Grudniowe Mamusie cz. V - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-07, 19:52   #4891
Sweet Olcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 495
GG do Sweet Olcia
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Inka zawsze trzymam reke pod glowka i trzymam za raczke w barku a ona mi glowe na bok jakos odwrocila i nie wiem jakim cudem zaciagnela wody. Dzięki bogu zachowałam zimna krew i nie spanikowalam bo inaczej nie wiem jak by sie to skonczylo
__________________
Kocham j Łobuzie

27.09.2014 Najszczęśliwsza żonka na świecie
Lili już jest z nami 19.12.2014
Sweet Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 19:56   #4892
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Spokojnie Juz po wszystkim
Pamiętasz moją wit D ?? Też się cała trzesłam ale najważniejsze że już po wszystkim
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 20:12   #4893
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Iwona gratuluję!
Basia jak Zje i śpi to Zznaczy że pojadla. A przychodzi położna? Będzie pewnie sprawdzać jak przybiera.
Sweet olcia ojej dobrze że nic się nie stało poważnego
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 20:20   #4894
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Olcia szkoda, ze nikt nie pomaga Ci przy kąpieli. Spokojnie już dobrze.
IWONA gratuluję!! Doczekalas się kruszynki długo Cie przetrzymała.

Ja dolaczylam do fb ale rzadko tam bywam
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 20:25   #4895
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Sweet olcia ja nie wiem czy bym umiala zimna krew s takiej sytuacji zachowac bo jak chodzi o mala to ja panikara
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 20:55   #4896
19marta90
Raczkowanie
 
Avatar 19marta90
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 176
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Sweet Olcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny zaraz zejde na zawal... o malo mi sie dziecko nie udusilo ; (. Kapalam ja i odwrocila mi glowe i sie woda zachlysnela, zaczela sie dusic i mimo ze wzielam ja na reke i glowa w dol to nie mogla zalapac powietrza bo jej sie mleko cofnelo i w nosie stanelo ; (. Na szczescie po oklepaniu i odetkaniu nosa frida jakos zalapala powietrze. Wystraszyla sie i bardzo plakala a ja razem z nia. Najgorsze dwie minuty mojego zycia . Mimo ze zawsze uwazam i pilnuje ja jak oka w glowie to stala sie taka sytuacja... o maly wlos a bylaby tragedia... do tej pory sie cala trzese z nerwow.
O matko :-( najważniejsze że nic się nie stało...

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Basia wejdź na klub i tam masz link do fb tam się teraz więcej dzieje

Olcia wiem co czujesz
A jak ją kapiesz to nie trzymasz cały czas jednej reki pod główką ??
Jest szansa żeby dołączyć do was na fb? Jakby nie patrzeć jesteście ogromnym wsparciem i skarbnicą wiedzy
__________________

19marta90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 21:00   #4897
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Marta napusz do Sugub żeby dodała Cie do klubu i tam masz link do fb
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 21:21   #4898
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Dopóki ktoś będzie tutaj to ja będę pisać

Inka założysz nam wątek na odchowalni ? rosi:
Zostało niewiele do zakończenia


Olcia kochana uspokuj się każdemu się zdarza, na drugi raz będziesz o wiele bardziej ostrożniejsza. Dobrze, że zachowałaś trzeźwy umysł. Jeszcze nie jedno przed nami zobaczysz. Moja też mi się zachłysnęła jak jej się wróciło i miała głowę na wznak. Uważam teraz bardzo.

Basia a Gabrysia ssie z zapałem przez te 10 min ? Bo jak tak to może się najadać. U mnie to je szybko na pewno nie więcej jak 15 min. Mleka mam sporo i karmię na jedno karmienie z jednej piersi, chyba, że się domaga po pewnym czasie to dopiero daję drugą
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 21:35   #4899
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Iwona, gratulacje !!!

