"Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..." - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-25, 14:54   #91
liferace
Raczkowanie
 
Avatar liferace
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 195
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

fajny wątek

po moich doświadczeniach z facetami wiem, że nie da się stworzyć związku z:

-facetem, który skłamał na samym początku relacji
- facetem, który non stop nie ma czasu, przekłada spotkania, odwołuje spotkania, odwołuje wspólne wyjścia i wypady, przekłada rozmowy telefoniczne,czy nawet odpisanie na smsa
-facetem pt: "nie umiem się zdeklarować, nie umiem się określić"
-facetem, który wydaje się być bardzo mocno związany z mamą, czy rodzicami
-facetem wiecznie wojującym z kimś, lub czymś
- facetem nieogarniętym życiowo- pod względem pracy, mieszkania, wyborów i decyzji życiowych, ogólnego radzenia sobie. chodzi mi o takie ogólnie ogarnięcie, a nie o to, że ktoś jest w chwilowym kryzysie, czy trudnej sytuacji

oraz prawdy ogólne:
- lepiej być samemu niż w masochizmie emocjonalnym w złym związku
-nie warto czekać we frustracji na coś co się nie zmienia od X miesięcy, czy lat
- najważniejszy jest: kompromis, złoty środek, równowaga, balans, zdrowe proporcje w związku.

Edytowane przez liferace
Czas edycji: 2015-01-25 o 14:58
liferace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 15:57   #92
Wodniczka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Podzielę się również moimi mądrościami

- Jeśli na pierwszej randce facet nie przypadnie Tobie do gustu, prawdopodobnie na następnych spotkaniach to się nie zmieni. Przeważnie wyobrażałam sobie pocałunek z danym mężczyzną, z którym byłam aktualnie na kawie/ piwie, jeśli coś mi nie grało, coś mnie odrzucało, później również nie mogłam się przełamać.
- Jeśli nie ma tej mięty, chemii, jakiejś najdrobniejszej iskry, w moim przypadku nie było sensu dalej kontynuować relacji.
- Jeśli facetowi zależy, wie doskonale jak to pokazać. Nie trać czasu na kogoś, kto nie potrafi tego zrobić.
- Gdy coś Ci leży na sercu, coś sprawia Ci przykrość, mów o tym OD RAZU.
- Szybko popadam w złość i gniew, dlatego zanim zaczynam kłócić się o pierdoły, biorę trzy razy głęboki wdech, oczyszczam myśli i zadaję sobie pytanie, czy warto, i czy kłótnia cokolwiek zmieni.
- Po rozstaniu najlepiej odciąć się od swojego ex'a, skasować jego numer i ruszyć ze swoim życiem, nie oglądając się na niego. Sama utrzymywałam kontakty, a nawet przyjaźniłam się ze swoim byłym, co sprawiło, że przez baaardzo długi czas nie mogłam skupić się na nowych relacjach i związkach.
- Nie zwierzaj się ze swoich związkowych problemów (nie mówię tutaj o poważnych dylematach) rodzicom, a przynajmniej nie na jego początku. Przeważnie będą trzymać Twoją stronę, a da to tylko niezbyt pozytywny obraz Twojego faceta, a po co, skoro w przyszłości chciałabyś, by go polubili.
Wodniczka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 16:16   #93
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

a ja wiem, że....

.... można zakochać się w kimś dopiero po czasie.



Powszechnie panuje opinia (przynajmniej w moim środowisku), że jak od samego początku 'nie pykło' to już 'nie pyknie'. U mnie to się nie sprawdziło. Po 6 latach znajomości zakochaliśmy się w sobie i jesteśmy razem już dwa lata
Niektórzy mówią, że miłość zrodzona z przyjaźni to przyzwyczajenie i nuda, ale ja jestem najszczęśliwsza na świecie
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 16:27   #94
GdyMnieSenZmorzy
Raczkowanie
 
Avatar GdyMnieSenZmorzy
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 202
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Z własnego doświadczenia:

- jeśli ktoś raz zdradził, jest duża szansa, że zrobi to ponownie
- nie warto na siłę walczyć o związek
- ani być w związku z nudów/z przywiązania

- i, co już zostało tutaj kilkakrotnie powtórzone, należy ufać intuicji
Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami Miałam taką sytuację-facet emocjonalny manipulator,ja zakochana walczyłam jak lwica o związek.Wszystko się posypało mimo MOICH,usilnych starań.Od tego czasu minął rok.Dziś widzę,że czasami warto rozstać się z godnością,pogodzić się z tym i nie walczyć o relacje która umarła.

