Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac! - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-29, 19:29   #661
polkadot
Raczkowanie
 
Avatar polkadot
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 174
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez wredot_ka Pokaż wiadomość
Dyskutować co się w sprawie dzieje, a nie szukać sposobu wymuszenia informacji od policji o Monice. Wybacz, ale Twój poprzedni post wyglądał jak post 15-latki. Ja Tobie próbuje uzmysłowić, że czasami policja nie informuje, bo ma powody. Czasami robi to, bo uważa, że nie powinny niektóre informacje dotrzeć do nieodpowiednich osób, czasami aby nie narazić ofiary. Z mojej strony, jeszcze czasami dochodzi do tego niezdrowe zainteresowanie osób, które nie mają pojęcia, co się stało, bazują na pudelku i są wielce zainteresowane. Bo pomoc to jedno, szukanie rozwiązania to drugie, a niezdrowe podniecenie zaginięciem dziewczyny to trzecie.

I może źle zinterpretowałam Twoje zachowanie, ale to nie film, a żywy człowiek, który nie daje znaku życia, więc powinno się powstrzymać swoje emocje, bo policja nie chce udzielać wiadomości. Ona nie musi Ciebie informować, ani społeczeństwa.

Wymusić? Dziewczyno, zluzuj Melissa zadała to pytanie z przymrużeniem oka!
__________________

polkadot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 19:29   #662
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Policja na wniosek prokuratora lub sąd.
Czyli musi być śledztwo?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 19:30   #663
serdelowa
Raczkowanie
 
Avatar serdelowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 98
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Mnie zastanawia to, że dziewczyny nie ma w żadnej bazie osób zaginionych.
Bo to cona stronie policji to aktualności, wiadomości a nie baza osób zaginionych, itaka też nie ma. Pudelek i super ekspress jej szuka.
__________________
Dłubię trochę
serdelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 19:33   #664
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez polkadot Pokaż wiadomość
Wymusić? Dziewczyno, zluzuj Melissa zadała to pytanie z przymrużeniem oka!
Miło,że chociaż Ty znasz znaczenie emotek. I zauważyłaś,że to było napisane właśnie z przymrużeniem oka jak to nazwałaś.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez serdelowa Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia to, że dziewczyny nie ma w żadnej bazie osób zaginionych.
Bo to cona stronie policji to aktualności, wiadomości a nie baza osób zaginionych, itaka też nie ma. Pudelek i super ekspress jej szuka.
A jakie są bazy zaginionych poza Itaką, gdzie ma dostęp taki zwykły śmiertelnik jak my?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 19:35   #665
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Miło,że chociaż Ty znasz znaczenie emotek. I zauważyłaś,że to było napisane właśnie z przymrużeniem oka jak to nazwałaś.
Ja tez zauwazylam . Przeciez pozatym nie napisalas nic zlego. Ludzie po takim czasie naprawde chcieliby cos wiedziec w tej sprawie a tu nagle wszystko ucichlo i nie wiadomo o co chodzi.
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 19:40   #666
gerda203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to gerda203
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

[/COLOR]

No tak, to jest inna sytuacja. Mnie bardziej interesuje to, jakie muszą być przesłanki i okoliczności, aby można było sprawdzić bilingi drugiej osoby, w tym wypadku Moniki. Ale myślę, że zaginięcie jest właśnie taką przesłanką.[/QUOTE]

Tak czy siak obowiązują jakieś procedury. U mnie powód był taki a tu zaginięcie. Podejrzewam, że w takich wypadkach to się dzieje szybciej po prostu.
gerda203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 19:41   #667
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ja tez zauwazylam . Przeciez pozatym nie napisalas nic zlego. Ludzie po takim czasie naprawde chcieliby cos wiedziec w tej sprawie a tu nagle wszystko ucichlo i nie wiadomo o co chodzi.
Chcąc nie chcąc, Monika stała się teraz w pewien sposób osobą publiczną za sprawą publikacji w poczytnych portalach, więc nie widzę nic złego w tym, że tu sobie dyskutujemy. Tym bardziej, że tak jak zauważyłaś - nic złego się tu na wątku nie dzieje.

