Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-12, 08:36   #4471
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
No tu masz rację on parę razy pociągnał i kima. Gdyby z ja da ł normalnie kolację to by bylo ok. A wczoraj obiad o 16 zjadł pol małego ziemniaka, troche kalafiora mięsa nie chciał. I potem o 20 kaszke uwaga 3 łyżeczki. I to mu starczyło na cala noc, rano znowu niechęć do jedzenia, zjadł 3 kęsy jajecznicy. Mam nadzieję ze nie pisze tego drugi raz ale tamtego posta chyba nie dodało
myslę że przejmować sie nie powinnaś... chociaż wiemże Cie martwi to że nie chce jeść zbyt wiele..moja też ma takie okresy jak uwielbiała mięso tak teraz jest be.. jeśc chce sama wiec dostaje do miseczki z zupy ziemniaki widelca swojego i probuje nabijac ja jej pomagam a zupe ja podaje łyżeczką z obiadem wygląda tak samo do miseczki dostanie troche a reszte ja jej daje bo inaczej w ogole nie chce ode mnie jesć tylko samaaaaaa... wiec ok daje byle by zjadła..ale teraz mieso dostaje to blee wypluwa :/ a tak lubiła... do tego nie lubi pieczywa ... przedwczoraj dostała kawałek bułki od tż z wedlina i serem to zjadła wedline i ser reszta jest blee no to nie trudno... jak da rade Leoś to nie dawaj nic w nocy mu do jedzenia może szybko zapomni i nie bedzie sie upominał o cyca trzymam za was kciuki

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez inwersja Pokaż wiadomość
Z tego co kojarze to Leos Poziomki ma tylko te faze,w ktorej niewiele je choc na zabiedzonego nie wyglada.

Ksiaze Milosz.sie obudzil. Spal ponad 3h, i pierwszy raz od niepamietnych czasow obudzil sie bez placzu. On wyspany,a ja juz nieprzytomna ze zmeczenia.. takze ten.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------



Moze. Bo ja akurat wciaz nie wiem o co mojemu dziecko chodzi. W dzien pija niewiele,a w nocy ciagnie jak smok. W dzien odkad jest na.bebiko to nie tknie mleka, a w nocy ciagnie ile.fabryka dala... i gdzie tu sens,gdzie logika??
No nie ma sensu i logiki..ale ja bym spróbowała (chociaż wiem że napiszesz że nie da rady bo będzie miłosz wył całą noc) tylko raz w nocy dać albo mleko albo wode z sokiem bądź samą wode.. ja wiem że Miłosz jest w tej kwestii bardzo cieżki mimo to bym spróbowała mimo zarwanej nocy itd ale bym naweet na rękach bujała itd ale bym spróbowała na tyle ile by pozwolił oczywiscie... i tu nie mówie że ma wyć całą noc bo ja wiem że Twój tż wstaje do pracy ale przynajmniej bym raz sprobowała moze bym i sie szybko poddała ale warto by spróbowac

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez inwersja Pokaż wiadomość
Ale on wrzeszczy,nie placze ale wrzeszczy, jak nie dostanie mleka/picia. Probowalam juz uspic go bez mleka /picia w nocy przy pobudce. Dwie godziny to.trwalo i.skapitulowalam. Dluzej nie mialam.serca i sily.
A powiem Ci,ze on juz pare.miesiecy nie pil w.ogole.mm w nocy. Jak byla maly, mial.jakos 5 czy 6 mcy. Wtedy tylko pil wode z sokiem,raz , dwa razy w nocy. A jakos na poczatku lata znow.zaczal pic mm.

A.co.do wyrosniecoa to nie do.konca sie zgadzam z Twoja pediatra. Zalezy od dziecka. Na prawde znalam.dziecko,ktore w.wieku 2 lat w.nocy bylo co.godzine kp,.a.w dzien jeszcze czesciej. W.konxu jego matka sie zbuntowala,bo.miala juz dosc,ale.trwalo to.2 tyg. I byly to.2tyg wrzaskow i lamentow. A ja bym jednak chciala uniknac takiej sytuacji.
Znam jeszcze 4latkę, która piła rano i wieczorem kaszki na mm. W końcu jej mama z premedytacją na wakacje nie wzięła kaszek i butelek, wylało się trochę łez, no ale jakoś się udało... Ale jakby nie było sama z pewnością nie odrzuciła mm.
Szwargra pracownik z kolei ma synka 5 latka, który do tej pory pije bebiko, a krowiego tknąć nie chce. I to codziennie się dopomina, rano i wieczór. A co lepsze, to jakoś teraz w marcu ma im się urodzić dziecko, to tym bardziej będzie im ciężko oduczyć jeśli będą kupować dla malucha.

