Mamusie lutowe 2015 - cz. 9 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-24, 13:35   #1351
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się ze normalne Mój też tak wierzga,

A z tym gilem,ktoś,coś,??
a to dobrze bo się zastanawiałam co mu jest

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 13:35   #1352
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez IncognitoNick Pokaż wiadomość
Drogie Ciocie, Józinek kończy dzisiaj miesiąc

jaki slodziak Usmiecha sie!
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 13:36   #1353
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

No jestem... Ululalam Kamilcia, ale sie ocyckowal. Byłam z nim na spacerze 2,5 h. Wszystko przez moja mamę ktora chciała iść z nami a zanim dojechała to ja najpierw sama chodziłam. Pozniej wracaliśmy na syrenie bo jak byłam w polowie drogi do domu to Kamcio obudził sie i stwierdził ze jest głodny dawałam smoczek on wypluwal i tak do domu a pozniej sie nacyckowal za trzech

Byłam w rossmannie kupiłam chusteczki Hipp. Ja je uwielbiam. DLa mnie sa idealne nie za mokre i nie za suche. Np. Nivea są juz dla mnie za suche tak jak te niebieskie babydream. Niestety nie było na nie żadnej promocji. Wzięłam jeszcze babydream takie z olejkami. 7,99 zł paczucha wiec duuuzo. No nic wyprobuje sobie. Patrzyłam za huggiesami i nie było. W rosku maja tylko pampersy i babydream pieluchy.

Dotlenilam sie dzis na całego.

Ewcia to mówisz ze pijesz kawe. Ja mam nie raz straszna ochotę choćby na słaba ale sie powstrzymuje zeby cos nie zaszkodzić, a czasem tak by sie ta kawa przydała jak człowiek ledwo na oczy widzi.

A i co do mycia pupci to ja niestety tez tylko chusteczkuje . Tak mi najwygodniej bo potem wkładam te chusteczkę do pampersa wyrzucam i pozamiatane. Staram sie kupować chusteczki dobre składowo. Wiem, ze najlepsza czysta woda. A i ja wkładam chusteczkę pod cyc szybko sie ogrzewa
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 13:41   #1354
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

AGa,.... glutki fluczki u nas normalka. Suche, mokre, każde. Suche bo grzejemy sporo w domu żeby było ciepło, więc to normalne że wydzielina się zasusza( u mnie zresztą to samo). Ja bym się nie przejmowała. Tylko odsysać i tyle.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

A Mlebi, zdradź jeszcze przepis na te flanele. Tniesz z dużych?

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Do nas dziś T przyjeżdża. Jadę ją odebrać w ramach wyjścia z domu A potem na zakupki, tez się jakoś cieszę. Potem taka stęskniona wracam do mojej kozy
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 13:41   #1355
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez zielona butelka Pokaż wiadomość
AGa,.... glutki fluczki u nas normalka. Suche, mokre, każde. Suche bo grzejemy sporo w domu żeby było ciepło, więc to normalne że wydzielina się zasusza( u mnie zresztą to samo). Ja bym się nie przejmowała. Tylko odsysać i tyle.
A powiedz mi taki suszek przezroczysty zostaje u was? Bo mnie zmartwilo ze zoltawy suchar jest...
Będę odsysac
Mały oddycha normalnie,pije tez wiec pewnie jest jak mówisz a Spanikowalam znów jej ja się nie nadaje!
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 13:54   #1356
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
Mamusie, może głupie pytanie, ale czy Was tez tak na końcówce wszystko bolało? Tzn. miednica, krocze, plecy u dołu, podbrzusze.. :/. A chodzę jak robot he