A odnośnie nagłaśniania sprawy - jak się powiedziało A, to trzeba i powiedzieć B.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-29, 19:41   #668
serdelowa
Raczkowanie
 
Avatar serdelowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 98
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Miło,że chociaż Ty znasz znaczenie emotek. I zauważyłaś,że to było napisane właśnie z przymrużeniem oka jak to nazwałaś.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------



A jakie są bazy zaginionych poza Itaką, gdzie ma dostęp taki zwykły śmiertelnik jak my?
Napisałam o policyjnej bazie - krązy link w sieci ale to nie jest strona osoby zaginionej a jedynie informayjna, w bazie itaki też jej nie ma. Nie wiem o co pytasz - napisałam o tych dwóch i w żadnej jej nie ma.
http://poszukiwania.policja.waw.pl/portal/pos/
www.zaginieni.pl
__________________
Dłubię trochę
serdelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 19:43   #669
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez gerda203 Pokaż wiadomość
Tak czy siak obowiązują jakieś procedury. U mnie powód był taki a tu zaginięcie. Podejrzewam, że w takich wypadkach to się dzieje szybciej po prostu.
O ile się dzieje. Moim zdaniem w tej sprawie kluczowe jest sprawdzenie, do kogo Monika dzwoniła tuż przed zaginięciem lub kto dzwonił do niej. Może to jakoś doprowadzi do osoby, do której samochodu wsiadła.
Dla mnie jest to tak oczywiste,że mam nadzieję,że policja dawno już ten biling ma.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 19:48   #670
Mczarna81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 39
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Podobno sprawę przejął już inny wydział ,a nie od wywiadowczo operacyjnych ( nie będę pisać jaki ale poważniejszy).Policja nie powiadamia , każe czekać. Nie wymyślajcie więc już więcej teorii spiskowych. Mam nadzieję,że sie znajdzie Monika, cała , zdrowa i szybko!
Mczarna81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 19:48   #671
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez serdelowa Pokaż wiadomość
Napisałam o policyjnej bazie - krązy link w sieci ale to nie jest strona osoby zaginionej a jedynie informayjna, w bazie itaki też jej nie ma. Nie wiem o co pytasz - napisałam o tych dwóch i w żadnej jej nie ma.
http://poszukiwania.policja.waw.pl/portal/pos/
www.zaginieni.pl
zaginieni to baza Itaki.
A ta druga to lokalna baza.
Znalazłam ogólnopolską bazę policji. I faktycznie - tu też jej nie ma.
http://www.zaginieni.policja.pl/zag/form/7,dok.html
A Iwona Wieczorek jest.
Dziwne...
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-29, 19:59   #672
polkadot
Raczkowanie
 
Avatar polkadot
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 174
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Weszłam na stronę Itaki i mnie Monika się wyświetla jako zaginiona...

http://www.zaginieni.pl/jak-pomagamy...city=&district=
__________________

polkadot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 20:00   #673
Mczarna81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 39
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
zaginieni to baza Itaki.
A ta druga to lokalna baza.
Znalazłam ogólnopolską bazę policji. I faktycznie - tu też jej nie ma.
http://www.zaginieni.policja.pl/zag/form/7,dok.html
A Iwona Wieczorek jest.
Dziwne...
Iwona Wieczorek nie była niby w bazie europejskiej, tak twierdził Paryż jak niby ją widział ten pan w Paryżu, polska policja cały czas gadała,że jednak jest...
Mczarna81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 20:05   #674
serdelowa
Raczkowanie
 
Avatar serdelowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 98
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Wiem, ze to jest baza Itaki, wiem, że Iwona Wieczorek w niej jest - mało tego śledzę tą sprawę od lipca 2010 roku. Ta sprawa jest inna. I bardzo mnie zatsanawia jaki będzie jej finał. Pewnie już niebawem

