Marcowe Mamy 2015 cz. X - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-02, 20:21   #4531
gosiaczek221
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczek221
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Szczecin/Gorzów Wlkp
Wiadomości: 363
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
kurcze to samo u nas z pogodą nie ruszam się z chałpy

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------


gratuluję wytrwałości, na szyjkę to dają w szpitalach czopki do odbytu i od razu jest reakcja. nie rozumiem czemu na takie tortury Ciebie narażali i do tego cięcie poczułaś.

podziwiam za wytrwałość !
dostałam czopki aż 8 sztuk ale nie działały:p ala:
__________________
28.03.2015 Anna Małgorzata


http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ky0rofqha.png
gosiaczek221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 20:32   #4532
martunka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok:)
Wiadomości: 559
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

dziękuję za pochwały, starałam się

Cytat:
Napisane przez Anneet Pokaż wiadomość
Pomysł zajeeeeeeeebistyy..mogę się od gapić od ciebie ? ale obiecuję,że będę takie zdjęcie (podobne oczywiście-takiego zegara nie mam ) miała w ramce nad łóżeczkiem w pokoju
Ja pomysł zgapiłam gdzieś z internetu, ale też wykonałam po swojemu No i się przyznam, że zegar zrobiony w PS, bo w naturze to jest ramka
Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość

ja tez sie martwiłam tym bardzo, ze raz Zosia zjadła mi 120 ml a nagle zjada 50 ml. a wiem juz dlaczego. jak zjada mniej jest tak pełna bo męczy ją kupa, wteyd jej podkurczam nóżki i sama mi robi kupki, nie zawsze od razu czasami po 1h lub po 3 h zalezy. ale jak juz kupa wyjdzie potem zjada mi tak Zbyszko dodatkową porcje, ze aż uszy jej się trzęsą. Sprawdź jak u dzieciątka z wypróżnianiem, czy jak dawno kupy nie robił to może zbyt pełny i nie doje więcej po porstu, aż sie nie wypróżni. a moze czasami po prostu nie ma apetytu. Trzeba wszystko na wyczucie
o i tutaj dobry dowód na to, że my mamy najlepiej znamy swoje maluchy i powinnyśmy słuchać intuicji

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Super! Też chciałam coś takiego zrobić i w końcu nie zrobiłam...
Myślę, że jeszcze nie za późno, zwłaszcza, że masz małą córeczkę. Ja zrobiłam to zdjęcie jak Jaś miał już 2tyg. Zrelaksuj się zamiast kłócić z mężem:P
martunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 20:35   #4533
Anneet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 188
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
my 25 kwiecień ale przez bole brzuszka malej czasem jestem wycienczona z sil ze nie moge jej pomoc.. ale mam nadzieje ze bedzie juz lepiej.. dzis lepiej..zobaczymy jakbedzie potem..


A ty pijesz herbatę na laktację? jak tak to weź nie pij i zaobserwuj ją,ja też tak miałam tzn młoda miała częste bule brzuszka i purkała non stop i położna mi kazała odłożyć i zaobserwować,że w tych herbatkach jest dużo wszystkiego a nieszczególnie dobrze na dzieci one wpływają i faktycznie,odłożyłam herbatę i młoda nie pura już tak i nie ma takiego problemu z brzuszkiem..ale za to ja mam mniej pokarmu ale co tam ważniejsza jest niunia i poco mam ją męczyć Bebikiem doje
Anneet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 21:04   #4534
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
a dzisiaj byliśmy na USG stawów biodrowych i mamy zalecenie trzymać młodego na brzuchu "jak żabka" bo ma przykurcz a on tak nie lubi leżeć na brzuchu- już słyszę te krzyki w wyobraźni

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------



a próbujesz czegoś na te bóle brzuszka? jakiejś herbatki, suszarki czy kropelek?
Herbatki kropelki masaże brzuszka..

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Anneet Pokaż wiadomość
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
my 25 kwiecień ale przez bole brzuszka malej czasem jestem wycienczona z sil ze nie moge jej pomoc.. ale mam nadzieje ze bedzie juz lepiej.. dzis lepiej..zobaczymy jakbedzie potem..


