przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-07, 09:50   #811
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: przetłuszczajace sie włosy

Jak nic nie pomogło to już powinnaś iść do dermatologa.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 13:33   #812
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Dot.: przetłuszczajace sie włosy

Polecam szampon mineralny leczniczy Busko z siarczanami, do kupienia w sklepach zielarskich. Należy jednak bardzo uważnie go stosować, m.in. przy wietrzonej łazience, otworzyć drzwi lub okno (jeśli macie), nie trzymać zamkniętych drzwi od prysznica, bo można się przytruć siarczanami. Smierdzi okrutnie zgniłym jajkiem, ale działa. Mnie przynajmniej pomaga, stosuję jedną buteleczkę przez 3 tygodnie raz na pół roku. Kosztuje jakieś 14 zł.
Na włosach, po rozsmarowaniu trzymam go ok. 3 min. Jeśli nie zemdli mnie ze smrodu.
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 18:32   #813
Kochaniutkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Chcę 'suche' włosy!

hej, musze Ci powiedziec że jakies trzy razy użyłam maseczki z nafty i innych takich i włoski naprawdę mi się polepszyły były strasznie sianowate, strasznie mi się przetłuszczały od skóry a na dodatek sterczały każdy w inna stronę. Mam pasemka i włosy do prawie do ramion. Były wcześniej oklapnięte a teraz
__________________
Kochaniutkaa
Kochaniutkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 21:04   #814
adzi17
Przyczajenie
 
Avatar adzi17
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
GG do adzi17
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Mam identyczne wlosy jak ty... cienkie i slisie. Zeby zrobic taka fryzurke musisz po prostu wlosy mocno natapirowac i spryskac lakierem, sama bardzo czesto robie sobie fryzure taka jak na zamieszczony przez Ciebie zdjeciu Ewentualnie mozesz uzyc rowniez pianki. Pozdrawiam
__________________
'Nie mam dosyć odwagi, aby przed złem życia w śmierci szukać zbawienia'
adzi17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 17:37   #815
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Ehhh... macie problemy... Sama miałam takie śliskie i zarazem grube włosy, a teraz mam sianowate. Dlaczego? Najpierw zachciało mi się białych pasemek (naturalne miałam brązowe), ale to nawet nie zniszczyło mi włosów. Później zachciało mi się kręconych włosów... A więc zrobiłam sobie trwałą - i to była jedna z najgorszych decyzji w moim życiu, bo po niej moje włosy stały się sianowate i strasznie się puszyły i końcówki były strasznie spalone... Teraz przefarbowałam włosy na czarny kolor i muszę czekać aż włosy mi odrosną żebym mogła ściąć tą nieszczęsną trwałą. Tylko, że teraz włosy strasznie mi wypadają
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 13:29   #816
Kochaniutkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Dziewczyny pomóżcie! Wczoraj postanowiłam zrobić sobie włosy na brązowy bo miałam swoje blond ale niestety już dośc duże odrosty. Chcaiłam sobie je ładnie zafarbowac. Kupiłam krem koloryzujący z Palette Natural cos tam.. Ciemny brąz. I zrobiłam. Włosy mam czarne jak smoła wyglądam fatalnie jestem załamana, nawet życ juz mi sie niechce najchętniej wyrzuciłabym wszytski lustra z domu Palette jest do dupy bo nie wychodzi kolor taki jak na opakowaniu BYłam załamana więc poleciałam do sklepu kupic cos na rozjaśnienie i kupiłam: Naturia blond rozjaśniacz do całych włosów. robiłam trzymałam 5 minut tylko pięć minut i włosy zrobiły mi sie miedziano rude. Zastanawiam się czy nie kupić dwóch opakowań i nie trzymac tak ze 30 minut to moze zrobiłyby mi sie chodziaż jasne? Jak myslicie w ogole co mam zrobić żeby włoski były nie tak zniszczone a jasne duzoooooo
prosze napiszcie pomóżcie w was cała nadzieja
__________________
Kochaniutkaa
Kochaniutkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 13:32   #817
Kochaniutkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

i jeszcze jedno moze znajdzie się tutaj ktoś kto potrafilby dobrać mi najbardziej trafny kolor do mojej twarzy. Mam niebieskie oczy, jasną karnacje troszkę piegów których nienawidzę bo ja już jestem w stanie desperacjii tak bardzo żałuje ze wybraam Palette
Prosze odpiszcie
__________________
Kochaniutkaa
Kochaniutkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 18:06   #818
Kasioraska
Raczkowanie
 
