Koty - część XI - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-26, 21:23   #931
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
tu wyzej napisalas. Tez zaraz usuniesz cala tresc posta, tak jak tego poprzedniego? Katzenbaum, czyli wielki drapak sufitowy jest kotu akurat potrzebny. Masz mloda, zdrowa kotke, dachowca, a nie 20 letniego persa. Powinna miec mozliwosci wspinaczki

Male niby drapaki polmetrowe, to rzezywiscie zbedne.
oj, zaraz sie gromy posypia za tego persa
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 21:47   #932
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
Ok. Tak też zrobię. Więcej już tu nie napisze, przepraszam za zbyt emocjonalne, chore, nieludzkie i dziecinne zachowanie. to mój pierwszy kot, przeżywam jak zyd okupację, ale czas skończyć z dziecinadą, racja, za bardzo się otworzyłam przed Wami. Pozdrawiam
Proszę o nie wyolbrzymianie tego co napisałam

W poście, który usunęłaś prosiłaś o opinię, dostałaś ją, napisaną kulturalnie, bez obraźliwych określeń. A, że nie zgodziła się z Twoją opinią, no cóż, ludzie są różni.

Naprawdę nie ma co się obrażać, tylko przyjąć, to, że ktoś może mieć inne spojrzenie na sprawę. Kobieta nie przyniosła Wam "kupy", tylko coś, co powszechnie jest uważane za kocią atrakcję. Nie pasuje Wam, kot się może bez tego obejść, to się pozbyć "śmierdziela" i z głowy.
Naprawdę szkoda nerwów na takie drobnostki
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 22:52   #933
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty - część XI

Prosze o nie niszczenie forum poprzez edycje postow.
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 22:55   #934
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty - część XI

Nie wiem, czy to drobnostka, ale ja też odniosłam wrażenie, że Za kk Atak jest atakowana. Wiem, że niektórzy poświęca wszystko dla kotów, ale to już kwestia indywidualna i nie powinniśmy oceniać, co jest konieczne i jak wielki drapak trzeba mieć, ważne że kotom się krzywda nie dzieje.
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living

Edytowane przez esfira
Czas edycji: 2015-03-26 o 22:56
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 23:07   #935
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to drobnostka, ale ja też odniosłam wrażenie, że Za kk Atak jest atakowana. Wiem, że niektórzy poświęca wszystko dla kotów, ale to już kwestia indywidualna i nie powinniśmy oceniać, co jest konieczne i jak wielki drapak trzeba mieć, ważne że kotom się krzywda nie dzieje.
Drobnostką nazwałam przejmowanie się "śmierdzącą" poduszką, którą wystarczy wyrzucić i po kłopocie. Nic nie pisałam o drapakach.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 23:35   #936
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to drobnostka, ale ja też odniosłam wrażenie, że Za kk Atak jest atakowana. Wiem, że niektórzy poświęca wszystko dla kotów, ale to już kwestia indywidualna i nie powinniśmy oceniać, co jest konieczne i jak wielki drapak trzeba mieć, ważne że kotom się krzywda nie dzieje.
Chyba w zadnym kocim domu, piszacych tu osob, kotom sie krzywda nie dzieje.

Ja bym nie zakladala z gory, ze sugestie tej opiekunki o duzym drapaku to takie chore wymagania, ktore trzeba wysmiac... bo kot ma reczniki i torebki foliowe do zabawy to wystarczy Gdyby jej kazala woliere w ogrodzie budowac, to ok, ale zapewnienie kotu miejsca do wspinaczki, to taka fanaberia nawiedzonej opiekunki

gdyby napisala, ze opiekunka sugeruje drapak sufitowy, ale ma bardzo male mieszkanie, nie ma miejsca... jest drogi, nie ma funduszy... tu po prostu opiekunka sugeruje drapak i to jest ta porada glupia, ze zalamac sie idzie, bo ma reczniki.
__________________