A ty pijesz herbatę na laktację? jak tak to weź nie pij i zaobserwuj ją,ja też tak miałam tzn młoda miała częste bule brzuszka i purkała non stop i położna mi kazała odłożyć i zaobserwować,że w tych herbatkach jest dużo wszystkiego a nieszczególnie dobrze na dzieci one wpływają i faktycznie,odłożyłam herbatę i młoda nie pura już tak i nie ma takiego problemu z brzuszkiem..ale za to ja mam mniej pokarmu ale co tam ważniejsza jest niunia i poco mam ją męczyć Bebikiem doje
Ja jej podaje bebiko.. I tak się czasem meczy.. Teraz ładnie śpi..
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 21:54   #4535
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jeśli ja piję herbatkę na laktację (ona ma różne zioła w sobie) to mogę wypić sobie oprócz tego np. kubek herbaty z rumianku albo kopru? Czy nie powinnam tak mieszać?

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------



ja też nie prasowałam po praniu, tzn. ze 3 razy wyprasowałam ale od 4 prania już dałam sobie spokój. Jestem sama z Małą, mam też inne rzeczy do zrobienia, nie ogarnęłabym wszystkiego. Nie zauważyłam, by Małej coś się przez to stało.
ja prasuj e tylko rzeczy młodej, ale tylko dlatego, że mam dużo czasu wolnego jak śpi jak nie będę miała to nie będę prasować

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Hej

U nas wszystko ok, dzisiaj jak znów nie odwolają lotów to Tesciowa przyjeżdża. Od jutra szykujmy swiet, choc dla nas za duzo i tak nie bedziemy robić.

Młody od urodzenia jest uczony życia w hałasie starszy synek strasznie go testuje. Najgorzej jak zwracam mu uwage, wtedy jeszcze bardziej go zaczepia.
moja też od początku śpi przy codziennych hałasach. Telewizor, odkurzacz, wiertarka...nic jej nie przeszkadza

Cytat:
Napisane przez kruszynkaa88 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, co używacie do pielęgnacji pupki Waszych maleństw?
u nas na początku alantan, a teraz linomag, oba polecam

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Czy jest mozliwosc ze dziecko za szybko przybiera na wadze? Bo moja w piatek będzie miala 3tyg a na wadze juz prawie +1kg
na piersi nie ma czegoś takiego jak za szybkie przybieranie, na mm może być

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Najlepiej sprawdzić sobie przyrost wagi na siatkach WHO, wtedy bedziesz wiedziała na którym centylu akurat jestescie.
trzeba pamiętać, że są teraz inne siatki centylowe na kp i na mm

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Podałam wczoraj pierwszy raz mm :-( Zosia wyla przy cycku do 21 do 1 w nocy. Chyba przechodzę jakiś kryzys laktacyjny. Od tamtej pory jest tylko na piersi, próbuje to jakoś przezwyciężyć. Dziś rano nas wystraszyla, myślałam że złapała zapalenie oskrzeli od siostrzenca. Na szczęście to był fałszywy alarm. A, no i po kolejnej awanturze rano (tym razem przy mojej mamie) tz się wyniósł z domu. Bardzo dobrze nam razem we dwie, problem może być przy kąpaniu, ale to mi mama pomoże. dzisiaj tez jechałam z Zosia sama samochodem i dalysmy rade (jeden przystanek po drodze był, bo smoczek wypadł)
oby się wszystko u Was ułożyło a mm to nie zło, ja właśnie muszę kupić te małe saszetki w rossmanie, żeby mieć w razie czego

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
niunia jeśli ma 3 tyg to niccc umawiaj się na szybko
Moja też w 3 tyg miała sesję.
moja będzie miała po świętach dopiero, więc będzie miała 5 tygodni, niestety przez chorobę i szpital nie udało się wcześniej mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie...

Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
oj dziewczyny, hormony Was nie rozpieszczają, obyście się szybko godziły po takich kłótniach

Ja dla relaksu w końcu zajęłam się zrobieniem zdjęcia pamiątkowego Jaśkowi- w załączniku efekt
super!

