Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-01, 15:30   #901
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Hej kupiłam malej wode w butelce baby zdrój z niekapkiem jak bidon i bardzo jej się spodobało 😃 zalapala i radzi sobie super.

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Karolina super ze juz po gorączce i zetak to się skonczylo😊
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 19:34   #902
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Hej nie miałam czasu pisać i teraz będę mieć jeszcze mniej, bo przyjechał do nas brat męża, który będzie robił elektryke, oczywiście przyjechała też bratowa, Julianek, Kostus i teściową ;-) czyli dom pełen ludzi
Karolina super, że już po such strachu i Radziu czuje się lepiej!
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 19:46   #903
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ka rolina Pokaż wiadomość
No i mamy wysypke A gorączki nie ma i mam nadzieję,że tak już zostanie rosi: Bardzo mi ulzylo,bo wczoraj wieczorem juz bylam załamana,bo minęło 3,5 doby , a o 21 mały znowu miał 40 st no,ale jak widać przy trzydniowce gorączka może trzymać dłużej niż trzy dni...
Super, że to tylko trzydniówka




Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
Jurek zaczął raczkować nagle porzucił swój stary styl poruszania się i teraz porusza się z gracją chyba na złość babciom, bo wymądrzały się jedna przez drugą: "Jurek nie będzie raczkował, bo jego tatuś nie raczkował", "niektóre dzieci tak mają, że poruszają się po swojemu i już nie mają potrzeby raczkowania"

wzruszyliśmy się z tżetem teraz czekamy na pierwsze słowo

Sylwka
szklany stół widzę, że jesteś masochistką :
Brawo


A u nas bez zmian. Kolejnych zębów brak, Olek wściekły bo nie umie się podnieść. I marudzi..

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 20:22   #904
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
W międzyczasie przebieralam Tomka z kupy i mi zwial i osiusial się i zaś do przebrania
I zaraz nas czeka pierwsza drzemka bo już jest marudny.
hahaha ale Ci syn atrakcje zapewnił
Cytat:
Napisane przez Ka rolina Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny ja juz nie wiem,czy u Radka to zeby,czy coś poważniejszego Jak w środę dostał gorączki po spacerze,tak trzyma go do tej pory tzn spada po środku przeciwgoraczkowym,ale jak tylko przestanie działać to wraca i to do ponad 40 st Wczoraj wieczorem dałam mu czopek z paracetamolem o 19,a o 21:30 juz miał z powrotem 39 st,wiec dałam ibuprofen w syropie i zanim zaczął działać to małemu temperatura skoczyła do 40,6 st zrobiłam mu zimny okład (przy którym darł się jak szalony ) i po kilkunastu minutach zaczęło spadać...jedziemy z nim do lekarza dzisiaj,bo wierzyć mi się nie chce,że taka temperatura może być przez zęby zwłaszcza,ze dwa tygodnie temu też miał gorączkę,a zębów nadal nie ma
Wyobrażam sobie Twój strach bo z Kubą było dokłądnie tak samo 3 tygodnie temu... Dobrze ze już po wirusie
Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Teraz chyba jakieś takie choróbsko panuje. Mój tz prawie dwa dni spał, gorączkował, teraz już lepiej. Jeszcze nigdy nie widziałam go, żeby tyle spał, bo on raczej mało snu potrzebuje. Ale zaraziła się od niego Iza. Miała gorączkę w okolicach 40 stopni ( tz miał nawet w okolicach 39, a dorośli trochę niższe mają temp.) najpierw zbijałam paracetamolem dla dzieci, bo nic innego nie miałam. Dopiero Nurofen zaczął działać jak należy. Teraz śpi, ale popołudniu już dużo lepiej się czuła, bawiła się. Z tym że u tz był kaszel, Iza nie kaszle, ale dzisiaj pojawił się katar ( wczoraj nie miała) Mnóstwo osób teraz choruje. Ola póki co się trzyma, ja też- ale wiadomo mamy nie chorują
Zdrówka dla Tża i Izuni i Wy uważajcie żeby się nie zarazić
Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość
U nas też chorób ciąg dalszy Niestety dopadło i Helenkę, w ndz dostała gorączki, a od pn jesteśmy na antybiotyku. W sumie nie wiem czy trochę na wyrost ten lek, bo gorączkowała do max 38,5. My wszyscy w domu gardła chore więc poszliśmy do lekarza, osłuchowo czysta, bo ani kataru ano kaszlu nie miała. Ale strasznie wyglądała już przy 38 st, a co dopiero przy 40 jak piszecie, że takie temperatury u Was! No i lekarka mówi, że u góry 3 zęby na raz jej idą i rzeczywiście górna dwójka przebita. Więc może od zębów ta temperatura?
Oj i dla Was zdrówka a Heli niech ząbki wychodzą bezboleśnie
Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
u nas małe zmiany:
przeszliśmy na spacerówkę. skoro wychodzimy na aktywności nie ma co katować Jurka widokiem szarego nieba. Jurek zachwycony zmianą ja rozpaczam, bo już go nie widzę