Dopiszę od siebie : Zwracamy uwagę jak wypowiada się o swoich byłych.W razie rozstania będzie identycznie określał nas Jeśli mówi źle (mimo trudnych przeżyć,zwalanie winy tylko na jedną stronę jest podejrzane). Ewakuacja.
__________________
Sometimes it's a rainy day
Just to let you know
Everything's going to be all right
All right...

Edytowane przez GdyMnieSenZmorzy
Czas edycji: 2015-01-25 o 16:34
GdyMnieSenZmorzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 21:19   #95
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

- intuicja nie kłamie! (wiele z Was o tym pisało) - jeśli coś nie gra, to nie wmawiaj sobie, że pewnie Ci się zdaje
- jeśli facet kiepsko się wyraża o swoich eks, zdradzał kogoś, stosował przemoc, lub kiepsko traktuje np. byłą żonę - nie należy się łudzić, że nas to ominie
- skłamał raz? będzie kłamał nadal
- życie ze skąpcem jest możliwe, ale cholernie trudne
- nie wierz w to, że dla Ciebie on się zmieni - chyba, że na chwilę i na pokaz
- nałogowcom już przy pierwszych objawach dziękujemy za współpracę
- zamieszkanie razem/ślub/dzieci - żadne takie ruchy nie uzdrowią chorej relacji
- jeśli facet Cię nie szanuje, należy pokazać mu gdzie są drzwi
- należy przede wszystkim myśleć o sobie i nie gonić za bardzo koło faceta
- faceta wygodnego, który ma rączki gładkie jak pupcia niemowlaka i nie wie co to żelazko, odkurzacz albo wiertarka, lepiej od razu pogonić
- nie porzucaj dla niego znajomych, studiów, planów rozwoju, pracy - obejrzyj Blue Jasmine Allena, to dowiesz się dlaczego
- pamiętaj: po czynach go poznasz (a nie po pięknych słówkach)
- i na koniec wisienka: ŚWIĘTY SPOKÓJ NAJWAŻNIEJSZY!

Edytowane przez bagietka3
Czas edycji: 2015-01-25 o 21:28
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 21:49   #96
Enigmatyczna_Maestria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 92
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Cytat:
Napisane przez liferace Pokaż wiadomość
fajny wątek

po moich doświadczeniach z facetami wiem, że nie da się stworzyć związku z:

-facetem, który skłamał na samym początku relacji
- facetem, który non stop nie ma czasu, przekłada spotkania, odwołuje spotkania, odwołuje wspólne wyjścia i wypady, przekłada rozmowy telefoniczne,czy nawet odpisanie na smsa
-facetem pt: "nie umiem się zdeklarować, nie umiem się określić"
-facetem, który wydaje się być bardzo mocno związany z mamą, czy rodzicami
-facetem wiecznie wojującym z kimś, lub czymś
- facetem nieogarniętym życiowo- pod względem pracy, mieszkania, wyborów i decyzji życiowych, ogólnego radzenia sobie. chodzi mi o takie ogólnie ogarnięcie, a nie o to, że ktoś jest w chwilowym kryzysie, czy trudnej sytuacji

oraz prawdy ogólne:
- lepiej być samemu niż w masochizmie emocjonalnym w złym związku
-nie warto czekać we frustracji na coś co się nie zmienia od X miesięcy, czy lat
- najważniejszy jest: kompromis, złoty środek, równowaga, balans, zdrowe proporcje w związku.

Dokładnie, zgadzam się w 100 %.
Enigmatyczna_Maestria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 22:32   #97
nanovvv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 19
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

-że nigdy nie można rezygnować z zawodowych wyborów na rzecz 'udanego związku' (bo później zostaje się z niczym)

ps, i zgadzam się z intuicją
nanovvv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 23:08   #98
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

