Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-19, 18:11   #3871
lekkaatletka
Zadomowienie
 
Avatar lekkaatletka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Majka, my z TZ od zawsze planowalismy tylko jedno dziecko, z roznych powodow, ale glownie nasze przekonania TZ jest jedynakiem, ja mam dwoje rodzenstwa.
Moze ktoras z moich blizszych kolezanek sie zdecyduje, choc raczej kariery na razie robia, sluby dopiero w planach, o dzieciach nie chca slyszec
lekkaatletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:12   #3872
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Dziś oglądałam pyszne 25 ten program na tvn style i tam robiła z tego ciasta filo szarlotke i di tego sos waniliowy. Zajrzyj na stronkę tam powinien być ten przepis.
Dzięki za info

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile pralek ciuszków maleństwa Wam wyszło? No i jakie macie wsad w pralce?

Bo mi wyszły 3 tury, a pralkę mamy na 7kg. Zostały mi jeszcze rzeczy typu pościel, kocyki itp. No i jak to poprałam to mi się wydaje że mam za dużo tych ciuszków (poprałam tak do 68) a mi się kojarzy że pisałyście że Wam dużo więcej wyszło
Wsad mam 6kg. Prania było na dwie pralki, takie że tylko ciuchy dla małego. Poza tym dorzucam czasem coś do prania Hani. Ogólnie nie szalałam tym razem z ciuchami

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
O i zaczynam dziś 8 miesiąc
Oooo! Będziesz mi odliczać bo ja ciągle gubię rachubę, który tydzień itp. Oczywiście też gratuluję!
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:13   #3873
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Też nie umiem tego spr.ale zaginiona to Patusia, nie kojarze tez tych mamusiek- Magalska, czarnamadonna, miss inDependence
Dokładnie
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:21   #3874
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość
Mogę pożyczyć jak chcesz
a co do mego Aniołka ja juz sie pogodzilam, ale emocje sa silniejsze i zawsze kiedy o nim myślę to łezka sie zakreci...
Nie dziękuję mam swoją, a nawet dwie
Wierze ze się łezka zakreci, tak będzie chyba już zawsze




Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Chyba NATII dawno się nie odzywała tak mi się wydaje...
O tak już parę dni nie pisała.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:22   #3875
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Mam truskawki idę was nadrabiać pychaaaa
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:25   #3876
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
Majka, my z TZ od zawsze planowalismy tylko jedno dziecko, z roznych powodow, ale glownie nasze przekonania TZ jest jedynakiem, ja mam dwoje rodzenstwa.
Moze ktoras z moich blizszych kolezanek sie zdecyduje, choc raczej kariery na razie robia, sluby dopiero w planach, o dzieciach nie chca slyszec
Rozumiem





Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Mam truskawki idę was nadrabiać pychaaaa
Zjadłabym.
Pociesze się pomarańcza, kiwi i winogronem
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:26   #3877
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Mam truskawki idę was nadrabiać pychaaaa
smaka narobiłam?

u nas czkawka młoda jej nie lubi raczej bo zawsze wtedy sie tak nerwowo rusza kokosi.... no nic trudno ja jej pomóc nie mogę

Madison chyba urodziła i nie czuje potrzeby już sie udzielania, ale jakos mam złe przeczucia.... bo w sumie przy trójce sie odzywała więc nie wierzę ze by sekundy nie znalazła i napisała "hej u mnie ok nie mam czasu"

matko nienawidzę tej jej czkawki
byłam sie ukąpać, ryż syty więc zaś pewnie mnie głód zbierze koło pólnocy
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 18:27   #3878
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

