Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem! - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-06, 12:26   #691
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
J

Można czymś ten szpinak zastąpić. Istnieje jakiś blog/strona gdzie są podane przepisy na zdrowe żarełko? I oczywiście proste.. Bo jak widziałam niektóre przepisy to musiałbym być Masterchef!
Istnieje nawet blog gdzie dziewczyna robi zdrowy jadłospis na każdy tydzień Ma już 49 tygodni, więc jest w czym wybierać. Ja właśnie przeglądam jej przepisy :

http://qchenne-inspiracje.blogspot.com/?m=1
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 12:36   #692
Ajemka
Przyczajenie
 
Avatar Ajemka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 29
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Witam, czy można dołączyć?
Ajemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 12:40   #693
Xx Purple cocaine xX
Wtajemniczenie
 
Avatar Xx Purple cocaine xX
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 389
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Ajemka powiedz coś o sobie
__________________
Zmieniam swoje życie na lepsze. Spróbuj i TY


Zapuszczam włoski i paznokcie .!


,,Nie pozwól aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...''




Xx Purple cocaine xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 12:44   #694
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Istnieje nawet blog gdzie dziewczyna robi zdrowy jadłospis na każdy tydzień Ma już 49 tygodni, więc jest w czym wybierać. Ja właśnie przeglądam jej przepisy :

http://qchenne-inspiracje.blogspot.com/?m=1

super blog
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 12:46   #695
Ajemka
Przyczajenie
 
Avatar Ajemka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 29
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Na forum wizaz bywam bardzo często, aczkolwiek dopiero teraz postanowiłam założyć konto. Trochę jeszcze nie ogarniam tych wszystkich ustawień tutaj bardzo chciałabym wytrwać w postanowieniach noworocznych - mam nadzieje, że Tym razem się uda. Tak po za tym - jestem studentką trzeciego roku biologii i jestem z Torunia
Ajemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:10   #696
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Mam pytanie co do zielonej herbaty :

Uwielbiam taką np. Z liptona, schłodzoną w lodówce, ale już takie normalne, jak zaparze sama są blee :p Ta w butelce pewnie nie ma żadnych wartości. Macie jakieś sprawdzone zielone herbaty, które mogą mi posmakowac? Albo co zrobić żeby miały lepszy smak?
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:12   #697
PlasticBeach
Raczkowanie
 
Avatar PlasticBeach
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do zielonej herbaty :

Uwielbiam taką np. Z liptona, schłodzoną w lodówce, ale już takie normalne, jak zaparze sama są blee :p Ta w butelce pewnie nie ma żadnych wartości. Macie jakieś sprawdzone zielone herbaty, które mogą mi posmakowac? Albo co zrobić żeby miały lepszy smak?
Pierwszy kubek też mi nie smakował, później nietrudno się uzależnić Polecam Dilmah, bo niektóre są mało intensywne. Jeśli zależy Ci na niższej cenie to mogę zaraz się ruszyć do kuchni bo używam też tańszych ale dobrych zamienników
PlasticBeach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 13:15   #698
nuska198
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Dziewczyny i ja pragnę dołączyć!

Ćwiczyłam kiedyś z Ewą Ch., z Mel B i chodziłam na Zumbę. Później wkradła się druga ciąża i po 2ch miesiącach po porodzie wróciłam do swojej wagi sprzed, no ale przy kp jestem w stanie zjeść wszystko co mi stanie na drodze i przez ostatnie 2 m-ce przybrałam 5kg, który MUSZĘ stracić Nie ma innej opcji, tylko ze mną to jest tak, że chcę bardzo a motywacji mam już mniej Za mną już trening z Tomkiem Choińskim i 2x trening z nike na kinect.
Mam plan ćwiczyć z ewą/tomkiem/jillian w pon, śr i pt, a we wtorek i czwartek (może i w sobotę) będę wirowała zumbę z YT. Obym wytrwała w postanowieniach, bo mąż nie pomaga i nie ułatwia -> chyba go zmienię ;/
nuska198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:20   #699
epox
Raczkowanie
 