Olcia, dobrze, że nie spanikowałaś i że nic się nie stało

Mi na fb całkiem się podoba
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 21:55   #4900
Sweet Olcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 495
GG do Sweet Olcia
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Tak w ogole to nie mowilam jeszcze co tam u nas dzis na pierwszej wizycie u pediatry . Nasza zoltaczka juz prawie calkiem zeszla a Lilka przytyla w 2 tyg 500 g zarloczek jeden lekarka zbadala ja i wszystko jest dobrze. Na jakie szczepionki sie decydujecie? Skojarzone platne czy te darmowe z wieksza iloscia ukluc?
__________________
Kocham j Łobuzie

27.09.2014 Najszczęśliwsza żonka na świecie
Lili już jest z nami 19.12.2014
Sweet Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 23:09   #4901
87agata
Raczkowanie
 
Avatar 87agata
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Uk Buckinghamshire
Wiadomości: 202
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja na pewno tu zostane bo z fb czasami korzystam a na wizaż mi lepiej bo wchodzę z tel.a fb nie mam zainstalowanego na telefonie żeby mnie ciągle powiadomienia nie wkurzaly
__________________
i zeby bylo coraz lepiej
87agata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 05:45   #4902
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Olcia, ja jednak się zdecydowałam na skojarzone, pielęgniarka mnie przekonała. I biorę rotawirusy dodatkowo
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 07:01   #4903
skrzatek24
Rozeznanie
 
Avatar skrzatek24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 576
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Iwona gratulacje!!!
Sweet olcia najważniejsze, że małej nic nie jest. Ja się jeszcze nie zdecydowałam jak szczepić Natalkę. A idziemy chyba we wtorek.
skrzatek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 08:38   #4904
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Iwona gratulacje!
Cytat:
Napisane przez maczuma Pokaż wiadomość
Olcia, ja jednak się zdecydowałam na skojarzone, pielęgniarka mnie przekonała. I biorę rotawirusy dodatkowo
my też skojarzone, przekonała mnie pediatra która nas wypisywała ze szpitala
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 09:21   #4905
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez skrzatek24 Pokaż wiadomość
Iwona gratulacje!!!
Sweet olcia najważniejsze, że małej nic nie jest. Ja się jeszcze nie zdecydowałam jak szczepić Natalkę. A idziemy chyba we wtorek.
My też jeszcze się nie zdecydowaliśmy ale ja myślałam o tych zwykłych. Więcej ukłuć ale boje się podać małemu na raz tyle wirusów oglądałam ostatnio program na temat szczepień i tam właśnie niezbyt pozytywnie wypowiadali się o tych szczepieniach skojarzonych. My byliśmy szczepieni i nic nam nie jest także ja jak na razie przymierzam się do zwykłego szczepienia.
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 09:29   #4906
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

My też chyba szczepimy tymi zwykłymi
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 09:35   #4907
87agata
Raczkowanie
 
Avatar 87agata
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Uk Buckinghamshire
Wiadomości: 202
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

W Uk są tylko skojarzone szczepienia i bezpłatne dodatkowo pneumokoki i rotawirusy tez bezpłatne to jest chore żeby pobierać kasę za szczepienia
Juz widzę jak pediatrzy przekonują mamy do tych płatnych szczepionek najpewniej ze dziecko mniej cierpi bo tylko raz klute a wtedy mama wyciąga portfel bo przecież nie chce żeby jej dziecko cierpiała w imię ileś tam złotych
__________________
i zeby bylo coraz lepiej
87agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 09:39   #4908
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

nie wiem, czy mnie pamiętacie i czy kojarzycie, może niektóre...
Przez jakiś czas trochę pisałam tu z wami i długo podczytywałam, bo znalazłam tu sporo cennych informacji.
Niestety nie udało mi się donosić ciąży a moja córeczka zmarła w 35 tygodniu, było to w listopadzie.
Na razie nie do końca wiemy, jaka była przyczyna, ale lekarze podejrzewają u mnie zespół antyfosfolipidowy.
W każdym razie jest bardzo ciężko, zaraz minie prawie 2 miesiące a ja nadal czuję, jakbym przed chwilą była jeszcze w ciąży i czasem nadal nie mogę uwierzyć, że nie ma naszej Marysi.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 09:41   #4909
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