A mi sie chce sernika na zimno...
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:32   #3879
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
A mi sie chce sernika na zimno...
zachcianki masz jak baba w ciąży....
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:38   #3880
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Rybcia zdrówka dla synka
Gossip oj narobilas mi smaka
A co do Madi zastrzelcie mnie ale jestem już na 99% pewma że coś jest nie tak... albo z którymś maluchem albo z nią :/ bo gdyby było wszystko ok na 100% by się odezwała jeszcze nam pisała że mąż wstawi zdjęcie dzieci... więc coś musi być na rzeczy... i jeszcze ten mój sen o niej :/
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:43   #3881
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość
A ja postanowilam w poście nie jesc słodyczy ale juz drugi dzien bez i cos czuje ze po postanowieniu
Ee tam w ciąży nie istnieje żaden post ni adwent





Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość

Hania ja z 59 za duża się czuję na buzi taka pyza i w brzuch mi wszystko zazwyczaj idzie niekorzystnie. ale każdemu inaczej to się układa

)

Dokładnie, ja raczej pyza nigdy nie byłam ( poza okresem niemowlecym). Jak schudłam w pierwszym trymestrze do 53 kg to wyglądałam jak chora




Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Mam truskawki idę was nadrabiać pychaaaa
Ja wczoraj kupiłam i zjadłam wszystkie sama

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Rybcia zdrówka dla synka
Gossip oj narobilas mi smaka
A co do Madi zastrzelcie mnie ale jestem już na 99% pewma że coś jest nie tak... albo z którymś maluchem albo z nią :/ bo gdyby było wszystko ok na 100% by się odezwała jeszcze nam pisała że mąż wstawi zdjęcie dzieci... więc coś musi być na rzeczy... i jeszcze ten mój sen o niej :/
Tez tak myślę kurde
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 18:44   #3882
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
Jakbym o sobie i swojej tesciowej czytaka.Dokladnie tak samo[COLOR="Silver"]


Dlatego ja swojej dziecka nie zostawie, no moze na 2-3 godz, bo zrobi co chce i jak chce, a mnie ma w doopie.Jak jest w domu i cos tam z nim robi to tez mam ja ciagle na oku.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------


To widze, ze wiecej takich tesciowych.
My tez bedziemy takie wredne baby jak nam sie wnuki urodza???
mam nadzieję że nie, ale ludzie dziadzieją z wiekiem..

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;50318683]dostałam pake z gemini po 4 dniach roboczych (tzn zamówienie w sobote, dziś paka przyszła), tez bez gratisów. Chyba juz sie gemini nie czuje potrzeby podlizywac klientów, i tak są znani

Pasowałaby mi powiesic pólke na rózne chusteczki, oliwki itp. nad komodą, na której chce przewijak ustawić i nie wiem na jakiej wysokości? tak żeby ewentualnie dzieckiem w ta pólke nie przywalic, albo zeby samo - jak zacznie siadać sie o nią nie stukło. Ma ktoś tak zrobione? czy w ogóle półke lepiej gdzie indziej przesunąc?[/QUOTE]

ja nad łóżeczkiem bym nie powiesiła. Nad komodą mam obok łóżeczka, a przewijak będę miała na łóżeczko. Na półce mam koszyczki ze wszystkimi potrzebnymi rzeczami. Jak mi nie będzie wygodnie sięgać na półkę to będę każdorazowo ściągała na komode (az 2 koszyczki mam, to nie problem). Bo Nie chcę żeby Młody się bawił pieluchami i innymi kosmetykami dla Malutkiej

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Nachodzilam sie ale zalatwilam wszystko zdjecia do dowodu i prawka zrobione, zakupy lodowkowe tez zrobione plus zapas zachciewajek dla mnie tj lody, zelki i czekolada kupilismy tez duze opakowanie pampersow 2 bo mi do rachunku wyzsza suma byla potrzebna bylam w lumpie ale wyszlam szybciej niz weszlam.. nic nie bylo doslownie nic sam badziew wiec dalej sobie juz odpuscilam zwiedzanie. W totka znow wygralam :P 10zl z lotka a za to zdrapke kupilam za 1zl a w niej kolejne 30zl