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

I mnie się teraz wyświetla, ale jest jakiś błąd w wyszukiwaniu poprzez nazwisko - jak wpisze przy lupce traczyńska to mi sie dziewczyna nie wyświetla. Czyli znowu jej szukają? Czy to, że została usunięta z bazy to jakaś plota?
__________________
Dłubię trochę
serdelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 20:06   #675
Mczarna81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 39
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

[QUOTE=serdelowa;50001100]Wiem, ze to jest baza Itaki, wiem, że Iwona Wieczorek w niej jest - mało tego śledzę tą sprawę od lipca 2010 roku. Ta sprawa jest inna. I bardzo mnie zatsanawia jaki będzie jej finał. Pewnie już niebawem[/QU

Ale jaka baza Itaki? Ja piszę o bazie policji w Europie. We Francji nie było, Polska twierdziła,że było..
Mczarna81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 20:07   #676
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez Mczarna81 Pokaż wiadomość
Iwona Wieczorek nie była niby w bazie europejskiej, tak twierdził Paryż jak niby ją widział ten pan w Paryżu, polska policja cały czas gadała,że jednak jest...
Owszem, przypominam sobie taką sytuację. Ale szczerze mówiąc nie pamiętam co w końcu z niej wynikło (czy to był błąd systemu czy błąd naszej policji?).
Już zapomniałam o tej sprawie z małym murzynkiem.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 20:38   #677
nick60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Wiadomości: 401
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

[QUOTE=Melissa86;50000362]A czy policja może zmienić kategorię, jeśli znajdzie ku temu powody?]

Jeżeli inna jednostka policji, niż ta co przyjęła zgłoszenie, przejmuje sprawę zaginionego, to wtedy może dokonać zmiany kategorii (o ile zachodzą ku temu powody).

Kilka słów wyjaśnienia. W Polsce funkcjonują 2 bazy zaginionych: zaginieni.policja.pl i zaginieni.pl fundacji Itaka.
Baza policji to część informacji Krajowego Systemu Informacyjnego Policji. Jest to część bazy dla zwykłych ludzi. Jeżeli zgłaszam zaginięcie, policjant powinien zapytać czy zgadzam się na upublicznienie wizerunku i danych osobowych zaginionego na stronie policji.

Jeżeli proszę Itakę o pomoc w poszukiwaniach, to musi być zaginięcie zgłoszone na policji. Jeżeli osoba zaginiona jest na Itace (jak Monika), to na pewno była zgłoszona na policję.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

[QUOTE=Mczarna81;50001189]
Cytat:
Napisane przez serdelowa Pokaż wiadomość
Ale jaka baza Itaki? Ja piszę o bazie policji w Europie. We Francji nie było, Polska twierdziła,że było..
Rejestracja osoby zaginionej w ewidencji policyjnej jest automatycznie replikowana do Systemu Informacyjnego Schengen (SIS).

__________________
http://www.szukamywas.pl

Edytowane przez nick60
Czas edycji: 2015-01-29 o 20:26
nick60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 22:54   #678
Oczy__duszy
Przyczajenie
 
Avatar Oczy__duszy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez Mczarna81 Pokaż wiadomość
Podobno sprawę przejął już inny wydział ,a nie od wywiadowczo operacyjnych ( nie będę pisać jaki ale poważniejszy).Policja nie powiadamia , każe czekać. Nie wymyślajcie więc już więcej teorii spiskowych. Mam nadzieję,że sie znajdzie Monika, cała , zdrowa i szybko!
Zabójstw?
Oczy__duszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 02:33   #679
PumaMK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Tak sobie Was czytam ,no i postanowiłam dołączyc
Mi się Monika nie wyświetla na Itace.. Hmmm