- jeśli ktoś na wstępie mówi nam, że jest popie... i ma ze sobą problemy, to nie należy zakładać, że kokietuje ,
- nie należy myśleć na zasadzie "poprzednie laski to poprzednie laski, JA to co innego", bo z całym prawdopodobieństwem również będziemy kiedyś taką "poprzednią laską", słowem: nie jesteśmy żadnym magicznym wyjątkiem z którym na pewno "będzie inaczej",
- intuicja to największa broń człowieka, jeśli ma się wrażenie że jest źle to znaczy, że jest źle,
- relacja z drugim człowiekiem powinna opierać się na obustronnej inicjatywie; nie wywalczymy sobie ani szacunku, ani uczucia, a przede wszystkim nie wywalczymy sobie CHĘCI drugiej strony do czegokolwiek, co nas dotyczy. Jeśli komuś zależy, to sam wpadnie na pomysł, jak to pokazać. Jeśli musimy pokazywać palcem, grozić, bawić się w króliczka do gonienia i gimnastykować o zdobycie uznania to znaczy, że nawet jeśli na chwilę osiągniemy pożądany rezultat, wszystko tak czy siak szybko się rozsypie.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 08:24   #99
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Należy uciekać gdzie pieprz rośnie, kiedy:

-facet wymaga od kobiety przemodelowania całego jej życia, żeby się do niego dostosować;
-twierdzi, że "wychowa sobie" kobietę;
-jest chorobliwie zazdrosny, zakazuje kontaktów z kolegami, próbuje czytać prywatne wiadomości, mimo że nawet nigdy kobieta nie dała mu ku temu żadnego powodu;
-próbuje ograniczać kobiecie jej kontakty z przyjaciółkami, bo boi się, że będą ją nastawiać przeciwko niemu (no skoro będą, to obviously coś jest nie tak );
-wzbudza poczucie winy z błahych powodów, ma pretensje o coś, na co kobieta nie ma wpływu ("przede mną miałaś trzech partnerów seksualnych, ty zła i niedobra rozpustnico, będę ci to wypominał przez cały związek, mimo że nie umiesz podróżować w czasie i tego zmienić");
-manipuluje, szantażuje emocjonalnie;
-fakt, że codziennie przez niego płaczesz usprawiedliwia tym, że "w każdym związku trzeba się dotrzeć, a docieranie się boli"
-nie motywuje do dalszego rozwoju, nie jest inspiracją do stawania się lepszą osobą i ciągłego doskonalenia - natomiast dołuje, zaniża kobiecie poczucie jej własnej wartości;
-ma zupełnie inną wizję życia niż partnerka - próba zmiany wizji życia jednego z partnerów jest zawsze gwałtem na psychice i osobowości jednego z nich.

Pewnie jest tego więcej, najwyżej później dopiszę
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 21:05   #100
morbidesse
Rozeznanie
 
Avatar morbidesse
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 874
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
-patrzeć, jak facet traktuje matkę/siostrę/koleżanki - prawdopodobnie i tak będzie traktował nas.

- słuchać mamy (!!!) - jeśli mamy normalną, życiową matkę, dobry kontakt z nią, to słuchajcie tego, co Wam mówi U mnie w życiu sprawdza się zasada (nie tylko do facetów, ale w ogóle) - mama ma zawsze rację.

- tu odnośnie pkt. 2 - słuchajcie też swoich znajomych. Jesli większość Twoich znajomych nie lubi Twojego faceta, to prawdopodobnie coś jest nie tak z NIM, a nie z NIMI.

- jeśli kiedykolwiek facet nazwie nas dziwką, suką, czy inną pi.zdą, uderzy, popchnie, szturchnie, skrzywdzi - UCIEKAĆ. Nie ma usprawiedliwienia dla przemocy. NIGDY.

- jeśli czujesz, że starasz się bardziej niż on, robisz więcej niż on dla związku, kochasz bardziej, mocniej - coś jest nie tak. Starać mają się OBIE strony
- można kłócić się o bzdury, ale w fundamentalnych sprawach: ślub, wiara, dzieci, miejsce zamieszkania, kariera - TRZEBA mieć spójny pogląd. Jesli cokolwiek jest inne, będzie problem.

- nie łudź się, że jeśli jest beznadziejnie,to nastąpi przełom, bo: oświadczył się, bo wzięliście ślub, bo zaszłaś w ciażę, bo urodziłaś dziecko. Jak jest beznadziejnie, to będzie dalej, jeśli nie będziecie nad tym pracować.

- a jednocześnie związek, nad którym ciągle trzeba ciężko pracować, starać się ponad normę, uważać na wszystko, kontrolować się w każdej jego chwili - nie jest dobrym związkiem.

