Listopadowe Mamy 2014- część II - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-15, 19:36   #271
eclariss
Rozeznanie
 
Avatar eclariss
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Chyba musze czekac na koper i kolacje do 23 az tz wroci bo Mili zasnela z cycem w buzi.

Lola moja czasem ja ssie cyca to sobie jeden paluszek podlozy na suta i ssie.

Ktore z.Was karmia na lezaco? Bo moja jakos nagle upodobala sobie ta pozycje i fajnie bo odrazu zasnela tylko co z odbiciem.. jak ja dzwigne to na bank rozbudze
__________________
Mili z nami
eclariss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 19:46   #272
begie13
Zadomowienie
 
Avatar begie13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 940
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez LolaMontez Pokaż wiadomość
Witam nowa mamusię

Dziewczyny nie powinno sie smarować cały czas bephantenem, ze używacie tez czegoś innego? Ja cały czy bephanten w użyciu orzy każdej zmianie pieluchy

I jeszcze pytanie, czy Wasze dzieci tez ciagle pchają łapki do buzi? Moja całe piąchy po łokcie i nie ma znaczenia ze np w tym czasie ma smoka, nawet podczas jedzenia pcha łapki, dobija mnie to...
Taaak moja pcha na siłę do buzi te rączki, nie mieszczą się całe to się wkurza, cały czas je ssie, gryzie i często przy tym ulewa

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez eclariss Pokaż wiadomość
Chyba musze czekac na koper i kolacje do 23 az tz wroci bo Mili zasnela z cycem w buzi.

Lola moja czasem ja ssie cyca to sobie jeden paluszek podlozy na suta i ssie.

Ktore z.Was karmia na lezaco? Bo moja jakos nagle upodobala sobie ta pozycje i fajnie bo odrazu zasnela tylko co z odbiciem.. jak ja dzwigne to na bank rozbudze
Ja karmię tylko na leżąco ale moja jak usnie przy karmieniu to tyko na chwilkę

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Choć nad ranem jak zje i zdanie to pośpi jeszcze z godzinę to nie odbijam dopiero jak się obudzi
__________________
Antosia


Wanda
begie13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 19:53   #273
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
znacie sie?
nie...a czemu??

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Ja pupke po kupce smaruje linomagiem, a na wieczor bepanthenem
Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Ja smaruje tylko po kupce (robi przeważnie raz dziennie) i po kąpieli
O a ja za każdym razem nie odparzy się po siuśkach?? jak bym tylko po kupce smarowała to raz na tydzień

Cytat:
Napisane przez LolaMontez Pokaż wiadomość
Witam nowa mamusię

Dziewczyny nie powinno sie smarować cały czas bephantenem, ze używacie tez czegoś innego? Ja cały czy bephanten w użyciu orzy każdej zmianie pieluchy

I jeszcze pytanie, czy Wasze dzieci tez ciagle pchają łapki do buzi? Moja całe piąchy po łokcie i nie ma znaczenia ze np w tym czasie ma smoka, nawet podczas jedzenia pcha łapki, dobija mnie to...
o to tak jak ja za każdym razem...hmmm no to czas odpuscic dupeczce młodego
a moja kluska też zaczyna pchać... i ja się z tego strasznie cieszę (póki co) bo to znaczy że kolejny etapik zaliczony
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png

Edytowane przez justynaw1982
Czas edycji: 2015-01-15 o 20:08
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:05   #274
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Nasz tez pcha do buzki raczki wtedy daje smoka ale czytalam gdzies ze taka kolej rzeczy, ze dziecko poznaje wlasne dlonie itp.
U nas linomag po kupce czyli raz dziennie i wieczorem po kapieli bepanthen. Jak widze cos czerwonego to sudokrem ale to rzadko

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Mojemu synkowi dzis cos sie poprzestawialo. Jeszcze nie byl kapany bo zasnal...woda w wanience juz na w pol wlana, mleko czeka... trzy swiaty
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:06   #275
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez 91Agulina91 Pokaż wiadomość
Śliczne imię chociaż w mojej rodzinie nie każdemu się podoba.
U mnie wszyscy dookola mowia ze ladne, ale wiadomo jedno moga mowic a uwazac co innego heh mnie od dawna sie podoba
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:06   #276
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez eclariss Pokaż wiadomość
Chyba musze czekac na koper i kolacje do 23 az tz wroci bo Mili zasnela z cycem w buzi.