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Tak z innej bajki,.. Milosz napil sie sam ze zwyklego kubka i pierwszy raz sie nie oblal!! A bylo tyle picia,ze spokojnie by dal rade. Wczoraj od takie iloscia.wody był cały mokry. A dzis upil pare lykow i reszta soku zostala w kubku. Takze sukces
Ok. doczytałam że juz próbowałas.. omiń poprzedniego mojego posta

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Ale jestem zmęczona Byłam na zakupach w galerii, łaziłam prawie 3 godz, a i tak wszystkich sklepów nie obeszłam Byłam z koleżanką, tak w ramach rozrywki, ale kupiłam sobie co nie co
Bluzeczkę Amisu w New Yorkierze
Bluzeczkę elegancką w C&A
Spodnie w Reserved
Botki Catwalk w Deichmanie


---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

ach i zapomniałam o torebce do butów
super zakupy!!!
__________________
Lenka
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 08:37   #4472
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Angelika nasze posiłki wyglądają tak ze on je sam. Nieraz jak nie zauważy to mu cos wepchne, ale zazwyczaj je to co sam sobie wceluje na widelcu do buzi od nas nie chce. Te dwie noce nie wolałwo jedzenie wiec moze tak zostanie. Staram sie zeby zjadał kolację ale to mega trudne bo ucieka na widok jedzenia.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 08:48   #4473
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
O kurcze to trudno dostępny...
Wierzycie w ten kalendarz chiński? Z leonem mi sie sprawdziło a wam?

Amelka teraz nie mam jak bo sa w samochodzie ale jak skompletuje do tego jeszcze cos to wstawię
Ogłaszam ze leo jest odstawiony od piersi! Po 17 miesiącach, karmienie przychodziło mi z łatwością, jedyny mankament to ta leosia przesadna fascynacja
Nie myślałam ze kiedyś to nastąpi
brawo1!!!!!

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Angelika nasze posiłki wyglądają tak ze on je sam. Nieraz jak nie zauważy to mu cos wepchne, ale zazwyczaj je to co sam sobie wceluje na widelcu do buzi od nas nie chce. Te dwie noce nie wolałwo jedzenie wiec moze tak zostanie. Staram sie zeby zjadał kolację ale to mega trudne bo ucieka na widok jedzenia.
rozumiem kurcze co do kolacji to ciezko mi cos podpowiedzieć bo moja pieczywa nie chce wiec tez nie mam czasem pomysłu na kolacje :/ ostatnio jadła serek wiejski ode mnie to z 3 lyzeczki wzieła niby taki pycha a pozniej wypluwała:/ i to tak zawsze..niby je bo nie moge powiedzieć wszystkiego próbuje nie ma z tym problemu ale najczesciej 3 łyzczeki ostatnimi czasy i bleee wypluwa
__________________
Lenka
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 08:51   #4474
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez angelikada Pokaż wiadomość
brawo1!!!!!

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------



rozumiem kurcze co do kolacji to ciezko mi cos podpowiedzieć bo moja pieczywa nie chce wiec tez nie mam czasem pomysłu na kolacje :/ ostatnio jadła serek wiejski ode mnie to z 3 lyzeczki wzieła niby taki pycha a pozniej wypluwała:/ i to tak zawsze..niby je bo nie moge powiedzieć wszystkiego próbuje nie ma z tym problemu ale najczesciej 3 łyzczeki ostatnimi czasy i bleee wypluwa
U nas tez tak to wygląda.
Wczoraj zrobilam mu caprese z krakersami... Podziubal i podziękował
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 08:55   #4475
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Piozmka a Ty jesteś u siebie czy u taty ? bo jakoś to mi umknęło...

