Październikowe mamy 2015 część I - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 22:09   #1111
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

dobranoc
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 22:24   #1112
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Dziewczynki myślicie, że mam powody, żeby przejmować się torbielą czynnościową, która ma 5 cm ? Doktor zabroniła mi biegać, skakać, itp, żeby torbiel się nie zawinęła. Trochę się martwię.. Co o tym myślicie ? Wchłonie się samoistnie? W 4 tc mierzyła 3,4cm a teraz 5... Nie wiem co mam myśleć
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 22:30   #1113
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witam,
Mogę się przyłączyć. Dokładnie tydzień temu zrobiłam test i wyszedł cień cieniów. Zrobiłam betę i wyszło 54, wczoraj powtórzyłam i już 192 było. Dziś napisałam do lekarza, żeby ustalić termin wizyty. Nie śpieszy mi się, bo implantacja było ok 12 dnia po owulce. W pierwszej ciąży też miałam takie opóźnienia, serduszko było widoczne dopiero w 8 tyg i 6 dniu z OM.
Ostatnią Om miałam 13 stycznia, wiec termin będę mieć na 20.10. Sprawdzałam tu: http://dziecko.haczewski.pl/, pokrył się z moim pierwszym terminem, więc mu wierzę.
Mam 27l. i jestem mamą 2 letniej Olci, która urodziła się w grudniu 2012. Chcieliśmy maksymalnie 3 lata różnicy i się udało. Ogólnie jesteśmy zszokowani, bo poszło w pierwszym cyklu starań i były tylko 2 możliwości kiedy mogło się udać. O Olę staraliśmy się ok roku. No, ale tarczyca zawodziła.

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
zamiast ssie cieszyc to ja sie martwie czy moja dzidzia jeszcze tam jest
Ja w pierwszej żadnych objawów nie miałam, teraz w zasadzie też.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
zamiast ssie cieszyc to ja sie martwie czy moja dzidzia jeszcze tam jest
Ja w pierwszej żadnych objawów nie miałam, teraz w zasadzie też.

Napiszę, więcej jutro. Teraz idę spać.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez AgatkaSz Pokaż wiadomość
Wogole dziewczyny ktorego kalkulatora uzywacie? Mi jakos ten najbardziej pasi
http://dziecko.haczewski.pl/

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------



No mozliwe to w niedziele hehe
http://dziecko.haczewski.pl/
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 22:56   #1114
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Malinowa chyba gin powinien ci duphaston przepisac na wchloniecie. Mnie pomoglo. nie bylam jeszcze w ciazy ale podczas ciazy tez sie dupka bierze zapytaj gina, bo moze on liczy ze pod wplywem hormonow sie samo wchlonie i czesto tak tez sie dzieje

Witaj ninagg
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 23:00   #1115
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Malinowa chyba gin powinien ci duphaston przepisac na wchloniecie. Mnie pomoglo. nie bylam jeszcze w ciazy ale podczas ciazy tez sie dupka bierze zapytaj gina, bo moze on liczy ze pod wplywem hormonow sie samo wchlonie i czesto tak tez sie dzieje

Witaj ninagg
właśnie nic mi nie przepisała... zabroniła tylko sportu. a gdzieś czytałam, że jak beta zacznie spadać to torbiel może się zmniejszyć lub wchłonąć. za miesiąc mam następną wizytę, zobaczymy co wtedy powie i czy torbiel zmieni wielkość. nie zmienia to faktu, że jednak trochę się boję
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 06:17   #1116
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
Witam,
Mogę się przyłączyć. Dokładnie tydzień temu zrobiłam test i wyszedł cień cieniów. Zrobiłam betę i wyszło 54, wczoraj powtórzyłam i już 192 było. Dziś napisałam do lekarza, żeby ustalić termin wizyty. Nie śpieszy mi się, bo implantacja było ok 12 dnia po owulce. W pierwszej ciąży też miałam takie opóźnienia, serduszko było widoczne dopiero w 8 tyg i 6 dniu z OM.
Ostatnią Om miałam 13 stycznia, wiec termin będę mieć na 20.10. Sprawdzałam tu: http://dziecko.haczewski.pl/, pokrył się z moim pierwszym terminem, więc mu wierzę.
Mam 27l. i jestem mamą 2 letniej Olci, która urodziła się w grudniu 2012. Chcieliśmy maksymalnie 3 lata różnicy i się udało. Ogólnie jesteśmy zszokowani, bo poszło w pierwszym cyklu starań i były tylko 2 możliwości kiedy mogło się udać. O Olę staraliśmy się ok roku. No, ale tarczyca zawodziła.