- facet jest takim samym człowiekiem, jak Ty. Ma uczucia, emocje, bywa mu przykro, bywa szczęśliwy, jeśli kocha, to też to okazuje. Nie tłumacz więc jego beznadziejnych zachowań tym, że TO FACET. Jeśli traktuje Cię źle, to dlatego, że taki jest, a nie dlatego, że jest facetem.
Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami ! No... może oprócz fragmentu o mamie bo ze swoją mam różne kontakty. I stwierdzenia rodziców "skończysz pod mostem" jakoś nie sprawiają, że zmienię swoje zdanie w jakiejś sprawie.
Pamiętajcie dziewczyny, SZACUNEK TO PODSTAWA. Obustronny. Jeżeli facet kiedykolwiek Was wyklnie, uderzy, zdradzi to nie łudźcie się, że to się zmieni. Sama się na tym przejechałam.
Dopiero w związku z Tż widzę jak zachowuje się mężczyzna, który naprawdę kocha.
__________________







„Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.”
Winston Churchill

morbidesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 22:56   #101
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
"Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Smutny wątek, jak go czytam mam ochotę być singielką do końca życia, ale to też byłoby smutne...
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 09:05   #102
Niawka
Raczkowanie
 
Avatar Niawka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 333
GG do Niawka
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Smutny wątek, jak go czytam mam ochotę być singielką do końca życia, ale to też byłoby smutne...
Wlasnie dobry watek. Dzieki naszym doswiadczeniom (tez zlym) z poprzednich zwiazkow pozniej latwiej stworzyc zdrowy zwiazek ja po swoich dwoch zwiazkach z roznymi problemami bacznie obserwowalam potencjalnych facetow zeby uniknac popelnienia tych samych bledow. Oplacilo sie. Nie tracilam czasu na niewartych tego czasu facetow za to moja kolezanka miala zle doswiadczenia z pierwszym swoim partnerem i mimo ze wie jaki byl to kolejnych wybiera w tym samym typie i narzeka ze wszyscy faceci sa tacy sami i wszyscy beznadziejni...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 10:33   #103
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

- wymówki są dla facetów, którym nie zależy - jeśli on chce z Tobą być, to będzie, bez względu na okoliczności
- nie idź z nim za szybko do łóżka
- nie baw się w związki na całe życie kiedy jesteś w liceum
- nie poświęcaj studenckiego życia na zabawę w dom
- nie rezygnuj z niczego, na czym Ci zależy tylko dlatego, że masz faceta
- jeśli intuicja podpowiada Ci, że on nie jest Ciebie wart, to posłuchaj tego bardzo mądrego głosu w swojej głowie
- nie wybaczaj zdrady
- nie wiąż się z facetem uzależnionym od seksu
- nie bądź panną, która nie ma swojego życia poza związkiem
- miej zawsze plan awaryjny i bierz pod uwagę możliwość, że ten związek może się rozpaść
- jeśli on Cię nie szanuje, a Ty mu na to pozwalasz, to jesteś zwyczajnie głupia
- jeśli on nie ma znajomych, to jest coś na rzeczy
- naucz się mówić "nie"
- naucz się mówić "stop" i wiedz, kiedy zawinąć żagle
- nie wychodź za niego z powodu innego niż miłość

To oczywiście moje zdanie i nie musicie się zgadzać
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 12:05   #104
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Smutny wątek, jak go czytam mam ochotę być singielką do końca życia, ale to też byłoby smutne...
Bardzo dobry wlaśnie
Moje rady np. były pisane na podstawie ZŁYCH związków, które widzę/miałam, ale też na podstawie dobrego związku, który mam i wiem, że powinno właśnie tak być I z tego, co widziałam nie tylko ja, bo np. Morbidesse też wspomniała o tym, że wie, jak powinien wyglądać związek, po tym jak ma fajnego faceta
Także naprawdę to daje nadzieję, że dobre związki też są
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 19:01   #105
Leeleeslie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 19
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Smutny wątek, jak go czytam mam ochotę być singielką do końca życia, ale to też byłoby smutne...
haha też tak pomyślałam ;-)
Leeleeslie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 19:34   #106
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Smutny wątek, jak go czytam mam ochotę być singielką do końca życia, ale to też byłoby smutne...
Cytat:
Napisane przez Leeleeslie Pokaż wiadomość
haha też tak pomyślałam ;-)
Nie przesadzajcie Wiadomo przecież, że człowiek uczy się na błędach - stąd czasami trafi na takich oszołomów i niekoniecznie zdrowe relacje w związku.