Tak wogóle to sprawa dziwna,różne teorie chodziły mi po głowie,ale teraz najbardziej prawdopodobna jest ta,że ona brała udział w jakiejś grubszej sprawie,może i nawet zaplanowała ze swoim Albertem tą ucieczke,dlatego tyle niejasności.
Może jej zaginięcie jest zaplanowane przez samą policję ,chcieli żeby na jakiś czas się straciła by jej nikt inny nie szukał,bo przecież kto szuka kogoś już zaginionego żeby zrobić mu np krzywde.Nagłośnione zostało tylko na chwilę żeby odpowiednie osoby usłyszały,teraz wyciszają sprawę.Nie ma ,szukają i koniec.
To takie moje małe przemyślenia,które mogą się zmienić,tych teorii już trochę miałam.
PumaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 05:06   #680
PumaMK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez agataizuza Pokaż wiadomość
Powiedzmy, ze znam. Mieszkam niedaleko. Ona jest ze Strzelec Wlk.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Ze Strzelec

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Powiedzmy, ze znam. Mieszkam niedaleko. Ona jest ze Strzelec Wielkich
Masz rację,też trochę poszperałam i rzeczywiście jej rodzina mieszka w Strzelcach Wielkich ,to chyba jest niedaleko Częstochowy? rodzine maja też w Łodzi,jej siostra Anita chyba chodzi tam o szkoły.
Możesz coś napisać więcej o rzekomym jej pierwszym zaginięciu?
Gdzieś tam wyczytałam'że Monika nie miała za dobrego kontaktu z rodziną..
PumaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 08:09   #681
Mczarna81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 39
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Monika jest w bazie zaginionych Itaki- http://www.zaginieni.pl/jak-pomagamy...osoby/?o=17274
Mczarna81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 11:55   #682
PumaMK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez Mczarna81 Pokaż wiadomość
Monika jest w bazie zaginionych Itaki- http://www.zaginieni.pl/jak-pomagamy...osoby/?o=17274
Dziwne,wcześńiej jej nie było,dużo osób pisało,że to jest dziwne,że się znalazła itp.
Podobno za pierwszym razem usunęli ją z itaki na prośbę policji,teraz znowu widnieje w bazie,chyba policja narobiła z tym usunięciem tylko bałaganu.
PumaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 12:06   #683
nick60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Wiadomości: 401
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cały czas była na Itace, tylko były problemy techniczne z ich stroną.
(od początku tego roku Itaka ma nową bazę i z początku były problemy z wyszukiwarką, ale teraz jest OK)
__________________
http://www.szukamywas.pl
nick60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 22:18   #684
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez nick60 Pokaż wiadomość
Cały czas była na Itace, tylko były problemy techniczne z ich stroną.
(od początku tego roku Itaka ma nową bazę i z początku były problemy z wyszukiwarką, ale teraz jest OK)
Czyli, jak rozumiem - to Cywilne Biuro Śledcze kłamie...

Cytat:
Do mediów rozesłaliśmy taki oto komunikat: W związku ze zgromadzonymi informacjami na temat zaginionej Moniki Traczyńskiej, której pomagamy szukać zwracamy się z prośbą o zachowanie wstrzemięźliwości w informowaniu o jej zaginięciu. Wywoływanie niepotrzebnych emocji może tu bardziej zaszkodzić niż pomóc. Usunęliśmy zdjęcia Moniki z naszej strony, jak również z profilu na Facebooku. Sprawa jest bardzo delikatna i tysiące rozklejanych plakatów jej nie pomagają. Zwróćcie uwagę, że z poszukiwaniami wstrzymuje się również - na prośbę policji - ITAKA.
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 22:22   #685
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

A myslicie, ze taka wersja jest prawdopodobna?