Avatar epox
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 175
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

ja to w ogole nie pije herbaty,nie cierpie jej,probowałam roznych i po 2 łyczkach zaliczły zlew,jedyna herbata jak wypije to miętowa,ewentualnie zwykła z mlekiem i to tez od święta,za to uwielbiam kawe w kazdej postaci
epox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:21   #700
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez PlasticBeach Pokaż wiadomość
Pierwszy kubek też mi nie smakował, później nietrudno się uzależnić Polecam Dilmah, bo niektóre są mało intensywne. Jeśli zależy Ci na niższej cenie to mogę zaraz się ruszyć do kuchni bo używam też tańszych ale dobrych zamienników
Jeżeli ta twoja kosztuje mniej niż 10 zl to nie musisz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:21   #701
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do zielonej herbaty :

Uwielbiam taką np. Z liptona, schłodzoną w lodówce, ale już takie normalne, jak zaparze sama są blee :p Ta w butelce pewnie nie ma żadnych wartości. Macie jakieś sprawdzone zielone herbaty, które mogą mi posmakowac? Albo co zrobić żeby miały lepszy smak?
Po kilku dniach się przyzywczaisz
Też nie lubię zbyt gorzkich zielonych herbat, polecam:
Tekkanne (sencha, zen chai, brzoskwinia,pomarańcz)
Irving ananasowa (myślę, że najprędzej Ci zasmakuje ze wszytskich które wymieniam bo jest najmniej gorzka)
Sir Edward pomarańcz +mandarynka ( piramidki z lidla)
Herbapol kwiat wiśni
Lipton piramidki - miałam kilka smaków, aktualnie mam o smaku truskawkowej babeczki, obstawiam , że tak jak ananasowa też przypadłaby Ci do gustu :
__________________
F. Herbert Diuna

Edytowane przez ewwwa
Czas edycji: 2015-01-06 o 13:22
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 13:26   #702
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Istnieje nawet blog gdzie dziewczyna robi zdrowy jadłospis na każdy tydzień Ma już 49 tygodni, więc jest w czym wybierać. Ja właśnie przeglądam jej przepisy :

http://qchenne-inspiracje.blogspot.com/?m=1

O, super! Mam nadzieje, że mi się przyda!

Melduje wykonanie treningu z drugiego dnia z wydarzenia z Tipsi!
A wieczorem jeszcze mały jogging z siostrą, bo też walczy o lepszą sylwetkę.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Po kilku dniach się przyzywczaisz
Też nie lubię zbyt gorzkich zielonych herbat, polecam:
Tekkanne (sencha, zen chai, brzoskwinia,pomarańcz)
Irving ananasowa (myślę, że najprędzej Ci zasmakuje ze wszytskich które wymieniam bo jest najmniej gorzka)
Sir Edward pomarańcz +mandarynka ( piramidki z lidla)
Herbapol kwiat wiśni
Lipton piramidki - miałam kilka smaków, aktualnie mam o smaku truskawkowej babeczki, obstawiam , że tak jak ananasowa też przypadłaby Ci do gustu :
A jak ze składem? W miarę "zdrowy"?
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:27   #703
epox
Raczkowanie
 
Avatar epox
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 175
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
witajcie

Widzę, że co raz więcej chętnych do ćwiczeń dziewczyn nam przybywa! obyśmy tylko wytrwały!
Cytat:
Napisane przez nuska198 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i ja pragnę dołączyć!

Ćwiczyłam kiedyś z Ewą Ch., z Mel B i chodziłam na Zumbę. Później wkradła się druga ciąża i po 2ch miesiącach po porodzie wróciłam do swojej wagi sprzed, no ale przy kp jestem w stanie zjeść wszystko co mi stanie na drodze i przez ostatnie 2 m-ce przybrałam 5kg, który MUSZĘ stracić Nie ma innej opcji, tylko ze mną to jest tak, że chcę bardzo a motywacji mam już mniej Za mną już trening z Tomkiem Choińskim i 2x trening z nike na kinect.
Mam plan ćwiczyć z ewą/tomkiem/jillian w pon, śr i pt, a we wtorek i czwartek (może i w sobotę) będę wirowała zumbę z YT. Obym wytrwała w postanowieniach, bo mąż nie pomaga i nie ułatwia -> chyba go zmienię ;/
Witaj moj mąż też nie pomaga,ciągle mu mówie,że go zwolnie albo sie odgrazam "jeszcze Ci udowodnie,a potem bedziesz musiał odganiac samcow od swojej boskiej żony "
epox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:28   #704
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
O, super! Mam nadzieje, że mi się przyda!