Jurek zaczął raczkować nagle porzucił swój stary styl poruszania się i teraz porusza się z gracją chyba na złość babciom, bo wymądrzały się jedna przez drugą: "Jurek nie będzie raczkował, bo jego tatuś nie raczkował", "niektóre dzieci tak mają, że poruszają się po swojemu i już nie mają potrzeby raczkowania"
A to nie możesz odwrócić spacerówki w swoją stronę? My przesiedliśmy sie w połowie lutego i od tamtej pory Kuba choruje
Brawo dla Jerzyka za raczkowanie i utarcie nosa babciom
Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Hej kupiłam malej wode w butelce baby zdrój z niekapkiem jak bidon i bardzo jej się spodobało 😃 zalapala i radzi sobie super.
Brawo Zosia
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 09:17   #905
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

hej hej
witam się po weekendzie

Borys skończył 9 miesięcy leci ten czas jak szalony
Borys jest wszędzie! Pięknie czworakuje po całym domu, wszędzie zagląda, męczy psa... Normalnie wszędzie go pełno!
Noce ostatnio średnie. Wstajemy o 5.30-6.00


Berenika- rozważ wizytę u fizjo, skoro Olek tak się wścieka! Pokaże mu sposób na czworaki, czy do siadu. Może to trochę pomoże.
Bogini brawa dla Jurka. My też czekamy na pierwsze słowa- ja najbardziej na świadome mama u nas na razie króluje "ej", "no", "ba", "dadada" i takie tam

Karolina- ufff. Super. trzymajcie się tam ciepło

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Aligles- Ja też kombinuje, coby Borys mi z przewijaka nie zwiewał! Muszę mieć kilka zabawek w zanadrzu, żeby go przytrzymać w miejscu

Sila- dużo zdrowia dla Was, mam nadzieję, że się nie zarazicie!

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Hej nie miałam czasu pisać i teraz będę mieć jeszcze mniej, bo przyjechał do nas brat męża, który będzie robił elektryke, oczywiście przyjechała też bratowa, Julianek, Kostus i teściową ;-) czyli dom pełen ludzi
Karolina super, że już po such strachu i Radziu czuje się lepiej!
Ale fajowo! U nas tak wyglądają weekendy! Uwielbiam, jak w domu jest dużo ludzi!

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

[QUOTE=karolkya;50474153]Hej kupiłam malej wode w butelce baby zdrój z niekapkiem jak bidon i bardzo jej się spodobało 😃 zalapala i radzi sobie super.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Też słyszałam, że to najlepsza forma butelki! Żadne tam niekapki, czy specjalne kubki! Muszę też spróbować hihihi
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 11:30   #906
Prowansja88
Raczkowanie
 
