Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-05, 20:25   #4771
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Pur dziękuje

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Elianko a nie chcesz sprobowac marchewki ze sloiczka np ?
A dlaczego?

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jak będzie się ubierać dzieciaczki na wiosnę, gdy przestaniemy zakładać kombinezon. Chodzi mi konkretnie o stopki. No bo prawdopodobnie będzie trzeba juz przeskoczyć do spacerowki, więc to tez trochę inaczej niż w gondoli. Same skarpetki to trochę za malo chyba, wiec jak będziecie robic- paputki/buciki czy odkrywanie kocem? Sama nie wiem... Moje dziecko w swoją pierwszą wiosnę to już chodziło, wiec nie wiem jak to się robi z niechodzacym egzemplarzem
Ja mam zrobione paputki na szydełku, nosimy je do chusty Mam zamiar zrobić jeszcze takie krótkie, stylowe, na wiosnę właśnie
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 20:33   #4772
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Mnie kusza te na Aliexpress. Są takie sliczne, że nie mogę się oprzeć, ale nie wiem czy się przydadza... Dobrze, że nie mam malej dziewczynki, bo w ogóle bym popłynęła
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 20:36   #4773
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

elianka michał na noc teraz tak mi usypia
tynka ciężka sprawa, może faktycznie jak Piotruś będzie większy to Mateuszek go zaakceptuje.
Pur rozumiem Twoje ciągłe wątplowości co do karmienia, mam to samo, nawet wczoraj mamie mówiłam, że wmawiała mi że nie mam pokarmu i jak dobrze, że jej nie posłuchałam bo szybko bym skończyła karmić. teraz moja mam wszystkim rozpowiada jaka to ona jest dumna, że tak długo karmię.
Michał jak się śmieje to dostaje czkawki

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

farminka ja chcę kupić tenisówki młodemu
__________________
Nasz wielki dzień 21.05.2011r.

23.09.2014 Michałek
magsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 20:47   #4774
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Zamowilam takie supermenki, tylko nie wiem czy dojdą http://m.aliexpress.com/item-desc/2026054491.html
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 21:42   #4775
Isgaard
Raczkowanie
 
Avatar Isgaard
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 430
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Gosiakk mega stresująca sytuacja, ale wybrnęłaś wspaniale, oby takich spraw więcej nie było..

Elianka słodko śpi Twój maluszek, słodziak z niego

magsik fajnie że odpoczęłaś, to jest b.ważne dla nas..

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jak będzie się ubierać dzieciaczki na wiosnę, gdy przestaniemy zakładać kombinezon. Chodzi mi konkretnie o stopki. No bo prawdopodobnie będzie trzeba juz przeskoczyć do spacerowki, więc to tez trochę inaczej niż w gondoli. Same skarpetki to trochę za malo chyba, wiec jak będziecie robic- paputki/buciki czy odkrywanie kocem? Sama nie wiem... Moje dziecko w swoją pierwszą wiosnę to już chodziło, wiec nie wiem jak to się robi z niechodzacym egzemplarzem
Farminko ja od dawna nie ubieram młodego w kombinezon, bo mu po prostu za ciepło.
Standardowo ubieramy się tak: body, bluzeczka, bluza gruba, rajstopki, spodnie i butki. Mamy takie fajne wiązane kupione w Tesco (firma F&F), polecam. To już drugie butki młodego i takie ubieranie super się u nas sprawdza, w końcu dziecko nie przegrzewa mi sie w wózku.
Dołączyłam zdjęcie z butkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150217_13_17_29_Pro__highres.jpg (47,0 KB, 57 załadowań)
__________________
MAKSymalnie przeszczęśliwa

Edytowane przez Isgaard
Czas edycji: 2015-03-05 o 21:46
Isgaard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 21:48   #4776
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Isgaard u nas dzisiaj śnieg sypal tak, że nie było świata widać, więc jeszcze się z kombinezonem nie pozegnalismy Ale na wiosnę właśnie mniej więcej tak zamierzalam ubierać, za wyjątkiem rajstopek, bo tych nie posiadam
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 21:52   #4777
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Farminka fajne te supermenki

Ja nabyłam jedne rajstopki. Szare, bez dekoracji. Jak je nakładam mlodemu to staram się nie patrzeć
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 21:57   #4778
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Elianka a Ty pisalas, że zamawialas na ali bieliznę. Bardzo mają zaniżona rozmiarowke? Bo potrzebuje dokupić staniki do karmienia, bo tylko 1 juz na mnie pasuje, a cena kusi, bo 5 razy taniej wychodzi
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 22:15   #4779
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Elianko jeśli na alli jest podane Free shipping to naprawdę nic nie płacisz?
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 05:02   #4780
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Dzień dobry
u nas wczorajszy dzień mega marudna i płaczliwy. Nie wiedziałam juz co robić przestała płakać. Może ząbki idą chociaż nic tam nie widzę. Zobaczymy dziś jak będzie ehhh


Farminko my tez zakladamy teraz gruby kombinezon. Bez niego balabym sie ze dziecku bedzie zimno. Tez sie zastanawiam jak ja ubierać jak będzie cieplej.

