Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :) - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-16, 12:03   #3991
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Tak, na allegro. Teraz będę większe robić. Te są 20 centymetrowej z 9m tiulu o szerokości 9cm
Wyślij mi proszę na prv linki do sprzedawców, u których kupujesz . Chciałabym kupic odpowiednie materiały.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 12:05   #3992
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
Wyślij mi proszę na prv linki do sprzedawców, u których kupujesz . Chciałabym kupic odpowiednie materiały.
http://allegro.pl/show_user.php?uid=39636469 proszę . Tutaj wklejam bo na aplikacji nie umiem wysłać wiadomości prv . Od razu kupuje się tiul z dobrana kolorystycznie wstążka.
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 12:19   #3993
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/show_user.php?uid=39636469 proszę . Tutaj wklejam bo na aplikacji nie umiem wysłać wiadomości prv . Od razu kupuje się tiul z dobrana kolorystycznie wstążka.
Dzięki .
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 12:21   #3994
martynka2812
Raczkowanie
 
Avatar martynka2812
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 304
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Czesc laski

Ciezko bedzie Was nadrobic, bo niby na tel wejde to jednak nie to samo co na komputerze. Ale byc moze pojedziemy dzis po farby do dzieciecego i pierwsze malowanie a w weekend nasza sypialnia i w koncu normalnie podlacze komputer, tv i plejaczka chociaz wole nie zapeszac, bo wszystko juz dawno mialo byc gotowe...

Melduje sie po usg. Dziecku zaden dzyndzelek sie nie pojawil wiec plec sie potwierdzila Mala rozwija sie dobrze, wazy 1052 gramy i jest ulozona posladkowo jeszcze oby tylko zdazyla sie obrocic. Wszystkie pomiary wskazuja mniej wiecej na ten sam tc, glowka troche nadrobila zaleglosci wzgledem reszty cialka, roznica miedzy om a usg tez raczej stoi w miejscu, chociaz wedlug tego usg termin mam na 5 dni pozniej. Jest tylko jedno ale - odejscie wielkich naczyn dalej trudne do oceny, i babka znalazla w sercu cos, co sie nazywa "ognisko hiperechogenne" to jest taka plameczka na usg. Spotkalyscie sie z czyms takim? Powiedziala, ze to nie musi oznaczac wady, i ze dla swietego spokoju lepiej to skontrolowac. Od razu sprawdzilam w internecie, wiele dziewczyn tez to ma na swoich usg ciazowych, i lekarze ponoc kaza sie nie przejmowac, bo to albo znika albo po prostu nie kazdy lekarz na to zwraca uwage. Co o tym myslicie? Wszystko inne jest prawidlowe.

A tak poza tematem, to na wlasnej skorze przekonalam sie dzis, ze dobro do nas wraca pod koniec tamtego roku wracajac od lekarza oddalam swoj bilet jakims malolatom bo im biletomat w autobusie nie chcial przyjac karty, moj bilet byl jeszcze wazny prawie godzine a ja wysiadalam, wiec niech sie jeszcze przyda. Dzisiaj sprawdzilam sobie autobus, podeszlam do biletomatu na przystanku i juz wyciagalam karte jak podbiegla do mnie jakas dziewczyna, powiedziala, ze mi odda swoj bo ma dobowy wazny jeszcze przez prawie dwie godziny a ona juz nie potrzebuje. Chcialam jej chociaz czesc kasy oddac za bilet, ale nie chciala, zdazylam jej podziekowac i pobiegla dalej ale za to w autobusie babka usiadla wielkim dupskiem na mnie i jak chrzaknelam znaczaco i sie przesiadlam naprzeciwko niej to malo mnie nie zabila tym swoim gadzim wzrokiem spod brwi odrysowanych od szklanki
martynka2812 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 12:41   #3995
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez fuertka88 Pokaż wiadomość
Co za sen!

