Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-18, 19:58   #1411
bakus13
Rozeznanie
 
Avatar bakus13
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Marta przez ta aplikacje aplikacje ja miałam problemy z rowerem bo mi tak namieszala ze z 1 sztuki roweru zrobily sie 3 i rachunek nasakryczny do płacenia.


U mnie wagę poznam jak zabiorę od mamy wage. Dzis od rana byly zdrowie bo wiedziałam ze na kolacje przyszaleje. Pozyczylam gofrownicę, zrobiłam mięsna kolacje mężowi, bo w delegacji same gotowce mogl tylko jeść przez brak kuchni ivna pewno wpadnie wino do tych grofow, bo juz dzwonil ze przywiezie. Wciąż czekam na niego.
bakus13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 20:40   #1412
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Ja też nie znoszę przez aplikację kupować, te opisy jakieś tandetne. Wolę normalnie.

Dziś Turbo Wyzwanie zaliczone.

No i odbiło mi bo chcę kupić... uwaga... trampki Ale w grę wchodzą tylko w kwiaty i na grubej podeszwie Inne odpadają.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 21:27   #1413
blondi0602
Raczkowanie
 
Avatar blondi0602
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 262
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Aysha! jak się cieszę!! trzymam za Was (!) mocno kciuki

Bakuś, pedałuj, pedałuj mnie zawsze motywują te kalorie które przeskakują

Insane, kupiłaś mieszkanko? wow! gratuluję

U mnie w sumie stara bieda.. nuda eh muszę się zabierać powolutku za naukę bo za mc mam egzamin

Gratuluję spadków
Moja waga ani drgnie ... 78 i koniec;/ siłownia zaliczona 3 razy
wczoraj podkręciłam bieganie i biegam 4 minuty 2 ide i tak przez 35 minut + orbitreki oczywiście

trochę grzechów mi wpadło pewnie dlatego ta waga ni drgnie..

aaa! moja jajecznica na głowie została ugaszona! koleżanka mamy -fryzjerka, mnie uratowała. Pomogła farba średni blond zmieszana z taką jakąś fioletową płukanką żeby zgasić żółć! także udało się!
__________________
“Always, always, always believe in yourself, because if you don't, then who will, Sweetie? So keep your head high, keep your chin up, and most importantly, keep smiling, because life's a beautiful thing and there's so much to smile about.”

jeśli nic się nie zmieni - to nic się nie zmieni
blondi0602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 21:42   #1414
bakus13
Rozeznanie
 
Avatar bakus13
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Zezarlam yrzy gofry pierwszy-nutella, prezident naturalny, dżem, banan, pozostale dwa prezident, banan, dżem
maraton lozkowy niebawem
bakus13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 21:52   #1415
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

blondi biegasz na dworze czy bieżni?

eh wracam z kina
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 22:15   #1416
blondi0602
Raczkowanie
 
Avatar blondi0602
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 262
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

na bieżni nie wiem czy na polu dałabym radę .. dla mnie te 4 minuty to naprawdę jest dużo, ale w piątek był jakiś tam bieg krakowski i tak sobie pomyślałam po cichutku, że może jak tak sobie będę śrubeczkę podkręcać to może za rok nie, ale za 2 lata i ja pobiegnę ... hyh to by było coś

Martuś, a na smokach macie takiego kogoś z przodu łódki, kto nadaje Wam rytm-tempo?

Jak film?
__________________
“Always, always, always believe in yourself, because if you don't, then who will, Sweetie? So keep your head high, keep your chin up, and most importantly, keep smiling, because life's a beautiful thing and there's so much to smile about.”

jeśli nic się nie zmieni - to nic się nie zmieni
blondi0602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 22:47   #1417
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

dlaczego az dwa lata sobie na to dajesz? to maraton? dasz rade duzo szybciej.

rytm na treningach nadaje sternik (z tyłu) zwykle trener tam stoi, ale nie krzyczy caly czas tylko gdy źle płyniemy. ten człowiek na przedzie z bębnem to bajera. robi sie to tylko a zawodach.