Ten jej "facet" jest policjantem, wiec moze na poczatku sam wrzucal zdjecia pozukiwawcze w celu wyludzenia kasy i oddalenia od siebie podejrzeń, a moze on sam jej cos zrobil? Zauwazyl, ze duzo osob sie zaangazowalo, wiec majac wtyki w policji, kazal wyciszyc sprawe, zeby nie dotarli do niego?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 22:25   #686
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Dopiero dzisiaj znalazłam ten wątek, dotarłam do 5 strony i wtedy postanowiłam obejrzeć jej FB... Spodziewałam sie białych kozaczków, zdjęć z dzióbkiem, wywalonych dekoltów itd. OK zdjęcia z rurką nie są "przeciętne" ale dla mnie to laska która żyła "pracą nad własnym ciałem" - jeśli była trenerką to nie widzę nic kurew..go w tych zdjęciach. Jakby lady chodakowska zaczęła trenować pole dance i wrzucała takie zdjęcia to 1,4 mln jej fanów z FB ściągała by gacie przez głowę i mówiła "ewka jesteś cudowna" , "wspaniałe", "masz piekne ciało" itd... nikt by nie sugerował ,że się puszcza..

ot taka dygresja... nie zdążyłam przeczytać kolejnych 18 stron wątku ale nie cierpię jak się osądza ludzi tylko po zdjęciach...
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 22:26   #687
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Ja bardziej obstawiam to, że ktoś mógł ją porwać i wywieźć za granicę, żeby tam świadczyła wiadome usługi. Wrzucała fotki na rurze,więc niestety o pretekst nietrudno...
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 22:31   #688
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Dopiero dzisiaj znalazłam ten wątek, dotarłam do 5 strony i wtedy postanowiłam obejrzeć jej FB... Spodziewałam sie białych kozaczków, zdjęć z dzióbkiem, wywalonych dekoltów itd. OK zdjęcia z rurką nie są "przeciętne" ale dla mnie to laska która żyła "pracą nad własnym ciałem" - jeśli była trenerką to nie widzę nic kurew..go w tych zdjęciach. Jakby lady chodakowska zaczęła trenować pole dance i wrzucała takie zdjęcia to 1,4 mln jej fanów z FB ściągała by gacie przez głowę i mówiła "ewka jesteś cudowna" , "wspaniałe", "masz piekne ciało" itd... nikt by nie sugerował ,że się puszcza..

ot taka dygresja... nie zdążyłam przeczytać kolejnych 18 stron wątku ale nie cierpię jak się osądza ludzi tylko po zdjęciach...
Lol serio uwazasz ze chodakowska wrzucala by zdjecia w gaciach ? Mysle ze wystarczylby jakikolwiek stroj (spodenki czy cos) i to by starczylo. https://m.facebook.com/home.php?refs...5178&source=43 to zdjecie pozatym juz nie jest ani przy rurze ani przy cwiczeniach. Ono tez jest ok ?
__________________
Instagram

Wymiana


Edytowane przez CherrryCat
Czas edycji: 2015-01-30 o 22:39
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 22:39   #689
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Lol serio uwazasz ze chodakowska wrzucala by zdjecia w gaciach ? Mysle ze wystarczylby jakikolwiek stroj (spodenki czy cos) i to by starczylo.
a skad .. miss chodakowska zawsze wrzuca w spodenkach...

https://www.facebook.com/chodakowska...97401960333522

https://www.facebook.com/chodakowska...56827584390959

https://www.facebook.com/chodakowska...77125065694543

a jeśli chodzi o zdjęcie które przytoczyłaś... czy kiedykolwiek widziałaś w jakich strojach występują kulturystki? NIE? to sobie pooglądaj w google.pl --> wyglądają dość perwersyjnie

Edytowane przez ry-bcia
Czas edycji: 2015-01-30 o 22:47
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 22:51   #690
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
A myslicie, ze taka wersja jest prawdopodobna?

Ten jej "facet" jest policjantem, wiec moze na poczatku sam wrzucal zdjecia pozukiwawcze w celu wyludzenia kasy i oddalenia od siebie podejrzeń, a moze on sam jej cos zrobil? Zauwazyl, ze duzo osob sie zaangazowalo, wiec majac wtyki w policji, kazal wyciszyc sprawe, zeby nie dotarli do niego?
O mamo, nie wiem kim musiałby być w tej policji żeby to się udało Uwierz mi, że policjanci nie mają takiej mocy sprawczej
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-23 17:31:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.