Czy ludzie na Wizażu są niemili? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-01, 09:21   #451
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Ja tak samo
Ty tez jestes "u pani"!
86lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 09:22   #452
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez 86lola Pokaż wiadomość
Tak. O czym dowiedzialam sie po poznym fakcie... ale mi niezal,bo i tak jej nielubialam.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------


12 glosow! Zaraz cie zglaszam. Na pewno trolujesz.
Nie lubię Cię!
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 09:38   #453
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Nie lubię Cię!
Olaboga! I co ja teraz zrobie? Ide sie poskarzyc gdzie indziej....
86lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 10:25   #454
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez 86lola Pokaż wiadomość
Ja kocham koty...
I dlatemu,ze mam troje dzieci,zadnego nieprzygarnelam...
A ja nie,za długo się gotują. Koty oczywiście. :P
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 10:42   #455
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Albo na wątku naturalnych włosomaniaczek, że najlepsze są szampony z SLS a reszta zuo
no wlasnie

mozna jeszcze pojsc na fitness i stwierdzic, ze "chlop na kosci nie poleci"


Sluchajcie jest tyle "dziwnych" miejsc na wizazu, kiedys (nie wiem moze i nadal tak jest) na watku o operacjach plastycznych, dziewczyny wstawialy w awki zdjecia swoich piersi po operacji

Ale nie, zawsze to MzK jest taaakie najgorsze Wam sie to nie nudzi? Bo mnie juz tak, ilez mozna czytac o paniach "wywalajacych" piersi do karmienia, ilez mozna o czyms pisac, zmiencie plyte, prosze Was.
Trzeba zalozyc watek o tym czy na Wizazu sa nudni ludzie, ktorzy gadaja w kolko o tym samym, w kazdym watku. Kurcze, jak w tym kawale, o czymkolwiek by sie rozmowy nie zaczelo, to niektore osoby i tak sprowadza rozmowe do MzK <ziew>.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2015-02-01 o 10:43
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:09   #456
kaja1981
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 710
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja czasami czytam te wątki matczyne, tak dla radochy od pewnego czasu trędi jest chustowanie, rodzicielstwo bliskości oraz absolutnie żadnych zakazów, nakazów czy kar. Tylko rozmawianie, pochylanie się nad emocjami itp.
Pusty śmiech mnie ogarnia czasami bo widzę po tym, że owczy pęd jest wszędzie.
to już wiem, czemu nie zaglądam na takie wątki, macierzyństwo jest jednym z elementów mojego życia, a nie sensem istnienia, pewno tam by były wszystkie Matki Polki w tradycyjnym tego zwrotu rozumieniu niemiłe a jeszcze jakbym się przyznała, że z wyboru szybciutko butelkę dziecku dałam

a wracając do tematu, nie udzielam się za dużo, więcej czytam, ale jeszcze nikt nie był dla mnie wredny czy coś, a nawet jakby, to przecież tragedii nie ma.
kaja1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:24   #457
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
no wlasnie

mozna jeszcze pojsc na fitness i stwierdzic, ze "chlop na kosci nie poleci"


Sluchajcie jest tyle "dziwnych" miejsc na wizazu, kiedys (nie wiem moze i nadal tak jest) na watku o operacjach plastycznych, dziewczyny wstawialy w awki zdjecia swoich piersi po operacji

Ale nie, zawsze to MzK jest taaakie najgorsze Wam sie to nie nudzi? Bo mnie juz tak, ilez mozna czytac o paniach "wywalajacych" piersi do karmienia, ilez mozna o czyms pisac, zmiencie plyte, prosze Was.
Trzeba zalozyc watek o tym czy na Wizazu sa nudni ludzie, ktorzy gadaja w kolko o tym samym, w kazdym watku. Kurcze, jak w tym kawale, o czymkolwiek by sie rozmowy nie zaczelo, to niektore osoby i tak sprowadza rozmowe do MzK <ziew>.
Sie przyznam bez bicia,ze ja wielu podforum do tej pory nieodwiedzilam.
I chyba niejestem sama...