Lola moja czasem ja ssie cyca to sobie jeden paluszek podlozy na suta i ssie.

Ktore z.Was karmia na lezaco? Bo moja jakos nagle upodobala sobie ta pozycje i fajnie bo odrazu zasnela tylko co z odbiciem.. jak ja dzwigne to na bank rozbudze
Ja na lezaco i nie odbijam wtedy tylko lezy na boku
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:08   #277
eclariss
Rozeznanie
 
Avatar eclariss
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Ja na codzien uzywam sudocremu ale doslownie tak miniaturowo ze ledwo co mozna go dostrzec doslownie tyci na opuszek palca..

Dostalam od mamy puszke sudo taka mega i musze ja jakos zuzyc a jakbym miala tylko wtedy jak krostki jakies to bym ja z sto lat musiala miec otwara.. nie lubie dostawac kosmetykow dla dziecka i mama tez mi jej specjalnie nie kupila tylko miala w zapasie dla babci no i jedna zostala nowka nie otwarta..babcia nie zdazyla zuzyc.
__________________
Mili z nami
eclariss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 20:09   #278
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Ja bephantenem ale baaardzo rzadko. Tak to niczym

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Kasia szacun po raz kolejny.... a co Sara w tym czasie robiła?
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:16   #279
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Post Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez eclariss Pokaż wiadomość
Chyba musze czekac na koper i kolacje do 23 az tz wroci bo Mili zasnela z cycem w buzi.

Lola moja czasem ja ssie cyca to sobie jeden paluszek podlozy na suta i ssie.

Ktore z.Was karmia na lezaco? Bo moja jakos nagle upodobala sobie ta pozycje i fajnie bo odrazu zasnela tylko co z odbiciem.. jak ja dzwigne to na bank rozbudze
Ja karmie na lezaco w nocy i wieczorem. Odbijam ja w trakcie jedzenia raz czy dwa i jak ostatni raz przystawie to juz tak powolutku i spokojnie ssie juz tak przysypiajaco i wtedy nie odbijam.
Ja po prostu obserwuje ja kiedy je juz spokojniej czy oczka przymyka. Zdarza sie ze w trakcie sama puszcza cyc i wtedy ja biore do odbicia ale wiem ze jeszcze bedzie jadla, lubi sobie przerwe zrobic

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Ja uzywam do pupci linpmag a jak jest jakies zaczerwienienie to bepanthen
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:22   #280
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
Zakupilam kawe zbozowa licze ze rozbuja laktacje, bo podobno tez dziala.
Ja pije kawe zbozowa cale zycie, w ciazy i teraz tez i nie ma mlecznych efektow niestety...
Cytat:
Napisane przez eclariss Pokaż wiadomość
Ten okres mnie wykonczy..wogule tesciowa stwierdzila, ze to znak ze mleko mi sie konczy i mam dac jej butle...
..
Coz to za teoria...
Mnie tesciowa powiedziala za to, ze niewazne czy mam pokarm ale od 3 miesiaca musze zaczac dawac raz dziennie butle z mm...pielegniarka..
Cytat:
Napisane przez My Sweet Little Precious Pokaż wiadomość
Odciągam dużo mniej niż wcześniej, piersi jakoś też już wydają się mniej nabierać i mała gdzieś po 7-8 minutach jedzenia płacze, jakby nie chciało jej lecieć. Miała któraś z was podobnie?
Nie kierowalabym sie tym czy piersi sie napelniaja i tym ile odciagasz, tylko tym czy sie mloda najada i czy przybiera...ja mam nonstop miekkie cyce i odciagam wiecej tylko po nocy jak mlody prawie nic nie je...
Cytat:
Napisane przez GoniaaaS Pokaż wiadomość
Moja ma prawie 12tyg wazy 5400 i tez nosi juz 74 takie ma dlugie nozki a bodziaki wszystkie praktycznie dobre nadal ma smykowe 56nosi
Szalona moja tygodniowke w 1 dxien zrobic :p a Twoi shnowie sa boscy!

