Wszystko o Avonie - cz.37 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-29, 21:48   #2281
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Bezczelna baba.
Nie wiem co w takiej sytuacji. Może zadzwoń na infolinię, coś poradzą. Może wysyłka na ich koszt (za zgodą Avon)?
Cytat:
Napisane przez sensitive17 Pokaż wiadomość
Co za nieodpowiedzialne babsko Dzwoń do Avon!
napisalam do nich maila, jutro będę dzwonić bo już godzina za późna.
Czy ktoś miał taką sytuację,że Avon zgodził się na wysylke na ich koszt?
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 21:50   #2282
xvq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Exclamation zamówienia na avon, jak anulwać

Zamówiłam dzisiaj przez avon odżywkę do paznokci i chciałabym to anulować. wszędzie było napisane że muszę znaleźć status zamówienia ale nigdzie tego nie widzę. Pomożecie mi jak anulować to zamówienie?
xvq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 22:01   #2283
20fingers
Raczkowanie
 
Avatar 20fingers
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 54
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

I moje zamówienie złożone Napisali, że blaszak dopiero 3 lutego, może wyślą jutro
20fingers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 22:15   #2284
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Widziałam bransoletki helena na katalogowym i muszę stwierdzić że tym razem to trochę przegieli, w katalogu są metalowe i wyglądają mega elegancko a na zdjęciach w realu niestety mega plastikowo
są okropne, jak jakaś biżuteria zastępcza jak biżuteria dla przedszkolaków. Ja sobie wyobraziłam, że będą jak te grube żmijki na naszyjnikach i że kulka to pewnie zapięcie magnetyczne i dlatego od razu wzięłam dwie. Już są przygotowane do odsyłki- jutro mnie opuszczą

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
napisalam do nich maila, jutro będę dzwonić bo już godzina za późna.
Czy ktoś miał taką sytuację,że Avon zgodził się na wysylke na ich koszt?
zdarza się, że przyślą kuriera, tylko musisz się z nimi na to umówić. Wówczas należy zapakować w kartonik wraz z listą rzeczy wewnątrz i danymi swego konta. Poza tym, jak się zgodzą na odbiór na ich koszt, to Ci powiedzą co i jak masz przygotować przysyłają wówczas kuriera na wskazany adres
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 03:50   #2285
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
Witam,
W moim sklepie internetowym nowa klientka złożyła zamówienie. Zamówienie zostało przeze mnie zrealizowane. Wielokrotnie próbowałam skontaktować się z klientką jednak bez skutku.Kilkukrotnie też udałam się w miejsce zamieszania tej Pani jednak nikogo nie zastałam. Po wielokrotnych próbach kontaktu, klientka odebrała telefon po czym oświadczyła iż ona odebrała swoje zamówienie w siedzibie kosultantek w moim mieście.
Otrzymałam potwierdzenie zamówienia na moją skrzynkę pocztową po czym zaakceptowałam zamówienie.
Klientka odmawia odebrania zamówionych produktów, próbuje świadczyć nieprawdę iż doszło do jakiejś pomyłki. Wielokrotnie realizowałam zamówienia z mojego sklepu internetowego i nigdy nie miałam podobnej sytuacji.
Pani złożyła duże zamówienie, produkty te są ciężkie i nie mam zamiaru ponosić dodatkowych kosztów przesyłki ze zwrotem z uwagi na nierzetelność klienta. Proszę o sugestię co można w tej sprawie zrobić.
Wiesz, ja też miałam takie przypadki myślę że ludzie z ciekawości wysyłają zamówienia na sklep myśląc że otrzymają paczkę bezpośrednio z avonu bez kontaktu z konsultantką która mogłaby ich okroić z pieniędzy
Gdzieś ostatnio widziałam baner w necie... złoż zamówienie w sklepie avon z bezpłatną dostawą do domu ( jakoś mniej więcej tak pisało) i ludzie sie na to łapią bo nie do końca rozumieją jak działa sklep avon.
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 07:24   #2286
carla252
Rozeznanie
 
Avatar carla252
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 786
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja do katalogu nie wkładam nic oprócz minikatalogu (jeśli jest). Do paczki dodaję próbki perfum lub kremów, czasem gratisy za duże zamówienia lub prezenty świąteczne.
Bloczki kiedyś były, a teraz... nie wiem.

Hania używa w nowym filmiku mozaikowego różu. Czy on ma wrócić?