Moja wczoraj sie tak tlukla ze maz stwierdzil ze to przeginka wrecz

Gratulacje kolejnych tygodni!

to nie pierwszy raz kiedy coś wygrywasz!! Ty to masz szczęście

Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
Gratuluje wygranej

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Kot spał w pralcę
żebyś go kiedyś nie wyprała:P

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
U mnie tesciowa rozumie "nie chce nie potrzebuje" za to moja mama zagracilaby mi dom! Ciagle by nam cos oddawala bo nam sie na pewno przyda! Ostatnio jak bylam to ksiazek nawyciagala i ze mi da to ja sobie regal na ksiazki zrobie w korytarzu bo mam ladna wneke na biblioteczke, to jej powiedzialam zeby sobie to wstawila bo ma 3 pokoje to tez ma miejsce, to ona ze nie potrzebuje tych ksiazek to ja ze tez nie a ta mi z tekstem ze jej szkoda wyrzucic, aha to lepiej mnie zagracic ksiazkami typu "wegry" rok wyd 1980.. no ale ja mam przeciez duzy strych to moge to tam zmiescic! To jej powiedzialam ze na dole pod blokiem takie "zielone pudelka " swoja niech tam sobie to przechowuje.. bitwa wygrana koniec tematu byl
moja mama też uwielbia mi wciskać swoje rzeczy, bo mi się przyda. A teraz jak robili remont u siebie to już w ogóle maskara była..

Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
Wiadomo ze nie od zawsze, ale widziala nasz fotelik, gadalismy o nim
i co myslala, ze kiedy go bedziemy uzywac?
Takie haslo rzucili, wiadomo ze chodzi o to, zeby ludzie nie mieli pomyslow mojej tesciowej pt."30 km bede wiezc dziecko trzymajac na rekach"
Ty się śmiejesz, ale kiedyś miałam taką sytuację że dzwoni do mnie teściowa o 9 (my skacowani spaliśmy jeszcze) z pytaniem jak się składa wózek. Ja zdziwiona o co chodzi bo miała przejść się z Młodym na spacer do parku. I co się okazuje? Że spotkała koleżankę, która jest autem i chciała z nią pojechać i by pojechała z dzieckiem na rękach właśnie tylko wózek ją pokonał. Myślałam że zemdleję. I na tym kacu pojechałam z fotelikiem po Młodego robiąc ogromną awanturę że chyba oszalała-to się obraziła..

Cytat:
Napisane przez Rina Pokaż wiadomość

ponadrabiałam Was Dziewczynki
gratulacje kolejnych tygodni
ja dziś zebrałam pranie, poukładałam już, zrobiłam i rozwiesiłam kolejne i teraz leci wypełnienie -kołdra i poduszka. pomyłam naczynia i zrobiłam sobie soczek pomarańczowy. Na tym byłam zmuszona zakończyć działania, bo brzucho zaczął ciągnąć, a Mlody szaleć.
Także zalegam już na kanapie i czekam na biegi

przyszły dziś koty minky a we wtorek dotarł konik fp- cudny jest
toś się narobiłą kobieto!

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
O i zaczynam dziś 8 miesiąc
gratulacje!


Właśnie robie swoją pierwszą swiecę
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:44   #3883
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Wzajemnie sie nakrecamy ta nieobecnoscia Madi... Mam nadzieje ze wkrotce da znak zycia.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:45   #3884
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

hej
Gratuluję nowych tygodni i miesięcy

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
to nie jest ten z cienką szyjką,który ja mam