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------



Ja w pierwszej żadnych objawów nie miałam, teraz w zasadzie też.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------



Ja w pierwszej żadnych objawów nie miałam, teraz w zasadzie też.

Napiszę, więcej jutro. Teraz idę spać.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------



http://dziecko.haczewski.pl/
Też mam 27 lat i Olcię z listopada 2012

Z tą "wróżbą" to tak, jak z tą igłą tylko zamiast igły jest obrączka, której nie trzeba bujać, sama się rozbuja do wrózki też bym nigdy nie poszła, bo nie wierzę

No i witam się już z pracy z mega mdłościami
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 08:02   #1117
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
Dziewczynki myślicie, że mam powody, żeby przejmować się torbielą czynnościową, która ma 5 cm ? Doktor zabroniła mi biegać, skakać, itp, żeby torbiel się nie zawinęła. Trochę się martwię.. Co o tym myślicie ? Wchłonie się samoistnie? W 4 tc mierzyła 3,4cm a teraz 5... Nie wiem co mam myśleć
Moja kolezanka miala torbiel wielkosci jajka i powiedzieli, ze zajma sie tym po porodzie..


Mala o ktorej masz wizyte?

Hej Nina
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 08:17   #1118
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witam się zajadając makrelę w sosie pomidorowym z Lidla mniam

Wizytę mam Amelko o 17 h. Mam nadzieję, ze dane mi będzie tu z Wami zostać i że jest wszystko ok.

Malinowa teraz tyle hormonów w nas szaleje, że sie samo cholerstwo wchłonie. Ja dostałam Dupka żeby podnieść poziom progesteronu, a w ciąży automatycznie się podnosi choć mogła Cię trochę wspomóc tym dupkiem to by szybciej było, ale się nie przejmuj. Mojej siory szwagierka miała juz taką wielką torbiel, że na stół od razu ją chcieli brać, a się okazało, że wpadła i to jej uratowało jajnik, bo ta torbiel jakoś paskudnie zaczęła już pochłaniać jajnik. Zniknęła sama
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 08:22   #1119
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Mala kciuki za wizytę!

U mnie na śniadanie racuchy <3
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 08:23   #1120
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Mała - hehe w poprzedniej ciąży miałam fazę na makrelke w pomidorach :p a ja cały czas na usg czekam, jeszcze w dodatku mnie chorobsko jakieś wzięło, kaszel i gorączka ehh mam nadzieje ze z dzidzia ok i wyjdę dziś czytam, żeby być na bieżąco, miłego dnia dziewuszki
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 08:32   #1121
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
Dziewczynki myślicie, że mam powody, żeby przejmować się torbielą czynnościową, która ma 5 cm ? Doktor zabroniła mi biegać, skakać, itp, żeby torbiel się nie zawinęła. Trochę się martwię.. Co o tym myślicie ? Wchłonie się samoistnie? W 4 tc mierzyła 3,4cm a teraz 5... Nie wiem co mam myśleć
Koleżanka miała i jej się wchłonęła. Ale chyba duphaston dostawała.
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 08:33   #1122
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość
Mała - hehe w poprzedniej ciąży miałam fazę na makrelke w pomidorach :p a ja cały czas na usg czekam, jeszcze w dodatku mnie chorobsko jakieś wzięło, kaszel i gorączka ehh mam nadzieje ze z dzidzia ok i wyjdę dziś czytam, żeby być na bieżąco, miłego dnia dziewuszki
A powiedzieli Ci o której masz mieć to USG czy tylko przykaz CZEKAĆ?
Trzymam kciuki, żeby Ci małe tylko psikusy robiło. NApisz co i jak.