Fenris ja bym chetnie oddala ci za darmo ten mozaikowy roz bo go nie lubie i nie uzywam , ale nie mieszkam w Polsce


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

w avonie mi brakuje kredki do oczu bialej i bezowej takiej mieekiej by mozna bylo malowac w linii wodnej oka, za malo jest konfekcji damskiej , we wloskich katalogach to sa staniki pizamy a nawet posciele.


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
carla252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 07:29   #2287
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez jagoda352 Pokaż wiadomość
Naprawde tak śmierdzi?
Nie, bez przesady. Woda jak każda. Po prostu kwestia gustu. Jak zwykle, jednemu się podoba, drugiemu nie.
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 07:45   #2288
margot76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
Witam,
W moim sklepie internetowym nowa klientka złożyła zamówienie. Zamówienie zostało przeze mnie zrealizowane. Wielokrotnie próbowałam skontaktować się z klientką jednak bez skutku.Kilkukrotnie też udałam się w miejsce zamieszania tej Pani jednak nikogo nie zastałam. Po wielokrotnych próbach kontaktu, klientka odebrała telefon po czym oświadczyła iż ona odebrała swoje zamówienie w siedzibie kosultantek w moim mieście.
Otrzymałam potwierdzenie zamówienia na moją skrzynkę pocztową po czym zaakceptowałam zamówienie.
Klientka odmawia odebrania zamówionych produktów, próbuje świadczyć nieprawdę iż doszło do jakiejś pomyłki. Wielokrotnie realizowałam zamówienia z mojego sklepu internetowego i nigdy nie miałam podobnej sytuacji.
Pani złożyła duże zamówienie, produkty te są ciężkie i nie mam zamiaru ponosić dodatkowych kosztów przesyłki ze zwrotem z uwagi na nierzetelność klienta. Proszę o sugestię co można w tej sprawie zrobić.
Ja miałam taki przypadek. Pani złożyła zamówienie, które przyszło na sklep mój i mojej liderki Obie się skontaktowałyśmy, i mi i jej, klientka potwierdziła zamówienie (później mówiła, że myślała, że dzwonimy z jednego sklepu). Zadzwoniłam na infolinię, bo jak już wyszło, co się stało, to nie zamierzałam tak tego zostawić (zamówienie prawie na 100 zł). Pani z infolinii powiedziała, żebym paczkę (wcale jej nie otwierałam) zaniosła do coku, zrobiła e-zwrot i przez cok przekazać. Coś mi wpisała na moim koncie i w coku musieli przyjąć. Teraz czekam, żeby oddali kasę.
margot76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 08:49   #2289
carla252
Rozeznanie
 
Avatar carla252
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 786
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

jest dodatkowe demo jesli nie widzialyscie jeszcze


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

czy sa kapcie damskie jakies ktore maja twarda gumowa podeszwe?


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
carla252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 09:06   #2290
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
jest dodatkowe demo jesli nie widzialyscie jeszcze
Dodaję do koszyka "Jedwabisty balsam do ciała z olejkiem z marakui" za 3,59 zł, a tam........ "GLICERYNOWY KREM DO RAK/PAZNOKCI JASMIN"
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 09:13   #2291
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez kasiakasiaa Pokaż wiadomość
"Schowek na HITy Dnia" w dniach 22.01.2015 – 11.02.2015:

· 04.02: Żel pod prysznic Garden of Eden / 720 ml w supercenie 8,99
netto! 59% taniej*

· 11.02: Woda toaletowa Summer White Sunset / 50 ml w supercenie
12,99 netto! 68% taniej*
*komunikowany opust od ceny regularnej.

no te dwie rzeczy się opłacaja według mnie a reszta jak zwykle do kitu, szkoda tylko że nie dali kulek rozświetlających bo na nie miałabym kupców




dziewczyny pytanie mam do was??

powiedzcie mi na ile wam wystarcza krem np. anew 50ml?

ja właśnie kończe pierwszy słoik a zakupiłam go jak wyszedł w katalogu (ten nutri) podczas gdy moja mama zaczęła już 3 słoik tego samego kremu w tym samym czasie i ja smaruję się prawie codziennie, nie raz co drugi dzień a mama codziennie



a i moja mama jest po pierwszym teście kremu tego co wychodzi za serie solutions i mówi że krem nie dla niej bo się jej roluje na twarzy z podkładem
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 09:15   #2292
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
Fenris ja bym chetnie oddala ci za darmo ten mozaikowy roz bo go nie lubie i nie uzywam , ale nie mieszkam w Polsce


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

w avonie mi brakuje kredki do oczu bialej i bezowej takiej mieekiej by mozna bylo malowac w linii wodnej oka, za malo jest konfekcji damskiej , we wloskich katalogach to sa staniki pizamy a nawet posciele.