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
A ja wazylam sie dzis z mala i sama, zeby sprawdzic ile ona mniej wiecej wazy.
I wyszlo mi 4500 w body i spodenkach! Szok! Tym bardziej, ze 5 tygodni temu sie urodzila z waga 2520, a przy wypisie bylo 2380 :P

Jak bedzie w takim tempie tyc, to ja w przyszlosci na jedzenie nie zarobie:P
mój tata zawsze mi mówił, że mnie lepiej ubierać niż karmić :
no a u Ciebie jak u nas z pieluchami, więc jeszcze na to trzeba zarobić


mam nowy komputer więc mogę w końcu tu pisać fb jest fajny, ale jednak mam sentyment do tego forum

u nas wszystko ok, dzisiaj byliśmy na pierwszej wizycie u pediatry, wszystko ok, mała kluska waży już 4 kg ze szpitala wychodziliśmy z wagą 3080, więc prawie kilogram w 4 tygodnie.
Jest lekka przepuklina, ale będą ją zaklejać plastrami i powinno być ok 24 kwietnia idziemy na bioderka, moja kochana pani doktor od razu zadzwoniła i załatwiła mi na nfz no i jeszcze przyniosła małej w prezencie sukienkę
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 22:10   #4536
mama_kasia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 271
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

hej
Pamiętacie nas jeszcze?
Tak jak pisałam na fb NATALKA urodziła się 28.03. o 14.30 przez CC z wagą 4410 i 57 cm o CC dowiedziałam się kilka godz przed- bali się ryzykowac SN ze względu na przewidywaną wagę małej i poprzednią cesarkę. Sama operacja- rewelacja, ludzie z poczuciem humoru i itp,, istny koszmar zaczął się po... dostałam jakiegoś krwotoku, znowu problemy z oddychaniem i tak słabo dość to wyglądało. Ale jest już lepiej, choć mam mega anemię i problem bo odchody są znikome i teoretycznie mam szykować się na łyżeczkowanie, eh...
Natalka jest cudowna i kochana Dosłownie je i śpi, chyba rozumie sytuacje w jakiej jest mamusia Dostała 10 pkt, lecz niestety potem wykryli jakąś niewielką wadę serduszka Podłamało mnie to, ale jakoś się trzymam, 8 kwietnia mamy wizytę u specjalisty i okaże się co dale z tym trzeba robić....
Małą wypisali a mnie chcieli zostawić, więc wyszłam na własne życzenie. Za porozumieniem z zaufanym lekarzem, doradził co mam robić w domu i do spzitala co 3 dzień na badania kontrolne, ale... takim oto sposobem jestesmy od dziś w domku
Bartas zachwycony, całuje w czułko i... chce nosić?! "ja tlyko na chwilę wezmę i zaraz oddam" więc oczy dookoła głowy. Na szczęscie TŻ zostaje z nami min miesiac inaczej nie dam rady

Przepraszam ze tak tylko o sobie, i anwet nie dam rady nadrobić co u Was...

Crystal widziałam Twój opis porodu na fb, szook, ale jesteś mega dzielna kochana Dużo zdrówka dla Wad i ogromne gratulacje!!

Lecę odpoczywać Heh tż wprowadził mi "ograniczenia" na wszytsko co męczące :P łącznie z siedzeniem przy laptopie Ale ma trochę racji, bo chwilę poczytam , popatrze w monitor i normalnie "odltuje"...
__________________
Termin porodu: 21 marca 2015

Skończony 40 tc- czekamy córeczko

Edytowane przez mama_kasia88
Czas edycji: 2015-04-02 o 22:12
mama_kasia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 03:45   #4537
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Ehh ja już drugie karmienie tej nocy i cały czas nie ma co czytać :/
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 05:59   #4538
201711130954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 216
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Dziewczyny, moj mały nie da rady chyba zrobić kupki, podkurcza nóżki, steka, prezy się i piszczy, co wy robicie w takich sytuacjach?
201711130954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 06:01   #4539
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez panna mimbla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moj mały nie da rady chyba zrobić kupki, podkurcza nóżki, steka, prezy się i piszczy, co wy robicie w takich sytuacjach?
Jak juz widzę, ze jest bardzo źle i dziecko się męczy to uzywam czopka.oczywiscie nie całego tylko kroje wzdłuż na 4czesci i jedna aplikuje.
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 06:07   #4540
201711130954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 216
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Jak juz widzę, ze jest bardzo źle i dziecko się męczy to uzywam czopka.oczywiscie nie całego tylko kroje wzdłuż na 4czesci i jedna aplikuje.
Czyli warto na razie poczekać?
201711130954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 06:55   #4541
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Dziewczyny, opuszczacie się, normalnie nie ma, co czytać
My dziś już chyba do domu, Małej robili jeszcze testy na żółtaczkę i ma przyjść pediatra. Jak wszystko ok to będziemy juz dziś w domku
Tylko pogoda taka za oknem. Niby słońce, ale wieje i zimno.
Dziewczyny macie juz więcej doświadczenia, powiedzcie czy na takie wyjście starczy bodziak, grubszy pajac, polarowy kombinezon i na to śpiworek do fotelika? Sama nie wiem i schizuje

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

A powiedzcie mi były kupony na allegro 1 kwietnia? Bo chyba przegapiłam
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 07:02   #4542
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez panna mimbla Pokaż wiadomość
Czyli warto na razie poczekać?
Jesli widzisz ze bardzo sie meczy to mu zaaplikuj.ja tak robie bo nie moge patrzec jak moje slonko placze i krzyczy bo sobie nie moze poradzic.