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------


Gratuluję 30 tc !! Ale nam to leci
A wagę maluszka możesz mniej więcej sprawdzić tutaj
http://www.kalendarzciazy.com/kalend...azy-tabela.php

Znajomej synek w 30t miał ok 1800g
Jejku taki duzy dzidziol w 30tc ?
Rany, myslalam, ze moj Synus moze miec niewiele ponad 1kg dopiero.
Wyjatkowo nie mogę doczekać się tej wizyty, a w ogóle to będę miała dwie, bo 24 kwietnia idę do Luxmedu na USG - skoro mam w pakiecie, to dlaczego nie Tyle, że tam nie mają 3/4D i nie ma możliwości nagrania filmiku, dlatego też idę jeszcze 27/04 na kolejne.
Dziękuję za linka, zaraz luknę !
Gratuluję ślicznych zakupów dla Twoich Księżniczek!

Cytat:
Napisane przez cicha1990 Pokaż wiadomość
moj mial 1300 w 28t2d wiec w 30 pewnie z 2kg .. chociaz mam nadzieje ze jednak przystopuje i bedzie mniejszym czlowieczkiem
Wczoraj tylko czytałam, że po 30tc, dzidzia może rosnąć około 200g/tydzien.
Chyba Cię nie pocieszyłam, co ?


Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
ale jestem pierdoła, zapomniałam o Anwen dziękuję
A prosze bardzo

Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
A u jakiego lekarza byłaś? Diabetyka?
Tez sie dziwie, ze od razu Ci daje insulinę, ona przy mocno zaawansowanej cukrzycy.
Ja byłam cały czas pod opieka poradni cukrzycowej dla kobiet w ciazy, przy szpitalu uniwersyteckim w Krk i właściwie nie było dnia, abym jakaś wartość pomiaru nie miała zawyżona, a o insulinie nikt nawet nie wspominał.
Duzo masz ponad normę?

Tak u diabetologa,
mam tak na czczo 94,92,98,106,78,107,92,98
a po godzinie to rożnie tak 106,110,114,136,128,123,8 5,104,102 i tak mniej więcej caly czas z reguły ponizej 120 kilka razy sie zdarzylo powyzej 120.
napisalam maila do mojej gin, czekam na odppowiedź
Jejku niewiele masz ponad normę. U mnie z tego co kojarzę to najczęściej pomiary po jedzeniu oscylowały w okolicy 120-125.
Dobrze, że napisałaś do swojej gin, daj znać co Ci odpowiedziała.


Cytat:
Napisane przez PalinKa_88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
[...]

Byłam na pobraniu krwi i jak nigdy nie było kolejki SZOK po prostu

Jutro wizyta i mam nadzieję, że wszystko ok z Synkiem i w końcu pokaże nam łaskawie swe oblicze

Dziewczynki, a takie jedno małe pytanko
Czy wam też jest tak gorąco?? Jejuuu ja już 2 noc z rzędu śpię bez kołdry i najchętniej to bym włosy nawet z głowy zdjęła Już nawet myślałam o otwarciu balkonu
A dzisiaj jeszcze miałam dodatkowy kaloryfer (Tż) i myślałam, że dokonam samospalenia


Cytat:
Napisane przez PalinKa_88 Pokaż wiadomość
Ja od zawsze lubiłam chłodniejszy klimat
Ale na początku ciąży miałam jakiś spadek temperatury i wiecznie było mi zimno (potrafiłam mieć kaloryfer na 5, 2 kołdry, koc, piżamkę polarową i grube skarpety i trzęsłam się jak głupia

A teraz jak przenośny grzejnik jak tak dalej pójdzie to pod koniec będę siedzieć w wannie z lodem

Miałam identycznie !!!!
Na początku ciązy, tak mniej wiecej pierwsze 2-3msc non stop dreszcze, zzwłaszcza w drugiej połowie dnia.
Czułam się jakby permanentnie przeziębiona, okropne to było.
Generalnie jestem zmarzluchem, ale teraz już mam podobne odczucia jak Ty - gorąco mi
W pierwszej ciaży miałam podobne uczucie co do odczuwania ciepła

A dlaczego kobiety w ciazy u Ciebie nie mają pierwszeństwa ????
To nie fair

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
piękne!

za 30 tydzień! rany, ostatnia prosta przed Tobą!
Taaak, to prawda.
Wiesz, że nie mogę doczekać się godziny zero? Chociaż boję się nie tyle samego porodu, tylko aby później wszystko było ok no i aby poród przebiegł bez żadnych (tfu tfu) komplikacji.
Im bliżej rozwiązania, coraz więcej takich myśli w głowie.


Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Hej

Ja dalej mam zly humor

Zapomnialabym. Polecam tez kosmetyki do wlosow Living Proof mialam szampon z serii Restore i jest gdyby nie cena kupowalabym stale wwlosy sa miekkie, nie trzeba uzywac odzywki, a szampon jest wydajny.




A ja to chyba nie lubie pepco, jakosc ubranek w porownaniu z ff czy hm jest kijowa i obawiam sie co bedzie po praniu

Ja też jakos do Pepco przekonać się nie potrafię.
Pojechałam tam nawet przedwczoraj, ale miałam wrażenie, że te ubranka takie sztywne - być może po praniu zrobią się fajne.. No nie wiem.
Koleżanki z wątku ciążowego z córeczką, narzekają na jakość, ale też inna sprawa, że inaczej zużywają się ubranka niemowlaczka, a inaczej 3-4 latków, którzy zasuwają na kolanach, ciorają się w piaskownicach etc etc.

Ja z kosmetykó do włosów, w z tej wyższej półki wielbię serię Shiseido Tsubaki.
Mam bliską koleżankę w Japonii i jak jest w Pl to zawsze ją prosze o przywiezienie, tam Shiseido smieszne pieniądze kosztuje w stosunku do cen w Pl..
A o tych Twoich nie słyszałam, ale zaraz obczaję co to za cudeńko.



100 lat nie logowałam sie na kompie, na Wizaz i strasznie mi "dziwnie" z tymi zmianami.. Takie wszystko białe i zlewają mi się cytaty z odp.
Da się przyzwyczaić ?

Znów piekę chlebek
Kupiłam wczoraj 10kg mąki żytniej 720, do wypieku chlebusia

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez martynka2812 Pokaż wiadomość

[...]

Melduje sie po usg. Dziecku zaden dzyndzelek sie nie pojawil wiec plec sie potwierdzila Mala rozwija sie dobrze, wazy 1052 gramy i jest ulozona posladkowo jeszcze oby tylko zdazyla sie obrocic. Wszystkie pomiary wskazuja mniej wiecej na ten sam tc, glowka troche nadrobila zaleglosci wzgledem reszty cialka, roznica miedzy om a usg tez raczej stoi w miejscu, chociaz wedlug tego usg termin mam na 5 dni pozniej. Jest tylko jedno ale - odejscie wielkich naczyn dalej trudne do oceny, i babka znalazla w sercu cos, co sie nazywa "ognisko hiperechogenne" to jest taka plameczka na usg. Spotkalyscie sie z czyms takim? Powiedziala, ze to nie musi oznaczac wady, i ze dla swietego spokoju lepiej to skontrolowac. Od razu sprawdzilam w internecie, wiele dziewczyn tez to ma na swoich usg ciazowych, i lekarze ponoc kaza sie nie przejmowac, bo to albo znika albo po prostu nie kazdy lekarz na to zwraca uwage. Co o tym myslicie? Wszystko inne jest prawidlowe.
[...]
Nie martw sie tym ogniskiem. U mnie dokladnie to samo wyszlo i jeszcze u dwóch koleżanek, które są także w ciązy.
Jeśli prócz niego nie występują żadne inne wady (jakoś to fachowo się nazywa "izolowane"? ale pewna nie jestem), to wsio w porzo.
Konsultowałam również z 2 ginami i również kazano mi się nie martwić.
Gratuluję poza tym całej reszty
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 12:47   #3996
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość


Wczoraj tylko czytałam, że po 30tc, dzidzia może rosnąć około 200g/tydzien.
Chyba Cię nie pocieszyłam, co ?

