Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-05, 22:25   #3421
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Abstrahując od testerów, czy któraś z Was wachala nowe wersje perfum DKNY? Chodzi mi konkretnie o te ze zdjęcia. Zwłaszcza mnie te kandyzowane jabłka i sorbet morelowy interesują Załącznik 5953694

I jeszcze mam prośbę- dajcie znac, jak rzuca gdzies w promocji MF 2000 Calorie. Po raz kolejny upewnilam sie, ze to moj najukochańszy tusz. Teraz mam jakis z Sephory, który dostałam pod choinkę i mecze sie z nim okrutnie...
Ja właśnie zuzyłam kolejny juz w mojej karierze 2000 calorie i wyjęlam z zapasów następny. Kupuje ostatnio na e-glamour jest za 15,70. Nawet juz przestałam próbować inne, bo wiem, ze mnie nie zadowolą tak jak ten.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 10:09   #3422
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Hej wesołego po świętach staram się ograniczyć wizaz i wchodze tylko na parę watkow. Jakos taka komercha na wizazu mnie z niecheca do niego...co do kosmetykow to nawet dobrze mi idzie, zuzylam wszystkie zapasy żeli pod prysznic, mam obecnie 2 w użyciu na 2 mieszkaniach. Pokus większych tez nie ma. Cieszy mnie to, ze u
w szafce robi się coraz pusciej

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Co do tuszów to ja polecam panorama lash z oriflame - najlepszy tusz pod słońcem
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 11:27   #3423
Nusia7
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Nie ma co nie rozmawiamy o perfumach za 200 zł tylko o niskim przedziale cenowym.
Nie, rozmawialiśmy ogólnie o testerach

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
I nie ma znaczenia czy coś kosztuje 2 czy 200 zł bo ja tego nie wyrzucę a będę się zmuszać do używania.
Dokładnie. A też nie chcę ciągle komuś oddawać albo sprzedawać czegoś, co kupiłam, bo tak bardzo nie odpowiada mi zapachowo.

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Ok, faktycznie o tych perfumach wspomniałaś, zwracam honor Tylko wciąż nie ogarniam, czemu do perfum musisz mieć tester, a żele czy balsamy możesz kupić w ciemno i potem używać coś, co Ci śmierdzi - chyba kosmetyki powinny służyć naszej przyjemności?

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;50931624]Ja go mam i rzeczywiście na początku musiał podeschnać.[/QUOTE]

Dziękuję za odpowiedź

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;5093175 2]Wkurza mnie tylko jak ktoś otworzy, powącha i weźmie drugi żel z tyłu zamiast ten otwierany.[/QUOTE]

O tak

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Abstrahując od testerów, czy któraś z Was wachala nowe wersje perfum DKNY? Chodzi mi konkretnie o te ze zdjęcia. Zwłaszcza mnie te kandyzowane jabłka i sorbet morelowy interesują Załącznik 5953694

I jeszcze mam prośbę- dajcie znac, jak rzuca gdzies w promocji MF 2000 Calorie. Po raz kolejny upewnilam sie, ze to moj najukochańszy tusz. Teraz mam jakis z Sephory, który dostałam pod choinkę i mecze sie z nim okrutnie...
Ja nie, ale muszę je koniecznie obczaić!
A może zamów online?

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
staram się ograniczyć wizaz i wchodze tylko na parę watkow. Jakos taka komercha na wizazu mnie z niecheca do niego...co do kosmetykow to nawet dobrze mi idzie, zuzylam wszystkie zapasy żeli pod prysznic, mam obecnie 2 w użyciu na 2 mieszkaniach. Pokus większych tez nie ma. Cieszy mnie to, ze u
w szafce robi się coraz pusciej
Ja od dłuższego czasu wchodzę w zasadzie tylko na ten wątek.
Gratulacje!


Kupiłam przedwczoraj potrzebny olejek pod prysznic.
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 16:54   #3424
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
No wiem ale to co sprawdzałam nie miało super cen. Co bierzesz?
Ostatecznie nic nie brałam. W sumie nic na już nie potrzebuje.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 17:02   #3425
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

A mi wczoraj spadł puder w kamieniu, niewiele go było, ale teraz muszę na już kupić nowy.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 17:19   #3426
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ja jakos nie przepadam za tańsza kolorowka. Poza tym mam wrażenie, ze taka tańsza nie bedzie trwała. Chodzi mi o taki niezobowiązujący look, lekko satynowa szminka wklepana palcem. A jako, ze do Sephory mam w pracy 3 metry, bede sobie testować testery