Przyszla mi swieca i szatka na chrzest ze zdjęciem Julki slodko to wyglada
Pochwal sie

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Haha a no widzisz mimo wszystko pojdziemy niedlugo go obejrzec, bo i tak juz na 99% jestesmy na niego zdecydowani
Ile u was prywatny zlobek? Bo tez chce zapisac jeszcze awaryjnie do prywatnego
Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
Ja też....u mnie zazwyczajtak młody szaleje jak am mniej pokarmu lub jest słabszy (??) nie wiem ae wtedy zawsze dawałam mu z 60 mm i dojadł i był spokój...a nie masz czasami tego kryzysu laktacyjnego?? u mnie już się uspokoiło i młody jak na początku musiał opędzlować 2 cyce to teraz jednym się najada... i to sie zaczynało tak że najpierw z jednego cyca starczało mu tylko pierwsze karmienie po śnie, potem dwa teraz trzy..
MATKO I CÓRKO
Witam czytałam twoje przeżycia...no nic ciekawego...kurcze a jak teraz mała się chowa??
teraz jest to ogarnięcia..a zapomniałaś co to się działo jak brzuchatki byłyśmy??!!to było nie do ogarnięcia a teraz to spokój
No niestety mój młody też lubi tv...migoczące kolorowe swiatełka...wrrr..staram sie go tak kłaść żeby się tam nie patrzył
ooo mój też tyle nigdy nie je a spi i jest najedzony...to chyba indywidualna sprawa...wszystko się dostsowuje do młodzieży naszej
Dziewczyny czym oprócz bepnthenu smarujecie waszym maluszkom pupencje przy zmianie pieluszek??
Ja smaruje robiona mascia na noc i alantanem czasami.

Cytat:
Napisane przez eclariss Pokaż wiadomość
Kasia jak Ty to wszyystko robilas to co Sara robila w tym czasie??

U mnie masakra...Mili placze i placze..obwiniam siebie zarlam frytki, kotlety, czekolade... wiecej grzechow nie pamietam.
Caly dzien mi purta doslownie non stop i widac ze ja to boli jest nie spoojna. Jak zjadlam tyle gowna to po ilu h nie powinno byc tego syfu w cycku?? Sory za slownictwo ale jestem.wsciekla na siebie..wyrodna matka i tyle..zarlam jak swinia to co nie wolno.
Ja tez zjadlam dzisiaj syf Juz sie boje nocy...
Cytat:
Napisane przez LolaMontez Pokaż wiadomość
Witam nowa mamusię
Dziewczyny nie powinno sie smarować cały czas bephantenem, ze używacie tez czegoś innego? Ja cały czy bephanten w użyciu orzy każdej zmianie pieluchy
I jeszcze pytanie, czy Wasze dzieci tez ciagle pchają łapki do buzi? Moja całe piąchy po łokcie i nie ma znaczenia ze np w tym czasie ma smoka, nawet podczas jedzenia pcha łapki, dobija mnie to...
Moj strasznie pcha lapki...a smoka nie chce...i coraz bardziej paluchy...a dzisiaj przylapalam go z kciukiem Ale on to robi tylko w dzien jak sie bawi - wszystko inne tez pcha do buzi i jak jest glodny to tez..
Cytat:
Napisane przez eclariss Pokaż wiadomość
Chyba musze czekac na koper i kolacje do 23 az tz wroci bo Mili zasnela z cycem w buzi.

Lola moja czasem ja ssie cyca to sobie jeden paluszek podlozy na suta i ssie.

Ktore z.Was karmia na lezaco? Bo moja jakos nagle upodobala sobie ta pozycje i fajnie bo odrazu zasnela tylko co z odbiciem.. jak ja dzwigne to na bank rozbudze
Ja karmie tylko na lezaco, wieczorem zasypia przy cycu i potem go odkladam do lozeczka i przy okazji pionizuje, albo wczesniej odbijam potem dojada jeszcze to juz odkladam bez odbijania.

Zafundowalismy Jerzowi masakre dzisiaj Pojechalismy do CH najwiekszego w okolicy bo zla matka chciala cos zjesc, wyjsc do ludzi i zwiedzic dwa sklepy grzeczny byl dlugo ale na koniec juz go caly ten halas i gwar chyba zmeczyl, zasnal w aucie a w domu nie mogl sie uspokoic i zasnac Tak mi go zal bylo...co mi za pomysl strzelil do glowy Teraz bidulek padl przy cycu i spi u nas w lozku...