OLCiA! Pociesze cie ze jest duza szansa ze na miesac juz nawet nie bedziesz pamietac co cie bolalo dokladnie.... Dziecko sie rodzi i sie nagle wszystko na nim tak skupia, ja gdzies po tygodniu po porodzie jak doszlam do siebie to sobie probowalam przypomniec co mi w ciazy dolegalo i normalnie nie potrafilam. TZ wielkie oczy zrobil bo pewnie az za dobrze pamieta moje narzekanie ale mi te nocne karmienia chyba doszczetnie pamiec wyczyscily

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

AGA nie stresu się golem pojedynczym! Ja też z dwa razy zieloniaka oddessalam ale ze innych objawów kataru nie ma to nie drze....
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 13:55   #1357
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez zielona butelka Pokaż wiadomość
AGa,.... glutki fluczki u nas normalka. Suche, mokre, każde. Suche bo grzejemy sporo w domu żeby było ciepło, więc to normalne że wydzielina się zasusza( u mnie zresztą to samo). Ja bym się nie przejmowała. Tylko odsysać i tyle.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

A Mlebi, zdradź jeszcze przepis na te flanele. Tniesz z dużych?

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Do nas dziś T przyjeżdża. Jadę ją odebrać w ramach wyjścia z domu A potem na zakupki, tez się jakoś cieszę. Potem taka stęskniona wracam do mojej kozy
kupiłam pieluchy i teściowa mi pociela i obrabila żeby się nie pruły. mają 15 na 25 cm i taka wielkość jest ok bo czasem trzeba dupke wytrzec różnymi rógami
używam tylko wody i czasem szarego mydła jak duża kupa jest
do prania olejek drzewa herbacianego bo dezynfekuje

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 13:55   #1358
Asia1105
Wtajemniczenie
 
Avatar Asia1105
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 615
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Aga u nas tez zdarzyl sie suchy smark. Ale ja robie tak jak w szpitalu robili i powiedzieli, ze w domu tez tak robic.
Odciagam Jej gile srednio 3 razy dziennie, bo mam wrazenie, ze swiszczy Jej w nosie. Za nim przystapie do odciagniecia wpuszczam Jej po kropelce soli fizjologicznej i wszystko sie rozmaka i wychodzi pieknie ze hej

A ja Wam powiem, ze padam na cycki, doslownie!
Mam wrazenie, ze caly czas na mnie wisi i ciumka!
Znowu chyba mam kryzys!
Jak mnie wlurza to kp!
Nie mam czasu na nic!
Jeszcze dzisiaj w nocy dea razy zmienialam sobie pizame, bo strzelila z kupy na mnie jak z armaty!
Oczywiscie sie poryczalam, poklocilam z mezem, bo slyszy, ze jest ryk i nie przylazi. Ja w tej kupie, podlga, Ona, przewijak, no wszystko no to tez zaczelam wyc.
Krzyknelam ku... i wtedy dopiero przyszedl!
Masakra!
Nie chce kp
Nie podoba mi sie to! mam mega moleste!
No nic ide do toalety bo zaraz moj ciumkacz wstanie, bo caly poranek do 13 oczy jak 5 zl i nie spala! a zaraz pewnie Ja glod zbudzi
Asia1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 13:56   #1359
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Mleb te tibelly sensitive co ola pisze. Mokre i przez te swoja strukturę nie slizgaja się tak.

Aga u nas glutki białe i przezroczyste...ale może mleko mu w nosie zaschlo?

Mleb nasz tez tak wiezga..jak szalony

Kasia grzanie chusteczki pod cycem uwielbiam Cie!
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:04   #1360
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Asia1105 Pokaż wiadomość
Aga u nas tez zdarzyl sie suchy smark. Ale ja robie tak jak w szpitalu robili i powiedzieli, ze w domu tez tak robic.
Odciagam Jej gile srednio 3 razy dziennie, bo mam wrazenie, ze swiszczy Jej w nosie. Za nim przystapie do odciagniecia wpuszczam Jej po kropelce soli fizjologicznej i wszystko sie rozmaka i wychodzi pieknie ze hej