Wchodze na mamusie,bo sama nia jestem. I troche sie wysmiewam...
Sama z siebiej... bo ja tez bylam mocno ebnieta po urodzeniu pierwszego dziecka. Ale mi przeszlo po kolejnych....
86lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 11:28   #458
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
no wlasnie

mozna jeszcze pojsc na fitness i stwierdzic, ze "chlop na kosci nie poleci"


Sluchajcie jest tyle "dziwnych" miejsc na wizazu, kiedys (nie wiem moze i nadal tak jest) na watku o operacjach plastycznych, dziewczyny wstawialy w awki zdjecia swoich piersi po operacji

Ale nie, zawsze to MzK jest taaakie najgorsze Wam sie to nie nudzi? Bo mnie juz tak, ilez mozna czytac o paniach "wywalajacych" piersi do karmienia, ilez mozna o czyms pisac, zmiencie plyte, prosze Was.
Trzeba zalozyc watek o tym czy na Wizazu sa nudni ludzie, ktorzy gadaja w kolko o tym samym, w kazdym watku. Kurcze, jak w tym kawale, o czymkolwiek by sie rozmowy nie zaczelo, to niektore osoby i tak sprowadza rozmowe do MzK <ziew>.


Pewnie troche dlatego, ze mamuśki wkręcają sie wszędzie. Ja na mzk, wlosomaniaczki, paznokcie etc nie wchodzę. Ale juz zdążyłam sie od mam dowiedziec, ze jestem złym człowiekiem bo uważam spanie w jednym łóżku z dzieckiem za szkodliwe. O tym, ze jem świństwa, nie ćwiczę, obcinan paznokcie na krótko, nie maluje sie i nie chce mi się bawić w metody kubeczkowe tylko leje szampon na łeb, tez zdarzalo mi sie na różnych wątkach wspomnieć. I jakos nikt z urodowego, dietetyki czy fitnessu nie zaczął krucjaty.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:35   #459
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Pewnie troche dlatego, ze mamuśki wkręcają sie wszędzie. Ja na mzk, wlosomaniaczki, paznokcie etc nie wchodzę. Ale juz zdążyłam sie od mam dowiedziec, ze jestem złym człowiekiem bo uważam spanie w jednym łóżku z dzieckiem za szkodliwe. O tym, ze jem świństwa, nie ćwiczę, obcinan paznokcie na krótko, nie maluje sie i nie chce mi się bawić w metody kubeczkowe tylko leje szampon na łeb, tez zdarzalo mi sie na różnych wątkach wspomnieć. I jakos nikt z urodowego, dietetyki czy fitnessu nie zaczął krucjaty.
Ale serio trzeba to tak dlugo przezywac i wszedzie o tym pisac? Kiedy to bylo, wczoraj? Naprawde to juz jest bardzo nudne.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:39   #460
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
bo sie pogniewamy xD
no weźcie co wy tu gadacie, wracajcie gdzie wasz dom :<
Upsi daisy :P


Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
mijanou, dacn pisała na zdziwieniowym ostatnio o tym jak ją ktoś opieprzył za karmienie we własnym samochodzie i na plaży gdzie tak się pozakrywała, że dzieciakowi tylko nogi było widać, więc wiesz ludzie się tak brzydzą biologii poza seksem, że aż szok
No mnie to dziwi.


Cytat:
Napisane przez 86lola Pokaż wiadomość
A niewiem,czy wiesz,ale dzieci uwielbiaja kibelki,a i kupy ich niebrzydza.
Co??


Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Sluchajcie jest tyle "dziwnych" miejsc na wizazu, kiedys (nie wiem moze i nadal tak jest) na watku o operacjach plastycznych, dziewczyny wstawialy w awki zdjecia swoich piersi po operacji

Ale nie, zawsze to MzK jest taaakie najgorsze Wam sie to nie nudzi? Bo mnie juz tak, ilez mozna czytac o paniach "wywalajacych" piersi do karmienia, ilez mozna o czyms pisac, zmiencie plyte, prosze Was.
Trzeba zalozyc watek o tym czy na Wizazu sa nudni ludzie, ktorzy gadaja w kolko o tym samym, w kazdym watku. Kurcze, jak w tym kawale, o czymkolwiek by sie rozmowy nie zaczelo, to niektore osoby i tak sprowadza rozmowe do MzK <ziew>.
Nudzą się najwidoczniej dziewczynki.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ale serio trzeba to tak dlugo przezywac i wszedzie o tym pisac? Kiedy to bylo, wczoraj? Naprawde to juz jest bardzo nudne.
I znów się zgadzam.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:46   #461
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ale serio trzeba to tak dlugo przezywac i wszedzie o tym pisac? Kiedy to bylo, wczoraj? Naprawde to juz jest bardzo nudne.


