3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-16, 00:29   #61
Maxxi_Kaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 14
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Cóż dziękuję wam za komentarze. Trzeba będzie się po prostu poważnie nad sobą zastanowić, jak widać związek bez seksu nie ma prawa istnieć na dłuższą metę. Albo będzie trzeba coś ze sobą zrobić, albo zdecydować się na życie samotnika, aby nie krzywdzić innych...
Maxxi_Kaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 15:40   #62
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

a ja Ci powiem ze skoro sa pieszczoty to znaczy, ze poped seksualny jest zaspokajany. kazdy go zaspokaja tak jak chce (w granicach rozsadku), jesli Wam pasuje uklad bez pelnego wspolzycia - wcale zwiazek nie musi sie rozpasc.
pytanie co z ewentualnymi dziecmi?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 19:11   #63
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Mxxi-kaz:
"Tak w ogóle to martwicie mnie tymi postami, czy ten cały seks jest aż tak ważny, że poprzez jego brak trzeba zaraz rozważać rozpad związku itp.? Nie wystarczy to że się nawzajem dwóch partnerów kocha, rozumie, uwielbia ze sobą spędzać czas...wiecie co? mam 25 lat, ale chyba najwidoczniej do tego wszystkiego nie dorosłem albo już sam nie wiem, z jednej strony chce mi się śmiać, ale z drugiej strony ewidentnie większość z was uważa że BEZ SEKSU, nie da się żyć w związku. Czy mam to tak rozumieć?"

Tak. Związek bez seksu napewno nie przetrwa, szkoda tylko dziewczyny, że nagle okaże się, że od ciebie odeszła lub co gorsza Ty od niej odejdziesz a ona jest po 30.!!!. I nie mów o miłości jeśli proponujesz jej seks z innym.!! I jeśli nie chesz iść do chirurga idź do psychologa lub....
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 13:28   #64
Maxxi_Kaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 14
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

"a ja Ci powiem ze skoro sa pieszczoty to znaczy, ze poped seksualny jest zaspokajany. kazdy go zaspokaja tak jak chce (w granicach rozsadku), jesli Wam pasuje uklad bez pelnego wspolzycia - wcale zwiazek nie musi sie rozpasc.
pytanie co z ewentualnymi dziecmi?"

Nie spodziewałem się że ktoś chociażby w części postara się mnie zrozumieć No właśnie jedyny problem to ewentualne dzieci, o tym w sumie nigdy nie rozmawialiśmy, ale będzie trzeba to również wziąć pod uwagę...

Jeśli chodzi o mnie, to jestem w swojej partnerce bardzo zakochany, więc nawet nie biorę pod uwagę odejścia od niej. Proponowany seks z innym, był pomysłem po to, aby dziewczyna zobaczyła jak to jest, i się wyszalała skoro jej tak na seksie zależy. Ja to traktuję raczej w ten sposób że to tylko seks, najważniejsze że jesteśmy razem i się kochamy Oczywiście zdaję sobie sprawę że z powodu braku seksu dziewczyna ode mnie odejdzie prędzej czy później, wiadomo ma swoje potrzeby, i jeśli sobie sobie z tym nie będzie radzić to prędzej czy później powie po prostu do widzenia. Rozmawiałem z paroma znajomymi którzy są w związkach, i cóż powiedzieli że w dzisiejszych czasach to kobiety są bardziej wrażliwe na brak seksu niż faceci.
Maxxi_Kaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 14:56   #65
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Maxxi_Kaz Powiedz mi czy Ty napewno jesteś męskim facetem czy dzieciakiem, czy na tym forum żarty sobie z wizażystek robisz?
Mój mąż miał stulejkę jak poznaliśmy się kilka lat przed ślubem, miesiąc pogoiło się potem powoli, powoli i po 3 miesiącach mieliśmy udany seks. Kilka lat temu mąż miał wypadek, kilkanaście miesięcy reahabilitacji aby osiągnąć oczekiwany skutek, a ty użalasz się nad sobą bo półgodzinny zabieg Cię czeka (i co z Tego że ponowny?) Dobry urolog czy chirurg i ... kilka tygodni właściwego zachowania i po kłopocie
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 14:59   #66
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

wiesz, generalnie wyleczyc do konca powinienes sie nie ze wzgledu na seks, ale dla wlasnego zdrowia.

wiem jak wyglada zycie bez seksu i faktycznie - bywa ciezko, aczkolwiek czlowiek sie przyzwyczaja.
generalnie Twoja.niechec do seksu jest zrozumiala, mimo to nie jwst normalna i warto cos z tym zrobic, chociazby ze wzgledu na dzieci.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 12:45   #67
Maxxi_Kaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 14
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Nie użalam się nad sobą, ani nie robię sobie żartów z forum. Postanowiłem odpowiedzieć założycielowi tematu tylko tyle że nie jest jedyny w takiej sytuacji. Ba, że coś takiego może wyjść nawet od faceta (który ponoć bez seksu żyć nie może, chyba że jest przypominam aseksualny, chory na głowę, egoistą i tym podobne - tyle wywnioskowałem z tego forum).