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
Jest biała kredka z colortrend.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 09:45   #2293
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja też miałam takie przypadki myślę że ludzie z ciekawości wysyłają zamówienia na sklep myśląc że otrzymają paczkę bezpośrednio z avonu bez kontaktu z konsultantką która mogłaby ich okroić z pieniędzy
Gdzieś ostatnio widziałam baner w necie... złoż zamówienie w sklepie avon z bezpłatną dostawą do domu ( jakoś mniej więcej tak pisało) i ludzie sie na to łapią bo nie do końca rozumieją jak działa sklep avon.
Tak w sumie, to jak czytam co piszesz, to nie dziwię się takim klientkom. Jak zamawiam coś ze e-sklepu to kurier przynosi to zapakowane z kwitem do potwierdzenia odbioru. A tu jakaś babeczka przynosi nie w kartoniku, rozpakowane, włożone w reklamówce i chce kasę . Rzeczywiście mogłabym nawet myśleć w takim przypadku, że to nie to co chciałam, i że moja paczka jeszcze do mnie przyjdzie jako paczka zapakowana i dostarczona przez kuriera.
My to nie tylko konsultantkami ale i kurierami już jesteśmy zmieniamy się
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 11:09   #2294
emsik123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 476
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Musso: widziałam, że wstawiłaś na katalogowy zdjęcia biżuterii Monica.Czy te perły mają kolor kremowy lub biały czy raczej "brudny róż" lub jasnobeżowy(tak wygląda w kat.)? Klientka zainteresowana jest innym kolorem niż biały i kremowy.
emsik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 11:53   #2295
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez emsik123 Pokaż wiadomość
Musso: widziałam, że wstawiłaś na katalogowy zdjęcia biżuterii Monica.Czy te perły mają kolor kremowy lub biały czy raczej "brudny róż" lub jasnobeżowy(tak wygląda w kat.)? Klientka zainteresowana jest innym kolorem niż biały i kremowy.
jest biało-kremowa
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 12:06   #2296
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
no te dwie rzeczy się opłacaja według mnie a reszta jak zwykle do kitu, szkoda tylko że nie dali kulek rozświetlających bo na nie miałabym kupców




dziewczyny pytanie mam do was??

powiedzcie mi na ile wam wystarcza krem np. anew 50ml?

ja właśnie kończe pierwszy słoik a zakupiłam go jak wyszedł w katalogu (ten nutri) podczas gdy moja mama zaczęła już 3 słoik tego samego kremu w tym samym czasie i ja smaruję się prawie codziennie, nie raz co drugi dzień a mama codziennie



a i moja mama jest po pierwszym teście kremu tego co wychodzi za serie solutions i mówi że krem nie dla niej bo się jej roluje na twarzy z podkładem
Też mam kilka miesięcy.choc uzywam codziennie.Może nasz skóry mało wchłaniają?

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
Tak w sumie, to jak czytam co piszesz, to nie dziwię się takim klientkom. Jak zamawiam coś ze e-sklepu to kurier przynosi to zapakowane z kwitem do potwierdzenia odbioru. A tu jakaś babeczka przynosi nie w kartoniku, rozpakowane, włożone w reklamówce i chce kasę . Rzeczywiście mogłabym nawet myśleć w takim przypadku, że to nie to co chciałam, i że moja paczka jeszcze do mnie przyjdzie jako paczka zapakowana i dostarczona przez kuriera.
My to nie tylko konsultantkami ale i kurierami już jesteśmy zmieniamy się
Kurier, sprzedawca,rozkładacz, pakowacz, modelka, prezenter itd.Wszystko w cenie
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 12:14   #2297
Lamarii777
Raczkowanie
 
Avatar Lamarii777
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Która z was zamawiała w ogóle perełki brązujące w odcieniu chłodnym? Interesuje mnie jak po ang. zostały nazwane?

Na fakturze mam chłodne, a na opakowaniu Warm... a klientka nie chciała warm, gdyż w takim odcieniu miała i jej nie odpowiadał więc zamówiłam chłodne...
Lamarii777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 12:14   #2298
Luksa
Zakorzenienie
 
Avatar Luksa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 3 367
GG do Luksa
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Jak tam zegarki za zestawy z mikołajem, podobają Wam się czy puszczacie w świat ?
Luksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 12:35   #2299
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
Fenris ja bym chetnie oddala ci za darmo ten mozaikowy roz bo go nie lubie i nie uzywam , ale nie mieszkam w Polsce
Miło z Twojej strony. Może wróci jednak do katalogów
Cytat:
Napisane przez Lamarii777 Pokaż wiadomość
Która z was zamawiała w ogóle perełki brązujące w odcieniu chłodnym? Interesuje mnie jak po ang. zostały nazwane?