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Dziewczyny, opuszczacie się, normalnie nie ma, co czytać
My dziś już chyba do domu, Małej robili jeszcze testy na żółtaczkę i ma przyjść pediatra. Jak wszystko ok to będziemy juz dziś w domku
Tylko pogoda taka za oknem. Niby słońce, ale wieje i zimno.
Dziewczyny macie juz więcej doświadczenia, powiedzcie czy na takie wyjście starczy bodziak, grubszy pajac, polarowy kombinezon i na to śpiworek do fotelika? Sama nie wiem i schizuje

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

A powiedzcie mi były kupony na allegro 1 kwietnia? Bo chyba przegapiłam
Wystarczy dziecko powinno miec o jedna warstwe ubran wiecej niz Ty.a dolicza sie podobno nawet ten material co jest np.na przykrycie wozka jak wieje.wiec u Ciebie wychodzi ze mała będzie miała 4 warstwy

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

A kuponow chyba nie bylo.
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 07:05   #4543
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Wystarczy dziecko powinno miec o jedna warstwe ubran wiecej niz Ty.a dolicza sie podobno nawet ten material co jest np.na przykrycie wozka jak wieje.wiec u Ciebie wychodzi ze mała będzie miała 4 warstwy

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

A kuponow chyba nie bylo.
Dzięki za odpowiedź, uspokoiłaś mnie
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 07:33   #4544
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Dziewczyny, opuszczacie się, normalnie nie ma, co czytać
My dziś już chyba do domu, Małej robili jeszcze testy na żółtaczkę i ma przyjść pediatra. Jak wszystko ok to będziemy juz dziś w domku
Tylko pogoda taka za oknem. Niby słońce, ale wieje i zimno.
Dziewczyny macie juz więcej doświadczenia, powiedzcie czy na takie wyjście starczy bodziak, grubszy pajac, polarowy kombinezon i na to śpiworek do fotelika? Sama nie wiem i schizuje

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

A powiedzcie mi były kupony na allegro 1 kwietnia? Bo chyba przegapiłam
Jak najbardziej wystarczy

Byłam wczoraj na zakupach i jestem załamana. Jestem wielorybem i w nic się nie mieszczę Jak w cyckach dobrze leży to w biodrach opięte że ryczeć się chce. Kupiłam płaszczyk, apaszkę, bluzę i stanik do karmienia i Basieńce 3 sukienki i balerinki
I w ogóle mam brzuch tak poorany przez rozstępy , że masakra. W ciąży wyszło mi parę rozstępów na boczkach a po ciąży pełno A wiecie jak to światło w sklepach działa, wszystkie niedoskonałości uwypukla

Dalej niech ta pogoda przychodzi bo chce zacząć spacerować z Małą..
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 07:34   #4545
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

To jeszcze jedno pytanie czy podczas kp można dżemy jeść? Ja mam na liście, że tak, ale wszyscy mnie straszą i juz sama nie wiem. Młoda wypija mpjego mleka niewiele, ale liczę, ze się rozkręci,..
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 07:36   #4546
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
To jeszcze jedno pytanie czy podczas kp można dżemy jeść? Ja mam na liście, że tak, ale wszyscy mnie straszą i juz sama nie wiem. Młoda wypija mpjego mleka niewiele, ale liczę, ze się rozkręci,..
Sprobuj,zjedz i zaobserwuj jak zareaguje.jesli nic mu nie będzie dolegało to będziesz wiedziała,że śmiało możesz jeść
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 07:38   #4547
Anneet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 188
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
dziękuję za pochwały, starałam się


Ja pomysł zgapiłam gdzieś z internetu, ale też wykonałam po swojemu No i się przyznam, że zegar zrobiony w PS, bo w naturze to jest ramka

Ooo to fajnie,to ja coś muszę wykombinować

o i tutaj dobry dowód na to, że my mamy najlepiej znamy swoje maluchy i powinnyśmy słuchać intuicji

Moja ma podobnie jak u lesyeux raz je więcej raz mniej,nawet nieraz 60ml zmeką je i jak zaraz zrobi kupkę tak sie staje taka głodna ze drugie tyle zje,tak samo jest jak nieraz zwymiotuje.

