Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-28, 06:38   #1351
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
agnes siostro astralna LUZ! Co za typiara nie wpuszczając do domu i tyle..
Sama jest porażone i to konkretnie..

My młodego okrywamy raz kolderka raz kocem to zależy
Wole koc bo jest szerszy i cieńszy a ten się przekręca ciągle..to się tak nie odkopuje

Chrupki ja daje mu do reki i je sam..nie zakrztusil się nigdy mimo iz wpakowal dużo do buzi..chrupki się rozpuszczają

yuza wspolczuje..
Ja tak mnie cos brało bo ciągle wszyscy chorzy ale od kad pije tran codziennie jest dużo lepiej..rybka waga konkretna no i rysunek boski
My na szczepienie musimy podjechac to go zwazymy..
Chociaż ostatnio się poprawił konkretnie..

Wstaje bo dziś Kolęda u nas..
Simka, kurcze, ja nie wiem nawet kiedy kolęda u mnie...

Ja daję chrupki i ciamka sama, bo one się rozpuszczają fajnie ale zawsze mam ją na oku.

Komu kawy?
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 06:43   #1352
Oldzia20
Raczkowanie
 
Avatar Oldzia20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 472
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Dzien dobry
Domi ja poprosze zwkekam sie z lozka, a cora dalej poszla spac z tym ze u nas w lozku i spi z nogami na poduszce

Musze kupic chrupki jak tak piszecie to tez dam malej, nawet o nich zapomnialam

Milego dnia

Wysłane z mojego LG-P760
Oldzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 07:14   #1353
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Dzien dobry
Kawkę juz popijam. Pyszna domi zaparzyłaś ;-)

Oldzia bez chrupek da się żyć tez jakos nie pamiętałam, a przecież faktycznie flipsy podbieralam siostrzenicy Mikołajowi na razie nie daje i chyba nie bede.

Simka u nas w bloku tez dzisiaj wizyta duszpasterska. Chcemy porozmawiać z księdzem na drażliwy temat Chrztu mam nadzieję, że jakiś ogarnięty się trafi.
A z newsow to sie okazało, ze należymy do nowej parafii, ktora nie ma jeszcze fizycznie kosciola

Miłego dnia dziewczyny.
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 07:20   #1354
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

no trzeba jakoś przeżyć znając życie to 5 min i po krzyku..
,,co zrobić jak wierząca ale nie praktykująca ,, zdarza się ze i watpiaca
Dobra pozartowane ide małego wziąć bo się kluci
domi kawa pycha...
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 07:20   #1355
Oldzia20
Raczkowanie
 
Avatar Oldzia20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 472
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Iza moja wczoraj popoludniu skorki z 2 kromek chleba zjadla, bede miec cos na zamiane

Simka w ogole wrzuc fotke psiaka bo chyba nie wrzucalas

Co do koledy to u nas w Kosciele gdzie sie przeprowadzilosmy jest troche stukniety Ksiadz. Nie wiem czy byla tu koleda, nie chodze do Kosciola do jego parafii ( choc jezeli tu mieszkam to chyba tez moja?). On nie wywiesz list na internecie ani nigdzie gdzie i liedy koleda. On mowi na Mszy...takze ma zonka jezeli nas nie bylo...

Wysłane z mojego LG-P760
Oldzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 07:36   #1356
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Właśnie sprawdziłam stronę naszej parafii i nie ma info o koledzie

Wszystkim kawę zaparzylam i zapomniałam o sobie

Tż wyjeżdża dziś i wraca jutro wieczorem, planuję wieczór z córką, popcorn, chrupki kukurydziane i dobry film
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 07:55   #1357
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Oldzia albo wy bedziecie mieć zonka jak ktos zapuka i to nie bedzie listonosz hehehe

Domi powiem ci szczerze, ze tak raz na jakis czas lubie jak nie ma mojego M. Wieczorem. Nikt mi nie pstryka pilotem, moge zostawić zapalone swiatlo w łazience jak z niej na chwile wyjdę i wiem ze jak wrócę to nadal bedzie sie świeciło, nikt mnie nie pyta a gdzie to? a gdzie tamto?, Iza on marudzi co moze chcieć? Kłaść go? Przewijałas go?