Dzisiaj jade z sis i mama i Lena do Poznania bo siostra ma wyniki odebrać i jedziemy do Ikei :P

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
U nas tez tak to wygląda.
Wczoraj zrobilam mu caprese z krakersami... Podziubal i podziękował
Ja juz czasem mam dość i cierpliwości mi brakuje :/ ale sobie zaraz uzmysławiam że nie ma się co złościć nie chce to nie trudno przyjdzie jak będzie chciała jeść..czyli zawsze wtedy jak ktoś coś mieli w buzi
__________________
Lenka
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 09:53   #4476
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Poziomko,podwojne.gratula cje
Dla Ciebie i Leosia za odcyckowanie i oczywiscie za potomstwo
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein

Edytowane przez inwersja
Czas edycji: 2015-03-12 o 11:30
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 12:36   #4477
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Angelika u taty bede dopiero na wielkanoc.

Dziękuję za gratulacje
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-12, 13:52   #4478
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Poziomko gratulacje
Kurde ale mam skurcze cały dzien. Po dwoch nospach ulzylo ale niewiele. Jak nie przejdzie to wieczorem jade na ip. Niewyobrazam sobie lezec w szpitalu jak przy Jasku
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 16:25   #4479
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Poziomko gratulacje
Kurde ale mam skurcze cały dzien. Po dwoch nospach ulzylo ale niewiele. Jak nie przejdzie to wieczorem jade na ip. Niewyobrazam sobie lezec w szpitalu jak przy Jasku
Magnez? Dużo wody?
Który masz teraz tydzień?
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 17:43   #4480
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Magnez? Dużo wody?
Który masz teraz tydzień?
Wlasnie z jednym i drugim u mnie na bakier ostatnio:/ dzisiaj 21tydz 3dz. Przyszla mama i mnie odciazyla, jest lepiej... Oby jutro juz bylo calkiem ok
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 17:58   #4481
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
A mi nic nie kupiłaś
a co byś chciała
Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę super ze zakupy udane ja ostatnio w biegu z Ola miałam jakieś 45 min po tym jak się obudziła gdy dotarliśmy na miejsce bo była jeszcze zaspana i siedziała w wózku a potem.... Także kupiłam tylko kurtkę a więcej rzeczy potrzebuje
heh ja też potrzebuję jeszcze kilka innych rzeczy, kurtki widziałam, ale mi się nie podobały i jakąś bieliznę muszę kupić
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-12, 18:46   #4482
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Poziomka ja robiłam całej rodzinie z tego i się sprawdza
http://www.familie.pl/chlopiec-czy-dziewczynka
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 18:58   #4483
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Poziomka ja robiłam całej rodzinie z tego i się sprawdza
http://www.familie.pl/chlopiec-czy-dziewczynka
wg tego wychodzi, że jestem chłopcem
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 18:59   #4484
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Kaska oni mi napisali: choinka mająca 27lat powinna urodzić dziewczynkę. A ja mam 26?! I nie wiem czemu jestem choinką

Babcia zaprawila latem pomidory chyba malinowe w słoiki i od jakis 2tyg codziennie szamam jeden słoik i to przy powstrzymywaniu bo mi głupio to jest takie pyszne! Wizytę mam 20marca bo moja lekarka na urlopie w tym tygodniu.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 19:01   #4485
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Kaska oni mi napisali: choinka mająca 27lat powinna urodzić dziewczynkę. A ja mam 26?! I nie wiem czemu jestem choinką