Myślę, że jeszcze nie za późno, zwłaszcza, że masz małą córeczkę. Ja zrobiłam to zdjęcie jak Jaś miał już 2tyg. Zrelaksuj się zamiast kłócić z mężem:P

No tak a mi tak zeszło z zrobieniem zdjęcia pamiątkowego,że moja już prawie miesiąc ma,może coś się uda wybrać ze zdjęć które jej zrobiliśmy do tych czas
Anneet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 07:39   #4548
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Jak najbardziej wystarczy

Byłam wczoraj na zakupach i jestem załamana. Jestem wielorybem i w nic się nie mieszczę Jak w cyckach dobrze leży to w biodrach opięte że ryczeć się chce. Kupiłam płaszczyk, apaszkę, bluzę i stanik do karmienia i Basieńce 3 sukienki i balerinki
I w ogóle mam brzuch tak poorany przez rozstępy , że masakra. W ciąży wyszło mi parę rozstępów na boczkach a po ciąży pełno A wiecie jak to światło w sklepach działa, wszystkie niedoskonałości uwypukla

Dalej niech ta pogoda przychodzi bo chce zacząć spacerować z Małą..
<przytul> ciepło się zrobi to będziesz śmigała na spacerki i figura będzie jak marzenie a z rozstępami niestety trzeba się pogodzić, to taki nasz "medal" za macierzyństwo.
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 07:49   #4549
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Sprobuj,zjedz i zaobserwuj jak zareaguje.jesli nic mu nie będzie dolegało to będziesz wiedziała,że śmiało możesz jeść
Dzieki czuje, ze trochę wariuje

A my po obchodzie i do jutra musimy zostać przez to, ze miałam dopiero cięcie o 15. A ja już tu spakowana w przedbiegach...
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 07:55   #4550
irish cream
Raczkowanie
 
Avatar irish cream
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 209
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Ja jem dżemy brzoskwiniowe i morelowe. I jeszcze z czarnej porzeczki ale chyba ma po nim lekkie problemy z kupka

Edytowane przez irish cream
Czas edycji: 2015-04-03 o 07:57
irish cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:00   #4551
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Ja masuje brzunio, smaruje wazelina przy pupce. Ale jeszcze nigdy nie bylo na tyle tragicznie, ze trzeba bylo stosowac czopek.

Czesto pomaga tez noszenie malucha przodem do nas i lekkie lulanie, dzieki czemu masujemy brzuch. Ja wtedy jeszcze lagodnie mówię do malej i to powoduje chyba u niej ogolne rozluznienie, bo sie wtedy wyproznia.

Dzis nawalila mi na reke, jak przez chwile chcialam ja potrzymac bez pieluchy, a wczoraj nasrala mi jak stalam z nia na wadze bez ubran. Przez palce poleciało na wage i moje skarpetki
:P
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:07   #4552
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
oj dziewczyny, hormony Was nie rozpieszczają, obyście się szybko godziły po takich kłótniach

Ja dla relaksu w końcu zajęłam się zrobieniem zdjęcia pamiątkowego Jaśkowi- w załączniku efekt
Super maluch! Też takie będę robić czekam na ostatni rekwizyt tylko

EdithS- japo przeczytaniu artykułu na temat prasowania też je już sobie odpusciłam Jedynie pieluszki tetrowe teraz prasuję do wycierania małej buźki po jedzeniu

panna_mimbla- moja mała ma to samo, któraś z Was już napisała, że jeśli nie płacze z bólu brzuszka to jest to dyschazja i że przejdzie za kilka miesięcy, naturalne u takich maluszków

Nouvelle- mam nadzieję, że u Ciebie dziś lepiej i nie smuciłaś się za bardzo wczoraj