o matko i corko;D no wlasnie tego sie obawialam;D ja nie wiem jak on serio bedzie rosl tak szybko to nie wiem gdzie ja go zmieszcze xD a tak bardzo liczylam na porod naturalny.. niech no pozniej przystopuje z waga.. jak bedzie mial max 3,5 to bede szczesliwa
__________________
niunio szalejacy w brzuszkuhttps://www.youtube.com/watch?v=fozUVyMwbxk
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 13:21   #3997
agave
Rozeznanie
 
Avatar agave
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 781
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
a mi od wczoraj tak źle i smutno;(
byłam z moimi zapisami cukru na wizycie, i o ile te po jedzeniu rzadko przekraczają 120, to na czczo już częściej przekraczają te zakichane 90;(
dr powiedział ze to nie jest tragedia ale muszę robić sobie zastrzyki z insulina;( dawka ponoć minimalna bo mam nastawiać na 2 (a gdyby nie spadało to zwiększyć na 4), i za tydzień wizyta, do tego dostałam książeczki co jeść i jak.
a szlam na wizytę z nastawieniem ze mi powie ze jest Ok ze nie mam dyzo przekroczeń i nawet się śmiałam ze po wizycie idę do McDonalda i na kebaba;(
bo ten zastrzyk mam robić wieczorem żeby właśnie na rano było niższe (bo tego na czczo nie da się uregulować dieta;(
i z tego wszystkiego zapomniałam zapytać gdzie mam trzymać ten długopis z insulina, czy w pokoju czy w lodowce;/
Ja też byłam wczoraj w mojej poradni diabetologicznej z zapisami mierzenia cukru. I lekarka powiedziała mi, że jest źle. A myślałam że wszystko w porządku. Przez dwa tygodnie tylko 3 razy przekroczyłam normę cukru we krwi po posiłku. Na czczo mam zawsze około 80. Tylko po śniadaniu powyżej 100, ale z reguły w normie. Ale to i tak za dużo. Za tydzień mam się zgłosić jeszcze raz i jak się nic nie poprawi to dostanę insulinę A teraz jedyne co mogę jeszcze zrobić to podzielić śniadanie na dwa-jedną kanapkę teraz jem-i po śniadaniu na spacer. Strasznie się zdołowałam, bo myślałam, że na prawdę dobrze mi idzie z tą dietą-od dwóch tygodni nie tknęłam cukrów prostych, jedynie owoc raz dziennie, pieczywo tylko żytnie i razowe, warzywa i mięso gotowane, wędliny i sery chude. Zdrowiej się już chyba nie da. A pory posiłków przestrzegam co do minuty.
__________________
mój frywolitkowy wątek
agave jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-16, 13:24   #3998
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość



Taaak, to prawda.
Wiesz, że nie mogę doczekać się godziny zero? Chociaż boję się nie tyle samego porodu, tylko aby później wszystko było ok no i aby poród przebiegł bez żadnych (tfu tfu) komplikacji.
Im bliżej rozwiązania, coraz więcej takich myśli w głowie.



Ja się Filipa doczekać nie mogę chciałabym go już przytulić, wycałować i w ogóle ale im bliżej porodu tym bardziej się go boję
w pon urodziła moja była szefowa, dziecko malutkie bo 2900 a poród miała podobno hardkorowy... w szczegóły nie wnikałam... ;/
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 13:35   #3999
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

a w ogóle byłam u mnie w pepco i jestem zawiedziona ;/
kupiłam tylko to co w załączniku... ;/
a dla dziewczynek była cała masa pieknych rzeczy..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150416_143056.jpg (199,9 KB, 28 załadowań)
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 13:44   #4000
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
a w ogóle byłam u mnie w pepco i jestem zawiedziona ;/
kupiłam tylko to co w załączniku... ;/
a dla dziewczynek była cała masa pieknych rzeczy..
bo ogolnie dla dziewczynek jest wiecej rzeczy:/
__________________
niunio szalejacy w brzuszkuhttps://www.youtube.com/watch?v=fozUVyMwbxk
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 13:48   #4001
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez kindo7 Pokaż wiadomość
Tak, trzeba jesc tak ok 21/22, a nawet 23 posilek i to z weglowodanami, ale tymi, ktore sie powoli uwalniaja. Czyli pieczywo razowe, czy platki owsiane, kasze itp. Tak mi powiedziala dietetyczka. I faktycznie przy zbyt duzej przerwie bez jedzenia glukoza moze sie uwalniac z watroby.