Ktosiula
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 08:35   #1123
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Mala - na wlasne zyczenie dzidzius ma sie na pewno swietnie.
Ciekawe jak u mnie sytuacja.

Kuapouszka - dawaj nam znac na bieżąco.
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 08:47   #1124
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Mala - na wlasne zyczenie dzidzius ma sie na pewno swietnie.
Ciekawe jak u mnie sytuacja.

Kuapouszka - dawaj nam znac na bieżąco.
I mnie zbiczowała Skoro piszesz, że wszystko ok to ciężarnych się nie bije hehhe Oj mam nadzieję, ze nie będę wychodziła z kliniki zalana łzami po same pięty. Nic już nie krwawię i znowu mam schizy, że pewnie wszystko wyleciało, oczyściło się i już po wszystkim. Potrzeban mi ta wizyta, bo moja pani dr to oaza spokoju i optymizmu. Wzięłabym ją ze sobą do domu i niech mnie pociesza całą ciąże Niestety to chyba ostatnia wizyta i czas do mojego gina wrócić.

A Ty kiedy masz wizytę, bo tak nas tu dużo, że mi się miesza już?
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 08:50   #1125
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
Dziewczynki myślicie, że mam powody, żeby przejmować się torbielą czynnościową, która ma 5 cm ? Doktor zabroniła mi biegać, skakać, itp, żeby torbiel się nie zawinęła. Trochę się martwię.. Co o tym myślicie ? Wchłonie się samoistnie? W 4 tc mierzyła 3,4cm a teraz 5... Nie wiem co mam myśleć
nie znam sie na torbielach ale teraz jak jestes w ciazy to beda mieli na oku torbiel i pokieruja cie odpowiednio a tak jak dizewczyny pisza pewie sie wchlonie

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
Witam,
Mogę się przyłączyć. Dokładnie tydzień temu zrobiłam test i wyszedł cień cieniów. Zrobiłam betę i wyszło 54, wczoraj powtórzyłam i już 192 było. Dziś napisałam do lekarza, żeby ustalić termin wizyty. Nie śpieszy mi się, bo implantacja było ok 12 dnia po owulce. W pierwszej ciąży też miałam takie opóźnienia, serduszko było widoczne dopiero w 8 tyg i 6 dniu z OM.
Ostatnią Om miałam 13 stycznia, wiec termin będę mieć na 20.10. Sprawdzałam tu: http://dziecko.haczewski.pl/, pokrył się z moim pierwszym terminem, więc mu wierzę.
Mam 27l. i jestem mamą 2 letniej Olci, która urodziła się w grudniu 2012. Chcieliśmy maksymalnie 3 lata różnicy i się udało. Ogólnie jesteśmy zszokowani, bo poszło w pierwszym cyklu starań i były tylko 2 możliwości kiedy mogło się udać. O Olę staraliśmy się ok roku. No, ale tarczyca zawodziła.
/
helol

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Witam się zajadając makrelę w sosie pomidorowym z Lidla mniam

Wizytę mam Amelko o 17 h. Mam nadzieję, ze dane mi będzie tu z Wami zostać i że jest wszystko ok.
pewnie ze z nami zostaniesz czekamy na dobre wiesci

Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość
Mała - hehe w poprzedniej ciąży miałam fazę na makrelke w pomidorach :p a ja cały czas na usg czekam, jeszcze w dodatku mnie chorobsko jakieś wzięło, kaszel i gorączka ehh mam nadzieje ze z dzidzia ok i wyjdę dziś czytam, żeby być na bieżąco, miłego dnia dziewuszki
trzym sie zdroweczka tez mi z nosa zaczelo cieknac

a ja rano bylam na krwi i teraz bede caly dizen czekac na wyniki
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 09:03   #1126
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
I mnie zbiczowała Skoro piszesz, że wszystko ok to ciężarnych się nie bije hehhe Oj mam nadzieję, ze nie będę wychodziła z kliniki zalana łzami po same pięty. Nic już nie krwawię i znowu mam schizy, że pewnie wszystko wyleciało, oczyściło się i już po wszystkim. Potrzeban mi ta wizyta, bo moja pani dr to oaza spokoju i optymizmu. Wzięłabym ją ze sobą do domu i niech mnie pociesza całą ciąże Niestety to chyba ostatnia wizyta i czas do mojego gina wrócić.