Alliexpres super sprawa. Przez elianka juz dawno się wciągnęłam.

Gosiakk przezycie straszne. Oby więcejjjuż tak nie było

Isgaard juz niedługo ten wózek będzie za mały ekstra ubiór. Ja bym jednak się bała ze moje zmarznie.

Nowa. Słodkie zdjęcie. Moja nie usnie w ten sposób. Zawsze jak jest w pionie to głowa jej lata raz na prawo raz na lewo bo ja wszystko interesuje. Wszystko musi zobaczyć.

Magsik , Pur Blanka. Tez miałam i nieraz mam wątpliwości czy moje dziedziece zawsze się na jada z moich cycow. A nie powinnam bo ładnie przybiera.

Farminko. Super supermenki.
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 06:17   #4781
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
Elianko jeśli na alli jest podane Free shipping to naprawdę nic nie płacisz?
Naprawdę nic

Strasznie mi przykro, że rozprzestrzeniłam uzależnienie od Aliexpress. Posypuje głowę popiołem

A mój dzidziol zaczął gaworzyć
Umie już gaga, fe, fy, be a dziś w nocy dołączyło my. Mymymymymy
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2015-03-06 o 06:35
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-06, 06:41   #4782
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Ja mam taką ciepłą bluzę polarową i jak zrobi się cieplej (już pojutrze) to będę ją w to ubierać. Z nogami też nie wiem co wymyślić. Chyba zostaje mi kocyk póki co.
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 07:36   #4783
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Dzień dobry
Właśnie dziś zaliczamy pierwszą drzemkę, Nocka z częstym budzeniem i co najlepsze nie chciał jeść, ja go do cycka ten dwa razy ciumknął i płacz, jestem niewyspana i o 6ej pobudka, buuu. Ja też jak narazie zakładam kombinezon, wczoraj mimo plusowej temp było bardzo zimno. Ja się martwię karmieniem bo u mnie to trwa góra 5 min i przy tym mi marudzi. Myślę że mu idą zęby ale nic nie widzę.
elianko Czaruś zaliczył nowy poziom
__________________
Nasz wielki dzień 21.05.2011r.

23.09.2014 Michałek
magsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 08:34   #4784
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Przyłączam się do maluchów w kombinezonie, my dziś znowu wcześniejsza pobudka, bo za dużo widzi z łóżeczka i zamiast dospać, zwiedza świat, ale i tak nocka super

Elianka może załóż na Klubie wątek z tym Ali bo coraz więcej nas się wciągnęło to pytania mogły by tam być i jakieś linki do fajnych rzeczy jak Wam dojdą z opiniami. Co Wy na to?
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 08:44   #4785
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Jakbyście mogły to wytłumaczcie jeszcze raz jak się płaci za te rzeczy? Zwykłą kartą bankomatową można?
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 09:03   #4786
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Elianka ile czekasz zazwyczaj na paczkę?
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 09:09   #4787
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Elianko a tak jakos mi przyszlo do glowy. A nie pomyslalam ze moze mialas marchew eko.

Dzien dobry.
Nocka w miare. Tata spal bez emigracji.
Wstala o 6-45 mega kupa, potem druga. Wysmiala sie i wypiszczala i od 8 dospalysmy do teraz prawie

Idziemy sie ogarniac bo po 11 wpada kol.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 09:10   #4788
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
Jakbyście mogły to wytłumaczcie jeszcze raz jak się płaci za te rzeczy? Zwykłą kartą bankomatową można?
Ja płacę kartą bankomatową. Taką z wypukłym numerem. mam rachunek w t-mobile

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
Elianka ile czekasz zazwyczaj na paczkę?
Bardzo różnie. Najkrócej czekałam 10 dni, najdłużej 6 tygodni (ale to były okolice bożego narodzenia)

Idę wam poradnik zrobić
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 09:17   #4789
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Moje dziecko lubi chyba obfite kolacje i śniadania, bo ostatnio regułą jest, że przed snem i potem rano o 7 musi zjeść z obu piersi. W nocy i w ciągu dnia zawsze po jednej. Za to jak zjadł o tej 7 to spał mimo wiertarek i walacego się gruzu Ja niestety na nogach od 6.30, ale takie uroki posiadania dwójki