Fajny wątek, wiele przemyśleń mam podobnych. Warto korzystać z doświadczeń innych, zamiast wszystko przeżywać osobiście
__________________
Nie ma bezpiecznych gier. Są tylko gry warte i niewarte świeczki.
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje.
Nie życia będziemy żałować, lecz tego, co nas ominęło.
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 20:37   #107
Kasia.34
Przyczajenie
 
Avatar Kasia.34
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 17
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
- wymówki są dla facetów, którym nie zależy - jeśli on chce z Tobą być, to będzie, bez względu na okoliczności
- nie idź z nim za szybko do łóżka
- nie baw się w związki na całe życie kiedy jesteś w liceum
- nie poświęcaj studenckiego życia na zabawę w dom
- nie rezygnuj z niczego, na czym Ci zależy tylko dlatego, że masz faceta
- jeśli intuicja podpowiada Ci, że on nie jest Ciebie wart, to posłuchaj tego bardzo mądrego głosu w swojej głowie
- nie wybaczaj zdrady
- nie wiąż się z facetem uzależnionym od seksu
- nie bądź panną, która nie ma swojego życia poza związkiem
- miej zawsze plan awaryjny i bierz pod uwagę możliwość, że ten związek może się rozpaść
- jeśli on Cię nie szanuje, a Ty mu na to pozwalasz, to jesteś zwyczajnie głupia
- jeśli on nie ma znajomych, to jest coś na rzeczy
- naucz się mówić "nie"
- naucz się mówić "stop" i wiedz, kiedy zawinąć żagle
- nie wychodź za niego z powodu innego niż miłość

To oczywiście moje zdanie i nie musicie się zgadzać
Zgadzam się w 100 procentach. Poza wybaczeniem zdrady, bo takiej sytuacji u mnie nie było, popełniłam wszystkie z wymienionych wyżej błędów. I choć obecnie mam już ułożone życie to do dziś żałuję i pogodzić się nie mogę, że zmarnowałam tyle lat swojej młodości. Dziewczyny, nie popełnijcie tych błędów

Edytowane przez Kasia.34
Czas edycji: 2015-01-27 o 20:40
Kasia.34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 21:37   #108
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Jeszcze przyszła mi na myśl ważna rzecz. Według mnie podstawą udanego związku jest też przyjaźń pomiędzy partnerami. Poza miłością trzeba zwyczajnie darzyć partnera sympatią. Kiedy poznaje się faceta godnego zainteresowania warto się zastanowić, czy gdyby on był tej drugiej płci, to zaprzyjaźniłybyście się z nim. Czy macie wiele wspólnych tematów do rozmów, podobne zainteresowania, poczucie humoru, czy to osoba, której byście zaufały.
Jakie są plusy posiadania faceta, który też jest naszym przyjacielem?
-mnóstwo wspólnych tematów do rozmów
- nie ma problemu z tym, co będziecie robić razem w wolnym czasie, bo wszystko będzie dobre, byleby tylko razem - przecież w swoim towarzystwie czujecie się najlepiej
-śmianie się zawsze z tych samych głupich żartów, które tylko Wy rozumiecie - podobne poczucie humoru jest według mnie podstawą nadawania 'na tych samych falach'
-można mu powiedzieć wszystko i posłuchać mądrych porad
-będziecie się w swoim towarzystwie czuć najswobodniej na świecie, jeśli dojdzie do tego intymność i czułość, zniknie wszelki wstyd i zahamowania, a to jest cudowne.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 08:16   #109
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

syklamen 100% racji! Jak ludzie się lubią i rozumieją już na tej płaszczyźnie, to wszelkiego rodzaju związkowe tematy stają się proste.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-29, 12:49   #110
egocentryczna
Zadomowienie
 
Avatar egocentryczna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

- jeśli zdradził, zdradzi po raz kolejny
- jeśli mówi, że kocha to nie musi być prawda, ważne są czyny
- jeśli ma lekceważący stosunek do moich pasji - prędzej czy później zacznie mnie od nich odciągać, a ja zostanę bez zajęcia gdy jego zabraknie
- jeśli któryś raz z rzędu upija się i nie kontroluje swojego zachowania - nie będzie się kontrolował nigdy
- nie ma sensu utrzymywać związku na siłę, mimo wszystko, tylko dla paru szczęśliwych chwil z przeszłości
- jeśli zastanawia się czy kocha się drugą połówkę, to od tej pory zacznie się wszystko psuć, nie da się wmówić sobie, że się kocha
- problemy rozwiązywać od razu! precz z ,,cichymi dniami"
- nie robić tak, by tylko JEMU było dobrze, moje szczęście i marzenia też się liczą
- o właśnie Syklamen. Takie samo poczucie humoru !
egocentryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 13:26   #111
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 981
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Napiszę tylko jedno
"kotka nie można zagłaskać na śmierć"
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 22:50   #112
Glorias
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 46
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