film super. może fabuła taka se, jak to w filmach akcji, ale sama AKCJA świetna. pościgi, wybuchy, samochody troche słaba muzyka, bo szczerze to nic mi w ucho szczegolnie nie wpadło, a zazwyczaj do Szybkich były świetne soundracki. wałkowałam kilka z nich.

no i końcówka

i wiecie co? fajnie chodzic samej do kina. chociaz można w cicszy przemyslec jeszcze w drodze ie zaraz odpowiadac na pytanie I jak i jak... Lubię po jakimś fajnym czymś czy to film czy utwor muzyczny chwilę pobyc w ciszy ze swoimi myślami.
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!

Edytowane przez martolina1982
Czas edycji: 2015-04-18 o 22:48
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-18, 22:53   #1418
blondi0602
Raczkowanie
 
Avatar blondi0602
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 262
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

To są takie spotkania biegowe na 10 km dla mnie kosmos małymi kroczkami na razie chcę przebiec cały 30 minut i nie dostać zawału

aa to ja widziałam taki właśnie film ze smoczych łodzi z tym bajerom plecki po takim wiosłowaniu to będziesz miała cudne

hyh, ja nie oglądałam żadnego z "szybkich i wściekłych" muszę nadrobić
__________________
“Always, always, always believe in yourself, because if you don't, then who will, Sweetie? So keep your head high, keep your chin up, and most importantly, keep smiling, because life's a beautiful thing and there's so much to smile about.”

jeśli nic się nie zmieni - to nic się nie zmieni
blondi0602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 22:57   #1419
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

no licze na to, ze mi te otluszczone plecy się zrobią ładne.

dyszkę opanujesz raz dwa
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 07:43   #1420
HaGie
Zadomowienie
 
Avatar HaGie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 792
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

dzień dobry
__________________
-3kg

99-->96
-->66
HaGie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 08:37   #1421
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

hej, dopiero wracam z imprezy
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 10:16   #1422
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

To dobranoc patisia ja juz o tej porze bylam pobiegana pieknie dzis bylo bo pusto na orliku. Tak mgliscie chlodjo a w oddali z lasu slychac bylo taki. Wiecie jak wiosna glosno cwierkaja

Teraz spadamy do znajomych. Mam nadzieje wyniuniac niemowlaczka. Niedawno narodzony a popoludniu trening. Wolalabym dzis silownie i pewnie tak bedzie bo w nd raczej sie nie zbierze ekipa by obsadzic lodz.

Chcialabym poprobowac w koncu na te poslady przysiady ze sztanga (kijkiem)
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 10:52   #1423
bakus13
Rozeznanie
 
Avatar bakus13
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Pati dobra impreza musiała byc


Blondi tez mysle ze dasz rade wczesniej niż 2lata


dzisiaj sie lenie :P
bakus13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 11:29   #1424
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Patisia ja tam jeszcze nie wróciłam muszę Was nadrobić bo sie porospisywalyscie:brzydal :
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 11:53   #1425
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Cytat:
Napisane przez bakus13 Pokaż wiadomość
Zezarlam yrzy gofry pierwszy-nutella, prezident naturalny, dżem, banan, pozostale dwa prezident, banan, dżem


Cytat:
Napisane przez blondi0602 Pokaż wiadomość
hyh, ja nie oglądałam żadnego z "szybkich i wściekłych" muszę nadrobić
No co Ty???? Ja uwielbiam. Vin Diesel

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
hej, dopiero wracam z imprezy
Widać impreza udana

Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
To dobranoc patisia ja juz o tej porze bylam pobiegana pieknie dzis bylo bo pusto na orliku. Tak mgliscie chlodjo a w oddali z lasu slychac bylo taki. Wiecie jak wiosna glosno cwierkaja

Teraz spadamy do znajomych. Mam nadzieje wyniuniac niemowlaczka. Niedawno narodzony a popoludniu trening. Wolalabym dzis silownie i pewnie tak bedzie bo w nd raczej sie nie zbierze ekipa by obsadzic lodz.