P.S rozmawiałem z dziewczyną ponownie na ten temat, oczywiście podjąłem też rozmowę na temat dzieci. No i na razie ucięła rozmowę w ten sposób że ona na razie nie myśli o dzieciach a nawet powiedziała że generalnie życie bez dzieci, jest łatwiejsze, prostsze, mniej stresowe. A więc problem chyba sam się rozwiązał? Myślę że większość osób piszących negatywnie o moim postępowaniu powinna po prostu uszanować to, że są ludzie którzy potrafią żyć bez seksu, tak samo jak ja potrafię uszanować oraz cieszyć się szczęściem znajomych dla których seks to właściwie codzienność i niemal obowiązek w związku. Myślę że nie dla każdego seks oznacza to samo i tyle. Oczywiście nie mówię że kiedyś nie zmienię zdania, ale w tej chwili tak to u mnie wygląda. A dziewczyna mnie kocha i nie chce się ze mną rozstawać, daje mi to do zrozumienia na każdym kroku

Edytowane przez Maxxi_Kaz
Czas edycji: 2013-10-23 o 12:56
Maxxi_Kaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 09:37   #68
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Cytat:
Napisane przez Maxxi_Kaz Pokaż wiadomość
Ja uważam że wszystko jest zależne od tego jak się kochacie i rozumiecie. U mnie jest sytuacja w sumie podobna, tylko sam jestem powodem wszystkiego, bo mam stulejkę której nie chce mi się leczyć. Oprócz tego jestem trochę bojaźliwym facetem, i mnie to wszystko na razie przerasta, seks kojarzy mi się raczej z bólem a nie przyjemnością, możliwe że do tego jeszcze nie dorosłem. Mam 25 lat, dziewczyna 22, oboje nigdy tego jeszcze nie robiliśmy i czekamy na swój pierwszy raz. Jesteśmy ze sobą prawie trzy lata, i na razie w związku z moim "problemem" wszystko kończy się na wspólnych zabawach, całowaniu itp. Owszem nie ukrywam, dziewczyna jest marudna bo już wytrzymać nie może, ale kocha mnie, rozumie mój problem, no i niebawem trzeci rok zleci. Jeśli ktoś kocha, to zrozumie, jeśli nie będzie w stanie, to oczywiście taki związek nie ma sensu. Trzeba po prostu na spokojnie porozmawiać bo przyczyny mogą być bardzo różne. Powodzenia!

P.S co do propozycji poprzednika, oczywiście Ja proponowałem taki układ dziewczynie aby znalazła sobie kogoś do seksu i będzie spokój, ale się nie chciała zgodzić, ponieważ uznała to za zdradę, mimo mojego pozwolenia. Jak widać miłość potrafi załatwić wszystko Także moim zdaniem to nie ma nic wspólnego z wiernością, to jest po prostu szukanie jakiegoś rozwiązania. Owszem większość dziewczyn powie że to najdurniejsze szukanie rozwiązania, ale osobiście widzę w tym logikę. Jeśli kocham swoją dziewczynę i chcę z nią być, to skoro nie chce na razie dawać np. mojego narządu pod nóż, to chcę ją zaspokoić w inny możliwy sposób. Chociażby w taki aby sobie kogoś znalazła do tego typu spraw...
Przecież stulejka to jak wycięcie wyrostka, zwykły rutynowy zabieg. A Ty tworzysz z tego idee związku nieskalanego seksem
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 16:20   #69
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Cytat:
Napisane przez Maxxi_Kaz Pokaż wiadomość
Nie użalam się nad sobą, ani nie robię sobie żartów z forum. Postanowiłem odpowiedzieć założycielowi tematu tylko tyle że nie jest jedyny w takiej sytuacji. Ba, że coś takiego może wyjść nawet od faceta (który ponoć bez seksu żyć nie może, chyba że jest przypominam aseksualny, chory na głowę, egoistą i tym podobne - tyle wywnioskowałem z tego forum).