Ale to tylko raz na jakis czas lubie taki blogi spokój hehehe

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Wlasnie mi sie nasunęła taka myśl, ze mieszkamy z M. W jednym mieszkaniu. Spędzamy w nim tyle samo czasu i on nigdy nie wie gdzie co jest a mamy kilka szafek na krzyż bo mieszkanie małe
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 08:11   #1358
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Jak zrobię fote psiaka to wrzuce nie jest tak ładna jak tamten ale ma swój urok no i całkiem inny charakter

Jak ja nie Lubie takiego czekania..
Stanie w oknie to nie moja specjalnosc

domi szewc bez butów chodzi..

Kupilismy juz kamień do piewnicy..TŻ juz płytki polozyl no i teraz będzie szafę robił i zabudowy..
I będzie koniec remontu piewnicy

No ksiądz juz u sąsiada ide czatowac przy drzwiach
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 08:26   #1359
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Iza u nas to samo nawet jak czegos szuka nabuczy ze tu tego nie ma a ja pojde i jest jeszcze przytym ponarzeka czy wiecej sie ni dalo napakowac w ta szuflade np. I juz mlodemu zaczal powtarzac ze jak mama czegos nie znajdziecto znaczy ze przepadlo na amen.

Simka od samego rana ksiadz zaczal jak na etacie
Ja juz nie pamietam nawet jak to jest przyjmowac ksiedza po koledzie ostatnio chyba w liceum jak bylam. Bo na studiach to juz zawsze wyjezdzalam do akademika zanim on przyszedl.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 08:38   #1360
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Iza188 Pokaż wiadomość
Oldzia albo wy bedziecie mieć zonka jak ktos zapuka i to nie bedzie listonosz hehehe

Domi powiem ci szczerze, ze tak raz na jakis czas lubie jak nie ma mojego M. Wieczorem. Nikt mi nie pstryka pilotem, moge zostawić zapalone swiatlo w łazience jak z niej na chwile wyjdę i wiem ze jak wrócę to nadal bedzie sie świeciło, nikt mnie nie pyta a gdzie to? a gdzie tamto?, Iza on marudzi co moze chcieć? Kłaść go? Przewijałas go?

Ale to tylko raz na jakis czas lubie taki blogi spokój hehehe

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Wlasnie mi sie nasunęła taka myśl, ze mieszkamy z M. W jednym mieszkaniu. Spędzamy w nim tyle samo czasu i on nigdy nie wie gdzie co jest a mamy kilka szafek na krzyż bo mieszkanie małe
Jakbym siebie widziała. Zawsze mi światło gasi...

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Oldzia jest wozek jak zlapie chwile to Ci wyslę maila z porownaniem wszystkiego co zebralam o wozkach. Dzis jak nie bedzie padac pierwsza przebiezka
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 08:38   #1361
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

a u nas była już kolęda, ksiądz nie mówi na mszy, za to jest na internecie i w gablotce. Tego dnia Oliwka była ubrana w fioletowo białe body i granatowege legginsy i ksiądz ją pomylił z chłopcem dlatego jak ją błogosławił Oliwka zrobiła podkówkę i mało co się nie rozryczała
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 08:38   #1362
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

No to z wyłączaniem świateł to ja mam akurat bzika. Tż zostawia wszędzie włączone światło i sprzęty. Budzę się rano, a tam włączone dwa komputery, dekoder i wieża a potem rachunek za prąd taki że za głowę można się złapać więc staram się tego pilnować. A co do wyjazdów to czasem dobrze robi. Mniej skarpet porozrzucanych no i będziemy miały z Młodą pidżama party a tak serio to pewnie obejrzę w spokoju film, albo poczytam wreszcie. Mam całą serię kryminałów skandynawskich do nadrobienia