Na fakturze mam chłodne, a na opakowaniu Warm... a klientka nie chciała warm, gdyż w takim odcieniu miała i jej nie odpowiadał więc zamówiłam chłodne...
Chłodne to Warm, ciepłe to Deepest Warm. Tych drugich już chyba nie będzie - w katalogu ostatnio były tylko chłodne - Warm.

Była ostatnio rozkminka na ten temat. Kiedyś Warm miały inny kolor (chyba w 2013), potem w 2014 Warm znowu inny i nagle stały się chłodne - więc babeczka dostała dobre kulki.
Zamiast zmienić nazwy angielskie to pokręcili, ale cóż Chłodne to Warm na 100% Cool są daaawno temu wycofane.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2015-01-30 o 12:36
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 13:07   #2300
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

a powiedzcie czy te kulki warm i deepest warm mają brokat lub drobinki rozświetlające?
pytam, bo bronzer mi się kończy i nie wiem czy brać drugi z netto czy te kulki czy czekać może dadzą jakiś inny bronzer na lato(co roku dają)
kulki cool mam ale one mi bardziej pasują jako róż, a bronzer luxe ma drobinki
ten brozner z rozświetlaczem jest super, kolor mi pasuje(ten jaśniejszy) ale bronzera już prawie nie ma, a rozświetlacza dużo zostało
ot takie dylematy
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 13:07   #2301
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Miło z Twojej strony. Może wróci jednak do katalogów

Chłodne to Warm, ciepłe to Deepest Warm. Tych drugich już chyba nie będzie - w katalogu ostatnio były tylko chłodne - Warm.

Była ostatnio rozkminka na ten temat. Kiedyś Warm miały inny kolor (chyba w 2013), potem w 2014 Warm znowu inny i nagle stały się chłodne - więc babeczka dostała dobre kulki.
Zamiast zmienić nazwy angielskie to pokręcili, ale cóż Chłodne to Warm na 100% Cool są daaawno temu wycofane.
Będę tylko Warm czyli chłodne ;p
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 13:10   #2302
Lamarii777
Raczkowanie
 
Avatar Lamarii777
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Chłodne to Warm, ciepłe to Deepest Warm. Tych drugich już chyba nie będzie - w katalogu ostatnio były tylko chłodne - Warm.

Była ostatnio rozkminka na ten temat. Kiedyś Warm miały inny kolor (chyba w 2013), potem w 2014 Warm znowu inny i nagle stały się chłodne - więc babeczka dostała dobre kulki.
Zamiast zmienić nazwy angielskie to pokręcili, ale cóż Chłodne to Warm na 100% Cool są daaawno temu wycofane.
Dziękuję, uspokoiłaś mnie trochę
Dobrze, że biały lakier nie nazywają Black i na odwrót Jak można tak odwrotnie ponazywać produkty
Lamarii777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 13:39   #2303
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Dziewczyny po wielu telefonach udalo mi sie skontaktować z infolinią i Pani powiedziala mi ze przyślą do mnie kuriera i odbierze on ode mnie te kosmetyki i mam dokonać zwrotu. A tamta klientka miczy i udaje ze nic sie nie stalo...

dzięki za odpowiedzi i sugestie.
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 15:14   #2304
emsik123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 476
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
jest biało-kremowa
Dziękuję.
emsik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 16:27   #2305
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
a powiedzcie czy te kulki warm i deepest warm mają brokat lub drobinki rozświetlające?
pytam, bo bronzer mi się kończy i nie wiem czy brać drugi z netto czy te kulki czy czekać może dadzą jakiś inny bronzer na lato(co roku dają)
kulki cool mam ale one mi bardziej pasują jako róż, a bronzer luxe ma drobinki
ten brozner z rozświetlaczem jest super, kolor mi pasuje(ten jaśniejszy) ale bronzera już prawie nie ma, a rozświetlacza dużo zostało
ot takie dylematy
Warm (chłodne) mają delikatne drobinki.
Cytat:
Napisane przez Lamarii777 Pokaż wiadomość
Dziękuję, uspokoiłaś mnie trochę
Dobrze, że biały lakier nie nazywają Black i na odwrót Jak można tak odwrotnie ponazywać produkty
He he, dokładnie
Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
Dziewczyny po wielu telefonach udalo mi sie skontaktować z infolinią i Pani powiedziala mi ze przyślą do mnie kuriera i odbierze on ode mnie te kosmetyki i mam dokonać zwrotu. A tamta klientka miczy i udaje ze nic sie nie stalo...

dzięki za odpowiedzi i sugestie.
No to dobrze. Klientka do d...