Chcialabym poprobowac w koncu na te poslady przysiady ze sztanga (kijkiem)
Matuś to jak często macie treningi? Bo mam wrażenie, że bardzo często. I J. się nie pluje? Treningi, kino...
Brawa za bieganie. Ja myślałam o tym od rana, ale na tym się skończyło. Zmasakrowałam się na linach
Chyba jednak bieganie to nie dla mnie. Nie czuję tego wow. A szkoda. Zazdroszczę tym co biegają, ale ciężko mi się przemóc. Może jakbym znów z Kropciem latała to było by inaczej, ale nie mamy jak.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Patisia ja tam jeszcze nie wróciłam
Kolejny level osiągnięty?

Zjemy obiad i jedziemy na działkę. Niech dzieciarnia pogania trochę.

Od 1-szego u mnie w kinie 'Szybcy" więc pewnie już tutaj pójdę, do mojego małego kina. Bez coli, bez popcornu, chyba, że w Żabce obok kupię
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 13:01   #1426
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

No i w domu już tak mnie buty obtarly na piętach aż do krwi.... A prowizorycznie zakleilam plastrem całe pięty i nic to nie dało... Od roku obdzieraja mnie za każdym razem i nie mam pojęcia dlaczego
Tamlin na klubie napiszę :p
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 18:33   #1427
blondi0602
Raczkowanie
 
Avatar blondi0602
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 262
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

buuu ja też chcę na historię Aysha buuu (((
__________________
“Always, always, always believe in yourself, because if you don't, then who will, Sweetie? So keep your head high, keep your chin up, and most importantly, keep smiling, because life's a beautiful thing and there's so much to smile about.”

jeśli nic się nie zmieni - to nic się nie zmieni
blondi0602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 18:42   #1428
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Eh bywa ze buty takie uparte irobia sie wygodn dopiero gdyjuzwygladaja jak szmata Ja tez walcz z obtarciem. Masakra co mi sie babrze. Ciagle jak sie podgoi to znow zedre.

Tamlin i tam. Popcorn cola... ja tam wole nasze male kino bo chochilet 16zl a nie 30-35 jak w wiekszych sieciowych.

A treningi 2 razy w tyg. Niedziela kto chce. W ogole wszystko kto chce ale w nd pol ekopy. Dzis bylam pierwszy raz to 8 osob bylo a zwykle 18-20 albo wiecej. Ale super bo luzniej na lodce. Moglam wiekszy zamach brac i tralalq trener mnie pochwalil
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 18:56   #1429
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Marta super
No u nas w kinie też 16zł bilet a w czwartki z opakowaniami po Kinder Bueno po 10zł A w Pile 24zł bilet więc też nie jest źle.

Matko jakie będę miała jutro zakwasy od tej działki. 3 godziny pielenia w truskawach. Nienawidzę tego ale zarośnięte strasznie.

Powiedziałam tacie o wyjeździe do Mielna. Oczywiście nie był zachwycony, ale trudno, na miejscu się rozrusza. Ze względu na niego chcemy aby odpoczął, bo ostatnio w jakiś dół wpada. On z mamą jadą w piątek a my dojeżdżamy w sobotę i wracamy w niedzielę wieczorem do domu
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 06:52   #1430
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

hej

nie rozumiem tamlin. to wy jedziecie jeszcze z twoimi i rodzicami?

La'mbria to żyje jeszcze?

U mnie cała dupa ze spadkiem. Siódme poty wylewam na treningach, biegam, jem jak nie jajecznice to jajca gotowane, kuraka, smoothie cuduje itd a spadku nie widac. Dzis 84,9. Toż ja sie czuje jakby z 5 kg spadło, a waga jak zaklęta. Zniechęca mnie to
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 08:18   #1431
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

U mnie po weekendzie -100 g Przyznam ze nie wiem jakim cudem Ale na nic to-cel na ten tydzień pożegnać na zawsze 78