I moze na jakis czas wyeliminuj tez wlasnie biale pieczywo, biale ryz, makaron, ziemniaki, banany, winogrona. To sa te, ktore maja najwyzszy indeks glikemiczny.

a makaron z pszenicy durum może być wieczorkiem? Ja uwielbiam makaron, zawsze kupuje ten durum, ostatnio chyba za mało jem :/ A ten z durum wolniej się trawi niż taki zwykły

Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
jest różnica, bo ja ZAWSZE miałam lodowate nogi, nawet w lecie a teraz mam ciepłe, aż mąż mi się pyta jakie to uczucie
"mam tak samo jak TYYYYY"

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Chwale się pomponami . To dopiero początek
pięknie Ci wyszły, też sobie zapisałam linka do sprzedawcy :P

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Ja też jakos do Pepco przekonać się nie potrafię.
Pojechałam tam nawet przedwczoraj, ale miałam wrażenie, że te ubranka takie sztywne - być może po praniu zrobią się fajne.. No nie wiem.
Koleżanki z wątku ciążowego z córeczką, narzekają na jakość, ale też inna sprawa, że inaczej zużywają się ubranka niemowlaczka, a inaczej 3-4 latków, którzy zasuwają na kolanach, ciorają się w piaskownicach etc etc.

Znów piekę chlebek
Kupiłam wczoraj 10kg mąki żytniej 720, do wypieku chlebusia
Ja mam mieszane uczucia do ciuszków z pepco, różne się trafiają. Podobnie z lidla - można trafić na takie, które super się sprawują w praniu a niektóre po jednym praniu się rozciągają na szerokość. Z pepco najlepiej sprawowały nam się jakieś bluzy, kurteczki, sweterki. Bodziaki już nie zawsze.

Ja czekam na kuriera z zamówioną mąką, my używamy razowej 2000 do wypieku

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
a w ogóle byłam u mnie w pepco i jestem zawiedziona ;/
kupiłam tylko to co w załączniku... ;/
a dla dziewczynek była cała masa pieknych rzeczy..
przeżywam podobne dylematy jak coś chce dla syna kupić :P w drugiej ciąży się wyżyjesz w dziale dla dziewczynek
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-16, 13:48   #4002
PalinKa_88
Rozeznanie
 
Avatar PalinKa_88
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 823
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
a w ogóle byłam u mnie w pepco i jestem zawiedziona ;/
kupiłam tylko to co w załączniku... ;/
a dla dziewczynek była cała masa pieknych rzeczy..
A to wszędzie chyba tak jest, że na dziewczynki jest więcej
W lumpie do którego chodzę, Pani ma towar spod lady i normalnie nówki kompleciki, sukienki i bodziaki z metkami ma, ale wszystko różowe
I mój Tż ostatnio stwierdził, że można by na tym niezły biznes zrobić


A tak na marginesie taki rampers jak na tej aukcji ---> http://allegro.pl/z-szafy-leosia-meg...272489357.html Dopadłam w lumpie za 1 zł Nowy na all 50 zł
__________________
Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją...

Edytowane przez PalinKa_88
Czas edycji: 2015-04-16 o 13:55
PalinKa_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 13:56   #4003
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

aaaaaa matko padlam po tych zdjeciach http://www.supermamy.pl/ciaza/4590/N...s-ZDJECIA.html
__________________
niunio szalejacy w brzuszkuhttps://www.youtube.com/watch?v=fozUVyMwbxk
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 13:56   #4004
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez cicha1990 Pokaż wiadomość
bo ogolnie dla dziewczynek jest wiecej rzeczy:/
to sie nazywa dyskryminacja!

