorszac i czy z Frankiem będzie wszystko ok. Jak się jednak okazało mój synek rośnie jak na drożdżach 3700 już! A niby mial byc taki maluch. Badali mi wody jest ich malutko ale wszystko ok jest także na razie lezakuje sama na sali i czekam na dalsze info
__________________
29.12.2014 Franek
akrolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:25   #4226
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Dobrze ze pojechałaś Akrolowa! Obyś wydobrzala i z Maluchem było ok a moze wyjdziesz juz z Franiem
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:27   #4227
akrolowa
Zadomowienie
 
Avatar akrolowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 390
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Chociaz lekarz twierdzi ze mam myslec o rodzeniu a nie wychodzeniu do domu bo wg niego juz czas. Ogolnie lekarze i polozne bardzo mile wiec jakos wytrwam te kilka dni tutaj.
__________________
29.12.2014 Franek
akrolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:28   #4228
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez akrolowa Pokaż wiadomość
Chociaz lekarz twierdzi ze mam myslec o rodzeniu a nie wychodzeniu do domu bo wg niego juz czas. Ogolnie lekarze i polozne bardzo mile wiec jakos wytrwam te kilka dni tutaj.

No widzisz moze jednak urodzisz ale piszą sie jakies skurcze porodowe?
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:31   #4229
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Dzień dobry, bez zmian – jutro chyba pójdzie w ruch antybiotyk.

Temat MM – dziewczyny, jeżeli dziecko nie jest alergikiem, to wszystko jest na jedno kopyto. Trzeba eksperymentować. My miałyśmy NAN Pro – takie dostała w szpitalu i było wszystko ok., ale np. syn koleżanki po tym mleku miał zatwardzenia. Więc nie ma złotego środka. Kolejna zaś koleżanka używała Gerbera, ale potem zmieniła na Bebiko, bo Gerber był trudnodostępny. Jedynie na co mogę uczulić to na ogólną dostępność mleka. Bo nawet słynne Bebiko (miałyśmy nr 4, bo nr 4 Nana był mało dostępny) miało kilka wtop i był czas, że ze 2-4 tygodni nie widziało się go na sklepowych półkach (nawet w Rossmannie).
To tak z moich obserwacji i rad.

Szczeperka racja, ja strasznie zabiegałam w szpitalu przy córce o badanie w kierunku niedoczynności tarczycy.
suszarka euthyrox - jak masz do dawki 75 to bez problemu możesz karmić piersią.

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

akrolowa w miarę dobre wieści - tzn dobrze, że pojechałaś i wiesz na czym stoisz.
__________________
W 2012 36
W 2013 41
W 2014 27
W 2015 22
W 2016 41
W 2017 36

5.02.2011 Córka 52cm, 2500g
2.01.2015 Syn 56cm, 3300g



lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:32   #4230
smerfetka2808
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka2808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 4 072
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Akrolowa dobrze że pojechałaś do tego szpitala! czyli bez Franusia już nie wyjdziesz? i chłop jak dąb Ci urósł w brzuszku!
__________________
wreszcie z nami
Synek 03.01.2015
smerfetka2808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 20:35:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.