Dziewczyny, a ważycie same swoje pociechy? Bo tak myślę coby Olę na wadze kuchennej zważyc, bo położna dopiero za 2 tygodnie będzie


tout_petie_fille- lol, przypomniało mi się to zdjęcie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg baby.jpg (38,0 KB, 42 załadowań)
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2015-04-03 o 08:09
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:11   #4553
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Dzisiaj byla pierwsza nasza noc tylko we dwie (tz nie wrócił) i było całkiem spoko, przynajmniej dużo miejsca w łóżku miałyśmy od dwóch dni wieczorami mała ma jakiś problem, wydaje mi się, że to coś na kształt kolek, tylko delikatniejsze. Je z cycka, po czym zaczyna się strasznie denerwować, krzyczeć, ja ją przekladam od cycka do cycka, a ona robi awanturę. Oczy jak 5 złotych, a jak tylko przysnie, to po 3 minutach wybudza się i bardzo krzyczy. Póki co jakoś sobie z tym radzimy Ktoś ma podobnie???
Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Jak najbardziej wystarczy

Byłam wczoraj na zakupach i jestem załamana. Jestem wielorybem i w nic się nie mieszczę Jak w cyckach dobrze leży to w biodrach opięte że ryczeć się chce. Kupiłam płaszczyk, apaszkę, bluzę i stanik do karmienia i Basieńce 3 sukienki i balerinki
I w ogóle mam brzuch tak poorany przez rozstępy , że masakra. W ciąży wyszło mi parę rozstępów na boczkach a po ciąży pełno A wiecie jak to światło w sklepach działa, wszystkie niedoskonałości uwypukla

Dalej niech ta pogoda przychodzi bo chce zacząć spacerować z Małą.. rosi:
Ja dziś jadę po jeansy... i coś czuje, ze to nie będzie miłe, ehh...
Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
To jeszcze jedno pytanie czy podczas kp można dżemy jeść? Ja mam na liście, że tak, ale wszyscy mnie straszą i juz sama nie wiem. Młoda wypija mpjego mleka niewiele, ale liczę, ze się rozkręci,..
Ja jem brzoskwiniowy
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:36   #4554
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Dzisiaj byla pierwsza nasza noc tylko we dwie (tz nie wrócił) i było całkiem spoko, przynajmniej dużo miejsca w łóżku miałyśmy od dwóch dni wieczorami mała ma jakiś problem, wydaje mi się, że to coś na kształt kolek, tylko delikatniejsze. Je z cycka, po czym zaczyna się strasznie denerwować, krzyczeć, ja ją przekladam od cycka do cycka, a ona robi awanturę. Oczy jak 5 złotych, a jak tylko przysnie, to po 3 minutach wybudza się i bardzo krzyczy. Póki co jakoś sobie z tym radzimy Ktoś ma podobnie???

Ja dziś jadę po jeansy... i coś czuje, ze to nie będzie miłe, ehh...

Ja jem brzoskwiniowy
hej myslę ze to beda raczej wzdecia , kolki utrzymuja sie dluzej.. moja ma to samo.. tyle ze sobie piardnie i jest lzej

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Jak najbardziej wystarczy

Byłam wczoraj na zakupach i jestem załamana. Jestem wielorybem i w nic się nie mieszczę Jak w cyckach dobrze leży to w biodrach opięte że ryczeć się chce. Kupiłam płaszczyk, apaszkę, bluzę i stanik do karmienia i Basieńce 3 sukienki i balerinki
I w ogóle mam brzuch tak poorany przez rozstępy , że masakra. W ciąży wyszło mi parę rozstępów na boczkach a po ciąży pełno A wiecie jak to światło w sklepach działa, wszystkie niedoskonałości uwypukla

Dalej niech ta pogoda przychodzi bo chce zacząć spacerować z Małą..
mi zostało w boczkach i w brzuszku troche ale dzis jade zdjac szwy i bede cwiczyc w koncu.. bo gdy mam te szwy to sie balam ze znowu mi pekna przez cwiczenia..
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:38   #4555
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
hej myslę ze to beda raczej wzdecia , kolki utrzymuja sie dluzej.. moja ma to samo.. tyle ze sobie piardnie i jest lzej

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------


mi zostało w boczkach i w brzuszku troche ale dzis jade zdjac szwy i bede cwiczyc w koncu.. bo gdy mam te szwy to sie balam ze znowu mi pekna przez cwiczenia..
A mojej przechodzi tak nagle, po prostu zasypia zobaczę jak będzie dzisiaj i jeżeli będzie to samo, jutro kupie kropelki
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:42   #4556
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
A mojej przechodzi tak nagle, po prostu zasypia zobaczę jak będzie dzisiaj i jeżeli będzie to samo, jutro kupie kropelki
no mojej tez przechodza po chwili.. daje jej kropelki espumisan troszke lepiej po nich no i herbatke koperkowa..
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:45   #4557
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Hej

