Natur House - jakieś doświadczenia? - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-14, 15:33   #991
malenka92_
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka92_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Tam i tu, tu i tam. Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 279
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez miss_dominikana Pokaż wiadomość
Wiadomo, każdy ma prawo do swojej opinii. Tak jak napisałam, dla mnie wydawanie 130zł na porady amatora jest wyrzucaniem kasy w błoto. Zanim tam poszłam przekopałam fora w internecie i widzę, że ludzie są zadowoleni i chudną. Nie jestem też zwolenniczką spożywania dużych ilości różnego rodzaju suplementów, a na tym opiera się ta cała "filozofia" NH.

u mnie w mieście obie dietetyczki w punkcie są po studiach. Na ścianach wisiały ich dyplomy. Byłaś tylko na wizycie informacyjnej, a już w sieci puszczasz złą opinię. W każdym punkcie idzie się dogadac o obniżenie kosztów. Racja, przesadzają z ceną suplementów ale jakoś muszą zarobić
Możliwe, że mają diety w sieci i tylko klikają drukuj ale odpowiedzmy sobie szczerze-który dietetyk układa każdej osobie dietę od początku? Może jakiś początkujący. Potem też jest kopiuj-wklej-drukuj, ewentualne zamiany produktów "pod klienta"
malenka92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 19:25   #992
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez malenka92_ Pokaż wiadomość
u mnie w mieście obie dietetyczki w punkcie są po studiach. Na ścianach wisiały ich dyplomy. Byłaś tylko na wizycie informacyjnej, a już w sieci puszczasz złą opinię. W każdym punkcie idzie się dogadac o obniżenie kosztów. Racja, przesadzają z ceną suplementów ale jakoś muszą zarobić
Możliwe, że mają diety w sieci i tylko klikają drukuj ale odpowiedzmy sobie szczerze-który dietetyk układa każdej osobie dietę od początku? Może jakiś początkujący. Potem też jest kopiuj-wklej-drukuj, ewentualne zamiany produktów "pod klienta"
Jeśli pacjent tego wymaga to dietetyk musi wprowadzić zmiany. Nie zawsze jest to wymiana pojedynczego produktu. W moim przypadku pracownik Natur House miał z tym ogromny problem i usiłował mi wcisnąć te nieszczęsne jajka na wszelkie możliwe sposoby, "przecież chyba pani aż tak nie szkodzą"
Moja koleżanka też zaliczyła tylko pierwszą wizytę. Jest weganką i przez całą wizytę tłumaczyła dietetykowi, że ani mięsa, ani jajek, ani ryb, ani nabiału nie je. Na koniec usłyszała, że skoro tak wymyśla to powinna iść do innego dietetyka bo ona jej wiele nie doradzi Także nic dziwnego, że nie kontynuowała współpracy
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 20:17   #993
miss_dominikana
Przyczajenie
 