Młoda padła po śniadanku, jutro mamy szczepienie WZW. Któraś z Was już miała? Jak przechodziły Wasze bobasy. Trochę się obawiam, bo wiem że ta szczepionka jest bardzo bolesna, szczypie strasznie. Pewnie będę płakać razem z Młodą... ale co poradzić, zaszczepić muszę.
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 08:41   #1363
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Domi WZWB?
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 08:42   #1364
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Tak, trzecia dawka
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 08:45   #1365
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Nie no jakoś szczegolnie tego nie przeżywała bardziej te 5w1 także głowa do góry
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 08:51   #1366
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Nie no jakoś szczegolnie tego nie przeżywała bardziej te 5w1 także głowa do góry
Po 5w1 moja miała ostatnio obrzęk nóżki i temperaturę podwyższoną, całe szczęście w granicach normy. No i spała cały dzień właściwie. Wcześniej nie było takich problemów, dopiero po ostatniej dawce. Ja się jakoś wybitnie nie zamartwiam, ale wolę być przygotowana na różne ewentualności
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 08:55   #1367
Oldzia20
Raczkowanie
 
Avatar Oldzia20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 472
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Iza u nas jest tak ze najpierw ida ministranci i dzwonia jezeli sa otwarte/ uchylone drzwi to wchodza a jak nie to nie ale w sumie nie sprawdzalam TEN ksiadz jest taki ze jak konczyl budowe Kosciola (oczywiscie probostwo powdtalo najpierw) to wyslal do wszystkich parafian list przed koleda ze gdyby kazdy dal po 250zl to by mogl skonczyc Kosciol...gdyby nie stawial sobie takiej haciendy to by bylo na wykonczenie (a on sam jest na parafii) taka mala dygresja odnosnie koled

Moj tz codziennie szuka to kluczy to karty do lekarza, non stop cos. A najlepsze jest to ze otworzy szafke i powie nie ma. Wtedy mu mowie 'patrz dalej niz widzisz' i przeszukuje szafke

Domi mam tak samo ze swiatlem ja wszedzie gasze bo tz znow najlepiej by wszystko pozalaczal i tak siedzial...

Celebrinfea super! Moze tez sie rusze na snieg wkoncu

Ogolnie to jak tz pracuje 12-20 to potrafie wiecej zrobic niz jak jestesmy we dwojke, nie wiem czemu tak jest

Wysłane z mojego LG-P760
Oldzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 08:59   #1368
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Też więcej potrafię sama zrobić bez tż ja nie wiem rozleniwiam się?
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 09:10   #1369
Integra
Zakorzenienie
 
Avatar Integra
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 4 616
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
co do piegów to też kiedyś miałam kompleksy na ich punkcie, zresztą tak samo jak na punkcie jasnej cery
A ja zawsze lubiłam swoją bladość
Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
"Stopy taty" w wykonaniu mojej prawie trzylatki
To jeszcze poprosimy o portret

agnes208 moja rada: zmień koleżankę. Po co ma Cię babsko niepotrzebnie stresować?

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
wróciłam do domu i patrzę że młoda ma znów wysypkę dziewczyny ja się chyba załamię, nie wiem już co robić niech ktoś mnie przytuli
To może faktycznie od mleka?
Mam nadzieję, że u babci to tylko chwilowe pogorszenie i szybko wróci do zdrowia.

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
mam pytanko czym okrywacie swoje dzieci do spania?? ja do tej pory pakowałam małą w taki śpiworek do spania i nakrywałam kocykiem, ale zastanawiam się czy jej nie jest za chłodno bo w pokoju mamy 20 i my śpimy pod kołdrą a ona w pajacu i śpiworku
U nas tak samo, śpiworek (nie jest za gruby) i kocyk.
Cytat:
Napisane przez Domi_00 Pokaż wiadomość
Iris, nie mamy takiej huśtawki i szczerze mówiąc nie kupilabym raczej ze względów zdrowotnych, dla dziecka, które samo nie utrzymuje się w pozycji pionowej to chyba zbyt obciążające dla kręgosłupa i bioder ale ja jestem przeciwnikiem chodzików i skoczków
To tak jak ja
Cytat:
Napisane przez Iza188 Pokaż wiadomość
Wlasnie mi sie nasunęła taka myśl, ze mieszkamy z M. W jednym mieszkaniu. Spędzamy w nim tyle samo czasu i on nigdy nie wie gdzie co jest a mamy kilka szafek na krzyż bo mieszkanie małe
My mieszkamy w jednym miejscu już sześć lat, a mąż tak samo potrafi zapytać gdzie coś jest Wydaje mi się, że to po prostu wynika z męskiego lenistwa. Chyba będę musiała zacząć go bić
Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Jak zrobię fote psiaka to wrzuce
A jak Natan reaguje na psa? Moja Borówka, to aż piszczy z radości jak widzi koty ... one nie podzielają jej entuzjazmu
Cytat:
Napisane przez Domi_00 Pokaż wiadomość
No to z wyłączaniem świateł to ja mam akurat bzika. Tż zostawia wszędzie włączone światło i sprzęty. Budzę się rano, a tam włączone dwa komputery, dekoder i wieża a potem rachunek za prąd taki że za głowę można się złapać więc staram się tego pilnować.
No skąd ja to znam
A jak tak Hipp z cukrem wygląda? Szukam czegoś bez cukru, a jak na złość wszędzie tylko Nestle i Bobovita

