Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-10, 11:52   #1111
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

czytałam artykuł, że matka porzuciła dziecko z zespołem downa i mężczyzna się nim zajął (w sensie ojciec). Oprócz oczywiście "oh ah uh eh jaki bohater, jaki cudowny, jaki odpowiedzialny" i "a to zdzira jak można własne dziecko porzucić, wyrodna matka" , przeczytałam komentarz "to nie sztuka wychować zdrowe dziecko, sztuka to urodzić chore". No więc kochane mamy, nie przejmujcie się wychowaniem waszych dzieci, przecież "to żadna sztuka wychować ZDROWE dziecko".
O ile twierdzę, że zajście w ciążę i urodzenie to ŻADEN wyczyn, to DOBRE wychowanie dziecka jest baaaardzo trudne i należy się nagroda za porządnie wychowanego potomka. Ale wg innych mamuś WYCHOWANIE ZDROWEGO DZIECKA TO NIE SZTUKA
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 12:01   #1112
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja lubię czytać posty Persephone, ot, pisze fajnie, przyjaźnie, ale posty Oye albo golgie to masakra, przynajmniej na tym wątku.

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
Ej no, a ja? Rzadko piszę, ale nie mam poczucia misji
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 12:06   #1113
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Winterru, bo Ty jesteś normalna
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 12:07   #1114
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Winterru, bo Ty jesteś normalna
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 12:08   #1115
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Ej no, a ja? Rzadko piszę, ale nie mam poczucia misji
No, nie powiedziałam o Tobie, bo rzadko piszesz :P
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 12:10   #1116
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
No, nie powiedziałam o Tobie, bo rzadko piszesz :P
A bo byłam na parodniowym wyjeździe Poza tym posty pewnych osób na tym wątku mnie z lekka odrzucają od czynnego uczestnictwa
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby

Edytowane przez winter76
Czas edycji: 2015-02-10 o 12:11
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 18:14   #1117
Neferath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 122
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
weź powiedz takiej "mamuśce", że nie masz czasu albo pieniędzy, albo sobie nie radzisz z czymś, to usłyszysz:
"nie masz czasu? a weź, ja mam dziecko i ja to dopiero nie mam czasu, dzieckiem się zająć, obiad ugotować, posprzątać.. a ty to tylko studiujesz!" - JA NIE MAM DZIECKA to mam czas na wszystko.
"nie masz pieniędzy? A co ja mam powiedzieć, ja to dopiero nie mam, u mnie to tylko Marek zarabia, a muszę kupić dziecku pieluchy, ubranka, bo wyrasta ze wszystkiego, kurteczkę, buciki, a mleko to już w ogóle jakaś masakra" - JA NIE MAM DZIECKA, to nie mam wydatków, wszystko mi z nieba spada.
No i moje ulubione: Miałam przedmiot, z którym absolutnie sobie nie radziłam. Byłam u siostry, przyszła do nas jej koleżanka z dzieckiem. I opowiadam mojej siostrze (widzimy się raz na miesiąc), że no jest taki przemiot, którego nie znoszę, nie ogarniam, nie daję rady, nie wiem czy to zaliczę, a ta laska "no, zobaczysz jak urodzisz dziecko, to dopiero będzie nie do ogarnięcia, studiami to się nie przejmuj, to jeszcze nic".
Ja mam na te sytuacje jedno wytłumaczenie: nikt nie kazał dziecka robić. Byłby czas, pieniądze i wszystko poogarniane.
Jakoś mi się w głowie nie mieści, jak chętnie ludzie się innym do łóżka wpychają. A kiedy dziecko, a kiedy następne itd itd... chore :/
Neferath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 22:21   #1118
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
No gdybym ja chciała wchodzić na fora gdzie urazaja nauczycieli, pisarzy i osoby świadomie bezdzietne to by mi życia nie starczyło. Od początku mojego pisania w tym wątku nie umiem zrozumieć tego poczucia misji jakie ponoć te matki posiadają.
no zgadzam się, ale ponarzekać na nauczycieli sobie lubię (spotkałam raptem kilku normalnych) i to jak oni reagują i nawracają na jedyną słuszną drogę z mojego pkt widzenia nie da się nawet ciut porównać do "szalonych mamusiek"

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
czytałam artykuł, że matka porzuciła dziecko z zespołem downa i mężczyzna się nim zajął (w sensie ojciec). Oprócz oczywiście "oh ah uh eh jaki bohater, jaki cudowny, jaki odpowiedzialny" i "a to zdzira jak można własne dziecko porzucić, wyrodna matka" , przeczytałam komentarz "to nie sztuka wychować zdrowe dziecko, sztuka to urodzić chore". No więc kochane mamy, nie przejmujcie się wychowaniem waszych dzieci, przecież "to żadna sztuka wychować ZDROWE dziecko".
O ile twierdzę, że zajście w ciążę i urodzenie to ŻADEN wyczyn, to DOBRE wychowanie dziecka jest baaaardzo trudne i należy się nagroda za porządnie wychowanego potomka. Ale wg innych mamuś WYCHOWANIE ZDROWEGO DZIECKA TO NIE SZTUKA
padłam
ok, przestaje wychowyać, w końcu urodziło się zdrowe, niech sobie samo radzi


Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Ej no, a ja? Rzadko piszę, ale nie mam poczucia misji
Ty masz dziecko?? a myślałam, że stoisz po drugiej strony barykady

Cytat:
Napisane przez Neferath Pokaż wiadomość
Ja mam na te sytuacje jedno wytłumaczenie: nikt nie kazał dziecka robić. Byłby czas, pieniądze i wszystko poogarniane.
Jakoś mi się w głowie nie mieści, jak chętnie ludzie się innym do łóżka wpychają. A kiedy dziecko, a kiedy następne itd itd... chore :/
tutaj się zgodzę... widzę co wyprawia moja rodzina / znajomi (kiedy następne) więc nie wyobrażam sobie co muszą czuć osoby, które chcą i nie mogą lub po prostu nie chcą...
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 13:26   #1119
Blond_Witch
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Witch
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 233
GG do Blond_Witch
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
weź powiedz takiej "mamuśce", że nie masz czasu albo pieniędzy, albo sobie nie radzisz z czymś, to usłyszysz:
"nie masz czasu? a weź, ja mam dziecko i ja to dopiero nie mam czasu, dzieckiem się zająć, obiad ugotować, posprzątać.. a ty to tylko studiujesz!" - JA NIE MAM DZIECKA to mam czas na wszystko.
"nie masz pieniędzy? A co ja mam powiedzieć, ja to dopiero nie mam, u mnie to tylko Marek zarabia, a muszę kupić dziecku pieluchy, ubranka, bo wyrasta ze wszystkiego, kurteczkę, buciki, a mleko to już w ogóle jakaś masakra" - JA NIE MAM DZIECKA, to nie mam wydatków, wszystko mi z nieba spada.
No i moje ulubione: Miałam przedmiot, z którym absolutnie sobie nie radziłam. Byłam u siostry, przyszła do nas jej koleżanka z dzieckiem. I opowiadam mojej siostrze (widzimy się raz na miesiąc), że no jest taki przemiot, którego nie znoszę, nie ogarniam, nie daję rady, nie wiem czy to zaliczę, a ta laska "no, zobaczysz jak urodzisz dziecko, to dopiero będzie nie do ogarnięcia, studiami to się nie przejmuj, to jeszcze nic".
No a co Ty sobie myślałaś? Jak Twoje mierne studia (weterynaria, o ile dobrze kojarzę) mają się do tak wzniosłych rzeczy jak zmienianie obsranych pieluch? Kolokwium? Pff! Dopiero jak spróbujesz nakarmić dziecko dowiesz się co to życie

A tak poważnie - nie cierpię takiego gadania.
Blond_Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 14:45   #1120
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez Blond_Witch Pokaż wiadomość
No a co Ty sobie myślałaś? Jak Twoje mierne studia (weterynaria, o ile dobrze kojarzę) mają się do tak wzniosłych rzeczy jak zmienianie obsranych pieluch? Kolokwium? Pff! Dopiero jak spróbujesz nakarmić dziecko dowiesz się co to życie

A tak poważnie - nie cierpię takiego gadania.
Hahaha, weterynaria i resocjalizacja ale no tak, moje obowiązki są niczym

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 09:26   #1121
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

:d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1423579193_bz3ewe_600.jpg (38,0 KB, 69 załadowań)
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 10:37   #1122
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
:d
A potem takie dziecko ma traumę bo zobaczy jak ojciec zakłada trutkę na instrument i myśli, że robi sobie krzywdę i matce bo uprawia z nią w tym seks.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 10:38   #1123
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
A potem takie dziecko ma traumę bo zobaczy jak ojciec zakłada trutkę na instrument i myśli, że robi sobie krzywdę i matce bo uprawia z nią w tym seks.
Na pewnooooo zobaczy :P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 10:53   #1124
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Na pewnooooo zobaczy :P
Idź na wątek wpadek łóżkowych Większości wpadają dzieci do sypialni a jedno nawet opowiadało przedszkolance jak widziało, że tata "sika" mamie do buzi
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 11:17   #1125
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Idź na wątek wpadek łóżkowych Większości wpadają dzieci do sypialni a jedno nawet opowiadało przedszkolance jak widziało, że tata "sika" mamie do buzi
hahahaha zapodaj link;p ale nie wiem jak bardzo dzieciak musiałby się przyjrzeć żeby zobaczyć gumkę ;p pomijając już fakt, że nawet jak pyta to widzi kwadracik a nie samą gumę
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 11:30   #1126
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

wizaz.pl/forum/showpost.php?p=50182206&p ostcount=1113
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 13:20   #1127
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

http://demotywatory.pl/4457003/Kazdy...y-zostaje-Tata Bohater :P Pomnik mu postawic
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 14:12   #1128
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
I wprowadzić obowiązkowe badania prenatalne.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 14:17   #1129
Blond_Witch
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Witch
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 233
GG do Blond_Witch
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