Po pierwsze, to po raz pierwszy od tamtej pory o tej sytuacji wspomniałam, bo wydala sie dobrym przykładem.

A nudne to jest to, ze mamusie (nie wszystkie, taka winter jest super babka z jajem i dystansem) noszą swoje pocieszki jak zbroje. Inne tematyczne wizazanki jak wchodza na interdyscyplinarne plotkowe czy intymne, zostawiają w spokoju swoja milosc do perfum, kotów i włosów. A mamusie nie, nie można spytac o piwo albo gry zeby ktos tematu dziecka nie wywlókł (kiedys autentycznie widziałam taką sytuację).
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 11:52   #462
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Po pierwsze, to po raz pierwszy od tamtej pory o tej sytuacji wspomniałam, bo wydala sie dobrym przykładem.

A nudne to jest to, ze mamusie (nie wszystkie, taka winter jest super babka z jajem i dystansem) noszą swoje pocieszki jak zbroje. Inne tematyczne wizazanki jak wchodza na interdyscyplinarne plotkowe czy intymne, zostawiają w spokoju swoja milosc do perfum, kotów i włosów. A mamusie nie, nie można spytac o piwo albo gry zeby ktos tematu dziecka nie wywlókł (kiedys autentycznie widziałam taką sytuację).
Myślę, że ostro przesadzasz.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:59   #463
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Myślę, że ostro przesadzasz.


Nie mowie o wszystkich mamach. Ale chyba sama zauważyłaś kilka niereformowalnych przypadków i kilka lżejszych, które skutecznie psuja opinie calej reszcie?
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 12:03   #464
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Po pierwsze, to po raz pierwszy od tamtej pory o tej sytuacji wspomniałam, bo wydala sie dobrym przykładem.

A nudne to jest to, ze mamusie (nie wszystkie, taka winter jest super babka z jajem i dystansem) noszą swoje pocieszki jak zbroje. Inne tematyczne wizazanki jak wchodza na interdyscyplinarne plotkowe czy intymne, zostawiają w spokoju swoja milosc do perfum, kotów i włosów. A mamusie nie, nie można spytac o piwo albo gry zeby ktos tematu dziecka nie wywlókł (kiedys autentycznie widziałam taką sytuację).
Serio? Jak na razie to nie mamusie wywlekaja te okolodzieciowe tematy, no prosze Cie, ten watek jest najlepszym tego przykladem
Koniec z mojej strony, bo naprawde solidnie mnie ten temat nudzi.

Ale mam propozycje. Po prostu powstrzymajcie sie, w watkach do tego nieprzeznaczonych, od jakiegokolwiek napomykania o dzieciach, matkach, MzK. Zobaczymy czy sie uda.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 12:36   #465
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Napisałyście wiele świństw na mój temat, szkoda, że nie macie jakoś odwagi się do tego przyznać.
A Ty jesteś święta i nikomu nie napisałaś nic obraźliwego*
Dziewczyno, jeśli ktoś tu nie ma odwagi się do czegoś przyznać, to na pewno Ty do tego, że święta nie jesteś, a wytykasz innym! Zacznij od siebie. Sama kręcisz bat na swój tyłek swoim aroganckim zachowaniem, a później udajesz świętoszkę dziwiąc się, że udało Ci się kogoś do niemiłego komentarza sprowokować. Przyganiał kocioł garnkowi, zmianę świata na lepsze zacznij od siebie, nie bądź hipokrytką... Nie wiem, co więcej napisać, może przestanę, bo i tak to zlejesz Może po prostu zacytuję Twoją twórczość, bo tak, sprowokowałaś i mnie:

(z serii "w ogóle nie hejt")
Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
No... a w niektórych że ktoś ma ideologię życiową w książce, którą czyta albo stwarza się zmyślone historie i pisze na ich temat 5000 postów , co nie?
Sorry ale nigdy nie widziałam bardziej beznadziejnego wątku niż zdziwieniowy tam nie ma nawet poziomu gimnazjum :P
Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
wow tak Cię to bawi? Twoje poczucie humoru jest zaiste:P

Ale koniec offtopu, możecie już iść wolno, poplotkusiować na waszym hejt wąteczku [COLOR="Silver"]