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2015-01-15 o 20:27
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:26   #281
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Kostka rozumiem ze o Silesii piszesz? My bylismy juz kilka razy, w tym zdarzylo sie cos zjesc raz w pizzy hut a raz w sfinksie. Mala albo spala a jak sie obudzila to potrzyla sobie w restauracji tez juz bylismy i bylo ok
__________________
Na ziemi pojawił się cud...
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 20:33   #282
eclariss
Rozeznanie
 
Avatar eclariss
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

My sweet ale jak Ci mala co godzine wisi na cycach to ile Ty chcesz sciagnac jak ona wyssya mleczko.

Kostka to juz wiesz jak Ci tesciowa tz karmila za mlodu haha nie wiem skad one biora te madrosci..

Na tej grupie na fb pisza mamusie chyva administratorki z tego co mi sie wydaje, ze przy kp mozna jesc wszystko bo pokarm robi sie z krwi matki a nie z tresci zolodka..niby prawda ale jakos nie do konca umiem sie z tyn zgodzic
__________________
Mili z nami
eclariss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:38   #283
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Przyszla dzisiaj mata edu tiny love kupilam na all uzywke w niezlym stanie mam nadzieje malej sie spodoba
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:40   #284
begie13
Zadomowienie
 
Avatar begie13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 940
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez eclariss Pokaż wiadomość
My sweet ale jak Ci mala co godzine wisi na cycach to ile Ty chcesz sciagnac jak ona wyssya mleczko.

Kostka to juz wiesz jak Ci tesciowa tz karmila za mlodu haha nie wiem skad one biora te madrosci..

Na tej grupie na fb pisza mamusie chyva administratorki z tego co mi sie wydaje, ze przy kp mozna jesc wszystko bo pokarm robi sie z krwi matki a nie z tresci zolodka..niby prawda ale jakos nie do konca umiem sie z tyn zgodzic
No niby z krwi i hormonów ale...
Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość
Przyszla dzisiaj mata edu tiny love kupilam na all uzywke w niezlym stanie mam nadzieje malej sie spodoba
Którą kupiłaś?
__________________
Antosia


Wanda
begie13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:45   #285
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez LolaMontez Pokaż wiadomość
Kostka rozumiem ze o Silesii piszesz? My bylismy juz kilka razy, w tym zdarzylo sie cos zjesc raz w pizzy hut a raz w sfinksie. Mala albo spala a jak sie obudzila to potrzyla sobie w restauracji tez juz bylismy i bylo ok
Tak...tylko pojechalismy juz popoludniu, on byl chyba zmeczony i dlatego umeczyl sie jeszcze bardziej a pozatym to pierwszy taki dluzszy wypad do galerii, wczesniej tylko ikea i gal. katowicka 20 minut a nasze auchan w mikolowie to jest malutkie...

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Jak jedlismy w sfinksie to tez sobie patrzyl, potem mial juz dosc halasu chyba...
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:53   #286
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

my dziś po pierwszym szopingu
mała albo patrzyła sobie, albo spała także było ok no, ale my od ranka ruszyłyśmy ok. 9
oczywwiście nakupiłam Małej, Jaśkowi i TZowi, a sobie NIC.... no dobra, bułkę w piekarni sobie kupiłam nawet MCDOnalda sobie odmówiłam pierwszy raz w życiu....

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

ale fajowe wyprzedaże są także jeszcze się wybiorę po weekendzie
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:53   #287
Kasia427
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasia427
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 023
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Po powrocie ze spaceru pospała trochę, pozniej ją ulokowałam w leżaczku w kuchni i do niej gadalam co jakis czas, pozniej jak jej sie znudzilo moje gadanie to powiesilam jej pałąk z zabawkami, 15 minut sie patrzyła i krzyczała na nie, pozniej jak odkurzalam to tez grzecznie lezala, potem ja nakarmilam i wsadzilam do lozeczka to patrzyla na karuzele jakies 20 minut, potem polezala na lozku w sypialni i popatrzyla na kwiaty na tapecie, pogaworzyla do nich... Potem ją nakarmilam i polozylam z gołą dupką na macie
w salonie no to lezala dobre pol godziny i krzyczala do zabawek i wierzgala nogami, pozniej wycieczka na rączkach po mieszkaniu, pogadałyśmy i polozylam ją spać... Wieczorem ja wykapalismy i od razu po jedzeniu usnela, wiec zrobilam jeszcze zapiekanki chlopcom na kolacje i ich wykąpałam, a
teraz już leżę w wyrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sara
9.11.14
Kasia427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:58   #288
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez begie13 Pokaż wiadomość
No niby z krwi i hormonów ale...