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość



przeżywam podobne dylematy jak coś chce dla syna kupić :P w drugiej ciąży się wyżyjesz w dziale dla dziewczynek

a no i owszem w koncu tz obiecał Lilcię

Cytat:
Napisane przez PalinKa_88 Pokaż wiadomość
A to wszędzie chyba tak jest, że na dziewczynki jest więcej
W lumpie do którego chodzę, Pani ma towar spod lady i normalnie nówki kompleciki, sukienki i bodziaki z metkami ma, ale wszystko różowe
I mój Tż ostatnio stwierdził, że można by na tym niezły biznes zrobić

też ostatnio o tym myslałam... bo czasami ludzie na all zabijają sie za ciuszki z nexta, marks&spencer itd. a w lumpie tego pełno jest
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 13:59   #4005
PalinKa_88
Rozeznanie
 
Avatar PalinKa_88
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 823
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez cicha1990 Pokaż wiadomość
aaaaaa matko padlam po tych zdjeciach http://www.supermamy.pl/ciaza/4590/N...s-ZDJECIA.html
WOW !!! Faktycznie kosmos, ja chyba przestanę narzekać na swój brzuchol

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
też ostatnio o tym myslałam... bo czasami ludzie na all zabijają sie za ciuszki z nexta, marks&spencer itd. a w lumpie tego pełno jest
Prawda, wczoraj o ten rampers się chyba ze 3 osoby biły i poszedł chyba za 22 zł

I wcale bym się nie zdziwiła gdyby połowa z tych bodziaków czy rampersów była własnie kupiona za grosze w lumpie
__________________
Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją...
PalinKa_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 14:12   #4006
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez PalinKa_88 Pokaż wiadomość
WOW !!! Faktycznie kosmos, ja chyba przestanę narzekać na swój brzuchol

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------



Prawda, wczoraj o ten rampers się chyba ze 3 osoby biły i poszedł chyba za 22 zł

I wcale bym się nie zdziwiła gdyby połowa z tych bodziaków czy rampersów była własnie kupiona za grosze w lumpie

ja jestem przekonana, że tak właśnie jest
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 14:16   #4007
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez agave Pokaż wiadomość
Ja też byłam wczoraj w mojej poradni diabetologicznej z zapisami mierzenia cukru. I lekarka powiedziała mi, że jest źle. A myślałam że wszystko w porządku. Przez dwa tygodnie tylko 3 razy przekroczyłam normę cukru we krwi po posiłku. Na czczo mam zawsze około 80. Tylko po śniadaniu powyżej 100, ale z reguły w normie. Ale to i tak za dużo. Za tydzień mam się zgłosić jeszcze raz i jak się nic nie poprawi to dostanę insulinę A teraz jedyne co mogę jeszcze zrobić to podzielić śniadanie na dwa-jedną kanapkę teraz jem-i po śniadaniu na spacer. Strasznie się zdołowałam, bo myślałam, że na prawdę dobrze mi idzie z tą dietą-od dwóch tygodni nie tknęłam cukrów prostych, jedynie owoc raz dziennie, pieczywo tylko żytnie i razowe, warzywa i mięso gotowane, wędliny i sery chude. Zdrowiej się już chyba nie da. A pory posiłków przestrzegam co do minuty.
No to zdziwiłaś mnie bardzo bo myślałam, że insulina jest wtedy, kiedy często przekracza się normę a nie sporadycznie. Coś czuję, że sama dostanę insulinę :/
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 14:26   #4008
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Specjalnie dla Elinki, taki kocyk firmy Motherhood zanabylam do kocyka dokupilam otulacze bawelniane (bede uzywac do wozka) i dostalam pieluszki tetrowe z tymi samymi ptaszkami wczoraj z tej samej serii, ale z ptaszkami pudrowymi dostalam klin do lozka i zamowilam ochraniacz na szczebelki - kolory identyczne jak na scianach na jesien zakupie tez posciel 2czesciowa