Avatar Kasioraska
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Witam ja tez calkiem niedawno mialam podobna przygode Zawsze robiłam sobie pasemka rozjasniaczem ale podkusilo mnie zeby zrobic sobie farba cała głowe. Kupilam zatem srebrzysty blond z Schwarzkopfa. Odrosty rozjasniłam na kolor żólty bo moj naturalny kolor to sredni braz i bałam sie ze kolor moze tam nie złapac. Niestety farba nie pokryla mi tych żółtych odrostow Zeby sie ratowac zrobilam sobie troche pasemek palona kawa z joanny jednak tak 'rozlazly' sie po calej glowie ze cala bylam "palona kawa" Nie moglam sie zniesc w tym kolorze wiec postanowilam znow uzyc rozjasniacza i zrobilam nim troche pasemek po calej glowie a żółć przy glowie pokryłam orzechowym brazem z joanny. Nawet by to wygladalo gdyby nie to ze moje wlosy przy glowie miaaly kolor rudy Nawet nie zniszczyły mi sie włosy chyba dzieki waxowi Zle sie jednak czułam w tym kolorze i po miesiacu znow zrobilam sobie pasemka po calej głowie rozjasniaczem. Tym razem wypadło mi sporo włosów i troche popalily mi sie wlosy na koncach ale przynajmniej wygladam jak czlowiek Mysle ze mozesz znow uzyc rozjasniacza ale nie takiego drogeryjnego tylko cos bardziej profesjonalnego. Ale i tak musisz liczyc sie z tym ze wlosy ci sie zniszcza. Na przyszłośc lepiej nie kombinuj juz z kolorem a jesli najdzie cie ochota udaj sie doprofesjonalisty Mysle ze w tej sytuacji moze lepiej bys wybrala sie do fryzjera Przynajmniej bedziesz miec pewnosc ze bedziesz miec włosy na głowie I jeszcze a propo twojego pytania dot. pasujacego koloru to ja tez mam niebieskie oczy jasna cere tylko ze nie mam piegów ale w blondzie wygladam jakby to byl moj naturalny kolor wlosow
__________________
_________________________

..::In a dream::..
::Will you give your love to me?::
..::Beg my broken heart to beat::..
::Save my life, change my mind::

_________________________
Kasioraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 20:11   #819
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

błękitneoczy Skoro uważasz że na taki temat nie powinno się odpowiadać, to dlaczego odpowiadasz Rozumiem że wiesz wszystko najlepiej
Rozumiem autorkę wątku, zbyt śliskie włosy są kłopotliwe - wiem coś o tym. Szybciej się przetłuszczają, nie dają się ułożyć, loki się rozprostowują - ja już dawno się poddałam i chodzę w jednej fryzurze. A jeżeli do tego ma się cienkie włosy to już wogóle beznadziejnie. Połysk na zdrowych włosach jest fajny, ale naprawdę wolałabym żeby były bardziej podatne na układanie, dłużej się trzymały i były bardziej puszyste, bo o to na mojej głowie bardzo trudno. I nie chodzi mi o to, żeby zrobić sobie na głowie siano, ale żeby były bardziej podatne na układanie, bo nie mogę zrobić sobie żadnej fryzury oprócz rozpuszczonych włosów i kucyka
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 07:37   #820
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Nie wiem czy wiesz ale sliskie wlosy sa bardziej podatne na ukladanie, a suche wlasnie nie...
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 07:53   #821
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Ja mam śliskie, a do tego żyją własnym życiem i są anty-układanie. Dla mnie lepiej, bo całe życie chodzę w jednej fryzurze i tak mi się podoba, ale nawet porządnego kitka jest ciężko zrobić, żeby nic nie wyłaziło i żeby frotka się nie zsuwała, spinki też się ześlizgują... pewnie dlatego są te wszystkie pianki i lakiery, bo one usztywniają włosy i nadają im szorstką powierzchnię.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 17:39   #822
milusiaagusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: przetłuszczajace sie włosy

Ja słyszałam że powinno się płukać włosy w czarnej herbacie
milusiaagusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 17:41   #823
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: przetłuszczajace sie włosy

Woda pokrzywowa lub brzozowa, ziołowe szampony; brzozowy, pokrzywowy.
Najlepiej jednak jak nic nie pomoga iść do dermatologa.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 20:53   #824
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: przetłuszczajace sie włosy

Oj ja też sie mecze z tłustymi włoskami od wieków...a raczej z tlusta skóra gowy mam wlosy mieszane...chyba najgożej jak może być!!!!Kupiłam ostatnio seboradin lotion...ale jakoś rzadko go stosuje, bo chyba zwatpiłam juz w cokolwiek...przyzwyczaiła m sie co mycia włosów codziennie i przestałam już stosowac takie szampony do tłustych/przetłuszczających się bo one tylko moga je przesuszac...ale może ten brzozowy jeszcze wypróbuje
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 15:04   #825
Kochaniutkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