Babcia zaprawila latem pomidory chyba malinowe w słoiki i od jakis 2tyg codziennie szamam jeden słoik i to przy powstrzymywaniu bo mi głupio to jest takie pyszne! Wizytę mam 20marca bo moja lekarka na urlopie w tym tygodniu.
Poziomka, bo w Chinach liczą wiek człowieka od zapłodnienia, a nie od urodzin.
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 19:37   #4486
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez inwersja Pokaż wiadomość
Poziomka, bo w Chinach liczą wiek człowieka od zapłodnienia, a nie od urodzin.
A to spoko. Kurcze tylko boję sie nastawiać na dziewczynkę bo tak o tym marzę a do tego sie cykam ze wykrakałam sobie bliźniaki, ale by były jaja w ciąży przeżywałam ze leo jest jeden a w mojej rodzinie byl wtedy wysyp bliźniaków. Tak im zazdrościłam a oni akurat nie byli zadowoleni. Wiem ze to z dupy problemy, w pierwszej kolejności sie martwię, czy bedzie mi dane donosić ta ciążę, ciągle musze tego klocka dzwigać i w ogole...
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 19:38   #4487
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
A to spoko. Kurcze tylko boję sie nastawiać na dziewczynkę bo tak o tym marzę a do tego sie cykam ze wykrakałam sobie bliźniaki, ale by były jaja w ciąży przeżywałam ze leo jest jeden a w mojej rodzinie byl wtedy wysyp bliźniaków. Tak im zazdrościłam a oni akurat nie byli zadowoleni. Wiem ze to z dupy problemy, w pierwszej kolejności sie martwię, czy bedzie mi dane donosić ta ciążę, ciągle musze tego klocka dzwigać i w ogole...
mi się wydaje, że u Ciebie dziewczyna będzie, w końcu trzeba teraz bab bo same faceciki się prawie rodzą
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 19:48   #4488
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Kaśka wychodzi mi dwóch chłopców czyli u mnie się sprawdza
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 19:52   #4489
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

A jak ci ostatnio idzie prorokowanie? boże i co mam do lipca czekać no nie wytrzymam.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-12, 19:56   #4490
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
A jak ci ostatnio idzie prorokowanie? boże i co mam do lipca czekać no nie wytrzymam.
lepiej mi szło jak sama byłam w ciąży- wtedy miałam moc
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 20:13   #4491
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

U mnie nie zgadza się obecna ciąża,no chyba ze będę miała niespodziankę na porodowce nie jestem też dokładnie pewna owu,zrobiłam na 3 dni do przodu i dziewczynka wychodzi,według dwóch Usg chłopczyk,okaże się niedługo
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś




Edytowane przez Aaamelkaa
Czas edycji: 2015-03-12 o 20:14
Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 20:27   #4492
anutka171
Rozeznanie
 
Avatar anutka171
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 761
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI



Dawno się nie odzywalam, ale nie mialam zupełnie weny na pisanie. Za to czytam na bieżąco

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Maciek chodzi po domu i po prostu pluje... Na ściany, na podłogę i jeszcze bije sobie brawo
Kubuś tez tak robi i wiem, że jest to specjalna robota na szczęście jest to raz na jakiś czas.

Ale najbardziej mi się podoba jak dmucha w piórko, które znajdzie na podłodze wtedy też wszystko jest zapłatę, ale jest to tak słodki widok, że od razu mu wybaczam

Niestety u nas najgorsze jest to, że Kubuś w ogóle nie przestaje się slinic :/codziennie nosi sliniaki i chyba będzie do 18 nie wiem czy szukać gdzieś przyczyny?

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
O kurcze to trudno dostępny...
Wierzycie w ten kalendarz chiński? Z leonem mi sie sprawdziło a wam?

Amelka teraz nie mam jak bo sa w samochodzie ale jak skompletuje do tego jeszcze cos to wstawię
Ogłaszam ze leo jest odstawiony od piersi! Po 17 miesiącach, karmienie przychodziło mi z łatwością, jedyny mankament to ta leosia przesadna fascynacja
Nie myślałam ze kiedyś to nastąpi
Super! Gratulacje dla Ciebie i Leosia

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Poziomko gratulacje
Kurde ale mam skurcze cały dzien. Po dwoch nospach ulzylo ale niewiele. Jak nie przejdzie to wieczorem jade na ip. Niewyobrazam sobie lezec w szpitalu jak przy Jasku
Niedobrze :/ uważaj na siebie i odpoczywaj więcej. Mnie niestety ostatnio szpital nie ominął :/

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Poziomka ja robiłam całej rodzinie z tego i się sprawdza
http://www.familie.pl/chlopiec-czy-dziewczynka
U mnie o dziwo wychodzi dziewczynka bo na innych wychodzi chłopak. Ciągle nie wierze, ze to będzie dziewczynka i mam wrażenie, że jeszcze coś dorośnie

widziałam, że temat bucików na tapecie - ja dziś właśnie zamówiłam emele (ttez mieliśmy wcześniej i uważam, że są świetne) o takie:
http://sklep.marcoagadio.pl/14011-thickbox/thickbox.jpg
I nawet w miarę korzystna cena, bo 139 zł juz z przesyłka
Wcześniej mieliśmy 21 i są na styk, wiec tez wzięłam 23. Mam nadzieje, ze będą dobre, bo nie mam gdzie przymierzyć :/