[IMG] http://ecsmedia.pl/c/motherhood-kocy...xt27636423.jpg [/IMG]

[IMG] http://ecsmedia.pl/c/motherhood-otul...xt27640792.jpg [/IMG]

[IMG] http://ecsmedia.pl/c/motherhood-piel...xt27640368.jpg [/IMG]

[IMG] http://ecsmedia.pl/c/motherhood-podu...xt27640548.jpg [/IMG]

[IMG] http://ecsmedia.pl/c/motherhood-posc...xt27640546.jpg [/IMG]

Wszystko jest piekne i super jakosciowo, zakochalam sie w tych ptaszkach mam tez poduche rogala
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 14:58   #4009
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez fuertka88 Pokaż wiadomość

Piękne.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Dzien dobry,
Ja dzis wchodzę w 30 tydzien!
Strasznie szybko ta ciaza mi leci.


---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez PalinKa_88 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a takie jedno małe pytanko Czy wam też jest tak gorąco?? Jejuuu ja już 2 noc z rzędu śpię bez kołdry i najchętniej to bym włosy nawet z głowy zdjęła Już nawet myślałam o otwarciu balkonu
Również. Jest mi gorąco i duszno.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Chwale się pomponami . To dopiero początek
Super Ci wyszły.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-16, 15:03   #4010
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Specjalnie dla Elinki, taki kocyk firmy Motherhood zanabylam do kocyka dokupilam otulacze bawelniane (bede uzywac do wozka) i dostalam pieluszki tetrowe z tymi samymi ptaszkami wczoraj z tej samej serii, ale z ptaszkami pudrowymi dostalam klin do lozka i zamowilam ochraniacz na szczebelki - kolory identyczne jak na scianach na jesien zakupie tez posciel 2czesciowa

[IMG] http://ecsmedia.pl/c/motherhood-kocy...xt27636423.jpg [/IMG]

[IMG] http://ecsmedia.pl/c/motherhood-otul...xt27640792.jpg [/IMG]

[IMG] http://ecsmedia.pl/c/motherhood-piel...xt27640368.jpg [/IMG]

[IMG] http://ecsmedia.pl/c/motherhood-podu...xt27640548.jpg [/IMG]

[IMG] http://ecsmedia.pl/c/motherhood-posc...xt27640546.jpg [/IMG]

Wszystko jest piekne i super jakosciowo, zakochalam sie w tych ptaszkach mam tez poduche rogala

jeszzce nigdy nie widziałam takich ładnych pieluch!
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 15:10   #4011
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