Którą kupiłaś?
Kick & play, wyglada fajnie

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Kasia pomimo ze nam opisujesz , dalej nie wiem jak Ty to robisz podziwiam
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:59   #289
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez Kasia427 Pokaż wiadomość
Po powrocie ze spaceru pospała trochę, pozniej ją ulokowałam w leżaczku w kuchni i do niej gadalam co jakis czas, pozniej jak jej sie znudzilo moje gadanie to powiesilam jej pałąk z zabawkami, 15 minut sie patrzyła i krzyczała na nie, pozniej jak odkurzalam to tez grzecznie lezala, potem ja nakarmilam i wsadzilam do lozeczka to patrzyla na karuzele jakies 20 minut, potem polezala na lozku w sypialni i popatrzyla na kwiaty na tapecie, pogaworzyla do nich... Potem ją nakarmilam i polozylam z gołą dupką na macie
w salonie no to lezala dobre pol godziny i krzyczala do zabawek i wierzgala nogami, pozniej wycieczka na rączkach po mieszkaniu, pogadałyśmy i polozylam ją spać... Wieczorem ja wykapalismy i od razu po jedzeniu usnela, wiec zrobilam jeszcze zapiekanki chlopcom na kolacje i ich wykąpałam, a
teraz już leżę w wyrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zazdraszczam
Ty to masz dobrze w głowie poukładane plus siła spokoju i są efekty... może i mi się uda kiedyś dojść do tego levelu eh, Twój mąż to n kolanach do Częstochowy w podzięce za taką Żonkę
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 21:04   #290
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Kasia ja nie wiem jak Ty to robisz, no idealna PD!
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 21:06   #291
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

aaaaaa i nową mamę witam!
urodziłam dzień po Tobie, więc nasze maluchy w tym samym "wieku"

a Anuszka ucichła czy mi się wydaje?
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 21:07   #292
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Kasia moze jakies kursy organizuj
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 21:09   #293
eclariss
Rozeznanie
 
Avatar eclariss
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Kasia tez mi sie udalo zrobic.jedna rzecz dzis tak jak Tobie...lezec w wyrze
__________________
Mili z nami
eclariss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 21:11   #294
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

współczuję wszelkich skoków i marudzeń
u nas nieźle w tym temacie, ale pewno na dniach się to zmieni skoro pochwaliłam

za to moja latorośl starsza dzisiaj cyrk taki zrobiła, że hej
i to przy mojej mamie....

także małe dzieci mały kłopot, a duże...... z dużymi to dopiero jest jazda....

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez eclariss Pokaż wiadomość
Kasia tez mi sie udalo zrobic.jedna rzecz dzis tak jak Tobie...lezec w wyrze


to i ja nie będę gorsza, też pójdę poleżeć

spokojnej nocki życzę Paniom
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 21:55   #295
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
aaaaaa i nową mamę witam!
urodziłam dzień po Tobie, więc nasze maluchy w tym samym "wieku"

a Anuszka ucichła czy mi się wydaje?
Jestem na bieżąco... Ale dziś też trochę w domu miałam do porobienia...

W dodatku dziewczyna z wątku na którym się udzielam straciła dziecko ;( w 17 tc się dowiedziała. 3tygodnie chodziła z martwą dzidzią ;( ma 3 dziewczynki, a to miał być chlopiec ;( strasznie mnie to z rytmu wybilo, dlaczego niektórych życie tak ciężko doświadcza...
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 21:58   #296
Indra83
Wtajemniczenie
 
Avatar Indra83
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Lila mi znów szaleje, ale mam wrażenie, że to emocje po całym dniu.