Avatar Prowansja88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 316
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Hejka.. tamten tydzień miał być super:kino, kosmetyczka, niestety przez chorobe tz wszystko musiałam odwołać, by nie zostawić malutkiej z chorowitkiem. Noce bardzo kiepskie. Budzi sie doslownie co 2h. W sobote skonczylysmy 37t, wiec mialam nadzieję, ze w koncu bedzie normalniej. Jednak wyglada na to, ze takie uroki macierzyństwa i normalnie nie bedzie jeszcze dluugo. Jestem bardzo oslabiona, codziennie wstaje z bólem głowy. W dzień E. smiga po mieszkaniu. Jest super sprawna i pogodna. Oczywiscie jak jest zmeczona, to mozna oszalec, ale to kazde dziecko..
Dostalam @ tak obfita, ze poplamilam siedzenie w samochodzie.. nigdy cos takiego mi się nie zdarzyło, a teraz leci ze mnie doslownie jak z kranu!
Szukam jakiegos pomysłu na wiosnę. Chciałabym zmienić coś w swojej garderobie. Zależy mi na tym, by byc zadbaną mamą a nie w rozciagnietym dresie. Jeszcze jakis czas zostane w domu, chce by mąż nadal widział we mnie kobiete a nie styrana matke. Juz sam fakt laktacji, wkladek laktacyjnych, ktore noszę do tej pory, mało eleganckiej bielizny, tego ze marudze i zrzedze, ze jestemem zmeczona, niewyspana itd...
Chcę coś zmienić. Zrobiłam przeglad szafy. Dzinsy mam albo za wąskie ( ktore po zapieciu podkreslaja mi tluszcz na brzuchu) albo za szerokie z okresu zaraz po ciąży.
Leginsy ok, poki sa kozaki, ale na wiosne chcę zakupic sobie trochę spodniczek takich basic... kryte rajstopy, spodnica, jakis top... tylko gdzie je kupić by nie wydac majątku? Moga byc klasyczne jakies, materialowe..m no nie wiem, cos na codzień, wygodnego. Albo szorty.
Mam bardzo brzydka figure. Ogolnie jak facet. Szerokie ramiona, maly biust, plaski tyłek i patykowate ręce i nogi. Do tego kazdy zbedny gram odklada mi sie na brzuchu i wygladam jak w 5miesiacu ciąży. Jak zaloze dzinsy to tworzy mi sie mega fald na brzuchu. Nienawidzę tego... a wieczorem do tego mam ten brzuch taki wzdety. Az zastanawiam sie czy nie isc do lekarza, może ja czegos nie toleruje?
Zdrowia dla wszystkich dzieci i dla Was! Oraz sporo cierpliwości do raczkuhacych i wstajacych lobuziakow.
PS. Jaka zabawka jest u Was HITowa? E. dostała wczoraj 100zl od Cioci i chcemy jej cos za to kupić oczywiscie. Tylko nie wiem czy jedna większa, czy jakieś mniejsze... narazie zabawki sa na drugim planie. Najlepsze sa chusteczki, reklamowki, kapcie, pilot, kable, butelka po wodzie, szuflada z przyprawami, pudelko tictacow, ibuprom zatoki hahaha mamy korale, bransoletki, pasek, separator do pedicure, stanik, wyciaganie prania z pralki, zorrzucanie poskladanego prania, sciagnietego z szuszarki...:-D

Mama Ssaka
__________________
Mama Ssaka
CÓRKA 14.06.14
Promotorka zdrowego stylu życia i biznes mam!
Chcesz czuć się, wyglądać i żyć lepiej?
Praca z domu, praca przy dzieciach, dodatkowa podpora finansowa-> napisz!

Edytowane przez Prowansja88
Czas edycji: 2015-03-02 o 11:34
Prowansja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 17:17   #907
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

chwaliłam się chwaliłam i przechwaliłam - dostałam @


łooooo jezusie, dziś miałam dwoje dzieci pod opieką. podwójne mamusie - wielki szacun

widzę, że na wątku jest sporo marcowych dziewczyn. Sylvunia sto latZophie Ciebie jutro wirtualnie wycałuje. ja świętuję w niedzielę
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-02, 19:39   #908
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Prowansja_ ja też ostatnio poluje na ciuchy. Czuję
wiosnę
Zależy ile chcesz wydać. Możesz poszukać na zalando.pl
Ostatnio widziałam że vubu i factoryprice.pl są popularne- ale od nich nic nie zamawiałam- a ceny konkurencyjne bardzo, ale jak jakość

Bogini- współczuję@ chociaż 8 miesięcy po porodzie to niezły wynik! Tak sporo nas marcowych
Sylwia- t Jeszcze raz wszystkiego najlepszego
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 20:02   #909
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Kurczę ja nadal bez @ aż się boję że jak przyjdzie to będzie mega...

Dziś Zet stanęła sama z kucania <3 oczywiście zaraz padła ale i tak super patrzeć na jej postepy. A no i krzyczy piszczy i jodłuje....
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 20:46   #910
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Cytat:
Napisane przez Prowansja88 Pokaż wiadomość
Szukam jakiegos pomysłu na wiosnę. Chciałabym zmienić coś w swojej garderobie. Zależy mi na tym, by byc zadbaną mamą a nie w rozciagnietym dresie. Jeszcze jakis czas zostane w domu, chce by mąż nadal widział we mnie kobiete a nie styrana matke. Juz sam fakt laktacji, wkladek laktacyjnych, ktore noszę do tej pory, mało eleganckiej bielizny, tego ze marudze i zrzedze, ze jestemem zmeczona, niewyspana itd...
Chcę coś zmienić. Zrobiłam przeglad szafy. Dzinsy mam albo za wąskie ( ktore po zapieciu podkreslaja mi tluszcz na brzuchu) albo za szerokie z okresu zaraz po ciąży.