Edytowane przez stasiek
Czas edycji: 2015-03-26 o 23:47
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 00:08   #937
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak
Nie zastosuję się do jej rad. Znam Katyję i wiem, że ona tylko kocha ręczniki i worki foliowe. Drapaki, domki i inne "cudowne zabawki" leżą nie używane...
Zupełnie bez złośliwości:
zastanów się dobrze, czy dobrze znasz swojego kota. Kiedyś o Soni pisałam/mówiłam "mój podłogowy kot", "kot lubiący drapać powierzchnie poziome tj. matę-drapak" itp. Oj, myliłam się. Naprawdę długo nie miała prawdziwego drapaka, wydawał mi się... zbędny, aż w końcu zamówiłam i okazało się, że to najważniejsza kocia rzeczy i największa przyjemność podrapać drapak, poskakać po nim i spać na najwyższym miejscu... Nie wiem jak mogłam jej tego nie zapewnić od pierwszego dnia u mnie.
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 04:13   #938
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
a czego sie nauczylas o kotach przez ten rok i 4 msc, albo co przeczytalas? ze koty lubia reczniki, a drapaki sa niepotrzebne? To jest Twoja opinia o kotach?
Ona tylko napisała, że jej kot akurat bardziej preferuje te rzeczy. Moje mają legowiska, a śpią na stołkach i szafach. Czyli co, jestem zła, bo koty nie śpią w miejscach , w których koty spać powinny?
Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Wiesz wpadłaś tutaj z krzykiem, że stała się straszna rzecz i, że nikomu nie życzysz takich przeżyć. Ja naprawdę już pomyślałam, że biednej kotce coś się stało, miała wypadek, wypadła przez okno, uciekła, zgubiła się, zabrali ją Wam bez powodu. Od razu zaczęłam patrzeć na zdjęcia, czy może dokumentujesz jakieś rany. A tu tylko poduszka, jeju śmierdzi to wyrzucić i już, mieszkanie wywietrzyć, nad czym tu tak się emocjonować?
Jak kota dołapie biegunka, to też fiołkami pachnieć nie będzie, zdarza się.
Kotu dać inną zabawkę i po kłopocie.

Ciekawe stwierdzenie biorąc pod uwagę Twoją reakcję
Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
dokladnie smierdzi to wyrzucic i tyle. Rozumiem, ze mozna szczegolnie jakiegos zapachu nie tolerowac, zdarza sie.
Kupiłam kiedyś jakieś wędzone 'przysmaki' dla psów- żwacze czy co to było, nie pamiętam. Wierz mi, że od tego smrodu idzie zdechnąć. Kupcie coś takiego i otwórzcie na chacie. Gorsze niż kocie odchody. Mama do dzisiaj mi tego nie wybaczyła
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wyrażasz moje myśli, składasz je w słowa
Problemem jest zrobić kotu półki i kupić drapak? Moje to wszystko mają... Ale najwidoczniej mają za dużo, powinnam ograniczyć im dobra i niech się cieszą, że żreć dostają, prawda?

Daktylku, to samo pomyślałam. Jakaś afera o... walerianę. A ja też się doszukiwałam rannego czy chorego kota.
Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
Chyba w zadnym kocim domu, piszacych tu osob, kotom sie krzywda nie dzieje.

Ja bym nie zakladala z gory, ze sugestie tej opiekunki o duzym drapaku to takie chore wymagania, ktore trzeba wysmiac... bo kot ma reczniki i torebki foliowe do zabawy to wystarczy Gdyby jej kazala woliere w ogrodzie budowac, to ok, ale zapewnienie kotu miejsca do wspinaczki, to taka fanaberia nawiedzonej opiekunki

gdyby napisala, ze opiekunka sugeruje drapak sufitowy, ale ma bardzo male mieszkanie, nie ma miejsca... jest drogi, nie ma funduszy... tu po prostu opiekunka sugeruje drapak i to jest ta porada glupia, ze zalamac sie idzie, bo ma reczniki.
A doczytałyście, że napisała, że domki itp. leżą nie używane?
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 06:16   #939
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część XI

Nie mogę cytować

Nimfa, nie, nie doczytałam, bo zdążyła pewnie edytować swoje posty zanim napisałam swój

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

I czym innym jest - jak pisze stasiek - gdyby napisała "nie stać nas na drapak, mamy za małe mieszkanie, więc nie skorzystamy z rady", a czym innym "głupa baba, co ona wymyśla, kotom jakieś półki montować? szalona!".
No i o co tak naprawę chodzi i czego się przyczepiłyśmy - wielka afera o poduszkę z walerianą, a brzmiało jakby ta kobieta przyszła i skopała jej brutalnie kota.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 06:59   #940
jatula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 211
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
masz dobre podejście, nieważne, czy złodziej by wszedł, czy coś by ukradł, najważniejsze, żeby koty były bezpieczne !
a Wasze koty nie lubią chodzić po klatce schodowej?
jatula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 07:59   #941
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Ona tylko napisała, że jej kot akurat bardziej preferuje te rzeczy. Moje mają legowiska, a śpią na stołkach i szafach. Czyli co, jestem zła, bo koty nie śpią w miejscach , w których koty spać powinny?