Dobry pomysł z tym osobnym wątkiem o aliexpress
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-06, 09:18   #4790
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Ja mam uczulenie na jabłko Ale słabe i nie wiem czym się objawia, więc i tak jem. Dowiedziałam się przy okazji robienia testów alergicznych, że mam też kilka słabych alergii pokarmowych. A tak to silne wziewne - prawie wszystkie

A propo diet to ja dziś piąty dzień na diecie eliminacyjnej i już ani jednej plamki suchej na skórze Młodej Pozostały jeszcze tylko leciutkie zaróżowienia w miejscach, gdzie miała najświeższe plamki. A było tak, że praktycznie cały już brzuch i duża część rączek były jedną suchą plamą Tyle, że u nas to nie swędziało jej ani nie marudziła nic. Robiła też normalne kupy.

Wycofałam absolutnie wszystkie popularne i te trochę mniej ale też częste alergeny. Zaskoczeniem dla mnie była np. papryka, bo o pomidorach słyszałam. Już wcześniej unikałam, ale teraz bardziej restrykcyjnie pszenicy (w tym kuskus i pęczak), gluten jednak przyjmuję z żyta i owsa. Pisałyście np o mleku sojowym, a soja to też silny alergen - ja wybrałam mleko kokosowe, można też ryżowe, ale nie wiem jak ono smakuje I jak na razie nie jadłam ani razu gotowanego kurczaka z ryżem i marchewką Wręcz przeciwnie mam wrażenie, że przez to, że trzeba kombinować to moja dieta jest bardziej ciekawa i testuję nowe smaki Równocześnie stosujemy emolium do kąpieli i balsam. Ale jak dojdziemy do stanu zero plamek to zacznę składnik po składniku sprawdzać co ją uczula i eliminujemy na dłużej a na co nie ma żadnej reakcji. Emolienty też chcę docelowo stosować tylko jak pojawią się jakieś zmiany skórne a nie na codzień.

A odnośnie kombinezonów to ja miałam dwa puchowe 62 i 68 oraz puchową kurtkę takie duże 62 i ani razu nic z tego nie ubrałam... Do tej pory całą zimę jedynie w polarowej kurteczce i takim śpiworku ciepłym polarowym do wózka. Więc skoro ona taka zimnolubna to na wiosnę tymbardziej nie będę kombinować z ciepłym ubieraniem. Pewnie będę miała w zanadrzu kocyk cienki i grubszy i w zależności od pogody dopasuję przykrycie.
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 09:25   #4791
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Skowronek ja też alergiczka... 😖 ale się poswiecilas dla malutkiej. Brawo
Elianka pisz pisz Ty zła kobieto 😁
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 09:31   #4792
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Mleko sojowe bardziej przy nietolerancji laktozy.
U mnie sie sprawdza.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Okopani co u Was
Wczoraj widzialam tez dime, sweet. ..

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Dziewczyny podczutuja ale zadna nic nie napisze co u nich...
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 11:47   #4793
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość

Dziewczyny podczutuja ale zadna nic nie napisze co u nich...
Heh zmotywowałaś mnie do napisania

Czytam cały czas, ale nie mam weny na pisanie. Jakaś wiosenna deprecha mnie dopadła. Może dlatego, że dawno na dworze nie byliśmy na dłużej, bo jak nie choroby, to pogoda do bani.

Tymek ma od wczoraj 5 miesięcy. Nie wiem jak to się stało, dla mnie on jest dalej jak noworodek
Już mnie dwa razy ugryzł przy jedzeniu, ałłłł bolało, aż mi się gwiazdki przed oczami pokazały. Chyba mu następne wychodzą, na noc dajemy mu paracetamol, bo ma problemy ze spaniem. Znowu większość nocy spędza u nas, ale to może ten skok.
Poza tym wyszły mu znowu krosteczki na buzi i łydki ma chropowate. Smaruje mleczkiem dla niemowląt, ale niewiele pomaga. Chyba do Oillanu wrócimy.
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 13:33   #4794
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

nocnyskowromu faktycznie musisz teraz kombinować z jedzonkiem, obyś jak najszybciej znalazła winowajcę.
My wróciliśmy ze spacerku, na chwilę mi się przebudził, podjadł trochę i dalej śpi,. Pewnie za pół godziny się przebudzi.
__________________
Nasz wielki dzień 21.05.2011r.