PS. Jaka zabawka jest u Was HITowa? E. dostała wczoraj 100zl od Cioci i chcemy jej cos za to kupić oczywiscie. Tylko nie wiem czy jedna większa, czy jakieś mniejsze... narazie zabawki sa na drugim planie. Najlepsze sa chusteczki, reklamowki, kapcie, pilot, kable, butelka po wodzie, szuflada z przyprawami, pudelko tictacow, ibuprom zatoki hahaha mamy korale, bransoletki, pasek, separator do pedicure, stanik, wyciaganie prania z pralki, zorrzucanie poskladanego prania, sciagnietego z szuszarki...:-D

Mama Ssaka
O kurcze w 100% opisałaś moją sytuacje, myśli i uczucia
Co do zabawek to u nas najfajniejsze są kable, telefon, laptop, komórka i pilot a z takich bardziej dziecinnych to multikostka, stoliczek edukacyjny fp i malutki hipopotam też z fp
Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
chwaliłam się chwaliłam i przechwaliłam - dostałam @

łooooo jezusie, dziś miałam dwoje dzieci pod opieką. podwójne mamusie - wielki szacun
Oj boli?
Jeżyk pewnie miał radochę a Ty lewo żyjesz
Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Kurczę ja nadal bez @ aż się boję że jak przyjdzie to będzie mega...

Dziś Zet stanęła sama z kucania <3 oczywiście zaraz padła ale i tak super patrzeć na jej postepy. A no i krzyczy piszczy i jodłuje....
Też sie tego obawiam...
To Zosia już kuca? super Kuba dopiero kombinuje jak z kolan wstać na nogi

Sylvunia sto lat
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 21:59   #911
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Witam się po weekendzie! Powoli wychodzimy na prostą z chorobami Kubuś w sobotę poszedł już na nockę do jednych dziadków, moja mama przyszła do Helenki wieczorem, a my pojechaliśmy na koncert W końcu trochę odżyliśmy Mała już w pełni raczkuje i wspina się o co popadnie, przez co ja dostaję zawału kilka razy dziennie Ma już pierwsze siniaki na nogach Było już kilka fajnych nocy, że spała ładnie bez jedzenia do 7-8 rano, a teraz się budzi, kręci i wierci... Mam nadzieję, że to zęby i kiedyś minie Do tego znudziło już jej się papkowate jedzenie, najlepiej jakbym jej wszystko dawała ręką do buzi, bo przy łyżeczce to odwraca głowę.

Prowansja u nas też rzeczy codziennego użytku zawsze wygrywają z zabawkami, więc póki co schowajcie tą 100 i poczekajcie, żeby nie wydawać na byle co, no chyba że na pampersy Co do ubioru to u mnie to samo, niby szafa pełna, ale jak trzeba coś ubrać na wyjście to nie ma NIC. Do tego ten brzuch Po domu chodzę w dresach/getrach, bo większość czasu spędzam z dzieckiem na podłodze i ciągle jestem umazana jakimiś chrupkami czy innym jedzeniem Prania to u mnie ciągle stosy leżą

Co do urodzin to u mnie marzec też obfity, bo dzisiaj urodziny ma moja siostra, za dwa dni tż, a za 3 tygodnie moja siostrzenica
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 05:48   #912
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Hej my juz na nogach od 6:20 chyba tak juz zostanie... Nocka tez niekonieczna ale jakoś mąż poratował i wstawał od 3

Z zabawek to u nas wszystko tylko nie zabawki ale jakbym miała 100 na zbyciu to bym chyba dołożyła. I kupiła lego duplo
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 06:59   #913
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Dzień dobry. My od 5.40.
Teraz idziemy na drzemke. Oboje
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 08:39   #914
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Heh te nasze ranne ptaszki czyżby czuły wiosnę
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 08:56   #915
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

my od 5 nie śpimy

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Zależy ile chcesz wydać. Możesz poszukać na zalando.pl
Ostatnio widziałam że vubu i factoryprice.pl są popularne- ale od nich nic nie zamawiałam- a ceny konkurencyjne bardzo, ale jak jakość
ja postanowiłam stawiać na jakość w myśl mniej znaczy więcej. mam dość skołtunionej odzieży z którą nie wiadomo co teraz zrobić tylko teraz tak trudno znaleźć dobre jakościowo rzeczy w dobrej cenie. muszę zrobić mały kipisz w szafie i pozbyć się zbędnych rzeczy.

ja lubię też sklep answear.com


Zophiee wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Kurczę ja nadal bez @ aż się boję że jak przyjdzie to będzie mega...
będzie

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość


Oj boli?
boli
ale pocieszę Cię - mama nie ma czasu na ból mnie najbardziej przeszkadza dyskomfort towarzyszący @ i to, że jestem dziś uziemiona, bo dzieje się dzieje
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 09:03   #916
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Hejo.