O mój boże
Miskowa a myslalam co się z Tobą stało
Najszczersze wyrazy współczucia tak bardzo mi przykro
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 09:43   #4910
Sweet Olcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 495
GG do Sweet Olcia
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Miskowa to straszne przez co musialas przejsc bardzo mi przykro
__________________
Kocham j Łobuzie

27.09.2014 Najszczęśliwsza żonka na świecie
Lili już jest z nami 19.12.2014
Sweet Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 09:48   #4911
87agata
Raczkowanie
 
Avatar 87agata
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Uk Buckinghamshire
Wiadomości: 202
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Gdyby mnie przyszło żyć w Polsce zaszczepilabym tymi zwykłymi szczepionkami ja wiem ze oni przekonują na te skojarzone ze w nich wirusy są martwe a w zwykłych żywe,ale skoro nasza pokolenie było tak szczepionek i nie są wycofane to chyba nie jest tak źle a przychodnie sobie nieźle zarabiają
NFZ jak dla mnie to banda polskich decydentów
Dla porównania w Uk każda kobieta w ciąży i rok po porodzie ma bezpłatne wszystkie leki oraz dentyste i każde dziecko do 16 roku życia również

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Ojej Miskowa współczuję wiem ze nie ma takich słów które mogły by Cię pocieszyć ale czas leczy rany
__________________
i zeby bylo coraz lepiej
87agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 09:52   #4912
basiabasia989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 640
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

O matko...miskowa nie wyobrażam sobie co musiałaś przeżyć
Roksi robię tak jak napisałaś. Przez 10 minut aktywnie je aż się krztusi a jak chce podać drugą pierś to wypluwa znaczy chyba pojedzona. Pokarm chyba mam bo jak ścisne to leci. A położna ma być jutro albo w sobotę. Tylko te cyce to jakieś flaki...w 3 sobie miałam taki nawał ze odciagalismy laboratorium bo myślałam ze pekna
__________________
39/40
basiabasia989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 09:56   #4913
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Miskowa, przyjmij wyrazy współczucia, nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić co czujesz...
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 10:09   #4914
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 87agata Pokaż wiadomość
W Uk są tylko skojarzone szczepienia i bezpłatne dodatkowo pneumokoki i rotawirusy tez bezpłatne to jest chore żeby pobierać kasę za szczepienia
Juz widzę jak pediatrzy przekonują mamy do tych płatnych szczepionek najpewniej ze dziecko mniej cierpi bo tylko raz klute a wtedy mama wyciąga portfel bo przecież nie chce żeby jej dziecko cierpiała w imię ileś tam złotych
dokładnie

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
nie wiem, czy mnie pamiętacie i czy kojarzycie, może niektóre...
Przez jakiś czas trochę pisałam tu z wami i długo podczytywałam, bo znalazłam tu sporo cennych informacji.
Niestety nie udało mi się donosić ciąży a moja córeczka zmarła w 35 tygodniu, było to w listopadzie.
Na razie nie do końca wiemy, jaka była przyczyna, ale lekarze podejrzewają u mnie zespół antyfosfolipidowy.
W każdym razie jest bardzo ciężko, zaraz minie prawie 2 miesiące a ja nadal czuję, jakbym przed chwilą była jeszcze w ciąży i czasem nadal nie mogę uwierzyć, że nie ma naszej Marysi.
słowami nie jestem w stanie wyrazić jak bardzo jest mi przykro