Melduje wykonanie treningu z drugiego dnia z wydarzenia z Tipsi!
A wieczorem jeszcze mały jogging z siostrą, bo też walczy o lepszą sylwetkę.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------



A jak ze składem? W miarę "zdrowy"?
Tego babeczkowego Liptona? Skład z opakowania: Zielona herbata, aromat, truskawka
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:34   #705
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Tego babeczkowego Liptona? Skład z opakowania: Zielona herbata, aromat, truskawka
Ogólnie każda z tych herbat, bo wiadomo, że czasami są w niektórych jakieś wspomagacze i tyle z nich zielonej herbaty co z coli wody

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez epox Pokaż wiadomość
Witaj moj mąż też nie pomaga,ciągle mu mówie,że go zwolnie albo sie odgrazam "jeszcze Ci udowodnie,a potem bedziesz musiał odganiac samcow od swojej boskiej żony "
Wredne chłopy! Mój mężczyzna mnie na szczęście motywuje, także jest dużo łatwiej, no ale jak u Was panowie tacy cwani, to zaproście ich do wspólnego treningu i wtedy zobaczymy kto się będzie śmiał.
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:36   #706
Xx Purple cocaine xX
Wtajemniczenie
 
Avatar Xx Purple cocaine xX
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 389
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

A ja własnie skończyłam ćwiczyć wykąpałam się, nałożyłam bananową maseczke na włosy i odpoczywam <3
__________________
Zmieniam swoje życie na lepsze. Spróbuj i TY


Zapuszczam włoski i paznokcie .!


,,Nie pozwól aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...''




Xx Purple cocaine xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:38   #707
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Ogólnie każda z tych herbat, bo wiadomo, że czasami są w niektórych jakieś wspomagacze i tyle z nich zielonej herbaty co z coli wody

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------



Wredne chłopy! Mój mężczyzna mnie na szczęście motywuje, także jest dużo łatwiej, no ale jak u Was panowie tacy cwani, to zaproście ich do wspólnego treningu i wtedy zobaczymy kto się będzie śmiał.
Kupuję herbaty zielone od lat i nie spotkałam się jeszcze z taką, która nie składałaby z czegoś więcej niż zielonej herbaty, aromatów dodatków typu owoce/zioła/witaminy A tych napojów lipton ice tea nigdy nie kupowałam
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:39   #708
zuzkap
Raczkowanie
 
Avatar zuzkap
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 141
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez epox Pokaż wiadomość
na obiad brazowy ryz,z miksem mrozonych warzyw z piersia z kurczaka
mniam, ulubione jedzonko, tylko, ze ja jem indyka
zuzkap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:43   #709
epox
Raczkowanie
 
Avatar epox
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 175
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

moj to by i ze mna moze i pocwiczył,ale obecnie ma l-4 na kręgosłup,wiec poki co chodzi ze mna na spacery (i naszymi psami)

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

zuzkap ja lubie tylko kurczaka,nie moge sie przekonac do smaku indyka,bede chyba wierna kurze do konca życia
epox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 13:44   #710
zuzkap
Raczkowanie
 
Avatar zuzkap
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 141
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Kupuję herbaty zielone od lat i nie spotkałam się jeszcze z taką, która nie składałaby z czegoś więcej niż zielonej herbaty, aromatów dodatków typu owoce/zioła/witaminy A tych napojów lipton ice tea nigdy nie kupowałam

wlasnie zauwazylam,ze napisane jest na mojej,ze nie nalezy pic wiecej niz dwie szklanki dziennie. Skład mojej: zielona herbata, naturalny aromat malinowy 5%, korzyń zeńszenia syberyjskiego 5% wiec chyba calkiem spoo, Clipper, kupilam w almie
zuzkap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:47   #711
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Istnieje nawet blog gdzie dziewczyna robi zdrowy jadłospis na każdy tydzień Ma już 49 tygodni, więc jest w czym wybierać. Ja właśnie przeglądam jej przepisy :

http://qchenne-inspiracje.blogspot.com/?m=1
ten blog jest rewelaycjny, podkradam czasem przepisy niego i ta dziewczyna ma kosmiczną wiedzę, podziwiam chciałam u niej dietę zamówić na moje schorzenie (enometrioza) ale jest droga, więc póki co sama się dietkuję wiedząc co moge, a czego nie mogę jeść
Cytat:
Napisane przez Ajemka Pokaż wiadomość
Witam, czy można dołączyć?
jasne, witaj opowiedz coś o sobie
Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do zielonej herbaty :