bambusiek
dzięki, muszę sobie na necie poszukać

Tak a propos uczuleń. Spotkałyście się kiedyś może z uczuleniem na krem Oilatum? Wcześniej smarowałam buźkę Jagodzie i nic jej nie było. Ostatnio miała taki mały placek centymetrowy bardzo suchej skóry, posmarowałam jej kremem policzek i tam gdzie dotknęłam skóry po minucie zrobił się taki czerwony plac, że szok. Po 10 minutach nie zeszło, więc dokładnie umyłam jej buźkę wodą i dopiero to pomogło
__________________

Integra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 09:14   #1370
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Witam się dziewczęta
My po wczorajszym szczepieniu z 3 wkłuciami w sumie ok bez ekscesów i temperatur Płakać zaqczęła dopiero po 3 ukłuciu aż się zdziwiłam z lekarką ale strasznie interesowały ją pieczątki pani doktor bo jej dała do ręki i się nimi bawiła
Dzisiaj też napięty grafik bo zaraz wychodzę do koleżanki z malutką
Wpadnę wieczorkiem to was podczytam
Czy dla Was wyjście samemu z dzieckiem, jazda samochodem i jeszcze wózek to też taka wyprawa czy tylko ja mam takie schizy ???
Miłego dnia kochane
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 09:15   #1371
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cześć

Brrr... jakoś mi tak dziś zimno i nieprzyjemnie - albo mnie coś łapie albo taka pogoda skisła.

Córa śpi, synek u babci, a ja póki co się lenię, potem się za coś wezmę obiad mam od wczoraj to luz. Jak Mała się obudzi, to lecimy na spacer, baardzo mi się dziś nie chce, ale i tak muszę podejść do bankomatu...

szkoda, że ledwo po wypłacie, a na koncie już bida po popłaceniu rachunków

Zaraz poczytam i poodpisuję
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 09:18   #1372
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Integra jest coś takiego nawet alergolog mi mówiła że niektóre dzieci nie tolerują Oilatum tylko inne specyfiki dla alergików Dla nas np. Oilatum jest "za chude" i używamy Emolium więc wydaje mi się , że Jagódka może się uczuliła

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Dobra lecę bo nie wyjdę
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 09:26   #1373
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Integra, "Borówka" cudne! Hipp ma cukier w składzie i teraz widzę ze całkiem sporo zrobię zdjęcie i wkleję. Co do Oilatum, to Młoda raz tak miała, że posmarowalam jej pyśki po kąpieli i była lekko czerwona, z wyraźną granicą między posmarowanym miejscem, a tym bez kremu. Ale tylko raz się tak zdarzyło i szybko zeszło samo. A smaruje ją codziennie.


Joanna, dla mnie wyjście z wózkiem to wyprawa, bo skurczybyk ciężki i rama jest na balkonie a budka w domu

Integra, poniżej skład.

Edytowane przez Domi_00
Czas edycji: 2015-01-28 o 09:29
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 09:42   #1374
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Czesc
Dzieki dziewczyny agnes rysunek schowany

Caramel wczoraj sama go zmierzylam, ale nie wiem czy dobrze, bo wyszlo mi 75cm, a gondole cala zajmuje(80cm) i niektore ubranka na 86cm nosi, ale moze one tak sie ukladaja bo grubszy jest...?
Zdrowka dla synka

Ile mierza wasze dzieci?

agnes kolezanka sie nie popisala ona ma dzieci?