Marta a mierzysz się? Może miesnie waza? Choć przyznam ze ja uwazam ze przy nadwadze z ćwiczeniami z dobra dieta jednak waga musi lecieć... Jak nie spada to przyczyny szukalabym w dieie jednak.... Przynajmniej u mnie to się zawsze sprawdzalo- niestety ja zawsze wiedziałam gdzie w jedzeniu nawalam
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 08:25   #1432
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Marta u mnie to samo, az mi się odechciewa

No z rodzicami jedziemy
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 10:24   #1433
bakus13
Rozeznanie
 
Avatar bakus13
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

tamlin nie ma co bic walkiem, bo taka kolacja byla zaplanowa juz duzo wczesniej

Moja wage szlak trafil i chyba stowka poszla sie je**c. Dalam jeszcze raz fabrycznie nowe baterie i niby dziala ale nie chce wazyc tylko blad sie pokazuje ehhhhhh
Ja teraz u mamy bede mieszkac tydzien, bo pol roku temu zapisywala sie na termin operacji i w koncu dzis nadszedl ten dzien(niezly czas jak na NFZ) Troche tylko rowerka mi bedzie brakowac ale za to na pewno wiecej bede lazic, bo wszystko blisko, a nie to co na moim zadupiu i dodatkowo jeszcze z pieskiem bedzie trzeba chodzic.
bakus13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 10:43   #1434
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

no tez uważam, ze nie ma bata, waga spadać musi, bo nawet jakbym była górą mięśni to chyba przy swoim wzroście nie powinnam ważyc 85kg

nie wiem już. gdybym miała A.to chyba bym wzięła.

HaGie skusiłaś się na luźną kupkę?
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 11:04   #1435
nadiaaa171
Zakorzenienie
 
Avatar nadiaaa171
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6 434
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
no tez uważam, ze nie ma bata, waga spadać musi, bo nawet jakbym była górą mięśni to chyba przy swoim wzroście nie powinnam ważyc 85kg

nie wiem już. gdybym miała A.to chyba bym wzięła.

HaGie skusiłaś się na luźną kupkę?
Marta wyślij mi na priv adres to Ci podeślę, bo mi została z 8 , a napewno juz nie bedę brać

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Mam pytanie do kociar, bo moja kotka bardzo dziwnie sie zachowuje, pręzy się, ciagle miauczy widac ze coś jej dolega , wydaje mi sie ze albo bedzie miala cieczke, albo rodzić bedzie... i tu pytanie. Czy to mozliwe ze od cieczki takby sie zachowywała?
__________________
93

.95..89..85..80....75 :... 73.. 71.:..69

.." i wyciągnęła do mnie malutka rączkę..i siłę mi dała niespotykaną, i miłość największą, bezinteresowną.."
nadiaaa171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 12:38   #1436
HaGie
Zadomowienie
 
Avatar HaGie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 792
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Cytat:
Napisane przez bakus13 Pokaż wiadomość
tamlin nie ma co bic walkiem, bo taka kolacja byla zaplanowa juz duzo wczesniej

Moja wage szlak trafil i chyba stowka poszla sie je**c. Dalam jeszcze raz fabrycznie nowe baterie i niby dziala ale nie chce wazyc tylko blad sie pokazuje ehhhhhh
Ja teraz u mamy bede mieszkac tydzien, bo pol roku temu zapisywala sie na termin operacji i w koncu dzis nadszedl ten dzien(niezly czas jak na NFZ) Troche tylko rowerka mi bedzie brakowac ale za to na pewno wiecej bede lazic, bo wszystko blisko, a nie to co na moim zadupiu i dodatkowo jeszcze z pieskiem bedzie trzeba chodzic.
zdrówka dla mamy. JA zazwyczaj jak jestem u rodziców, to nie potrafię sie oprzeć jedzeniu....

Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
no tez uważam, ze nie ma bata, waga spadać musi, bo nawet jakbym była górą mięśni to chyba przy swoim wzroście nie powinnam ważyc 85kg

nie wiem już. gdybym miała A.to chyba bym wzięła.