Biedny TZ wrócił z pracy, wziął ją na ręce, a ona tak się rozplakala strasznie, aż TZ miał łzy w oczach.
__________________
Staś 03.10.2009r.
Lilianna 10.11.2014r.
Indra83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 22:09   #297
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość
Kasia pomimo ze nam opisujesz , dalej nie wiem jak Ty to robisz podziwiam
Hahahaha

A ja tez musze pochwalic mojego synka od dluzszego juz czasu po kapieli i jedzeniu usypial sam w lozeczku, bez lulania itp.ale wzywal pare razy, trzeba bylo isc, poglaskac i zasypial w koncu. A dzis: kapiel, pielegnacja (jak zwykle ryk ), karmienie, odlozylam do lozeczka, wracam po minucie a on spi pewno zawsze tak nie bedzie, ale jakas taka radosc mnie rozpiera
Co nie zmienia faktu, ze w dzien sam w lozeczku nie zasnie. Musze ululac i dopiero odlozyc do lozeczka.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 22:10   #298
eclariss
Rozeznanie
 
Avatar eclariss
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Anuszka tez mnie takie info zawsze dobija.

Fajnie sie czyta na fb ta grupe ale chyba tam nie pasuje do konca..tam te kobitki to karmia dzieci bardzooo dlugo i chca jak najdluzej i sa teori, zeby spac z dzieciekiem zeby dziecko czulo matke i piers zeby na kazdy placz dac cyca zeby z cycem zasypialo i wszystko z cycem..ja chce karmic do 6msc potem posilki wprowadzic i cycek tez a one zakladaja po 6msc cycek jako podstawa a posilki jakp dodatek ibwogule caly czas cyc jako podstawa... i je to cieszy ze dziecko ma prawie 2 lata i z cyca pija i w nocy sie budzi.na cyca i spia razem itd.. mnie by to tak.dlugo bardzoek.dobilo niz cieszylo
__________________
Mili z nami
eclariss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 00:09   #299
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Hahahaha

A ja tez musze pochwalic mojego synka od dluzszego juz czasu po kapieli i jedzeniu usypial sam w lozeczku, bez lulania itp.ale wzywal pare razy, trzeba bylo isc, poglaskac i zasypial w koncu. A dzis: kapiel, pielegnacja (jak zwykle ryk ), karmienie, odlozylam do lozeczka, wracam po minucie a on spi pewno zawsze tak nie bedzie, ale jakas taka radosc mnie rozpiera
Co nie zmienia faktu, ze w dzien sam w lozeczku nie zasnie. Musze ululac i dopiero odlozyc do lozeczka.
Brawo dla synka!!!U mnie za to odwrotnie w dzień zasypia sobie sam za to w nicy po całym dniu marudkuje i się kręci...a teraz przy skoku to masakra o wiele bardziej się męczy...dzisiaj tak biedny płakał z takim żalem że tż owi aż łzy sie w oczach pokazały z bezradności...:/

Cytat:
Napisane przez Indra83 Pokaż wiadomość

Biedny TZ wrócił z pracy, wziął ją na ręce, a ona tak się rozplakala strasznie, aż TZ miał łzy w oczach.
o jaaa... jak sobie pomyślę to mojemu też by było strasznie przykro...:/
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 01:02   #300
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Listopadowe Mamy 2014- część II

Hej.
U nas kolejny dzien masakry.... a raczej pora popołudniowo-wieczorna.
Ręce mi opadaja jak G tak cierpi. Nie wiem co robić. Głupieję już uwierzcie mi. Juz sama nie wiem czy to skok czy kolki?
Dzis tak się pręzyła i tak płakała strasznie że az sie zaniosła i straciła oddech.... matko jedyna aż i ja zamarłam. Odruchowo ją podrzuciłam do góry i nagle zaczęła znowu oddychać.... Nie wiem czy to był dobry odruch z mojej strony ale tym razem zadziałał.... a ja sie popłakałam jak dziecko.
Teraz G spi a ja leze obok i nasłuchuję czy oddycha.... Jestem totalnie rozbita.

Witam nowa mamusię.

Kostka jesli to nie bedzie problem to jesli sobie będziesz kupowac to możesz kupic i mi.

Kasiu super sobie radzisz.... tylko brać z Ciebie przykład.

Idę dalej buszować po necie... z nudów.
aaa i zaczełam ćwiczyć. nie mam w ogóle kondychy.... to co kiedys było mieśniami teraz jest jak ściera.......
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-13 09:31:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.