A ja Wam powiem, ze padam na cycki, doslownie!
Mam wrazenie, ze caly czas na mnie wisi i ciumka!
Znowu chyba mam kryzys!
Jak mnie wlurza to kp!
Nie mam czasu na nic!
Jeszcze dzisiaj w nocy dea razy zmienialam sobie pizame, bo strzelila z kupy na mnie jak z armaty!
Oczywiscie sie poryczalam, poklocilam z mezem, bo slyszy, ze jest ryk i nie przylazi. Ja w tej kupie, podlga, Ona, przewijak, no wszystko no to tez zaczelam wyc.
Krzyknelam ku... i wtedy dopiero przyszedl!
Masakra!
Nie chce kp
Nie podoba mi sie to! mam mega moleste!
No nic ide do toalety bo zaraz moj ciumkacz wstanie, bo caly poranek do 13 oczy jak 5 zl i nie spala! a zaraz pewnie Ja glod zbudzi
O jej Asia wykonczysz się :-( młoda by mogła matce odpuścić troszkę, :-(

Mnie gluty nie martwią
Bardziej to ze zoltawy :-(





Cytat:
Napisane przez d_a_r_i_a Pokaż wiadomość
Mleb te tibelly sensitive co ola pisze. Mokre i przez te swoja strukturę nie slizgaja się tak.

Aga u nas glutki białe i przezroczyste...ale może mleko mu w nosie zaschlo?

Mleb nasz tez tak wiezga..jak szalony

Kasia grzanie chusteczki pod cycem uwielbiam Cie!
Nie no mleko chyba nie... Ale może ogólnie tam i kremu się trochę dostało itd no nic. Obserwuje
Gkutowi robie fote. I w przyszłą środę mamy pediatrę to jej pokaże o! i niech mnie uspokaja
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:05   #1361
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Kasiula, wow 2,5 h

Asia, Tulę

Cytat:
Napisane przez zielona butelka Pokaż wiadomość
Olciaa, ja już zapomniałam, jak to było w ciąży... naprawdę. Wiem tylko, że można było wszystko JEŚĆ
a wiesz, ze ja własnie teraz tak myślę o jedzeniu myślę sobie: "zjedz Ola czekoladkę, bo niedługo nie będziesz mogła"

Dobra, okna umyte ale tylko od wewnętrznej strony nie chciałam otwierać, bałam się, ze się przeziębię cała spocona jestem...
trochę odpoczynku teraz.
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 14:06   #1362
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
No jestem... Ululalam Kamilcia, ale sie ocyckowal. Byłam z nim na spacerze 2,5 h. Wszystko przez moja mamę ktora chciała iść z nami a zanim dojechała to ja najpierw sama chodziłam. Pozniej wracaliśmy na syrenie bo jak byłam w polowie drogi do domu to Kamcio obudził sie i stwierdził ze jest głodny dawałam smoczek on wypluwal i tak do domu a pozniej sie nacyckowal za trzech

Byłam w rossmannie kupiłam chusteczki Hipp. Ja je uwielbiam. DLa mnie sa idealne nie za mokre i nie za suche. Np. Nivea są juz dla mnie za suche tak jak te niebieskie babydream. Niestety nie było na nie żadnej promocji. Wzięłam jeszcze babydream takie z olejkami. 7,99 zł paczucha wiec duuuzo. No nic wyprobuje sobie. Patrzyłam za huggiesami i nie było. W rosku maja tylko pampersy i babydream pieluchy.

Dotlenilam sie dzis na całego.

Ewcia to mówisz ze pijesz kawe. Ja mam nie raz straszna ochotę choćby na słaba ale sie powstrzymuje zeby cos nie zaszkodzić, a czasem tak by sie ta kawa przydała jak człowiek ledwo na oczy widzi.

