Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Pokaż wyniki sondy: Jaki nosisz aparat do zębów?
aparat stały metalowy 49 44,14%
aparat stały porcelanowy (kosmetyczny) 12 10,81%
aparat ruchomy 6 5,41%
nie noszę 44 39,64%
Głosujący: 111. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-18, 19:58   #181
paulina92
Zadomowienie
 
Avatar paulina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 417
Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo polecamy:)?

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;5030072]ja tak nie na temat, ale się spytam, czy to Avril zagościła na twoim avku? uwielbiam ją nie mogę się doczekać następnej płyty - strasznie lubię jej piosenki[/quote]


tak tak to avril jest ze mam od poczatku na wizazu do plyty jeszcze troche hehe bo dopiero co nowa wyszla
paulina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 20:34   #182
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo polecamy:)?

e nie takie dopiero - kilka miesiecy ale płytka postaje jakoś w rok czy cuś to nie szybko będzie
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 13:57   #183
asia_sia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: a to zależy
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo polecamy:)?

Może ktoś tu zagląda z Kalisza, i mi poleci dobrego ortodonte czy też stomatologa. <--------- chciałabym się tak kiedys móc usmiechnąc i nie wstydzić się swoich zębów , ale licze na to że kiedyś to nastąpi.
__________________
"...Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia..."
asia_sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:32   #184
scharf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Thumbs up KRAKÓW Nzoz Ortodoncja Karmelicka 55

Witam! Jako ze jestem nowa czlakinia tego forum na poczatku pragne wszystkich goraco pozdrowic CO do dobrego ortodonty to lecze sie razem z dziecmi w nzoz ortodoncji ( mozna tez znalezc ja pod klinika ortodontyczna) na karmelickiej 55 w krakowie. Poki co jestem bardzo zadowolona z ich uslug aczkolwiek czasem jest ciezko z miejscem. natomiast co do lekarzy i cen nie moge powiedziec nic zlego. JEdnym slowem Polecam!
scharf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 09:07   #185
magbag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
który orto w warszawie

pozdrawiam wszystkich i chciałam się zapytać czy zna ktoś dobrego i niezbyt drogiego ortodontę w warszawie?a czy może ktoś słyszał o lecznicy "Ivodent" na ul. Broniewskiego 56 w Warszawie?Czy tam są dobrzy ortodonci?co to za lecznica?
chciałabym poprawić swoje zęby raz a porządnie bez kłopotów pozdrawiam i proszę o radę
magbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 09:18   #186
magbag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Talking Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, kogo polecamy:)?

cześć i pozdrawiam i pytam o to samo o dobrego i w miarę taniego ortodontę w warszawie.chciałam poprawić zęby raz a porządnie bez żadnych wpadek,a czy słyszał ktoś o lecznicy "Ivodent" na Broniewskiego w Warszawie?Co to za lecznica? czy są tam dobrzy ortodąci?
magbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 14:44   #187
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, kogo polecamy:)?

hihi nie niecierpliw się aż tak
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 23:11   #188
magda2891
Raczkowanie
 
Avatar magda2891
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 123
Send a message via Skype™ to magda2891
Warszawa

W Warszawie polecam dr Piotra Chądzyńskiego.
Pan doktor przyjmuje na ul. Sękocińskiej 11a/17 (Ochota). Ma też gabinet na Pradze ale nie pamiętam adresu.
Jestem bardzo zadowolona z wyników leczenia tym bardziej, że trwało krócej niż było planowane na początku.
Sam ortodonta bardzo sympatyczny.
magda2891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:38   #189
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Warszawa

Cytat:
Napisane przez magda2891 Pokaż wiadomość
W Warszawie polecam dr Piotra Chądzyńskiego.
Pan doktor przyjmuje na ul. Sękocińskiej 11a/17 (Ochota). Ma też gabinet na Pradze ale nie pamiętam adresu.
Jestem bardzo zadowolona z wyników leczenia tym bardziej, że trwało krócej niż było planowane na początku.
Sam ortodonta bardzo sympatyczny.
Jakie tam są ceny? Ja waham się między kliniką

www.dentamedica.pl i www.poldental.waw.pl

Obie podobno mają bardzo przyzwoite ceny, jak na wawe i dobrych specjalistów.
Z dentamedica polecano bardzo Joannę Nagórską, a w poldental Jolante Czech. W dentamedica apartay zaczynają się od 1200zł i można sie umówić na bezpłatną konsultację.