23.09.2014 Michałek
magsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 13:48   #4795
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cześć Dziewczyny, przepraszam że się tak długo nie odzywałam!
U nas wszystko dobrze, Witu rośnie jak na drożdżach Waży już 8500 g Ubranka na 74 to już lecą cały czas A część spodni to nawet na 80 mamy bo Witu ma gruby brzuch i mniejsze trochę ściskają.
Generalnie od 12 tygodnia Witu bardzo się uspokoił. Potrafi już bardzo długo funkcjonować bez płaczu. Widać po prostu że przeszły mu kolki. Teraz od dwóch tygodni znowu jest trochę gorzej bo zaczęły się krzyki i piski, dosłownie 3 minut nie uleży sam, trzeba go ciagle zabawiać bo zaraz ryk, ale mam nadzieję, że to zęby i zaraz wyjdą
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 14:11   #4796
Lunnas
Raczkowanie
 
Avatar Lunnas
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jak będzie się ubierać dzieciaczki na wiosnę, gdy przestaniemy zakładać kombinezon. Chodzi mi konkretnie o stopki. No bo prawdopodobnie będzie trzeba juz przeskoczyć do spacerowki, więc to tez trochę inaczej niż w gondoli. Same skarpetki to trochę za malo chyba, wiec jak będziecie robic- paputki/buciki czy odkrywanie kocem? Sama nie wiem... Moje dziecko w swoją pierwszą wiosnę to już chodziło, wiec nie wiem jak to się robi z niechodzacym egzemplarzem
My od momentu jak byłam z Małym u lekarza i mi ryczał i nie dał się ubrać w kombinezon używamy kurteczki i jest o niebo lepiej buciki nosi prawie cały czas nawet w domku bo jednak nawet dla mnie w samych skarpetkach jest zimno a co dopiero takiemu brzdącowi
Na a dziś zaliczyliśmy spacerek w spacerówce bo gondola musiała zostać wyprana Wiktorkowi się bardzo spodobało, w końcu zobaczył troszkę świata

Znalazłam na komputerze tylko takie zdjęcie z bucikami dostałam je w paczce z ciuszkami wiec są to króliczki troszkę różowe no ale mamy całą półeczkę z różnymi innymi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.03.2015r 003s.jpg (46,8 KB, 57 załadowań)
__________________
Czekamy na naszego Skarba - 20.05.2018r.
Wiktorek jest już z nami od 30.09
Lunnas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 14:27   #4797
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Ojej Lunnas, a z tymi butkami to nie boisz się że dzidziuś nabawi się płaskostopia? Tzn wiem że wszystkie niemowlaki mają fizjologiczne płaskostopie, ale właśnie możliwość poruszania stopami i palcami u nóg to płaskostopie eliminuje. A ten but wygląda jakby był dość ciasny z trwadą podeszwą. A taka stópka bez możliwości wyginania się?... No nie wiem. Nie chcę Ci wchodzić w matczyne kompetencje, ale jeśli masz naprawdę tak zimno w domu że skarpetki to za mało to bym na Twoim miejscu zakładala dwie pary, ale butów nigdy.
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 15:00   #4798
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez Lunnas Pokaż wiadomość
My od momentu jak byłam z Małym u lekarza i mi ryczał i nie dał się ubrać w kombinezon używamy kurteczki i jest o niebo lepiej buciki nosi prawie cały czas nawet w domku bo jednak nawet dla mnie w samych skarpetkach jest zimno a co dopiero takiemu brzdącowi
Na a dziś zaliczyliśmy spacerek w spacerówce bo gondola musiała zostać wyprana Wiktorkowi się bardzo spodobało, w końcu zobaczył troszkę świata

Znalazłam na komputerze tylko takie zdjęcie z bucikami dostałam je w paczce z ciuszkami wiec są to króliczki troszkę różowe no ale mamy całą półeczkę z różnymi innymi
I tak ubrany jest po domu? Chyba musicie mieć strasznie chłodno. Tomaszek w samych bodach, cienkich spodenkach i skarpetkach, ale u nas jest jakieś 22-23 stopnie.

Poczwarkah ja tu widzę miękką podeszwe...
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 15:00   #4799
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Ja butkow nie zakladam, mam wrazenie ze Majce nie wygodnie. A mam ich mega.
Do Zdj. Jedynie.

Poczwarkach nie widac po Witu ze taka waga.
Majka ma 7 pewnie teraz a wiekowo malutka roznica
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 15:46   #4800
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
I tak ubrany jest po domu? Chyba musicie mieć strasznie chłodno. Tomaszek w samych bodach, cienkich spodenkach i skarpetkach, ale u nas jest jakieś 22-23 stopnie.

Poczwarkah ja tu widzę miękką podeszwe...
Oli zakładam takie misiowe kaftaniki i spodnie dresowe no ale u nas jest około 20st. Bucików natomiast nie zakładam, wydaje mi się że lepiej jest jak dziecko może swobodnie ruszać stópkami i paluszkami.

Spacerek dzisiaj zaliczony, czuć wiosnę
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-17 21:30:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.