Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-06, 14:38   #31
Jaatkaa85
Zadomowienie
 
Avatar Jaatkaa85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Prosto z serca;)
Wiadomości: 1 614
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

Seona, my mielismy podobny dla córy - ale nie używaliśmy jako pchacza, tylko mała jeździła autkiem po domu, żółte było.
Dla syna moze tez kupimy, a jak podrosnie to laufrada.
Jaatkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 14:59   #32
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość


Inny Fisher (nie taki jak Twój sheryl) miała koleżanka, też bardzo fajny, tylko wyciągałyśmy baterie, bo melodyjka była nie do zniesienia
Aha no w tym czerwonym jest regulacja głośności.
Za to ostatnio kupiłam mu taki zwykły polski jeździk/ autko (na zdj.), bo chodziło mi o auto i żeby był na dwór (a FP sprzedałam, bo za dziecinny i za niski już był) i w tym polskim nie ma regulacji, ba, tam nie ma wyłącznika i nawala tam to dicho na cały regulator (jakieś ordynarne disco jest wgrane). Musiałam wyjąć baterie.

A, jak jeszcze te dwa jeździki były w domu, FP szykował się do sprzedania, to syn wolał tego małego, dziecinnego fisherka a nie wyższe autko ze skrętnymi kołami. Głównie ze względu na ciekawy panel w FP.

I w ogóle jest nieautkowy jak się okazuje, woli rowerek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7600 Y.jpg (18,7 KB, 4 załadowań)
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 15:18   #33
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Aha no w tym czerwonym jest regulacja głośności.
Za to ostatnio kupiłam mu taki zwykły polski jeździk/ autko (na zdj.), bo chodziło mi o auto i żeby był na dwór (a FP sprzedałam, bo za dziecinny i za niski już był) i w tym polskim nie ma regulacji, ba, tam nie ma wyłącznika i nawala tam to dicho na cały regulator (jakieś ordynarne disco jest wgrane). Musiałam wyjąć baterie.

A, jak jeszcze te dwa jeździki były w domu, FP szykował się do sprzedania, to syn wolał tego małego, dziecinnego fisherka a nie wyższe autko ze skrętnymi kołami. Głównie ze względu na ciekawy panel w FP.

I w ogóle jest nieautkowy jak się okazuje, woli rowerek.
Mój w ogóle nie ma melodyjki, poza klaksonem Mamy większość zabawek z FP i chyba bym kolejnej melodyjki nie zniosła Niby jest ściszanie, ale melodyjkę i tak słychać i po którejś turze już czlowiek zaczyna wariować i sam ją nucić
Małe dzieci chyba bardziej lubią te ciekawe panele, dla starszych podejrzewam, nie są takie ważne. Chociaż dziś wsadziłam baterie do Radyjka Fisher Price po Cypisku , żeby Jerzyk się pobawił i mój sześciolatek niestety zabrał bratu , "bo się za nim stęskniłem" Nie wiem jednak na ile to była chęć zabawy, a na ile zazdrość o zabawkę
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 16:31   #34
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Małe dzieci chyba bardziej lubią te ciekawe panele, dla starszych podejrzewam, nie są takie ważne. Chociaż dziś wsadziłam baterie do Radyjka Fisher Price po Cypisku , żeby Jerzyk się pobawił i mój sześciolatek niestety zabrał bratu , "bo się za nim stęskniłem" Nie wiem jednak na ile to była chęć zabawy, a na ile zazdrość o zabawkę
No mój (3 lata) jak się dorwie do czegoś, gdzie można powciskać przyciski, to korzysta ale nie kupuję mu oczywiście już takich zabawek, bo to już nie ten wiek
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 14:18   #35
ulubionaa
Przyczajenie
 
Avatar ulubionaa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

Ja polecam wszystkim rowerki "magic" - polskiej firmy, które są naprawdę rewelacyjne!
moja malutka(półtora roku ma taki:http://lak-magic.ath.cx/artin/rk7.jpg
i bardzo go lubi, a inni rodzice pytają się gdzie można takie kupić Teraz gdy ciepło na dworze to tylko na rowerek chce wychodzić Rączka do prowadzenia jest bardzo komfortowa a i z rowerkiem jest także tacka+koszyczek do których wrzuca swoje zabwki
ulubionaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 14:26   #36
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