U mnie od nocy jest Tesciowa mam nadzieje, że przezyjemy te dwa tygodnie bez większych zbrzytow

Tz długo w pracy wiec chyba czekają nas jeszcze zakupy przedświątecznym. Super




Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
oj dziewczyny, hormony Was nie rozpieszczają, obyście się szybko godziły po takich kłótniach

Ja dla relaksu w końcu zajęłam się zrobieniem zdjęcia pamiątkowego Jaśkowi- w załączniku efekt
Rewelacyjne zdjęcie!


Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Jak najbardziej wystarczy

Byłam wczoraj na zakupach i jestem załamana. Jestem wielorybem i w nic się nie mieszczę Jak w cyckach dobrze leży to w biodrach opięte że ryczeć się chce. Kupiłam płaszczyk, apaszkę, bluzę i stanik do karmienia i Basieńce 3 sukienki i balerinki
I w ogóle mam brzuch tak poorany przez rozstępy , że masakra. W ciąży wyszło mi parę rozstępów na boczkach a po ciąży pełno A wiecie jak to światło w sklepach działa, wszystkie niedoskonałości uwypukla

Dalej niech ta pogoda przychodzi bo chce zacząć spacerować z Małą..
Ja tydzien temu sie zalamalam, mieliśmy gosci i białym ubrać cos normalnego ale niestety w biustonosz sie nie miescilam, no i o jeansach mogłam zapomnieć. Fakt faktem byłam wtedy tylko tydzien po porodzie ale i tak ciezko mi z tą myślą..


Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
To jeszcze jedno pytanie czy podczas kp można dżemy jeść? Ja mam na liście, że tak, ale wszyscy mnie straszą i juz sama nie wiem. Młoda wypija mpjego mleka niewiele, ale liczę, ze się rozkręci,..
Jadlam z czarnej porzeczki i truskawkowy, młody nie zareagował.
Nadieje sama spróbuj co j Was podchodzi, pewnie kazde dziecko reaguje inaczej.



Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ważycie same swoje pociechy? Bo tak myślę coby Olę na wadze kuchennej zważyc, bo położna dopiero za 2 tygodnie będzie


tout_petie_fille- lol, przypomniało mi się to zdjęcie:
Ja nie waze sama, bo gdzie postawie wagę to pokazuje inną wartość takie mam proste podłogi
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 09:04   #4558
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Spoko, ja dzisiaj zrobiłam wstępny szkic pozwu rozwodowego azurki: szczerze mówiąc to nie jest mi smutno, bo rodzinka na święta przyjechała, wiec jest wesoło w domu gorzej będzie wieczorem...
Hehe jeszcze wróci z podkulonym ogonem
Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
a dzisiaj byliśmy na USG stawów biodrowych i mamy zalecenie trzymać młodego na brzuchu "jak żabka" bo ma przykurcz a on tak nie lubi leżeć na brzuchu- już słyszę te krzyki w wyobraźni

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------



a próbujesz czegoś na te bóle brzuszka? jakiejś herbatki, suszarki czy kropelek?
Mamy to samo. Po 6-8 godzin ma lezec na brzuszku. Jeszcze nigdy tyle nie lezala. Ja ja na spiocha przekrecam.
Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
A ja wazylam sie dzis z mala i sama, zeby sprawdzic ile ona mniej wiecej wazy.
I wyszlo mi 4500 w body i spodenkach! Szok! Tym bardziej, ze 5 tygodni temu sie urodzila z waga 2520, a przy wypisie bylo 2380

Jak bedzie w takim tempie tyc, to ja w przyszlosci na jedzenie nie zarobie
To my wczoraj wazylismy i wyszlo nam 900 gram w ... tydzien hahahaha chyba waga przesadzila
Cytat:
Napisane przez panna mimbla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moj mały nie da rady chyba zrobić kupki, podkurcza nóżki, steka, prezy się i piszczy, co wy robicie w takich sytuacjach?
Ja daje czopek albo rurke, ale musi byc juz naprawde zle
Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
To jeszcze jedno pytanie czy podczas kp można dżemy jeść? Ja mam na liście, że tak, ale wszyscy mnie straszą i juz sama nie wiem. Młoda wypija mpjego mleka niewiele, ale liczę, ze się rozkręci,..
Ja jem, ale domowe nie kupuje. Malej nie szkodzi. Z reszta ona jest bardzo tolerancyjna wobec tego co jem. Nic nigdy jej nie dolega.