Edytowane przez maxi82
Czas edycji: 2007-11-07 o 10:30
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 11:41   #190
*Duszyczqa*
Raczkowanie
 
Avatar *Duszyczqa*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
GG do *Duszyczqa*
Red face Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo polecamy:)?

Dziewczyny usunęłam sobie ząbka i chce sobie wstawić most TAK wykminiła moja dentystka ze mam dobre warunki a nie bedzie ten most widoczny w ogole. to ma byc pojedynczy most ktory bedzie opieral sie na 2 pozostalych zabkach zdrowych

Wyglada to tak

Zab ( BRAK ZEBA ) Zab i wlasnie pomiedzy nimi bedzie most.


CZY KTOS MA COS TAKIEGO LUB CZY KTOS Z WAS MOZE DAC JAKĄS FOTKE NA FORUm JAK TO WYGLADA PROSZE WAS BO JA SZUKAM I JAKOS TRAFIC NIE MOGE PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
*Duszyczqa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 15:58   #191
Isaak
Przyczajenie
 
Avatar Isaak
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 21
Problem z "durtami" ;-)

Witam
to moj pierwszy post tutaj, a już musze was prosić o pomoc

Na wstępie powiem, co istotne że jestem z okolic Krakowa.

Mam ogromna wadę zgryzu. Pomijając juz szczegóły, chę was zapytac o kwestie związaną z aparatem. Więc po pierwsze, u kogo ów aparat sobie założyć?
Jak juz wspomniałem mam spora wade, która wymaga skorygowania aparatem, potem operacją i znów aparatem. Razem z 4 lata leczenia.:-(

Byłem na konsultacji w szpitalu Rydygiera, gdzie pani dr. Aneta Dzierwa poleciła mi wizyte na ul. Montelupich 4 Poleciła panią dr. Szyper - Szczurowską (mogłem przekręcić nazwisko). Niestety okazuje się, że ta pani juz nie przyjmuje (ma chyba urlop macierzyński lub cos podobnego)
. Gość który odebrał (zapewne jakis tam operator), polecił mi z kolei wizyte na ul. Karmelickiej, u dr. Kąteiwińskiej (znów mogłem przekręcić). I teraz moje pytanie, co wy o tym sądzicie? Kogo polecicie?

Przyznam szczerze że cała ta sytuacja przytłacza mnie nie tylko z uwagi na ilośc bólu jakiego doznam itp, ale przede wszystkim z uwagi na finanse. Mam 19 lat i sam musze sobie zafundować ten cały proces związany z zębami.

Dlatego prosiłbym równiez o podanie orientacyjnych cen aparatu, wizyt i konsultacji. Kogo polecacie, na co zwrócic uwage itp.

Dodam, że ortodonta musi byc nie z pierwszej łapanki, gdyż mój aparat ma nie tylko wyprostowac mi zęby, ale tez przygotować moje szczęki do zabiegu ich łamania i przesuwania.

Bardzo was prosze o jakąkolwiek pomoc, gdyż ja w tym temacie jestem zupełnie zielony i nawet najmniejsza wskazówka będzie dla mnie na wage złota.


Pozdrawiam
Isaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 17:48   #192
magda2891
Raczkowanie
 
Avatar magda2891
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 123
Send a message via Skype™ to magda2891
Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo polecamy:)?