  • jeśli facetowi naprawdę zależy na tobie, to będzie potrafił góry przenieść,żeby ci pomóc, kiedy tego potrzebujesz
  • jeśli wokół faceta często dzieją się dziwne rzeczy,a on tłumaczy to zbiegami okoliczności,to jednak warto się temu przyjrzeć
  • jeśli widzisz że facet manipuluje innymi,to możesz mieć pewność że tobą też
  • jeśli facet wydaje ci się świetny,a dużo osób zwraca ci uwagę, że jest inaczej,to pewnie wielu rzeczy nie dostrzegasz, bądź o nich nie wiesz
  • jeśli byłe faceta nie chcą mieć z nim nim nic wspólnego, to na pewno sporo nabroił
  • jeśli facet tkwił w poważnym uzależnieniu, to nie ważne, jak silną deklaruje niechęć do powrotu do nałogu, to zawsze będzie jego problemem,a związek z tym facetem może cię przerosnąć
  • jeśli facet mówi, że cię kocha, chociaż dopiero zaczęliście się spotykać, to znaczy, że jest niedojrzały
  • obojętnie jak gorąco facet zapewnia cię o uczuciach i o tym, że zawsze będzie przy tobie, jeśli to nie przejawia się w konkretnych czynach, to tylko czcze gadanie
  • jeśli facet na początku znajomości zamiast pokazywać się od najlepszej strony,wiele mówi o swoich wadach, to znaczy, że nie zamierza nad sobą pracować i nie chce, żebyś ty go zmieniała
Glorias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 22:58   #113
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

- nie goń za facetem tylko dlatego że kochasz i tęsknisz, tylko zrobisz z siebie kretynkę
- jeśli nie umiecie ze sobą rozmawiać, związek jest na straty

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;49895058]To jak sie poklocisz z facetem i bedzie Ci z tego powodu przykro i placzesz, to znaczy, ze trzeba gnoja rzucic? [/QUOTE]

Też nie rozumiem...
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 00:09   #114
zadziora85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 206
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

- nie słowa, a czyny się liczą i świadczą o miłości.

bardzo fajny wątek
zadziora85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 07:52   #115
muna90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Podtrzymuje fajny wątek
Nie mam dużego doświadczenia ale wiem że :
- facet reaguje na brak kontaktu
- facetowi trudno mowić o uczuciach (makabra)
- czasem trzeba dac mu czas na przemyslenia ( too trudnee)
- w zwiazku nie mozna zapominać o sobie!!!!
- faceci to zdecydowani łowcy lubia zdobywać, im kobieta bardziej tajemnicza tym ciekawsza , nie idą na ,,tanie mięso"
- podstawa kazdego zwiazku jest zaufanie i rozmowa, rozmowa o wszystkim i robienie wszystkiego razem - wspolne hobby
- i trzeba ich doceniac, podkreslać czasem ego,
- faceci to wzrokowcy, czasem trzeba wykorzystac swoje atuty ( ale wszystko ma swoje granice)
- no i obserwatorzy
- i co najwazniejsze trzeba być pewnym siebie, trzeba znac swoja wartosc!!! to najwazniejsze!!! w relacji z facetem.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Jeszcze przyszła mi na myśl ważna rzecz. Według mnie podstawą udanego związku jest też przyjaźń pomiędzy partnerami. Poza miłością trzeba zwyczajnie darzyć partnera sympatią. Kiedy poznaje się faceta godnego zainteresowania warto się zastanowić, czy gdyby on był tej drugiej płci, to zaprzyjaźniłybyście się z nim. Czy macie wiele wspólnych tematów do rozmów, podobne zainteresowania, poczucie humoru, czy to osoba, której byście zaufały.
Jakie są plusy posiadania faceta, który też jest naszym przyjacielem?
-mnóstwo wspólnych tematów do rozmów
- nie ma problemu z tym, co będziecie robić razem w wolnym czasie, bo wszystko będzie dobre, byleby tylko razem - przecież w swoim towarzystwie czujecie się najlepiej
-śmianie się zawsze z tych samych głupich żartów, które tylko Wy rozumiecie - podobne poczucie humoru jest według mnie podstawą nadawania 'na tych samych falach'
-można mu powiedzieć wszystko i posłuchać mądrych porad
-będziecie się w swoim towarzystwie czuć najswobodniej na świecie, jeśli dojdzie do tego intymność i czułość, zniknie wszelki wstyd i zahamowania, a to jest cudowne.
100% racji. Najlepsze i trwalsze zwiazki zaczynaja sie od przyjaźni
muna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 08:01   #116
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Cytat:
Napisane przez muna90 Pokaż wiadomość
Podtrzymuje fajny wątek
Nie mam dużego doświadczenia ale wiem że :
- facet reaguje na brak kontaktu
- facetowi trudno mowić o uczuciach (makabra)
- czasem trzeba dac mu czas na przemyslenia ( too trudnee)
- w zwiazku nie mozna zapominać o sobie!!!!
- faceci to zdecydowani łowcy lubia zdobywać, im kobieta bardziej tajemnicza tym ciekawsza , nie idą na ,,tanie mięso"
- podstawa kazdego zwiazku jest zaufanie i rozmowa, rozmowa o wszystkim i robienie wszystkiego razem - wspolne hobby
- i trzeba ich doceniac, podkreslać czasem ego,
- faceci to wzrokowcy, czasem trzeba wykorzystac swoje atuty ( ale wszystko ma swoje granice)
- no i obserwatorzy
- i co najwazniejsze trzeba być pewnym siebie, trzeba znac swoja wartosc!!! to najwazniejsze!!! w relacji z facetem.
Makabra to te stereotypy...