Cytat:
Napisane przez ulubionaa Pokaż wiadomość
Ja polecam wszystkim rowerki "magic" - polskiej firmy, które są naprawdę rewelacyjne!
moja malutka(półtora roku ma taki:http://lak-magic.ath.cx/artin/rk7.jpg
i bardzo go lubi, a inni rodzice pytają się gdzie można takie kupić Teraz gdy ciepło na dworze to tylko na rowerek chce wychodzić Rączka do prowadzenia jest bardzo komfortowa a i z rowerkiem jest także tacka+koszyczek do których wrzuca swoje zabwki
Mieliśmy Magica- zdecydowanie daleko mu było do rewelacyjności Szajs kompletny, dziecko się tylko zniechęciło do jazdy na rowerze przez niego i wylądował na śmietniku.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 19:29   #37
ulubionaa
Przyczajenie
 
Avatar ulubionaa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

Twój maluch się zniechęcił a mój wręcz przeciwnie :P Wiele osób chwali magic'i i dlatego postanowiliśmy go wypróbować, dla nas to był strzał w 10. Także w kategorii cenowej wypada dobrze co było dodatkowym argumentem by go
zakupić

ulubionaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 11:46   #38
Jaatkaa85
Zadomowienie
 
Avatar Jaatkaa85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Prosto z serca;)
Wiadomości: 1 614
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

A wyglada, jakby cały z plastiku był:-/
Jaatkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 12:12   #39
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

Cytat:
Napisane przez Jaatkaa85 Pokaż wiadomość
A wyglada, jakby cały z plastiku był:-/
Niby cały nie jest, ale do solidnych na pewno nie należy. Do tego pedały dziwnie umiejscowione, bardzo ciężko się pedałuje. Mam porównanie z rowerem, który kupiliśmy synkowi na 4 urodziny- zupełnie inna klasa.
Też kupiłam pod wpływem pozytywnych komentarzy w necie, że tani, a fajny, ale to zależy też czego się wymaga od rowerka dla dziecka.
My mieliśmy dokładnie ten:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 170837502_1.jpg (14,0 KB, 11 załadowań)
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 13:44   #40
ulubionaa
Przyczajenie
 
Avatar ulubionaa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

To jest chyba stary model. Słyszałam, że w stosunku do pierwszych modeli bardzo poprawili jakość i wykończenie - zresztą mamy najnowszy model w domu i jest solidny:P:P A co do pedałków, rzeczywiście większość jest w przednim kole a tutaj są umiejscowione jak w prawdziwych rowerach, dlatego jest też przekładnia łańcuchowa i gdy nie jest dobrze naoliwiona dziecku ciężej się pedałuje. Ale wystarczy tylko trochę naoliwić i chodzi bardzo płynnie

Cytat:
ale to zależy też czego się wymaga od rowerka dla dziecka.
Dla naszego malucha miał być zachętą do jeżdżenia i odskocznią do następnego i bardziej samodzielnego (gdy podrośnie) i ten zdał rolę
ulubionaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 16:20   #41
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

Cytat:
Napisane przez ulubionaa Pokaż wiadomość
To jest chyba stary model. Słyszałam, że w stosunku do pierwszych modeli bardzo poprawili jakość i wykończenie - zresztą mamy najnowszy model w domu i jest solidny:P:P A co do pedałków, rzeczywiście większość jest w przednim kole a tutaj są umiejscowione jak w prawdziwych rowerach, dlatego jest też przekładnia łańcuchowa i gdy nie jest dobrze naoliwiona dziecku ciężej się pedałuje. Ale wystarczy tylko trochę naoliwić i chodzi bardzo płynnie


Dla naszego malucha miał być zachętą do jeżdżenia i odskocznią do następnego i bardziej samodzielnego (gdy podrośnie) i ten zdał rolę
Faktycznie model jest starszy, sprzed ponad 4 lat. Przekładnia była oliwiona, problem był w pedałach, nie przekładni- po prostu umiejscowienie pedałów sprawiało, że dziecko musiało nienaturalnie zawijać podnosić nogi.
U nas mały nie znosił tego rowerka i niestety bardzo się zniechęcił do jazdy. Kiedy mu kupiliśmy porządnego BMX-a, to też nie chciał jeździć, dopiero jak mu pokazaliśmy, że to zupełnie inny rower i zupełnie inaczej się nim jeździ, to polubił jazdę
Młodszemu kupię chyba na drugie urodziny laufrad. Jestem zachwycona tymi rowerkami biegowymi, ostatnio coraz więcej dzieci na nich widuję. Niby nowa moda, ale przy okazji bardzo zdrowa- takie skrzyżowanie rowerka i hulajnogi
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 08:28   #42
Jaatkaa85
Zadomowienie
 