Wspólczuje tych wczesnych pobudek. Miłosz dziś na szczęście spał do 7.40 więc mogłam spokojnie zjeść śniadanie.

Zainspirowałyście mnie i robię porządek w szafie która o zgrozo pęka w szwach a chodzic nie ma w czym. Ciuchy mam głównie z ciucholandu i to takie które do niczego się nie nadają. Już odłożyłam stos za dużych spodni.

Ja też czuje że za chwilę @ zawita po raz drugi.
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 09:13   #917
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

My dzis idziemy do ortopedy na kontrole wiec proszę o kciuki
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 10:15   #918
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość
Witam się po weekendzie! Powoli wychodzimy na prostą z chorobami

to super mam nadzieję, że już chorować nie będziecie


Kubuś w sobotę poszedł już na nockę do jednych dziadków, moja mama przyszła do Helenki wieczorem, a my pojechaliśmy na koncert W końcu trochę odżyliśmy

zazdroszczę, marzy mi się wyjście sam na sam z tżetem. a już na koncert to w ogóle na czym byliście?


Ma już pierwsze siniaki na nogach

Jurek też ma, nie wiem czy od raczkowania czy od wspinania się na wszystko co popadnie na twarzy też już zaliczył pierwszego sińca - walnął się drzwiami od pralki gdy wstawialiśmy razem pranie

Prowansja u nas też rzeczy codziennego użytku zawsze wygrywają z zabawkami

u nas też zwłaszcza te zakazane

Po domu chodzę w dresach/getrach, bo większość czasu spędzam z dzieckiem na podłodze i ciągle jestem umazana jakimiś chrupkami czy innym jedzeniem Prania to u mnie ciągle stosy leżą

łoooo, to tak jak u mnie zaraz idę wstawiać kolejne pranie. jeżeli chodzi o ubiór domowy to dla mnie najważniejsze jest to by było wygodne i z dobrej przyjemnej tkaniny, bo sztucznizny nie znoszę
Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość

Ja też czuje że za chwilę @ zawita po raz drugi.
dla Ciebie to akurat dobra wiadomość kiedy rozpoczynacie starania?

wielkie brawa za porządki w szafie ja, skoro i tak jestem uziemiona, chyba się za to też wezmę
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 10:46   #919
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Ja między drzemkami sprzedałam małego dziadkom. I uporzadkowalam Tomka rzeczy. Tzn przełożyłam je do worków próżniowych de facto kupionych w lidlu. Od razu więcej miejsca
Teraz brzdac zasnął wiec chwila spokoju- pranie
I może zawiesimy bujaczke dziś.

Współczuję @. Mnie też to czeka w tym tygodniu.


Jeśli chodzi i rzeczy to wczoraj kupiłam sobie dwie bluzki na wyprzedaży w reserved. Wcześniej jeansy. Ogólnie nie mam tak źle bo wróciłam do swojego rozmiaru ale bluzki mam multum na krótki. A jak zakładam podkoszulek i bluzkę i sweterek to masakra. A tak to tylko podkoszulek i bluzka na 3/4 i jest okej.

Dziś nas ominie spacer. Mocny wiatr.
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 11:44   #920
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
dla Ciebie to akurat dobra wiadomość kiedy rozpoczynacie starania?

wielkie brawa za porządki w szafie ja, skoro i tak jestem uziemiona, chyba się za to też wezmę
Jak się dogadamy i pochodzimy z tzem bo narazie to żyjemy praktycznie obok siebie a nie razem.

My cały dzień prądu nie mamy więc części garderoby uprzatnełam i nie wiem co z tymi odrzutkami zrobić.