DZIEWCZYNY! Kolejne Avonowe oszukaństwo. Wczoraj zostało wklejone zdjęcie oferty 2xClearskin = 1 tusz za 1zł. "Oferta podlega wielokrotności".
Pisałam, że wczoraj wieczorem to zdanie usunięto z oferty ze strefy. No, ale mam podkładkę - zdjęcie z Wizażu, więc zamówiłam dziś 4 produkty Clearskin i wpisałam 2 tusze.
Fakturę wystawili bez nich, więc zadzwoniłam. Okazuje się, że oferta nie podlega wielokrotności, to był błąd i mogę albo anulować paczkę albo przyjąć... Anulowałam. Dobrze, że dziś spojrzałam, bo tak to by do mnie wyszła na paczkomat i musiałabym zrobić zwrot A to nie miały być dla mnie tusze, w pracy rozpowiedziałam i już dostałam zamówienia, a tu takie coś

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2015-01-30 o 16:28
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 17:16   #2306
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
Fenris ja bym chetnie oddala ci za darmo ten mozaikowy roz bo go nie lubie i nie uzywam , ale nie mieszkam w Polsce


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

w avonie mi brakuje kredki do oczu bialej i bezowej takiej mieekiej by mozna bylo malowac w linii wodnej oka, za malo jest konfekcji damskiej , we wloskich katalogach to sa staniki pizamy a nawet posciele.


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Jest biała kredka z colortrend.
no i bezowa/kremowa z normalnej kolorowki taka z podwojna koncowka KAT 3 chyba str 86 tam gdzie jest paleta korektorow i szminki pielegnacyjne)
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 17:34   #2307
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
dziewczyny pytanie mam do was??

powiedzcie mi na ile wam wystarcza krem np. anew 50ml?

ja właśnie kończe pierwszy słoik a zakupiłam go jak wyszedł w katalogu (ten nutri) podczas gdy moja mama zaczęła już 3 słoik tego samego kremu w tym samym czasie i ja smaruję się prawie codziennie, nie raz co drugi dzień a mama codziennie
Najczęściej kilka miesięcy. Ale zauważyłam, że starsze osoby zużywają szybciej niż młodsze

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Luksa Pokaż wiadomość
Jak tam zegarki za zestawy z mikołajem, podobają Wam się czy puszczacie w świat ?
U mnie zamawiali dużo zestawów, ale nie te z mikołajem

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość

w avonie mi brakuje kredki do oczu bialej i bezowej takiej mieekiej by mozna bylo malowac w linii wodnej oka, za malo jest konfekcji damskiej , we wloskich katalogach to sa staniki pizamy a nawet posciele.
A dla mnie Avon to firma kosmetyczna i nie chciałabym żeby pojawiły się też ubrania i inne rzeczy w większych ilościach(które zresztą i tak są wg mnie za drogie).
Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość

czy sa kapcie damskie jakies ktore maja twarda gumowa podeszwe?
Te fioletowe mają.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 17:43   #2308
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

[QUOTE=taka jedna;50015127]Najczęściej kilka miesięcy. Ale zauważyłam, że starsze osoby zużywają szybciej niż młodsze

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------


Co do kremów to jeden starcza na około 2 miesiące ale inny mam na dzień inny na noc, tym na noc smaruję też szyje, pod oczy na tyle samo, ale mam jedną klientkę która albo zjada te kremy albo zbiera zapasy bo zamawia co drugi katalog a jak jakaś dobra cena to w każdym, ciekawa jestem co będzie bo w 4 zmienia się ten ultimate żeby jej tylko podpasowała nowa wersja , ja też go używam ale dla mnie to nie ma tagedi bo lubię też anew clinical
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 19:15   #2309
Lamarii777
Raczkowanie
 
Avatar Lamarii777
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

W ogóle to skąd wiecie co będzie w tej ofercie dnia, w kolejnych dniach?
Lamarii777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 19:26   #2310
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Lamarii777 Pokaż wiadomość
W ogóle to skąd wiecie co będzie w tej ofercie dnia, w kolejnych dniach?
z postu 2269
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-19 13:48:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.