Wow normalnie zachowujesz się jak zazdrosna staraczka, inni mają Cię gdzieś to plujesz jadem :P
Bardzo brzydko.
Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Nie komentuje kolejnych cennych informacji z 4 liter wyjętych
No ja przynajmniej nie spędzam całego dnia na obrabianiu innych, tak bardzo was w szkole gnębią czy jak
Skoro co drugi wątek was śmieszy, tak samo jak co druga wizażanka po co tu siedzicie ? Na facebooka też dostałyście już bana?
Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Jesteś uosobieniem Hipokryzji
Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Widocznie nie mówi mi to nikt z czyim zdaniem powinnam się liczyć.
Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
I tak zdanie osób, które nie potrafią znaleźć zasadnych argumentów a stwarzają sobie dziwne historie na czyjś temat z czego mają ubaw na kilka ładnych stron to dla mnie tylko :
Mało tego nie krytykowałyście mnie za moje wypowiedzi na dany temat a nieziemsko rozbawiła was moja choroba i te obleśne żarty, że jak mam gorszy dzień to znaczy, że się głębiej pocięłam.
Niby studentki, takie mądre i wyższe nad wszystkimi na tym forum a macie w sobie mniej kultury i ludzkich zachowań niż żule z pod żabki.
Dziękuję, skończyłam, możecie ciągnąć te żenadę dalej.
Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Taki rodzaj misji pokojowej
A kim Ty przepraszam jesteś żeby narzucać komuś swoje zdanie?
Sorry ale widać dla niektórych to nie jest tylko internet i tylko forum, nie obrażając mnie nie zmieniasz świata
Swoimi kpinami na wątku także tego nie robicie, zaniżacie jedynie poziom tego forum.
Najzabawniejsze jest, że oczywiście stało się jak pisałam, ja rozwalam wątek i wgl ale musiałyście zrobić o tym mega pogadankę i histerię... Przepraszam bardzo ale dorośli ludzie się tak nie zachowują.
("w ogóle nie obrabiam pisząc złe rzeczy o innych za ich plecami")
Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Fakt, że tu moderacja stoi na wysokim poziomie z którego powoli spada z powodu wybierania na moderatorów osoby niekompetentne, które patrzą na prywatną sympatię do użytkownika..
Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Autorko przeczytaj ten wątek i sama sobie odpowiedz. Lecem bo jak widzisz inne hejterki ból 4 liter złapał
Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
I pomyśleć, że cała histeria przepraszam, historia zaczęła się od bólu tyłu Harleyy, że nie umiała znaleźć dowodów na złe zachowanie koleżanki z grupy.
Ewa Eward musi to zobaczyć i zrobić dokument.
Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Dobra brak słów serio...
A ja nigdy nie byłam w sytuacji, że ludzie robią to co im wolno a nie po mojej myśli

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------



No właśnie, zdziwieniowo napawa miłością ... Do siebie samych <3
Taki kącik wzajemnej adoracji ludzi z wiecznym bólem tyłu
("w ogóle nie jestem hipokrytką")
Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Boże ja rozwalam wątek? A kto przeżywa sprawy na 5000 komentów? Idę o 100 zeta , że jeszcze z 30 postów będziecie to przeżywać.
Smuteczek.
Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Nie śmieje się z problemów śmieję się z tych , które plują jadem do tych, którzy nie chcą zajść albo zaszły.
Zresztą żelazna logika waszego wątku mówi, że takie problemy niczego nie usprawiedliwiają to co mnie się czepiasz
Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Sorry ja piszę na luzie :P Kto inny siem spina jak agrafka.
Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Zresztą trochę trudno brać mi do serca opinię internautek... Sorry ale rozdzielam świat wirtualny od prawdziwego.
*Odnoszę się tylko do tego wątku, bo z innych Cię nie kojarzę - lepiej przeczytaj jeszcze raz wszystkie Twoje komentarze...

Edytowane przez Pantegram
Czas edycji: 2015-02-01 o 12:37
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 12:36   #466
avesome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Ja dołączyłam dawno czy niedawno? Ile to jest niedawno? Jestem juz w gangu? Czy załapuję sie na zbiorowy hejt na zdziwieniowy?