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Super maluch! Też takie będę robić czekam na ostatni rekwizyt tylko

EdithS- japo przeczytaniu artykułu na temat prasowania też je już sobie odpusciłam Jedynie pieluszki tetrowe teraz prasuję do wycierania małej buźki po jedzeniu

panna_mimbla- moja mała ma to samo, któraś z Was już napisała, że jeśli nie płacze z bólu brzuszka to jest to dyschazja i że przejdzie za kilka miesięcy, naturalne u takich maluszków

Nouvelle- mam nadzieję, że u Ciebie dziś lepiej i nie smuciłaś się za bardzo wczoraj

Dziewczyny, a ważycie same swoje pociechy? Bo tak myślę coby Olę na wadze kuchennej zważyc, bo położna dopiero za 2 tygodnie będzie


tout_petie_fille- lol, przypomniało mi się to zdjęcie:
Probowalam na wadze kuchennej, ale strasznie sie wiercila...
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 09:08   #4559
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Dziewczyny, opuszczacie się, normalnie nie ma, co czytać
My dziś już chyba do domu, Małej robili jeszcze testy na żółtaczkę i ma przyjść pediatra. Jak wszystko ok to będziemy juz dziś w domku
Tylko pogoda taka za oknem. Niby słońce, ale wieje i zimno.
Dziewczyny macie juz więcej doświadczenia, powiedzcie czy na takie wyjście starczy bodziak, grubszy pajac, polarowy kombinezon i na to śpiworek do fotelika? Sama nie wiem i schizuje

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

A powiedzcie mi były kupony na allegro 1 kwietnia? Bo chyba przegapiłam
zdecydowanie wystarczy

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
To jeszcze jedno pytanie czy podczas kp można dżemy jeść? Ja mam na liście, że tak, ale wszyscy mnie straszą i juz sama nie wiem. Młoda wypija mpjego mleka niewiele, ale liczę, ze się rozkręci,..
ja jem dżem brzoskwiniowy i wszystko jest ok

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Ja masuje brzunio, smaruje wazelina przy pupce. Ale jeszcze nigdy nie bylo na tyle tragicznie, ze trzeba bylo stosowac czopek.

Czesto pomaga tez noszenie malucha przodem do nas i lekkie lulanie, dzieki czemu masujemy brzuch. Ja wtedy jeszcze lagodnie mówię do malej i to powoduje chyba u niej ogolne rozluznienie, bo sie wtedy wyproznia.

Dzis nawalila mi na reke, jak przez chwile chcialam ja potrzymac bez pieluchy, a wczoraj nasrala mi jak stalam z nia na wadze bez ubran. Przez palce poleciało na wage i moje skarpetki
:P


Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Super maluch! Też takie będę robić czekam na ostatni rekwizyt tylko

EdithS- japo przeczytaniu artykułu na temat prasowania też je już sobie odpusciłam Jedynie pieluszki tetrowe teraz prasuję do wycierania małej buźki po jedzeniu

panna_mimbla- moja mała ma to samo, któraś z Was już napisała, że jeśli nie płacze z bólu brzuszka to jest to dyschazja i że przejdzie za kilka miesięcy, naturalne u takich maluszków

Nouvelle- mam nadzieję, że u Ciebie dziś lepiej i nie smuciłaś się za bardzo wczoraj

Dziewczyny, a ważycie same swoje pociechy? Bo tak myślę coby Olę na wadze kuchennej zważyc, bo położna dopiero za 2 tygodnie będzie


tout_petie_fille- lol, przypomniało mi się to zdjęcie:



co do zakupów ja narazie kupiłam tylko stanik UWAGA UWAGA 70 L
reszta zakupów chyba po świętach...

nocka u nas średnia, ale teraz karmię i idziemy na spacer póki jest pogoda
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 09:08   #4560
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. X

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
To jeszcze jedno pytanie czy podczas kp można dżemy jeść? Ja mam na liście, że tak, ale wszyscy mnie straszą i juz sama nie wiem. Młoda wypija mpjego mleka niewiele, ale liczę, ze się rozkręci,..
Ja jem morelowa i z czarnej pozeczki. Truskawkowego się boje
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 13:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.