Maxi,
Z tego co się orientuje za metalowy aparat obecnie płaci się u doktora ok 1300 zl. Cena zapewne zależy od wady, rodzaju aparatu itd wiec musiałabyś już się umówić na wizytę żeby dowiedzieć się konkretów.
Ja miałam disteme. Za wizyte płaciłam 80 zl czasem 60 to zależało co akurat trzeba było zrobić. Konsultacja kosztowała chyba 30 zl ale nie pamiętam dokładnie, z tym że Pan Doktor od razu poprosił o przyniesienie zdjęć rentgenowskich zębów. Najbardziej zadowolona byłam z faktu że leczenie, które miało trwać od stycznia do grudnia, trwało do końca lipca. Więc dr Chądzyński nie przedłuża leczenia a nawet skraca jeśli widzi że jest taka możliwość
Skonsultuj się z kilkoma lekarzami jeśli chcesz się upewnić co do cen i ogólnego wrażenia. Ja po prostu jestem zadowolona z leczenia u Pana Doktora. Było miło, konkretnie i co dla mnie najważniejsze mam teraz uśmiech z którego jestem zadowolona
magda2891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 17:58   #193
magbag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Warszawa

Cytat:
Napisane przez maxi82 Pokaż wiadomość
Jakie tam są ceny? Ja waham się między kliniką

www.dentamedica.pl i www.poldental.pl

Obie podobno mają bardzo przyzwoite ceny, jak na wawe i dobrych specjalistów.
Z dentamedica polecano bardzo Joannę Nagórską, a w poldental Jolante Czech. W dentamedica apartay zaczynają się od 1200zł i można sie umówić na bezpłatną konsultację.
ja też nie wiem gdzie się wybrać,o dentamedica nic nie wiem,natomiast słyszalam pozytywną opinie o poldentalu i o dr Czech,teraz u nich są promocje na aparat metalowy 1100zł za jeden łuk.jeszcze się rozejrzę za opiniami na temat innych ortodontów.a jaka jest orto Anna Grosicka w poldentalu?nic o niej nie wiem.
pozdrawiam
magbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:53   #194
Isaak
Przyczajenie
 
Avatar Isaak
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 21
Dot.: Warszawa

chyba ktos moj post tu przeniusł
odpowie ktos?
dobry i niedrogi ortodonta w krakowie/myslenicach itp?
Isaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 16:40   #195
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
korony zębowe opolszczyzna, śląsk - pomóżcie

heyka szukam sprawdzonego specjalisty u którego mogłabym zrobić koronki na dwie jedynki.
zęby są po przejściach (leczenie kanałowe, nieprawidłowo wykształcony korzeń, aparat ortodontyczny po którym zęby mi sie rozeszły po roku od zdjęcia) więc potrzebuje kogoś naprawde dobrego. czekam na wasze odpowiedzi

pozdrawiam naan
__________________
Jestem nadaktywna, On patrzy na mnie i widzi tylko dziewczynkę ze zmarszczonym pochmurnie czołem ...
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 09:16   #196
now
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 13
Dot.: korony zębowe opolszczyzna, śląsk - pomóżcie

Hej
dobre pytanko do dziewczyn z opolszczyzny????
też jestem zaunteresowana dobrym stomatologiem w opolu ----ten do którego chodziłam --nie mogę polecić!!!!!!
now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 20:00   #197
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: korony zębowe opolszczyzna, śląsk - pomóżcie

podciągam
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 10:49   #198
kamikaze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Stomatolog w Poznaniu - bardzo proszę o pomoc!

Witam!
Poszukuję dobrego stomatologa w Poznaniu. Mam krzywe i żółte zęby, a przez to i kompleksy. Chciałabym zmienić swój uśmiech ale nie wiem gdzie i jaką metodą - aparat, licówki, implanty, operacja...? Doradźcie mi proszę kogoś w Poznaniu, bardzo zależy mi na Waszych opiniach.
Pozdrawiam
kamikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 23:10   #199
Tsu
Wtajemniczenie
 
Avatar Tsu
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 763
Dot.: Stomatolog w Poznaniu - bardzo proszę o pomoc!

Łódź - Adam Grobelny Z wampira mnie przemienił w łabędzia aparatem ortodontycznym, gabinet prywatny lub przychodnia (WAM). Cen nie wiem, ale podobno jeden z tańszych...