P.S rozmawiałem z dziewczyną ponownie na ten temat, oczywiście podjąłem też rozmowę na temat dzieci. No i na razie ucięła rozmowę w ten sposób że ona na razie nie myśli o dzieciach a nawet powiedziała że generalnie życie bez dzieci, jest łatwiejsze, prostsze, mniej stresowe. A więc problem chyba sam się rozwiązał? Myślę że większość osób piszących negatywnie o moim postępowaniu powinna po prostu uszanować to, że są ludzie którzy potrafią żyć bez seksu, tak samo jak ja potrafię uszanować oraz cieszyć się szczęściem znajomych dla których seks to właściwie codzienność i niemal obowiązek w związku. Myślę że nie dla każdego seks oznacza to samo i tyle. Oczywiście nie mówię że kiedyś nie zmienię zdania, ale w tej chwili tak to u mnie wygląda. A dziewczyna mnie kocha i nie chce się ze mną rozstawać, daje mi to do zrozumienia na każdym kroku

Ty już lepiej nic nie pisz i idź do psychologa
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 09:43   #70
Maxxi_Kaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 14
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

"Ty już lepiej nic nie pisz i idź do psychologa" - widać że jesteś jedną z osób która nie chce i nie potrafi tego uszanować, ale po wypowiedziach większości tutaj użytkowników, można było się spodziewać takiej reakcji...
Maxxi_Kaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 11:38   #71
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Cytat:
Napisane przez Maxxi_Kaz Pokaż wiadomość
"Ty już lepiej nic nie pisz i idź do psychologa" - widać że jesteś jedną z osób która nie chce i nie potrafi tego uszanować, ale po wypowiedziach większości tutaj użytkowników, można było się spodziewać takiej reakcji...
Szanuje Cię że nie chce Ci się leczyć i fundujesz partnerce związek pełen frustracji
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 11:43   #72
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Cytat:
Napisane przez Bea_91 Pokaż wiadomość
Szanuje Cię że nie chce Ci się leczyć i fundujesz partnerce związek pełen frustracji
Dokładnie. Dorabianie ideologii czystego związku, bo się ze stulejką nie chce zrobić porządku.
Ja rozumiem czystość do ślubu, nie zdecydowałabym się sama, ale szanuje zasady, wytrzymałość, siłę woli, ale taki powodó jak tutaj? Ciężko traktować poważnie.

Wysłane z mojej el dziewiątki
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 11:48   #73
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Cytat:
Napisane przez Maxxi_Kaz Pokaż wiadomość
Rozmawiałem z paroma znajomymi którzy są w związkach, i cóż powiedzieli że w dzisiejszych czasach to kobiety są bardziej wrażliwe na brak seksu niż faceci.
Co Ty masz za dziwnych znajomych człowieku??? :-o I dlaczego opierasz się na ich opiniach nie mając samemu chęci i potrzeby sprawdzić jak to jest naprawdę? "Seks jest przereklamowany" - ja też często słyszę to enigmatyczne hasło i jakby się dobrze przyglądnąć moim znajomym, którzy go wypowiadają, to są to z reguły osoby, które przeżyły zawód miłosny, albo jak dotąd nie spotkały jeszcze osoby, która by ich mocno zauroczyła i bardzo pociągała fizycznie. Po prostu nie poczuły na własnej skórze tej obezwładniającej chemii, która jest pomiędzy dwiema osobami. W tak zwanym międzyczasie uprawiają seks (to jest bardzo trafne określenie, prawie jak uprawianie sportu) z różnych racjonalnych powodów, ale nie ma w tym uczucia, niestety. I to jest rzeczywiście prawda - seks bez uczucia, to tylko mechaniczne ruchy prowadzące do orgazmu. Facetom łatwiej go osiągnąć bez emocji, z paniami jest trochę gorzej, ale to już osobny temat do dyskusji. Ale generalnie sprowadzanie seksu do wyłącznego kontaktu fizycznego, bez zaangażowania mózgu i emocji prowadzi do wyładowania napięcia fizycznego, co nie jest rzeczywiście niczym nadzwyczajnym. Ot, takie miłe spędzenie czasu, a może i przyjemna chwila zapomnienia. Seks staje się czymś pięknym i czymś bardzo mistycznym dopiero wtedy, gdy przeżywa się go z osobą, którą darzy się miłością, uwielbieniem i pragnie się jej jak nikogo innego. I tu pojawia się prawdziwy paradoks naszej seksualności: wprawdzie orgazm powstaje w mózgu, ale żeby go przeżyć mózg i racjonalne myślenie powinny być wyłączone. Trzeba całkowicie zatopić się w drugiej osobie i czuć się z nią jednością. Reasumując: nigdy nie dowiesz się dlaczego seks jest aż tak ważny w życiu człowieka i w jego związkach z innymi ludźmi, dopóki będziesz badał to rozumowo używając literackiego "szkiełka i oka". To co dzieje się między dwojgiem ludzi, którzy pragną fizycznego zbliżenia pozostaje daleko, daleko poza sferą rozumu, poznać to możesz tylko będąc zakochanym, kiedy chemia przeprogramowuje Twoje racjonalne myślenie na bardzo silne, miłosne emocje. Tak więc wydaje mi się, że Ty tak naprawdę jeszcze nie dojrzałeś do prawdziwej, bezwarunkowej miłości (niż do samego seksu) i myślisz bardziej o Waszym związku w kategoriach "ja" i "ona", a nie "my". Czy będzie Ci dane poczuć silny pociąg fizyczny i potrzebę całowitego zespolenia z drugą osobą? Trudno powiedzieć, ale na pewno nie dowiesz się o tym kierując się opiniami i doświadczeniami innych, a nie szukając na własną rękę odpowiedzi na temat swojej seksualności. Posłuchaj "Przeżyj to sam" Lombardu, to dobre hasło na życie. Powodzenia w poszukiwaniach sensu...
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 12:12   #74
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