A doczytałyście, że napisała, że domki itp. leżą nie używane?
Moim zdaniem domki i legowiska bardziej sie dla psa nadaja niz dla kota. Wiele kotow ich nie lubi i nie bedzie w nich spalo. Kto powiedzial, ze kot powinien spac w kojcu na podlodze?

Gdy kot nigdy nie mial sufitowego drapka to skad widomo, ze go nie lubi?
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 09:34   #942
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to drobnostka, ale ja też odniosłam wrażenie, że Za kk Atak jest atakowana. Wiem, że niektórzy poświęca wszystko dla kotów, ale to już kwestia indywidualna i nie powinniśmy oceniać, co jest konieczne i jak wielki drapak trzeba mieć, ważne że kotom się krzywda nie dzieje.
Zgadzam się z Tobą. Jakby mi ktoś KAZAŁ montować półki, to bym się w głowę popukała. Co innego, gdy widać, że kot ma problemy z terytorium.
Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
Gdy kot nigdy nie mial sufitowego drapka to skad widomo, ze go nie lubi?
Masz rację, ale czy na pewno jest dla kota niezbędny? To nie jest mały wydatek. Można nie mieć pionowego drapaka, za to udostępnić szczyty szaf.
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Problemem jest zrobić kotu półki i kupić drapak? Moje to wszystko mają... Ale najwidoczniej mają za dużo, powinnam ograniczyć im dobra i niech się cieszą, że żreć dostają, prawda?
Daniels jest kotem podłogowym, słabo mu wychodzi skakanie, więc półki na ścianach zastawiłam książkami, żeby mi nie spadał na głowę albo się nie połamał. Niuńka, jak na devona przystało, wymaga wspinaczki, uwielbia przebywanie na wysokościach, sypia na poduszce na szafie jak księżniczka. Ważne jest dostosowanie wyposażenia do danego kota.
Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Wszyscy tak mają pozmieniane czy tylko wybrańcy? Prawdopodobnie Figiel -lub pers- zwymiotował i na router i neta nie miałam. Znalazłam stary. Jestem też zmęczona psychicznie pracą i nie wiem czy mózg mi szwankuje czy co Nie da się wrócić do starej grafiki?
Kot rzygnął Ci na neta i zmienił się Wizaż. Efekt motyla
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 09:43   #943
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część XI

Malla, oczywiście. Ale czym innym jest "mój kot NIE LUBI przebywania na wysokościach, nie skacze, podłogowy jest", a czym innym "głupia baba, mam wydawać setki złotych na duży drapak? hahaha, nigdy w życiu". Przynajmniej ja widzę różnicę w przedstawieniu historii i inaczej ją odbieram

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Mnie kazali montować siatki na balkon, a się nie popukałam w głowę i przyznałam im rację, najwyraźniej jestem dziwna
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 09:56   #944
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Koty - część XI