Miłosz nauczył się mówić ada ada ada jak chce żeby mu dać coś do jedzenia.
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 12:53   #921
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Hej hej
Dziekuję za zyczenia
Szalejecie z tymi porządkami. Al eto racja, bo ciuchy się przewalają, a się w połowie nie chodzi. tylko bałagan tworzą! Też się do tego zabiorę. Borysa komodę na bierząco opróżniam z za małych rzeczy. Obecnie na tapecie 86-92
Widziałam bardzo fajną szafę, i nabędziemy ją do pokoju Borysa, bo chcemy go przed wiosną wykończyć... Bo jak się zacznie sezon grilowo- spacerowo- wyjazdowy, to do jesieni nic nie ruszymy!
U nas pada śnieg
Bogini, ja też ogólnie stawiam na jakość a nie na ilość. Ale obecnie, w co bym się nie ubrała, to po całym dniu jest wyciągniete od wspinania się po mnie, brudne od jedzenia, i ma powyciągane kolana
Także muszę mieć ciuchy, których mi nie szkoda, i żebym jeszcze nie wyglądała jak idź stąd i nie wracaj

Borys pięknie raczkuje. Eksploruje cały dom, wszędzie go pełno. Wstaje już sprawnie przy wszystkich meblach. Kombinuje nad chodzeniem przy meblach, ale na razie jeszcze nic mu nie wychodzi. Ogólnie, stwiedzam, że jest bardzo odważnym dzieckiem, i upartym- bo będzie kombinował tyle razy aż mu się uda...
Zabawki u nas też poszły w odstawkę. Staram się na bierząco sama robić mu kolejne- ostatnio hitem jest groch w tybce po multiwitaminie, i kasza w pudełku po tranie. Do tego mała butelka z wodą... bawi się jak szalony.
Lubi też odsówać krzesło, ciągnąć za zasłony, stukać w szybę
No i też nauczył się bić brawo! I jak tylko widzi, że ja mówię brawo i zaczynam klaskać, to się śmieje i też zaczyna
Będziemy teraz się uczyć robić papa

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
My dzis idziemy do ortopedy na kontrole wiec proszę o kciuki
Kciuki- daj znać jak po wizycie

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Ja między drzemkami sprzedałam małego dziadkom. I uporzadkowalam Tomka rzeczy. Tzn przełożyłam je do worków próżniowych de facto kupionych w lidlu. Od razu więcej miejsca
Teraz brzdac zasnął wiec chwila spokoju- pranie
I może zawiesimy bujaczke dziś.

Współczuję @. Mnie też to czeka w tym tygodniu.


Jeśli chodzi i rzeczy to wczoraj kupiłam sobie dwie bluzki na wyprzedaży w reserved. Wcześniej jeansy. Ogólnie nie mam tak źle bo wróciłam do swojego rozmiaru ale bluzki mam multum na krótki. A jak zakładam podkoszulek i bluzkę i sweterek to masakra. A tak to tylko podkoszulek i bluzka na 3/4 i jest okej.

Dziś nas ominie spacer. Mocny wiatr.
Ja rano byłam na spacerze. a teraz snieg
ja też musze chba pomyśleć o tych workach próżniowych- bo na razie ciuszki są w kartonach po pampersach i lądują na strychu

Ja też noszę swój rozmiar. Ale mimo wszystko, inaczej te ubrania już leżą

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Kurczę ja nadal bez @ aż się boję że jak przyjdzie to będzie mega...

Dziś Zet stanęła sama z kucania <3 oczywiście zaraz padła ale i tak super patrzeć na jej postepy. A no i krzyczy piszczy i jodłuje....
Super Pięknie ci się Zocha rozwija

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

No i tyle, bo dzrzemka się zakończyła
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 13:40   #922
Ka rolina
Zadomowienie
 
Avatar Ka rolina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Hejka Mój maluszek juz powoli wraca do siebie, bo poprzednie dwa dni był bardzo anemiczny,marudny,ciągle śpiący (a spał po 15 min ).Ale nie dziwię się,że po tej goraczce był taki wykończony Na szczęście dzisiaj juz się więcej śmieje,sam się bawił w kojcu,a ja mogłam trochę chatę ogarnąć No,ale pogoda do d... i drugi dzień koczujemy w domu ,dzisiaj tylko wyrwałam się na szybkie zakupy,bo tesciowa przyszła popilnowac dzieci. Najgorzej to znosi Iza,bo już pisałam,ze ona bez spaceru dostaje szału o południowej drzemce można zapomnieć,bo nie jest wystarczająco zmęczona.
Widzę,że nadchodzącą wiosna podobnie nas nastraja,bo ja wczoraj też zrobiłam porządki w szafach swojej i dzieciaków i wyszły 2 wielkie wory ubrań do wydania U siebie miałam pełno rzeczy za dużych z czasów po urodzeniu Izy i za małych z "lepszych czasów",które trzymałam z nadzieją,ze w końcu wrócę do swojej najlepszej figury.Ale stwierdziłam,ze czas przestać się katować i się tego pozbyć i kupić coś fajnego na obecną figurę
Też zastanawiam się nad nowym lookiem Na razie upatrzylam sobie spodnie w kwiaty (taka jestem szalona ) w c&a i koszule z primarka