wiem wiem ale chociaż mniejsze się wydają od lovi

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
Witamy się po ciężkiej nocy.
Od paru dni męczą mnie koszmary, budzę się zlana potem ponieważ śnią mi się jak to mój mąż mówi "głupotki", a szczególnie jakieś wypadki związane z zagrożeniem dla mojego brzucha.Dobrze że nie śnią mi się traumatyczne porody-brr.
Niestety od paru dni też zaczynają mi się bóle miednicy,kości ogonowej w nocy, ciężko mi się ułożyć i na nieszczęście dla mojego męża zaczynam tzw. jęki-stęki-oj,ałć, boli...W dzień jest ok. ale noce bywają ciężkie i dochodzi jeszcze do ucisku naczyń przez synusia i jak biegam do toalety w nocy to ledwo idę ponieważ nóżki mam czerwone i krwiste a do tego podpuchnięte nie mówiąc już o palcach dłoni których w nocy nawet nie zginam.
Końcóweczkę odczuwam dość intensywnie ale cieszę się bo czas strasznie szybko biegnie i już za momencik będę tulić Naszego małego kochanego synka w ramionach. <3


Pozdrawiam
Malinka
ojeeej współczuję ja w nocy jak się obkręcam też czuję taki dyskomfort ale do przeżycia

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
W nocy mi cora tak szalala, ze jak sie przytulilam brzuchem do plecow meza to sie obudzil, ze go mala kopie
u nas też tak często jest

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Ja też mam 168 cm i standardowo ważę 58-59 kg i dobrze mi z ta waga, gdybym ważyła mniej to byłabym niezła chudzinka






Ja jeszcze mam zamiar brać przy karmieniu myślę że jak najbardziej się przyda




Kurde a ja będę miała lovi juz zamówione są dwa



ja też mam 2 lovi ale chciałam jeszcze inny gdyby tamte nie podpasowały no i mniejszy ciut

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Dokładnie te koszyczki No właśnie ja na komodzie też nie mam jak ich zamontować, ale zobaczę czy jednak przewijak nie będzie na łóżeczku, a wtedy to będę coś potrzebować na te najpotrzebniejsze rzeczy. Bo wtedy obok nie będę miała niczego, gdzie by to mogło stać.
Kurcze z tym napletkiem to można zgłupieć, każdy co innego zaleca



To jest bardzo dobry układ!!
kupiłam dziś te pojemniki, ja będę je mieć na łóżeczku, podpatrzyłam u koleżanki

Kupiłam w ikei też poduszkę chmurkę i jeszcze wzięłam prześcieradła tym razem białe, bardzo fajne są te lniane

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Tak mam i jest spoko
a ile macie wzrostu? muszę dokupić jeszcze jedną ale chce taką do połowy uda, nie po kolana
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:48   #3885
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Ah... Tż dziś oświadczył że od 1 marca.nie ruszy już piwa w ogóle ani jakiegokolwiek alkoholu... nooo zobaczymy
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:48   #3886
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

KOPERCO pochwal się później efektem. Ciekawa jestem jak Ci to wyjdzie.

Dziewczyny a macie wanienki z termometrem czy bez? Bo się zastanawiam jaka brać a musze na dniach zamówić w końcu. Myslicie ze te co mają wbudowane termometry są miarodajne?
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:49   #3887
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

stwierdziłam, że bez sensu kupować drugiego lapka tym bardziej, że wkrótce pojawi się mała, więc nie będę miała tyle czasu na kompa
w związku z tym chyba kupimy mi tableta właśnie robię wstępne rozeznanie, jutro jedziemy do mnie do pracy z umową, potem pójdziemy pospacerować po mieście, to wejdziemy do euro rtv pooglądać i podotykać wybranej przeze mnie modele
__________________
II krechy - 10.08.2014