Issak: Wojciech Michna to podobno świetny ortodonta i już niejednemu człowiekowi pomógł, do tego b. sympatyczny. Przyjmuje w Szpitalu Wojskowym. O tych paniach nic nie wiem, są mało znane...
Ed: I tak, on przygotowuje do różnego rodzaju zabiegów, więc będziesz w dobrych rękach jak się zdecydujesz.
O cenach aparatów możesz już poczytać (ponad 1000 - zalezy od lekarza). Lepiej nie ufać lekarzom, którzy wyliczają ile zębów trzeba usunąć Chyba, że rozsądnie wytłumaczą, co, jak i dlaczego...
Więcej pomóc nie mogę, bo to nie moje rejony niestety

Edytowane przez Tsu
Czas edycji: 2007-09-02 o 23:25 Powód: dopisek
Tsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-05, 08:37   #200
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Warszawa

Cytat:
Napisane przez magbag Pokaż wiadomość
ja też nie wiem gdzie się wybrać,o dentamedica nic nie wiem,natomiast słyszalam pozytywną opinie o poldentalu i o dr Czech,teraz u nich są promocje na aparat metalowy 1100zł za jeden łuk.jeszcze się rozejrzę za opiniami na temat innych ortodontów.a jaka jest orto Anna Grosicka w poldentalu?nic o niej nie wiem.
pozdrawiam

Będę wdzięczna za wszelkie informacje na temat dr Grosickeiej.O ile to możliwe to jak najszybsze inf bo lada dzień mam wizyte i niej...
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 19:10   #201
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo polecamy:)?

A ja poszukuję dobrego ortodonty w Lublinie. NIe wiem jaka jest moja wada ale mam już dość. Zęby na pierwszy rzut oka nie są krzywe ale mam symetrię twarzy bo szczelina między jedynkami dolnymi i gónymi nie jest w jednej liniii.Polećcie mi kogoś naprawdę dobrego bo już mam dosyć
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 19:37   #202
bbatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo polecamy:)?

ja również poszukuję dobrego ortodonty
jestem ze śląska, dokładnie z okolic Cieszyna
jeśli ktoś z użytkowników forum jest z tego rejonu to proszę o radę i opinie w tej sprawie
pozdrawiam wszystkich)
bbatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 20:32   #203
Bianka19
Raczkowanie
 
Avatar Bianka19
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 74
Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo polecamy:)?

A czy ktoś słyszał o doktor dąbskiej czy dębskiej z Lublina?
Bianka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 12:41   #204
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo polecamy:)?

Cytat:
Napisane przez bbatka Pokaż wiadomość
ja również poszukuję dobrego ortodonty
jestem ze śląska, dokładnie z okolic Cieszyna
jeśli ktoś z użytkowników forum jest z tego rejonu to proszę o radę i opinie w tej sprawie
pozdrawiam wszystkich)

też jestem ze Śląska i swoją wadę leczę u Pani Ewy Maksym, która ma swój gabinet w Czechowicach-Dziedzicach. założyła mi Damona za 2,5 tys na górny łuk, nie płacę już nic za wizyty. ostatnio byłam u Niej na nieplanowanej wizycie bo odkleił mi się zamek z jedynki także również nic nie płaciłam
Pani Ewa jest przemiła, wszystko dokładnie mówi co robi, jak coś trzeba to na spokojnie wytłumaczy. aparat mam od miesiąca, wszystko jest w porządku dlatego polecam, bo ja też tu właśnie wyczytałam, że jest bardzo dobrą specjalistką od leczenia wad zgryzu.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 19:53   #205
bbatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo polecamy:)?

Ojp - dzieki za info
słyszałam również o klinice dr Meissnera z ul. Sanatoryjnej w Ustroniu
Niestety osobiście nie miałam jeszcze żadnego kontaktu z nikim kto korzystał z usług tamtejszego ortodonty
jeszcze raz dziękuję bardzo za informację
spróbuję się skontaktować z Panią doktor
teraz jestem już na 100 przekonana, że chce nosić aparat
jeśli orientujesz się co do cen poszczególnych aparatów w jej zakładzie - czy mogłabyś dać mi konkretniejsze dane
zależałoby mi na dzień dzisiejszy na aparacie mniej widocznym - myśle,że kosmetycznym
bbatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 20:27   #206
Chantalle
Raczkowanie
 
Avatar Chantalle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 478
Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo polecamy:)?