Avatar Jaatkaa85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Prosto z serca;)
Wiadomości: 1 614
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Faktycznie model jest starszy, sprzed ponad 4 lat. Przekładnia była oliwiona, problem był w pedałach, nie przekładni- po prostu umiejscowienie pedałów sprawiało, że dziecko musiało nienaturalnie zawijać podnosić nogi.
U nas mały nie znosił tego rowerka i niestety bardzo się zniechęcił do jazdy. Kiedy mu kupiliśmy porządnego BMX-a, to też nie chciał jeździć, dopiero jak mu pokazaliśmy, że to zupełnie inny rower i zupełnie inaczej się nim jeździ, to polubił jazdę
Młodszemu kupię chyba na drugie urodziny laufrad. Jestem zachwycona tymi rowerkami biegowymi, ostatnio coraz więcej dzieci na nich widuję. Niby nowa moda, ale przy okazji bardzo zdrowa- takie skrzyżowanie rowerka i hulajnogi
My tez kupujemy laufrada. Jestem nim podbnie zafascynowana, chyba pierwszy raz widziałam taki rowerek z 3 lata temu, tak mi sie śmiac chciało, bo to tak słodko wygląda, jak maluch tymi nózkami przebiera. I chyba nie zdecydujemy sie na zaden rowerek z 4 lub 3 kółkami.
Jaatkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 08:43   #43
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

Cytat:
Napisane przez Jaatkaa85 Pokaż wiadomość
My tez kupujemy laufrada. Jestem nim podbnie zafascynowana, chyba pierwszy raz widziałam taki rowerek z 3 lata temu, tak mi sie śmiac chciało, bo to tak słodko wygląda, jak maluch tymi nózkami przebiera. I chyba nie zdecydujemy sie na zaden rowerek z 4 lub 3 kółkami.
No własnie ja też sobie odpuszczę rowerek zwyczajny. Kupimy laufrada, a potem już pewnie młody przesiądzie się na BMX brata
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 07:49   #44
SambaMamba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 202
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

Ten rowerki to niezły pomysł, mój synek uczył się najpierw na rowerku z bocznymi kółkami, ale to jakać kicha, a potem dostaliśmy taki stary rowerek od znajomego, mały i bardzo wygodny, podobno wszystkie dzieci za nim uczą się jeździć No i udało się, teraz chyba oddam go komuś, bo to normalnie jest jakiś magiczny rower
A teraz mamy coś podobnego, tylko nieco tańszego http://sprzedajemy.pl/rowerek-power-ranger,1048
SambaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 13:25   #45
mawik0
Raczkowanie
 
Avatar mawik0
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 186
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

Wznawiam temat, bo potrzebuję porady
Mój Ancymon ma niecały roczek i zaczyna chodzić. Chętnie suwa różnymi przedmiotami po podłodze i za tym chodzi, ale nie chcę, żeby któregoś dnia się wyrżnął i stracił swoje piękne 8 ząbków. Chciałabym coś bezpieczniejszego niż krzesło czy stolik dla maluchów.
Jak myślicie czy warto zainwestować w pchaczyk lub jeździk? I co lepsze? Sam pchaczyk? Czy jeździ, którego używałby do pchania, a potem do jeżdżenia?