A teraz małe ćwiczenie dla autora

Pomyśl sobie że jesteś w pełni zdrowym facetem z potrzebami. Masz dziewczynę która od 3 lat nie zgadza się na pełny kontakt fizyczny ponieważ ma nadżerkę/infekcje/grzybice/ problemy z nawilżeniem/problem psychiczny/coś tam coś tam/ w związku z tym odczuwa ból w bliskich kontaktach i postanowiła że nie ma ochoty latać bo lekarzach bo w sumie może się obejść bez seksu. Nawet Ci zaproponowała znalezienie koleżanki bliższych spotkań Do tego (tak jak u Ciebie) nie leczenie może prowadzić do powikłań włącznie z bezpłodnością, nowotworem itp. Dziewczyna mówi że skoro ją kochasz to o co chodzi? Możesz przecież wytrzymać bez seksu!

I teraz co robisz w takiej sytuacji:
a) Prowadzisz ją na siłę po lekarzach martwiąc się o jej zdrowie i przekonując że to jedynie mała przeszkoda którą można spokojnie pokonać w ciągu paru miesięcy
b) akceptujesz jej zdanie i po paru latach nie wytrzymujesz i ją zdradzasz
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 17:43   #75
ekrystal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 183
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Napisane przez Maxxi_Kaz
Ja uważam że wszystko jest zależne od tego jak się kochacie i rozumiecie. U mnie jest sytuacja w sumie podobna, tylko sam jestem powodem wszystkiego, bo mam stulejkę której nie chce mi się leczyć. Oprócz tego jestem trochę bojaźliwym facetem, i mnie to wszystko na razie przerasta, seks kojarzy mi się raczej z bólem a nie przyjemnością, możliwe że do tego jeszcze nie dorosłem


A ja np. nie bardzo wiem co ma stulejka do niechęci seksu. Może to dziwne ale sama znam mężczyzn, mających nieoperowaną stulejkę, którzy odczuwają normalnie przyjemność z seksu (chyba że oni mają jakąś łagodną formę albo cuś). Ale są przykładem że się da.


Aż strach się zastanawiać dlaczego seks kojarzy ci się z bólem?? Nie uprawiałeś go jeszcze przecież, chyba że czegoś nie zrozumiałam ?!

Nie mam zamiaru cię krystykować ale zastanów się czasem czy problem nie leży w twojej "głowie" - może jakiś zdarzenie z przeszłości wpłyneło na twój strach przed seksem.