Uwielbiam taką np. Z liptona, schłodzoną w lodówce, ale już takie normalne, jak zaparze sama są blee :p Ta w butelce pewnie nie ma żadnych wartości. Macie jakieś sprawdzone zielone herbaty, które mogą mi posmakowac? Albo co zrobić żeby miały lepszy smak?
ja co prawda jestem fanką szczególnie herbat parzonych z liści, a nie z torebek, ale piję czasem Liptona mandarynkę z pomarańczą i wydaje mi się, że na początek by Ci zasmakowała. Ogólnie lepiej na początek wybierać te w torebkach i smakowe: ananasowe, pomarańczowe itd I nie parz dłużej jak 2 min (nie we wrzątku!), bo wyjdzie gorzka i na bank nie będzie Ci smakować

Ja uwielbiam zieloną z Big Active: z pomarańczą, z maliną, z pigwą ale te liściaste, bo są lepsze jakościowo. Ogólnie też kiedyś nie przepadałam za zieloną herbatą, ale się przymusiłam i teraz ją kocham I powiem Wam, że kiedyś miałam bardzo złe wyniki cytologii, trzecią grupę i już się ocierałam o raka, to zaczęłam pić właśnie tę herbatę, jeść zdrowiej i ćwiczyć i w pół roku zrobiła się 1 grupa także ja wierzę w cudowną moc zielonej herbaty i ćwiczeń, jeśli nie na wagę, to na zdrowie
Cytat:
Napisane przez nuska198 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i ja pragnę dołączyć!

Ćwiczyłam kiedyś z Ewą Ch., z Mel B i chodziłam na Zumbę. Później wkradła się druga ciąża i po 2ch miesiącach po porodzie wróciłam do swojej wagi sprzed, no ale przy kp jestem w stanie zjeść wszystko co mi stanie na drodze i przez ostatnie 2 m-ce przybrałam 5kg, który MUSZĘ stracić Nie ma innej opcji, tylko ze mną to jest tak, że chcę bardzo a motywacji mam już mniej Za mną już trening z Tomkiem Choińskim i 2x trening z nike na kinect.
Mam plan ćwiczyć z ewą/tomkiem/jillian w pon, śr i pt, a we wtorek i czwartek (może i w sobotę) będę wirowała zumbę z YT. Obym wytrwała w postanowieniach, bo mąż nie pomaga i nie ułatwia -> chyba go zmienię ;/
Witamy a jaką zumbę z YT polecisz? Męża nie zmieniaj, tylko go zaraź zdrowym stylem życia
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Lipton piramidki - miałam kilka smaków, aktualnie mam o smaku truskawkowej babeczki, obstawiam , że tak jak ananasowa też przypadłaby Ci do gustu :
ale mi smaka na nią zrobiłaś!
Cytat:
Napisane przez Xx Purple cocaine xX Pokaż wiadomość
A ja własnie skończyłam ćwiczyć wykąpałam się, nałożyłam bananową maseczke na włosy i odpoczywam <3
za trening
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:50   #712
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
ten blog jest rewelaycjny, podkradam czasem przepisy niego i ta dziewczyna ma kosmiczną wiedzę, podziwiam chciałam u niej dietę zamówić na moje schorzenie (enometrioza) ale jest droga, więc póki co sama się dietkuję wiedząc co moge, a czego nie mogę jeść

jasne, witaj opowiedz coś o sobie

ja co prawda jestem fanką szczególnie herbat parzonych z liści, a nie z torebek, ale piję czasem Liptona mandarynkę z pomarańczą i wydaje mi się, że na początek by Ci zasmakowała. Ogólnie lepiej na początek wybierać te w torebkach i smakowe: ananasowe, pomarańczowe itd I nie parz dłużej jak 2 min (nie we wrzątku!), bo wyjdzie gorzka i na bank nie będzie Ci smakować

Ja uwielbiam zieloną z Big Active: z pomarańczą, z maliną, z pigwą ale te liściaste, bo są lepsze jakościowo. Ogólnie też kiedyś nie przepadałam za zieloną herbatą, ale się przymusiłam i teraz ją kocham I powiem Wam, że kiedyś miałam bardzo złe wyniki cytologii, trzecią grupę i już się ocierałam o raka, to zaczęłam pić właśnie tę herbatę, jeść zdrowiej i ćwiczyć i w pół roku zrobiła się 1 grupa także ja wierzę w cudowną moc zielonej herbaty i ćwiczeń, jeśli nie na wagę, to na zdrowie