Edytowane przez FlightlessBird
Czas edycji: 2015-02-19 o 18:50
FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:50   #3888
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

wiecie co?
ja większośc nocy przesypiam na prawym boku.... bo na lewym to młoda nie zawsze mi pozwala a na prawym jest mi tak błogo i ona sie
nie kokosi nie wiem ocb...
aha i miała któraś tak jakby brązowe mleko już to znaczy tą siarę?
obudziłam sie ostatnio i brązowa lekko koszulka w paru miejscach i prześcieradło...:confused :
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:53   #3889
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez ametty Pokaż wiadomość
Nie odbierajcie mi nadziei, że po porodzie w końcu się wyśpię. U mnie to już chyba gorzej nie może być. Trzy godziny przespane ciągiem to jest mój rekord, średnio śpię godzinę-dwie i pobudka: musze się napić, to zaraz dostaje zgagi i już się nie położę, bo zwymiotuję, jak ją oleję. Nieważne czy dzień czy noc. Dziecko mogę dac męzowi i się przespać w tym czasie, a zgagi mu nie oddam



Same ciuszki zmieściłyby mi się chyba w jednej turze (7kg wsadu)... Dopychałam kocykami i pokrowcami, żeby takie pustawe te prania nie były. Ogólnie całego dziecięcego prania wyszło 7 pralek z czego jakieś cztery z ciuszkami; tylko raz białe, raz kolorowe, raz bez suszenia itp.

Jakoś mało mam tych ciuchów, ale jak sie zastanawiam, co konkretnie dokupić, to nic mi już do głowy nie przychodzi.
Jak maz wstaje rano do pracy ro też nie za bardzo mu dziecko w nocy dac. Potem będzie zasypial w robocie i jeszcze go wywala. No ale po poludnie może pomoc. Fakt.
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 18:54   #3890
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
Jak maz wstaje rano do pracy ro też nie za bardzo mu dziecko w nocy dac. Potem będzie zasypial w robocie i jeszcze go wywala. No ale po poludnie może pomoc. Fakt.
dokładnie z resztą mój nie miałby jak przyspać, ale jak byłby zmęczony mogłoby się to skończyć w pracy tragicznie.
mój mąż chodzi teraz cały czas na ranki.
A wkrótce wróci na zmiany i będzie śmigał na nocki i na 18 (powrót ok 3 w nocy)
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:54   #3891
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
wiecie co?
ja większośc nocy przesypiam na prawym boku.... bo na lewym to młoda nie zawsze mi pozwala a na prawym jest mi tak błogo i ona sie
nie kokosi nie wiem ocb...
aha i miała któraś tak jakby brązowe mleko już to znaczy tą siarę?
obudziłam sie ostatnio i brązowa lekko koszulka w paru miejscach i prześcieradło...:confused :
Moja siara nie jest brazowa.


Bird mi sie tablet w sumie tez marzy
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:56   #3892
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość

Dziewczyny a macie wanienki z termometrem czy bez? Bo się zastanawiam jaka brać a musze na dniach zamówić w końcu. Myslicie ze te co mają wbudowane termometry są miarodajne?
Ja mam bez
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:56   #3893
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
wiecie co?
ja większośc nocy przesypiam na prawym boku.... bo na lewym to młoda nie zawsze mi pozwala a na prawym jest mi tak błogo i ona sie
nie kokosi nie wiem ocb...
aha i miała któraś tak jakby brązowe mleko już to znaczy tą siarę?
obudziłam sie ostatnio i brązowa lekko koszulka w paru miejscach i prześcieradło...:confused :
Ja zasypiam na prawym bo mi też jest blogo ale mamy z Tż umowę że jak on się kładzie spać to mnie przebudzi i pfzymusza do obrucenia na lewy i wtedy do rana śpię na lewym bo się nie przekrece sama
A co fo siary tyllo przezroczystą mam
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017