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Jeśli chodzi o zabawki to u nas tez wygrywają jednak te nie-zabawkowe,albo nie-niemowlęce np pojemniczki po danonkach , w ogóle wszelkie buteleczki,kubeczki plastikowe, Izy samochodzik jeździk,wózki dla lalek (koła są najbardziej interesujące ), a z tych homemade hitem jest pojemnik na mocz (nieużywany ofkors ) z ryżem

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Karolkya za wizytę.
Pradip jak tam Kubulek się czuje?
__________________
Izunia
Radek
Rodzina w komplecie
Ka rolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 19:02   #923
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

My po ortopedzie wszystko ok kolejna wizyta jak juz będzie chodzić ciekawe ile czasu minie pytalam o chodzili i pchacze to dr odradził.



Dzis przestawiłyśmy drzemki wiec Zet juz śpi ciekawe o której wstanie jak poszła spać godzinę wcześniej...



Ja tez zaraz idę spać może w końcu się wyśpię :Prosi:
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 19:46   #924
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ka rolina Pokaż wiadomość
Hejka Mój maluszek juz powoli wraca do siebie, bo poprzednie dwa dni był bardzo anemiczny,marudny,ciągle śpiący (a spał po 15 min ).Ale nie dziwię się,że po tej goraczce był taki wykończony Na szczęście dzisiaj juz się więcej śmieje,sam się bawił w kojcu,a ja mogłam trochę chatę ogarnąć No,ale pogoda do d... i drugi dzień koczujemy w domu ,dzisiaj tylko wyrwałam się na szybkie zakupy,bo tesciowa przyszła popilnowac dzieci. Najgorzej to znosi Iza,bo już pisałam,ze ona bez spaceru dostaje szału o południowej drzemce można zapomnieć,bo nie jest wystarczająco zmęczona.
Widzę,że nadchodzącą wiosna podobnie nas nastraja,bo ja wczoraj też zrobiłam porządki w szafach swojej i dzieciaków i wyszły 2 wielkie wory ubrań do wydania U siebie miałam pełno rzeczy za dużych z czasów po urodzeniu Izy i za małych z "lepszych czasów",które trzymałam z nadzieją,ze w końcu wrócę do swojej najlepszej figury.Ale stwierdziłam,ze czas przestać się katować i się tego pozbyć i kupić coś fajnego na obecną figurę
Też zastanawiam się nad nowym lookiem Na razie upatrzylam sobie spodnie w kwiaty (taka jestem szalona ) w c&a i koszule z primarka
Pradip jak tam Kubulek się czuje?
Cieszę się że Radek już lepiej Kuba dziś skończył antybiotyk i jeszcze jest pociągający ale jest już o niebo lepiej
Strasznie spodobało mi się Twoje podejście w sprawie ciuchów Też ostatnio przeglądałam swoje i 3/4 powyciągane, postrzępione, za duże tyle tylko że ja nie mam jak wymienić garderoby bo po 1 absolutnie nic mi się w sklepach ie podoba (ładne rzeczy widzę tylko na kimś) i 2 na zakupy musiałabym iść do sklepu dziecięcego
Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
My po ortopedzie wszystko ok kolejna wizyta jak juz będzie chodzić ciekawe ile czasu minie pytalam o chodzili i pchacze to dr odradził.

Ja tez zaraz idę spać może w końcu się wyśpię :Prosi:
Super ale z tempem Zosi to trzeba było ją już zapisać
Dobrej nocy
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 20:21   #925
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

...