Witamy a jaką zumbę z YT polecisz? Męża nie zmieniaj, tylko go zaraź zdrowym stylem życia

ale mi smaka na nią zrobiłaś!

za trening
Też piję głównie liściaste , ale mam też torebkowe, bo zabieram je ze sobą do pracy

Fajna jest Taki mój deser na diecie hehehehe
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:55   #713
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 174
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez brightened Pokaż wiadomość
Mmmm same zdrowe rzeczy.
Słyszałam jednak, że wafle ryżowe są za bardzo przetworzone i nie należy ich spożywać zbyt często inni znowu, bardzo sobie je chwalą. I bądz tu mądry człowieku
Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
ja kiedys zamiast chleba na kolację jadłam wafle ryżowe, bo nie umiałam zjesc np. pomidora czy jajka bez niczego, więc to był dobry zamiennik, teraz nie jem juz prawie w ogóle chleba ani wafli, ale sądzę, że jeśli jemy chleb upieczony przez siebie na mące żytniej (bez pszennej) lub wiemy że kupujemy chleb bez mąki pszennej (a o taki ciężko niestety) to lepszy chlebek niż wafle
Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Ja też tak słyszałam, ale je kocham. Normalnie jestem uzależniona. Codziennie jem po 4,5 co daje około 160, 200 kcl na dzień. I raczej tej miłości nie odpuszczę :p Ja je sobie podjadam pomiędzy posiłkami.
Ja właśnie jem wafle po odstawieniu chleba Nie mogą być złe nooo Posmakowały mi w każdej postaci...smutno mi

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Co dobrego macie dziś na obiad? Bo myślę co by tu zrobić.
Na kurczaku zrobiłam zupę grzybową na 2-3 dni a z tego kurczaka zrobimy dziś potrawkę z fasolką szparagową i pieczarkami

Cytat:
Napisane przez brightened Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że wafle są dobrą alternatywą dla słodyczy. Gdy podjadamy między posiłkami, to lepiej wafle niż coś niezdrowego
A te z musli są dodatkowo słodkie Z odrobiną dżemu dobra alternatywa dla ciasteczek

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Wczoraj tak się zaczytałam, że nawet hh nie pokręciłam Dzisiaj będę nadrabiać!
Kiedyś regularnie kręciłam hh, ale teraz strasznie po nim bolą mnie kolana, szczególnie jedno, które pół roku temu skręciłam...I musiałam odstawić hh, choć mnie woła niestety

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do zielonej herbaty :

Uwielbiam taką np. Z liptona, schłodzoną w lodówce, ale już takie normalne, jak zaparze sama są blee :p Ta w butelce pewnie nie ma żadnych wartości. Macie jakieś sprawdzone zielone herbaty, które mogą mi posmakowac? Albo co zrobić żeby miały lepszy smak?
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Po kilku dniach się przyzywczaisz
Też nie lubię zbyt gorzkich zielonych herbat, polecam:
Tekkanne (sencha, zen chai, brzoskwinia,pomarańcz)
Irving ananasowa (myślę, że najprędzej Ci zasmakuje ze wszytskich które wymieniam bo jest najmniej gorzka)
Sir Edward pomarańcz +mandarynka ( piramidki z lidla)
Herbapol kwiat wiśni
Lipton piramidki - miałam kilka smaków, aktualnie mam o smaku truskawkowej babeczki, obstawiam , że tak jak ananasowa też przypadłaby Ci do gustu
Żeby herbata zielona nie była gorzka trzeba pamiętać o zalewaniu jej wodą o temp. ok 70-90 stopni i wyciąganiu torebki po ok. 2-3 minutach.
Wtedy każda smakuje

Ananasowa Irvinga jest boska! Tak samo Tekanne Zen Chai (z aromatem mangoooo ). Z ekspresowych pyszna jest też Saga z maliną, w Biedronce jest Twój Ogród zielona z maliną i jest nawet smaczniejsza od tej z Sagi
Piję również sypane, jak np. teraz Bio Active z mandarynką

Narobiłaś mi smaku tą babeczkową!


Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Kupuję herbaty zielone od lat i nie spotkałam się jeszcze z taką, która nie składałaby z czegoś więcej niż zielonej herbaty, aromatów dodatków typu owoce/zioła/witaminy A tych napojów lipton ice tea nigdy nie kupowałam
No coś Ty...przecież nawet w marketach jak kupujesz tylko zieloną to w składzie nie mają niczego innego...Nie potrafię sobie przypomnieć firmy, bo dawno takiej nie kupowałam...wolę z odrobiną smaczku
A na pewno czyste będą w herbaciarni
__________________
Strach się bać - uderzyłam do blogosfery
http://www.zamglonaiw.blogspot.com/
DzieckoWeMgle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:58   #714
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez DzieckoWeMgle Pokaż wiadomość
Ja właśnie jem wafle po odstawieniu chleba Nie mogą być złe nooo Posmakowały mi w każdej postaci...smutno mi



Na kurczaku zrobiłam zupę grzybową na 2-3 dni a z tego kurczaka zrobimy dziś potrawkę z fasolką szparagową i pieczarkami



A te z musli są dodatkowo słodkie Z odrobiną dżemu dobra alternatywa dla ciasteczek



Kiedyś regularnie kręciłam hh, ale teraz strasznie po nim bolą mnie kolana, szczególnie jedno, które pół roku temu skręciłam...I musiałam odstawić hh, choć mnie woła niestety





Żeby herbata zielona nie była gorzka trzeba pamiętać o zalewaniu jej wodą o temp. ok 70-90 stopni i wyciąganiu torebki po ok. 2-3 minutach.
Wtedy każda smakuje

Ananasowa Irvinga jest boska! Tak samo Tekanne Zen Chai (z aromatem mangoooo ). Z ekspresowych pyszna jest też Saga z maliną, w Biedronce jest Twój Ogród zielona z maliną i jest nawet smaczniejsza od tej z Sagi
Piję również sypane, jak np. teraz Bio Active z mandarynką

Narobiłaś mi smaku tą babeczkową!




No coś Ty...przecież nawet w marketach jak kupujesz tylko zieloną to w składzie nie mają niczego innego...Nie potrafię sobie przypomnieć firmy, bo dawno takiej nie kupowałam...wolę z odrobiną smaczku
A na pewno czyste będą w herbaciarni
Taką wodą zalewam i po 3min max wyciągam, ale i tak zdarzają się gorzkie egzemplarze
No właśnie o to mi chodzi, że od lat kupuję zielone herbaty i zawsze w 90-paru % herbata a reszta to aromat i owoce czy zioła
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 14:00   #715
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

A czy któras z was może biega? Tak myślałam o wyzwaniu 1 000 kilometrów w rok I chciałabym już zacząć choć po 3-5 km dziennie na początek.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 14:02   #716
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

najzdrowsza podobno jest zielona matcha, tak Lewandowska pisała na blogu. Ponoć ta matcha ma najwięcej antyoksydantów

a pijecie kawę? Ja nie piję, chociaż lubię, to nie wyobrażam sobie jej pić codziennie, poza tym kofeina u mnie niewskazana.
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 14:02   #717
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
A czy któras z was może biega? Tak myślałam o wyzwaniu 1 000 kilometrów w rok I chciałabym już zacząć choć po 3-5 km dziennie na początek.
Biegam, ale tylko na zewnątrz i to w okresie wiosenno-letnio-jesiennym
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 14:03   #718
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez DzieckoWeMgle Pokaż wiadomość
Kiedyś regularnie kręciłam hh, ale teraz strasznie po nim bolą mnie kolana, szczególnie jedno, które pół roku temu skręciłam...I musiałam odstawić hh, choć mnie woła niestety
Nie wyobrażam sobie odstawienia hula hop Chybabym się załamała.

Zaraz idę kręcić, tak w ogóle
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 14:04   #719
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
najzdrowsza podobno jest zielona matcha, tak Lewandowska pisała na blogu. Ponoć ta matcha ma najwięcej antyoksydantów

a pijecie kawę? Ja nie piję, chociaż lubię, to nie wyobrażam sobie jej pić codziennie, poza tym kofeina u mnie niewskazana.
Zielona matcha? to taki pyłek?

Ja nie piję Okazjonalnie latte
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 14:06   #720
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
najzdrowsza podobno jest zielona matcha, tak Lewandowska pisała na blogu. Ponoć ta matcha ma najwięcej antyoksydantów

a pijecie kawę? Ja nie piję, chociaż lubię, to nie wyobrażam sobie jej pić codziennie, poza tym kofeina u mnie niewskazana.

Nienawidzę kawy (na szczęście), więc nie piję.


Dziękuję za tyle nazw herbat *.* Znajdę coś dla siebie
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-02 19:49:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.