Niestety mam ten problem, ze mam mocno niespotykana karnację i kolor wlosow i kolorowke musze dobierać indywidualnie, nie znam nikogo, kto miałby taka kolorowke, ktorej kolorystyka by mi odpowiadała
Ale mam jeszcze sporo czasu na przemyślenia i próby. Ot tak mnie naszło wielkanocnie. Byc moze to tez kwestia tego, ze moja koleżanka z pracy nie maluje sie w ogole, poza czerwona szminka.
Popieram decyzje, chociaż fakt teraz są juz dostępne tanie dobre pomadki, ale wcześniej sięgajac po te tansze bylam pewna ze ja się źle w pomadkach czuje i nie nosilam, potem jak siegnęlam po droższe przezyłam szok i doszlam do wniosku ze to nie ja się w pomadkach źle czuje tylko tamte byly badziewne poprostu.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 18:08   #3427
Nusia7
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Zamawiałam podkład na ekobiecej i przy okazji poszperałam po stronce Wzięłam jeszcze maseczkę Bielenda Professional, korund, krem do rąk Palmer's i zestaw Palmer's: krem na noc + miniatura balsamu. Mogłam nie szperać
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 18:11   #3428
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Zamawiałam podkład na ekobiecej i przy okazji poszperałam po stronce Wzięłam jeszcze maseczkę Bielenda Professional, korund, krem do rąk Palmer's i zestaw Palmer's: krem na noc + miniatura balsamu. Mogłam nie szperać
Mi się chce jakiś zakupów, ale sama nie wiem czego.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Zamawiałam podkład na ekobiecej i przy okazji poszperałam po stronce Wzięłam jeszcze maseczkę Bielenda Professional, korund, krem do rąk Palmer's i zestaw Palmer's: krem na noc + miniatura balsamu. Mogłam nie szperać
Mi się chce jakiś zakupów, ale sama nie wiem czego.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."

Edytowane przez ParoleParole
Czas edycji: 2015-04-06 o 18:12
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 18:22   #3429
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Mi się chce jakiś zakupów, ale sama nie wiem czego.
To jest najgorsze.

A mnie znów ominęły zakupy. Miałam skorzystać z 3 za 2 w Sephorze ale najpierw wyłączyli kod na przecenione a potem przegapiłam datę końcową oferty.

Za to kupiłam 3 mydełka na próbę w http://www.pszczeladolinka.pl
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 18:48   #3430
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

A mnie dalej nic nie kusi, póki co jak mam ochotę na cos nowego to wyciągam z zapasów

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Aaa - i skończyłam dzisiaj:
CLINIQUE żel z serii 3 kroki miniatura 30 ml
BE BEAUTY żel Peelingujący pod prysznic Bali
TOLPA nawilżające mleczko regenerujące

Teraz jak staram sie zużywać jeden, Max dwa balsamy / olejki jednocześnie to widze jak to schodzi. A jeszcze miałam sporo połączeniach z jakimstam juz zużyciem, to teraz duzo sie tego bedzie kończyć
__________________
Kosmetykoholizm to JA
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 19:10   #3431
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 446
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Też bym coś kupiła, ale nie mam za bardzo pomysłu co, oprócz oczywiście potrzebnych rzeczy.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 19:14   #3432
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Łączę się w tym stanie, też mam ochotę sobie sprawić coś nowego, ale kompletnie nie wiem co to by miało być.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 20:46   #3433
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Też mnie dopadł ten stan i trochę odświeżyłam garderobę przed urlopem. Ale to nie kolejny zakupoholizm; tylko 3 szt popełniłam.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 20:57   #3434
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Co to dziewczyny? Idzie wiosna i macie ochotę na zakupy???
__________________
Kosmetykoholizm to JA
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 21:10   #3435
Nusia7
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

U mnie to nie wyszło z chęci kupienia sobie czegoś Po prostu niepotrzebnie "chciałam zobaczyć, co ciekawego jest w sklepie"... Mnie już nie ciągnie do zakupów.
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 21:21   #3436
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
U mnie to nie wyszło z chęci kupienia sobie czegoś Po prostu niepotrzebnie "chciałam zobaczyć, co ciekawego jest w sklepie"... Mnie już nie ciągnie do zakupów.

Nusia ale zakupami Palmers przypomniałaś mi, ze mam balsam w połowie zużyty. Skoro Tolpa sie wlasnie skończyła to teraz za niego się wezmę za zużywanie
__________________
Kosmetykoholizm to JA
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 21:38   #3437
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Ja również odczuwam zakupowe pokusy .... ale już mam zaplanowany weekend zniżek chociaż w wersji bardzo okrojonej do początkowych planów.