Avatar miss_dominikana
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez malenka92_ Pokaż wiadomość
u mnie w mieście obie dietetyczki w punkcie są po studiach. Na ścianach wisiały ich dyplomy. Byłaś tylko na wizycie informacyjnej, a już w sieci puszczasz złą opinię. W każdym punkcie idzie się dogadac o obniżenie kosztów. Racja, przesadzają z ceną suplementów ale jakoś muszą zarobić
Możliwe, że mają diety w sieci i tylko klikają drukuj ale odpowiedzmy sobie szczerze-który dietetyk układa każdej osobie dietę od początku? Może jakiś początkujący. Potem też jest kopiuj-wklej-drukuj, ewentualne zamiany produktów "pod klienta"
Wyobraź sobie, że zapisałam się do Pani, która przed imieniem i nazwiskiem miała "mgr", a przyjęła mnie dziewczyna, która tak jak pisałam prawdopodobnie była w moim wieku i powtarzała wyuczone formułki. Pani mgr była w tym czasie zajęta swoją klientką i kiedy weszłam jakoś niespecjalnie była mną zainteresowana. Dodam jeszcze, że kiedy już weszłam do gabinetu, w międzyczasie dotarła inna spóźniona pani chyba na wizytę kontrolną. I co zrobiono? Wyproszono mnie do poczekalni, kulturalnie ale jednak wyproszono, co nie ukrywam mnie zirytowało bo równie dobrze panie dietetyczki mogły przy mnie liczyć pieniądze i mówić na kim więcej zarobią Wnioski można wyciągnąć samemu. Nie unoś się tak, nie puszczam złej opinii tylko opisałam swoje wrażenia i doświadczenie, a chyba o to w tym wątku chodzi. I tak, profesjonalny, doświadczony dietetyk układa jadłospis od zera pod konkretną osobę, uwzględniając jej upodobania oraz ewentualne choroby. Także tutaj chyba musisz zasięgnąć więcej informacji. A wiesz na tych dyplomach to mogło być napisane "wisimy tutaj żeby ładnie i profesjonalnie wyglądać dla picu ", ale tego mogłaś akurat nie dojrzeć Dla mnie temat jest zamknięty, życzę innym osobom powodzenia i duuuużo zrzuconych kilogramów
miss_dominikana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 18:10   #994
malenka92_
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka92_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Tam i tu, tu i tam. Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 279
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez miss_dominikana Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie, że zapisałam się do Pani, która przed imieniem i nazwiskiem miała "mgr", a przyjęła mnie dziewczyna, która tak jak pisałam prawdopodobnie była w moim wieku i powtarzała wyuczone formułki. Pani mgr była w tym czasie zajęta swoją klientką i kiedy weszłam jakoś niespecjalnie była mną zainteresowana. Dodam jeszcze, że kiedy już weszłam do gabinetu, w międzyczasie dotarła inna spóźniona pani chyba na wizytę kontrolną. I co zrobiono? Wyproszono mnie do poczekalni, kulturalnie ale jednak wyproszono, co nie ukrywam mnie zirytowało bo równie dobrze panie dietetyczki mogły przy mnie liczyć pieniądze i mówić na kim więcej zarobią Wnioski można wyciągnąć samemu. Nie unoś się tak, nie puszczam złej opinii tylko opisałam swoje wrażenia i doświadczenie, a chyba o to w tym wątku chodzi. I tak, profesjonalny, doświadczony dietetyk układa jadłospis od zera pod konkretną osobę, uwzględniając jej upodobania oraz ewentualne choroby. Także tutaj chyba musisz zasięgnąć więcej informacji. A wiesz na tych dyplomach to mogło być napisane "wisimy tutaj żeby ładnie i profesjonalnie wyglądać dla picu ", ale tego mogłaś akurat nie dojrzeć Dla mnie temat jest zamknięty, życzę innym osobom powodzenia i duuuużo zrzuconych kilogramów

to może Ty źle zobaczyłaś i nie było mgr tylko mgr. a to duża różnica. I dla Twojej wiadomości wzrok mam dobry i widziałam co jest na tych dyplomach. A co do innych dietetyków mam duże informacje i nie jako pacjent. Ale Ty wiesz lepiej co ja wiem i widziałam.
Tak jak napisały dziewczyny wcześniej. Źle trafiłaś. Ale to nie znaczy, że wszędzie pracują małolaty które nie mają pojęcia co robią.
malenka92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 07:53   #995
malytrzmiel
Raczkowanie
 
Avatar malytrzmiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Reasumując: są zapewne tacy, którzy potrafią się sami zdyscyplinować, maja wiedzę na temat diety, stosują ją w praktyce, ćwiczą i chudną. Znam nawet kilka takich osób, które bez pomocy i wsparcia straciły zbędne kilogramy. Ale znam też wiele, którym te kilogramy wróciły z nawiązką. I ja do nich należę. Dlatego też korzystam z pomocy NH.
Systematycznie chudnę, zamierzam wytrwać do uzyskania wagi, która pozwoli mi się pozbyć kłopotów zdrowotnych (nadciśnienie, bóle stawów i ogólny brak kondycji). Straciłam 10 kg i już jest zdecydowanie lepiej. Za kilka tygodni stabilizacja i mocne postanowienie utrzymania wagi.
Tymczasem dzisiaj kolejna wizyta. Ale już wiem, że to nie był tydzień sukcesu....
__________________
Schudłam już 10, schudnę jeszcze więcej
malytrzmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 11:03   #996
malenka92_
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka92_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Tam i tu, tu i tam. Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 279
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

mały trzmiel gratuluję
ja teraz stosuję się do porad jakie tam otrzymałam i widzę, że znowu waga spada pomału.
Prawie pół roku nie trzymałam diety a waga stała w miejscu więc uważam to za sukces
malenka92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 15:17   #997
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Dzisiaj wybieram się na pierwszą wizytę Dam znać później jak poszło.
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 17:57   #998
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez malenka92_ Pokaż wiadomość
mały trzmiel gratuluję
ja teraz stosuję się do porad jakie tam otrzymałam i widzę, że znowu waga spada pomału.
Prawie pół roku nie trzymałam diety a waga stała w miejscu więc uważam to za sukces
to dobrze, że spada pomału. zbyt szybkie odchudzanie to za duży wysiłek dla organizmu.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 10:47   #999
malytrzmiel
Raczkowanie
 