Myślałam o czymś takim:
http://allegro.pl/pchaczyk-jezdzik-w...418481565.html

albo jeździk taki:
http://allegro.pl/interaktywny-jezdz...432947573.html

Jeszcze jest coś takiego z rączką:
http://allegro.pl/jezdzik-pchaczyk-s...405370303.html

Co byście doradziły?
mawik0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 15:00   #46
korozyjka
Rozeznanie
 
Avatar korozyjka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 817
"jeździdło" dla roczniaka

szukałam, ale niestety nie znalazłam tematu, który by mi pomógł.
moja córeczka za miesiąc kończy roczek i chciałabym jej na urodziny kupic jakieś "jeździdełko".
poczytałam w necie i wiem tyle że "rowerki" z pedałami na przednim kole, to inna forma wózka, a nie rowerek. i na tym w zasadzie się kończy moja wiedza.
jest wiele opinii o jeździkach puky i rozważam pukylino, mam tylko wątpliwości czy to faktycznie jest odpowiednie dla takiego małego dziecka.
bardziej stabilne wydają mi się takie tandetne plastikowe jeździki w tym stylu:
http://allegro.pl/rozowy-jezdzik-ksi...161774882.html
są też drewniane:
http://allegro.pl/drewniany-jezdzik-...897328363.html
nie wiem czy to dobrze czy źle, że siedzenie jest takie szerokie?
z plasticzaków podobają mi się jeszcze takie:
http://allegro.pl/fisher-price-rower...160699618.html
http://allegro.pl/little-tikes-rower...105206229.html
http://allegro.pl/fisher-price-zebra...164026243.html
wydaja sie dość stabilne, ale maja wąskie siedzonko, czy ono się sprawdza?
chciałabym ją zabrać do sklepu, ale na pewno nie uda mi się przetestować wszystkich. może któryś jest ewidentnie nietrafionym pomysłem? jakie macie doświadczenia?
dodam że mala chodzi za rączki i juz czasem zrobi sama kilka kroczków, więc pewnie za miesiąc będzie już chodziła.
korozyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 20:26   #47
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: "jeździdło" dla roczniaka

http://allegro.pl/jezdzik-3-kolowy-b...046591735.html a ja bym na to stawiała niewielkie, lekkie, łatwo złożyć i pod wózek na spacer wsadzić.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 20:46   #48
korozyjka
Rozeznanie
 
Avatar korozyjka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 817
Dot.: "jeździdło" dla roczniaka

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;50599119]http://allegro.pl/jezdzik-3-kolowy-b...046591735.html a ja bym na to stawiała niewielkie, lekkie, łatwo złożyć i pod wózek na spacer wsadzić.[/QUOTE]

widziałam te też, ale tu mnie martwią kółka małe i tylko trzy...
korozyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 21:44   #49
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: "jeździdło" dla roczniaka

Cytat:
Napisane przez korozyjka Pokaż wiadomość
szukałam, ale niestety nie znalazłam tematu, który by mi pomógł.
moja córeczka za miesiąc kończy roczek i chciałabym jej na urodziny kupic jakieś "jeździdełko".
poczytałam w necie i wiem tyle że "rowerki" z pedałami na przednim kole, to inna forma wózka, a nie rowerek. i na tym w zasadzie się kończy moja wiedza.
jest wiele opinii o jeździkach puky i rozważam pukylino, mam tylko wątpliwości czy to faktycznie jest odpowiednie dla takiego małego dziecka.
bardziej stabilne wydają mi się takie tandetne plastikowe jeździki w tym stylu:
http://allegro.pl/rozowy-jezdzik-ksi...161774882.html
są też drewniane:
http://allegro.pl/drewniany-jezdzik-...897328363.html
nie wiem czy to dobrze czy źle, że siedzenie jest takie szerokie?
z plasticzaków podobają mi się jeszcze takie:
http://allegro.pl/fisher-price-rower...160699618.html
http://allegro.pl/little-tikes-rower...105206229.html
http://allegro.pl/fisher-price-zebra...164026243.html
wydaja sie dość stabilne, ale maja wąskie siedzonko, czy ono się sprawdza?
chciałabym ją zabrać do sklepu, ale na pewno nie uda mi się przetestować wszystkich. może któryś jest ewidentnie nietrafionym pomysłem? jakie macie doświadczenia?
dodam że mala chodzi za rączki i juz czasem zrobi sama kilka kroczków, więc pewnie za miesiąc będzie już chodziła.
My posiadamy Pukylino i jest super, bardzo stabilny i mój synek go uwielbia ale...

Jeździki, które wkleiłaś trochę różnią się od siebie.
Np. ten plastikowy samochodzik to bardziej chyba taki pchacz, ewentualnie do spokojnego odpychania się nóżkami dla mniejszego dziecka i taki pojazd widziałabym dla dziecka zaczynajacego chodzić.