PS Tak z ciekawości : i nigdy ale to nigdy po tych pieszczotach nie chciałeś więcej??
ekrystal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 00:38   #76
Maxxi_Kaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 14
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Ciekawość, ważna rzecz. Tak, zdarzyło się że chciałem więcej, jak się z dziewczyną nie widzę tydzień lub dwa, to pieszczoty wystarczą. Ale raz na jakiś czas, jeśli widujemy się regularnie i często, powiedzmy przez 5 dni w tygodniu, to w końcu same pieszczoty zaczynają trochę nudzić i oczywiście pierwsza blokada, to nie wyleczona do końca stulejka, i ból z nią związany co skutecznie uniemożliwia jakiekolwiek nawet myślenie o przyjemności, druga sprawa...ostatnio po raz pierwszy posmakowałem i zobaczyłem tak na prawdę z bliska pochwę partnerki, z nią wszystko w porządku, ale w ogóle mi nie smakowała a wygląd z bliska po prostu mnie brzydzi. Może to was śmieszyć ale mi wcale do śmiechu nie było, partnerce to już w ogóle, tylko przykro jej się zrobiło. Ale to chyba rozmowa na całkiem inny wątek...w związku z czym początkowa faza chęci na coś więcej była, ale szybko się skończyła...Także do moich wszelkich wątpliwości teraz doszła jeszcze taka sytuacja. Jest beznadziejnie :/

Edytowane przez Maxxi_Kaz
Czas edycji: 2013-11-01 o 00:39
Maxxi_Kaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 08:10   #77
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Cytat:
Napisane przez Maxxi_Kaz Pokaż wiadomość
...ostatnio po raz pierwszy posmakowałem i zobaczyłem tak na prawdę z bliska pochwę partnerki, z nią wszystko w porządku, ale w ogóle mi nie smakowała a wygląd z bliska po prostu mnie brzydzi. Może to was śmieszyć ale mi wcale do śmiechu nie było, partnerce to już w ogóle, tylko przykro jej się zrobiło. Ale to chyba rozmowa na całkiem inny wątek...w związku z czym początkowa faza chęci na coś więcej była, ale szybko się skończyła...Także do moich wszelkich wątpliwości teraz doszła jeszcze taka sytuacja. Jest beznadziejnie :/
I to mnie utwierdza w przekonaniu, ze jest coś mocno nie tak
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 05:35   #78
Enigmatyczna_Maestria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 92
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

A ja odnawiam temat, bo mam do was pytanie. Czy pieszczoty górnych części ciała to już seks? Bo moim zdaniem nie. Jak jest waszym zdaniem?
Enigmatyczna_Maestria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 06:54   #79
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Dla mnie też nie.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 07:06   #80
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Moim też nie.
I na hiszpana to dla mnie też taki 'średni' seks xD
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 11:10   #81
Enigmatyczna_Maestria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 92
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Mnie właśnie chodzi tylko o górne części ciala, piersi i ich całowanie, bo narzady płciowe to już nie.
Enigmatyczna_Maestria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 11:34   #82
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Nie. Seks to penetracja.

To, o czym mówisz, nazywa się petting
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 12:20   #83
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Nie. Seks to penetracja.

To, o czym mówisz, nazywa się petting
A seks oralny?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 13:07   #84
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Dla mnie seks jest wtedy jak 'używa' się narządów płciowych. Z wyłączeniem pettingu, bo jakoś mi nie pasuje
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 13:11   #85
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Hmmmm, też kiedyś uważałam za seks tylko penetracje, no ale tyłek to nie narząd płciowy, a jednak anal uważam za seks.
co do oralnego, to też. Dla mnie seks to użycie narządów płciowych/tyłka i ust. Czyli waginalny, oralny i analny. Reszta, czy to penis między cyckami, pośladkami, uchem, brzuchem to nie seks, bo nie wkłada się go do żadnej dziury
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 13:12   #86
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

A w przypadku minetki?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 13:13   #87
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Chociaż, jak tak się zastanawiam, to niby dlaczego oralny to już seks, a petting jeszcze nie? Wydaje mi się, że granica jest cienka, ale sama mam z nią problem.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 13:22   #88
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
A w przypadku minetki?
No napisałam narządy płciowe/tyłek-usta, więc minetka też

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Chociaż, jak tak się zastanawiam, to niby dlaczego oralny to już seks, a petting jeszcze nie? Wydaje mi się, że granica jest cienka, ale sama mam z nią problem.
Bo oral to usta-narządy płciowe, petting jest bez tego. Jeśli przechodzi z pettingu to kontaktu usta-narząd, to już oralny.
Zresztą, dla mnie petting to też palcówka. Robótki ręczne to nie seks
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 13:26   #89
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Tylko dlaczego usta-narzady plciowe to seks, a rece-narzady plciowe to nie seks? Imho granica jest płynna.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 13:32   #90
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: 3 lata prawie razem i zero seksu tylko pieszczoty

Przecież w przypadku analu i seksu oralnego też dochodzi do penetracji tylko innych dziurek
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 20:30:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.