A Ty kiedy masz wizytę, bo tak nas tu dużo, że mi się miesza już?
Nalezal Ci sie taki lekki bacik.
A Ty mialas jeden zarodek wprowadzany? Kurde nawet nie wiem jak to nazwac, nie znam sie na tych procedurach...
Ja mam dzis na 19.30
Pewnie bedzie usg dopochwowe, jak ja tego nie lubie.

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość

a ja rano bylam na krwi i teraz bede caly dizen czekac na wyniki
Czekamy razem z Toba.
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 09:08   #1127
Agniesia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 61
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Hej A ja mam pytanie do was ;p Bierzecie jakieś witaminy czy tylko kwas foliowy?
Agniesia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 09:13   #1128
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Amelie tez nie lubie nawet badania nie lubie ale doczekac sie nie moge jakby to byla najulubiensza rzecz a dzis do 16 to wogole zejde ciekawe ile tej bety mogliby juz byc z om mam 8tc ale wg beta hcg z poczatku lutego to dopiero 5tc

ja do wczoraj bralam prenatal clasik ale wczroaj poczytalam sie przetraszylam i odstawilam bo ten clasik jest od II trymestru i ma bardzo duzo wit a a wczorja wyczytalam ze wit a mozna przedawkowac i togrozi chorobami wiec nie biore do wtorku nic procz kwasu foliowego

Edytowane przez kasiapruszkow
Czas edycji: 2015-02-19 o 09:17
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 09:24   #1129
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja tylko kwas foliowy. W pierwszej ciazy w pierwszym trymestrze bralam prenatal COMPLEX.
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 09:32   #1130
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

ja tez w pierwszje bralam complex a teraz cos mi sie pochranilo i kupilam clasik i teraz mam dodatkowego stresa :/
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 09:54   #1131
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Nie mdlilo Cie po complexie? Mnie strasznie, raz mialam odruchy wymiotne po nim i teraz nie biore. Od 12tyg zaczne brac witaminy.
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 09:55   #1132
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Nalezal Ci sie taki lekki bacik.
A Ty mialas jeden zarodek wprowadzany? Kurde nawet nie wiem jak to nazwac, nie znam sie na tych procedurach...
Ja mam dzis na 19.30
Pewnie bedzie usg dopochwowe, jak ja tego nie lubie.



Czekamy razem z Toba.
Ja od czerwaca miałam średnio 4-5 razy w miesiący USG dopochwowe. A na koniec stymulacji do IVF-in vitro jak miałam w każdym jajniku po ok 8-9 pęcherzyków wielkości ok 18 mm i dużo mniejszych od 0,1 do 12 mm to USG tak bolało, ze nigdy tego nie zapomnę. Brzuch miałam wielki jak w 5 miesiącu chyba ciąży. A wprowadzanie zarodka to transfer embropnu czyli blastocysty Tak miałam jeden transferowany. Do wprowadzenia 2 muszą być wskazania. Jeszcze czeka na nas braciszek albo siostrzyczka po którą/ którego chcemy wrócić jak naszybciej od porodu tego malucha