A i co do mycia pupci to ja niestety tez tylko chusteczkuje . Tak mi najwygodniej bo potem wkładam te chusteczkę do pampersa wyrzucam i pozamiatane. Staram sie kupować chusteczki dobre składowo. Wiem, ze najlepsza czysta woda. A i ja wkładam chusteczkę pod cyc szybko sie ogrzewa
Ale super dzień! Tali długi spacer extra

A powiedz jak chusteczki musteli się sprawdziły??
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:06   #1363
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez d_a_r_i_a Pokaż wiadomość
Mleb te tibelly sensitive co ola pisze. Mokre i przez te swoja strukturę nie slizgaja się tak.

Aga u nas glutki białe i przezroczyste...ale może mleko mu w nosie zaschlo?

Mleb nasz tez tak wiezga..jak szalony

Kasia grzanie chusteczki pod cycem uwielbiam Cie!
muszę próbować

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
Kasiula, wow 2,5 h

Asia, Tulę



a wiesz, ze ja własnie teraz tak myślę o jedzeniu myślę sobie: "zjedz Ola czekoladkę, bo niedługo nie będziesz mogła"

Dobra, okna umyte ale tylko od wewnętrznej strony nie chciałam otwierać, bałam się, ze się przeziębię cała spocona jestem...
trochę odpoczynku teraz.
niezła jesteś

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:07   #1364
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
Kasiula, wow 2,5 h

Asia, Tulę



a wiesz, ze ja własnie teraz tak myślę o jedzeniu myślę sobie: "zjedz Ola czekoladkę, bo niedługo nie będziesz mogła"

Dobra, okna umyte ale tylko od wewnętrznej strony nie chciałam otwierać, bałam się, ze się przeziębię cała spocona jestem...
trochę odpoczynku teraz.
Ty jesteś dobra z ta aktywnościa
. Moje ostatnie dni w ciąży to było konanie na łóżku hehe
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:11   #1365
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Z tymi oknami musiałam..firanki jakie miałam już zakurzone i brudne :/.

Ja pamiętam, jak nasza Mala szalała...

no ale nie pogniewam się, jak Mały już by chciał wyjść
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:15   #1366
Tutti1234
Zadomowienie
 
Avatar Tutti1234
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
Kasiula, wow 2,5 h

Asia, Tulę



a wiesz, ze ja własnie teraz tak myślę o jedzeniu myślę sobie: "zjedz Ola czekoladkę, bo niedługo nie będziesz mogła"

Dobra, okna umyte ale tylko od wewnętrznej strony nie chciałam otwierać, bałam się, ze się przeziębię cała spocona jestem...
trochę odpoczynku teraz.
Okna no ładnie, ja to mezowi zostawiam niech sie w sobote pomeczy, ale tak mysle co by tu porobić i chyba wyszoruje fugi na podłodze w łazience, po porodzie to już mi sie nie bedzie chcialo
Tutti1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:23   #1367
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez zielona butelka Pokaż wiadomość
A tak w ogóle, logoasia.... wypowiedz się o smoczkach. Nie dość, że masz trójeczkę w domu, to jeszcze znasz się na sprawach logopedycznych. jestem ciekawa Twojej opinii, myślę, że my wszystkie...