A właśnie ostatnio ktoś wklejał tu swoje zbiory i uwiecznił na zdjęciach chyba 3 butle balsamu z yvess rocher karmelizowana gruszka ....I co się nim smaruje to myślę ostatnio jaka głupia byłam że nie zrobiłam zapasów i mam to zdjęcie przed oczami Cudny zapach z nawilżeniem gorzej ale ten zapach.... eh
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 21:39   #3438
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Ogarnęłam w końcu zakupy i zużycia z marca:

KUPIŁAM:

1. płyn do kąpieli Biała herbata i jaśmin z Avonu
2.-5. 4 antyperpiranty w kulce z Avonu,
5. mydło Dudu-osun,
6. mydło Oliva,
7. mydło Argiles z fioletową glinką
8. Czyste Mydło Shea Butter
9. Czyste Mydło Luksusowe Spa)
10. mydło L'occitane Bonne mere mleczne
11. mydło L'occitane z shea mleczne)
12. mydło Kropla zdrowia w wersji pomarańcza i kurkuma
13. mały kremik do rąk L'Occitane migdałowy (dodatek w InStyle)

DOSTAŁAM:

1. szampon Aubrey do suchych włosów z białą kamelią
2. olej ze słodkich migdałów Fitomed
3. krem Mój Krem no 3
4. U masło shea od Elamo.
5. Yodeyma próbka 15ml Mythique (można zamówić na ich stronie)
6. mini mydełko Anti Blemish Clinique (z wymiany)

ZUŻYCIA:

1. Lirene - tonik nawilżająco-oczyszczający
2. Avon - płyn do kąpieli różowa magnolia
3. Avon - szampon z keratyną
4. Palmolive - żel pod prysznic Feel Passionate z passiflorą
5. Oillan Forte - emulsja ochronna do mycia ciała
6. Farmona - peeling do ciała wanilia i daktyle
7. Fitomed - masło shea
8. Fitomed - masło kakaowe
9. Joanna - olejek z olejem makadamia
10. Dermedic - serum Hydrain 3
11. Avon - maseczka do twarzy z masłem shea Planet Spa
12. Mydlarnia u Franciszka - masło do ciała w kostce "greckie"
13. Barwa - mydło Siarkowa Moc
14. Biały Jeleń - mydło naturalne Premium

Widać nawrót manii mydlanej. Mydła używam razem z mężem (co lepsze używam sama domycia twarzy ), więc się nie zmarnują. W kwietniu już zdążyły wpaść kolejne.


Zużyłam serum ujędrniające Tołpa.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 21:47   #3439
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Mnie aktualnie nie kuszą żadne zakupy, wręcz przeciwnie, większość rzeczy mi ciąży. Jestem pod koniec pakowania, w sobotę jadę do "stolycy" ale jeszcze nie wiem czy z wszystkim czy z rzeczami tylko na 1-2 tyg i generalne przeniesienie po tych 1-2 tyg. Ogólnie mam wrażenie ze wszystkiego mam za dużo
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 21:51   #3440
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To jest najgorsze.

A mnie znów ominęły zakupy. Miałam skorzystać z 3 za 2 w Sephorze ale najpierw wyłączyli kod na przecenione a potem przegapiłam datę końcową oferty.

Za to kupiłam 3 mydełka na próbę w http://www.pszczeladolinka.pl
Jakie mydła wzięłaś?

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Też mnie dopadł ten stan i trochę odświeżyłam garderobę przed urlopem. Ale to nie kolejny zakupoholizm; tylko 3 szt popełniłam.
Mnie ciuchy nie kręca ostatnio. Tym bardziej, że chce zrzucić trochę kilogramów.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 21:54   #3441
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

O, kupiłam bluzkę, wiec tak całkiem z zakupów się nie wymiksowalam
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 22:00   #3442
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Mnie aktualnie nie kuszą żadne zakupy, wręcz przeciwnie, większość rzeczy mi ciąży. Jestem pod koniec pakowania, w sobotę jadę do "stolycy" ale jeszcze nie wiem czy z wszystkim czy z rzeczami tylko na 1-2 tyg i generalne przeniesienie po tych 1-2 tyg. Ogólnie mam wrażenie ze wszystkiego mam za dużo
Podczas przeprowadzki zawsze odnosi się takie wrażenie. Właśnie w jej trakcie są krewni. Firma przeprowadzkowa dostarczyła im 100 kartonów i zastanawiali się po co im tyle, a o mały włos by im ich zabrakło.