Avatar malytrzmiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Waga znów poszła do góry (i tłuszczyk i woda). Pofolgowałam sobie trochę i jest efekt. A raczej antyefekt. Z czasem motywacja spada. Ale dziś po wizycie w centrum, dzięki rozmowie, poradom i wsparciu D wróciła wiara w powodzenie i mocne postanowienie. Walczę dalej!
__________________
Schudłam już 10, schudnę jeszcze więcej
malytrzmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 08:42   #1000
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

A więc pierwsza wizyta za mną
Przy wzroście 174 cm ważę 78,8, za dużo Pani dietetyczka wyliczyła, że mam prawie 14 kg za dużo tłuszczyku. Ogólnie pierwszą wizytę uważam za udaną. Dostałam jadłospis na pierwszy tydzień oraz suplementy: Fibroki oraz Vivat Digest.
Kolejna wizyta w piątek, mam nadzieję, że do tego czasu coś ubędzie
Dziewczyny a orientujecie się ile kosztuje krem Redunat?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 16:32   #1001
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 650
Smile Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam . Wczoraj byłam na pierwszej wizycie w NH, ale diete zaczęłam od dziś. Za wizyte zapłaciłam 140zł 8dostałam suplementy - te granulki fibrotki i 14 ampułek Levanat plus. Jakbym zapłaciła 170zł to jeszcze dali by mi jakieś tosty, ale zrezygnowałam-zastepuje pieczywaem wasa. Pani dietetyk wyśpiewała wszystko jak formułke , a raczej piosenke ;-) aż śmiać mi się chciało. Zamierzam kontynuować wizyty, potrzebny mi jest taki ktoś jak kontroler personalny xd

Dieta na ten tydzień- urozmaicona.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 05:48   #1002
malytrzmiel
Raczkowanie
 
Avatar malytrzmiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Przede mną ostatnia prosta. Postanowiłam i omówiłam to z moją D., że odchudzam się do końca lutego. Celem stał się termin a nie konkretna waga. I to działa! Potem stabilizacja - wizyty co dwa tygodnie. Wydałam już sporo, ale uważam, ze warto. Czuję się dużo lepiej. Jestem bardziej sprawna, odzyskałam kondycję. Wszystkim, którzy są dopiero na początku, życzę wytrwałości.
__________________
Schudłam już 10, schudnę jeszcze więcej
malytrzmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 08:47   #1003
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 650
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Znalazłam suplement diety, zamiennik ampułek Levanat plus z Naturhouse.

http://bioonline.pl/ekologiczne-supl...iotechnie.html
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 20:13   #1004
ganesha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 222
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Hej, ile kosztuje u nich pierwsza wizyta jesli nie podejmiemy z nimi współpracy?
ganesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 21:06   #1005
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

nic
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 19:30   #1006
Liliannna100
Raczkowanie
 
Avatar Liliannna100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 81
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

dzis moj pierwszy dzien z dieta NH. Na poczatek dieta urozmaicona, z tym, ze duzo rzeczy z niej w dalszym ciagu beda zakazane. Do tego fiolki LEVANAT 2/d i ciasteczka bambusowe. Cel - 14 kg Mam nadzieje, ze do wakacji uda mi sie zrzucic kilka kg, jak do tej pory moje diety zakańczały sie fiaskiem.

Edytowane przez Liliannna100
Czas edycji: 2015-02-26 o 19:42
Liliannna100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:30   #1007
Stanik49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

witam zapisze sie na poniedziałek zobaczymy
Stanik49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 06:28   #1008
malytrzmiel
Raczkowanie
 
Avatar malytrzmiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Stanik , Lilianna i wszyscy zaczynający odchudzanie z NH - życzę powodzenia. Moja przygoda z nimi trwała pól roku. Osiągnęłam wynik - 10 kg. Zakładałam więcej, ale dobre i to. Czuję się dobrze ze sobą, mam lepszą kondycję, kłopoty zdrowotne ustąpiły, Teraz jestem w okresie stabilizacji - powoli wprowadzam do diety produkty dotychzczas zabronione. Nauczyłam się sporo o odżywianiu, wdrożyłam te zasady w swój jadłospis i zamierzam dalej je wykorzystywać.
__________________
Schudłam już 10, schudnę jeszcze więcej
malytrzmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 19:42   #1009
Liliannna100
Raczkowanie
 
Avatar Liliannna100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 81
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

mam diete od czwartku ( z dzisiejszym dniem jest to 4 dni) i schudlam 4kg. Czy mozna tyle na raz chudnac? Czy to jest zdrowe?
Liliannna100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 19:58   #1010
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Liliannnna a z jaką wagą startujesz? Bo trochę sporo jak na początek
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."