cześć dziewczyny może napisze nie na temat ale to do tych dziewczyn co mają problem z czarnymi włosami. Sama farba Palette zafarbowałam sobie włosy niby na brąz co prawda wyszedł czarny jak smoła. Chciałam zejśc z tego koloru wrecz natychmiast ale musiało to potrwać. najpierw rozjaśniaczem Joanny Naturia do całych włosów zrobiłam sobie na rudo tzn potrzymałam 10 minut czy nawet pięć już nie pamietam ale rude gdzie niegdzie były. Potem inny rozjaśniacz z innej firmy i miałam juz ciemno rude. No a dzis w swoje imieninki zrobiłam dwoma rozjaśniaczami Naturia Joanny nałozyłam na całe włsy a włosy mam dośc długie. Fakt trzymałam 45 minut ale nie ma śladu po ciemnych włosach. Teraz są żółte (brzydkie) ale bynajmniej nie czarne. Oczywiście nie ma mowy by nawet wyjść na klatke w takich włosach ale jutro przyjedzie mój chłopak to kupi mi szampon do 24 myc z Marion ciemny blond i mam nadzieje że wyjda ładne i już nie bede musiała nic z nimi kąbinować. także dziewczyny zejść z czarnego jest łatwo
__________________
Kochaniutkaa
Kochaniutkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 18:03   #826
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

:/;/ eeeeeee...

może chcesz mieć też pryszcze, cellulit, albo zapalenie mieszkow włosowych po depilacji ?DDDD
przeciez suche wlosy są okrooopne w dotyku.. moje sa bardzo suche i chcialabym, zeby były mieciutkie i delikatne cóz, pracuje nad tym
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 18:06   #827
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Cool Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez Kochaniutkaa Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny może napisze nie na temat ale to do tych dziewczyn co mają problem z czarnymi włosami. Sama farba Palette zafarbowałam sobie włosy niby na brąz co prawda wyszedł czarny jak smoła. Chciałam zejśc z tego koloru wrecz natychmiast ale musiało to potrwać. najpierw rozjaśniaczem Joanny Naturia do całych włosów zrobiłam sobie na rudo tzn potrzymałam 10 minut czy nawet pięć już nie pamietam ale rude gdzie niegdzie były. Potem inny rozjaśniacz z innej firmy i miałam juz ciemno rude. No a dzis w swoje imieninki zrobiłam dwoma rozjaśniaczami Naturia Joanny nałozyłam na całe włsy a włosy mam dośc długie. Fakt trzymałam 45 minut ale nie ma śladu po ciemnych włosach. Teraz są żółte (brzydkie) ale bynajmniej nie czarne. Oczywiście nie ma mowy by nawet wyjść na klatke w takich włosach ale jutro przyjedzie mój chłopak to kupi mi szampon do 24 myc z Marion ciemny blond i mam nadzieje że wyjda ładne i już nie bede musiała nic z nimi kąbinować. także dziewczyny zejść z czarnego jest łatwo
hmm, oooj, a w jakim stanie są Twoje włosy?? bo ja bym juz była łysa po takich experymentach :P juz jakiś rok temu zdecydowałam, że nigdy wiecej nie bawie się w domowe farbowanie )
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 18:54   #828
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez Kochaniutkaa Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny może napisze nie na temat ale to do tych dziewczyn co mają problem z czarnymi włosami. Sama farba Palette zafarbowałam sobie włosy niby na brąz co prawda wyszedł czarny jak smoła. Chciałam zejśc z tego koloru wrecz natychmiast ale musiało to potrwać. najpierw rozjaśniaczem Joanny Naturia do całych włosów zrobiłam sobie na rudo tzn potrzymałam 10 minut czy nawet pięć już nie pamietam ale rude gdzie niegdzie były. Potem inny rozjaśniacz z innej firmy i miałam juz ciemno rude. No a dzis w swoje imieninki zrobiłam dwoma rozjaśniaczami Naturia Joanny nałozyłam na całe włsy a włosy mam dośc długie. Fakt trzymałam 45 minut ale nie ma śladu po ciemnych włosach. Teraz są żółte (brzydkie) ale bynajmniej nie czarne. Oczywiście nie ma mowy by nawet wyjść na klatke w takich włosach ale jutro przyjedzie mój chłopak to kupi mi szampon do 24 myc z Marion ciemny blond i mam nadzieje że wyjda ładne i już nie bede musiała nic z nimi kąbinować. także dziewczyny zejść z czarnego jest łatwo
Nie na temat ale czuje ze powinnam Cie ostrzec, obawiam sie ze wlosy moga Ci wyjsc zielone ! Moze lepiej niech chlopak kupi w sklepie fryzjerskim srebrna plukanke flor illum - ona zolc likwiduje....
A i uwazaj bo wlosy niebawem moga zaczac Ci sie kruszyc