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Dziewczyny, a wy tylko chusteczkami operujecie?
Ja mam taką formułę, że te większe płatki kosmetyczne używam, do tego mam w termosie ciepłą wodę i po prostu przemywam wodą. Położna na SR mówiła, że dobrze jest tak robić, chociażby ze względu na to, że chusteczki są zimne. Nawet spytała retorycznie, czy my lubimy sobie do pupy coś zimnego przykładać. No i podobno dzieci też niespecjalnie, ale... wiadomo, każdy ma inaczej. Mi ten system z wodą odpowiada... idę zmywac.
już CI piszę... w rozumieniu logopedycznym w ogóle nie ma terminu smoczek
a teraz serio Andzia i Marcin mieli smoczki, ważne żeby świadomie odstawić je do 1 rż. to taka górna granica, dlatego ze po tym okresie pojawia się więcej ząbków a uspokajacz niestety niekorzystnie wpływa na zgryz malucha. nie chcę rozpisywać się teraz w temacie zaburzeń artykulacji u dzieci, bo to na dłuższą chwilę.
Nie ma takich smoczków które byłyby przyjazne buzi, to ze jakiś jest mniej lub bardziej wyprofilowany to niestety ściema, czysta komercja dla nieświadomych rodziców my mieliśmy avent'y 0-3mc (kiedyś jeszcze takie byly), teraz są 0-6mc i też są w miarę płaskie. teraz Karolinie smoka nie daję, aczkolwiek próbowałam i malutka póki co nie wie co z nim zrobić, a nie mam jakiegoś parcia na to także najlepiej nie dawać w ogóle, a w ostateczności najbardziej płaskie i możliwie najmniejsze, i oczywiście odstawić przed ukońćzeniem 1 rż.
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:23   #1368
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość

A z tym gilem,ktoś,coś,??
jesli nie ma ewidentnie kataru - nie ma zawalonego nosa, normalnie oddycha to nie ma co panikować. U nas były zielone gluty przy odciąganiu kilka razy dziennie przez 2-3 dni, potem bylismy u pediatry ale glutów było mniej, ale dalej zielono-zółte to kazała nam tylko odciągać i psikać wodą morską. Ze względu na to, że to było zaraz po szpitalu (tym drugim) to zrobilismy wymaz z nosa.
Jak jeden gil był tylko to psikaj wodą morską i obserwuj
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:25   #1369
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Olcia mnie biodra i pachwiny bolały tak z tydzień przez rozwiązaniem, a ostatnie dwa dni kiwałam się jak kaczka juz niedługo, już niedługo kochana
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 14:36   #1370
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Ale super dzień! Tali długi spacer extra

A powiedz jak chusteczki musteli się sprawdziły??
Wlasnie nie. Tzn te lansinohy? Ogolnie sa fajne bo mokre, wytrzymale i ladnie pachna ale malemu krostki na pupci wyszly jak uzywalam ich w szpitalu. Mam jeszcze jedna duza paczke zuzyje dla cory.

Daria dziekowac kochana patent z cycem jest mega

Zaraz wyjde z siebie moja cora juz rrz przed chwila obudzila kamilka a ja go uspilam a teraz znowu tak halasuje ze wyjde z siebie. Mozna jej mowic chwile sie pilnuje i zaraz to samo
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:37   #1371
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Kasia- a mialam Ci kurde pisac, ze w rossmannie nie ma huggisow, nie potrzebnie szukalas. Ale przez to spanie na raty mam dziury w mozgu

Aga- padlam z foty gila dla pediatry

Asia- powiem Ci, ze ja dzisiaj nie kp i od razu mam lzejsza psyche. Nie bede robic nic wbrew sobie

A mi te chusteczki z netto jakos nie podeszly. Znaczy sie po otwarciu paczki sa takie suchawe a dopiero im blizej dna to sa takie fajne mokre. Mialam 3 paczki i wiecej nie kupie. Chyba sprobuje biedronkowych

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:53   #1372
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Ollllciaaa juz niedlugo jak ja sobie przypomne jak sie toczylam na koncowke

maciejka hehe nasze kojarzenie czasami jest zabojcze

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość

Zaraz wyjde z siebie moja cora juz rrz przed chwila obudzila kamilka a ja go uspilam a teraz znowu tak halasuje ze wyjde z siebie. Mozna jej mowic chwile sie pilnuje i zaraz to samo
ooo mam to samo
usypiam mala,juz prawie spi,a ta przyjdzie i akurat musi przy mnie cos zrzucic-bo sie bawi albo jojem,albo uklada wieze z klockow przede mna i tylko w tym miejscu moze
ale i tak juz jest lepiej,i jak mloda tylko zaplacze to od razu leci do mnie ze mala sie obudzila heh

polozna byla i ogolnie wszystko jest ok
tylko wagi nie miala,szkoda
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:59   #1373
Tutti1234
Zadomowienie
 