Edytowane przez rosarioV
Czas edycji: 2015-02-19 o 18:57
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:57   #3894
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
stwierdziłam, że bez sensu kupować drugiego lapka tym bardziej, że wkrótce pojawi się mała, więc nie będę miała tyle czasu na kompa
w związku z tym chyba kupimy mi tableta właśnie robię wstępne rozeznanie, jutro jedziemy do mnie do pracy z umową, potem pójdziemy pospacerować po mieście, to wejdziemy do euro rtv pooglądać i podotykać wybranej przeze mnie modele
Tez o tym myślimy, ja mam kompa stacjonarnego i w ramach oszczędzania miejsca chcemy się go pozbyć bo i tak rzadko korzystamy i zamiast tego tablecik chyba będzie.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:57   #3895
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
wiecie co?
ja większośc nocy przesypiam na prawym boku.... bo na lewym to młoda nie zawsze mi pozwala a na prawym jest mi tak błogo i ona sie
nie kokosi nie wiem ocb...
aha i miała któraś tak jakby brązowe mleko już to znaczy tą siarę?
obudziłam sie ostatnio i brązowa lekko koszulka w paru miejscach i prześcieradło...:confused :
Ja tez spie na prawym bo tak mi najwygodniej, nie bede sie na sile zmuszala do lewego boku
A i mi nic nie plynie jeszcze, wiec nie pomogę
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:59   #3896
czajelka
Rozeznanie
 
Avatar czajelka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 897
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
smaka narobiłam?

u nas czkawka młoda jej nie lubi raczej bo zawsze wtedy sie tak nerwowo rusza kokosi.... no nic trudno ja jej pomóc nie mogę

Madison chyba urodziła i nie czuje potrzeby już sie udzielania, ale jakos mam złe przeczucia.... bo w sumie przy trójce sie odzywała więc nie wierzę ze by sekundy nie znalazła i napisała "hej u mnie ok nie mam czasu"

matko nienawidzę tej jej czkawki
byłam sie ukąpać, ryż syty więc zaś pewnie mnie głód zbierze koło pólnocy
ja powiem szczerze, ze nie wiem jak czuje sie ta czkawke.... taka ze mnie matka....
i nie wiem czy moj synek ja ma czy nie.....
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fskjomjqamg44.png
Mój Kubuś

II kreseczki 30.07.2014

Czekamy na nasza Malutką Miłość
czajelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:59   #3897
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Tez o tym myślimy, ja mam kompa stacjonarnego i w ramach oszczędzania miejsca chcemy się go pozbyć bo i tak rzadko korzystamy i zamiast tego tablecik chyba będzie.
My tez pozbywamy sie stacjonarki, ale maz chce lapka, wiec beda dwa
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 19:01   #3898
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość
ja powiem szczerze, ze nie wiem jak czuje sie ta czkawke.... taka ze mnie matka....
i nie wiem czy moj synek ja ma czy nie.....
Napewno ma to takie rytmiczne podskakiwanie brzucha. Ja nie lubie tego uczucia..
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 19:01   #3899
czajelka
Rozeznanie
 
Avatar czajelka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 897
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
wiecie co?
ja większośc nocy przesypiam na prawym boku.... bo na lewym to młoda nie zawsze mi pozwala a na prawym jest mi tak błogo i ona sie
nie kokosi nie wiem ocb...
aha i miała któraś tak jakby brązowe mleko już to znaczy tą siarę?
obudziłam sie ostatnio i brązowa lekko koszulka w paru miejscach i prześcieradło...:confused :
Ja to wiecej spie na lewym boku, ale dzis jak wstalam do wc to obudzilam sie na prawym boku i rękę mialam tak spuchnieta ze nie dalam rady zacisnąć pięści. ...
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fskjomjqamg44.png
Mój Kubuś

II kreseczki 30.07.2014

Czekamy na nasza Malutką Miłość
czajelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 19:01   #3900
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
KOPERCO pochwal się później efektem. Ciekawa jestem jak Ci to wyjdzie.

Dziewczyny a macie wanienki z termometrem czy bez? Bo się zastanawiam jaka brać a musze na dniach zamówić w końcu. Myslicie ze te co mają wbudowane termometry są miarodajne?
ja mam wanienkę i termometr osobno dokupiłam do wody


Niezawsze nie widzę tego zdj niestety
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-24 11:43:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.