Powodzenia na Twojej wizycie

Kasiapruszków Nie bój wyników.Będzie ok
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 09:56   #1133
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Agniesia92 Pokaż wiadomość
Hej A ja mam pytanie do was ;p Bierzecie jakieś witaminy czy tylko kwas foliowy?
Ja biorę Femibion Classic, ma dużo kwasu foliowego bo 800ug (większość suplementów ma 400, ale nie wiem czy ta zwiększona dawka to nie pic na wodę, bo reszta i tak się nie wchłonie...) i do tego dużo witamin i to w sporych dawkach. Dobrze się po tym czuję i nie wywaliło mi nic na twarzy. Jak brałam jakieś witamminy mama coś tam z Olimpu to pojawiły mi się białe syfki na czole i plecach...
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 10:00   #1134
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja mam z kliniki przepisany kwas foliowy 5 mg, bo te z apteki mają 4 mg i Femibion Natal 1 ponoć ma najlepiej skomponowany skład i dawki i mocno przyswajlny kwas foliowy w nim jest JA mam jeszcze wit D3 tak z witamin i piję olej lniany Budwingowy z apteki. Świetnie działa na nas i na tworzące się organy malucha, bo ma dużo kwasów omega 3 i 6 w sobie, bo tranu nie wolno brać w ciąży absolutnie ze względu na wit A w dużej ilości i tran bira z wątroby rybki, a wątroba magazynuje metale ciężkie i inne świństwa wylewane do morza
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 10:03   #1135
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

chorobcia to juz sie powaznie zaczelam bac o ta wit a bo ona nawet wodogolwoie i inne kiepksie rzecyz powoduje :/ a ja codizennie lykalam
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 10:04   #1136
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, trochę mi lepiej


Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Ja tylko kwas foliowy. W pierwszej ciazy w pierwszym trymestrze bralam prenatal COMPLEX.

Ja też biorę tylko kwas foliowy narazie, lekarka mi poleciła prenatal complex ale w żadnej aptece u mnie nie było
Myślę, żeby zacząć brać femibion natal 1, brała któraś ?

Ok ok dostałam odpowiedź poprzednimi postami, zanim zapytałam odpowiedź już była, czytacie mi w myślach hihi

Edytowane przez malinowa4
Czas edycji: 2015-02-19 o 10:06
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 10:06   #1137
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Z dzidzia ok, serduszko bije, uff kazali się oszczędzać
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 10:09   #1138
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
chorobcia to juz sie powaznie zaczelam bac o ta wit a bo ona nawet wodogolwoie i inne kiepksie rzecyz powoduje :/ a ja codizennie lykalam
Kasia ale to dwie grupy wit A. Te zwierzęce i te roślinne np w marchewce dużo wit A jest i te nie są szkodliwe Spokojnie. Wszystko będzie dobrze. Jednak najlepiej brać wit dostosowane do wieku ciąży

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość
Z dzidzia ok, serduszko bije, uff kazali się oszczędzać
: jupi: Tak się cieszę. U mnie tez musi być więc ok, bo ja chcę z Wami zostać i już To się oszczędzaj i nic na TIP TOP bo będzie tak jak mnie już Amelie zlała dzisiaj
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 10:12   #1139
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Ja od czerwaca miałam średnio 4-5 razy w miesiący USG dopochwowe. A na koniec stymulacji do IVF-in vitro jak miałam w każdym jajniku po ok 8-9 pęcherzyków wielkości ok 18 mm i dużo mniejszych od 0,1 do 12 mm to USG tak bolało, ze nigdy tego nie zapomnę. Brzuch miałam wielki jak w 5 miesiącu chyba ciąży. A wprowadzanie zarodka to transfer embropnu czyli blastocysty Tak miałam jeden transferowany. Do wprowadzenia 2 muszą być wskazania. Jeszcze czeka na nas braciszek albo siostrzyczka po którą/ którego chcemy wrócić jak naszybciej od porodu tego malucha

Powodzenia na Twojej wizycie

Kasiapruszków Nie bój wyników.Będzie ok
Ahaa.. chcesz rodzic naturalnie?

Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość
Z dzidzia ok, serduszko bije, uff kazali się oszczędzać
No i super !!!! Tak wiec leż i wypoczywaj
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 10:12   #1140
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ty tez zostaniesz i koniec, te dzidzie to małe rozrabiaki są takie i tyle, straszą i straszą 😘
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 12:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.