Dziś w końcu się zaszczepilismy na mmr. Na szczęście w przychodni mieli priorix. Mam nadzieje, ze nie będzie jakiś kwiatków po tej szczepionce
A bardzo mi się podobało, bo jedna dziewczynka w poczekalni płakała po szczepieniu, a Kubuś zaczął jej śpiewać
i w ogóle całkiem dzielny był
__________________
Jakub
14.09.2013r.
anutka171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 22:31   #4493
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez anutka171 Pokaż wiadomość


Dawno się nie odzywalam, ale nie mialam zupełnie weny na pisanie. Za to czytam na bieżąco



Kubuś tez tak robi i wiem, że jest to specjalna robota na szczęście jest to raz na jakiś czas.

Ale najbardziej mi się podoba jak dmucha w piórko, które znajdzie na podłodze wtedy też wszystko jest zapłatę, ale jest to tak słodki widok, że od razu mu wybaczam

Niestety u nas najgorsze jest to, że Kubuś w ogóle nie przestaje się slinic :/codziennie nosi sliniaki i chyba będzie do 18 nie wiem czy szukać gdzieś przyczyny?



Super! Gratulacje dla Ciebie i Leosia



Niedobrze :/ uważaj na siebie i odpoczywaj więcej. Mnie niestety ostatnio szpital nie ominął :/



U mnie o dziwo wychodzi dziewczynka bo na innych wychodzi chłopak. Ciągle nie wierze, ze to będzie dziewczynka i mam wrażenie, że jeszcze coś dorośnie

widziałam, że temat bucików na tapecie - ja dziś właśnie zamówiłam emele (ttez mieliśmy wcześniej i uważam, że są świetne) o takie:
http://sklep.marcoagadio.pl/14011-thickbox/thickbox.jpg
I nawet w miarę korzystna cena, bo 139 zł juz z przesyłka
Wcześniej mieliśmy 21 i są na styk, wiec tez wzięłam 23. Mam nadzieje, ze będą dobre, bo nie mam gdzie przymierzyć :/

Dziś w końcu się zaszczepilismy na mmr. Na szczęście w przychodni mieli priorix. Mam nadzieje, ze nie będzie jakiś kwiatków po tej szczepionce
A bardzo mi się podobało, bo jedna dziewczynka w poczekalni płakała po szczepieniu, a Kubuś zaczął jej śpiewać
i w ogóle całkiem dzielny był
Kochany Kubuś
Prawdziwy mężczyzna butki śliczne
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 06:42   #4494
agusiowata84
Rozeznanie
 
Avatar agusiowata84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 816
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Poziomka ja robiłam całej rodzinie z tego i się sprawdza
http://www.familie.pl/chlopiec-czy-dziewczynka
Mnie się sprawdziło
agusiowata84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 08:14   #4495
mostly_cloudly
Raczkowanie
 
Avatar mostly_cloudly
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 323
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Oj to jakaś loteria jest a nie kalendarz U mnie się nie zgadza. Sugerowałabym się bardziej wynikiem usg
mostly_cloudly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 08:54   #4496
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez mostly_cloudly Pokaż wiadomość
Oj to jakaś loteria jest a nie kalendarz U mnie się nie zgadza. Sugerowałabym się bardziej wynikiem usg
Myślę ze nie loteria bo ma większą sprawdzalnosc niż 50%
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 10:53   #4497
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Maciek chodzi po domu i po prostu pluje... Na ściany, na podłogę i jeszcze bije sobie brawo

Właśnie sobie wyobraziłam i padłam....

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Ja też daje Julkowi spać ile chce. No chyba, ze spiacy o 18 to przetrzymam go pół godziny, robie wcześniejszą kąpiel i kolację i do spania. Jak kombinowalam z drzemkami i chciałam ustawić po swojemu to bylo tylko gorzej. Był marudny, meczylismy się oboje... Mam jedną zasadę - nawet jeśli w dzień pospi dłużej max o 21 ląduje w lozeczku. Są dni kiedy rozpiera go energia ale dzięki temu zawsze zasnie ok. 21, najwyzej zajmie mu to nie 5 minut a max 10-15

Czuje się dziś strasznie, mam jakiegoś rotawirusa chyba. Całą noc spędziłam w wc, teraz czekam aż mlodzian pójdzie spać to i ja się położę...
Ja od zawsze daje swojej Małgosi spać tyle ile zechce ale ostatnio to przechodzi wszelkie granice. Ostatni tydzień to pobudka: 7.20. Drzemka 12.30-15.30 i chodzi spać kilkanaście minut przed 24. Juz nawet nie mam siły żeby wejść do Was nocą....