Powodzenia na nowym etapie życia!
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 22:02   #3443
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Ok, faktycznie o tych perfumach wspomniałaś, zwracam honor Tylko wciąż nie ogarniam, czemu do perfum musisz mieć tester, a żele czy balsamy możesz kupić w ciemno i potem używać coś, co Ci śmierdzi - chyba kosmetyki powinny służyć naszej przyjemności?
Naprawę? Myślałam że to oczywiste.
Żelu używam tylko przez jakieś 2 minuty dziennie, a perfumami pachnę przez pół a nawet cały dzień. No i zel pod prysznic kosztuje 2,5 zł, na perfumy wydaję przecietnie minimum 100 zł.
Z resztą szczerze mówiąc, chyba nie trafiłam na nic jeżeli chodzi o kosmetyki do mycia, co by rzeczywiscie okropnie śmierdziało. Nawet ten z isany użyłam wczoraj rano i po wylaniu na gąbkę pachnie bardzo ładnie (ten zapach wymiotów chyba sobie wmówiłam bo został zasugerowany i się go próbowałam tam doszukać). Najbardziej śmierdzący kosmetyk jakiego używałam, to mydło siarkowe z barwy. A to przecież miało działać przede wszystkim, a nie pachnieć. Zapach zszedł tu na drugi plan.
Dlatego nie rozumiem skąd porównanie żelu do perfum? Jedynym zadaniem perfum jest właśnie funkcja nośnika zapachu. Zadaniem żelu pod prysznic są właściwości myjące, a jak przy okazji ładnie pachnie, to super, ale nie kupuję żelu tylko dla zapachu, jak tos ie ma w przypadku perfum. A jeśli zapach mi nie odpowiada, to zwyczajnie zużywam chociażby jako mydło do rąk.

Otwieranie w sklepie produktu, który niekoniecznie się potem kupuje, w każdym przypadku jest niewłaściwym zachowaniem. Jeżeli ktoś tak robi, to jego sprawa, ale niech nie zrzuca motywów swojego zachowania na innych jak chociażby producenta czy sklepu, który nie zapewnił testerów, albo niech nie neguje i nie uważa za dziwne tego, że ktoś postępuje właściwie i nie próbuje go przekonać, że właściwe zachowanie jest czymś głupim
__________________

emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 23:04   #3444
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Mnie ciuchy nie kręca ostatnio. Tym bardziej, że chce zrzucić trochę kilogramów.
Ja właśnie schudłam, więc ciuchowe też mnie kręcą.
W rossmannie to i tak nic nie kupię, tylko potrzebne rzeczy. Gdybym wpadła do jakiejś Sephory lub do sklepu gdzie są limitowane edycje lub jakieś rzeczy do dostania tylko w necie to co innego Wszystkie typowe drogeryjne kosmetyki wychodzą mi już bokiem.


Zużyłam Bioderma Atoderm Intensive, kojący balsam emolientowy 75 ml

Edytowane przez zywieczdroj
Czas edycji: 2015-04-07 o 11:20
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 11:39   #3445
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Udało mi się w tym miesiącu zużyć już kilka sztuk kosmetyków, a przy tym kupiłam tylko maskę algową Kallos w zamian za zużytą keratynową, więc jestem z siebie dumna jak na razie Musiałam też wyrzucić czarną kredkę do oczu Miss Sporty - była straszna i nie dało się z nią współpracować.

Dziś wybieram się do drogerii popołudniu. Muszę kupić moją ulubioną odżywkę do włosów w sprayu. Tej w użyciu mam już mniej niż połowę opakowania. Nie mam w zapasie żadnej, a akurat jest w promocji po niecałe 6 zł. Miałam kupić jeszcze rajstopy w sprayu Sally Hansen. Niedługo w końcu powinno być ciepło, więc przydałoby mi się znów to cudo, ale znalazłam w gazetce i sprawdziłam na KWC świetne opinie multifunkcyjnego kremu korygującego do ciała Bielendy i tak sobie myślę, czy nie zdradzić Sally Hansen z Bielendą używałyście może tych dwóch produktów i możecie jakoś je porównać?