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
- facet jest takim samym człowiekiem, jak Ty. Ma uczucia, emocje, bywa mu przykro, bywa szczęśliwy, jeśli kocha, to też to okazuje. Nie tłumacz więc jego beznadziejnych zachowań tym, że TO FACET. Jeśli traktuje Cię źle, to dlatego, że taki jest, a nie dlatego, że jest facetem.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 08:20   #117
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Cytat:
Napisane przez muna90 Pokaż wiadomość
Podtrzymuje fajny wątek
Nie mam dużego doświadczenia ale wiem że :
- facet reaguje na brak kontaktu
- facetowi trudno mowić o uczuciach (makabra)
- czasem trzeba dac mu czas na przemyslenia ( too trudnee)
- w zwiazku nie mozna zapominać o sobie!!!!
- faceci to zdecydowani łowcy lubia zdobywać, im kobieta bardziej tajemnicza tym ciekawsza , nie idą na ,,tanie mięso"
- podstawa kazdego zwiazku jest zaufanie i rozmowa, rozmowa o wszystkim i robienie wszystkiego razem - wspolne hobby
- i trzeba ich doceniac, podkreslać czasem ego,
- faceci to wzrokowcy, czasem trzeba wykorzystac swoje atuty ( ale wszystko ma swoje granice)
- no i obserwatorzy
- i co najwazniejsze trzeba być pewnym siebie, trzeba znac swoja wartosc!!! to najwazniejsze!!! w relacji z facetem.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------



100% racji. Najlepsze i trwalsze zwiazki zaczynaja sie od przyjaźni
eee ze co? a to, to juz totalnie z du**
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 09:49   #118
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Makabra to te stereotypy...
No dokładnie.

Np. to: Facetowi trudno mówić o uczuciach.

To stanowczo nieprawda. Jeśli facet nie mówi o uczuciach to znaczy, że po prostu nic nie czuje. Co więcej, kiedy mówi zbyt szybko, to ja bym się obawiała czy to na pewno prawda, bo raczej na 99% nie.
Za to, gdy mężczyzna jest zakochany, to wcale nie trzeba go prosić o piękne słowa. Może nie będzie powtarzał tego parę razy w tygodniu, ale gdy sytuacja będzie wymagała, żeby powiedział, co czuje - nie będzie się wahał.
Może i są przypadki, którym słowa 'kocham' i 'tęsknię' nigdy przez usta nie przeszły, ale to już zależy, kto jakich facetów woli, bo każdy sobie wybiera takiego, z jakim chce być.

I nie ma sobie co, dorabiać filozofii do słów: 'nie jestem gotowy na związek, nie czuję do Ciebie tego, co powinienem', bo to znaczy dokładnie to, co facet powiedział. A nie, że 'on biedaczek się boi pokochać i mówić o uczuciach, ale jak będę przy nim to na pewno mu minie' - nie, po prostu nie.