A jak w komentarzach ktoś wspomni o aborcji to od razu lecą minusy od obrońców życia.
Blond_Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 15:14   #1130
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez Blond_Witch Pokaż wiadomość
A jak w komentarzach ktoś wspomni o aborcji to od razu lecą minusy od obrońców życia.
Ale w tym przypadku to już po ptakach. Facet okazał się kochającym ojcem bez względu na chorobę i super. Ale jak by były badania zrobione to kto wie czy ona by nie usunęła i kto wie czy on by nie poparł decyzji. A przypuszczam, że poparłby.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:22   #1131
Blond_Witch
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Witch
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 233
GG do Blond_Witch
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Tak, teraz po ptakach. No dla mnie to zaniedbanie swego rodzaju. Ale sam fakt, że dostał od tak tyle kasy na opiekę nad takim dzieckiem. Ech, to przesada. Ubranka dla dziecka z downem kosztują więcej niż dla zdrowego? Pieniądze na dom dla dziecka? A to już tatuś nie zarabia i nie może czegoś wynająć? Od razu jak dostał chore dziecko pod opiekę to wyciągnął ręce po kasę.
I nie mówię tego wrednie. Znam osoby, które mają dzieci z zespołem downa i są w stanie się nimi zająć bez pieniędzy spadających z nieba.
Blond_Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 17:38   #1132
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez Blond_Witch Pokaż wiadomość
Tak, teraz po ptakach. No dla mnie to zaniedbanie swego rodzaju. Ale sam fakt, że dostał od tak tyle kasy na opiekę nad takim dzieckiem. Ech, to przesada. Ubranka dla dziecka z downem kosztują więcej niż dla zdrowego? Pieniądze na dom dla dziecka? A to już tatuś nie zarabia i nie może czegoś wynająć? Od razu jak dostał chore dziecko pod opiekę to wyciągnął ręce po kasę.
I nie mówię tego wrednie. Znam osoby, które mają dzieci z zespołem downa i są w stanie się nimi zająć bez pieniędzy spadających z nieba.
Masz rację w 100%.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 18:23   #1133
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
I wprowadzić obowiązkowe badania prenatalne.
I co jak wyjdzie dałn?
Ja wyczuwam wojnę jakby do czegoś takiego doszło
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 18:27   #1134
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
I co jak wyjdzie dałn?
Ja wyczuwam wojnę jakby do czegoś takiego doszło
Decyzja rodziców oczywiście co z tym faktem. Ale myślę, że w takich przypadkach powinna być aborcja dozwolona.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 18:32   #1135
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Decyzja rodziców oczywiście co z tym faktem. Ale myślę, że w takich przypadkach powinna być aborcja dozwolona.
Ale zgodnie z obowiązującym prawem to przysługuje aborcja? A swoją drogą orientujecie się kto wtedy płaci? W sensie państwo czy sami zainteresowani?
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 18:39   #1136
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Ale zgodnie z obowiązującym prawem to przysługuje aborcja? A swoją drogą orientujecie się kto wtedy płaci? W sensie państwo czy sami zainteresowani?
Nie wiem jak to jest, nie interesowałam się tym. Ale uważam, że i tak powinni płacić zainteresowani a nie państwo.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 19:53   #1137
Nathicana
Raczkowanie
 
Avatar Nathicana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 231
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

aborcja w polsce jest legalna jesli w trakcie ciazy wykryje sie jakies choroby albo nieprawidlowosci z dzieckiem GDY U PŁODU STWIERDZA SIĘ CIĘŻKIE I NIEODWRACALNE WADY
Jeżeli badanie prenatalne wykryje, iż u nienarodzonego dziecka są poważne wady w rozwoju, których nie da się wyleczyć np. wodogłowie lub zespół Downa, pisemne wyniki takiego badania wystarczą do przeprowadzenia aborcji (do chwili osiągnięcia przez płód zdolności do samodzielnego życia poza organizmem kobiety – do 21 tygodnia ciąży).☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Kobieta podająca się legalnej aborcji nie ponosi żadnych kosztów związanych bezpośrednio z zabiegiem – jeśli odbywa się on w szpitalu. (Ordynator oddziału ginekologicznego danego szpitala, musi podpisać przyniesione dokumenty i wyznaczyć termin zabiegu, po którym kobieta powinna pozostać przez jakiś czas na obserwacji). Jeżeli kobieta wybierze prywatny gabinet lub prywatną klinikę zapłaci od 700 do 4000 zł za zabieg
__________________

I wanna do bad things with you. Okay
Nathicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 20:05   #1138
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

No, chyba że kobieta trafi na nawiedzonego idiotę, jak jedna niedawno trafiła. Niby legalnie można, a nie można, bo nawiedzony uważa, że jego przekonania są ważniejsze niż prawo kobiety.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 20:07   #1139
Nathicana
Raczkowanie
 
Avatar Nathicana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 231
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

no bywają i tacy to wtedy do innego lekarza
__________________

I wanna do bad things with you. Okay
Nathicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 20:13   #1140
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to jest, nie interesowałam się tym. Ale uważam, że i tak powinni płacić zainteresowani a nie państwo.
Jeśli zainteresowani płacą składki, to czemu mieliby dodatkowo płacić?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-03 19:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.