HaGie skusiłaś się na luźną kupkę?
haha Martolina nie, nie skusiłam się ja to w ogóle jestem cykor jeżeli chodzi o branie różnych specyfików, a tym bardziej takich kupionych w internecie i na dodatek z takim uroczym skutkiem ubocznym chociaż zapytałam ta moją koleżnakę i ona mówi, że ona nie miała żadnych rewolucji w gaciach kiedy brała te tabletki. ale ja i tak się boję

Cytat:
Napisane przez nadiaaa171 Pokaż wiadomość
Marta wyślij mi na priv adres to Ci podeślę, bo mi została z 8 , a napewno juz nie bedę brać

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Mam pytanie do kociar, bo moja kotka bardzo dziwnie sie zachowuje, pręzy się, ciagle miauczy widac ze coś jej dolega , wydaje mi sie ze albo bedzie miala cieczke, albo rodzić bedzie... i tu pytanie. Czy to mozliwe ze od cieczki takby sie zachowywała?


NAdiaaa a Ty gdzie się podziewasz? jak Ci idzie?
__________________
-3kg

99-->96
-->66
HaGie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 12:39   #1437
nadiaaa171
Zakorzenienie
 
Avatar nadiaaa171
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6 434
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Cytat:
Napisane przez HaGie Pokaż wiadomość
zdrówka dla mamy. JA zazwyczaj jak jestem u rodziców, to nie potrafię sie oprzeć jedzeniu....



haha Martolina nie, nie skusiłam się ja to w ogóle jestem cykor jeżeli chodzi o branie różnych specyfików, a tym bardziej takich kupionych w internecie i na dodatek z takim uroczym skutkiem ubocznym chociaż zapytałam ta moją koleżnakę i ona mówi, że ona nie miała żadnych rewolucji w gaciach kiedy brała te tabletki. ale ja i tak się boję





NAdiaaa a Ty gdzie się podziewasz? jak Ci idzie?
Średnio mi idzie Tzn juz od kilku dni dobrze, ale to zbijałam nadwyzke Juz mam nadzieje ze bedzie tylko dobrze
Ja tu jestem z Wami na bierząco , ale nie zawsze wiem co pisać
__________________
93

.95..89..85..80....75 :... 73.. 71.:..69

.." i wyciągnęła do mnie malutka rączkę..i siłę mi dała niespotykaną, i miłość największą, bezinteresowną.."
nadiaaa171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 15:05   #1438
bakus13
Rozeznanie
 
Avatar bakus13
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

hagie dzieki, juz wyszla, bo jej wszystko samo zniknelo. Nie mam problemu z jedzeniem u mamy gdyz jada podobnie jak ja, gorzej mam u tesciow, bo tam wiejsko, tlusto, niezdrowo, tradycyjnie wiec czesto dziekuje za obiadki i jezdze jedyynie na specjalne okazje.

Rowera dzisiaj raczej nie ruszam, ciagle zaspana jestem od tego wstania przed 5 i prowadzenia, a w dodatku jeszcze z prawie 4latka o tak wczesnej porze. Przynajmniej u mamy mam mniej sprzatania niz u siebie i nie latam z gory na dol ciagle

Ustawilam sobie sexy fotke z neta na pulpit telefonu zeby mnie pulpit wkurzal i motywowal.

Edytowane przez bakus13
Czas edycji: 2015-04-20 o 15:06
bakus13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 16:10   #1439
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Uff u mnie dopiero obiad Dorsz z pieca, fasolka szparagowa, komosa ryżowa

Wpadło parę cieniuteńkich plasterków włoskej wędliny (ja bym nie kupiła bo tłuste -ale mąż nabył) i łyżeczka miodu w chwili kryzysu ... Coś kiepsko się dziś zoorganizowałam - 2 sniadanie w południe a obiad teraz
Na kolacje planuje fasolke szparagową z jajkiem

Teraz kawaaaa.... Ciekawe czy zdążę wypić zanim mała się obudzi
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 17:54   #1440
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Obciachalam sobie grzywke i wygladam jak pol d...y zza krzaka
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 19:01:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.