A co do tematu to wiem o co autorce chodzi, ja mam suche wlosy i czasem jak siedze przed kompem np i nie mam gumki do wlosow to wystarczy ze je zaplote kawalek jak do warkocza i same sie trzymaja hehe z sliskimi wlosami ciezko zrobic cos co sie trzyma, ale i tak chetnie bym sie wymienila !!!
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 19:24   #829
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Cool Dot.: Chcę 'suche' włosy!

ehh, dla mnie i tak wygladaja stro raz lepiej zdrowe, błyszczące, śliskie włosy w nieładzie niż suche siano ułozone w wymyslne fryzury ;]
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 19:44   #830
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
ehh, dla mnie i tak wygladaja stro raz lepiej zdrowe, błyszczące, śliskie włosy w nieładzie niż suche siano ułozone w wymyslne fryzury ;]
zgadzam sie
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 15:48   #831
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wiesz ale sliskie wlosy sa bardziej podatne na ukladanie, a suche wlasnie nie...
O to chodzi że nie
Jak myślisz jaki kok/kucyk szybciej się rozwali? Ten ze śliskich włosów czy z suchych(sztywnych)? Ja znam odpowiedź bardzo dobrze, przerabiałam to wiele razy. Na dodatek takie włosy najszyciej się przetłuszczają.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 16:16   #832
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
ehh, dla mnie i tak wygladaja stro raz lepiej zdrowe, błyszczące, śliskie włosy w nieładzie niż suche siano ułozone w wymyslne fryzury ;]
no ale to dla Ciebie
a dla kogoś innego co innego wygląda sto razy lepiej
co konsument to preferencje

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
O to chodzi że nie
Jak myślisz jaki kok/kucyk szybciej się rozwali? Ten ze śliskich włosów czy z suchych(sztywnych)? Ja znam odpowiedź bardzo dobrze, przerabiałam to wiele razy. Na dodatek takie włosy najszyciej się przetłuszczają.
daj spokój
nie wiesz, że ktoś tu zawsze wie najlepiej a cała reszta to głupki z problemami psychicznymi
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:00   #833
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
no ale to dla Ciebie
a dla kogoś innego co innego wygląda sto razy lepiej
co konsument to preferencje



daj spokój
nie wiesz, że ktoś tu zawsze wie najlepiej a cała reszta to głupki z problemami psychicznymi
To ze ty masz problemy psychiczne i nie wiesz co to jest tolerancja dla odmiennego zdania nie oznacza ze inni sa tacy sami, wiec po co obrazasz innych
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:04   #834
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
O to chodzi że nie
Jak myślisz jaki kok/kucyk szybciej się rozwali? Ten ze śliskich włosów czy z suchych(sztywnych)? Ja znam odpowiedź bardzo dobrze, przerabiałam to wiele razy. Na dodatek takie włosy najszyciej się przetłuszczają.
Madzia, u mnie jest tak ze najlatwiej udaje mi sie zrobic koka jak nie sa swiezo umyte, tylko takie troche natluszczone i wlasnie fryzjerka mi tak powiedziala ze lepiej na takich wlosach jest ulozyc fryzure, nie wyssalam sobie tego z palca...
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 18:30   #835
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przetłuszczajace sie włosy

kurcze ostatnio jak myje włsoy rano (robie to codzniennie) to po wysuszeniu juz są tłuste :/ siostra mówi że musze wieczorem przed spaniem wyczesywac lakier z włosów to tak nie będzie...nie wiedziałam że lakier trzeba wyczesywać heh dzisiaj to zrobie i zobacze jak jutro będzie bo nie zawsze są takie tłuste...ehhh chciałabym myc je chociaż co drugi dzień ale nie da rady,jak sie w dzień przekimam to wieczorem są tłuste
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 19:31   #836
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
To ze ty masz problemy psychiczne i nie wiesz co to jest tolerancja dla odmiennego zdania nie oznacza ze inni sa tacy sami, wiec po co obrazasz innych
tam była wpleciona (wcale nie)subtelna nutka ironii dla niektórych jak widać za cicha
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 20:13   #837
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
tam była wpleciona (wcale nie)subtelna nutka ironii dla niektórych jak widać za cicha
Co ty masz obsesje na moim punkcie?
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 21:35   #838
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
(...)
Jest to smieszne i dziecinne i na takie posty w ogole nie powinno sie odpowiadac.
to nie odpowiadaj, proste?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 22:42   #839
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Chyba mialas na mysli logiczne?
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 23:32   #840
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

blekitneoczy oraz benito_mruffkolini odsylam was do regulaminu!!!
prosze o natychmiastowe zakonczenie Waszej bezsensownej potyczki slownej!!
to jest upomnienei , ale moze za chwile sie zakonczyc inaczej!
prosze wrocic do tematu
a jezeli juz wszystko powiedzialyscie to najlepiej do wyjscia z watu
autorka oczekuje porady a nie zegos co nawet nie mozna nazwac dyskusja
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.