Facet reaguje na brak kontaktu.
Owszem zakochany facet reaguje na brak kontaktu, ale raczej tak sam jak reagowałaby kobieta, gdyby on się nie odzywał. Czyli pyta z niepokojem, co się stało i czy wszystko ok. Jednak dojrzała kobieta z zasady nie wydziwia i nie sprawdza faceta na zasadzie 'a zamilknę na tydzień i zobaczę, czy kocha' - dla mnie to oznaka buractwa, obojętnie, której z płci by nie dotyczyła.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2015-01-30 o 09:53
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 10:20   #119
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Też bym sie tym akurat nie kierowałą, Niestety ale wiele kobiet wychodzi z założenia, ze płakanie to świetny sposób na wymuszanie.
No bo jak to, ja płąkusiałąm a on dalej nie robił co chciałąm.
Tyle ze czasami, to 5raczej oznaka tego ze facet jest do rzeczy i po prostu nie daje sobą manipulować.
Niestety się zgadzam Kobiety to często niezłe manipulantki. Brakuje mi argumentów? Smutno mi? Popłaczę się, wtedy będzie musiał przeprosić, bo przecież ja przez niego płaczę!
Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Choćby skały srały i mury pękały, jeśli facetowi zależy, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować
Nie piję teraz do Ciebie, ale niestety tę zacną dewizę mają w zwyczaju zaskakująco często wygłaszać dziewczyny, które same palcem nie kiwną. Facet ma pisać pierwszy, starać się, dzwonić, a jak nie pisze, to mu nie zależy, bo przecież gdyby zależało, to by napisał! A że dziewczyna ani razu się nie pofatygowała to inna sprawa...
Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Ktoś, kto kocha, nigdy nie zrobi /powie nic, co by nas zraniło.
Poważnie? Miałam kilka związków, jeden bardzo długi i niestety w złości czy kłótni mówiłam czasem przykre rzeczy, mimo że go kochałam. Tak samo jak czasami dowaliłam mamie czy rodzeństwu. Nigdy nie powiedziałaś żadnej bliskiej osobie niczego przykrego, co ją zraniło? Nie uwierzę, że nie. Faceci to nie są święte posągi, czasami jak każdemu zdarzy im się wkurzyć i powiedzieć coś, czego żałują. Więc ja bym tego tak nie uogólniała, bo według tej zasady ja nigdy nie kochałam nikogo ani nigdy nikt nie kochał mnie - ani rodzina, ani partnerzy.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Dodam jeszcze od siebie to, co rzuca mi się w oczy i co często jest symptomem tego, że nic z tego nie będzie u mnie czy u moich znajomych to: bądź z facetem, który Ci imponuje. Może to głupie, ale tak uważam. Facet może być tylko po zawodówce i nie ma nic złego w tym, że Ci to nie przeszkadza i w nosie masz jego wykształcenie. Albo bardzo mało zarabia, ale lubi swoją pracę i to jest dla Ciebie najważniejsze. Ale jeśli Ty skończyłaś studia i jednak gryzie Cię to, że on ich nie ma albo Ty masz fajną pracę i jednak w głębi ducha przeszkadza Ci, że on pracuje w pizzerii, albo sporo zarabiasz, a on tylko 1200 zł i wcale nie czuje potrzeby zarabiania więcej kiedykolwiek, a Ty jednak nie wyobrażasz sobie życia od 1-go do 1-go, lub Ty znasz biegle 3 języki, a on w żadnym nawet się nie przedstawi i nie do końca Ci to pasuje, to moim zdaniem to znak, że nic z tego nie będzie. Nie chodzi o pracę czy zarobki, ale mnie fascynują i imponują mi faceci z pasją, którzy wiedzą czego chcą. Dodatkowo dla mnie osobiście ważne są jednak studia i znajomość choćby angielskiego, bo bez tego obecnie ciężko sobie wyobrazić pracę czy podróżowanie. Dla kogoś innego to może być bez znaczenia i jak najbardziej OK. Po prostu tak strasznie często widzę po koleżankach, że spotykają faceta, który odbiega znacznie od tego, jak wyobrażałaby sobie kogoś blisko ideału i powtarzają sobie - jeszcze w różowych okularach - że im to wcale nie przeszkadza, szukają potwierdzenia w otoczeniu, a po latach jednak jest to dla nich poważnym problemem i związek się rozpada.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 11:16   #120
teqila9
Raczkowanie
 
Avatar teqila9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 382
Dot.: "Po moich doświadczeniach z facetami wiem, że..."

A co z bylymi dziewczynami, jesli taka jedna sie nie chce odczepic, wypisuje co drugi dzien smsy zeby do niej wrocil, mimo iz dal jej do zrozumienia ze z jego strony to jest skonczone...
teqila9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-14 10:33:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.