Bo mam wątpliwości co do mojej niemiłości
Wiele osób na zdziwieniowym umie pożartować i ma w tym umiar. Ty masz z tym ewidentny problem. Wypisujesz głupoty a potem piszesz czy łapiesz się na zbiorowy hejt? Bierz na klatę swoje czyny a nie grupą się zasłaniaj bo przez takich jak ty owy zbiorowy hejt.
avesome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 12:56   #467
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

farma, zazdro, załapałaś się na indywidualny hejt
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 13:01   #468
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
A Ty jesteś święta i nikomu nie napisałaś nic obraźliwego*
Dziewczyno, jeśli ktoś tu nie ma odwagi się do czegoś przyznać, to na pewno Ty do tego, że święta nie jesteś, a wytykasz innym! Zacznij od siebie. Sama kręcisz bat na swój tyłek swoim aroganckim zachowaniem, a później udajesz świętoszkę dziwiąc się, że udało Ci się kogoś do niemiłego komentarza sprowokować. Przyganiał kocioł garnkowi, zmianę świata na lepsze zacznij od siebie, nie bądź hipokrytką... Nie wiem, co więcej napisać, może przestanę, bo i tak to zlejesz Może po prostu zacytuję Twoją twórczość, bo tak, sprowokowałaś i mnie:

(z serii "w ogóle nie hejt")







("w ogóle nie obrabiam pisząc złe rzeczy o innych za ich plecami")




("w ogóle nie jestem hipokrytką")





*Odnoszę się tylko do tego wątku, bo z innych Cię nie kojarzę - lepiej przeczytaj jeszcze raz wszystkie Twoje komentarze...
Zaorane
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 13:06   #469
avesome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
farma, zazdro, załapałaś się na indywidualny hejt
bo farma jest pro. Zawsze można schować się za plecami grupy
avesome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 13:14   #470
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Stop!!!!!! Koniec tematu Serka, mamusiek, zdziwieniowego itp Nawet ja mam dosyc


Farmie dziekuje za mile slowa
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 13:14   #471
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Chyba padnę, 1 str ser, ostatnia strona ser.
Dawać listę, kto kogo nie lubi.
Uważam, że jestem przeciętnie miła.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 13:24   #472
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Dawać listę, kto kogo nie lubi.
E no tylko nie to

ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 13:25   #473
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

To bylby moj najduzszy post na wizazu xd
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 13:31   #474
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

o jeny ile można w kółko hm to samo pierdu pierdu , jak nie myzyky to teraz zdziwiarnia, dawać nicki. Pomysłowych uprzedzam, że hejt mi kadzi.



---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

swoją drogą to nie ogarniam zdziwiarni bralam się za nią już ze 3 razy, a co tam wejdę to ogryzek, zgryzek, kto cię lubi, nikt.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 13:36   #475
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
farma, zazdro, załapałaś się na indywidualny hejt


Moja wielka chwila

Pantegram- podziwiam, ze Ci się chciało. Serio.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez avesome Pokaż wiadomość
Wiele osób na zdziwieniowym umie pożartować i ma w tym umiar. Ty masz z tym ewidentny problem. Wypisujesz głupoty a potem piszesz czy łapiesz się na zbiorowy hejt? Bierz na klatę swoje czyny a nie grupą się zasłaniaj bo przez takich jak ty owy zbiorowy hejt.

Na poczatku nie skojrzylam, o co Ci chodzi.

A później przypomniały mi sie uszy princessy jestes pewna ze chcesz do tego wracać i to tu wywlekac?
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 13:37   #476
avesome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
o jeny ile można w kółko hm to samo pierdu pierdu , jak nie myzyky to teraz zdziwiarnia, dawać nicki. Pomysłowych uprzedzam, że hejt mi kadzi.



---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

swoją drogą to nie ogarniam zdziwiarni bralam się za nią już ze 3 razy, a co tam wejdę to ogryzek, zgryzek, kto cię lubi, nikt.

Cóż się dziwisz? Już sam nick mówi o Tobie wiele
avesome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 13:39   #477
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Farmie dziekuje za mile slowa


No przeciez wiesz, ze jestem Twoja fanka
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 13:41   #478
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
No przeciez wiesz, ze jestem Twoja fanka
Dobrze, ze nie stalkerka

Na tym watku sonda by sie przydala.
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 14:01   #479
avesome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Dobrze, ze nie stalkerka

Na tym watku sonda by sie przydala.
winter ostrzegam będą wizje. Póki nie zacznie ich urealniać powinno być oki. Trzymaj się
avesome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 14:05   #480
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Dobrze, ze nie stalkerka





Na tym watku sonda by sie przydala.

Ale by dopiero byla jatka...
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-06 09:10:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.