Eydrith biedna twoja corcia, oby szybko jej minela ta wysypka...
Zdrowka dla babci

Yuza zdrowia dla Olusia i dla ciebie.

Malwiska moj spi zawiniety w wiekszy kocyk jak w rozek i drugim cienszym na wierzch, ale przewaznie sie rozkopuje. I tak sobie mysle, ze malo przykryty w porownaniu z waszymi dziecmi, ale nic nie mowi ze mu zimno
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 09:54   #1375
Integra
Zakorzenienie
 
Avatar Integra
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 4 616
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez joanna2228 Pokaż wiadomość
Czy dla Was wyjście samemu z dzieckiem, jazda samochodem i jeszcze wózek to też taka wyprawa czy tylko ja mam takie schizy ???
Mi też ciężko to ogarnąć, najgorzej jak teściowa jest w pracy i muszę małą targać z synem do przedszkola
Cytat:
Napisane przez joanna2228 Pokaż wiadomość
Integra jest coś takiego nawet alergolog mi mówiła że niektóre dzieci nie tolerują Oilatum tylko inne specyfiki dla alergików Dla nas np. Oilatum jest "za chude" i używamy Emolium więc wydaje mi się , że Jagódka może się uczuliła
My akurat dostaliśmy dwie butelki Oilatum z kremem, ale do tej pory nic jej nie było... Trzeba się ograniczyć do Hippa, a Oilatum sobie mamusia do dłoni zużyje
Cytat:
Napisane przez Domi_00 Pokaż wiadomość
Integra, "Borówka" cudne!
Mąż zazwyczaj mówi Mrówka-Borówka
Dzięki za info o kaszce, może cukier jest ze względu na to, że owocowa?

No tak miałam sobie zrobić japoński manicure, a znów siedzę na necie... zabierzcie mi all!
__________________


Edytowane przez Integra
Czas edycji: 2015-01-28 o 09:55
Integra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 10:00   #1376
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

agnes ja daje chrupki do lapki, te dlugie rzeczywiscie troche twarde, najlepsze sa Tygryski sa dosc proste bardzo szybko sie rozpuszczaja. Moj tez wlasnue gryzie, ostatnio chcialam mu dac zimnego kiszonego ogorka na zeby, ale balam sie ze ugryzie i polknie w kawalku. Chleb palaszuje, on chyba wszystko by zjadl

Domii moj to samo, wiecznie pyta gdzie "to" jest. Mysle tak jak Integra ze to z lenistwa. Ale jak mi sie pyta, gdzie jego karta od bankomatu albo spodnie to albo milcze albo mowie, ze tam gdzie ostatnio polozyl

Integra synek tak reaguje na oilatum, cala czerwona buzia sie robi. Ale potem znika i cera ladna, wiec myslalam ze to nic takiego kilka razy go smarowalam i zawsze na poczatku czerwony, nie wiem po jakim czasie znika, ale raczej szybko. Nie powinnam tego uzywac? O ja glupia...
Jak dorysuje portret taty to wrzuce na pewno
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 10:33   #1377
Oldzia20
Raczkowanie
 
Avatar Oldzia20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 472
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Integra Pokaż wiadomość

A jak Natan reaguje na psa? Moja Borówka, to aż piszczy z radości jak widzi koty ... one nie podzielają jej entuzjazmu

No skąd ja to znam
A jak tak Hipp z cukrem wygląda? Szukam czegoś bez cukru, a jak na złość wszędzie tylko Nestle i Bobovita
-hipp ma glukoze i syrop glukozowy, ale chyba Iza polecała Bobovite dla odporności
-Borówka
-moja córa próbuje dorwać naszą Luńkę, dziś wyjątkowo Luna do niej podeszła i się położyła ale jak zaczęła 'dotykać' szybko uciekła