Avatar Tutti1234
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

dziewczyny a kupowała ktoraś te nowe kosmetyki dla dzieci biedronkowe dada?
Tutti1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 15:01   #1374
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

A ja wlasnie mlodemu zapodalam mm :P
Bo mnie tak suty bola, powyciagal mi je na kazda strone
a teraz taki niespokojny byl to se mysle- pewnie chce jesc
i zrobilam mu 60 ml i pożarł

moje suty biedne troche odpoczna
:P

ale moglby isc spac bez kitu...
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 15:02   #1375
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Ilonka to musiały Ci się jakieś źle zapakowane może trafić...albo taka partia...ja jak otworzylam to aż z nich kapalo..
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 15:11   #1376
lui_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 267
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Olcia ja na końcówce też się toczyłam to masakra była

Melbi moja też wierzga to normalne

jutro znowu moi rodzice przyjeżdżają, oszaleli na punkcie małej. Ale dobrze przywiozą jedzonko

ja z chusteczek testowałam hippa i rossmanowe, rossmanowe takie różowe, ale zapach mi nie pasuje, Hipp jest ok, ale muszę przetestować te z netto i biedry jeszcze
lui_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 15:17   #1377
MaamaaZuzi
Wtajemniczenie
 
Avatar MaamaaZuzi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Migotka mój Tż ani razu małej nie przewijał
Ale jak ma jej zostawić brudną dupkę to lepiej niech tego nie robi.
Zresztą jak ma wstać na 5 minut to nie opłaca mi się go szarpać żeby wstał.

Agata ale śliczna drobniutka
Moja taka klucha tylko hihi

Aga my też mamy czasem żółte suche.

Ilona ja też używam tylko chusteczek. Nie zauważyłam żeby niuni przeszkadzały.

Aga jak piszesz o obiedzie to widzę pulpety z indyka na które mam ochotę haha

Maciejka padam
Piszesz: buu pisała, że idzie zrobić zupę, a ja przeczytałam, że idzie zrobić kupę.
A ja czytam zamiast zupe to kupe za chwile znowu kupę i wracam bo coś nie tak i co zamiast kupy jest zupa

Podziwiam Was za te pieluchy wielorazowe ja się nigdy bym nie podjęła.

zw
__________________
Zuzanna
Magdalena
MaamaaZuzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 15:17   #1378
ewek000
Zadomowienie
 
Avatar ewek000
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 224
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez d_a_r_i_a Pokaż wiadomość
Ilonka to musiały Ci się jakieś źle zapakowane może trafić...albo taka partia...ja jak otworzylam to aż z nich kapalo..
moje chusteczki z netto tez tak jak u Dari bardzo mokre od samego początku

kasia ja mam ekspres do kawy i tam ustawiam sobie jedno ziarenko i robię z tego kawę latte i tylko rano jedną , dopóki serwuje jedną to wszystko jest ok
A moja Agata wczoraj skończyła miesiąc więc z tej okazji parę fotek

__________________
Agatka 23.01.2015
mój blog
http://zdolneraczkiewy.blogspot.com/

Edytowane przez ewek000
Czas edycji: 2015-02-24 o 15:41
ewek000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 15:20   #1379
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

Ilonka o widzisz, ale nic nie szkodzi bo i tak szlam do rosska po chusteczki. Zaluje tylko ze zadnej promocji nie bylo.

Buu u nas dokladnie to samo. Moja cora poza tym ma podobnie jak ja czyli caly czas mowi i musze ja uciszac zeby mowila o pol tonu nizej bo synio coraz wrazliwszy na dzwieki jest.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 15:21   #1380
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 9

jakie słodkie minki:p

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-09 17:41:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.