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
A właśnie ostatnio ktoś wklejał tu swoje zbiory i uwiecznił na zdjęciach chyba 3 butle balsamu z yvess rocher karmelizowana gruszka ....I co się nim smaruje to myślę ostatnio jaka głupia byłam że nie zrobiłam zapasów i mam to zdjęcie przed oczami Cudny zapach z nawilżeniem gorzej ale ten zapach.... eh
To ja! Od listopada zużyłam już po dwie butle żelu pod prysznic i mleczek. Przy końcu drugich opakowań zaczął mnie trochę nudzić, więc robię sobie od niego przerwę. Za jakiś czas z przyjemnością do niego wrócę żelu pod prysznic nie zachomikowałam, bo dużo bardziej podobały mi się zawsze zapachy mleczka i wody toaletowej z tej serii. Mam nadzieję, że zrobią jeszcze reedycję tejże limitowanki, bo była świetna

Edytowane przez iceina
Czas edycji: 2015-04-07 o 11:45
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 11:59   #3446
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ogarnęłam w końcu zakupy i zużycia z marca:

KUPIŁAM:[/B]
5. mydło Dudu-osun,
6. mydło Oliva,
7. mydło Argiles z fioletową glinką
8. Czyste Mydło Shea Butter
9. Czyste Mydło Luksusowe Spa)
Gdzie kupiłaś te mydła?

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Jakie mydła wzięłaś?
Banan i kokos, Rumiankowa owsianka z bławatkiem i Cytrynowa pietruszka.

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Zadaniem żelu pod prysznic są właściwości myjące, a jak przy okazji ładnie pachnie, to super, ale nie kupuję żelu tylko dla zapachu, jak tos ie ma w przypadku perfum.
A ja kupuję żele i balsamy przede wszystkim dla zapachu więc w ciemno nie kupię. Zresztą ja wącham wszystko, łącznie z płynem do naczyń, do podłóg itd.

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
A właśnie ostatnio ktoś wklejał tu swoje zbiory i uwiecznił na zdjęciach chyba 3 butle balsamu z yvess rocher karmelizowana gruszka ....I co się nim smaruje to myślę ostatnio jaka głupia byłam że nie zrobiłam zapasów i mam to zdjęcie przed oczami Cudny zapach z nawilżeniem gorzej ale ten zapach.... eh
Ja zrobiłam mini zapasy. 1 żel i 2 mleczka + 1 żel i 1 mleczko w użyciu.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 12:05   #3447
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Podczas przeprowadzki zawsze odnosi się takie wrażenie. Właśnie w jej trakcie są krewni. Firma przeprowadzkowa dostarczyła im 100 kartonów i zastanawiali się po co im tyle, a o mały włos by im ich zabrakło.

Powodzenia na nowym etapie życia!
dziekuje! obysmy mieszkanie znalezli w tym tygodniu

co do zeli do mycia, to nie przeszkadza mi wachanie, to sa w koncu detergenty, ich dzialanie jest przeciwbakteryjne i nie traca wlasciwosci w kontakcie z powietrzem, nie sa tez pakowane prozniowo. Natomiast za otwieranie kremow, balsamow, kolorowki i wtykanie tam lap obcinalabym rece. Zwlaszcza ze wtedy wszystkie bakterie z rak maszeruja szeregiem do produktu
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 12:08   #3448
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

Banan i kokos, Rumiankowa owsianka z bławatkiem i Cytrynowa pietr:
Mnie kusi to z zielona lub czerwoną glinką. I to do ust smarowidło mnie zaciekawiło.


Kupiłam buty w lidlu. Ale dalej to nie to
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 12:15   #3449
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Mnie kusi to z zielona lub czerwoną glinką. I to do ust smarowidło mnie zaciekawiło.


Kupiłam buty w lidlu. Ale dalej to nie to
To po co kupowałaś :p

Ja tez kupiłam buty, do biegania (czarno-miętowe, bo te co 2 lata temu kupiłam są koszmarnie brzydkie - biało-czerwone), 2 biustonosze sportowe, 2 koszulki funkcjne (bokserke i z krótkim rękawem), 2 pary skarpetek do biegania i legginsy do kolan tez od biegania.


Koshatko: na iwos.pl. Akurat była wtedy promocja -10% na mydła i inne, które mnie interesowały były już wykupione.


Kilka mydeł kupiłam w kwietniu w Hebe, bo były w promocji.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 12:17   #3450
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To po co kupowałaś

Ja tez kupiłam buty, do biegania (czarno-miętowe, bo te co 2 lata temu kupiłam są koszmarnie brzydkie - biało-czerwone), 2 biustonosze sportowe, 2 koszulki funkcjne (bokserke i z krótkim rękawem), 2 pary skarpetek do biegania i legginsy do kolan tez od biegania.


Koshatko: na iwos.pl. Akurat była wtedy promocja -10% na mydła i inne, które mnie interesowały były już wykupione.


Kilka mydeł kupiłam w kwietniu w Hebe, bo były w promocji.
Bo buty akurat chciałam, ale dalej mi się chce jakiś zakupów. Też mam te czarno miętowe.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-25 18:46:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.