Natomiast rowerek Pukylino to już jednak taki rowerek biegowy i do niego potrzeba sprawności.
Mój synek dostał go właśnie na roczek i wtedy też zaczął chodzić.
Przez ponad 2 miesiące lub więcej nie zwracał na niego uwagi, potem próbował, czasami miał problem z wsiadaniem/zsiadaniem i były przy tym upadki a "jeździł" na stojąco trzymając kierownicę w powietrzu.
Dopiero po jakimś czasie go "oswoił" i szaleje.

Tak więc z naszego doświadczenia uważam, ze dziecko do takiego Puky musi być dość sprawne fizyczne a na pewno stabilnie chodzić/stać.

Jeśli masz jakieś pytania dot. PUKY to pisz.

Powodzenia!
__________________
Dziubulek

Żabinek

Edytowane przez miszkaaa
Czas edycji: 2015-03-10 o 22:12
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 21:55   #50
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: "jeździdło" dla roczniaka

Cytat:
Napisane przez korozyjka Pokaż wiadomość
widziałam te też, ale tu mnie martwią kółka małe i tylko trzy...
Ale są kauczukowe.

Rowerek puky jest super, ale dla dziecka ok. 1,5 roku. http://ciuszkidlamaluszka.pl/puky_czerwony_big.jpg
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 00:19   #51
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: "jeździdło" dla roczniaka

Ja mojego koło tego wieku posadziłam na takim autku i nie wiedział, co robić, więc tego nie kupowałam, dopiero o wiele później się kapnął, że się trzeba odpychać nóżkami. Najlepiej z dzieckiem przetestować sprzęt.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 09:19   #52
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: "jeździdło" dla roczniaka

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;50601380]Ja mojego koło tego wieku posadziłam na takim autku i nie wiedział, co robić, więc tego nie kupowałam, dopiero o wiele później się kapnął, że się trzeba odpychać nóżkami. Najlepiej z dzieckiem przetestować sprzęt.[/QUOTE]

U mnie to samo. Z początku autko służyło do przewracania, wchodzenia do bagażnika, gryzienia kulek, a po paru miesiącach zaczął na nim profesjonalnie jeździć.
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 19:54   #53
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

Ja miałam taki: dwoje dzieci męczyło i nic się nie stało Bardzo fajne, bo do pod siedzisko można powkładać np. klocki czy puzzle. Real często robi na niego promocje.

Miałam taki jeździk (zdjęcie w pierwszym poście) ale porażka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jezdzik%20disney.jpg (27,3 KB, 10 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 20:09   #54
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

A tak sobie myślę... że dla roczniaka to naprawdę największą frajdą będzie jeździk - zastępca wózka

http://allegro.pl/rowerek-trojkolowy...126016507.html tzn ten paskudny jest ale... sama z siebie bym nie kupila, moja starsza na roczek dostała z możliwocią włączania jakiś melodyjek, byl szal (mimo, że oczy mnie bolały od różu z żółtym), potem młodsza na tym była pchana - tak samo. A jednak tu się liczy najbardziej frajda dla dziecka
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 00:01   #55
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

Mój właśnie na roczek takie coś dostał Trochę pojeździliśmy, a w tym roku już tylko czekam na cieplejsze dni i znowu wyciągamy.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 21:42   #56
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

Strasznie badziewne i niepraktyczne to jest. Ale może moja perspektywa jest inna.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 07:15   #57
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

U nas sprawdziły sie najlepiej Puky. Są mocne, wytrzymałe, moje dziecko mało szanuje sprzęt, szaleje nam nim, więc muszę to brać pod uwagę. Teraz jestem na etapie poszukiwania większego roweru, ponieważ z poprzedniego już wyrosła.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:38   #58
korozyjka
Rozeznanie
 
Avatar korozyjka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 817
Dot.: Jeździki, rowerki, pchacze - pojazdy dla dzieci

dziękuje za wszystkie odpowiedzi. jednak się wstrzymam (do dnia dziecka), bo najbardziej się skłaniam ku pukylino, a mała chyba nie będzie jeszcze gotowa za te 3 tygodnie, żeby się z niego cieszyć.
korozyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-13 10:38:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.