Cytat:
Napisane przez 87agata Pokaż wiadomość
Gdyby mnie przyszło żyć w Polsce zaszczepilabym tymi zwykłymi szczepionkami ja wiem ze oni przekonują na te skojarzone ze w nich wirusy są martwe a w zwykłych żywe,ale skoro nasza pokolenie było tak szczepionek i nie są wycofane to chyba nie jest tak źle a przychodnie sobie nieźle zarabiają
NFZ jak dla mnie to banda polskich decydentów
Dla porównania w Uk każda kobieta w ciąży i rok po porodzie ma bezpłatne wszystkie leki oraz dentyste i każde dziecko do 16 roku życia również
Dlatego właśnie przymierzam się do szczepienia zwykłymi nie z oszczędności ale jakoś nie przekonuje mnie wsadzenie tylu wirusów do jednej szczepionki my przeżyliśmy "tyle" ukłuć więc myślę że mały też da radę.Oczywiście jest mi go szkoda ale chcę go zabezpieczyć.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez basiabasia989 Pokaż wiadomość
O matko...miskowa nie wyobrażam sobie co musiałaś przeżyć
Roksi robię tak jak napisałaś. Przez 10 minut aktywnie je aż się krztusi a jak chce podać drugą pierś to wypluwa znaczy chyba pojedzona. Pokarm chyba mam bo jak ścisne to leci. A położna ma być jutro albo w sobotę. Tylko te cyce to jakieś flaki...w 3 sobie miałam taki nawał ze odciagalismy laboratorium bo myślałam ze pekna
Moje też ale jak jest w ich pokarm to wszystko jest chyba ok teraz nie mogę dobudzić małego na karmienie i mam lekki wyciek
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 10:20   #4915
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

MISKOWA tak mi przykro... Żadne słowa nie ukoją tego co czujesz...
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 10:40   #4916
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
nie wiem, czy mnie pamiętacie i czy kojarzycie, może niektóre...
Przez jakiś czas trochę pisałam tu z wami i długo podczytywałam, bo znalazłam tu sporo cennych informacji.
Niestety nie udało mi się donosić ciąży a moja córeczka zmarła w 35 tygodniu, było to w listopadzie.
Na razie nie do końca wiemy, jaka była przyczyna, ale lekarze podejrzewają u mnie zespół antyfosfolipidowy.
W każdym razie jest bardzo ciężko, zaraz minie prawie 2 miesiące a ja nadal czuję, jakbym przed chwilą była jeszcze w ciąży i czasem nadal nie mogę uwierzyć, że nie ma naszej Marysi.
Boże jakie to przykre
Przecież ja urodziłam w 35 tyg i mam dziecko obok...
Życzę Ci dużo sił, to okropne co przeszłaś oby się udało zajść w niedalekiej przyszłości w ciążę i urodzić zdrowe maleństwo

Ja szczepię tymi na nfz. Chwila płaczu, a tego nie będzie pamiętać. Szczepiłam dwoje i sobie dało radę to i tym razem tak samo.


U nas mała o 3 nad ranem dostała ataku kaszlu i nie mogła przestać. Przyśpieszył jej oddech. Dostaliśmy wcześniej inhalacje i puściło. Teraz dodatkowo mam inhalacje z soli fizj. Muszę do domu kupić inhalator, bo lekarz powiedział, że mi się przyda.



Jestem na sali z mamą i chłopczykiem 11 m-cy. On ma okropne alergie. Na pyłki, sierść, roztocza, proszek, kosmetyki. Dodatkowo na mleko uczulony, seler, pomidor, owoce pestkowe i cytrusowe, jaja, drób.