Cytat:
Napisane przez joanna2228 Pokaż wiadomość
Czy dla Was wyjście samemu z dzieckiem, jazda samochodem i jeszcze wózek to też taka wyprawa czy tylko ja mam takie schizy ???
Miłego dnia kochane
ja jak mam gdzieś wyjść sama z Mała i np. do tego pies to pakuję Małą w chustę, rzeczy do plecaka i jest super. Wózka nigdy nie biorę jak ide sama bo nie chce mi się go znosić

a co do spania malwiska to mamy w domu w nocy średnio ciepło, córa jest w pajacu samym i lekkim kocyku, bo w spiworku miała problemy obrócić się na bok. Nie protestuje wiec chyba jej dobrze
Oldzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 10:58   #1378
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

JOANNA jak mam jechać np do szczecina to biorę sam fotelik i torbę z pieluchami bo mi mała robi drzemki w trasie. Jak jedziemy do teściów to cały samochód zawalony
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 11:07   #1379
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dajace chrupki kukurydz dajecie do raczki czy same trzymacie? Ja kupuje takie dluzsze i trzymamy razem bo jak bym puscila to zgryza i ca.ego na raz by wpakowal.
ja jej czasem daje i sama tam ciapie, a jak dochodzi do schowanego chrupka w dłoni to krzyczy, bo się denerwuje

Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
Fame poproszę o recenzję
http://allegro.pl/bright-starts-skoc...021613235.html my mamy taki. Nie wkładam jej tam często, raczej z konieczności jak Mała musi zostać chwilę sama, i nie na długo, zresztą i tak by moje dziecko nie posiedziało w jednym miejscu dłużej jak 5 minut

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Wstaje bo dziś Kolęda u nas..
koperta naszykowana?

Cytat:
Napisane przez Domi_00 Pokaż wiadomość
Komu kawy?
ja poproszę XXXL - ciężka noc.

Cytat:
Napisane przez joanna2228 Pokaż wiadomość
Czy dla Was wyjście samemu z dzieckiem, jazda samochodem i jeszcze wózek to też taka wyprawa czy tylko ja mam takie schizy ???
Miłego dnia kochane
nie tylko dla CIebie




Hej i czołem!
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 12:15   #1380
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

dzień dobry po małej nieobecności

u nas ciężko ...
J. miał katar i trochę pokasływał i po syropkach mu przeszło ale F. się zaraził i taki kaszel niemiłosierny, aż żal tego słuchać i od zeszłego poniedziałku lekarz co 2 dni żeby sprawdzać czy się nie pogarsza -wykończyły mnie te wyprawy :/ leki były do wczoraj i niby jest dużooo lepiej ale nadal coś tam mu charczy tylko tak wysoko już więc mam nadzieję, że to końcówka już do tego pobudki przez ostatni tydzień ok 3- 4 rano i już koniec spania przez ten kaszel - jak się budził ok 3 na jedzenie to potem kaszlał i tak biedny przez ponad godzinę kaszlał .
W środę J. miał bal karnawałowy - przebrał się za św. mikołaja i przez to na każdym zdjęciu go znalazłam, w piątek dzień babci i dziadka w przedszkolu i J. mówił wierszyk - a tu zaraz po 4 rano zaczoł wymiotować i bolał go brzuch - przed 8 rano stwierdził, że chce mu się jeść zjadł, zalożył koszule, krawat i do przedszkola a ja z F. do lekarza - na szczęście już było dobrze - tyle tylko, że to jakiś wirus chyba było bo potem my z tż wymioty i biegunka i mnie trzyma do dziś, że ledwo żyje
a żeby było ciekawiej to tydzień temu dostałam @ i nie dość, że bolał mnie brzuch to normalnie powódź jakaś - przez ostatnie 4 lata takiego okresu nie miałam

z dobrych rzeczy to wychodzi 8 i 9 ząb, kupiliśmy pierwszą w życiu zmywarkę którą jestem zachwycona i nie wiem jak mogłam żyć bez niej i kupiłam "Katarek" do odkurzacza i stwierdzam, że jest rewelacyjny Frida się nie umywa - po tygodniu już na nią patrzeć nie mogłam i jak miałam jej użyć to odruch wymiotny od razu
kularek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-23 08:45:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.