Dziękuję za rady, uwagi, krytykę.
Ku jasności, sąsiedzi mają taki Katzenbaum, ogromny, to pożyczyłam na kilka dni, bo nie kupię czegoś za 180 euro, żeby stało w mieszkaniu. Raz, że mi przeszkadza, z uwagi na małe mieszkanie i mój wózek, niestety, ale to spora przeszkoda i wierzcie lub nie, mocne ograniczenie, ja potrzebuję się ruszać po mieszkaniu, nie obijać. Ale dobra, kupię jej ten Ktzenbaum, ale pod warunkiem, że choć raz zwróci na niego uwagę. Póki co stoi, nawet na niego nie spojrzy. Kupiłam kocimiętkę i spryskam ten cały koci dom, zobaczę jak zareaguje Katya, ale póki co, ona woli posiedzieć na kanapie, podrapać ją od spodu, wytarzać się w kocu, ręczniku i bawić wędką z folią. Piłeczek ma tysiące, uwielbia je i wszystkie są pod łóżkiem. Zbieram je do koszyka i wyrzucam kilka dziennie. Śpi na szafie. Aby na nią wejśc ma drabinkę, kolumnę, mój podest na medale i wskakuje sobie na nią. Dziur w ścian nie mogę robić, w umowie mam zakaz, więc tego nie zrobię. Szafek tez nie wieszam. W przyszłości planuję wyprowadzkę do większego mieszkania. Może nie znam mojego kota, nie twierdzę, że znam ją jak własną kieszeń, ale obserwuję i dla przykładu, na jednym zdjęciu śpi w pudełku. to pudełko ma rok i 4miesiące, tyle ile ją mam. Pudełek miała już 20 innych, ale co z tego, jak leżą, a ona ich się boi. Po 3,4 tygodniach je zabieram tylko to jedno zostawiam.
Posłuchałam w wielu kwestiach opiekunkę, nie jest głupia, ale ona ma 8 kotów, ja jednego, więc na pewno wie lepiej ode mnie, ale czasami mnie rozwalają jej porady. Taka jej praca, nie zmusza mnie do kupienia lecz radzi. Ja bardzo bym chciała rozpieszcząć moją Kaśkę, ale ona ma wszystko w d... Może robię coś nie tak, ale nie bardzo wiem co. Działam raczej intuicyjnie, ale nie zmuszę ją do pewnych zabawek. Drapak, ten na pół metra używa, rzuca się na niego i tylnymi łapaki drapie, ale tylko dlatego, że stoi koło ukochanej kanapy, którą dewastuje, co mi osobiście nie przeszkadza, to tylko mebel.

Kretka666:"Mnie kazali montować siatki na balkon, a się nie popukałam w głowę i przyznałam im rację, najwyraźniej jestem dziwna "

No pierwsze co, to siatkę zamontowałam, w zimie, mimo iz pierwsze wyjście Katyji było w kwietniu 2014.
__________________



Edytowane przez ZakkAtak
Czas edycji: 2015-03-27 o 10:21
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 10:54   #945
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady, uwagi, krytykę.
Ku jasności, sąsiedzi mają taki Katzenbaum, ogromny, to pożyczyłam na kilka dni, bo nie kupię czegoś za 180 euro, żeby stało w mieszkaniu. Póki co stoi, nawet na niego nie spojrzy.
Mój kocur nie miał drapaka. Przekonywałam go do niego, bawiąc się przy nim wędką i piórkami na patyku.
Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
Śpi na szafie. Aby na nią wejśc ma drabinkę, kolumnę, mój podest na medale i wskakuje sobie na nią.
No i fajnie
Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
Dziur w ścian nie mogę robić, w umowie mam zakaz, więc tego nie zrobię. Szafek tez nie wieszam.
Kiedyś na swoim poszalejecie.
Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
Drapak, ten na pół metra używa, rzuca się na niego i tylnymi łapaki drapie, ale tylko dlatego, że stoi koło ukochanej kanapy, którą dewastuje, co mi osobiście nie przeszkadza, to tylko mebel.
Czyli używa. Myślę, że to kwestia przekonania się, pozytywnych skojarzeń.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 15:25   #946
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Koty - część XI

Kociary, Cosma Nature w puszkach to chyba dobre żarcie, co? Jestem w szoku ... bo chyba odkryłam w końcu coś naprawdę o dobrym składzie (chyba że wyprowadzicie mnie z mojego błędu ) czym mój kot nie gardzi .... Szok : O Wcina jak opętany, zwłaszcza tuńczyka
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 15:29   #947
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część XI

To fajne karmy, tylko większość z nich jest niepełnowartościowa i wymaga suplementacji, np. równoczesnego podawania suchej karmy.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 15:30   #948
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część XI

withi_as, nie jest pełnowartościowa.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 15:30   #949
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Koty - część XI

A no to jasne, mój kocurek zawsze ma w drugiej misce suchą karmę przez cały dzień i sobie podjada jak ma ochotę


Nieeeee dziewczyny ! Zawsze mnie dołujecie. Trudno, mój kot lubi najwyraźniej tylko fast foody, a mi po kilku miesiącach użerania się z jego kubeczkami wypada się z tym pogodzić. Za dużo kasy poszło w błoto, a żarcia wylądowało w śmietniku, bo książe ma humorki