szukam dobrego ortodonty w Szczecinie i przy okazji proszę o cennik na wizyty i łuki porcelanowe
__________________
Aparatka:
góra i dół-system DAMON od 23.12.2009

SLEEP WITH ME, SLEEP WITH MY PIT BULL !!!
Moje dziewczynki:
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37k6nlp0b0isba.png
Chantalle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 20:48   #207
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dobry (dobrze jak tani) lekarz w Białymstoku???

heh, wznawiam moje pytanko o dobrego dentystę w Białymstoku.
bardzo potrzebuję wizyty u dobrego lekarza, bo ostatnio miałam tragiczny wypadek (tylko z zębem, reszta ciała w porządku). ułamało mi się jakoś 2/3 lub 3/4 górnej jedynki. nie wiem co robic, do tego mam trochę krzywe zęby, nieciekawy kolor. pewnie są też strasznie osłabione, bo lekarz mi powiedział, że normalnie ząb się nie ułamuje w takich przypadkach, a jeśli już to cały czy coś takiego. zauważyłam też, że zaczynają mi się robic małe dziurki w zębach. jestem załamana.



czy zna ktoś dentystę, który będzie umiał się uporac z brakiem, kolorem i wzmocnic moje zęby? chodzi o Białystok
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 10:41   #208
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo polecamy:)?

Cytat:
Napisane przez bbatka Pokaż wiadomość
Ojp - dzieki za info
słyszałam również o klinice dr Meissnera z ul. Sanatoryjnej w Ustroniu
Niestety osobiście nie miałam jeszcze żadnego kontaktu z nikim kto korzystał z usług tamtejszego ortodonty
jeszcze raz dziękuję bardzo za informację
spróbuję się skontaktować z Panią doktor
teraz jestem już na 100 przekonana, że chce nosić aparat
jeśli orientujesz się co do cen poszczególnych aparatów w jej zakładzie - czy mogłabyś dać mi konkretniejsze dane
zależałoby mi na dzień dzisiejszy na aparacie mniej widocznym - myśle,że kosmetycznym

chcesz to Ci podam jej numer kontaktowy wtedy zadzwonisz i zapytasz się o wszystko. najlepiej umówić się na wizytę,zrobić zdjęcia i ona Ci wszystko powie. cen za bardzo nie pamiętam, będę tam 15 października to mogę sprawdzić ale to już chyba sama do tego czasu coś załatwisz. aparat wybierany jest pod wadę zgryzu, ja myślałam, że będę nosiła zwykły w granicach 1500-1600 zł za łuk, a założyła mi Damon`a, dużo droższego ale szybciej ma mi wyleczyć wadę i nie płacę już nic za wizyty a byłam teraz ostatnio na nieplanowanej aż 2 razy. jedynie pamiętam z cennika, że koszt wizyty to 40 zł, zdjęcia robią zaraz obok, chwilkę się na nie czeka i zostawia się u niej do opisu, wtedy dzwoni po paru dniach ( jak jesteś z daleka, tak jak ja) i tłumaczy co zrobić aby móc założyć aparat albo spotykasz się z nią osobiście na wizycie.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 19:31   #209
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: dobry i tani stomatolog w LOdzi??? POMOCY!!! :(

ja też poszukuje dobrego stomatologa z lodzi
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 11:33   #210
*Duszyczqa*
Raczkowanie
 
Avatar *Duszyczqa*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
GG do *Duszyczqa*
Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo polecamy:)?

Dziewczyny usunęłam sobie ząbka i chce sobie wstawić most TAK wykminiła moja dentystka ze mam dobre warunki a nie bedzie ten most widoczny w ogole. to ma byc pojedynczy most ktory bedzie opieral sie na 2 pozostalych zabkach zdrowych

Wyglada to tak

Zab ( BRAK ZEBA ) Zab i wlasnie pomiedzy nimi bedzie most.


CZY KTOS MA COS TAKIEGO LUB CZY KTOS Z WAS MOZE DAC JAKĄS FOTKE NA FORUm JAK TO WYGLADA PROSZE WAS BO JA SZUKAM I JAKOS TRAFIC NIE MOGE PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
*Duszyczqa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-14 01:11:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.