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Ale jestem zmęczona Byłam na zakupach w galerii, łaziłam prawie 3 godz, a i tak wszystkich sklepów nie obeszłam Byłam z koleżanką, tak w ramach rozrywki, ale kupiłam sobie co nie co
Bluzeczkę Amisu w New Yorkierze
Bluzeczkę elegancką w C&A
Spodnie w Reserved
Botki Catwalk w Deichmanie


---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

ach i zapomniałam o torebce do butów
Moje ulubione sklepy !!! Brawo

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
O kurcze to trudno dostępny...
Wierzycie w ten kalendarz chiński? Z leonem mi sie sprawdziło a wam?

Amelka teraz nie mam jak bo sa w samochodzie ale jak skompletuje do tego jeszcze cos to wstawię
Ogłaszam ze leo jest odstawiony od piersi! Po 17 miesiącach, karmienie przychodziło mi z łatwością, jedyny mankament to ta leosia przesadna fascynacja
Nie myślałam ze kiedyś to nastąpi
Napisz proszę jak go odstawiałaś bo ja też po szczepieniu chcę Małgosię odstawić

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Wczoraj robiłam drugi test i kreska jest juz ciemna wiec wygląda na to ze bede miec dzidziusia
No i nie bylabym sobą gdybym od razu nie wyczaiła płci wychodzi mi drugi chłopak.

Gratulacje !!! Cudowne wieści !!!

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Jeśli chodzi o kalendarz chiński to u mnie się zgodziło

Ja byłam w ccc za butami.. Te ceny to jakaś masakra.... Dziecko będzie chodziło w droższych butach niż mama. Tak myślę, że chyba do decathlonu się przejadę i zobaczę co tam jest....
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 11:55   #4498
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Badzia u nas były 3karmienia na dobę na wieczór jadł i tak zasypiał, rano np ok 6 przychodził karmiłam go i zasypial dalej no i na drzemkę. Nie umiałam go inaczej ululać do spania bo sie darł. Co jakis czas próbowałam. Wieczorem zdarzało sie niekiedy ze zasnął bez karmienia. Także u nas poważnym problemem bylo zasypianie. We wtorek spróbowałam znowu no i po 40minutach zasnął. Wczoraj na wieczór troche chlipal ale przytulił sie i zasnął a w dzień lulam go na siedząco i tak zasypia. Mleka chyba mialam tyle co nic bo nie boli mnie i nie musze ściagac. Poza tym ma lepszy sen dzis przyszedł o 8,30 i przytulaliśmy sie prawie godzinę bo nie chciał wstawać
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 12:45   #4499
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Badzia u nas były 3karmienia na dobę na wieczór jadł i tak zasypiał, rano np ok 6 przychodził karmiłam go i zasypial dalej no i na drzemkę. Nie umiałam go inaczej ululać do spania bo sie darł. Co jakis czas próbowałam. Wieczorem zdarzało sie niekiedy ze zasnął bez karmienia. Także u nas poważnym problemem bylo zasypianie. We wtorek spróbowałam znowu no i po 40minutach zasnął. Wczoraj na wieczór troche chlipal ale przytulił sie i zasnął a w dzień lulam go na siedząco i tak zasypia. Mleka chyba mialam tyle co nic bo nie boli mnie i nie musze ściagac. Poza tym ma lepszy sen dzis przyszedł o 8,30 i przytulaliśmy sie prawie godzinę bo nie chciał wstawać
U nas jest ta sama sytuacja: cycuś-najlepszy usypiacz i pocieszyciel na wszelkie niepokoje .

A mm podawałaś?
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 12:48   #4500
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Nie. On nie lubi mleka. Kakao tez nie wypije. A umie zasnąć inaczej?
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-14 13:03:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.