Edytowane przez withi_as
Czas edycji: 2015-03-27 o 15:32
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 15:33   #950
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Mój kocur nie miał drapaka. Przekonywałam go do niego, bawiąc się przy nim wędką i piórkami na patyku.
moj kot dostal drapak jak mial 4 tygodnie i od razu w sumie zalapal o co chodzi. Gdybym mu przyniosla pozyczony drapak od innego kota (od sasiada) to chyba by mnie na smierc zasyczal Kocyka pachnacego innym kotem nie zniesie, za cos tak duzego jak drapak, to chyba juz bym musiala walizki pakowac
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 15:44   #951
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
A no to jasne, mój kocurek zawsze ma w drugiej misce suchą karmę przez cały dzień i sobie podjada jak ma ochotę


Nieeeee dziewczyny ! Zawsze mnie dołujecie. Trudno, mój kot lubi najwyraźniej tylko fast foody, a mi po kilku miesiącach użerania się z jego kubeczkami wypada się z tym pogodzić. Za dużo kasy poszło w błoto, a żarcia wylądowało w śmietniku, bo książe ma humorki
Fast foodem - jak Whiskas, itd. - nie jest, nie to. Po prostu ma za dużo białka, za mało tłuszczu (bo to chude filety są) i nie ma żadnych dodatków typu witaminy, tauryna, itp. To karma filetowa, podaje się ją od czasu do czasu
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 15:47   #952
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Koty - część XI

Vivienne, czy ja mogę się do Ciebie odezwać na pw ? Nie znam chyba innej osoby, z którą mogłabym na ten temat pogadać
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 16:58   #953
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Vivienne, czy ja mogę się do Ciebie odezwać na pw ? Nie znam chyba innej osoby, z którą mogłabym na ten temat pogadać
Nie wiem czy pomogę, ale proszę
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 18:44   #954
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Koty - część XI

Hej! Dzisiaj po wykorzystaniu wszystkich metod ,badań i konsultacji podjęliśmy decyzję o uśpieniu Feli. Nie było sensu męczyć jeszcze bardziej ,wyniki były gorsze, rodzice cierpią strasznie ale trzeba dać odejść zwierzkowi a nie z egoistycznego podejścia przedłużać jak już nie ma ratunku. Został nam Kacperek.
dekra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 18:53   #955
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez dekra Pokaż wiadomość
Hej! Dzisiaj po wykorzystaniu wszystkich metod ,badań i konsultacji podjęliśmy decyzję o uśpieniu Feli. Nie było sensu męczyć jeszcze bardziej ,wyniki były gorsze, rodzice cierpią strasznie ale trzeba dać odejść zwierzkowi a nie z egoistycznego podejścia przedłużać jak już nie ma ratunku. Został nam Kacperek.
bardzo mi przykro
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 19:03   #956
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Koty - część XI

Mi te ale 17 lat o ogrom czas,miłości i wspomnień,kiedyś się jeszcze gdzieś spotkamy z naszą kocią damą .
dekra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 19:16   #957
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez dekra Pokaż wiadomość
Hej! Dzisiaj po wykorzystaniu wszystkich metod ,badań i konsultacji podjęliśmy decyzję o uśpieniu Feli. Nie było sensu męczyć jeszcze bardziej ,wyniki były gorsze, rodzice cierpią strasznie ale trzeba dać odejść zwierzkowi a nie z egoistycznego podejścia przedłużać jak już nie ma ratunku. Został nam Kacperek.
na pewno się spotkacie, bardzo mi przykro

dziś przeglądałam stare zdjęcia z kotem Ravikiem (to ten biały na moim avku), minęło już pół roku... niedługo zakwitną tulipany, które posadziłam u niego, tak różowe jak jego nosek...
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 19:19   #958
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Koty - część XI

Jestem usmarkana po pachy i zalana łzami po ,,różowych tulipanach jak jego nosek"
dekra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 19:22   #959
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty - część XI

__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 19:44   #960
iwona1110
Zadomowienie
 
Avatar iwona1110
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 550
Dot.: Koty - część XI

Dekra, Esfira... smutne...
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."
Faith Resnick

Mój facebook
iwona1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-21 13:51:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.