Edytowane przez Wronia3
Czas edycji: 2015-03-01 o 19:59
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 09:09   #1011
Liliannna100
Raczkowanie
 
Avatar Liliannna100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 81
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

startowalam z 72 (w dniu wazenia mialam okres) zastanawiam sie czy to woda ze mnie nie zeszla. Przestrzegam diety, nie glodze sie, nie cwicze, jem o normalnych porach. Ale mimo to Pani powiedziala, ze chudnie sie 0,5-1kg tygodniowo na tej diecie.
Liliannna100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 10:46   #1012
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 248
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Byłam ostatnio w NH, waga póki co wg wagi 57,9kg, ale czuję, że tyję, bo widzę to po brzuch przede wszystkim i po ubraniach (w niektóre się już mam problem zmieścić) Inna kwestia, że ostatnio się zaniedbałam

Najgorsze jest to, że moja ulubiona dietetyczka odeszła na dłuższe L-4, a to nowa mam wrażenie jest bardzo niekompetentna. Powiedziała mi tylko, aby ograniczyć słodycze, jeść inaczej niż jem i na tym koniec...
Boję się tego, bo za niedługo idę na wesele, kiecka kupiona i się boję, że będzie problem

Chyba się tam przejdę do nich po jakiś preparat, bo miałam tak to ostatnio ustalone z tą wcześniejszą dietetyczką, że jakbym czuła, że coś się dzieje, to mam przyjść i będziemy myśleć...

Znacie jakiś zamiennić Garcini Cambogii lub Apinat CLA ?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 248 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 12:58   #1013
AGNIESZKAA78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam, od kilku dni czytam na temat efektów i ewentualnych porażek nh ponieważ ja też tam poszłam. Byłam ciekawa czy dałam nabić się w butelkę (mam nadzieję, że nie). Pierwszą wizytę miałam 23.02. Pani dietetyczka była bardzo miła, zważyła mnie zmierzyła dała dietę na pierwszy tydzień i suplementy (fibroki i jakieś fiolki do wody). drugą wizytę miałam 03.03 i znów zostałam zważona. Moja waga wyjściowa była 78,8 kg przy wzroście 160 cm, następna 75,5 kg (to chyba nie jest tak źle, przynajmniej mnie się tak wydaje). przy drugiej wizycie dostałam jakieś karczochy do picia i 2 diety uderzeniowe - jedna indyk w ziołach, a druga kurczak z mozarellą. Te diety mają być stosowane po dwa dni w tygodniu, następne trzy dni są do mojej dyspozycji (oczywiście więcej mi nie wolno). Pani powiedziała mi, że moja zdrowa waga powinna mieć 5 z przodu-dobrze by było bo ja chcę ją zbić do 52 kg mam nadzieję,że mi się uda. Czytając Wasze osiągnięcia jestem pełna nadziei,że i mnie się uda.
AGNIESZKAA78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 20:45   #1014
Alik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Jeśli ktoś chce fachowych porad żywieniowych - lepiej udać się do PRAWDZIWEGO dietetyka.
NH z wielu powodów nie polecam.

Pozdrawiam wszystkich
Alik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 07:00   #1015
malytrzmiel
Raczkowanie
 
Avatar malytrzmiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Alik1 Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś chce fachowych porad żywieniowych - lepiej udać się do PRAWDZIWEGO dietetyka.
NH z wielu powodów nie polecam.

Pozdrawiam wszystkich
Może jakieś konkrety? Złe doświadczenia? Bo tak to Twój post wygląda jak dywersja, albo conajmniej trollowanie.
__________________
Schudłam już 10, schudnę jeszcze więcej
malytrzmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 13:07   #1016
Liliannna100
Raczkowanie
 
Avatar Liliannna100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 81
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ja pierwsza wizyte mialam 25.03, nastepna mam (trzecia) 18.03. Dzis sie wazylam i schudlam sporo jak dla mnie. Waga wyjsciowa 72, teraz 67,4 i caly czas spada. Tluszczyk latwo schodzi, gorzej z woda (mimo tego, ze pije 2l wody dziennie). Teraz w ty tygodniu mam przez 2 dni diete uderzeniowa ananasowa.
Liliannna100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 13:16   #1017
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez malytrzmiel Pokaż wiadomość
Może jakieś konkrety? Złe doświadczenia? Bo tak to Twój post wygląda jak dywersja, albo conajmniej trollowanie.
raczej szczere podejście, bo powiedzmy... różnej "wartości" jest wykształcenie osób tam pracujących.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 16:20   #1018
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

A nie uwazacie ze maja troche wygórowane ceny?
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 17:04   #1019
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez maalinkaa90 Pokaż wiadomość
A nie uwazacie ze maja troche wygórowane ceny?
A sprawdzałaś ceny dietetyków prywatnych?
W NH płacisz za suplementy [są różne warianty cenowe] a nie płacisz za wizytę.
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 21:55   #1020
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

A większość normalnych dietetyków układa sensowną dietę, bez potrzeby wspierania jej suplementami.
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 01:42:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.