dziewczyny a wiecie, że można już kupować w rossmanie przez internet? Jakiś czas temu uruchomili sprzedaż internetową tylko dla łodzi a teraz już można zamawiać do domu przesyłki, dla mnie opcja bomba bo mam 30km do ross
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 15:11   #4012
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez cicha1990 Pokaż wiadomość
o matko i corko;D no wlasnie tego sie obawialam;D ja nie wiem jak on serio bedzie rosl tak szybko to nie wiem gdzie ja go zmieszcze xD a tak bardzo liczylam na porod naturalny.. niech no pozniej przystopuje z waga.. jak bedzie mial max 3,5 to bede szczesliwa
Moja gin mowi, ze największy przyrost masy u dziecka zaczyna sie po 32 tygodniu ciazy.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 16:01   #4013
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez agave Pokaż wiadomość
Ja też byłam wczoraj w mojej poradni diabetologicznej z zapisami mierzenia cukru. I lekarka powiedziała mi, że jest źle. A myślałam że wszystko w porządku. Przez dwa tygodnie tylko 3 razy przekroczyłam normę cukru we krwi po posiłku. Na czczo mam zawsze około 80. Tylko po śniadaniu powyżej 100, ale z reguły w normie. Ale to i tak za dużo. Za tydzień mam się zgłosić jeszcze raz i jak się nic nie poprawi to dostanę insulinę A teraz jedyne co mogę jeszcze zrobić to podzielić śniadanie na dwa-jedną kanapkę teraz jem-i po śniadaniu na spacer. Strasznie się zdołowałam, bo myślałam, że na prawdę dobrze mi idzie z tą dietą-od dwóch tygodni nie tknęłam cukrów prostych, jedynie owoc raz dziennie, pieczywo tylko żytnie i razowe, warzywa i mięso gotowane, wędliny i sery chude. Zdrowiej się już chyba nie da. A pory posiłków przestrzegam co do minuty.
doskonale Cie rozumiem, tez szłam z zupełnie innym nastawieniem.
Mam tez odpowiedź od lekarza, ze rzeczywiście trudno samemu skontrolować ta poranną, a dawka która mam jest minimalna i niczemu nie szkodzi.
Zrobiłam sobie kasze gryczana biała i trochę warzyw na patelnie i wyszło poniżej 90.
tylko szkoda ze akurat w ciąży muszę tak strasznie się pilnować, do tej pory nie miałam żadnych zachcianek, a teraz to bym zjadła wszystko - nie omijając napoleonka i kebaba
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 16:23   #4014
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
doskonale Cie rozumiem, tez szłam z zupełnie innym nastawieniem.
Mam tez odpowiedź od lekarza, ze rzeczywiście trudno samemu skontrolować ta poranną, a dawka która mam jest minimalna i niczemu nie szkodzi.
Zrobiłam sobie kasze gryczana biała i trochę warzyw na patelnie i wyszło poniżej 90.
tylko szkoda ze akurat w ciąży muszę tak strasznie się pilnować, do tej pory nie miałam żadnych zachcianek, a teraz to bym zjadła wszystko - nie omijając napoleonka i kebaba
Jejku, jak ja Wam współczuję tej cukrzycy :/ . Dopiero teraz doceniam moje wyniki testu- ba czczo 74, po 1h 86, po 2h 93. Myslalam, ze dieta wszystko załatwi, a widać, ze wcale nie :/. Na szczęście już bliżej niż dalej!
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 16:26   #4015
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
jeszzce nigdy nie widziałam takich ładnych pieluch!
Prawda? W sam raz do nie, no zartuje, do tego to szkoda



Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
dziewczyny a wiecie, że można już kupować w rossmanie przez internet? Jakiś czas temu uruchomili sprzedaż internetową tylko dla łodzi a teraz już można zamawiać do domu przesyłki, dla mnie opcja bomba bo mam 30km do ross
Looo, super
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 16:27   #4016
elinka21
Zakorzenienie
 
Avatar elinka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11 575
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Ja w domku
__________________
Mężuś od 15. XII.2012r







Co serce pokochało, rozum nigdy nie wymaże ...
25.03.14
elinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 16:29   #4017
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Ja dzisiaj mam 26t5d i jeszcze nie robiłam krzywej cukrowej. Nastepna wizyte u gin mam 11.05 i przed tą data musze zrobić.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 16:33   #4018
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
No pewnie, ze jest gorąco. W pierwszej ciazy było tak samo. To normalne.
O kurde .. a ja myślałam, że to dlatego, że wiosna przyszła i cieplej ogólnie jest a kaloryfery jeszcze grzeją ..
To ja już się boję lata, i bez ciąży źle znoszę upały
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 16:34   #4019
PalinKa_88
Rozeznanie
 
Avatar PalinKa_88
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 823
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
Ja w domku
Super :-D i siedź juz w domu a nie szlajaj się po SPA ;-)
__________________
Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją...
PalinKa_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 16:37   #4020
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie Lipcowe 2015, cz.3 :)

Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
Ja w domku
Suuuper!





Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj mam 26t5d i jeszcze nie robiłam krzywej cukrowej. Nastepna wizyte u gin mam 11.05 i przed tą data musze zrobić.
Ja robiła w 28t5d. Masz czas . I możesz sobie jeszcze pouzywac . I jeśli możesz to idź do labu gdzie mają glukoze smakowa- naprawdę smakuje nieźle. Ja robiłam w diagnostyce.
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-26 09:16:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.