Edytowane przez Sola1
Czas edycji: 2018-01-12 o 09:09 Powód: ...
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 21:24   #926
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Tztowi przyszła połową wypłaty wczoraj. I dzięki temu dzisiaj zamowilismy wózek! wybraliśmy quinny zapp xtra, bo była fajna promocja. Oprócz tego zamowilismy talerz antenowy bo znajomi już wrócili z Pl i wzięli nam nasze dekodery od tv. Poza tym byłam dziś w Takko i kupiłam dzieciom kurtki i czapki na wiosnę. W sobotę kupiłam Olkowi trampki. Jak będę miała normalny Internet już to wkleję zdjęcia. Pozostaje mi jeszcze kupić kurtkę i tztowi. I czekać na przesyłki

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 22:33   #927
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Heloł! Dziecię ululane w łóżeczku, zobaczymy do której w nim pośpi Wczoraj pierwszy raz dałam jej kaszkę ok.19 i do 6 wytrzymała bez mleka Tylko o 1 się przebudziła to wzięłam ją do nas. Ciekawe czy dzisiaj powtórzy swój wyczyn

Zophie wszystkiego najlepszego Widziałam Boryska na fb, no cudny jest

Berenika super, że wózek zakupiony

Bogini byliśmy na Pidżamie Porno, mieszkałaś kiedyś w Poznaniu, może kojarzysz. To jeden z moich ulubionych sprzed 15 lat więc naprawdę się trochę odmłodziłam I jeszcze kilku daaaawanych znajomych spotkałam. Super było, mimo iż byłam kierowcą
Jak siostra? Który to tydzień?

Ostatnio zadzwoniła do mnie koleżanka, mama wrześniowa 2014 i mówi, że jest w 11 tygodniu Chcieli szybko drugie dziecko, ale nie aż tak Też ma termin na przełom września/października Będzie wesoło
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 08:25   #928
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Hej

Pospala do 6:30 takze nawet się wyspałyśmy co prawda w nocy pobudki co 2-3 godziny ale dało rade.

Teraz pierwsza drzemka poprzedzona płaczem bo się wywaliła...

U mnie w szafie też bałagan i brak ciuchów mimo ich nadmiaru...

Berenika brawo za zakupy 😤 👏
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 09:34   #929
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

hej

co za noc....

w marcu jak w garncu: w niedzielę było słonecznie,w poniedziałek padał deszcz, we wtorek wiało a dzisiaj....mamy prawdziwą zamieć!


Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
A w jakim wieku drugie dziecię?
4 lata. Siostrzenica teoretycznie bezobsługowa a w praktyce: "ciociu nuuuuuuudzę się!"

Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość

Jak siostra? Który to tydzień?
jest w 4 m-cu, ale nie wiem, który dokładnie tydzień termin ma na 30.08. Już po najważniejszych badaniach, wszystko ok. na razie płeć nieznana. to jej drugie dziecko, więc na razie najbardziej koncentruje się na eksmisji swojego pierworodnego z sypialni

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Borysa komodę na bierząco opróżniam z za małych rzeczy. Obecnie na tapecie 86-92
wow! u nas 80.
dla Boryska za nowe umiejętności



Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Ja też noszę swój rozmiar. Ale mimo wszystko, inaczej te ubrania już leżą

ja jeszcze nie wróciłam do swojego: biust, brzuch i uda - nad tym muszę ostro popracować. ale nie łudzę się, że będzie jak kiedyś, bo przed ciążą prawie codziennie biegałam, chodziłam na spinning, jogę, pilates, basen+ sauna kilka razy w tygodniu. a teraz? mogę sobie o tym pomarzyć!


Cytat:
Napisane przez Ka rolina Pokaż wiadomość
U siebie miałam pełno rzeczy za dużych z czasów po urodzeniu Izy i za małych z "lepszych czasów",które trzymałam z nadzieją,ze w końcu wrócę do swojej najlepszej figury.Ale stwierdziłam,ze czas przestać się katować i się tego pozbyć i kupić coś fajnego na obecną figurę
bardzo dobre podejście
z resztą, gdybyś osiągnęła wymarzoną figurę i tak nie chciałabyś chodzić w starych ciuchach tylko wynagrodziłabyś się nowymi muszę wziąć z Ciebie przykład i przestać żyć marzeniami tylko skupić się na teraźniejszości i zorganizować sobie garderobę na obecną figurę

super, że z Radziem jest już wszystko dobrze

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
na zakupy musiałabym iść do sklepu dziecięcego
lub pojechać do Azji tam są śliczne ciuchy w małych rozmiarach
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 13:27   #930
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

A ja sobie ciuchów nie kupię muszę dzieciom pokupować bo Oli mi z wszystkiego powyrastał. Wszystkie spodnie przykrotkie, rajtuzy też za małe,body tylko parę dobrych no i spodnie wyjściowe same takie grube zimowe. Adaś za to potrzebuje głównie spodni wyjściowych. Dostał dużo ciuchów po synku siostry, A jest tak chudy ze żadne spodnie mu się na tyłku nie trzymają. Muszę poszukać czegoś z gumką w pasie...

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-15 22:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.