Pije ponoć okropne w smaku mleko bez mleka na receptę. To taka odżywka jest. Bez recepty mleko kosztuje 155 zł, ale po obniżce 3,50.
Ma na buzi jakieś krosty. Dziś mu wymaz pobierali. Niby to zakażona alergia, ale jego mama mówiła, że na początku podejrzewali ospę, ale teraz niby tak nie wygląda. Ma to na buzi rozlane te rany i na klatce piersiowej tylko. Mówiła też, że w święta miał kontakt z dziewczynką z ospą. A ospa wychodzi jakoś po 2 tyg od zarażenia. W dodatku mama dzwoniła i mówiła, że na wsi obok w szkole panuje ospa, ale nie wiedzieli na początku co to, bo właśnie z krost robiły się takie rany i modlę się o to, żeby nie załapała jeśli to wyjdzie, aczkolwiek na wadze kładziona była po nim i pewnie już poszło :/



Zapomniałam napisać, że Ola waży 4600
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 11:23   #4917
skrzatek24
Rozeznanie
 
Avatar skrzatek24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 576
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Miskowa Tak bardzo mi przykro

Roksape - bądź dobrej myśli. Może to jednak nie ospa. Profilaktycznie powinni przydzielić chłopcu izolatkę a nie kłaść w jednym pomieszczeniu z takim maleństwem. A matka informowała lekarzy, że miał kontakt z chorą?
skrzatek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 11:43   #4918
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
nie wiem, czy mnie pamiętacie i czy kojarzycie, może niektóre...
Przez jakiś czas trochę pisałam tu z wami i długo podczytywałam, bo znalazłam tu sporo cennych informacji.
Niestety nie udało mi się donosić ciąży a moja córeczka zmarła w 35 tygodniu, było to w listopadzie.
Na razie nie do końca wiemy, jaka była przyczyna, ale lekarze podejrzewają u mnie zespół antyfosfolipidowy.
W każdym razie jest bardzo ciężko, zaraz minie prawie 2 miesiące a ja nadal czuję, jakbym przed chwilą była jeszcze w ciąży i czasem nadal nie mogę uwierzyć, że nie ma naszej Marysi.
Boże... tak strasznie mi przykro. Wyrazy współczucia przyjmijcie
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 13:39   #4919
19marta90
Raczkowanie
 
Avatar 19marta90
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 176
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Sweet Olcia Pokaż wiadomość
Tak w ogole to nie mowilam jeszcze co tam u nas dzis na pierwszej wizycie u pediatry . Nasza zoltaczka juz prawie calkiem zeszla a Lilka przytyla w 2 tyg 500 g zarloczek jeden lekarka zbadala ja i wszystko jest dobrze. Na jakie szczepionki sie decydujecie? Skojarzone platne czy te darmowe z wieksza iloscia ukluc?
Mi pediatra mówiła ze w skojarzonych jest lepsza szczepionka na krztusiec i że jeśli zastanawiam się nad płatną to najbardziej poleca mi 5w1. Mówiła też że połowa rodziców szczepi platnymi a połowa z NFZ i to moja decyzja bo chodzi w sumie tylko o ilość ukluc. Ja się chyba zdecyduje na te bezpłatne plus rotawirusy bo lekarka twierdzi ze jeśli planuje oddać dziecko do żłobka to jest to dobra inwestycja.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
nie wiem, czy mnie pamiętacie i czy kojarzycie, może niektóre...
Przez jakiś czas trochę pisałam tu z wami i długo podczytywałam, bo znalazłam tu sporo cennych informacji.
Niestety nie udało mi się donosić ciąży a moja córeczka zmarła w 35 tygodniu, było to w listopadzie.
Na razie nie do końca wiemy, jaka była przyczyna, ale lekarze podejrzewają u mnie zespół antyfosfolipidowy.
W każdym razie jest bardzo ciężko, zaraz minie prawie 2 miesiące a ja nadal czuję, jakbym przed chwilą była jeszcze w ciąży i czasem nadal nie mogę uwierzyć, że nie ma naszej Marysi.
Bardzo współczuję :'( trzymaj się :-*
__________________

19marta90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 13:49   #4920
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Miśkowa, tak strasznie mi przykro To takie niesprawiedliwe
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 21:57:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.